Skocz do zawartości

Game Changelog

Nasi developerzy prężnie pracują nad rozwojem skryptu a nowości pojawiają się często. Zajrzyj więc do changelogu i dowiedz się, jakie zmiany zaszły!
Nowości!

VibeShop!

Wydawaj punkty zdobyte w grze i korzystaj z funkcjonalności naszego skryptu...
Szczegóły

Event Team — informacje


Polecane posty

MqXVcTL.png

 

Rozwijanie postaci jest kluczem do dobrego RolePlay. Wiadome jest to, że w niektórych sytuacjach warto wspomóc rozgrywkę kreowanego przez Was charakteru ingerencją osób trzecich. W tym miejscu pojawia się Event Team, który ograniczony jest tylko i wyłącznie przez Twoją wyobraźnie. Staramy dostosowywać się do wymagań postawionych przez gracza i prezentować najwyższy możliwy poziom. Wczuwamy się w każdą najmniejszą akcję fabularną, w której możemy uczestniczyć. Wachlarz możliwych scenariuszy jest nieskończony, wystarczy po niego sięgnąć.

Bez_nazwy.png

Grupa eventowa to społeczność, do której możesz zgłosić się ze wszelkimi prośbami, związanymi z epizodyczną grą. Jesteśmy pasjonatami dobrej rozgrywki, a naszym zadaniem jest dzielenie się nią z Wami. Dziennie rozgrywamy kilka różnych akcji dla najróżniejszych osób z najróżniejszych sektorów serwisu. Możecie urozmaicić sobie grę poprzez jednorazowe bądź dłuższe linie fabularne rozgrywane z postaciami granymi przez członków Event Team. Nie zamykamy się na żaden z pomysłów graczy, dopóki trzyma się on reali przyjętych na serwerze. Tworzymy immersje poprzez nasze umiejętności narracyjne i pragniemy, abyście Wy też poczuli ten vibe. Event Team ściśle współpracuje z ekipą projektu, co pozwala nam na stały rozwój. Jesteśmy tam, gdzie nasz potrzeba i dostarczamy to, czego Wam potrzeba.

Oprócz organizacji pojedynczych, mniejszych epizodów - zajmujemy się również rozgrywaniem większych wydarzeń fabularnych, które mają przynosić konsekwencje w rozgrywce większej części serwera. Wydarzenia fabularne mogą być organizowane globalnie, a także z myślą o konkretnym sektorze gry. Stoimy za wieloma wydarzeniami sportowymi, wybiegami mody i koncertami, które zostały zorganizowane przez graczy spod naszej bandery. Każdy zakątek VIBE RP odczuwa naszą obecność.

Bez_nazwy.png

Od niezrzeszonych graczy różni nas to, że mamy odpowiednie permisje, możliwości i zasób członków grupy, aby móc szybko i sprawnie reagować na Wasze zachcianki. Jesteśmy bezstronni w rozgrywce epizodycznej, a swoją pracę wykonujemy z pasji do RP - nie dla korzyści. Mamy w swoich szeregach wielu doświadczonych graczy, którzy zjedli zęby na trybie RolePlay. Jesteś jednym z tych graczy, a nie ma Cię do tej pory w Event Team? Zmień to, zgłoś się w dziale rekrutacji i dołącz do najlepszej grupy na serwisie. Wymagamy JEDYNIE wyjątkowego poziomu rozgrywki i nienagannej aktywności w grze. Nasi gracze zawsze starają się nienagannie prowadzić postać, przez co mogą być wzorem dla reszty serwera. Każde podanie rozpatrywane jest indywidualnie, więc nie ma żadnego określonego szablonu (max. 3 zdania).

Posiadamy discord Event Team, na którym możecie zgłaszać swoje zapotrzebowanie na rozgrywkę epizodyczną. Został tam utworzony odpowiedni kanał, przez który możecie kontaktować się z naszą grupą. Jeżeli jeszcze Cię tam nie, to zmień to teraz, klikając TUTAJ.
 

Teddy., vxnewood, Ajman i 16 innych lubią to
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • Gamemaster

Przypominam o rekrutacji do Event Teamu, która jest ciągle otwarta. Poszukujemy ludzi o nienagannej opinii na polskiej scenie roleplay, nienagannej aktywności i przede wszystkim kreatywności. Podanie celowo nie posiada wzoru, by sprawdzić, z czym do nas przyszliście. Składajcie swoje aplikacje TUTAJ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝