Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Verevi] Verevi


kolanko

Rekomendowane odpowiedzi

 

Link do Twojego konta: - https://forum.v-rp.pl/profile/6533-kolanko/

Link do konta oskarżonego: - https://forum.v-rp.pl/profile/1239-verevi/

Powód składania skargi: - wjebal mi jaila na 100 minut za nic i zbanowal po kilku slowach na /w

Wyjaśnienie sprawy: - jakis pies mnie zatrzymal cos tam i sobie odgrywamy, chlop jebany debil czeka 5min na posilki mieli go w pizdzie to wylazlem ic z wozu i kurwa wysiadl poczym caly czas celowal do mnie z gnata, nagle z pizdy strzelil tazerem niczego nie odgrywal, TAZEREM Z ODLEGLOSCI 15 METROW, CZYLI MUSTWINEK A ADMINEK GO BRONI BO MECHANIKA GRY NA TO POZWALAA, NO ALE CHUJ W TEGO STATSA Z PD CO MA 500 POSTOW NA FORUM NABITE, POZNIEJ TEN KIEP Z ADMINISTRACJI MOWIL ZE TO DYNAMIKA BYLA, OK TO MU WPAKOWALEM MAGAZYNEK W LEB DLA PSA JEBANEGO TO MI JWEBAL JAILA NA 100MINUT PAMIETAJ TO CZEGO CI ŻYCZYŁEM NA /W W GIERCE SPELNI SIE W PRZECIAGU NAJBLIZSZEGO TYGODNIA JAK NIE ZDEJMIESZ TEJ KARY

Dowody: macie logi to mozecie sobie sprawdzic

Edytowane przez kolanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem tam ten glina to jakis bezbek pisal na /b z adminem i tym kolanko a przy tym wzywal posilki bo gracz kolanko machal 9mm zeby pokazac gdzie stal MG + uwaga sprawdzcie logi tego gliny chlop to typowy stats (Mustwin) przerzuty majatkow + nie gra na /me gdzie nikt nie odegral akcji ze sie w niego wbija ani nic wiec dynamiki tam nie bylo ani troche a jednak on zaczal grac . chlop chyba z kotnika rp sie urwal  jak chlopa odgrywanie to automatyczna wiadomosc po strzale z tazer XDDD dla mnie beczka w PD powinni grac ludzie ktorzy chociaz brudej kartoteki nei maja za przewiniena tego typu 

Edytowane przez trenbolone100acetate
kolanko lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej kolego a pamiętasz jak kłamałeś w apelacji i wycinałeś ss z kontekstu?

Co do tematu - oboje powinni wylecieć z banem albo przynajmniej blokadą postaci. Grają totalne gówno, są bentrumami bez panelu a strzelają do wszystkiego co się rusza. Ostatnio podjechali do nas na dzielnicę i zrobili driveby. Niech ktoś w końcu zacznie sprawdzać tych debili bo każda ich akcja - jak widać - jest coraz gorsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zaorałeś swoimi wypowiedziami i wyłożyłeś wszystko na tacy rozpatrującym, więc nawet nie wiem co mam dodać do tej pseudo-skargi od gościa z JP w avatarze. Fajnie, że swoimi wypocinami dałeś dowód, że zasłużyłeś jednak na perm bana, a nie śmieszne trzy dni na ochłonięcie. Dawno nie widziałam kogoś tak toksycznego i zepsutego, mimo wszystko życzę Ci wszystkiego dobrego, dojrzałości i powodzenia w życiu z takim podejściem do drugiego człowieka. Pozdrawiam serdecznie, peace and love ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin