Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'metal' .
Znaleziono 33 wyników
-
Suzanna 'Suzy' Zabadevya to osiemnastoletnia Rosjanka zamieszkująca Los Santos od niespełna kilku lat. Nastolatka dorastała i rozwijała się na obrzeżach Moskwy w domu, który był daleki od ideału. Ojciec uzależniony od alkoholu często zaniedbywał rodzinę, to zmuszało Suzan i jej matkę Annę do radzenia sobie na własną rękę. Anna (matka nastolatki) była ambitną i utalentowaną skrzypaczką, marzyła o wielkiej karierze jednak niestety wpływ męża oraz trudności finansowe z jakimi przez lata się mierzyła sprawiły, że jej aspiracje legły w gruzach - przed śmiercią zdążyła je zaszczepić w córce. Pomimo sytuacji w jakiej znajdowała się matka nastolatki Anna nigdy nie porzuciła muzyki - była pierwszym nauczycielem Suzan wprowadzając ją w świat dźwięków, również matka Suzan od najmłodszych lat córki inwestowała w lekcje muzyki dla dziewczyny - w te do dziś inwestuje też nasza bohaterka opowieści bez względu na to, jak dobrze opanowała jakiś instrument. Z biegiem kolejnych lat oraz upadkiem rodziny, pogrążaniu sie w nałogach - muzyka stała sie dla Suzan ucieczką od otaczającego ją świata. Suzan w wieku pięciu lat zaczęła rozwijać tak właściwie już umiejętności gry na gitarach jak i skrzypcach czy w mniejszym stopniu innych instrumentach szeroko pojętych jako 'strunowe'; z czasem doszły próby podkładania swojego wokalu pod spisywane przez siebie w utworach historie. Po śmierci Anny ojciec Suzan zatracił sie kompletnie w nałogu - szesnastolatka (w tamtym czasie) zaczęła uciekać z domu biorąc gitarę i pogrywać na dworcach i centrum Moskwy - w tym też znalazła jakiś zarobek który mogła zainwestować w dalsze kontynuowanie nauki podczas życia w Rosji. Suzan przyłączyła sie z czasem do ulicznej grupy muzycznych grajków, Ci głównie podgrywali dla przechodniów covery - wraz ze swoim rozwojem przyszły występy bandy w undergroundowych pubach do których nie ma szans by zajrzał jakikolwiek celebryta czy producent muzyczny. W zespole nastolatka nawiązała bliską relację z wokalistą Iwanem, starszym od niej o kilka lat. Sam romans między nimi był burzliwy, pełen upadków jak i nałogów które niemal że pochłonęły Suzan. Niestety, różnice w ich charakterach oraz trudności życia ulicznego sprawiły że wspominana relacja zakończyła się, gdy dziewczyna wyjechała z Rosji - dokładniej kilka tygodni później Iwan przedawkował heroinę co odbiło sie na psychice nastolatki. Z pomocą w tym wszystkim przychodzi ciotka Suzan, siostra jej zmarłej matki - zamieszkująca właśnie Los Santos. Po śmierci Anny sytuacją w domu rodzinnym z czasem zaczęły interesować sie odpowiednie instytucje, za wyrokiem sądu postanowiono ojcu nastolatki odebrać prawa rodzicielskie do córki a ją samą przekazać do ośrodka wychowawczego dla młodzieży - na apelacje Tatiany (ciotki) spojrzano przychylnie i zezwolono jej na przejęcie opieki nad swoją siostrzenicą. Wraz z nowym wyrokiem przyszedł czas na zmiane miejsca zamieszkania, Los Santos. Z biegiem kolejnych tygodni nastolatka powoli odnajdywała sie w mieście a jej psychika dochodziła do siebie, jednak przeszłość na tyle odcisnęła sie w jej głowie że niektóre zachowania pozostały jak koszmary - powtarzalne. Obecnie w dalszym ciągu Suzan rozwija swoje umiejętności gry na w/w instrumentach, stara sie tworzyć swoje teksty jak i pracuje na coverach - czasami przygrywa na lotnisku czy plaży, licząc na zastrzyk gotówki który z czasem zainwestuje w lepszy sprzęt bądź wynajem studia. Nastolatka choruje na padaczkę, będąc pod opieką specjalistów i pozostając ustabilizowana nie miała napadów od dobrych kilku miesięcy; wszystko wydaje sie mierzyć ku happy end'owi - czy aby na pewno? Chociaż wspomnienia z przeszłości – zarówno te związane z trudnym dzieciństwem, jak i Iwanem – wciąż w niej tkwią Suzanna czerpie między innymi z nich siłę do tworzenia muzyki. Styl w jakim kieruje sie nastolatka to głównie folk przeplatany cięższymi brzmieniami. Czy Suzanna odnajdzie swoje miejsce na scenie, zarobi na studia muzyczne? Uda jej się pokonać własne ograniczenia i zrealizować swoje marzenia? Historia wciąż się pisze, a nasza bohaterka opowieści sama wydaje sie być na tyle zdeterminowana że jest to bardzo możliwe. Najważniejsze ciekawostki i fakty z dalszych losów fabularnych postaci. Niewiele wiadomo o jej relacjach romantycznych, wydawać sie może że Suzy takich sama też docelowo w swoim życiu obecnie unika - przez pewien czas po przylocie do Los Santos pozostawała w związku który rozwiązał sie w niewyjaśnionych nigdzie przez żadną ze stron okolicznościach. Suzanna jest jedną pięciu z finalistów WIMI NEXT STAR organizowanego przez Daily Globe. Artystka prowadzi poboczny projekt Forests of Fey który nie działa aktywnie, z założenia ma łączyć twórczość anglojęzyczną i dodatkowe (męskie) wokale. Z czasem, projekt został zawieszony a męskie partie wokalne w utworach Suzy pełnią osoby poszukiwane na bieżąco. Jako folklorowa artystka była twarzą kolekcji Lumii dotyczącej kosmetyków naturalnych wykonanych na potrzeby Jewish Tawen; kosmetyki wciąż można nabywać w gospodzie Jankiela podczas noclegów. Również konsola V-Deck od Ventre Technologies przewinęła sie w jakimś stopniu przez Suzy; była jedną z testerek i promotorek produktu. Po kilku miesiącach twórczości wstąpiła do programu UNSAINTED NEWCOMERS po rozwiązaniu programu który trwał pewien okres czasu, została oficjalnie 'nieświętą' - zakontraktowaną artystką pod UNSAINTED RECORDS. Zgodnie ze swoimi ambicjami zaczęła z czasem uczęszczać na University of San Andreas podejmując sie dalszej nauki, na jednym z kierunków muzycznych. Jej pasje i zainteresowania pozostają na chwile obecną niezmienne, ma słabość do mitologii i tematów pobliskich zahaczających o kulturę Słowian czy zielarstwa, medycyny naturalnej. Poza licznymi pojedynczymi singlami wydała (na chwile obecną) dwa większe projekty muzyczne. [EP] Путешествие jak i pełnoprawny [Album] (Божественный) Ритуальный круг. Po długiej twórczości nadeszła Noc Kupały; po niej Suzy zmieniła swój image. Dzięki nabranemu doświadczeniu i z bagażem zdarzeń powoli przechodziła pod twórczość anglojęzyczną z gatunku metalu (głównie symfonicznego). Wciąż jednak jej teksty nawiązywały do wierzeń Słowian, mimo innych melodii. Dwunastego sierpnia pojawia sie Lost Forest anglojęzyczna EP Suzanny będąca twórczością przepełnioną metalem symfonicznym. Dzięki doświadczeniu podczas pracy nad wydaniem, jak i sprawdzeniu swoich sił na scenie w tym gatunku - artystka stwierdza ze to jeszcze nie miejsce dla niej, zapowiadając powrót do brzmień w których jak na chwile obecną czuje sie najpewniej. Wynikiem tego powstaje mieszanka w twórczości, brzmień jak i języków przeplatając sie przez siebie. Suzy w międzyczasie przejęła opiekę nad Dead in Vinewood. Ma słabość do operowych oktaw, sama na takich często działa. Na zakończenie pierwszego roku muzycznego w ULSA i pracę zaliczeniową do przedstawienia zostały przydzielone jej wybrane części opery Mozarta 'Czarodziejski Flet'. Po wielu miesiącach (w tym współpracy Suzy z podmiotem) zamyka sie UNSAINTED RECORDS. Dziewczyna początkowo nie potrafi sie odnaleźć w chaosie jaki zapanował, bywały momenty zwątpienia - próba ucieczki. Owocem poszukiwania azylu w tym wszystkim stało sie Slavic Witch; niewielka zielarnia w Paleto z neopogańskimi zwyczajami, miejsce poza sprzedażą ziół poświęcone szerzeniu kulturze i tradycjom neopogańskim, dawnym Słowianom. W listopadzie 2025 Suzy wyrusza w swoją pierwszą trasę koncertową po stanach zjednoczonych - osiągając kolejny kamień milowy. FOLLOWING THE WHISPER OF THE ANCESTORS jest samo w sobie projektem zahaczającym o dziewięć wybranych miast, zaliczając dwa spotkania ze słuchaczami w każdym. W tam czasie Dead in Vinewood, zgodnie z planem przyjętym i przez Suzy (która dalej pozostaje właścicielką przybytku) przechodzi pełen rebranding w Black Vinyl Chapel . Podczas trasy koncertowej Suzy poznaje Isalyn nawiązując z nią współpracę w określonych warunkach. Efektem i owocem tego zostaje ogromny kredyt zaufania Suzy do raczkującej manager a z czasem podpisanie swojej persony pod prowadzoną przez Is' Loxelle Management. Kilka tygodni później ta sama współpraca rozchodzi sie w niewyjaśnioną przez żadną ze stron drogą. Występuje w historiach postaci/ bliskie powiązania fabularne: 🔴Chandler "CHAINZ BLAZE" Beasly 🔴Rodion "Moth" Sukhoi 🔴UNSAINTED RECORDS zakontraktowana artystka 🔴 Cassius Arceneaux & Cassius Arceneaux ⛧ Reborn 🔴 Loxelle Management - podopieczna 🔴 Ricky Serrano 🟢 Slavic Witch jako zielarnia i pracownia artystki 🟢 Dead in Vinewood jako lokal prowadzony przez Suzanne (z czasem zmieniony w Black Vinyl Chapel) Gatunek (Solowa kariera) Folk z elementami metalu, dark folk, wybrane podgatunki metalu. Instrumenty Gitary Skrzypce Social Media Lifeinvader Trasy koncertowe [U.S. TOUR 2025] Suzanna Zabadevya - FOLLOWING THE WHISPER OF THE ANCESTORS Własna twórczość - EP/LP i inne większe projekty muzyczne [RUS/ENG] [EP] Suzanna Zabadevya - Путешествие 'Suzy & Anna' - instrumental music. вступление содержание Ending Charm [RUS] [Album][UNSAINTED RECORDS] Suzanna Zabadevya - (Божественный) Ритуальный круг Ритуальная Песня Мокош Велес Род Марена (feat Cassius Arcenaux) Перун Стрибог Хорс Яровит [BONUS] Special Podcast [ENG] [EP][UNSAINTED RECORDS] Suzanna Zabadevya - Lost Forest New Worlds (feat Cassius Arcenaux) Memories of the Trip In the shadow a shout to him feat Maysa Spencer Forests of Fey Unromantic feat Laila Aguirre (Summer Remix) Własna twórczość - single [RUS] Suzanna Zabadevya - История странника [RUS] Suzanna Zabadevya - колыбельная [+ акустически] [RUS] Suzanna Zabadevya - Хоровод [ENG] Suzanna Zabadevya - Forbidden Tale (Official Music Audio) (#WIMINEXTSTAR) [RUS] Suzanna Zabadevya & Rodion "Moth" Sukhoi - Заколдованный Ворон [RUS] Suzanna Zabadevya - Потерянный [RUS] Suzanna Zabadevya - вступление [Путешествие] [ENG] Suzanna Zabadevya - Always & Together [#WIMINEXTSTAR] [RUS] Suzanna Zabadevya - Мокош [RUS] Suzanna Zabadevya - Ритуальная Песня [RUS] Suzanna Zabadevya - Ночь Купалы [RUS] Suzanna Zabadevya - Цветок Папоротника [ENG] Suzanna Zabadevya - Forests of Fey [ENG] Suzanna Zabadevya - Cursed Santos [ENG] Suzanna Zabadevya - Echo of You [ENG] Suzanna Zabadevya - The Night’s Daughter [ENG] Suzanna Zabadevya - Neon Witch w projekcie 36Paries Ain't Allowed Where I'm From: Take Da Charge (Explicit Version) Covery [Cover] Suzanna Zabadevya - 'I Will Survive' || Rock Classic Party 06.02 Dead in Vinewood. [Cover] Suzanna Zabadevya - Jewish Tavern Accoustic Show 'Bang Bang' & 'Tainted Love' [Cover] Suzanna Zabadevya - Priscilla's Song / The Wolven Storm Występuje w utworach/projektach.. Moth - Shrift - instrumental (gitara prowadząca) Chandler Beasly (CHAINZ BLAZE) - ROCK THA ROOM - instrumental (gitara prowadząca) Moth - False Prophets' Fall - sopran na intro+outro Vienna "Vea" Ferreira- "Circle" (Official Music Audio) - instrumental (gitara prowadząca i rytmiczna) Vea-WHY? (Official Audio) - instrumental (gitara prowadząca i rytmiczna) cassius - one girl, dull blade & full moon (lyric video) - instrumental (gitara basowa) cassius ⊷ road2vinewood - instrumental (gitara prowadząca) Aron Kovacs - You won't stop the wind - instrumental (gitara prowadząca) cassius ⊷ i will one day learn to fly into the stars - instrumental (gitara prowadząca) [EP] Neri 𝄖 nocturna (prod. Laila Aguirre) - instrumental (gitara prowadząca) + wystąpienie w klipie do jednego utworu ARON KOVACS - SELF HESITATION [LP] - instrumental (gitara prowadząca) w całym albumie Pink Girls OCTOBER 2025 x Selah Valdes 🎗️ - zaangażowanie sie z kilkoma dziewczynami w akcje charytatywną dot. nowotworów piersi #whisperswithin Z Daagardem - niewielka współpraca dla BLENZ Współorganizatorka zbiórki prezentów dla dzieci i podopiecznych oddziałów/świetlicy CLSMC [1]. Wystąpienie na producenckim albumie 36Paries Ain't Allowed Where I'm From: Take Da Charge (Explicit Version) Poboczne projekty w których bierze udział Forests of Fey [wokal, gitara] [zawieszone] Forests of Fey - Kiss of Darkness ---- Wydarzenia w których wystąpiła ⛧ OPEN MIC W DISTORTION ⛧ Przesłuchania do ROCK CLASSIC AUDITION w Dead in Vinewood Klasyki Rocka w Dead in Vinewood Folk - Metal Night! Suzy & Special guest. (promujące twórczość Suzy i EP) OPEN MIC 2 W DISTORTION Jewish Tavern - Acoustic Show Finał WIMI NEXT STAR w którym wygrały finalnie Glitter Dolls OPEN MIC 3 w Distortion SOCIAL THERAPY at Dead in Vinewood (support + pozostanie jako zastępująca Reida gitarzystka) Jako special guest z Forest of Fey na DISTORTION - OTWARCIE PO REMONCIE / KONCERT ZARA NIGHTBOURNE & DIEGO OVD Jako gitarzystka na ARON KOVACS at DEAD IN VINEWOOD Koncert poświęcony Suzy Song of The Forgotten Forest Wsparcie dla głównej artystki + gitara prowadząca na FIRTST QUARTER Distortion, koncert domykający promocje pierwszego albumu Noc Kupały - specjalny koncert folklorowy z elementami muzyki alternatywnej. - w pełni show stworzone przez Suzy. OPEN MIC w Dead in Vinewood! vol 2 VOCS™ 2025 - nie koncertowała, jednak wspierała wytwórnie w stanowisku Unsainted, dostępny był też merch m. in. Suzy do zakupu SUZY Przeżyj słowiańską noc w The Roof 🌙✨ - w pełni show stworzone przez Suzy. Lost Forest - sadzenie lasów. Nieco inne wydarzenie zorganizowane przez Suzy - sadzenie lasów pod patronatem SASP, zbiórki na fundacje Fire Dep.. Sound Of The Mirror - Zagranie na wydarzeniu wraz z innymi artystami. Jako gitarzystka wspierająca Setha Daagarda podczas koncertu na Los Santos Rally. Jako Slavic WItch ze swoim stanowiskiem na Harvest Festival. Rzeźbienie w dyni oraz Herbaciane spotkanie by Whispering Pines & Slavic Witch j/w HALLOWEEN CARNIVAL 🎃 - jako jedna z artystek muzycznych. Finał trasy koncertowej Following the Whisper of the Ancestors. - w całości poświęcone Suzy. Wzmianki social media [04.01.2024] ⛧ OPEN MIC W DISTORTION ⛧ Podziękowania za wsparcie w produkcji - Moth Podziękowanie za zagranie podczas wydarzenia w utworze Chadnlera Podziękowanie za duet coveru z Jaydenem Publikacja wyników do ROCK CLASSIC AUDITIONS - dostanie sie dalej. WILL Suzanna Zabadevya BECOME #wiminextstar? - przejście do następnego etapu programu. Fotorelacja na stronie lokalu z koncertu Folk - Metal Night + liczne oznaczenia po nim. Fotorelacja po OPEN MIC 2 na stronie Distortion, z Suzanną na zdjęciach. Post na stronie WIMI NEXT STAR z nagrywek, z m. in. Suzy. Post na stronie WIMI NEXT STAR promujący singiel finałowy Suzy. Post z plakatem, na stronie WIMI NEXT STAR zapowiadający finałowy koncert. Zapowiedź akustycznego koncertu w Jewish Tawern z paroma innymi artystami. Krótkie podziękowania z oznaczeniem m. in. Suzy po wystąpieniu w Jewish Tawern na tablicy wokalisty zespołu The Rearview Lovers. Post na stronie WIMI NEXT STAR promujący/przypominający o finale konkursu z oznaczeniami finalistów. Pojawienie sie przez moment tematu m. in. Suzy na live Pandory. Wspomnienie na live Nevaeh North o Suzannie, polecenie części jej twórczości przez prowadzącą. Lumii Cosmetics wspomina na swoich socialach w poście o Suzy, tym samym zapowiadając nowość w promocje której zaangażowano artystkę. Unsainted oznacza Suze pod postem promującym jej koncert. Post Delight z Hope Path's, z podziękowaniami za występn na Song of The Forgotten Forest. Lokal Nordic Delight, wstawia post z oznaczeniem Suzy. Jednocześnie reklamuje wydarzenie na którym m. in. zagra. Podziękowania od Zary za występ na jej koncercie w Nordic. Oznaczenie w poście na stronie Soul Talks with Hugo promujące artykuł z Suzą Unsainted Records na swoich social mediach informuje o wstąpieniu SUZY do grona artystów pod wytwórnią. Unsainted Records promuje album Suzy na swoich social mediach. Post skierowany na atak w kierunku Suzy który niezbyt wyszedł osobie tworzącej (sądząc po odbiorze w komentarzach). J/w kontynuacja przepychanki - do żadnego z nich Suzy nie raczyła sie odnieść swoją uwagą. Los Santos Drama krótko wspomina o komentarzu Suzy pod jednym z postów delikatnie z przytykiem dla artystki. MAYSAA fanką Suzy? Posty z oznaczeniami Suzanny u artystki. [ 1 - 2 - 3 - .... ] Unsainted Records na swoich Social Mediach publikuje post informujący o najnowszym wydaniu Suzy. Posty związane z promocją koncertu Suzanny, w tym na stronach Maysaa; Unsainted Records czy Nicholasa Harmona. Podziękowanie w poście od Maysaa za możliwość wystąpienia na Noc Kupały jako supp' Suzanny. Los Santos Music World - post z rozpiską koncertów w mieście, zawarcie wydarzenia Suzanny 'Noc Kupały'. Pandora informuje o przejęciu opieki nad Dead in Vinewood przez Suzanne. Oznaczenie Suzy w poście Pandory dot. zatrudnienia Nicholasa Harmona w Dead in Vinewood. Nerina wspomina o Suzy w poście promującym jej EP (gdzie i Suzy miała udział). Unsainted oznacza Suzy, promując jej EP tym samym. Unsainted promuje Slavic Night - koncert Suzy w The Roof. The Roof ogłasza Slavic Night - koncert Suzy. The Roof na swoich socialach informuje o sprzedaży biletów na koncert Slavic Night - oznaczenie Suzy. www.buyaticket.com/SuzannaZabadevya otwarcie strony ze sprzedażą biletów na Slavic Night w The Roof. Pandora oznacza Suzy w swoim poście, przy okazji krótko wspominając o Slavic Night. Oznaczenie Suzy w poście z podziękowaniami, na stronie Nordic Delight; za zaproszenie na akcje sadzenia lasów. Nordic Delight w poście, jak i Mon Cheri Case również na swoich socialach oznacza w treści m. in. Suzy zapraszając na organizowane Sound Of The Mirror gdzie artystka zagra z innymi twórcami. Unsainted zaprasza w poście na koncert Suzy; na Sound of The Mirror. RHYTHM RADAR na swoich socialach zamieszcza post z muzycznym zestawieniem SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 SEPTEMBER 2025; Suzy w nim gości na 4 miejscu. Selah Valdes na swoich socialach wstawia post z podziękowaniami za zaangażowanie w kampanię szerzącą świadomość nt. zachorowań na nowotwory. Suzy jako Slavic Witch na social mediach The Paleto Beacon czy Whispering Pines Camp. Reklama pod artykułem (graficzna) w gazecie gdzie ma być finał Nawiązująca do finału trasy koncertowej Suzy graficzna reklama pod artykułem w gazecie Paleto Beacon Isalyn jako strażniczka trasy koncertowej Suzy, na swoje sociale dodaje post z Suzy z NYC przed wystąpieniem artystki Kolejny baner nawiazujący do trasy Suzy i jej finału pod artykułem lokalnej gazety Celebrity Preview i ostatni wpis dot. Rickyego będącego w trasie z Suzy Cher Belair (modelka) dodaje post z backstage, z koncertu z Suzy Abigail Hernandez (perkusistka zastępcza w paleto, podcasterka) dodaje post z Suzy po koncercie w Paleto Today in Paleto Bay! na swoich socialach informuje mieszkańców i obserwatorów o koncercie Suzy w Paleto Inne liczne dot. trasy koncertowej artystki wzmianki, udostępnienia dot. finałowego koncertu w Paleto: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, Aetheria Dancers na swoich social mediach (tancerki) wstawiają podziękowania wraz z małą fotorelacją finału trasy koncertowej Suzy W wydaniu [V-Tube] OFFBEAT YAMMER #3 - Attempting to Decode Shirø przewija sie kilka wspominek o Suzy. Noah Alexander nominuje m. in Suzy do #allnight; kilka godzin później Suzy wrzuca swoją karte z nominacjami oznaczając osoby z branży'. Paires spoileruje okładke swojego projektu, o dziwo w nim i wystąpi Suzy dodając coś od siebie w nim. Z czasem Suzy dołącza do Loxbee o czym informują sociale agencji managerskiej. BLENZ na swoich socialach promuje wpis z bloga poświęcony tematyką współpracy z artystką na trasie koncertowej. Loxelle promuje na swoich socialach akcje charytatywną w której Suzy pozostaje współorganizatorką. 36Paries oznacza kilku artystów spoilerując dalsze prace nad wydaniem w które zaangażowała sie m. in. Suza będąca elementem odskoczni od ogółu. DIRTY TAPE na swoich socialach wstawia recenzje singla Suzy. Wzmianki artykuły 034. WIMI NEXT STAR. Sylwetki uczestników. Davon "TIPTOE" Montoya - TipToe [jeden z uczestników [#WIMINEXTSTAR] wspomina o Suzy w rozmowie z dziennikarzem. WIMI NEXT STAR. Sylwetki uczestników - SUZANNA ZABADEVYA - wywiad w całości poświęcony Suzy i jej osobie. twórczości na potrzeby programu. WIMI NEXT STAR - finał pierwszej edycji talent show czyli artykuł podsumowujący krótko program w którym brała udział m. in. Suzy. Portal letsgetheavy wspomina dwa razy w podsumowaniu o Suzannie. Czy artyści w Santos są członkami satanistycznej sekty? "Soul Talks with Hugo" - 03. Muzyka dla moich uszu - rola muzyki w społeczeństwie z Suzanną jaką główną rozmówczynią [Music Pulse] 05. Chaos (NIE)kontrolowany tego tygodnia? - czyli artykuł z nowinkami sceny muzycznej, i koncertami (wspominka o Suzy) [Music Pulse] 06. Trzeci tydzień maja - co tym razem słychać w branży? - wspominka o koncercie Suzanny. RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 AUGUST 2025 - zajęcie dziewiątego miejsca w miesięcznym zestawieniu. 109. Seth Daagard, Jaden Morrow, Cassius Arceneaux i Olivier Hussler na jednej scenie – czyli jak pozostawić niesmak po świetnym występie - Suzy jako właścicielka lokalu w środku afery. RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 SEPTEMBER 2025 - zajęcie czwartego miejsca w miesięcznym zestawieniu. Wiedźmy, rzucanie siekierami i lokalne przysmaki - Harvest Festival 2025 w Grapeseed - nieco w poprzekręcany sposób, jednak wciąż wspomina sie m. in. o Suzy i jej marce. Halloween Carnival w Vinewood Hills już za nami! Zobacz zdjęcia! - jako jedna z uczestniczek festiwalu wspomniana w artykule. RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 OCTOBER 2025 - ponowne zajecie czwartego miejsca w zestawieniu. Artykuł poświęcony projektowi trasy koncertowej, a bardziej jej finałowi na Paleto Beacon Artykuł o (jakby podsumowujący) finale trasy i przystanku Paleto - dzień po jej zakończeniu w lokalnych mediach Paleto Beacon BENZ opisuje na swoim blogu współprace z Suzy przy jej trasie koncertowej. RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 NOVEMBER 2025 - zajęcie piątego miejsca w zestawieniu
- 44 odpowiedzi
-
- russian-american
- folk
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Totenshall Totenshall to zespół metalowy powstały w Niemczech cechujący się nurtem NDH (Neue Deutsche Harte) który został rozpromowany na całym świecie przez Rammstein. Zespół powstał w garażu braci Wurst, którzy zafascynowani ciężkim i elektrycznym brzmieniem postanowili spróbować swoich sił. Otto wraz z Kurtem i Hubertem zajęli garaż który zakupili za pieniądze z kradzieży na ulicach Stuttgartu. Do zespołu zaprosili swojego najlepszego przyjaciela Klausa i postanowili zacząć razem grać garażowo metal i się rozwijać muzycznie. Zdecydowaniem pierwsza miłością chłopaków była muzyka w której mogli utrzymać mroczny klimat i wyrzucić z siebie wszystkie bolączki jakie mieli w sobie. Nazwa została wymyślona przez nich wspólnie, jednakże to Hubert po zażyciu pierwszy raz nielegalnych substancji stwierdził że mocnym będzie coś z Toten co znaczyło mordować. Bliźniacy dodali do tego shall co razem robiło słowo Martwy z przerwą pośrodku. Nie osiągnęli zbyt dużo w Niemczech poza pierwszą płytą w której najbardziej popularnym utworem było Apokalypse im Spiegel. Zarobili niedużo ze swojej twórczości a za coś trzeba było jeść i żyć więc udali się do różnych prac. Otto wraz z Kurtem byli uzdolnieni artystycznie również w dziale tatuaży. Hubert jedyne na czym się znał to narkotyki które sam uwielbiał, próbując trafić na jakąś pracę odbijał się od ściany więc postanowił rzucać towarem jako okoliczny diler. Klaus od zawsze umiał ciąć włosy i ludzi. Z takimi umiejętnościami postanowił rozwijać się u lokalnego barbera. Gdy zarobili pieniądze pojawiła się okazja uciec na nowy kontynent i zacząć od nowa. Członkowie zespołu długo się nie zastanawiali i wykorzystali ją trafiając do ,,Wiecznie słonecznego Los Santos’’ Trafiając do stanów mieli marzenie - żyć lepiej i na wyższym poziomie. Ich ,,Amerykański sen’’ zaczął się od pracy w salonie tatuażu gdzie zatrudnił się Otto a następnie załatwił pracę swojemu bliźniakowi Kurtowi. Hubert zaś odnalazł się w coffee shopie za ladą. Klaus za to wrócił do bycia barberem. Za to wszystkim z nich brakowało jednego - Totenshall. Niedługo później na ich drodze pojawia się Taelyn Rae znana bardziej jako "Calveris". Trafiła ona na Otto który ją tatuował i porozmawiali o muzyce, jak się okazało niedługo później mieli zostać współpracownikami na dwa utwory muzyczne Calveris. Otto zebrał resztę chłopaków i zgodnie stwierdzili że chcą wrócić do muzyki i grać metal. Po pierwszych próbach z Calveris przypomniało im się jakie to piękne czasy były i żeby chcieli odnowić Totenshall tutaj w ameryce. Dzięki swojemu zamiłowaniu dobrze dogadali się z niektórymi członkami klubu motocyklowego Calaveras MC który akurat przesiadywał obok ich domu. Do tego stopnia dogadywali się z motocyklistami że trafili na pogrzeb jednego z nich i zaproszeni na stypę do ich clubhouse’u. Otto dobrze dogadując się z ich presidentem dostał propozycję zagrania na ich scenie, co zatrzymał dla siebie i chłopaków nie mówiąc innym. To dało im do myślenia o rozwijaniu się zespołu i występowaniu na scenie dla publiczności nie tylko dla swojej satysfakcji. Licząc jeszcze na występy na scenie na pewno szansą dla nich okazała się informacja Calveris która powiedziała że planuje wystąpić z nimi w LAVA bar. Po pewnym czasie okazało się ze ten występ musi pójść w zapomnienie bo wczesniej wspomniana Calveris narobiła sobie wrogów w tamtym miejscu. Lecz sprawa nie jest stracona żeby zagrać gdzieś koncert, ponieważ Calveris nadal coś kombinuje. W międzyczasie chłopaki prowadzą własny research patrząc gdzie można by było wystąpić w przyszłości na scenie a Otto jako wokalista powoli pisze pierwsze piosenki siedząc w pracy. TWÓRCZOŚĆ: WYSTĘPY: WZMIANKI
-
Taelyn CALVERIS Rae Urodziła się 14 lutego 2003 roku w Los Santos, wychowana w Vespucci Beach – miejscu znanym z plażowego klimatu, kolorowych murali i mocno zróżnicowanego towarzystwa. Wychowywana była przez samotną matkę, pielęgniarkę z miejscowego szpitala, która całe życie balansowała między pracą a wychowywaniem córki. Ojca Taelyn nigdy nie poznała – zniknął z ich życia, gdy miała zaledwie dwa lata. Od najmłodszych lat była inna niż rówieśnicy. Zamiast chodzić na deskę na plażę czy spotykać się z ekipą z Venice Canals, zamykała się w pokoju i śpiewała. Magnetofon z kasetami jej matki stał się pierwszym nauczycielem. Z czasem odkryła metal – najpierw symfoniczny, później bardziej ekstremalny. To właśnie wtedy zaczęła uczyć się harsh vocalu, trenując scream i growl po cichu w łazience, żeby sąsiedzi nie wezwali policji z powodu „krzyków o północy”. Szkołę średnią skończyła w Davis High, gdzie nie miała łatwego życia. Jej blada cera, dziwaczny styl i zamiłowanie do ciężkiej muzyki sprawiały, że często stawała się obiektem żartów. Zamiast jednak dostosować się do innych, jeszcze mocniej budowała swój własny, alternatywny wizerunek. Wtedy też poznała pierwszych muzyków z okolicy – chłopaków grających punk i hardcore w garażach w Rancho. Choć nigdy formalnie nie dołączyła do żadnego zespołu, obserwowała, jak wygląda scena „od środka”, i marzyła, że kiedyś stanie na własnej. Po skończeniu szkoły dorabiała, gdzie się dało – w kawiarniach Mirror Park, przy sprzątaniu biur w centrum, czasami pomagając w barach w Vespucci. Każdy zarobiony cent odkładała na sprzęt muzyczny. Pierwszy tani mikrofon kupiła w sklepie muzycznym w Burton, a laptopa dostała od kuzyna z La Puerta. Dzięki temu mogła zacząć nagrywać swoje pierwsze próby wokalne, jednak nigdy ich nigdzie nie publikowała. Strach przed oceną i brak wiary w siebie blokowały ją skuteczniej niż brak pieniędzy. SOCIAL MEDIA Lifeinvader Instagram TWÓRCZOŚĆ [08.10] Calveris - Shadows and Sanity [17.10] Calviers - Prophecy of The Storm [5.11] Calveris - Your Nightmare (Official Lyrics Video) [09.12] Calveris - I'm not Your Enemy (Official Visualizer Video) (ft. Kurt Wurst) [20.12] Calveris - DR-2041 (feat. Ali) [27.12] Calveris x IV - Sentinels (Mini-Release) WYSTĘPY [29/10] Bash In The Trash 2025 Part I - Schizoboys x Calveris [06/12] Rock Night GUTS [23/12] Zagranie na open stage w The Basement WZMIANKI 29/10 w/ Calveris and more... As Official As It Can Get... Friendly reminder (bo to zaraz) Salut. Słyszymy się wkrótce, tym razem nie na żywo Wczoraj w GUTS nie brakło mocnych brzmień... WZMIANKI FABULARNE Cassius Arceneaux Isolde 'IV' Vaughn
-
**Na v-tube na kanał @bbygail wleciał kolejny nowy film - po uprzednim drum coverze zespołu Arctic Monkeys, tym razem jest to perkusyjny cover jednego z utworów znanego mocno scenie metalowej Tym razem padło na zespół Pantera i utwór Walk. Całość ma względnie dobrą jakość, chociaż nie jest to jakość nagrania studyjnego a w garażowych warunkach na całkiem optymalnych choć tańszym sprzęcie. Widać także z każdym kolejnym nagraniem progres w samym montażu i obróbce dźwiękowej ze strony perkusistki. ** **Opis pod filmem:** Heyuuuuuh~~ Czasami trzeba wejść w dzień z tak mocnym klasykiem jak ten. Bądźmy szczerzy... kto się do tego nie bujał jak szalony? CMON! Przed wami dzisiaj... Pantera - Walk! Czujecie ten numer tak mocno jak ja? DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMN Jeśli szukasz perkusisty do nagrań studio lub na koncert - odezwij się! Z chęcią wesprę w takich działań najemniczo, na pewno się dogadamy i stworzymy razem coś super! Uderzaj w DM - [email protected] ((PW)) bądź w social media - Abigail Hernandez! **Znacząco niżej w opisie pojawiła się także tylko jedna mała wzmianka z opcją wsparcia artystki, opatrzona jedynie tekstem "POSTAW MI KAWĘ". Po przejściu dalej, można dokonać bezpośrednio przelewu przez bramkę** ((O ile kogoś podkusi poza samą narracją, prosz, numer konta: 7395577482 )) **Dodatkowo zaczął być także rozwijany aspekt społecznościowy dookoła kanału - sama bbygail bardziej wchodzi w interakcję z fanami zarówno za pośrednictwem swoich stron w social media jak i platform komunikacyjnych** (( Zapraszam chętnych na discord związany z kanałem. Będą pojawiały się tam informacje o aktualizacjach i nowych materiałach, zakładki społeczności czy też materiały pomocnicze dla osób biorących udział w materiałach pojawiających się na kanale: https://discord.gg/mP2BrGat ))
-
Fehu Naudir Pandora Sskarsgard - Urodzona 1 kwietnia 2000 roku, córka Kateriny Wadudu Iscariote i Einara Skarsgarda, członków zespołu death metalowego Silent Lunacy. Gitarzystka, autorka tekstów, wokalistka oraz modelka alternatywna. Pochodzenie: USA, korzenie norwesko-włoskie Gatunki muzyczne: Rock, black metal, death metal, metal, folk Instrumenty: Gitara akustyczna, gitara elektryczna, pianino Powiązania: Soul Evisceration, Silent Lunacy, ArcAngels, Afterglow Magazine, Let's Get Heavy, Hakael, Astaroth Records, Unsainted Records, Iron-willed Run, Coyotes Bike Run MŁODOŚĆ Normy społeczne nie trzymały się Fehu od dnia jej poczęcia, aż po dzień dzisiejszy. Niema matka? Ojciec zabity przez członka jego własnego zespołu? Sam jej wygląd wzbudzał niechęć rówieśników, co dodatkowo nie ułatwiało jej wykształcenia w pełni zdrowej psychiki. W młodym wieku zaczęła siwieć, a jej skóra była stosunkowo blada. Lekarze podejrzewali u niej Zespół Waardenburga typu II, jednak nie wykazywała wad słuchu. To ostatnie zdawało się szczególnie ważne dla jej matki, która już od najmłodszych lat życia Pandory, wciskała ją w nauki śpiewu, czy gry na instrumentach. Lata mijały, a do zamiłowania do muzyki dochodziły nowe pasje – używki i motocykle. Zamiast spędzać czas w szkole, coraz częściej widywana była w towarzystwie członków klubów motocyklowych, czy ugrupowań powiązanych z białą supremacją. Niezbyt odpowiednie towarzystwo dla nastolatki, co? Jej matka również tak uważała, niestety wszelkie próby zadziałania na Fehu nie przynosiły większego skutku. Szkołę średnią skończyła „dla świętego spokoju,” by móc skupić się na tym, na czym zależało jej najbardziej – muzyce, oraz poznawaniu świata. POCZĄTKI KARIERY Pierwsze kroki w karierze muzycznej zaczęła od dawania koncertów w barze prowadzonym przez jej matkę. Z racji na brak własnego repertuaru, bawiła gości coverami piosenek w aranżacji rockowej. Dopiero w 2018 roku odważyła się na wydanie do sieci pierwszego kawałku, w którym przedstawiła się pod pseudonimem Pandora. Dzięki wsparciu znajomych jak i wejściu w swój pierwszy zespół, nabrała więcej pewności siebie, przez co zaczęła tworzyć plany na kolejne utwory. Niedługo po wydaniu kawałku „Pandora” do sieci trafił kolejny utwór „O mój boże,” co dodało kolejnego rozpędu w jej "karierze", a pozytywne recenzje od grona bliskich, sprawiły, że ego młodej muzyczki zaczęło rosnąć w zbyt dużym tempie. UPADEK PRZED STARTEM Wszystko zdawało się układać. Piosenki pisała z pasją, członkowie z kapeli w której grała również się rozwijali, a przyszłość malowała się przed nimi w pozytywnych barwach. Co mogłoby pójść nie tak? Ulubiony element publiki – romans. Dziewczyna coraz częściej widywana była z prezesem pewnego klubu motocyklowego, złośliwi podłapali, że ta relacja wydaję się zbyt dziwna, jak i samo podejście ich do siebie. Mężczyzna, który był w stałym związku i młoda wokalistka, widywani razem coraz częściej dawali jedynie więcej szans do plotek. Historia nie zdążyła nabrać większego rozpędu, gdy media obiegła informacja o śmierci kilku członków klubu. Wśród ofiar był i prezes, z którym widywana była Pandora, a po kilku dniach od tego wydarzenia, w sieci, bez zapowiedzi pojawił się kawałek „Maybe It’s Last Essentional Step.” Tekst utworu opiera się na historii brutalnej, toksycznej miłości. Z wersów można było wyczytać, że podmiot liryczny był zamieszany w romans z kimś w stałym związku. Ogień podsycał też fakt, że pierwsze litery słów tytułu układały się w imię Miles, które internauci śledzący Pandorę szybko powiązali ze zmarłym prezesem. Niedługo po tych wydarzeniach ślad po dziewczynie w mediach się urwał, plotki głosiły, że narkotyki i alkohol oderwały Fehu od jakiejkolwiek aktywności w sferze muzycznej, a ona sama zaczęła się coraz bardziej staczać. Ślad po niej zaginął. POWRÓT PO LATACH Lata mijały, a Fehu zdawała się wrócić nagle, jak zmarły zza grobu. Zmienione podejście do życia, w sieci powoli pojawiały się reuploady jej starych piosenek, a social media dziewczyny odzyskały nowy wygląd. Dziewczynę coraz częściej można było napotkać na molo, lub w okolicach centrum, gdzie grała dla publiki, a wieczorami pracowała w barze. Poznanie Eelisa Forsberga dało też zalążek pracy nad nową kapelą, co dało Pandorze nowy cel do osiągnięcia. Czy ta historia będzie miała happy end? Zobaczymy. 10 marca oficjalnie wraz z Eelisem Forsbergiem i Cecilią Morgan utworzyła zespól Soul Evisceration, działający w klimacie Ritual Black Metalu. Parę dni później wstąpiła też w szeregi agencji ArcAngels, jako modelka alternatywna. Te wydarzenia niejako przyczyniły się do ponownego rozpędu dla kariery dziewczyny. Mimo uczestnictwa jednak w kapeli metalowej, dalej trzymała się wydawania co jakiś czas własnych kawałków, bardziej w klimatyce rockowej. KARIERA W 2022 Rok 2022 był na pewno należący do tych dynamicznych i gwałtownych w rozwoju kariery dziewczyny. Duży boost zasięgowy zaliczyła dzięki odważnym sesjom zdjęciowym do magazynu erotycznego Afterglow, wydawanego z ramienia agencji Arc Angels, którą prowadził charyzmatyczny Ulrik Eriksen. Fotografie ukazujące ciało pasowały do podejścia dziewczyny, która uważa, że w XXI wieku nie ma rzeczy już szokujących, a ludzkie ciało jest po prostu dziełem sztuki i nie ma sensu się bać go pokazywać. Z resztą, co tu ma straszyć, przy tak łatwym dostępie do pornografii? Kariera kapeli Soul Evisceration nabierała również tempa. Nie przeszkadzały w tym też roszady w pozycji perkusisty (obecnie to miejsce zajmuje Noah Alexander). Grupa wulgarnych, głośno mówiących swoje zdanie ludzi? To coś, co kocha się, lub nienawidzi - ciężko o neutralne podejście. Można to było zauważyć w reakcjach na różne akcje kapeli, na przykład podczas promowania się i łapania zasięgów przez celebrytów, po śmierci innych znajomych sław. Samo Mask Off czy Gossipy jako portale plotkarskie lubiły wrzucać dziwne zachowania Soulsów jako klikalne temat, nawet jeśli sami zainteresowani zdawali się często po prostu mieć gdzieś zamieszanie dookoła nich. Mimo jednak współpracy z zespołem, dziewczyna nie omieszkała wydać kilka swoich własnych utworów. Poczynając na głośnym Dancing in Hell, które było swoistą odpowiedzią i wyśmianiem zachowania ludzi z branży. Drugim z kolei można uznać Darkness, który (jeśli wierzyć plotkom) uderza w sytuację, gdy jej aktualny narzeczony oraz frontman Soul Evisceration - Eelis Forsberg, znajdował się w stanie śpiączki. Co zgryźliwi pokrywają tekst również z Jackiem Weskerem (wokalista Social Therapy). Israfel, Hakael i Astaroth - nie, tu nie będziemy rozmawiać o Biblii. To nazwy dzieci, które współtworzy Skarsgard. Poczynając od początku, Israfel i Astaroth na obecną chwilę są podpięte pod jedno - mianowicie pod wytwórnię, którą prowadzi z Eelisem Forsbergiem (mimo, że niestety, w ostatnim czasie jej aktywność została zmniejszona i partner muzykantki musiał zajmować się większością sam). Sala prób, bo tym jest Israfel, była drugim w kolejności tworem, jaki wyszedł z pomysłu artystów. Jest ogólnodostępna i skierowana dla nowych twarzy, chcących rozpocząć przygodę w muzycznym świecie. Hakael, czyli brat bliźniak salki prób, to bar zorientowany na metalowe klimaty. Odbyły się tam koncerty czy to Soul Evisceration, Social Therapy, Lost Lunatics. Mówi się, że lokal był też przyjazny bikerom, a sami właściciele chętnie zgadzali się na to, by nowe osoby mogły działać scenicznie, otwierając się tym samym na publikę. Astaroth to najstarsze z trójki. Główną głową jest tutaj Eelis Forsberg, jednak i Skarsgard posiada w tym swoje udziały. Wytwórnia prężnie działa i rozwija się pod okiem muzyków, angażując coraz to większe i ciekawe nazwiska w swoje mury. CIEKAWOSTKI: Grzebiąc w sieci można natrafić na informację o rodzicach Pandory w dwóch artykułach: Informacja w lokalnej gazecie na temat próby samobójczej jej ojca na jednej z ulic w okolicach South Central. Informacje tam zawarte wskazują na silne zaburzenia psychiczne u Einara Skarsgarda. Tragedia na jachcie. Zespół Silent Lunacy wypłynął w pełnym składzie, jednak żywa wróciła tylko dwójka. Z informacji jakie uzyskano, wskazano, że basista zespołu oddał strzały w stronę frontmana – ojca Pandory. Perkusista w obronie swojej i Katriny Iscariote – matki Pandory, zastrzelił agresora. Na wielu zdjęciach można zauważyć nietypowe symbole wytatuowane na ręce dziewczyny. Całość kompozycji nawiązuje do mitologii nordyckiej. Runiczne napisy niejednokrotnie bywały kojarzone z tatuażami białej supremacji. Była zaręczona z Eelisem Forsbergiem, frontmanem kapeli Soul Evisceration. Ich rozstanie odbiło się mocniejszym echem po social mediach za sprawą postu Celebrity Preview, gdzie to ukazali piosenkarkę zapłakaną w klinice Community Davis Medical Center na oddziale poradni psychologicznych. Jej siwizna jest naturalna - osiwiała w wieku 4 lat. Posiada rzadką wadę genetyczną, przez co unika również wychodzenia na mocne słońce, które powoduje poparzenia skóry czy ból wrażliwych oczu Praktycznie codziennie odwiedza cmentarz, a na nim groby: Einar Skarsgard (jej ojciec), Miles Sloan (według pogłosek jej były partner, prezydent klubu motocyklowego Mobshitters MC), oraz osób związanych z barem Dunes'O Beach Bar, którzy dokonali masakry w klubie Hornbills Posiada karawanę Wychowywała się w otoczeniu członków Public Enemy Numer 1. Przez to bywała w przeszłości osądzana o działania dla białej supremacji, a jej tatuaże z runami miały to potwierdzać. Oficjalnie dziewczyna neguje jakoby kiedykolwiek dokonywała czegokolwiek na zlecenie owej grupy. Poza PEN1, nietrudno o znalezienia powiązań Skarsgard z klubami motocyklowymi jak: Hells Angels, Mobshitters MC, Cerberus MC, Blue Flames LEMC, Mongols MC. Posiada dwa kruki i psa w typie rasy Husky Ma kartę stałego klienta w jednej włoskiej pizzeri na Hawick W 2024 związała się z Logan Barkley, który prowadzi agencję ochrony personalnej GUΛRDIΛN Plotki mówią, że relacja rozpoczęła się jeszcze nim Barkley założył swoją działalność, podczas sprawowania pieczy nad Skarsgard. Na gali Celebrity Awards rozpoczęła głośny skandal, gdy podczas otrzymywania statuetki zaczęła głośno skandować "Jebać Celebrity Preview" jako odzew na wyciąganie jej zdjęć w DCMC. Sala co prawda reagowała na to pozytywnie, ale reperkusje medialne, czy wewnątrz strukturowe Astaroth Records którego vCEO była, długo ciągnęły się za kobietą. W czerwcu 2024 zrezygnowała z wydawania w Astaroth Records solowo jak i z Kapelą Soul Evisceration. Niedługo po tym zniknęła też z funkcji vCEO Astaroth, otwierając swoją działalność - Unsainted Records. SOCIAL MEDIA: LI: https://li.v-rp.pl/PANDORA MATERIAŁY: Solo: Pandora - Pandora Pandora - Toxic Pandora - Soul Evisceration "Forever Damned" Solo video Pandora - Dancing in Hell Pandora - Darkness Pandora - The Day is Gone COVER Pandora- Live/ Coyotes Bike Run Q&A Pandora - Maybe It's Last Essentional Step Soul Evisceration: Soul Evisceration - Soul Introduction (gitara prowadząca) Soul Evisceration - Death Destruction Pestilence Famine (Official Music Video) (gitara prowadząca) [EP] Soul Evisceration - Soul Introduction EP (gitara prowadząca + wokal w utworze "Helheim") Soul Evisceration - Forever Damned Official Music Video Soul Evisceration - Prayer to Fallens Soul Evisceration - The Hunt[29.12.2023][ASTAROTH RECORDS] Soul Evisceration - They Feast on my eyes [Join the Ritual LIVE] Soul Evisceration - Our Time (Music Video) Modeling i artykuły: AFTERGLOW March 2023 (sesja zdjęciowa + artykuł "Top 6 seksownych piosenek rockowych XXI wieku" AFTERGLOW Easter joy with a twist! (sesja zdjęciowa) AFTERGLOW SAVE US: they're watching us (sesja zdjęciowa + czynny udział w akcji marketingowej jako jeden z kosmitów) AFTERGLOW April 2023 (sesja okładkowa + wywiad. Dodatkowo artykuły spod szyldu Let's Get Heavy) Prasa i informacje z sieci: 001. ENGAGEMENTS, NEW MUSIC & MORE... (23.07.2023) #003 miscreated. by Aisha season 2 | SOUL EVISCERATON o swoich początkach, występach na żywo, ostatnim albumie, przepychankach z Velvet Bagtail itp. 203. Rażąca niekompetencja przedstawicieli Los Santos Sheriff's Department – kulisy strzelaniny na parkingu przy Bay City Avenue Kompleksowa analiza konfliktowego trójkąta – wszystko co musisz wiedzieć o moralnym i wizerunkowym upadku KELLY’ego i Losari [Dudley Webb] PANDORA | Akcje charytatywne, Soul Evisceration, Primal Xtreme | WRT#3 Talk & Punch #3 Matt Orton x Fehu "Pandora" Skarsgard (Official Video) #1 Narracja opiekunów #2 Narracja opiekunów #3 Narracja opiekunów (wytwórnia jak i artyści współpracują poniekąd z federacją, więc mogło się to odbić) #4 Narracja opiekunów #5 Narracja opiekunów [CP] Pstryczek w nos Pandory wobec zachowania podopiecznych wytwórni na proteście [CP] Post zaczepiający Pandore względem braku jej statementu na zachowanie Rene Hunt oraz jej partnera na wyścigu charytatywnym 001. Daphne Chamberlain - jak to wszystko się zaczęło? 060. Kontrowersyjna artystka i skandalistka, Daphne Chamberlain: "Jestem ikoną seksu, nowoczesną ikoną seksu. Nie wszyscy są na to gotowi." 002. 'Charity run' sukcesem wsparcia dla potrzebujących [CP] Post ze wskazaniem Pandory i Reece G ze Sloppy Toppy po śmierci Daphne C [CP] Rene Hunt oraz partner Pandory jak i ona sama wywołani do tablicy po zachowaniu mężczyzn na wyścigu charytatywnym 060. Kontrowersyjna artystka i skandalistka, Daphne Chamberlain: "Jestem ikoną seksu, nowoczesną ikoną seksu. Nie wszyscy są na to gotowi." [CP] Post na temat afer podczas pogrzebu Kenny Whitefield, gdzie głównie zaangażowaną tam była Fehu Skarsgard Imię i nazwisko postaci: Fehu Pandora Skarsgard Numer konta postaci: 1917130154 Przynależność: Unsainted Records Imię i nazwisko menadżera: -
-
**O godzinie 20:00, 08.10.2025 - zgodnie z zapowiedziami na platformie Lifeinvader, na serwisach streamingowych pojawił się pierwszy, debiutancki utwór grupy spod pseudonimu Calveris. Utwór "Shadows and Sanity" niemalże od razu zdobył paręnaście wyświetleń za pomocą równolegle w czasie wypuszczonego posta w mediach.** **Utwór pojawił się również na www.v-tube.com w postaci LYRICS VIEDO.** SKŁAD: PROMOCJA: WYDATKI: ROZGRYWKA: DANE DO WYCENY
-
**Późną nocą z osiemnastego na dziewiętnastego października do sieci wpadł najnowszy singiel Suzy. Anglojęzyczna produkcja sama w sobie jest kolejnym z wydań powiązaną z zapowiedzianą trasą koncertową która ma ruszyć pod koniec miesiąca, czy też z początkiem listopada. Mimo metalowego brzmienia, tekst utworu pozostaje z mocno mistyczny, z folklorowymi nawiązaniami - przez ten przeplata sie kilka bóstw czy postaci znanych ze słowiańskich wierzeń neopogańskich (w tym i Leszy do którego upodobniła sie w jednym z postów). Utwór to być może w odbiorze mroczna ale i na pewno pewna opowieść o wędrówce między światem żywych a umarłych. Refren „Nie zbłądzę w noc” - staje się w tym przypadku powtarzalnym przez Suzy zaklęciem, znakiem sprzeciwu wobec śmierci i przemijania. Za gitary w utworze odpowiedzialna jest Suzanna wraz ze swoim współpracującym gitarzystą Rickym @Centrolewus, wykończenie utworu również przypada tej dwójce i tak jest podpisane we wszystkich creditsach. Ku zaskoczeniu przy perkusji pojawił się inny mniej znany odbiorcom wpis zamiast Cassiusa z którym ta miesiącami współpracowała - co być może wynikało (i najprawdopodobniej wynika) z nieobecności mężczyzny podczas terminu nagrywek. Zebrany męski wokal to część po prostu otrzymana przy pracy całego zespołu który sie zaangażował w wykonanie. Nagranie zostało skompletowane w profesjonalnym studio które nie tak dawno artystka przejęła, wyremontowała i uzupełniła pod swoje przyszłe działania - wszystko pozbawione jakichkolwiek zakłóceń czy niedoskonałości. Wydanie Echo of You - pozostaje ANGLOJĘZYCZNE, co może utrwalić słuchaczy Suzanny w tym że dalej splata dwa różne sobie języki zależnie od okazji czy czasu w jakim to ma zostać puszczone dalej w świat. Utwór przed swoim wydaniem był zagrany na kilku koncertach Suzanny wraz z jej innymi anglojęzycznymi produkcjami w tym 'Zaklętym Santos'. ** -> Wydatki -> Rozgrywka i inne screeny -> Reklama -> Dane postaci
-
Let's Get Heavy - amerykański serwis informacyjny, skupiający się głównie na tematyce oscylującej wokół ciężkich brzmień oraz koncentrując się na zdarzeniach oraz scenie lokalnej, w Los Santos. Projekt ten swoje początki ma w 2023 roku, gdy sekcja "Let's Get Heavy" z różnymi ciekawostkami i podsumowaniami wydawniczymi pojawiała się na łamach magazynu Afterglow wydawanego przez agencję ArcAngels. W 2024 roku informator przeszedł swoistą reformę, będąc projektem podlegającym pod wytwórnię Unsainted Records. Let's Get Heavy poza smaczkami z różnego typu kontrowersji, skupia się głównie na przedstawieniu odbiorcy zestawienia informacji, które pozwolą mu poznać scenę cięższych brzmień, różnego rodzaju specyfikacje oraz zjawiska, czy po prostu zbiór najbliższych wydarzeń jakie się odbędą. Poza artykułami ogólnymi, pojawiają się również podsumowania miesiąca, gdzie w pigułce LGH streszcza najciekawsze wydania w danym okresie, oraz istotniejsze wydarzenia z branży muzycznej i około muzycznej. Chcesz z nami działać? Dołącz na discord! Poszukujemy redaktorów oraz fotografów! https://discord.gg/UG47BfH5Wu CO U NAS ZNAJDZIESZ? Shot'n'Roll - przedstawienie lokalnej sceny muzycznej wraz z krótkimi pytaniami do artystów Informator Eventowy - z nami nie przegapisz żadnego ważnego wydarzenia Podsumowania Miesiąca - zestawienie najważniejszych wydań oraz zdarzeń ze świata muzyki w LS! Artykuły - wprowadzimy Cię w ciekawostki ze świata ciężkich brzmień MATERIAŁY: Gdzie się podziały tamte koncerty? O co kurwa chodzi z tym pogo? The Rearview Lovers - Miłość do Muzyki i Śmierć Miłości SHOT'N'ROLL - Social Therapy AS THEY DREAM - Czy Kapela Prowadzona Przez Google Calendar Wypali? INFORMATOR EVENTOWY: 27.01-09.02 17.02-02.03
- 42 odpowiedzi
-
- lets get heavy
- rock
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
** Po krótkiej przerwie od wydań, na profilach streamingowych artystki i podmiotów z nią powiązanych pojawia sie nowe anglojęzyczne (ku zaskoczeniu) wydanie. Zaklęte Santos jest jednym z kilku nowych singli Suzanny które ostatnimi czasy przedstawiała chociażby w swoich wystąpieniach. Singiel pierwszy raz można było usłyszeć na koncercie 'SUZY Przeżyj słowiańską noc w The Roof 🌙✨ ' kolejnym razem został przedstawiony wraz z innymi podczas niedawnego wystąpienia na Sound Of The Mirror. Sama w sobie miniaturka singla to prosta grafika w której widnieje znak Welesa - trójkąt skierowany podstawą do góry, a nad nim łamana linia zakończona rogami. Znak Welesa, jak większość symboli może być interpretowany na wiele różnych sposobów. Niebagatelną rolę pełni w tym przypadku nie tylko wiedza, ale również wyobraźnia i intencje analizującej znak osoby. Znak Welesa jest symbolem słowiańskiego boga magii, bogactwa, zmarłych czy chociażby zaświatów - a jego umieszczenie w miniaturce w połączeniu z samym tekstem wydaje sie nie być przypadkowe. W creditsach wpisani są wszyscy współpracujący z Suzy przy singlu instrumentaliści. Za perkusje odpowiadał Cassius Arcenaux @kage- z którym Suzka współpracuje już 'szmat czasu', w gitarach przejawia sie m. in. Suzanna we współpracy z nowym gitarzystą jej składu Rickym Serrano @Centrolewus - tak samo też podpisane jest wykończenie utworu. Nagranie jest jakości studyjnej, pozbawione jakichkolwiek zakłóceń czy niedoskonałości. Znak Welesa, jak i pozostałych bóstw z kultury Słowian również pojawiać będzie sie w przyszłych projektach artystki, a wtapianie go w nie jest zapowiedzią czegoś większego nad czym podjęła prace. ** -> Wydatki -> Rozgrywka i inne screeny -> Reklama -> Dane postaci
- 5 odpowiedzi
-
- metal
- russian-american
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Rodion "Moth" Sukhoi - Rosjanin w wieku dwudziestu trzech lat, zamieszkujący od niedawna Los Santos. Urodzony dwudziestego dziewiątego stycznia roku dwa tysiące drugiego, w Petersburgu. Pochodzi z domu niemalże zamożnego, rodzina Sukhoi miała zapewniony dobrobyt już od czasów zimnej wojny. Młody Rodion był niemalże forsowany do nauki gry na fortepianie, jak i pracy wokalem, co wynikało z obsesyjnego postrzegania muzyki przez ojca - Yuryego. Nie można odmówić mu jednak artystycznej duszy, chęci do ekspresji, wyrażenia się sztuką; jednak od zawsze czuł, że nie pasuje w swoje otoczenie. Aż nadszedł dzień, gdzie miało się to zmienić.. W wieku nastoletnim został zmuszony przez rodzinę do zamieszkania w Nowosybirsku. Wiązało się to z utratą wszelkich kontaktów z najbliższymi znajomymi, dystans jaki pojawił się między nimi wyniósł niemal 2400 mil. To obudziło w Rodionie całą frustrację, nienawiść jaka kumulowała się w jego głowie przez lata nieudanych prób wpajania wizji ojca w jego umysł. Zabrał z domu kilka wartościowych rzeczy, które prędko spieniężył w lombardzie. Kupił bilety na pociąg, spakował plecak po starszym bracie w najpotrzebniejsze rzeczy i wyruszył. Dokąd? Padło na Moskwę - gdzie zamieszkiwał dziadek Rodiona. Młody artysta wiedział że aby spełnić marzenia będzie potrzebował gotówki, jednak nie zamierzał o nią prosić. Pomieszkiwał trochę na poddaszu ojca swojego ojca, gdzie przeszedł w "dorosłość" - kończąc osiemnaście lat. Jego głównym źródłem dochodu było przygrywanie na ulicy, szlajał się za pieniądzem całymi dniami i wieczorami po zaludnionych Moskiewskich lokacjach. Przy tym.. wplątał się w grupę takich właśnie ulicznych grajków, w której pogrywała również Suzanna. Grupa grajków szybko przerodziła się w grupę przyjaciół, spędzając wspólnie całe dnie i noce, wybywając na koncerty i imprezy. Czas mijał, a grupa zaczęła się rozpadać - śmierć Ivana, wyjazd Suzanny. Wszystko wskazywało na to, że gorzej być nie może - ale jednak. Rodion wracając w środku nocy na swoje poddasze, natknął się na przykry, lecz jakże ludzki widok; jego dziadek zmarł, przesiadując na bujanym fotelu umiejscowionym przed domem, na werandzie. Młodzieniec nie spodziewał się tak 'wczesnego' odejścia jego dziadka, ten zmarł w wieku siedemdziesięciu lat. Ten jednak nie zostawił artysty z niczym, wręcz przeciwnie. Zostawił mu swój dom i starego Ubermachta, zapisał to w testamencie, Rodion jako jedyny fatkycznie opiekował się najstarszym członkiem rodziny, dbał o jego samopoczucie i spokój. Co jednak zrobił muzyk? Postanowił gonić za snami. Wiedział, że pozostanie w Rosji będzie skutkowało sporem z Yurym o majątek dziadka, więc w trybie ekspresowym pozbył się nieruchomości. Kiedy tylko było to dla niego możliwe, pozyskał zieloną kartę i wyruszył do miasta świętych - Los Santos, gdzie niespodziewanie natrafił w jednym z pubów na dawnego drucha z koncertów - Chandlera. Chcąc zostawić pamiątkę po ważnym w jego życiu dziadku, część pieniędzy ze sprzedaży domu przeznaczył na transport auta drogą morską do USA i przystosowanie go do lokalnego prawa. I oto jest, Rodion "Moth" Sukhoi. Pośród wieżowców, w betonowej dżungli. Nowe możliwości, nowe środowisko, ale co najważniejsze - nowy start. Zaczyna się pogoń za marzeniem, do którego artysta dążyć będzie nawet po ścieżce usłanej cierniami - wydać własny album, żyć tym co kocha - tworzyć muzykę, by dzielić się pasją ze światem. W nowym miejscu załatwił sobie już notes i długopis.. i niech to one pozwolą mu napisać swoją przyszłość tekstami utworów, w których wyleją się jego emocje i uczucia. Gatunek muzyczny jaki tworzy Moth można określić jako alternatywny metal, metal progresywny, muzyka niezależna, deathcore. Social media: Lifeinvader; TBA. Twórczość: - Moth - Shrift - Suzanna Zabadevya & Rodion "Moth" Sukhoi - Заколдованный Ворон - Moth - False Propets' Fall - Can You Fix The Broken - Vocal Cover by Moth (Seth Ronnie Dagaard - Can You Fix The Broken) Wzmianki: - - Wydarzenia: - Klasyki Rocka w Dead in Vinewood - Distortion Open Mic 2.0
-
**W mieście, na stronach internetowych czy reklamach wydarzeń można zauważyć plakat informujący o koncercie rosyjskojęzycznej folklorowej (z elementami metalu) artystki. Koncert odbywać będzie się w Leliel Concert Hall, a jego przebieg nie jest nigdzie podany. Osoby które bywały już na wystąpieniach Suzy mogą spodziewać się poza mistycznym klimatem przygotowanego performance - celującego pod promocje przyszłej płyty. W support wydarzenia wchodzą tacy artyści jak Criel czy Hope's Path. **
- 1 odpowiedź
-
- russian-american
- folk-metal
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
** Dziewiątego kwietnia po krótkiej zapowiedzi do sieci i na odpowiednie profile streamingowe takich artystów jak Suzy czy Criel @samer trafia nowy singiel w odpowiednio przygotowanej pod side project kategorii. Forests of Fey to poboczny projekt muzyczny zainicjowany przez Suzannę - o którym więcej można przeczytać na odpowiednich stronach. Zgodnie z założeniami projektu utwór jest w pełni anglojęzyczny - przypomina swoim charakterem wokalny dialog pomiędzy dwiema postaciami. Wykonanie całości łączy growlowany męski wokal z eterycznym wykonem drugiej artystki zaangażowanej w singiel. Wokal, wykonywany przez Suzanne operuje głównie w tonacjach sopranowych, nastolatka śpiewa czysto i melodyjnie mieszcząc się przez całe wykonanie w zakresie skali sopranowej. Całość kontrastuje z niskim growlem za który odpowiedzialny był Criel, tworząc w połączeniu wręcz gotycką atmosferę. W instrumental został zaangażowany cały skład projektu bez konieczności korzystania z 'ławki rezerwowych'. Produkcja pozbawiona jest jakichkolwiek niedoskonałości czy innych niedociągnięć - zrealizowana została w profesjonalnym studiu. Za perkusje w części instrumentalnej odpowiada współpracujący z Suzy i działający również w zespole Cassius Arcenaux @kage-, gitara basowa przypisana została Victorowi Dwight @greatking - znanemu basiście z m. in. Social Therapy @greatking, za gitarę prowadzącą i rytmiczną odpowiadała Suzanna. Charakter utworu jest wstępem i zapowiedzią kolejnych prac - niekoniecznie już tak spokojnych jak ta.... przysłowiową rozgrzewką. ** -> Tekst -> Skład -> Rozgrywka -> Koszta poniesione -> Promocja -> Informacje dla wyceniających
-
"Epoka Trash metalu nie wróciła, ona nigdy nie odeszła" – bowiem to właśnie trash metal ukształtował gusta muzyczne ludzi na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, które przecież same mogą pochwalić się takimi zespołami jak Metallica, Megadeth czy Pantera. Gatunek ten, łączący agresję z techniczną precyzją, stał się symbolem buntu, energii i nieograniczonej kreatywności. Trash metal nie tylko zrewolucjonizował muzykę, ale także zbudował unikalną społeczność – ludzi, dla których ciężkie riffy i teksty pełne emocji stały się formą wyrażania swoich przekonań, frustracji i nadziei. Gatunek ten od lat 80. przetrwał różnorodne fale trendów muzycznych, inspirując kolejne pokolenia do tworzenia, eksperymentowania i nieulegania konformizmowi. Ogromny wpływ muzyki metalowej szybko spowodował inspirację i jednocześnie powstanie wielu nowych kapel, od małych lokalnych grup po zespoły, które podbiły światowe sceny. To właśnie dzięki temu nieustającemu przepływowi twórczej energii trash metal stał się czymś więcej niż muzyką – trwałym symbolem niezłomności i pasji. (, 31 August 1985, Metallica, Day On The Green festival)) The Hierophant [...] Fala inspiracji przelała się na ambicje następnych pokoleń muzyków, takich jak Russell Harrison i Paul Gertz, którzy obaj odnaleźli swoje miejsce w lokalnej scenie muzycznej Los Santos, grając w rockowej kapeli Revenge (https://forum.v-rp.pl/topic/34750-🎸ls-revengeⓐ/), która z kolei w wyniku starć i nieporozumień zawiesiła działalność. Nie był to jednak dla Russella i Paula koniec. Ich drogi ponownie się skrzyżowały, tak samo jak chęć zaspokojenia głodu tworzenia i występowania. Właśnie za sprawą tego narodziła się kapela The Hierophant – projekt, który na nowo uchwycić ma surową energię ich pierwszych wspólnych występów, jednocześnie niosąc w sobie dojrzałość wynikającą z lat doświadczeń. The Hierophant charakteryzuje się ciężkimi riffami i screamami charakterystycznymi dla trash metalu ale to nie tylko muzyka, to także manifest. Russell jako lider, od razu założył, że nowy zespół ma być symbolem nieustępliwości – muzyczną odpowiedzią na zmieniający się świat, pełny potężnych riffów, dynamicznych zmian tempa i tekstów, które opowiadają historie pełne gniewu, nadziei i niezgody na zastaną rzeczywistość. Dla społeczności fanów metalu stał się żywym dowodem na to, że duch trash metalu wciąż żyje i ma się świetnie. Russell Harrison ma 26 lat i od zawsze pasjonował się ciężkimi brzmieniami, od ojca wyniósł pasję do takich kapel jak Metallica, Slayer czy Pantera. Już od młodych lat te zespoły kształtowały jego gust muzyczny i wywarły duży wpływ na jego styl bycia. Od 19 roku życia zaczął grywać po małych mieścinach w Oklahomie ale z czasem swoje nawywijał - uciekł z rodzinnego miasteczka autobusem. Z Oklahomy do Los Santos przyjechał pod koniec ubiegłego roku, szukając nowych możliwości muzycznych i zmiany otoczenia. Początkowo włóczył się po ulicach miasta z gitarą, próbując znaleźć swoje miejsce w lokalnej scenie muzycznej. Jego poszukiwania doprowadziły go do Nixona, z którym założył Revenge, zespół, który początkowo wydawał się idealnym miejscem do rozwoju. Grupa jednak się rozpadła, a w wyniku tego Russell zaczął ponowne poszukiwania muzycznej inspiracji, której wcale daleko szukać nie musiał. - Powstało The Hierophant. Od początku istnienia zespołu Russel odpowiada za gitarę rytmiczną, jednocześnie jest liderem, wokalistą i głównym kompozytorem. Russell to mistrz precyzyjnych, agresywnych riffów, które definiują styl The Hierophant. Choć jego partie rytmiczne dominują, również gra solówki, co sprawia, że granica między rytmiczną, a prowadzącą gitarą w jego przypadku bywa płynna. Wokal Russella Harrisona jest natomiast agresywny i pełen energii, łączy melodyjność z ostrymi, ekspresyjnymi screamami, które zdają się im wydawać doskonałe do całej kompozycji zespołu. Paul Gertz alias Hertz, Paulie, to z kolei 21 letni łapserdak z serca Południowego Los Santos, który od zawsze walił we wszystko co popadnie. W wieku 3 lat walił w garnki, w wieku 12 lat walił konia, w wieku 18 lat walił w chu*a a teraz wali w bębny grając razem z kumplami. Fan oglądania sportu i tylko go oglądania. Pochodzi z rodu wojowników, dziadek walczył na drugiej wojnie światowej i zabił 20 osób, potem siedział w sojuszniczym obozie jenieckim, ojciec z kolei całe życie walczy z nadciśnieniem i otyłością - jednak to inny rodzaj walki. Ciekawostką jest jego krótkie (bardzo krótkie) przyrodzenie które we wzwodzie ma 8,5cm co plasuje go na pierwszym miejscu w krótkości penisów w całym zespole. Swoją brodę zapuszcza od zawsze, nigdy nie nauczył się golić a czasu na fryzjera brakowało tak samo jak pieniędzy więc chodzi zarośnięty jak jeden z bezdomnych nocujących pod garażem w którym zespół ma próby. Niejednokrotnie wyganiany z niego pod pretekstem przepędzenia bezdomnych. Z tego też powodu wyrzucony ze swojej jedynej legalnej pracy którym było obsługiwanie klienta telefonicznie w jednej z mniejszych firm sprzedających artykuły papierowe. Wyczucie rytmu na pewno zawdzięcza dla swojego ojca który rytmicznie i systematycznie go bił za każdy jego błąd, a jego przytulone do piersi ucho słyszało łopoczące serce z nadciśnieniem. Prawdopodobnie to ukształciło jego zamiłowanie do walenia w bębny. Robi to nie najgorzej ale także brakuje mu dużo do ideału, tłumaczy to wadliwością sprzętu. Siemanko, razem @grubasiontko postanowiliśmy założyć zespół metalowy i rozgrywać sobie właśnie ten klimat celem wprowadzenia na rynek muzyczny trash-metalu w naszym wydaniu. Poprzednio jak już wiecie z treści powyżej graliśmy razem w kapeli Revenge, która została zamknięta - chcemy założyć teraz własny projekt i rozwijać go swoim tempem, od undergroundu po duże hale i koncerty eventowe. Zamysł na grę to z pewnością rock n roll po całości, w planach rzecz jasna interakcje z wieloma biznesami, a też i własne eventy. Z pewnością kapelę będziemy rozbudowywać więc z czasem pojawi się również informacja o nowych członkach drużyny. Imię i nazwisko postaci: Russell Harrison Numer konta postaci: 7183906414 Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.): póki co brak
-
**Późną porą dwudziestego siódmego lutego do sieci i na profile na platformach streamingowych artystki trafia singiel - finałowy singiel Suzanny wydany we współpracy z radiostacją Daily Globe w ramach programu #WIMINEXTSRAR. Utwór to metalowa ballada będąca poniekąd pokoleniem jej singla z przesłuchań którym złożyła swoją wokalną kandydaturę, w ramach uczestnictwa w programie. Singiel to metalowa ballada opowiadająca o miłości dwójki osób, w przeciwieństwie do poprzedniego utworu - żywych i wciąż będących blisko siebie. W utworze jest wiele metafor, osoby będące bliskie otoczeniu Suzanny mogą zrozumieć do kogo artystka mogła poniekąd kierować swoje słowa. Miłość przedstawiana w tekście piosenki jest delikatna, krucha, chcąca być na wieki i na zawsze. Za całą produkcje odpowiada zespół zorganizowany przez Daily Globe. Charakterystycznym elementem Suzanny są folkowe nawiązania, tych w przeciwieństwie do brzmień - nie brakuje w tekście. Wydanie zachowane jest w języku angielskim, w takim też operuje Suzy. Wyjątkowo w porównaniu do pozostałych singli, ten nie jest pokryty dodatkową szatą graficzną (zapewne ze względu na ostatnie jej zmiany pod nadchodzącą EP'). ** (Problem z jakością? Ustaw na klipie największą.) -> Tekst -> Wydatki -> Rozgrywka i inne screeny -> Reklama -> Dla wyceniających
- 10 odpowiedzi
-
- underground music
- russian-american
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
** Chwile po północy, dwudziestego piątego stycznia na V-TUBE kolejno na portale streamingowe Suzy trafił utwór undergroundowej artystki. Utwór zawiera oznaczenie #WIMINEXTSTAR co wskazuje że ta docelowo stworzyła nagranie na potrzeby konkursu organizowanego przez Daily Globe. Nagranie nie jest jakości studyjnej, jednak nagrane na tyle dobrze i wykończone by nie było żadnych zakłóceń w nim. Ku zaskoczeniu odbiorców, i w celu dostosowania sie do radiostacji i języka w jakim ta operuje - utwór został wydany po angielsku - jednocześnie stając sie PIERWSZYM UTWOREM Suzanny wykonanym w w/w języku. Sam gatunek w jakim został stworzony można podpisać pod goth - metal, metal symfoniczny w którym wykorzystuje w pełni swoją oktawe i operowe tonacje na potrzeby utworu. Tytuł nawiązuje do 'zakazanej opowieści' co potwierdza też treść utworu która jest historią o miłości, najprawdopodobniej miłości spełnionej po śmierci obu gnących za sobą dusz. Pierwsza zwrotka opowiada historie kobiety, tęskniącej za kimś kogo straciła - miłości straconej. Druga zwrotka opowiada o stracie i śmierci - natomiast trzecia i ostatnia o ponownym spotkaniu sie kochanków, najprawdopodobniej po śmierci kobiety. Utwór to nic innego jak mroczna ballada o sile miłości, której nawet śmierć nie jest w stanie pokonać. ** (napisy w klipie) Tekst: Social Media Suzanny
- 12 odpowiedzi
-
- wiminextstar
- metal
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Plague Doctors - zespół załozony na początku lipca 2023 roku, dość tajemniczy twór, który nie podaje zbyt wiele na tacy. Za serią wpisów dotyczących plagi, chorób, zarazy czy pandemii, zespół ujawnił jedynie gatunki muzyki, którą zamierza tworzyć. Poza tym można wyłapać z mediów społecznościowych kilka osób w maskach i strojach zakrywających wszystkie możliwe tatuaże. Jednak wiele wskazuje na to iż osoby pojawiające się na zdjęciach to jedynie wierzchołek góry lodowej, góry pełnej tajemnic i niewyjaśnionych kwestii. Właśnie tym jest Plague Doctors, przystanią dla wszystkich zagubionych dusz wyrzutków i miłośników ciężkich brzmień, przy zachowaniu tego jakże pociągającego braku informacji. Członkowie ugrupowania zapewne pozostaną anonimowi, nic nie wskazuje na to by mieli wyjść lub utożsamiać się z zespołem. Czyż w końcu granie ról nie jest najważniejszą cechą każdego artysty? Pod kątem działania i założeń zespołu, wiele osób może znaleźć podobieństwo chociażby do jakże znanego Ghosta. Same brzmienia mają nawiązywać do zepsucia, śmierci, zarazy i tematyki z zakresu gore. Swój podgatunek określili jako: Blackened Death Metal/Symphonic Death Black Metal. W środowisku co bardziej zainteresowani plotkami mogli dosłyszeć jakoby w kontekście zespołu mówiło się o jego składzie. W eterze padają chociażby takie pseudonimy jak: Eelis Forsberg - główny wokal; Jack Muller - gitara basowa; Happy Raudsepp - gitara prowadząca; Kyler Kelly - gitara rytmiczna; Rune Tanskanen - perkusja; Wszystko wskazuje więc na to iż zespół sam w sobie będzie dość liczebny - jednak jak to już jest w przypadku doktorów, nadal skala tajemniczości przewyższa to czego można się dowiedzieć w zakresie bardziej szczegółowym. Zapewne też można dosłyszeć plotki jakoby nadal nie był to pełny skład ugrupowania, które zamierza wbić mocną szpilę w historii metalu w Los Santos. Czy będzie to konkurencja dla istniejących już bandów z cięższych brzmień takich jak Soul Evisceration, Social Therapy, Lost Empire czy też świeżego Divebomb gustującego bardziej w punkowych brzmieniach? Kto wie - wiele wskazuje jednak na to, że zespół uderza w konkretny target, nie patrząc się ani za siebie ani na boki. Również w aspekcie symboliki loga, samych pseudonimów czy dotychczasowych zapowiedzi można upatrywać się ukrytych znaczeń, nawiązań czy też wskazań na to co zamierza tworzyć lub jak działać sam zespół. Muzycy najwyraźniej uznali, że cała ich twórczość ma być dla fana jedną wielką niewiadomą, którą będzie odkrywał kawałek po kawałku w kontrolowany i mozolny sposób, jednakże czy to nie cierpliwość jest cnotą w kontekście wiernych fanów specyficznych i niepowtarzalnych zespołów? A na taki tytuł zdecydowanie ma zadatki Plague Doctors. Lista utworów: Plague Doctors - Yearn for the grave Plague Doctors - Feast Lista albumów: Wzmianki: Mask Off #1 Celebrity Preview #1 - ostra impreza skończona wizytą ambulansu, Eelis Forsberg Wzmianka o Forsbergu w kontekście podsumowania wydarzenia spod szyldu Primal Games Social Media: Plague Doctors Wydarzenia: OOC:
- 4 odpowiedzi
-
Kyler "Kylie" Kelly Historia: Urodzony 5 listopada 2001 roku w Los Santos. Wszechstronnie uzdolniony gitarzysta z pokaźnym bagażem umiejętności. Pasję do instrumentu chłopak odziedziczył od swojego ojca, byłego członka hard-rockowej kapeli Destiny. Od najmłodszych lat chłopak miał okazję słuchać gry ojca a gdy skończył jedenaście lat rodzice postanowili sprezentować mu pierwszą gitarę, akustyczną, z którą niedługo później chłopak zaczął uczęszczać na lekcje gry. Zajęcia pod czujnym okiem nauczyciela i dodatkowa wiedza czerpana od ojca w domu sprawiły, że chłopak momentalnie potrafił opanować nowe techniki i metody gry na gitarze. Z czasem w ręce Kylera trafiła kupiona w lombardzie, używana gitara elektryczna, z którą chłopak stał się nierozłączny. Posiadając nowy sprzęt i nabyte umiejętności młody gitarzysta nie raz występował na przeróżnych wydarzeniach w szkole a miał nawet okazję, dzięki ojcu zagrać kilka małych występów w lokalnych pubach. Chłopak nie miał jednak szczęścia by wyciągnąć ze swojej twórczości coś więcej, co jednak zmieniło się dopiero, gdy postanowił postawić wszystko na jedną kartę i zgłosił się na przesłuchanie do zespołu Lost Empire, który właśnie poszukiwał nowych muzyków do składu. Występ Kylera zrobił niemałe wrażenie na liderze zespołu Jacku Müllerze, który postanowił przyjąć Kylera na pokład ekipy, dzięki czemu chłopak stał się jednym z filarów zespołu. Lost Empire: Od samych początków w Lost Empire Kyler stał się ważnym ogniwem w całej układance jaką stanowił zespół. Idealnie wpasował się swoją techniką w brzmienie reszty ekipy. Elastyczność chłopaka w grze sprawdziła się idealnie i młody gitarzysta nie potrzebował wiele czasu by w pełni pojąć i oddać się brzmieniom zespołu. Z czasem stał się na tyle ważnym członkiem zespołu, że to jemu Jack Müller oddał w pełni decyzję co do przyjęcia w szeregi kolejnego gitarzysty. A jeśli już mowa o relacjach Jacka z Kylerem to właśnie ta dwójka stoi za wciąż odnoszącą sukcesy serią filmów How to play with Lost Empire. Z czasem jednak chłopak zaczął coraz więcej myśleć o rozwinięciu skrzydeł nieco bardziej przez co zdecydował się na skupienie również na działalności solowej. Social media: Lifeinvader - Kyler Kelly Twórczość: Z Lost Empire (jako gitarzysta prowadzący): - Lost Empire - Past Reflections - Lost Empire - S(l)ick Twórczość własna: - Kyler Kelly - absence Pozostała twórczość: Seria How to Play with Lost Empire: - How to play with Lost Empire - Darkness - How to play with Lost Empire - Mindless - How to play with Lost Empire - Vein Aktywność koncertowa: [20.01.24] Hakael (z Lost Empire) [24.02.24] Moonlit Pub (z Lost Empire) [06.04.24] Total Explode (z Black Widow i Seth'em Dagaardem) [16.06.24] Gala VFF 85 (z Soul Evisceration) [27.08.24] Total Explode Wzmianki: Akcja charytatywna Lost Empire we współpracy z Moka Cafe Posty promujące koncert w Total Explode - post 1, post 2 Post CP na temat występu Kylera w Total Explode Post Unsainted Records odnośnie zakontraktowania Kylera w wytwórni Praca nad paczkami fantów od Unsainted Records Zapowiedź koncertu w Total Explode - fanpage Unsainted Records Zapowiedź koncertu w Total Explode - fanpage Totale Explode
- 7 odpowiedzi
-
**6 grudnia w godzianch wieczornych, zgodnie z zapowiedzią na platformy streamingowe oraz V-Tube, pojawił się ze stajni Unsainted Records, nowy projekt Noaha Alexandra - podcastera oraz perkusisty Soul Evisceration. Ku zaskoczeniu nie jest to kolejny odcinek podcastu, a autorski utwór z teledyskiem. Można więc powiedzieć, że Noah oficjalnie zaczął urozmaicać swoją karierę w showbiznesie po przez karierę solową? Otóż jak najbardziej. Gdy sięgniemy wstecz do wydarzeń z tego roku to mogliśmy już wielokrotnie zaobserwować występy wokalny Noaha na żywo, czy to na urodzinach Fehu, gdzie właśnie zaprezentował po raz pierwszy utwór, który ma dzisiaj premierę, czy w Ocean's podczas luźnego występu zespołu Soul Evisceration. Dodatkowo na swoim koncie ma już jeden wydany cover Ricka Astleya, czy w takim razie to wszystko było jednym wielkiem testem i ułożeniem podstaw do dalszej ścieżki? Zobaczymy... Osoby bliżej związane z Noahem doskonale wiedzą o tym, że plan co do wydawania własnych utworów sięga jeszcze czasów, gdy należał do Astaroth Records.** **Dead Inside - o czym to jest? Cóż, przekaz utworu może wydawać się prosty... Jest on skierowany po prostu do aktualnego życia społecznego, opowiada o tym jak ludzie dla innych i przede wszystkim dla samych siebie stali się puści i bezwartościowi. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju diss na to jak społeczeństwo funkcjonuje i przede wszystkim uświadomienie w jakim kierunku to zaczyna zmierzać powolnym krokiem, który z czasem zaczyna nabierać prędkości - do śmierci własnej tożsamości i utracenia tego, co każdego z nas wyróżnia w jakiś sposób.** **Utwór został wzbogacony dodatkowo o teledysk muzyczny, w którym możemy zauważyć, że występują w nim artyści z zespołu Soul Evisceration - poza perkusistą oczywiście. Teledysk został przedstawiony w adekwatny sposób, aby przedstawić przekaz utworu, a sama Fehu "PANDORA" Skarsgaard, wcieliła się w swego rodzaju ponurego żniwiarza, władczynie życia i śmierci, która pozwala głównemu bohaterowi umrzeć, by mógł spróbować poznać na nowo samego siebie - co jest z resztą zgodne z treścią refrenu.* LYRICS: PROMOCJA I WYDATKI: ODGRYWANKO: INFORMACJE DLA OPIEKUNÓW:
-
**Miłośnicy ciężkich brzmień i intensywnej zabawy pod sceną mogli usłyszeć, jak i zobaczyć billboardy oraz plakaty promujące koncert, który odbędzie się już w czwartek, 14-go listopada w lokalu Dead In Vinewood.** GDZIE: DEAD IN VINEWOOD GODZINA: 21:00 WEJŚCIE: $45 MUZYKA: SOUL EVISCERATION LINE UP 20:50 otwarcie bramek 21:05 rozpoczęcie koncertu 22:10 meet & greet z muzykami
- 2 odpowiedzi
-
- soul evisceration
- dead in vinewood
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jack Müller - Urodzony 1 grudnia 1997 w Los Santos. Drugi syn dwójki Niemieckich migrantów Marie i Paul'a, w samej muzyce osoba obracająca się od dziecka - lecz jak w każdej rodzinie musi znaleźć się czarna owcą którą był właśnie Jack, za swoją miłość obrał sobie cięższe brzmienie w którym stał się praktycznie mistrzem. Mimo wielu wzlotów i upadków, gdzie do upadków można zaliczyć odwyk alkoholowy - Jack stał się personą dość rozpoznawalną z powodu bycia głową zespołu Lost Empire, które zapoczątkował wraz ze swoimi przyjaciółmi, lecz jak to wszędzie bywa, każda rzecz przeżywa lepsze i gorsze chwile przez co skład zespołu zmieniał się kilkukrotnie - sam zespół odniósł wiele sukcesów swoimi działaniami, lecz nie osiągnąłby tego samemu gdyby nie współpraca z Astaroth Records która trwa do dziś. Jack jest multiinstrumentalistą posługującym się gitarą basową którą przez długi czas zasilał szeregi swojego zespołu, jak i gitarzystą samoukiem gdzie duży wkład w jego umiejętności miała współpraca z wieloma uzdolnionymi artystami, Jack jako osoba ambitna i będąca nazwanym wizjonerem przez członków swojego zespołu, nie zamyka się w swojej zespołowej bańce, przez co chce tworzyć muzykę na wiele frontów dając z niej radość swoim słuchaczom - ponieważ uważa to za najważniejszą rzecz w tym co robi. Jack osiągnął wiele rzeczy z Lost Empire, lecz czy samemu podoła? Odpowiedź na to pytanie poznamy w swoim czasie. Zespoły: Lost Empire - Wokal i Bass Deception - Gitara prowadząca Lista utworów: Lost Empire: Lost Empire - Flames Lost Empire - Savage Kill Seth Dagaard x Lost Empire - Reality Check Lost Empire - The Run for Life (Utwór zapowiadający album "Forgotten") Lost Empire - Past Reflections Deception: Deception - True Colors Plague Doctors: Plague Doctors - Feast Solowe utwory: Jack Müller - Redemption Jack Müller - "Bravery" - wraz z całą akcją #mancancrytoo odnośnie zdrowia psychicznego mężczyzn List krążków: Lost Empire EP - Lost Lost Empire LP - Forgotten Deception - True Color EP Wyróżnienia: EP Lost wyróżniona na 5 miejscu w NORM100 Wzmianki: Akcja w moka gdzie Jack z zespołem stał za ladą sprzedając kawe - dochód przeznaczony na schronisko z dopłatą 50.000$ od Jack'a Koncerty: [29.06.23] Support przed Souls Evisceration w Hakael [07.07.23] Koncert na festiwalu ALTERDOME [20.07.23] Hakael Dress Like a Rockstar (koncert z coverami) [22.07.23] Koncert w Vampire Night Club [20.01.24] Powrót Lost Empire po przerwie - koncert z darmowym wejściem w dawnym Hakaelu [KLIK] [24.02.24] Koncert w Moonlit Pub How to play with Lost Empire (VTUBE): Darkness with Jack and Kyler Mindless with the Band Vein with half of the band Luźne Vlogi Jack Muller Vlog - Deception Social media: Life Invader Jack'a
-
Morgan Svendsen - urodzony 5 stycznia 2001 roku, jest basistą samoukiem o korzeniach norweskich, którego życie przeplata się z dźwiękami gitary od najmłodszych lat. Żyjąc w rodzinie pełnej miłości do muzyki, Morgan szybko zakochał się w brzmieniach gitarowych, marząc o dniach spędzonych na scenie i o kreowaniu własnych kompozycji. Jednak jego młodość nie była pozbawiona wyzwań. W wieku nastoletnim, Morgan znalazł się w toksycznej spirali bójek i aktów wandalizmu, które przysporzyły mu wiele problemów. Był to dla niego trudny okres, w którym niezrozumienie otoczenia oraz brak właściwego wsparcia skłoniły go do podejmowania złych decyzji, które pogłębiały jedynie jego problemy. Po ukończeniu 17 lat, Morgan odkrył nową drogę w świecie muzyki - gitarę basową, co okazało się punktem zwrotnym w jego życiu. To właśnie w tym instrumencie znalazł wyraz swoich emocji i pasji. Muzyka stała się dla niego nie tylko sposobem na ucieczkę od trudności, ale także katalizatorem do samorozwoju i wyjścia na prostą. Obecnie, Morgan znalazł zatrudnienie jako barman w lokalnym barze. Praca ta, choć niezbyt prestiżowa, pozwala mu utrzymać się i przetrwać. Niemniej jednak, to muzyka nadal pozostaje centrum jego życia. Morgan nagrywa covery znanych utworów muzycznych i publikuje je na swoim kanale V-Tube, gdzie dzieli się swoją twórczością ze światem. To dla niego nie tylko sposób na wyrażenie siebie, ale także forma terapii i lekarstwo na codzienne wyzwania. SOCIAL MEDIA: LI: Morgan Svendsen V-Tube: MS Official MATERIAŁY: Lamb of God - Walk With Me In Hell (Bass Cover) Social Therapy - Bloody Marry (Bass Cover) Soul Evisceration - A Little Note To Friend (Bass Cover) Pandora - Dancing in Hell (Bass Cover) DECEPTION - True Colors (singiel) DECEPTION - True Colors Extended Play (EP) Jack Muller - Redemption KONCERTY: [01.04.2024] Pandora Is Getting Old - Birthday Live Music Party [06.04.2024] Koncert Czarnej Wdowy w Total Explode [20.04.2024] Koncert Deception na Outlaw Showdown Primal Xtreme [28.04.2024] Koncert Deception Demolition Derby Crash Racing by Fuzzy & Ron Oil [08.05.2024] Koncert Deception w Future Pub WZMIANKI: Rozstanie Eelisa i Fehu, powstanie Deception Gitarzysta z rąk Jack Muller występuje w Total Explode Moi mili, najważniejsze jest poprawne uwodzenie
-
**19 czerwca w godzinach wieczornych na kanale V-Tube Noaha pojawił się nowy materiał filmowy. Jest to produkcja, która odbija tematyką od innych filmów, które już wiszą na koncie od dłuższego czasu, ponieważ zamiast kolejnego vlogu czy odcinkiem podcastu, Noah tym postanowił udostępnić na nim swój pierwszy cover muzyczny w jego wykonaniu. Na jaki utwór padło? Można powiedzieć, że jest klasyka, wśród klasyk, utwór, który niespełna kilka lat temu był ponownie ożywiony przez memy oraz wykorzystywany do trollowania w sieci, czyli piosenka Ricka Astley'a pod tytułem "Never Gonna Give You Up". No dobra, spoko, ale czy czasem nie jest to piosenka pop, a Noah raczej klasyfikuje się pod artystę, który interpretuje się z ciężkim brzmieniem? No tak i też przy tym został, ponieważ jest to jego interpretacja utworu w wersji metalowej. Osoby, które śledziły ostatnie występy Noaha, czy to z okazji urodzin Pandory w Leilel lub luźnego występu zespołu Soul Evisceration w Ocean's Bonuty Bar, miały okazję już dwukrotnie usłyszeć ten cover na żywo.** **Noahowi w pracy nad coverem pomagały takie persony jak Fehu "PANDORA" Skarsgard, która odpowiada za gitarę prowadzącą oraz rytmiczną w utworze oraz Morgan Svendsen, basista zespołu Deception. Noah na swoje barki wziął zarówno wokal oraz perkusję. Materiał filmowy ma też za zadanie zareklamować salkę muzyczną Israfel Practice Room oraz pokazać jak mniej więcej wygląda to wszystko od strony tej produkcyjnej. W wideo poza Noahem, Fehu czy Morganem można zauważyć osoby, które znane są w świecie muzycznym, czyli Jack Muller oraz Victor Dwight.** **Echem nie odbiła się wśród mediów rozprawa sądowa między Noahem, a dyrektorem Daily Globe Richardem Sutliffem, gdzie artysta został uniewinniony przez sąd z zarzutów jakie padły w jego stronę ze strony dziennikarza. Koniec sprawy był też można powiedzieć kopniakiem dla młodego perkusisty, w sumie teraz można powiedzieć też, że wokalisty, do intensywnego powrotu nad pracą przy swojej karierze muzycznej, co z resztą sam Noah napisał w swoim statemencie na profilu Lifeinvader, gdy rozprawa została oficjalnie zakończona. Czy w takim razie mamy do czynienia z widocznymi pierwszymi tej pracy? No chyba tak...** PROMOCJA I WYDATKI: SCREENY: INFORMACJA DLA OPIEKUNÓW:
-
**Dnia x w godzinnach wieczornych miała miejsce premiera debiutanckiego EP nowego zespołu zalożonego na terenie Los Santos - Deception. Zespół w swoich brzmieniach zbił kilka różnych podejść muzycznych, przechodząc przez alt metal, po nu metal, na inspiracjach shoegaze kończąc. EP składa się z sześciu zróżnicowanych utworów, zarówno pod kątem samych brzmień, intensywności jak i samej agresywności utworów bądź ich warstwy lirycznej. Na pewno tym co może przykuć uwagę nowych odbiorców jest skład zespołu w którym pojawiło się kilka nieco bardziej kojarzonych nazwisk ze świata cięższej muzyki w mieście, jak chociażby Eelis Forsberg i Cecilla Morgan z Soul Evisceration czy też Jack Muller z Lost Empire. Zespół pomieszał doświadczenie wraz ze świeżością nowych osób na scenie. Sam album jest nagrany w dobrej jakości, zaś każdy utwór był dopracowywany przez wiele powtórek nagrań i wprowadzanych w ich trakcie zmian. Co do samej treści i formatu albumu - jest dostępny cyfrowo i fizycznie w ramach sprzedaży internetowej, ponadto mówi się także o limitowanej wersji Deluxe służącej jako PR Box dla odbiorców, fanów i przyjaciół zespołu - zapewne darmowy i niemożliwe do nabycia w innej formie niż od samych członków zespołu Deception.** **Na listę utworów w ramach EP składają się takie tytuły jak:** 1. Deception - True Colors 2. Deception - Something's Wrong With You 3. Deception - Find What You Get 4. Deception - It's Too Bad 5. Deception - Beer Out Of Control 6. Deception - Go Fuck Yourself Promocja: Zapowiedzenie projektu przez mającego już znaczący status w półświatku muzycznym cięższych brzmień w mieście, Eelisa Forsberga Przedstawienie składu zespołu, ujawniając obecność lepiej kojarzonych nazwisk w mieście jak Forsberg, Muller czy Cooper. Jednoczesna zapowiedź premiery singla Wzmianka o Forsbergu w kontekście rozstania z Fehu Skarsgard. Otworzenie nowego projektu muzycznego w podobnym czasie może wpłynąć na ewentualną klikalność, niezależnie od charakteru Nominacja na CA dla albumu wydanego spod Soul Evisceration przez Eelisa Forsberga, jego nazwisko może zyskać na klikalności Nominacja na CA dla Soul Evisceration jako najlepszego zespołu z ciężkich brzmień w 2023 roku, może wpływać na klikalność samego nazwiska Forsberga i powiązanego zainteresowania singlem Nominacja na CA dla Lost Empirejako najlepszego zespołu z ciężkich brzmień w 2023 roku, może wpływać na klikalność samego nazwiska Jacka Mullera i powiązanego zainteresowania singlem Nominacja na CA dla Soulsów za najlepszy performance w 2023 roku, ponownie może mieć wpływ na wzrost klikalności nazwiska muzyka, która zaczęła w wyszukiwaniach wskazywać również Deception i nowy singiel Użycie zarówno w formie reklamy i zapowiedzi na LI jak i w visualiserze wizerunku Cecilli "Cilli" Morgan z Soul Evisceration. Jej obecność w formie graficznej może także mieć ewentualny wpływ na klikalność Drama związana z wydarzeniami na Celebrity Awards, wzmianka z Celebrity Preview. Powiązanie z Eelisem Forsbergiem oraz Jackiem Mullerem Wygrana zespołu Soul Evisceration w kategorii ciężkich brzmień, co również może przełożyć się na wyszukiwania nazwiska Forsberga i sprawdzanie wyników dot. Deception Wzmianka na tematu zespołu Deception, Forsberga i Mullera w Celebrity Preview Wzmianka o Forsbergu i jego prawdopodobnie kiepskim stanie zdrowia. Przy okazji w poście w social mediach pada także nazwa nowego zespołu artysty Wzmianka o basiście zespołu jak i samym zespole przez Fehu Skarsgard w kontekście wydarzenia zapowiedzianego na 1 kwietnia Wzmianka w social od początkującej muzyczki odnośnie perkusisty Deception Dość mocna informacja o Eelisie Forsbergu - o trafieniu do szpitala w stanie krytycznym po prawdopodobnym ataku i postrzale - sytuacja może mocniej pobudzić zainteresowanie ludzi pod kątem muzycznym Wzmianka w CP o Jacku Mullerze i jego potencjalnym powrocie do alkoholu pomimo przejścia na abstynencję po odwyku Udział Cecilli Morgan w tanecznym wyzwaniu Maxine Koci Udział Cecilli Morgan w akcji na social media #nomakeup Zwycięstwo Cecilli Morgan w akcji organizowanej przez Maxine Koci Współpraca Cecilli Morgan z Soul Evisceration z Primal Extreme przy promocji nadchodzącego eventu Pojawienie się Cecilli Morgan na stronie Yukio Studio w kontekście sesji wykonanej dla Primal Xtreme Zorganizowanie otwartej próby zespołu Deception wraz z utworami nadchodzącymi na EP True Colors, integracja z odbiorcami Współpraca reklamowa w zakresie plakatów z: - Manza Workshop - 2 plakaty: 1 plakat 2 plakat - Manza Cars - 1 plakat: 1 plakat - 310 Basement - 2 plakaty: 1 plakat 2 plakat - Ocean's Beach Pub - 1 plakat: 1 plakat - Vroom Garage - 1 plakat: 1 plakat - Highway Yard Inn - 1 plakat: 1 plakat - Road Runners Repairs - 1 plakat 1 plakat - L.S. Vinewood Boxing Gym - 1 plakat 1 plakat - Moka Cafe - 1 plakat 1 plakat - The Barrel 'o Beer - 1 plakat 1 plakat - Inferno Night Club - 1 plakat 1 plakat - Casey Diner - 1 plakat 1 plakat - Yeti Pub - 1 plakat 1 plakat - Redemption Steak House & Pub - 1 plakat 1 plakat - No Days Off - 1 plakat 1 plakat - Wasteland Garage - 1 plakat 1 plakat - Power Factory - 1 plakat 1 plakat - Steel Thunder Bar & Grill - 1 plakat 1 plakat - Lucky Strike; Bowling Bar - 1 plakat 1 plakat - Studio Santos Tattoo - 1 plakat Click Występ zespołu Deception podczas finału Primal Outlaw Showdown, audycja dot. wydarzenia w Daily Globe Wzmianka dotycząca zespołu i występu podczas Primal Outlaw Showdown z pełnym repertuarem przedpremierowo z nadchodzęgo AP Strona www.truecolorsep.com z licznikiem do czasu wydania albumu, z przekierowującym na nią kodem QR na plakatach Jack Müller Vlog - Deception - zapoznanie z zespołem i mały leak twórczości przed wydaniem EP Udział Jacka Mullera w utworze H3xe do spółki z Noahem Alexander z Soulsów. Wyszukania utworu mogą wpłynąć także na ewentualne wyszukania Deception ze względu na nazwisko muzyka Wzmianka o Jacku Mullerze w kontekście postu CP na temat Kylera i koncertowania tuż po rozpadzie Lost Empire Rozpad Lost Empire i uprzednie dołączenie Mullera jako frontmana zespołu do Deception może się wiązać z napływem fanów uprzednich brzmień mężczyzny Udział członków Deception - Jacka Mullera i Eelisa Forsberga w akcji sprzątania grobów prowadzonej przez Fehu Skarsgard i Astaroth Na mieście pojawiły się 3 bilboardy dotyczący nadchodzącego EP, przy okazji korzystając z niewybrednego hasła, leakując tytuł jednego z utworów Click 1 Click 2 Dołączenie do zespołu Cecilli Morgan z Soul Evisceration. W tym momencie w zespole znajduje się 3 artystów z najbardziej znanych zespołów w mieście aniołów w trakcie ostatnich miesięcy. Siłownia No Days Off zareklamowała na swojej stronie album - samodzielnie, bez współpracy reklamowej w tym zakresie Koncert w ramach Demolition Derby Crash Racing ze wszystkimi utworami z EP True Colors Uderzenie w Eelisa Forsberga w kontekście Fehu spotykającej się z Kelly'm Wydatki: $10.000 - grafika i visualiser Click $10.000 - mastering i przygotowanie techniczne True Colors Click $10.000 - współpraca z plakatami - Manza Workshop/Manza Cars Click 1 $7.000 - współpraca z plakatami - Road Runners Repairs Click $7.000 - współpraca z plakatami - Vroom Garage Click $7.000 - współpraca z plakatami - L.S. Vinewood Boxing Gym Click $7.000 - współpraca z plakatami - Highway Yard Inn Click $7.000 - współpraca z plakatami - No Days Off Click $7.000 - współpraca z plakatami - Yeti Pub Click $7.000 - współpraca z plakatami - Wasteland Garage Click $7.000 - współpraca z plakatami - Power Factory Click $7.000 - współpraca z plakatami - Steel Thunder Bar & Grill Click $24.000 - 2 bilboardy Wykup bilboardów (na ssie kwota za jeden, były finalnie trzy co widać IG) Łącznie: $94.000
-
Lost Empire, zespół utworzony w 2023 roku przez przypadkowe spotkanie Jack'a i Jessamine w barze i zaangażowanie do niego starszego brata Jack'a Felixa oraz narzeczonego Jessamine, wyróżnia się swoją pasją do muzyki metalowej, szczególnie gatunków metalu progresywnego i symfonicznego. Jessamine, inicjatorka powstania zespołu, otwarła swoje serce i garaż na pierwsze próby, które miały przynieść dźwięki i melodie ich muzycznej wizji. Wyszli oni poza granice jednego gatunku muzycznego, tworząc zróżnicowane kompozycje, którym chcą poruszać emocje słuchaczy od spokojnych, melodyjnych harmonii po potężne, energiczne brzmienia, które pobudza i inspiruje. Kiedy razem grają, ich entuzjazm i przyjemność płynąca z grania są nie do ukrycia. Ich celem jest zarazić innych swoją miłością do ciężkich brzmień i sprawić, by publiczność zanurzyła się w ich muzycznym świecie. 29 maja 2023 roku, data pierwszego spotkania w garażu, stała się symbolicznym momentem dla Jessamine, Cassiusa, Felixa i Jacka, którzy podjęli wspólne zobowiązanie wobec muzyki i swojego zespołu. Od tamtego dnia zaczęli rozwijać swoje umiejętności i pracować nad pierwszymi utworami, wzmacniając więź między sobą. Niezwykła więź, jaka powstała wśród członków zespołu, pozwala im na wzajemne zaufanie i podejmowanie wspólnych decyzji, niezależnie od tego, jak poważne i ryzykowne są. Przywiązują wagę do kreatywnego procesu tworzenia muzyki, gdzie każdy głos jest słyszany, a pomysły są wspólnie rozwijane. Lost Empire to nie tylko zespół, to społeczność artystyczna, która pragnie podzielić się swoimi dźwiękami i przekazać swoje emocje. Ich historia, rozpoczynająca się w skromnym garażu, jest pełna pasji, determinacji i miłości do ciężkiego brzmienia. Teraz, gotowi do wyjścia z garażu i podbicia większej publiczności, są gotowi na kolejne wyzwania i sukcesy, które przyniesie im przyszłość. Aktualni członkowie: ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Jack "Krampus" Müller, brat Felix'a który nie utrzymuje kontaktów z rodziną poza swoim bratem, z reguły jest osobą spokojną która nie szuka konfliktów która próbuje znaleźć pozytyw w każdej sytuacji, ze wszystkimi problemami stara radzić sobie samemu ale nie stroni również od pomocy innym. W wolnych chwilach Jack skupia się na dwóch głównych pasjach: siłowni i muzyce, uwielbia spędzać czas na siłowni dbając o swoją sylwetkę i zdrowie, ale najważniejszą z jego pasji jest i tak muzyka dla której poświęca każdą wolną chwilę swojego życia wymyślając nowe linie basowe przy czym świetnie się bawi. Jest utalentowanym basistą uczącym się gry od wielu lat, który rozszerza tętniące energią brzmnienie Lost Empire. Po dłuższym czasie działania zespołu gdy zaczęły się większe problemy wewnątrz, Jack się nie zatrzymał - kontynuował swój cel życiowy, czyli pracę z muzyką i dawania z niej radości innym, po miesiącach występów i współprac jest już bardziej obeznany z tematem niż wcześniej, mało wyzwań jest już dla niego strasznych i aktualnie liczy się dla niego tylko dobro członków swojego zespołu. ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Cassius Arceneaux jest wirtuozem perkusji i odpowiedzialnym za napędzanie dynamicznego rytmu zespołu. Jego umiejętności rytmiczne i zdolność do wprowadzania złożonych wzorców perkusyjnych czynią go solidnym fundamentem Lost Empire. Cassius swoją przygodę w Los Santos zapoczątkował dzięki Jessamine, mężczyzna znając kobietę i będąc jej nauczycielem angielskiego na wieść że ta pojawi sie w stanach dołączył do niej zostając u jej boku po dziś dzień pokonując trase z Chicago do miasta w którym obecnie przebywają. Perkusistę wyróżnia energiczna osobowość i upór, jest świadomy swoich wartości. Pracując w Stanach wraz ze swoją partnerką i kolekcjonując zabytki motoryzacji pogrywa u jej boku motywując ją do dalszego rozwoju. @kage- ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Kyler Kelly, często nazywany żartobliwie przez znajomych "Kylie" - ur. 05.11.2001 w Los Santos. Chłopak od najmłodszych lat przejawiał niemałą pasję do muzyki, głównie za sprawą ojca, który jeszcze przed narodzinami Kylera grywał w małej, hard-rockowej kapeli. Od kiedy pamięta rodzice zabierali go na wszelkiej maści koncerty i wydarzenia muzyczne w mieście. W wieku jedenastu lat dostał od ojca jego wysłużoną gitarę akustyczną i niedługo później zaczął uczęszczać na lekcje gry. Chłopak chłonął wiedzę momentalnie i szybko pojmował teorię jak i praktykę. Półtorej roku od rozpoczęcia przygody z gitarą akustyczną udało mu się namówić rodziców na zakup używanej gitary elektrycznej. Chłopak długo szukał idealnych brzmień dla siebie, zaczął skupiać na bardziej mocniejszych rytmach idąc w ślady ojca a finalnie odnalazł swój złoty środek w ciężkich, metalowych brzmieniach. Swoje umiejętności Kyler miał okazję prezentować grając na różnych szkolnych wydarzeniach, imprezach a kilka razy zdarzyło mu się zagrać drobne występy w mniejszych pubach. Pewnego dnia młody gitarzysta, będąc fanem metalowej sceny w Los Santos trafił na informację o rozpadzie składu Lost Empire. Zdając się na szczęście chłopak postanowił odezwać się do muzyków i pokazując im swoje umiejętności wkroczył w szeregi zespołu jako ich nowy gitarzysta. @greatking ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Raze Tash, urodzony w słonecznym Miami, wyrosły w zamożnej rodzinie, zdolny gitarzysta z rozbudowanym ego i bogatym spektrum emocji, postanowił odciąć się od korporacyjnej rzeczywistości starając się działać przeciwko nim. Jego unikalny styl gry na gitarze był mieszanką technicznej precyzji i ekspresji emocjonalnej, której szukał w każdym dźwięku. Tęskniąc za prawdziwą wolnością artystyczną, opuścił rodzinne Miami, aby odnaleźć własną drogę w dynamicznym Los Santos. W tym też mieście, muzyki i tajemniczych możliwości Raze odkrył nowe inspiracje. Zafascynowany różnorodnością kulturową, zaczął eksperymentować z nowymi dźwiękami, łącząc tradycję z nowoczesnością. Jego gra stała się manifestem wolności i twórczej niezależności, przyciągając uwagę lokalnych artystów i społeczności. Raze Tash zyskuje reputację nie tylko jako utalentowany gitarzysta, lecz także jako ikona niezależności i wolności w pulsującym sercu Los Santos. ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Zack Tash, 27 letni urodzony w bogatej rodzinie muzyk, który od dziecka się nią pasjonował. Jest utalentowanym artystą i gitarzystą pochodzącym z Miami. Urodził się 20 sierpnia 1997 roku. W wieku 5 lat dostał swoją pierwszą gitarę, na której zaczynał swoją przygodę z graniem, po nieudolnych próbach nauczenia się grania na niej, przerzucał się z instrumentu na instrument. Uczył się on grać na perkusji, keyboardzie, i różnych innych ustrojstwach. W wieku 14 lat z kolegami zrobili swój "zespół" i grali oni w garażu, szło mu dobrze na perkusji więc grał na niej, ale też wtedy poczuł chęć, aby powrócić do gry na gitarze i spróbowania nauczenia się gry na niej. Po wielu próbach i błędach odkrył, że to właśnie gitara jest jego miłością muzyczną i to z nią spędzał cały swój wolny czas, w którym szlifował on swoje umiejętnośći. W ciągu kilku lat Zack stał się dosyć rozpoznawalną postacią na lokalnej scenie muzycznej. Jego talent szybko zyskał uznanie wśród lokalnej społeczności muzycznej, co doprowadziło do jego pierwszych występów na małych koncertach i festiwalach w Miami. Jego energiczne i ekscytujące występy na gitarze przyciągały uwagę publiczności i pozwoliły mu szybko zdobyć swoje pierwsze grupki fanów. Jako samouk, Zack eksperymentował z różnymi stylami muzycznymi, od rocka i bluesa po jazz i funk, ale został on przy rocku, ponieważ w nim czuł się najpewniej, jak i najbardziej podobał mu się ten gatunek ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Byli członkowie: ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Nikki „Wider” Widher to zdeprawowany belgijczyk urodzony w Brukseli na początku 95’ roku, syn Martina i Ericy Widher’ów, znanych działaczy medycyny estetycznej. Chłopak po słynnej szkole muzycznej Institut Jaques-Dalcroze, w której by zdać musiał ogarniać przynajmniej dwa instrumenty. W tam tym momencie wybór był prosty… Gitara i pianino. Lata mijały a chłopak rozwijał swoje wirtouzyjne umiejętności by pewnego dnia skomponować utwór zrobiony tylko wyłącznie przez niego. Próbował wielu stylów muzycznych ale jego nie chęć do bycia kontrolowanym spowodowało ze facet pozostał przy cięższych brzmieniach. Fakt faktem Nikki nie ukrywa zamiłowania do wybranych przez siebie utworów z innych gatunków, ale jak z używkami (od których nie stroni) jest bardzo wybredny. @MadGad ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Jessamine Arceneaux jest nie tylko zdolną gitarzystką, ale również wokalistką. Jej potężny głos i technika gitarowa nadawały zespołowi niezapomniany charakter. Jej śpiew, zarówno melodyjny, jak i agresywny, przekazuje emocje, a jej solówki na gitarze dodają dynamiki ich utworom. Jessamine głównie w swoich utworach nawiązuje do stanów jakie odczuwa a teksty są przepełnione metaforami. Dziewczyna na co dzień prowadzi normalne życie pracując i pomagając rodzinie która mieszka w Islandii. Zmagając sie z borderline i atakami maniakalnymi była główną pomysłodawczynią założenia Lost Empire. Jej obecny partner (i perkusista zespołu) stał sie najbliższą osobą dziewczynie w stanach, to właśnie dzięki niemu odważyła sie przełamać pewne granice i wejść w scene muzyczną. @Zazi ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Felix Müller jest starszym bratem Jacka i jest utalentowanym muzykiem. Po piętnastu latach spędzonych w Niemczech, Felix postanowił wrócić do rodzinnego miasta Los Santos. Po powrocie do miasta, postanowił założyć zespół muzyczny razem z innymi członkami. Zespół otrzymał nazwę "Lost Empire" i jest ich wspólnym muzycznym projektem .Lost Empire jest zespołem, w którym Felix pełni rolę wokalisty i gitarzysty. Jego mocny głos stanowi ważny element brzmienia zespołu, dodając emocji i dynamiki do ich utworów. Jego umiejętności gitarowe są technicznie zaawansowane i umożliwiają mu tworzenie złożonych i interesujących partii gitarowych. @Xeest ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Alice Winter - obecnie nowa gitarzystka zespołu Lost Empires. Jest to dwudziestoletnia dziewczyna urodzona w mieście Los Santos... Jest to dziecko tego miasta, które nie widzi siebie nigdzie indziej jak własnie tutaj, nie lubi zmian - a może bardziej poprostu się ich boi? Jest to osoba bardzo charakterystyczna, ktokolwiek spotka ją na ulicy dokładnie będzie wiedział, że to właśnie ona - kolorowe włosy, charakterystyczny gotycko - techwearowy styl ubioru jak i szalone i różnorakie makijaże, to coś co podpisuje się dokładnie pod jej osobę. Jej postura jest bardzo drobna, niski wzrost, chuda, blada sylwetka.Ktokolwiek rozmawiał kiedyś z Alice, pierwsze wrażenie jakie mógł odczuć jest to na pewno bardzo mocno widoczna dziecinność. Wiecznie uśmiechnięta, rzucająca często niezrozumiałe dla innych żarty, mówiąca co jej na język przyniesie... Nie- to nie jest prawdziwa Alice, chociaż każdemu może się tak wydawać. Pomimo osoby jaką kreuje wsród tłumu, jest to kompletnie jej przeciwieństo. Jaka dziewczyna jest naprawdę sam na sam wiedzą tylko nieliczni - garstka tego co ją otacza, a jedną z nich jest jej przyjaciółka Taylor, pomimo własnych problemów jakie posiada - jest dla niej jak podpora walącego się mostu. Dziewczyna jest osobą bardzo bojaźliwą, i uwielbiającą przebywać sama ze sobą bujając w obłokach. Przejmuje się totalnie wszystkim, i wychacza często znaczenia słów, czy gestów, które tak naprawde są jedynie nadinterpretacją prawdy. Problemy z samooceną i wpojona do głowy idea świata i siebie nie pozwalają jej żyć normalnie - chociaż czasem bardzo chciałaby być kimś wyprutym z emocji. Nadwrażliwość to jej najgorszy wróg - a samotność to coś czego boi się bardziej niż śmierci. @Shadee ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Taylor Feyrer - Wokalistka z Vegas, która od młodości musiała radzić sobie z różnorakimi problemami. Od wychowywania się w różnych domach dziecka aż po popadanie w nieciekawe towarzystwa, które wpędzały ją w coraz to nowsze nałogi i złe nawyki. Schemat powtarzał się przez bardzo długi czas, można wręcz powiedzieć, że aż do teraz. Jedynym światłem w tym krętym tunelu był talent muzyczny, jaki miała szczęśliwie szansę rozwijać podczas poznania nieco spokojniejszej grupy - w którą między innymi włączeni byli Kyler Kelly oraz Alice Winter. Na swój sposób dało się to nazwać zespołem, uliczno-garażowym, lecz jednak zespołem. Wtedy właśnie obudził się konik do pisania opowiadań, historyjek, ale nacisk padł na teksty do utworów muzycznych - miały dla dziewczyny w sobie coś więcej niż tylko puste recytowanie rymujących się bądź nie składanek słów. Uwielbiała pisać, jednak jak każdego "pisarza" spotykał ją blok twórczy, a wtedy budziły się demony przeszłości, które nękają ją po dziś dzień. "Naćpana wirtuozka", niewielu pamięta czasy kiedy tworzyła coś na trzeźwo, a jeszcze mniej osób widziało ją czystą podczas robienia czegokolwiek z tym związanego - oprócz jazdy na rowerze i deskorolce, kiedy to "resetuje się", zbiera myśli. Kto wie jak dalej potoczy się los dziewczyny, która ledwie stawia kroki w Los Santos (akurat w tym przypadku) a dostaje okazję niczym z niebios, jaką jest dołączenie do Lost Empire, poważniejszego projektu niż tylko zebraniu pieniędzy na następną dawkę lub po prostu jedzenie. Czas pokaże jak będzie dalej. @Summersby ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Lista utworów: Lost Empire - Flames Lost Empire - Savage Kill Seth Dagaard x Lost Empire - Reality Check Lost Empire - The Run for Life (Utwór zapowiadający album "Forgotten") Lost Empire - Past Reflections List krążków: Lost Empire EP - Lost Lost Empire LP - Forgotten Wyróżnienia: EP Lost wyróżniona na 5 miejscu w NORM100 Koncerty: [29.06.23] Support przed Souls Evisceration w Hakael [07.07.23] Koncert na festiwalu ALTERDOME [20.07.23] Hakael Dress Like a Rockstar (koncert z coverami) [22.07.23] Koncert w Vampire Night Club [20.01.24] Powrót Lost Empire po przerwie - koncert z darmowym wejściem w dawnym Hakaelu [KLIK] [24.02.24] Koncert w Moonlit Pub How to play with Lost Empire (VTUBE): Darkness with Jack and Kyler Mindless with the Band Vein with half of the band Social media: Fan Page Lost Empire Jack Muller Cassius Arceneaux Kyler Kelly
-
**Dnia 14 lutego od samego ranka w sklepach internetowych, stacjonarnych oraz na serwisach streamingowych pojawił się najnowszy album zespołu Soul Evisceration - Fathomless Dark. Jest to tak zwany Long Play - zawierający w finalnym rozrachunku 11 utworów, w tym dość mocno rozbudowane intro instrumentalne. Sam zespół od pewnego czasu zapowiadał w mniej lub bardziej tajemniczy sposób jego nadejście. Ponadto jego konstrukcja i dobór utworów są dość specyficzne - zaczynając od lżejszych brzmień, stopniowo idąc w coraz bardziej chaotyczne i brutalne utwory, aż do momentu kulminacji i nietypowe dla Soulsów tytułowego Fathomless Dark, które jest połączeniem black metalu i grindcore. Dla bardziej wtajemniczonych i śledzących poczynania artystów, od razu przyjść do głowy może fakt iż utwór jest swoistym powrotem do korzeni dla Eelisa Forsberga, który na początkach swojej kariery w innych zespołach grał właśnie wcześniej wspomniany grindccore.** **Album dostępny jest w dwóch szatach graficznych - pierwsza z czarnym tłem, mroczniejszym zamyslem sugerującym chaotyczną stronę albumu. Na okładce widnieje jedynie napis "Fathomless Dark". W środku znajduje się zaś płyta z białą szatą graficzną. W drugim przypadku albumu jest to grafika z białym tłem wskazująca na spokojniejszą i bardziej ułożoną część albumu, pojawia się jedynie tytuł "Self Diagnosis" - wewnątrz zaś znajduje się płyta z ciemną szatą graficzną. Standardowe wydanie zawiera jedno z dwóch wydań pod kątem graficznym.** **W przypadku wydania Deluxe albumu w paczce znajdują się płyty w obu szatach graficznych - obie podpisane przez aktualnych członków zespołu, ponadto komplet naszywek zespołu wydanych bezpośrednio i tylko i wyłącznie pod wersję Deluxe albumu, niedostępnych nigdzie indziej. Kolejnym interesującym elementem jest zapalniczka z logotypem i logiem zespołu, pada także nawiązanie do ich korzeni - czyli EP Soul Introduction. Następnym elementem zestawu Deluxe jest bluza - dostępna w 2 wariantach do wyboru, w wersji unisex i wielu dostępnych rozmiarach. Dodatkowym smaczkiem mogą być także utwory z albumu w wersji instrumentalnej.** **Zapalniczki dołączone do paczki to zapalniczki benzynowe, wykonane z solidnych materiałów, z naniesioną i dobrze zabezpieczonymi grafikami dotyczącymi zespołu - logiem i logotypem. Są dostępne jedynie w jednym niezmiennym wariancie, niedostępnym w takiej formie w żadnym innym sklepie czy sprzedaży - jest to produkt przeznaczony jedynie na wydanie Deluxe Albumu.** **W wydaniu Deluxe jak wcześniej wspomniano - dostępne są również naszywki zespołu, nawiązujące do albumu i wydarzenia zapowiadającego album - Join The Ritual. Pojawia się także nowe logo z wariantem tekstowym zespołu, a także 4 egzemplarze z wizerunkami członków zespołu oraz logiem - pojawiają się na nich takie osoby jak Fehu Skarsgard, Eelis Forsberg, Cecilla Morgan czy Noah Alexander** **W zestawie znajduje się także jedna bluza w możliwych czterech wariantach do wyboru. Jest to bluza unisex dostępna we wszystkich rozmiarach. Dwa warianty w kolorze czarnym, dwa w kolorze białym - każdy wariant kolorystyczny posiada jedną wersję bardziej standardową a także z okładką albumu. Sama bluza wykonana jest z solidnych materiałów w lokalnej firmie z Los Santos - ciężko przyczepić się do czegoś pod samym kątem produkcyjnym. Czy jest to zadowalający dodatek do wersji Deluxe? Kto wie, jednakże zdecydowanie bluza może cieszyć bardziej niż koszulka, która miała miejsce przy poprzednim albumie zespołu.** ((Dla osób, które zakupiły wersję Deluxe i chciałyby w jakiś sposób użyć bluzy w menyoo, etc -rzucamy modyfikację. Click)) ((Każdy kto zakupił w temacie album w wersji Deluxe może zgłosić się po odbiór przedmiotu narracyjnego i zapalniczki bezpośrednio w grze)) **Album rozpoczyna się wcześniej wspomnianym intro - rozbudowany, stawiającym na zmianę sekwencji, rytmu oraz samego charakteru, wprowadzając słuchacza w cały schemat albumu. Brzmienia instrumentalne pozbawione szaleństw wokalnych także posiadając pewien urok, opowiadając słuchaczowi historię przy wykorzystaniu jedynie dźwięków zamiast słów. Biorąc pod uwagę także skalę doboru utworów pod kątem chaotyczności - czy sam podkład instrumentalny wyzbyty wokalu nie jest najbardziej harmonijny, spokojny i spójny? Wiele może wskazywać iż w taki sposób do sprawy podchodził również sam zespół. Utwór został okraszony o visualizer i wrzucany w streamingi w takiej formie - visualiser zaś posiada najbardziej intensywne barwy ze wszystkich.** 0. Intro: Earth's Vanity **Utwór numer jeden w stosunku do pozostałej twórczości Soul Evisceration jest powolny, melancholijny i wręcz depresyjny. Zachowana nutka mroku w podkładzie oraz akcentowane wokalnie, przy jednoczesnym głosie wyrażającym ból i stratę. Kontrowersyjny utwór, który był pierwszym etapem prac nad krążkiem, wypuszczony pół roku wcześniej, stopniowo powodując coraz większe zaciekawienie. Kawałek może wpaść ucho nawet przeciętnemu słuchaczowi ze względu na swój miarowo łagodny klimat, pozbawiony krzyków, growlu czy screamu** 1. Barren Wasteland **Lżejsze brzmienia, czysty wokal przez znaczną część utworu - to pewnie cechy, które rzadko kiedy utożsamiane są z Soul Evisceration, tym bardziej z tekstem, który wchodzi w zdecydowanie inne sfery niż dotychczas. Addicted to Escape można uznać za bardziej personalny i osobisty utwór ze strony Fehu "Pandory" Skarsgard, przy jednoczesnym zachowaniu odmiennej i mniej chaotycznej struktury samego kawałka. Druga pozycja na albumie tym bardziej może być więc celowym wyborem, stopniowo rozwijając utwory i dodając nutki pikanterii refrenami. Powolny stopień zmieniania brzmień i tematyki, który nadal jest zachowany w lżejszej formie, odpowiedniej dla przeciętnego, dość spokojnego słuchacza.** 2. Addicted to Escape **Ponowne szaleństwo siwowłosej Fehu "Pandory" Skarsgard na wokalu - ponownie w jednym z bardziej ułożonych utworów na całym albumie. Utwór posiada w tekście sporo nawiązań do popkultury i jednego z głośniejszych tworów ostatnich lat. Sam utwór posiada już pełną mocniejszą warstwę wokalną w przeciwieństwie do pozostałych utworów dotychczas, całość doprawiona zaś została nieco ostrzejszymi brzmieniami także w zakresie instrumentalnym. Utwór otrzymał visualiser, ten zaś względem numeru 0 oraz 2 wydaje się posiadać mniej intensywną saturację w zakresie kolorów.** 3. Royals of Ashes **Był utwór o dość specyficznym i osobistym wybrzmieniu ze strony Fehu Skarsgard? Nadszedł i czas na samego Eelisa Forsberga. Utwór można w wielu fragmentach odnieść potencjalnie do jego etapu służby w armii i pobytu na misji. Same brzmienia w utworze są już nieco bardziej chaotyczne i ostre, chociaż nadal tempo i rytmika nie wchodzą na poziom znany z wielu uprzednich utworów zespołu z poprzednich albumów. Na samym visualiserze widać także proces wykorzystywania coraz mniejszej saturacji, ograniczonej kolorystyki. Sam wokalista także sporo działał w aspekcie swojego głosu podczas utworu jak i chórków w tle na refrenie.** 4. Legion **A Little Note To Friend stanowi kolejny etap rozwoju albumu w kierunku bardziej chaotycznych i mocniejszych brzmień, nadal jednak zostając w dość stonowanym tonie - zarówno tekstowo jak i muzycznie. Sam tekst może wskazywać na personalne odniesienie do nieznanego podmiotu ze strony wokalistki - Fehu Pandory Skarsgard. Czy to forma rozliczenia? Kto wie, niemniej trzeba przyznać, że włożona w to energia i agresja na pewno znajdą odbiorców identyfikujących się bezpośrednio z tematem, odnosząc to do swoich własnych przemyśleń i przeżyć** 5. A Little Note to Friend **Primal Flames stanowiło jedną z zapowiedzi albumu. Jednocześnie jest to utwór przechylający szalę brzmień coraz bardziej w stronę obsesji i chaosu. Sam tekst także podnosi znów dość mroczniejsze tematy i niebezpośrednie nawiązania do przyczyno skutkowości. Całość została także okraszona teledyskiem podsumowującym dłuższy etap działalności samego zespołu na przestrzeni ostatniego roku. Utwór mocno przypomina stylistyką te, które pojawiały się na uprzednich płytach Soul Evisceration, sam tytuł także może wskazywać na odniesienie się do odległej przeszłości - w tym prawdopodobnie do początków zespołu.** 6. Primal Flames **Wbrew tytułowi, kolejny utwór, który wyszedł za sprawą zabawy wokalnej Fehu Skarsgard jest pod kątem tekstu znacznie agresywniejszy niż poprzednie, w tym także postawiono na mniej specyficzne brzmienia i zabiegi muzyczne, tworząc zdecydowanie więcej zamieszania i chaosu pod kątem montażu, podkładu czy samego wokalu artystki. Na pewno wierni fani mogą zauważyć znaczące różnice względem utworów Fehu, nawet na tym samym albumie. Sam visualiser posiada już bardzo mało intensywne kolory, sugerując popadanie w coraz większą bezdenną ciemność.** 7. Settlement Time **Nadchodzą więc i ostatnie pozycje na liście. Kolejną z nich jest They Feast On My Eyes okraszone teledyskiem z wydarzenia Join the Ritual. Same brzmienia są dość agresywne i mają mocny rytualny wydźwięk w swoim tekście, wplątując w nim także inne mniej lub bardziej ciekawe nawiązania. Sama rytmika także jest szybsza niż w większości utworów, tym samym słychać i przyśpieszenia samej gry i nieregularne tempo w całości. Okazanie kolejnego etapu dążenia do szaleństwa względem poprzednich utworów, coraz głębsze popadanie w mroku.** 8. They Feast on My Eyes **Zdecydowanie najbardziej brutalny utwór pod kątem lirycznym, uderzając w cały proces masakrowania zwłok, symbolizując kompletne szaleństwo i pozbawienie jakichkolwiek hamulców. Rytmika i tempo wokalu jest mocno specyficzne i nierówne, dodając jeszcze bardziej chaotycznego brzmienia i znaczenia dla utworu. Można uznać iż to moment kulminacyjny całej przeprawie do bycia obłąkanie złym. Sam visualiser także mocno wskazuje na mocne zacienienie i pozbawienie barw, symbolizując finalnie pełne zanurzenie się w odmętach ciemności.** 9. Torrent of Blood **Utwór tytułowy dla samego albumu, paradoksalnie zestawiony na ostatniej pozycji. Największa dawka chaosu, niestabilności i mniej typowych dla zespołu brzmień. Połączenie nurtów black metalu, death metalu i grindcore'u - czyli uderzenie w korzenie muzyczne samego wokalisty - Eelisa Forsberga. Tekst także wskazuje na raczej chaotyczne nastawienie autora względem poruszanego tematu, a także podsumowuje cały album tym finalnym, odmiennym i szalonym utworem. Sam visualiser także jest praktycznie całkowicie pozbawiony kolorów, stając się punktem wyjścia dla całego materiału. Utwór można interpretować jako pogodzenie się ze swoim stanem i zrozumieniem go - obłąkaniem i szaleństwem bez opcji odwrotu.** 10. Fathomless Dark PR Boxy: Promocja: Wydatki: Proszę o niewycenianie tematu do końca lutego
- 20 odpowiedzi
-
- black ritual metal
- black metal
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
