-
Postów
142 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez Panda Krul
-
prawde powiadasz
-
Adenozynotrifosforan
-
..jego stary mial nowa kobiete i mowil ze jest w porzadku..
-
Hades Cie pozdrawia
-
sam jestes gnuj nigdy
-
siemano, damiano ktore kolano???
-
SIEHEEEMA, WIEM, ZE MNIE WSZYSCY KOCHACIE !!!!
-
Typ: Garaz Lokalizacja (SS z mapy): Lokalizacja (Dokładne miejsce): Proponowane ID interioru:113
-
Polecam ja. Do tanca i do uchlanca.
-
Typ: Mieszkanie Lokalizacja (SS z mapy): Lokalizacja (Dokładne miejsce): Proponowane ID interioru: 114
-
-
zajebistefajne
-
Nie ukrywajmy, ze do ekipy trafiaja glownie ludzie z lsrp, bo tych administracja zna najlepiej. Choc moim zdaniem na stanowisko gamemastera pasowalyby takie osoby jak np Lopez. Nie znam drugiej osoby, ktora w tak mlodym wieku ogarnia temat w takim stopniu.
-
Dobrze ze odezwal sie ktos z innego sektora rozgrywki, bo to pokazuje administracji, ze to co sie dzieje to nie jest zaden lament gangow i pd, tylko rzeczywisty problem. Cyberpunka bym nie posadzal o az taka moc, ludzie naprawde sa w stanie znalezc czas na gre w cybera pare godzin przed/po rp. Co do sytuacji jak to wyglada w grupach przestepczych wszyscy sie juz chyba wypowiedzieli, wiec jak dla mnie temat jest wyczerpany i czekamy na jego owoce. Wszystko lezy w rekach ludzi z grupy zaufanych, gdzie nie mam dostepu, zapewne ze wzgledu na swoja bezposrednosc i moje zalubowanie do drobnych prowokacji rozmowcy, celem zwrocenia na siebie uwagi.
-
Wypowiedz Lopeza podsumowala to co bylo na discordzie i to co pisalismy w tym temacie. Moja pasta byla mocno jaskrawa, by po prostu wysmiac sytuacje w ktorej administracja zamykala oczy na konstruktywna krytyke, nawet gdy byla napisana ostrzejszymi slowami. Kocham Cie karpiu! ❤️
-
>Jestes gamemasterem >Wraz z innymi ludzmi z ekipy przyklepujesz zjebana decyzje >Gdy ludzie zle reaguja, owijaj im wraz z kolegami makaron o uszy >Myslisz, ze wymijajacymi odpowiedziami i pajacowaniem wygrales dyskusje >Na sam koniec napisz gowno wiadomosc i zapytaj o argumenty >dostajesz wiecej argumentow i rozwiazan sytuacji niz moglo Ci sie wydawac > 😮
-
widze, ale moge miec sprany leb, bo gralem wczesniej na serwerze gdzie bylo wlasnie tak jak opisalem.
-
Nie znam watku o ktorym mowisz, ale imo opiekun org jest od tego by ogarniac sytuacje w tym sektorze rozgrywki, a nie od tego by nakrecac im gre, bo od tego sa GMy
-
Administracja to administracja, nie wazne czy sa przy tym graczami. Jesli wypowiadaja sie na discord majac range "zarzad" lub temu pochodne, to znaczy, ze w jakis sposob sa glosem zarzadu przy wazniejszych sprawach. Jesli zachowuja sie jak pajace podczas powazniejszych rozmow, ktorych waga jest polepszenie sytuacji na serwerze, to dla osob z zewnatrz znaczy to tylko tyle, ze w zarzadzie sa same pajace ktore z nieznanych graczom przyczyn sa decyzyjni. Jak twoja ekipa chce sobie pisac pajacerskie wiadomosci, to w swoim gronie, albo podczas naprawde luznych rozmow, a nie takich, ktore druga strona traktuje powaznie. Jak mialem 15 lat i zachowywalem sie jak szczeniak, mama mi mowila, ze jesli chce byc traktowany jak dorosly, powinienem sie tak zachowywac. Wiec skoro wy chcecie byc traktowani powaznie, to tak sie zachowujcie.
