-
Postów
361 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez bestia ze stargardu
-
Toby Hughes - Psychosis, Drug Abusing
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na Staris Klimat Kartel temat w Biografie postaci
tworki albo choroszcz 😞 -
outlaw motorcycle gang Southern Reapers M/C San Andreas 1% (West Chapter)
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na faddei temat w Archiwum
-
pozdrowienia oficjalne
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na bestia ze stargardu temat w Społeczność
Macie problem do Lecha z Plocka kurwa?? Czujcie strach bo ten schab pierdolony ma gangsterska przewozke -
Mark Polk (butchery, overdose, degeneracy, romantic psycho)
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na haha10 temat w Biografie postaci
mark polk pamietamy.. -
[23.06] BabySmoove - SHOOTING RHODES UP ft. DemoQuatro
bestia ze stargardu opublikował(a) temat w Wycenione
**W nocy z 23 na 24 czerwca, po malych - nic nie znaczacy zapowiedziach - na kanale BabySmoove pojawil sie pierwszy utwor. Styl nikogo nie zaskakuje, bo raper czesto mowil ze takim stylem sie posluguje i w takim czuje sie najlepiej. Raperzy tworzacy ten utwor, to underground - szczegolnie drugi z dwojki, DemoQuatro @fiflakmurzyn1312. - czyli nieznana persona w muzycznej branzy. Numer bezposrednio atakuje Adonijah Rhodes ps. Adonis @bieluu - glowny artysta, czyli BabySmoove oskarza go o to ze przez niego zostal skrzywdzony, zdradzony i dotkliwie pobity. Oprocz dwojki artystow, nikt wiecej nie potwierdza tego ze jest to wina Adonisa - jednak mimo to, wiadome jest ze raper w ostatnich miesiacach mial ciezkie zycie przez to jak zostal przez kogos poturbowany. Utwor specjalnie zostal wydany w tym momencie - po smutnej nucie Adonijah, tak aby jeszcze bardziej go zdolowac i wbic w dol. Tekst prosto kierowany jest do bardziej znanego rapera, wbijajac mu szpileczki oraz rzucajac uszczypliwe komentarze w jego strone przewijaja sie przez caly tekst** PROMOCJA ROZGRYWKA WYDATKI DANE POSTACI -
FKLAME GKANG, TEN OWE CRIP (Underground Crip Gang) ⛎🖖🏿🤜🏿🤛🏿✌🏿♿
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na valued temat w Archiwum
mordo jak ty tu grasz. -
[INSTAGRAM] bbsmove (@babysmoove)
bestia ze stargardu opublikował(a) temat w Portale społecznościowe
**wieczornymi godzinami na platformie instagram wzniosl sie ponownie, po wielu banach i blokadach - profil artysty BabySnowSmoove. Na profilu znajduja sie archiwalne juz snippety piosenek czy rowniez same zapowiedzi ich.** -
to sa pozdrowienia oficjalne dla @fiflakmurzyn1312. @Minionek bob 123 @Staris @bieluu @dior @dzvkss i @doozan tez pozdrowcie kogos dobra
-
Amatorskie Menyoo - Strzała
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na Strzala temat w Twórczość Użytkowników
dobrze ze ten temat nie jest kontynuuowany. Pozdrawiam z poszanowaniem -
doozan jak zwykle z rigczem...
-
Dennis Davenport 'BabySnowSmoove'
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na bestia ze stargardu temat w Odrzucone
CO SIE DZIAŁO Z DENNISEM? Po ostatniej aktywności, zniknął z sieci na rok. Zobaczył pierwsze pieniądze, wpadł w większy nałóg. Nie było żadnej aktywności z jego strony. Jego kariera, zamarzła w pewnym momencie - stała w miejscu. Pomimo zapowiadań, jego pierwszy profesjonalny numer nigdy nie wyszedł. Raper pokazał aktywność w ostatnich dniach, wydaje się że wraca. Jest widywany częściej na mieście, w otoczeniu innych raperów. Na ten moment nie podał żadnych znaczących informacji o powrocie. Na razie nic nie wiadomo, czy Dennis wraca, ale coś zaczyna się ruszać. Jego konto ożyło po roku martwicy, kilka ruchów, ale żadnych konkretów. Nikt nie wie, co się z nim działo przez ten czas – po prostu zniknął. Zero wrzutek, zero kontaktu, jakby go nie było. Nie był żadnym wielkim nazwiskiem, raczej nisko w podziemiu, ale ci co go słuchali – czuli klimat. Teraz tylko teoria za teorią, a on sam siedzi cicho. Jego ludzie też – jakby zniknęli razem z nim albo wiedzieli coś, czego nie chcą ruszać. Jedno wiadomo – od dawna był pogrążony w dragach. Mocno. I możliwe, że to go wyłączyło na rok. Czy się leczył, czy się pogrążył jeszcze bardziej – tego nikt nie wie. Ale fakt, że znowu coś publikuje, może znaczyć, że zbliża się jakiś ruch. -
[02.06] Trevi - WHAT'S UP! (Official music video) (Dir. by Adonis) (Prod. SEX P)
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na dior temat w Wycenione
**dwayne buckley mowi ze spoko numer** -
troche lipa koles nie
-
[26/05] [LP] Adonis - Atlanta's Masterpiece
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na bieluu temat w Wycenione
**dustin areolla, daje like mowi ze koles troche brzmi jak freddie mercury** -
gosciu jest jedynym uzytkownikiem tematu ale jaja xdddddd
-
[18.05] Lil Jay & CHA$E - Breaking Bad (Official Music Video) Dir by @kova
bestia ze stargardu odpowiedział(a) na kudlatysosa temat w Wycenione
**dwayne buckley dal disklike, mowi ze chujowe** -
spierdalaj koles!!!!
-
szacun dla was. ja paprykarz ale heh.. sport lonczy a nie dzieli nie?
