Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

PoteznyGruby

Gracz
  • Postów

    214
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PoteznyGruby

  1. Z okazji zbliżających się świąt i tego, że jest jeszcze śnieg na Vibe. Życzę graczom półświatka i organizacji publicznych spokojnych świąt i dobrego roku, pisze to wcześnie gdyż czas goni. You are breathtaking
  2. Zajebista robota i pomysł. Takich rzeczy nawet w Hollywood nie widziałem
  3. Zajebiście, Polska na vibe jest! Powo wielkie
  4. ci ciong ping pong pikachu Tiananmen square kim jon PO WO
  5. dobrze jest, dobrze jest pozdrawiam z kantorka w salonie
  6. mam nadzieje, że w przyszłym roku również zobaczymy LSO w święta content siedzenia przy stoliku przez cały rok!
  7. zajebiście nareszcie klimat trzynastek POWO
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin