Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów '⭐⭐⭐' .
-
Daevion Epps aka YODADDY (urodzony 21.01.1995 w Los Santos) to 29-letni mężczyzna, który przez swoje życie przeszedł wiele trudności i doświadczeń. Jego pewność siebie i ekstrawertyczna osobowość sprawiają, że naturalnie staje się w centrum uwagi. Zawsze gotowy do żartów i dowcipów, potrafi przyciągnąć innych w swoje towarzystwo i stworzyć przyjemną atmosferę. Daevion stara się spojrzeć na życie z optymizmem i zawsze stara się podkreślać, że szklanka jest w połowie pełna. Swoją karierę rozpoczynał kilka miesięcy temu przy boku Aniyah Geovanney dla której zostawił swoją narzeczoną. Depresja, z którą się zmagał w tamtym okresie nacisnęła na nim piętno, a Daevion popłynął jeszcze bardziej w narkotyki niż dotychczas. Z tego powodu uciął wszystkie kontakty w tym i z producentką i zniknął z życia publicznego. Wcześniej jego teksty muzyczne były głębokie i pełne introspekcji. Piosenkarz doskonale potrafi wyrazić swoje myśli, refleksje i obserwacje społeczne poprzez swoją sztukę. Poruszał tematy związane z tożsamością, samorealizacją, trudnościami życiowymi oraz relacjami międzyludzkimi. Mimo że poruszał poważne tematy, Daevion umiejętnie wplatał w swoje utwory zabawne i nieoczywiste linijki, które pokazują jego oryginalne podejście do muzyki. Do jego cichego odejścia i zmienienia nastawienia do muzyki przyczynił się występ na jacht party przez znanymi osobistościami na którym planował pobudzić ludzi do działań i wspierania zbiórek charytatywnych. Po dłuższym czasie okazało się, że to wydarzenie było tylko flopem w jego karierze. Jego powrót na scenę zawdzięcza Mayheim Percy aka MyWay, którego poznał na feralnej imprezie w niszowym klubie. Kiedyś, gdy obwiniał się za zażywanie narkotyków i traktowanie ich jako ucieczkę od swojej choroby tak teraz narkotyki traktuje jako zabawę i nie czuje żadnego poczucia winy, gdy je smakuje. Jego muzyka diametralnie się zmieniła, bo z poważnych tekstów, które miały jakiś konkretny cel przeistoczyło się to w zwykłą zabawę powiązaną z ciągiem imprezowym. MyWay, właściwie Mayheim Percy (ur. 22.07.1999 w Los Santos, San Andreas), to amerykański raper, autor tekstów, kompozytor oraz wokalista. Mayheim jest niezwykle ekstrawertyczną, pełną energii osobą o wybuchowym temperamentem. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu przez dłuższy czas, zawsze szuka afery i kontrowersji. Ze względu na swój gorący charakter został wyrzucony z High School. MyWay jest notorycznym łamaczem serc oraz aktywnym użytkownikiem narkotyków. Traktuje kobiety przedmiotowo i jest typem hustlera, co często odzwierciedla się w jego tekstach. Aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe w niekonwencjonalny sposób, często wdając się w wymianę zdań z użytkownikami, przeważnie kobietami. Nie jest on mizoginem, bo deklaruje miłość do wszystkich kobiet. Mayheim, poprzez swój zwariowany styl życia oraz muzykę, dąży do osiągnięcia szczytu w świecie muzycznym. Jest świadomy, że scena muzyczna w Los Santos jest pełna nijakich i nudnych postaci, dlatego chce być wyróżniającym się artystą, aby osiągnąć swoje marzenia i przestać pracować w lokalnej burgerowni. Libiduo to rapowy duet, którego nazwa stanowi kreatywny woordplay z wyrazu "Libido". Artyści charakteryzują się dużą energią i często są postrzegani jako prześmiewczy. W ich tekstach poruszane są tematy związane z imprezami, seksem, kobietami i narkotykami - esencja szybkiego życia w Los Santos. Wybijają się oni z tłumu dzięki bezkompromisowej liryce, często wspominając inne znane postaci z Los Santos lub odnosząc się do lokalnych wydarzeń show-biznesowych. Niektórzy internauci sugerują, że Libiduo nie traktuje swojej muzyki poważnie i po prostu eksperymentuje z muzycznym formatem, co nadaje im pewnego rodzaju memowego charakteru. POWIĄZANIA: - City Boys - UNSAINTED RECORDS - House Of Freaks TWÓRCZOŚĆ:
-
Mike "Blaze" Broadhurst, urodził się 15 maja 2002 roku w Los Santos. Dorastał w trudnych warunkach z nieobecnym ojcem. Jego matka ciężko pracowała na utrzymanie z początku małego a potem dorastającego Mike'a. Już od najmłodszych lat nauczył się samodzielności i radzenia sobie z wyzwaniami w życiu a stres i złość przelewał na sali treningowej. Młodziutki muzyk odkrył swoją pasję w nietypowy sposób - gdy miał 14 lat, przypadkiem znalazł w piwnicy swojego wujka stary mikser DJ-ski i kilka płyt winylowych. To co zaczęło się jako zabawa, szybko zamieniło się w poważne hobby. Mike spędzał godziny na eksperymentowaniu z dźwiękami, ucząc się miksowania i tworzenia własnych setów. Wkrótce odkrył też, że ma talent wokalny, co dodało kolejny element do jego muzycznej przygody. Od poniedziałku do piątku Mike pracuje u jubilera Winfrey Castiglione, gdzie zajmuje się obsługą klientów i naprawą biżuterii. Choć ta praca nie jest jego pasją, daje mu stabilność finansową i pozwala inwestować w swój rozwój. Czerpie nawet inspirację z tej pracy, obserwując ludzi z różnych środowisk, choć czasem trudno mu pogodzić obowiązki z karierą muzyczną. Brakuje mu też wsparcia bliskich, którzy nie do końca rozumieją jego marzenia, co czasem sprawia, że czuje się samotny. Mike ma jednak jasno określony cel – chce stać się jednym z najlepszych DJów i wokalistów w Los Santos, a może nawet poza nim. Planuje regularnie występować, doskonalić swoje umiejętności i budować własną markę. Wie, że przed nim wiele wyzwań, pozostaje jednak zdeterminowany, aby osiągnąć sukces. Chce udowodnić samemu sobie jak i , że dzięki poświęceniu i determinacji można zrealizować nawet najbardziej ambitne marzenia, inspirując przy tym innych do działania. Jakiś czas później... Jeszcze niedawno spał w samochodzie albo na kanapie u znajomej. Nie miał gdzie mieszkać, nie miał planu, ale miał w sobie coś, co kazało mu iść dalej. Zagrał dwa koncerty, zarobił trochę więcej, złapał kontakt z kilkoma ludźmi z branży. Dorabiał po godzinach w Winfrey, odkładał każdą zarobioną sumkę i w końcu kupił własne cztery kąty. To był moment, kiedy życie zaczęło mu się prostować. Zaczął wtedy naukę śpiewu. Bezsenne noce przelewał na papier aż w końcu z jednej z nich powstał pierwszy kawałek, którego tytuł brzmiał, o ironio.. "No sleep". Jeszcze we wrześniu dwudziestego czwartego roku rozesłał maile do klubów i osób szukających oprawy muzycznej. Chciał się pokazać. I faktycznie... Coś się ruszyło. Pojawiły się pierwsze utwory „Chasing Sayian”, a chwilę później duet z Dominicem Doyle’em „Veil of Light”. Wtedy, na samym początku dla Mike'a były to mocne kroki... Trochę surowe, ale przynajmniej szczere w tekstach. W międzyczasie awansował na managera w Winfrey, co na początku brzmiało jak żart, ale szybko okazało się, że ma do tego dryg. Razem z Maxine Koci zaczęli ogarniać jej sceniczny wizerunek i budować coś, co miało mieć ręce i nogi.. A finalnie okazało się kompletną klapą i nic z tego nie wyszło, ale przynajmniej zostali przyjaciółmi. Piątego października Mike zagrał swój najważniejszy koncert w Mirage Night Club. Scena, światła, ludzie.. To było potwierdzenie, że ma coś, co działa. Ale życie nie było tylko muzyką. W plotkarskich mediach pojawiały się coraz dziwniejsze nagłówki, a to o bójce, o ataku nożownika, o spotkaniach pod poradnią. Właśnie.. Atak psychopaty na jego życie, to wywołało u Mike'a fobie do noży. Przeszedł wiele godzin terapii aby uporać się z tym atakiem a o kolejnych wizytach u psychologa chętnie rozpisywał się portal plotkarski taki jak Celebrity Preview. Mike jednak skutecznie omijał kolejne posty związane z jego tematem - w tamtym momencie całkowicie skupił się na sobie. Wszystko zaczęło się mieszać. Lęki, farmakoterapia, a potem… nowa muzyka. Listopad był totalnie przełomowy. Wyszedł singiel „Silent Heart” w którym udział wzięła jego żona a za produkcję odpowiadała Laila Aguirre i „Code Red” z jego pierwszym w życiu teledyskiem, który narobił szumu przez chociażby pojawienie się w nominacji do debiutu roku. Na koniec wydał debiutancki album Code Blaze, w którym starał się być całkowicie prawdziwy. Do tego koncerty na dużych wydarzeniach, występy, gale... Wszędzie go było pełno. A przy okazji, nie zapomnijmy o kampanii biżuterii z Winfrey, zdjęcia w Vision of Fashion i merch, który sprzedał się szybciej niż Mike mógłby założyć. Grudzień zaczął się dobrze..? Gościnka na albumie FIN the FINEST i snippet „Bulletproof Love”. A potem dosłownie jak w "Czarny Czwartek" 24 października 1929 roku na Wall Street, wszystko się posypało. Stracił prawo jazdy, ponownie miał problemy z mieszkaniem, a 31 grudnia.. W sylwestera, doszło do tragedii. Jego żona i dziecko zginęli w wypadku. Nagle wszystko straciło znaczenie. Po wielu miesiącach terapii psychologicznej, wypuścił „Where Did You Go?” – numer bez żadnej zapowiedzi, szczery do bólu i o tym co przeżywał. Z wielkim trudem wrócił na scenę, wznowił trasę „WHAT YOU KNOW ABOUT CODE BLAZE?”, zebrał 100 tysięcy dolarów na pomoc ofiarom pożarów w stanie San Andreas i udzielił wywiadu, w którym pokazał, że niczego nie udaje, po prostu... Robi swoje. Współpraca ze Spotify, udział w programie RADAR i Spotify Singles, licytacja na gali Paulo Rodrigeusa, projekt DJ-a SM1L3 pod maską, pięć koncertów z rzędu i to wszystko w niecały miesiąc. A potem… spekulacje. Zdjęcie pod Eternal Atake, plotki o kontrakcie. Niedługo później, potwierdzenie. Dołączył do EA. Wydał „SM1L3”, który wskoczył do TOP 3 na RHYTHM RADAR. Kiedy Eternal Atake nagle zakończyło działalność, Mike nie został sam. Farush Bojaxhiu i Jaycee Sweaney otworzyli no more heaven records i od razu zaprosili go na pokład. W tym czasie brał udział w kampanii VEN II od Ventre i napoju VMAX od Fuzzy. Spod szyldu nowej wytwórni wydał Break From The Past. EP-ka, która zamknęła jeden, cholernie tragiczny rozdział i otworzyła nowy, otwarty na świat a przede wszystkim ludzi. Premiera Break From The Past była dla Mike’a momentem, w którym symbolicznie zamknął jeden etap i pozwolił sobie spojrzeć przed siebie. Kilka dni później pojawił się gościnnie na koncercie Maxine Koci w Madrycie na jej trasie koncertowej "my life need savin' WORLD TOUR". Wspólnie zagrali „Still Want You” i remix „X”, a Mike dorzucił też własne „Like This”, „Pikachu” i „Diva”. Ten wyjazd był dla niego ważny też z innego powodu... Właśnie wtedy, podczas pobytu w Madrycie, oświadczył się Nerinie Aguirre. Bez widowni, sztucznie pompowanego hype'u. Słodka intymna chwila w której cieszyli się tylko sobą. Social Media Mike "Blaze" Broadhurst @blaze777 Managment Maggie Raven Powiązania Twórczość [07/09/24] Blaze - No sleep [28/09/24] Blaze - Chasing Sayian (prod. Lilma) [10/10/24] Blaze feat. Dominic Doyle - Veil of Light (prod. Dominic Doyle) [11/11/24] Mike Broadhurst - Silent Heart [prod. Laila Aguirre] [22/11/24] Mike Broadhurst - Code Red [prod. FIN THE FINEST] (Official Video) [12/12/24] FIN the FINEST - BEAUTIFUL LIKE RIHANNA FEAT. Mike Broudhurst [LP] WHAT YOU KNOW ABOUT ME? [06/01/24] Mike Broadhurst - Where did you go? [16/02/25] Spotify RADAR & Singles Presents: Mike Broadhurst [22/02/25] Maxine Koci - X feat. Mike Broadhurst (remix by Laila) [18/03/25][EA] Mike Broadhurst - SM1L3 (🎥Malia Yo Parris) [28/05/25][no more heaven records] Mike Broadhurst - GIRLS (🎥SAINTVEIL) [20/06/25][no more heaven records] Mike Broadhurst - DIVA ft. Lilma (🎥Malia Yo Paris) [20/10/25] Mike Broadhurst - Clear Mind [25/11/25] Mike Broadhurst - Phoenix [Blood Moon Records | 6.12][LP] Nate Tucker - Villain / Coming Back ft. Mike Broadhurst [22/12/25] Mike Broadhurst - Stars ft. Nate Tucker (Official Visualizer) Albumy [30/11/24][ALBUM] Mike Broadhurst - Code Blaze [21/04/25][NO MORE HEAVEN RECORDS][EP] Mike Broadhurst - Break From The Past [07/07/25][LP][no more heaven records] Mike Broadhurst - LOOK MOM, I MADE IT ft. MAXINE KOCI, CHA$E, NERI, LIL JAY, LILMA, LAILA AGUIRRE MMCB RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 MARCH 2025 / NR. 3 SM1L3 RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 APRIL 2025 / NR. 6 Like This RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 JUNE 2025 / TOP 3 GIRLS RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 JULY 2025 / Zajęcie 1, 2 i 3 miejsca w rankingu RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 AUGUST 2025 / TOP 2 GIRLS RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 SEPTEMBER 2025 / 10 miejsce GIRLS RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 OCTOBER 2025 / TOP 3 CLEAR MIND RHYTHM RADAR - OFFICIAL SAN ANN MUSIC CHARTS - TOP 10 NOVEMBER 2025 / TOP 7 CLEAR MIND
-
**Temat może być traktowany jako strona na wikipedii i używany IC** Sloppy Toppy to amerykańska grupa muzyczna powstała w 2024 roku, w której skład wchodzą Reece "Rizzy G" Gilmore, Raymond "Ray" Seward, Lawrence "Lars" Reach, Rene "Hunter" Hunt i Edward Settles. Zespół wyróżnia się wulgarnym i humorystycznym tekstem, któremu towarzyszy wpadająca w ucho muzyka rockowa, elektroniczna i rap. Tworzą ją muzycy z doświadczeniem z różnych projektów, którzy połączyli swoje siły na nowo, by stworzyć coś wyjątkowego na scenie muzycznej Los Santos. Początki Zespół zrzeszył osoby o różnym doświadczeniu. Grupę założyli Lawrence Reach i Raymond Seward. W tamtym okresie Raymond zajmował miejsce przy perkusji, a Lawrence grał na gitarze prowadzącej. Później do zespołu dołączyli Anthony Roy (basista) oraz Reece "Rizzy G" Gilmore (gitara rytmiczna), który w przeszłości próbował sił w solowej karierze rapera. Ze względu na brak odpowiedniego wokalisty, tę rolę przejął Ray, a do grupy dołączył również Norman Lawson, przejmując obowiązki perkusisty. Pierwsze próby i występy zespołu miały punkrockowe brzmienie i antysystemowy wydźwięk. Zmiana nastąpiła po incydencie w pubie The Barrel’O Beer, gdzie miały się odbyć przesłuchania organizowane przez managera wytwórni muzycznej. Według relacji, występ zespołu wypadł fatalnie, co skutkowało odrzuceniem ich kandydatury. To zdarzenie skłoniło muzyków do całkowitej zmiany koncepcji artystycznej. W nowym podejściu skupili się na rap-rocku. Rizzy G objął rolę wokalisty, a Raymond powrócił do perkusji. W tym okresie powstał utwór „Mammoplasty”, który został profesjonalnie wydany znacznie później. Mimo obiecującego startu, wewnętrzne spory doprowadziły do rozpadu zespołu. Rizzy G podobno zastawił gitarę w lombardzie i porzucił marzenia o karierze muzycznej. Raymond i Lawrence kontynuowali działalność, zakładając zespół Splinter z Finnem Burke’em i Edwardem Settlesem. Projekt również się rozpadł, nie wydając żadnego albumu ani singla. Na początku 2024 roku Rizzy G skontaktował się z Larsem (Lawrencem) i zaproponował spotkanie w barze na Little Seoul, podczas którego doszło do reaktywacji zespołu. Tym razem celem było tworzenie wulgarnej i humorystycznej muzyki. Wówczas narodziła się nazwa „Sloppy Toppy”, rzucona żartem przez Raymonda. Ostateczny skład tworzyli: Rizzy G (frontman, wokal, gitara rytmiczna), Lawrence „Lars” (gitara prowadząca), Raymond (bas, drugi wokal) i Edward Settles (perkusja). Po jednym z koncertów dołączył Rene Hunt (basista z zespołu Divebomb), co pozwoliło Raymondowi skupić się na drugim wokalu i roli DJ-a. Okres Hot Mess Express W czerwcu 2024 roku zespół wydał debiutanckie EP „Hot Mess Express” pod nowo powstałą wytwórnią Unsainted Records Fehu Skarsgard. Pojawiły się zarzuty, że Sloppy Toppy to „industry plant” (sztucznie kreowany zespół), głównie ze względu na ograniczoną liczbę artystów pod szyldem wytwórni. EP zawierało 6 utworów, w tym cover „It’s Tricky” RUN-DMC. Pierwszy teledysk „Rise and Shine” stał się wizytówką grupy. Portal Daily Globe w rubryce „What In Music Industry” skrytykował zespół za „niezrozumiałe poczucie humoru” w tekstach. The Ballad of Penny Trait Przełomem była premiera teledysku „The Ballad of Penny Trait”, nawiązującego do skandalu wokół byłej gwiazdy filmów dla dorosłych Penny Trait. W 2023 roku wywołała kontrowersje filmem „I Can’t Lick”, który wykorzystywał wątki związane ze śmiercią George’a Floyda. Ku zaskoczeniu, teledysk osiągnął 21 milionów wyświetleń w 24 godziny, zyskując przychylne reakcje. Sukces umożliwił zespołowi koncertowanie u boku Kylera Kelly’ego oraz udział w MOON Glowup Anniversary obok Maxine Koci. Okres The Songs You Didn’t Ask For Po sukcesie „The Ballad of Penny Trait” zespół wydał singiel „Happy Ending”, zapowiadający album „The Songs You Didn’t Ask For”. Na płycie znalazło się 13 utworów plus bonusy. Wysoka sprzedaż wynikała z intensywnej promocji, merchu oraz Cannabis Boxa – limitowanej edycji z produktami konopnymi. Kontrowersje Mimo rosnącej popularności, zespół spotykał się z zarzutami o „prymitywizm” i promocję szkodliwych zachowań. Krytykowano utwory: • „Booze Cruise” – gloryfikacja jazdy pod wpływem alkoholu, • „Cum Gambler 777” – żartobliwe podejście do hazardu, • „Love Served Hot” – bagatelizowanie uzależnienia od heroiny, • Teledysk „The Ballad of Penny Trait” – nagość i promocja osoby uwikłanej w skandal rasistowski. Incydent w studiu Daily Globe Reece Gilmore i Raymond Seward zostali usunięci z publiczności podczas wywiadu z Daphne Chamberlain za „zakłócanie spokoju i obraźliwe okrzyki” pod adresem Daphne, która była wówczas skonfliktowana z CEO Unsainted Records. Incydent na Paradise Island Pod koniec listopada 2024 roku media obiegła informacja o pobiciu członków zespołu przez oficerów off-duty na Paradise Island. Sprawę skomentowała nawet burmistrz Los Santos, Rosario Duarte Rubio, publikując post na Lifeinvaderze. Opinia publiczna potępiła nadużycia władzy. OBECNI CZŁONKOWIE ZESPOŁU: • Reece 'Rizzy G' Gilmore - wokal, gitara rytmiczna • Raymond 'Ray' Seward - wokal, DJ • Lawrence 'Lars' Reach - gitara prowadząca • Edward 'Eddy' Settles - perkusja • Rene 'Hunter' Hunt - gitara basowa PRZYNALEŻNOŚĆ: Unsainted Records (18.06.2024 - xxx) SOCIAL MEDIA: • Sloppy Toppy DYSKOGRAFIA ALBUMY: • [EP] HOT MESS EXPRESS • [LP] Songs You Didn't Ask For SINGLE: • The Ballad of Penny Trait [Official Music Video] • Happy Ending [Official Music Video] • Santa's Sack [Official Music Video] KONCERTY: • [17/06/24] EXPLODE THE WALLS - Total Explode • [27/06/24] DEVILS AND ANGELS PARTY - Sinn Showgirls Theatre • [04/08/24] SLOPPY TOPPY ON STAGE - Sinn Showgirls Theatre • [27/08/24] UNSAINTED RECORDS NIGHT - Total Explode • [04/10/24] SLOPPY TOPPY in DISTORTION - Distortion • [18/10/24] SLOPPY TOPPY in Sapphire Palace - Sapphire Palace • [01/11/24] Spooky, scary, horny? - Ocean's Bounty Bar • [04/11/24] Start your week with GRAND OPENING - Dead in Vinewood • [22/11/24] Moon Glow Up Anniversary - Diamond Casino • [18/12/24] Unsainted Records Christmas Gathering - Skate Park La Mesa WZMIANKI: • 030. Sloppy Toppy - HOT MESS EXPRESS... Dlaczego? • [06.07] Podcast z Jack Müller prowadzony przez Malia Yo Parris | Starcast #1 • Post Celebrity Preview • Post CP o śmierci Daphne Chamberlain • Post CP o teledysku 'The Ballad of Penny Trait' • Post CP o strzelaninie pod Unsainted Records • Post CP o zaręczynach Rene Hunta • Post CP o sztuczce marketingowej Rene Hunta • Post Celebrity Preview o Edwardzie Settlesie OOC
-
Pojęcie samego sportu jako dart sięga lat 60. XX wieku. Pierwszy turniej pokazany w ówczesnej telewizji odbył się w 1962 roku. Czym więc tak naprawdę jest ten sport? Większość ludzi zna to jako popularne „rzutki”, czyli nic innego jak barowa gra, gdzie rzuca się po to, aby trafić w środek. Popularna gra towarzysząca klimatom barowym i zimnego kufla piwa zaskakuje nas, bo jednak ma swoją profesjonalną odmianę jaką jest właśnie dart. Dart charakteryzuje się kilkoma sposobami gry, double out i double in. Najpopularniejszym sposobem gry jest format double out. Cała filozofia gry opiera się na jak najszybszym wyzerowaniu licznika, który zaczyna się od pięciuset jeden. Pojedyncza runda między dwoma zawodnikami - zwana leg - kończy się zwycięstwem osoby, która pierwsza dojdzie do zera od pięciuset jeden. Cały haczyk jest jednak w zakończeniu gry. Finiszować można od 170 punktów, gdzie jest to tak zwany big fish w slangu darterskim. Wartość 170 to granica, od której można zakończyć rozgrywkę. Aby wyzerować licznik spełnić trzeba pewien warunek, a mianowicie zakończyć ostatnią trzecią lotkę trafieniem w wartość w podwójną, co nawiązuje do początku formatu gry - double out. Należy trafić w wartość podwójną, aby wyzerować swój licznik. Dart jest bardzo popularny w Anglii, Irlandii i Holandii. Najwięcej topowych zawodników pochodzi właśnie z tych państw. Popularyzację darta na świecie przyniosło powstanie PDC – Professional Darts Corporations założone w 1992 roku w Wielkiej Brytanii. Organizacja zrzesza zawodników z całego świata, popularyzując sport, do czego przyczynia się również telewizja Sky Sports. Dart z upływem lat zaczął znaczyć coś więcej jako dziedzina sportu. Był i jest wciąż dostępny na kanałach sportowych i platformach. Spontaniczna rozmowa na temat popularności sportu jakim jest dart zaowocowała w powstanie kolejnego członu Primal Xtreme, jakim było Primal Dart League w maju 2024 roku. Lara Kozlova w rozmowie z Nathalie Larson - pasjonatką sportu - doszły do wniosku o budowie i organizacji ligi darta. W całej budowie zdecydowanie pomógł wytypowany już wizerunek przedsiębiorstwa Kozlovej jak i jej sama osoba, oraz budynek należący do spółki Primal Xtreme - Sport Complex na Rockford Hills. Kozlova w bardzo szybkim tempie zleciła rozbudowę kompleksu o salę do rozgrywek darta. Liga posiadając gotowy budynek zorganizowała kilka w tamtym czasie popularnych meetupów w brandzie spółki. Na podstawie spotkań oceniono wstępne zainteresowanie tą aktywnością sportową i popularność zdecydowanie zaczęła rosnąć. Do boju weszła ostatnia z części układanki – oficjalne ogłoszenie ligi dart, jaką była Primal Dart League zrzeszająca wszystkich chętnych pasjonatów i chętnych osób do wystartowania w pierwszym historycznym sezonie, który rozegrał się w maju i czerwcu. Sezon pierwszy był motorem napędowym do dalszych działań. Ogłoszenie pierwszego sezonu i zapisów przyniosło bardzo szybki odzew społeczeństwa, chętnych na wystartowanie w debiutanckim sezonie ligi. Pierwszy sezon zebrał ósemkę zawodników, podzielonych na dwie grupy: A i B. Każda grupa liczyła po czterech zawodników, którzy punktowali w lidze na zasadzie: punkt za wygranego lega. Z każdej grupy do fazy play-off awansowała dwójka najlepszych zawodników. Faza grupowa wyłoniła czwórkę zawodników, w najlepszej dyspozycji. Fenomenalna Diana Daivari rzucająca kilka rzutów za 180 punktów, Martina Maslovsky, Svetlana Pokrovskaya i Vivian Chen, które grały każde spotkanie na średniej powyżej stu punktowej. Ostatecznie w finale zmierzyła się Daivari przeciwko Pokrovskaya. Pojedynek dziewczyn przyniósł wiele gorących emocji, bo każda z nich grała wyśmienicie, ale to Diana była wciąż o mały krok przed Svetlaną i wygrywała legi, które przyniosły jej pierwsze mistrzostwo ligi. Już pierwszy sezon ze strony marketingowej przyniósł ogromne zainteresowanie partnerów oraz sponsorów, gdyż cała pula nagród wyniosła aż $500,000! Przed samym finałem producent piwa Cervezza Barracho został partnerem głównym ligi. Sezon pierwszy był też wielkim wyzwaniem dla organizatorów. Błędów oczywiście nie zabrakło, ale sam debiut odbił się głośnym echem w historii brandu Primal Xtreme, a najbardziej medialną częścią były wielkie finały sezonu, czyli faza play-off. Sezon drugi przyniósł jeszcze więcej ognia pod względem rozgrywki, medialności jak i puli nagród, czy też nowych partnerów. Otwarcie zapisów przebiegło w ekspresowym tempie, zbierając dwójkę poprzednich zawodników sezonu pierwszego i debiutantów. Rozgrywka nabrała niesamowitego tempa i wzniosła się na wyżyny umiejętności. System rozgrywki został przebudowany w stosunku do pierwszego, gdzie zwycięstwo wiązało się z formą best of 9 legs, gdzie wygrany musiał wygrać 5 legów. Przy fazie play-off weszła niespodziewana zmiana, w której to z powodu rezygnacji jednego z zawodników, organizacja została zmuszona do formatu round robin – każdy z każdym. Już faza grupowa pokazała, że w walce będzie liczyć się kilka nazwisk, co ciekawe byli to sami debiutanci. Dominatorką sezonu drugiego była Alice Rossi, która zanotowała sześciokrotnie nine dart challenge; czyli nic innego jak zwycięstwo lega tylko i wyłącznie 9 lotkami. Po piętach stąpał jej Murray Elsinore, który zrobił to dwukrotnie. Ostatecznie w fazie play-off zmierzyli się Alice Rossi, Murray Elsinore i June Fees. Do finału wygranymi legami zakwalifikowali się Alice Rossi i Murray Elsinore. Wszystko wskazywało na wygraną Elsinore, gdyż Rossi zaliczyła w czterech pierwszych legach zadyszkę. Jej niespodziewany comeback i pogoń dało jej zwycięstwo, pokonując Elsinore 5:3. Cały sezon przyniósł rekord rzutów za 180, oscylował blisko w 80 rzutach za 180 punktów, co było niesamowitym wynikiem umiejętności zawodników. Pula nagród osiągnęła równy $1,000,000, co wiązało się z nowymi sponsorami w postaci Winfrey Castiglione Jewelry, United Sports Club oraz sponsorami prywatnymi, gdzie jedną z nich była mistrzyni pierwszego sezonu Diana Daivari, Laila Aguirre, Eelis Forsberg i Timofei Chekholow. Liga rozszerzyła się też o swoją grupę taneczną, której to tancerki tańczyły na scenie przy walk-on zawodników i dodały blasku w atrakcyjności oglądania. Sezon drugi przyniósł też autoryzowany merch ubrań Primal Dart League, co jeszcze mocniej wzniosło ligę na wyżyny popularności. American Dart Masters (ADM) zaczyna się od przekształcenia wcześniejszej ligi darta o nazwie Primal Dart League (PDL), która zyskała znaczną popularność w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w stanie San Andreas na przełomie 2024 roku. Primal Dart League była częścią brandu Primal Xtreme - popularnej marki sportowej, która była prowadzona przez Lara Kozlova - osobę znaną z promocji sportów, sportów ekstremalnych, organizacji wydarzeń o tematyce sportowej oraz sprzedażą sprzętu sportowego. Sam brand Primal Xtreme zabłysnął na rynku z powodu organizacji widowiskowych wydarzeń sportowych, a liga darta była jednym z kluczowych elementów ich działania. Lara Kozlova po zamknięciu brandu Primal Xtreme postanowiła kontynuować działania ligi darta wraz z Nathalie Larson, a pierwszym krokiem w tym kierunku było zmienienie nazwy organizacji na American Dart Masters - nazwy totalnie uniwersalnej, która mocno nawiązuje do motywu popularyzacji darta jako sportu w Stanach Zjednoczonych. Głównymi założeniami ligi na start jest organizowanie co najmniej 4 sezonów w ciągu roku. Każdy sezon wstępnie planowany jest co drugi miesiąc. Nowy brand jakim jest ADM to oczywiście nowe możliwości i nowe szanse na jeszcze większy rozwój. Szczególnym celem ustanowionym przez największą fankę darta - Nathalie Larson - jest pozyskanie współpracy z co najmniej jedną marką powiązaną z darterskim światem. Cały system rozgrywek będzie kontynuował swoją tradycję wyrobioną już podczas trwania Primal Dart League i będzie opierał się na fazie grupowej oraz fazie play-off. W każdej fazie rozgrywek system pojedynków będzie opierał się na zasadzie best of 5 legs. Celem uniknięcia potencjalnych nieobecności zawodników w kluczowych fazach rozgrywek, liga podpisze z zawodnikami umowy, które będą zawierały stosowne porozumienia między stronami. Nowością od strony organizacyjnej będzie utworzenie listy zawodników rezerwowych, którzy będą miały swoją szansę w przypadku nieobecności zawodnika głównego. ADM dążąc do sprofesjonalizowanego podejścia do całego sportu stawia na uporządkowane zaplecze, dodając na starcie odpowiednie regulaminy, które regulują rozgrywki. Liga stawia na grę fair-play, by rozgrywka toczyła się na najwyższym poziomie bez żadnych oszustw i matactw. Popularyzacja ligi w stanie San Andreas będzie możliwa dzięki zorganizowaniu zaplecza i otworzenia możliwości streamingowych PPV na odpowiednich platformach. Jest to obrany kierunek w celu zwiększenia medialności i możliwości dotarcia do każdego zainteresowanego tym sportem. Dane rejestracyjne przedsiębiorstwa: Nazwa: American Dart Masters Adres: Rockford Plaza Numer konta grupy: n/a Zarząd: Lara Kozlova & Nathalie Larson Kapitał: $1,000,000 ID panelu: 3645
-
Wytwórnia muzyczna mająca na celu odświeżenie i zrewolucjonizowanie sceny muzycznej w Los Santos, będąca platformą dla nowych, utalentowanych artystów, jak i także tych już bardziej słynnych gwiazd, które szukają nowej drogi. Narodziny EA datują się na drugą połowę 2024 roku, a jej oficjalny początek miał miejsce pod koniec sierpnia tego samego roku. Główna siedziba, a jednocześnie studio muzyczne ulokowane zostało w prestiżowej dzielnicy Los Santos jaką jest Rockford Hills. Subtelnym, ale wymownym logotypem wytwórni został mały anioł o delikatnych, rozłożystych skrzydłach, który unosi się w powietrzu z łagodnym uśmiechem na twarzy. Symbolizuje ochronę artystów i ich twórczości. Wytwórnia stawia sobie za cel, by tworzyć bezpieczne, twórcze środowisko, w którym każdy muzyk może rozwijać swój talent i realizować artystyczną wizję. Anioł, jako opiekun, reprezentuje zobowiązanie do wspierania artystów, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynają swoją karierę, czy są już uznanymi gwiazdami. Odnosi się również do połączenia pomiędzy wyższymi, transcendentalnymi ideami a rzeczywistością materialną. W kontekście wytwórni muzycznej oznacza to balansowanie pomiędzy artystycznym wyrazem a sukcesem komercyjnym. EA dąży do tego, aby prace jej artystów były ambitne, a jednocześnie przystępne dla szerokiego grona odbiorców. To nie tylko wytwórnia muzyczna, ale także ruch, który ma na celu wspieranie prawdziwej, pełnej pasji twórczości. Po sprzedaży udziałów w Digital Scale Entertainment i sukcesie płyty The Rose That Grew From Concrete, Aniyah Geovanney odsunęła się na moment od swojej kariery muzycznej. Marzyła o podróżach po świecie, chcąc zwiedzić cały glob i na chwilę oderwać się od intensywnego tempa życia w show-biznesie. Plany pokrzyżowała jednak Viviane Généreux, jej niezastąpiona menedżerka, szybko przywracając ją na ścieżkę muzyczną. Viviane zaproponowała Aniyah powrót do działalności w San Andreas, co zainspirowało ją do stworzenia nowej wytwórni muzycznej - Eternal Atake. To właśnie powrót menedżerki do biznesu złożył się na ponowny powrót Kayes do przemysłu muzycznego, co zaowocowało pomysłem o założeniu EA. Viviane była jedyną osobą, której Aniyah mogła ufać na tyle, by powierzyć jej swoje plany i marzenia, szczególnie po tym, jak doświadczyła zdrady ze strony innych. Aniyah i Viviane, choć różniły się charakterami, idealnie się uzupełniały. Viviane doskonale rozumiała, jak poruszać się w złożonym świecie przemysłu muzycznego, negocjować umowy i budować relacje z kluczowymi graczami w branży. W tej roli czuła się jak ryba w wodzie, co pozwalało Aniyah skupić się na tym, co kochała najbardziej - na tworzeniu muzyki. To właśnie dzięki tej synergii narodziła się nowa wytwórnia, będąca realizacją planów z początku 2024 roku obu kobiet. CEO Aniyah Kayes Geovanney Viviane Généreux Artyści Farush lilma Bojaxhiu Maxine Koci Mikayla BbyKayla Lykes Chase CHA$E Love Mike Broadhurst Management Isago Summers Melody Seasons Jaycee Sweaney Maggie Raven Materiały Dane rejestracyjne przedsiębiorstwa: Nazwa: Eternal Atake Adres: 21376 Mad Wayne Thunder Drive, Rockford Hills, Los Santos Numer konta grupy: 6014642429 Zarząd: Aniyah Geovanney, Viviane Généreux Kapitał: $1.000.000 ID panelu: 3364 Zarząd: CEO - Aniyah Geovanney (50%) CEO - Viviane Généreux (50%)
-
Witaj w świecie, w którym pieniądze nie tylko rządzą człowiekiem, ale go uszczęśliwiają. Niezależnie od preferencji naszych klientów, to właśnie MOON z największą troską zadba o ich sprawy podczas wielotygodniowych przygotowań do wielkich wydarzeń. Korporacja, która zdążyła wbić się w pamięć każdemu, kto choć trochę usłyszał o głośnym wydarzeniu - Celebrity Awards. Ogromne, nie tylko narodowe wydarzenie, było na językach wielu narodów, nawet kiedy przeróżne media nieprzychylnie pisały o organizatorach. Spirala nakręcała się samoistnie, zwiększając wówczas świadomość o istnieniu MOON. Niedługo potem, CEO pierwotnie nazywającego się Moon Agency, postanowiła poczynić dość odważne kroki - w taki oto sposób powstało MOON. Marka wywodzi się od założonej przez Felicita DePalma agencji eventowej, działającej w Chicago, która po otwarciu nowej filii w Los Santos zajmowała się profesjonalnymi zleceniami skupiającymi swoją uwagę wokół show-biz. To właśnie ta marka miała szansę współpracować z największymi graczami na rynku Los Santos - począwszy od Gemstone, The Vault, aż po KELLY czy prestiżową galę Celebrity Awards, którego współorganizacją zajęły się Lloyd Investments i Department of Arts&Culture. Po kilku miesiącach prężnej działalności w Los Santos, agencja eventowa staje się podstawowym filarem MOON. W połowie roku 2024 powstał kolejny - management. MOON działało w przeszłości w tym obszarze poprzez SHINE Models Agency, prowadzoną przez Chauncey Lowe. Dane rejestracyjne przedsiębiorstwa: Nazwa: MOON Adres: Rockford Hillls, Dorset Drive - Moon Headquarters Numer konta grupy: 5020980188 Zarząd: 51% - Felicity Lloyd (CEO) 48% - Martina Maslowsky (COO) 1% Michael DePalma Kapitał: $1,000,000 ID panelu: 2664 Wyobrażasz sobie błysk świateł w ogromnej hali, odgłos tłumu czekającego na performance jednej z gwiazd lokalnej sceny? A może wolisz kameralną imprezę w wystrojonym barze, w ciepłych barwach, w jazzowej oprawie, mogąc celebrować chwile wśród swoich najbliższych, najdroższych sercu przyjaciół? Czyżbyś jednak wolał wyjazd na odległą, rajską wyspę, w której tropikach chciałbyś się znaleźć, by co wieczór móc rozerwać się na lokalnej plaży? Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki. Nasi wykwalifikowani wspomogą wykreować Twój projekt od zera, całkowicie dostosowując ofertę do Twoich potrzeb. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów, włączając w to szczegółowy plan wydarzenia, wsparcie marketingowe, logistyczne oraz usługowe. Posiadamy wielu partnerów biznesowych o wysokiej jakości usług, z pomocą których realizujemy nasze zlecenia w pełni profesjonalnie, dbając o najdrobniejsze detale. Dzięki nam, najważniejsze wydarzenia przeżyjesz bez niepotrzebnego stresu. CEO Felicita Lloyd COO Martina Maslowsky, mob. 531-312 Czy sztuka, pasja i wydajne zarządzanie mogą się ze sobą łączyć? Bez dwóch zdań. Doświadczenia i współpraca z wieloma klientami w branży eventowej pozwoliły zbudować relacje partnerskie nie tylko z wielkimi przedsiębiorstwami, ale i osobami fizycznymi - m.in. z muzykami, modelkami. Nasze doświadczenie pozwala nam przewidzieć potencjalne skutki powiązane z kampanią projektu czy wspomóc projekt od fazy początkowej projektu do tej końcowej, wspólnie układając odpowiedni dla klienta plan marketingowy. Nasz zespół menadżerski wspomoże i doradzi Ci uwzględniając Twoje wszystkie założenia. Pozwól nam sobie pomóc, aby Twoja marka osiągnęła sukces. Felicita Lloyd
-
Jack Müller - Urodzony 1 grudnia 1997 w Los Santos. Drugi syn dwójki Niemieckich migrantów Marie i Paul'a, w samej muzyce osoba obracająca się od dziecka - lecz jak w każdej rodzinie musi znaleźć się czarna owcą którą był właśnie Jack, za swoją miłość obrał sobie cięższe brzmienie w którym stał się praktycznie mistrzem. Mimo wielu wzlotów i upadków, gdzie do upadków można zaliczyć odwyk alkoholowy - Jack stał się personą dość rozpoznawalną z powodu bycia głową zespołu Lost Empire, które zapoczątkował wraz ze swoimi przyjaciółmi, lecz jak to wszędzie bywa, każda rzecz przeżywa lepsze i gorsze chwile przez co skład zespołu zmieniał się kilkukrotnie - sam zespół odniósł wiele sukcesów swoimi działaniami, lecz nie osiągnąłby tego samemu gdyby nie współpraca z Astaroth Records która trwa do dziś. Jack jest multiinstrumentalistą posługującym się gitarą basową którą przez długi czas zasilał szeregi swojego zespołu, jak i gitarzystą samoukiem gdzie duży wkład w jego umiejętności miała współpraca z wieloma uzdolnionymi artystami, Jack jako osoba ambitna i będąca nazwanym wizjonerem przez członków swojego zespołu, nie zamyka się w swojej zespołowej bańce, przez co chce tworzyć muzykę na wiele frontów dając z niej radość swoim słuchaczom - ponieważ uważa to za najważniejszą rzecz w tym co robi. Jack osiągnął wiele rzeczy z Lost Empire, lecz czy samemu podoła? Odpowiedź na to pytanie poznamy w swoim czasie. Zespoły: Lost Empire - Wokal i Bass Deception - Gitara prowadząca Lista utworów: Lost Empire: Lost Empire - Flames Lost Empire - Savage Kill Seth Dagaard x Lost Empire - Reality Check Lost Empire - The Run for Life (Utwór zapowiadający album "Forgotten") Lost Empire - Past Reflections Deception: Deception - True Colors Plague Doctors: Plague Doctors - Feast Solowe utwory: Jack Müller - Redemption Jack Müller - "Bravery" - wraz z całą akcją #mancancrytoo odnośnie zdrowia psychicznego mężczyzn List krążków: Lost Empire EP - Lost Lost Empire LP - Forgotten Deception - True Color EP Wyróżnienia: EP Lost wyróżniona na 5 miejscu w NORM100 Wzmianki: Akcja w moka gdzie Jack z zespołem stał za ladą sprzedając kawe - dochód przeznaczony na schronisko z dopłatą 50.000$ od Jack'a Koncerty: [29.06.23] Support przed Souls Evisceration w Hakael [07.07.23] Koncert na festiwalu ALTERDOME [20.07.23] Hakael Dress Like a Rockstar (koncert z coverami) [22.07.23] Koncert w Vampire Night Club [20.01.24] Powrót Lost Empire po przerwie - koncert z darmowym wejściem w dawnym Hakaelu [KLIK] [24.02.24] Koncert w Moonlit Pub How to play with Lost Empire (VTUBE): Darkness with Jack and Kyler Mindless with the Band Vein with half of the band Luźne Vlogi Jack Muller Vlog - Deception Social media: Life Invader Jack'a
-
Kenny "KELLY" Whitfield - urodzony 24 stycznia 2002 roku, jest artystą i producentem muzycznym pochodzącym z Toronto, (Kanada), obecnie zamieszkującym Los Santos w stanie San Andreas. Jego dzieciństwo było geograficznie jednorodzinne, jednak ubogie w miłość, ponieważ Kenny zawsze czuł się zepchnięty na bok przez rodziców, głównie ze względu na nieakceptację jego sposobu bycia. Jego siostra była jedyną osobą, która zajmowała ważne miejsce w ich sercach. Młody Kenny był cichy, nieśmiały i samotny, zawsze wyróżniający się swoim nietypowym stylem bycia i ubioru. Już od najmłodszych lat pasją Kenny'ego była muzyka, a czas, który inni spędzali na dworze czy imprezach, on poświęcał na naukę gry na instrumentach. Pomimo trudności społecznych i depresji, która pojawiła się we wczesnym wieku nastoletnim, Kenny znalazł ukojenie w muzyce, której oddawał się całym sercem. Jego przyjaciel Calvin Heavinway był jedynym wsparciem w trudnych chwilach. Niestety, depresja doprowadziła Kenny'ego do próby samobójczej w wieku 16 lat, jednak przyjaciel zainterweniował w ostatniej chwili, uratowując mu życie. Pomimo prób leczenia i terapii, Kenny nadal zmagał się z wewnętrznymi demonami. W wieku 21 lat Kenny podjął ważną decyzję i opuścił swoje rodzinne miasto, przenosząc się do Los Santos w Stanie San Andreas. Tam, dzięki swojej determinacji i talentowi muzycznemu, został zauważony przez Breedlove, znanego artystę R&B, który wciągnął go do produkcji swojego albumu. To wydarzenie otworzyło przed nim drzwi do jednej z największych wytwórni w mieście, GENERATION A. Kenny, teraz znany jako KELLY, zaczął zdobywać uznanie w świecie muzycznym Los Santos. Debiutował jako producent albumu VICES od Breedlove, a później wydał własną EP pt. KEEPING HEAD UP, na której pojawiły się znane postaci muzyczne miasta. Następnie brał udział w produkcji utworów innych artystów, współpracując z różnymi talentami. Mimo sukcesów, życie KELLY'EGO nadal było pełne wyzwań. Wydanie albumu KILLING MYSELF w trudnym okresie zdrowia psychicznego przyniosło mu chwilową sławę, ale także kolejne problemy. Po śmierci Breedlove'a, jego życie osunęło się w najgłębszy dołek, prowadząc do kolejnej próby samobójczej, której na szczęście uniknął dzięki szybkiej reakcji przyjaciela. Obecnie Kenny przebywa w zakładzie psychiatrycznym, gdzie przechodzi terapię i jest obserwowany pod kątem zdrowia psychicznego. Mimo wszystkich przeciwności losu, jego historia to także opowieść o odwadze i walce z własnymi demonami, a muzyka pozostaje dla niego nie tylko pasją, lecz również sposobem radzenia sobie z życiowymi trudnościami. Po opuszczeniu zakładu psychiatrycznego, Kenny, znany teraz jako KELLY, postanowił powrócić do życia publicznego. Aktualizując swoje konto na socialmediach, zaczął dzielić się z fanami swoim codziennym życiem, procesem twórczym i postępami nad nowym projektem muzycznym. Muzyka stała się dla niego miejscem, gdzie mógł wyrazić wszystkie swoje emocje i przeżycia. Z biegiem czasu sukcesy finansowe zaczęły się sumować, przynosząc mu komfort, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczał. Gotówka stała się częścią jego codziennego życia, co jednak wpłynęło na niego w sposób, który nie zawsze okazywał się korzystny. Zapatrzony w swoje nowe życie, KELLY zaczął dostrzegać świat w zupełnie inny sposób. Niestety, nie wszystkie decyzje w jego karierze okazały się trafione. Podjął błędną współpracę z marką odzieżową LOSARI, co skończyło się publicznym beefem z członkami zespołu Soul Evisceration. Konflikt ten odbił się szerokim echem na cały świat muzyczny, niszcząc wizerunek KELLY'EGO i stawiając go w trudnej sytuacji. Mimo że artysta doświadczył trudności, pozostaje nadzieja na odrodzenie. KELLY musi teraz na nowo budować swoją reputację i zyskać zaufanie fanów. Jego życie jest pełne skoków emocjonalnych, ale wciąż trzyma się muzyki jako ukojenia i wyrazu własnych uczuć. Trudności tylko utwardzają go, a każda porażka staje się dla niego motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Wciąż trwa w drodze do samopoznania i lepszego jutra. ★TWÓRCZOŚĆ 2023. ★MAY [30.05] KELLY - MOM, DAD - YOU DID NOT BELIEVE (Prod. KELLY) [FREE TYPE BEAT] ★JUNE [02.06][GEN-A] breedlove & KELLY - VICES [LP] [27.06][GEN A] KELLY - KEEPING HEAD UP [EP] ★JULY [10.07][GEN A] MEMPHIS6 - FATHER OF FAMILY [REMIX] [PROD BY. KELLY] [12.07] Lil Nath - Ride [Official Visualizer] [Prod. Kelly] [15/07] [GEN A] Heat & Breedlove - Together (prod. Kelly) [31.07][GEN-A] KELLY - TAKE ME OUT [PROD. KELLY] ★AUGUST [02.08]Ashanti - Poison (prod. KELLY) [10.08][GEN-A] ASAMI KIYOKO&KELLY - LET IT HURT[PROD. KELLY] [17/08/23] [GEN-A] Stormi- Have Mercy (prod. Kelly) [18.08][GEN-A] Breedlove - Feelin' Alright prod. KELLY (Official Music Video) [19/08][GEN-A][EP] Stormi - Have Mercy [prod.Kelly] [31/08][SadBoyZ] [LP&EP] KILLING MYSELF & BUT IM DIFFERENT - KELLY ★SEPTEMBER [13/09][SadBoyZ]KELLY - NAZANI [Prod. KELLY] [26/09][SadBoyZ] Talya Cruz - Lucid Dreams (prod. KELLY) (Official Lyric Visualizer) ★NOVEMBER [16.11.2023][SADBOYZ] KELLY - HELL STARS FEAT. CHA$E, ORLANDO DALORE [PROD. KELLY] ★DECEMBER [02.12.2023][SadBoyZ] KELLY - ALL ME FEAT. ASAMI KIYOKO [PROD. MOXXXY] (OFFICIAL VIDEO) [16.12.2023][SadBoyZ][EP] ALL ME ~ KELLY [28.12.2023][SadBoyZ] KELLY - METAL DEVIL (DISS EELIS FORSBERG) [Prod. KELLY] ★WZMIANKI; [04.06]020. WIMI REVIEW - Breedlove & KENNY - VICES [25.06]SELF NEWS 086. | Kenny Whitfield Jocelyn Gugliemetti dla Daily Express - wydanie z dnia 29 czerwca 2023 roku [20.07]SELF NEWS 087. LEAH ROZEN - Szczere słowa o związku z producentem Kenny "KELLY" Whitfield [20.07] MASK OFF - Muzyk Kenny KELLY Whitfield już nie stanowi konkurencji, para oficjalnie się rozstała. [20.07] MASK OFF: Wcale się nie dziwimy, że KELLY nosił maskę. [24.07] LIVE INSTAGRAM - @KELLY [31.07] MASK OFF: Leah wymieniła faceta na lepszy model. Kelly, to kiedy piosenka o złamanym sercu i zdradzie? [01.08]MASK OFF: Kelly punktuje hipokryzję swojej ex. [01.08]NORM 100 TOP 5 EP z połowy 2023 roku! #3 Kelly - Kleeping Head Up [03.08]NORM 100: Krótki post o dzisiejszej zapowiedzi albumu Kenny "KELLY" Whitfield [08.08]SELF NEWS 091. Kenny "Kelly" Whitfield o swoim debiutanckim albumie [10.08] PREORDER ,,KILLING MYSELF'' [11.08]MASK OFF: Kelly i Asami NAGO. Razem. [18.08]MASK OFF: Nowa dziewczyna Kelly'ego zabija wzrokiem! [31.08] MASK OFF: SHOTS FIRED. Wybijanie się na śmierci kumpla? Normalne. [25.09] MASK OFF: Kelly przyłapany na planie teledysku... [26.09] MASK OFF: Dlaczego KELLY zawiesił karierę? [09.10] LIVE INSTAGRAM - @KELLY #2 [09.10] Kenny KELLY Whitfield, wszystko z tobą w porządku? Internet zalewają urywki z niepokojącej transmisji... [22.11.2023]043. Kenny "Kelly" Whitfield w pierwszym wywiadzie po terapii: "Nigdy nie chciałem, żeby ludzie brali ze mnie przykład." [29.12.2023]Kompleksowa analiza konfliktowego trójkąta – wszystko co musisz wiedzieć o moralnym i wizerunkowym upadku KELLY’ego i Losari ★TWÓRCZOŚĆ 2024; ★JANUARY [12.01][SadBoyZ] KELLY - ... [Prod. KELLY] ★FEBRUARY [07.02][ANGELS&DEMONS]KELLY & ELIROSE - WASTE LOVE [PROD. KELLY] [09.02] [LIL SANT] [EP] WAVE - LIL SANT Lil Sant x KELLY - Stop [prod. KELLY] ★MARCH [09.03][ANGELS&DEMONS LABEL][EP] KELLY&ELIROSE ,,I LOVED IN HELL, I LOVED IN HEAVEN'' [29.03.2024][ANGELS&DEMONS] ELIROSE - own temple [PROD. KELLY] ★APRIL [02.04][ANGELS&DEMONS LABEL]KELLY - LONELY [PROD. KELLY] ★MAY [26.05][KELLS] KELLS - EMPHASIS [PROD. KELLY] [OFFICIAL VIDEO] & LIMTED DROP EMPHASIS T-SHIRTS ★JUNE [07.06] SANJI - XO Tour Llif3 [Pop Punk Cover] [instrumental by KELLY] [16.06] KELLS - EL FISHER [PROD. KELLS] [25.06] KELLY X WCJ - ROCKSTAR COLLECTION [27.06][UNSAINTED RECORDS] KELLY - COPYCATS FEAT. SETH RONNIE DAGAARD [PROD. KELLY] ★WZMIANKI: [11.01] KENNY WHITFIELD, WHERE ARE YOU? #KellyIsOverParty [13.01] [CELEBRITY PREVIEV] W swojej ostatniej piosence KELLY śpiewa słowa „wyjeżdżam i nie chce wracać”. [15.01] 084. KELLY „ucieka” od odpowiedzialności - słów kilka o tym jak Whitfield odleciał [18.01] 030. Kenny „KELLY” Whitfield dotkliwie pobity! Czy artysta padł ofiarą przestępstwa z nienawiści? [26.01] [CELEBRITY PREVIEV] KELLY POWRACA? [30.01] [CELEBRITY PREVIEV] - KELLY niedawno powrócił do Los Santos po swojej krótkiej ucieczce... [01.02] 026. Pierwszy wywiad KELLY’ego po jego kryzysie wizerunkowym – „Dotknąłem dna, na moment nawet się tam przykleiłem”. Czy artysta wyciągnął wnioski ze swoich błędów? [11.02][CELEBRITY PREVIEV] Czy KELLY jest zwykłym plagiatorem? [19.02][CELEBRITY PREVIEV] No ładnie... KELLY, aż tak słabo idzie w Twojej nowej wytwórni [19.02] Wspomnienie o KELLYM w Daily Globe podczas wywiadu z dyrektorem sierocińca Jonathan Whebeley, Little Hope Orphanage [03.03][CELEBRITY PREVIEV] A może spotykają się, by obgadać transfer do NOVA? Tylko co na to KELLY? [05.03][CELEBRITY PREVIEV]Uprzejme ptaszki donoszą, że bohater poprzednich plotek zakończył swój związek z siostrą swojego kumpla, KELLY [07.03][ANGELS&DEMONS LABEL] LIMITED DROP HOODIE ,,I LOVED IN HELL, I LOVED IN HEAVEN'' [15.03][CELEBRITY AWARDS] Zażarta walka wyłoniła trzech największych kandydatów. [17.03][DAILY GLOBE] Kenny "KELLY" Whitfield, nominowany w kategorii BEST RAP ARTIST [05.04] JUŻ W PIĄTEK 05.04 w MIRAGE o 21 startuje "THE MOMENT BEFORE THE FALL" KELLY [06.04] 028. Daily Globe live presents: KELLY- Lonely. O nowej płycie i planach na przyszłość. [06.04][CP] BREAKING NEWS... Vin Diesel, KELLY - JAK SIĘ CZUJECIE POPIERAJĄC KRYMINALISTÓW? [06.04][CP] My to tylko tutaj zostawimy, w razie gdyby feds chcieli władować RICO w następny klub, to może KELLY polecisz razem z nimi, następna płyta z Federal Correctional Institution! [07.04][CP] 097. #Kellyisoverpartyagain? Gdy odbudujesz wizerunek nie otaczaj się kryminalistami [07.04][CP] O tym kogo dokładnie wspiera @KELLY i dlaczego zgnije w pierdlu, anulowany przez wszystkich przeczytacie w najnowszym artykule na stronie. [07.04][CP] #kellyisoverpartyagain [07.04][CP] Myśleliście, że KELLY to taki dobry człowiek, bo pomagał sierotom? [21.04][Daily Globe] 249. 'Do Good Day' - wydarzenie Ron Oil x ULSA dużym sukcesem (KONCERT&WYWIAD) [30.04][CP]KELLS coraz częściej widywany jest w towarzystwie Fehu Pandora Skarsgard [01.05] Sparing BARRY FISHER/ KELLS [15.05][CP] KELLS - znany z wspierania zorganizowanej grupy przestępczej jaką jest Mongols MC [15.05][DAILY GLOBE] 254. "KELLY" ze wsparciem dla uśmiechu młodych pacjentów. Nietypowa inicjatywa w geście solidarności PRZYNALEŻNOŚĆ; GENERATION A (08.06.2023 - 23.08.2023) ANGELS&DEMONS LABEL ∞ (CEO) UNSAINTED RECORDS (currently) Kenny Whitfield
-
⭐⭐⭐ Music Media ChatterBox — All About Vinewood Stories
bunia opublikował(a) temat w Music Media ChatterBox
Music Media ChatterBox - amerykańska platforma medialna skupiająca swoją uwagę na życiu celebrytów. Początków MMCB można doszukiwać się wraz z połową 2024 roku, kiedy to działalność została oficjalnie zarejestrowana w USA, w mieście spod znaku Vinewood. Bez cienia wątpliwości serwis jest nie tylko tym plotkarskim, ale również informacyjnym i swoimi działaniami uderza gdzieś pomiędzy działalność znanych już z rynku TMZ i Daily Loud. Jednym z wyznaczników szybkiego sukcesu MMCB jest niewątpliwie ilość kontaktów i funduszy włożonych w medialny projekt przez obecną właścicielkę Violette L'Angelier, której celem jest dostarczenie jak największej ilości rzetelnych informacji na temat świata celebrytów. Portal wraz z jego startem ma dwa cele z czego jeden może spełnić już niebawem - pierwszy to stać się prestiżowym serwisem internetowym, radiowym, a być może w przyszłości telewizyjnym? W kuluarach mówi się również o magazynie z ekskluzywnymi treściami dotyczącymi śmietanki z Los Santos. Drugi cel wydaje się być tym nadrzędnym, to przede wszystkim być wszędzie, wiedzieć wszystko i dzięki temu budować lub burzyć kariery celebrytów, biznesmenów czy polityków. W swoich strukturach MMCB zawiera trzy filary na których opiera swoją działalność są to: Chatter Central skupia swoją działalność wokół dostarczania treści na nurtujące bądź tez i gorące dla wielu tematy na które odpowiedzi uzyskują od samych zainteresowanych i głównych bohaterów. CC jest formatem ukierunkowanym na wywiady z lokalnymi celebrytami, politykami i biznesmenami podczas których dziennikarze nie szczędzą przepytywanych od trudnych pytań - dla wielu może być to coś przed czym personalny dział PR będzie przestrzegał jeśli celebryta ma swoje za uszami i nie chce by wyszło to na jaw, ale dla innych jest to idealne miejsce by wyjść na czysto, rozliczyć się ze swoich dokonań i również otworzyć się zdecydowanie bardziej dla odbiorców zdradzając te dotychczas mniej znane fakty i zagadnienia. Częstotliwość materiałów powstałych na ramach Chatter Central zależna jest od obecnie panującej sytuacji i nie będzie zależna tylko i wyłącznie jako miejsce gdzie dramy zza kulis kurtyn Vinewood będą przebijały się do przestrzeni medialnej ale również od działań samych celebrytów miasta aniołów. Na ramach Chatter Central poza najgorętszymi tematami jakie rozpalają opinię publiczną odbiorcy będą mogli przeczytać również mniejsze artykuły z wywiadami ze swoimi ulubionymi artystami dotyczące ich twórczości. MusicVerse jak sama nazwa może wskazywać opiera swoją działalność na branży muzycznej. Jeden z filarów MMCB skupia swoją uwagę na recenzji nowych twórczości artystów - od singli aż po pełnoprawne projekty albumowe. MV prowadzi swój muzyczny chart, gdzie oprócz TOP 10 utworów znajdą się wcześniej wspominane recenzje, a na lokalnych częstotliwościach radiowych usłyszeć można będzie podcasty czy nawet wywiady z gwiazdami sceny muzycznej. Być może dla niektórych będzie to przepustka do sławy? Jeden hitowy utwór może zmienić dosłownie wszystko. Portal nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych, a swoimi działaniami chce wpłynąć na kształtowanie się sceny muzycznej - zapowiedzi płyt czy singli to coś o co szybko mogą zacząć zabiegać managerowie gwiazd. OnSpot opiera swoją działalność w przestrzeni mediów społecznościowych takich jak Lifeinvader, X, Instagram. Dostarcza najnowsze informacje, wiadomości i plotki ze świata muzyki, kultury, mody czyli po prostu że świata branży rozrywkowej. Platforma skupia się na tematach powiązanych z celebrytami, obecnymi trendami, viralami, dramami i stylem życia. OS zdobywa popularność dzięki szybkiemu dostarczaniu aktualności, które to często wywołuje wiele emocji. Informacje podane przez OnSpot są często podsycane przez użytkowników portali społecznościowych, przez co żyją swoim drugim życiem. Informacja dostarczane przez OnSpot nie są jednak tylko tymi ekskluzywnymi i kontrowersyjnymi, są też proste przedstawiające życie celebrytów z różnych perspektyw. Media społecznościowe: Chatter Central MusicVerse OnSpot Cześć, wspólnie z branżową ekipą startujemy z nową platformą medialną, której zadaniem będzie dostarczyć jak najwięcej świeżych i rzetelnych informacji ze świata gry. Cały projekt chcemy wzorować na działaniach TMZ i Daily Loud - wraz z biegiem gry projekt ma stać się czymś prestiżowym i uznanym. Nie będzie żadną tajemnicą jeśli powiem, że cały portal będzie również czymś w stylu wyroczni, która może spowodować kłopoty u celebryty, ale również może zadziałać w drugą stronę i zdecydowanie ocieplić czyiś wizerunek. -
Lost Empire, zespół utworzony w 2023 roku przez przypadkowe spotkanie Jack'a i Jessamine w barze i zaangażowanie do niego starszego brata Jack'a Felixa oraz narzeczonego Jessamine, wyróżnia się swoją pasją do muzyki metalowej, szczególnie gatunków metalu progresywnego i symfonicznego. Jessamine, inicjatorka powstania zespołu, otwarła swoje serce i garaż na pierwsze próby, które miały przynieść dźwięki i melodie ich muzycznej wizji. Wyszli oni poza granice jednego gatunku muzycznego, tworząc zróżnicowane kompozycje, którym chcą poruszać emocje słuchaczy od spokojnych, melodyjnych harmonii po potężne, energiczne brzmienia, które pobudza i inspiruje. Kiedy razem grają, ich entuzjazm i przyjemność płynąca z grania są nie do ukrycia. Ich celem jest zarazić innych swoją miłością do ciężkich brzmień i sprawić, by publiczność zanurzyła się w ich muzycznym świecie. 29 maja 2023 roku, data pierwszego spotkania w garażu, stała się symbolicznym momentem dla Jessamine, Cassiusa, Felixa i Jacka, którzy podjęli wspólne zobowiązanie wobec muzyki i swojego zespołu. Od tamtego dnia zaczęli rozwijać swoje umiejętności i pracować nad pierwszymi utworami, wzmacniając więź między sobą. Niezwykła więź, jaka powstała wśród członków zespołu, pozwala im na wzajemne zaufanie i podejmowanie wspólnych decyzji, niezależnie od tego, jak poważne i ryzykowne są. Przywiązują wagę do kreatywnego procesu tworzenia muzyki, gdzie każdy głos jest słyszany, a pomysły są wspólnie rozwijane. Lost Empire to nie tylko zespół, to społeczność artystyczna, która pragnie podzielić się swoimi dźwiękami i przekazać swoje emocje. Ich historia, rozpoczynająca się w skromnym garażu, jest pełna pasji, determinacji i miłości do ciężkiego brzmienia. Teraz, gotowi do wyjścia z garażu i podbicia większej publiczności, są gotowi na kolejne wyzwania i sukcesy, które przyniesie im przyszłość. Aktualni członkowie: ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Jack "Krampus" Müller, brat Felix'a który nie utrzymuje kontaktów z rodziną poza swoim bratem, z reguły jest osobą spokojną która nie szuka konfliktów która próbuje znaleźć pozytyw w każdej sytuacji, ze wszystkimi problemami stara radzić sobie samemu ale nie stroni również od pomocy innym. W wolnych chwilach Jack skupia się na dwóch głównych pasjach: siłowni i muzyce, uwielbia spędzać czas na siłowni dbając o swoją sylwetkę i zdrowie, ale najważniejszą z jego pasji jest i tak muzyka dla której poświęca każdą wolną chwilę swojego życia wymyślając nowe linie basowe przy czym świetnie się bawi. Jest utalentowanym basistą uczącym się gry od wielu lat, który rozszerza tętniące energią brzmnienie Lost Empire. Po dłuższym czasie działania zespołu gdy zaczęły się większe problemy wewnątrz, Jack się nie zatrzymał - kontynuował swój cel życiowy, czyli pracę z muzyką i dawania z niej radości innym, po miesiącach występów i współprac jest już bardziej obeznany z tematem niż wcześniej, mało wyzwań jest już dla niego strasznych i aktualnie liczy się dla niego tylko dobro członków swojego zespołu. ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Cassius Arceneaux jest wirtuozem perkusji i odpowiedzialnym za napędzanie dynamicznego rytmu zespołu. Jego umiejętności rytmiczne i zdolność do wprowadzania złożonych wzorców perkusyjnych czynią go solidnym fundamentem Lost Empire. Cassius swoją przygodę w Los Santos zapoczątkował dzięki Jessamine, mężczyzna znając kobietę i będąc jej nauczycielem angielskiego na wieść że ta pojawi sie w stanach dołączył do niej zostając u jej boku po dziś dzień pokonując trase z Chicago do miasta w którym obecnie przebywają. Perkusistę wyróżnia energiczna osobowość i upór, jest świadomy swoich wartości. Pracując w Stanach wraz ze swoją partnerką i kolekcjonując zabytki motoryzacji pogrywa u jej boku motywując ją do dalszego rozwoju. @kage- ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Kyler Kelly, często nazywany żartobliwie przez znajomych "Kylie" - ur. 05.11.2001 w Los Santos. Chłopak od najmłodszych lat przejawiał niemałą pasję do muzyki, głównie za sprawą ojca, który jeszcze przed narodzinami Kylera grywał w małej, hard-rockowej kapeli. Od kiedy pamięta rodzice zabierali go na wszelkiej maści koncerty i wydarzenia muzyczne w mieście. W wieku jedenastu lat dostał od ojca jego wysłużoną gitarę akustyczną i niedługo później zaczął uczęszczać na lekcje gry. Chłopak chłonął wiedzę momentalnie i szybko pojmował teorię jak i praktykę. Półtorej roku od rozpoczęcia przygody z gitarą akustyczną udało mu się namówić rodziców na zakup używanej gitary elektrycznej. Chłopak długo szukał idealnych brzmień dla siebie, zaczął skupiać na bardziej mocniejszych rytmach idąc w ślady ojca a finalnie odnalazł swój złoty środek w ciężkich, metalowych brzmieniach. Swoje umiejętności Kyler miał okazję prezentować grając na różnych szkolnych wydarzeniach, imprezach a kilka razy zdarzyło mu się zagrać drobne występy w mniejszych pubach. Pewnego dnia młody gitarzysta, będąc fanem metalowej sceny w Los Santos trafił na informację o rozpadzie składu Lost Empire. Zdając się na szczęście chłopak postanowił odezwać się do muzyków i pokazując im swoje umiejętności wkroczył w szeregi zespołu jako ich nowy gitarzysta. @greatking ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Raze Tash, urodzony w słonecznym Miami, wyrosły w zamożnej rodzinie, zdolny gitarzysta z rozbudowanym ego i bogatym spektrum emocji, postanowił odciąć się od korporacyjnej rzeczywistości starając się działać przeciwko nim. Jego unikalny styl gry na gitarze był mieszanką technicznej precyzji i ekspresji emocjonalnej, której szukał w każdym dźwięku. Tęskniąc za prawdziwą wolnością artystyczną, opuścił rodzinne Miami, aby odnaleźć własną drogę w dynamicznym Los Santos. W tym też mieście, muzyki i tajemniczych możliwości Raze odkrył nowe inspiracje. Zafascynowany różnorodnością kulturową, zaczął eksperymentować z nowymi dźwiękami, łącząc tradycję z nowoczesnością. Jego gra stała się manifestem wolności i twórczej niezależności, przyciągając uwagę lokalnych artystów i społeczności. Raze Tash zyskuje reputację nie tylko jako utalentowany gitarzysta, lecz także jako ikona niezależności i wolności w pulsującym sercu Los Santos. ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Zack Tash, 27 letni urodzony w bogatej rodzinie muzyk, który od dziecka się nią pasjonował. Jest utalentowanym artystą i gitarzystą pochodzącym z Miami. Urodził się 20 sierpnia 1997 roku. W wieku 5 lat dostał swoją pierwszą gitarę, na której zaczynał swoją przygodę z graniem, po nieudolnych próbach nauczenia się grania na niej, przerzucał się z instrumentu na instrument. Uczył się on grać na perkusji, keyboardzie, i różnych innych ustrojstwach. W wieku 14 lat z kolegami zrobili swój "zespół" i grali oni w garażu, szło mu dobrze na perkusji więc grał na niej, ale też wtedy poczuł chęć, aby powrócić do gry na gitarze i spróbowania nauczenia się gry na niej. Po wielu próbach i błędach odkrył, że to właśnie gitara jest jego miłością muzyczną i to z nią spędzał cały swój wolny czas, w którym szlifował on swoje umiejętnośći. W ciągu kilku lat Zack stał się dosyć rozpoznawalną postacią na lokalnej scenie muzycznej. Jego talent szybko zyskał uznanie wśród lokalnej społeczności muzycznej, co doprowadziło do jego pierwszych występów na małych koncertach i festiwalach w Miami. Jego energiczne i ekscytujące występy na gitarze przyciągały uwagę publiczności i pozwoliły mu szybko zdobyć swoje pierwsze grupki fanów. Jako samouk, Zack eksperymentował z różnymi stylami muzycznymi, od rocka i bluesa po jazz i funk, ale został on przy rocku, ponieważ w nim czuł się najpewniej, jak i najbardziej podobał mu się ten gatunek ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Byli członkowie: ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Nikki „Wider” Widher to zdeprawowany belgijczyk urodzony w Brukseli na początku 95’ roku, syn Martina i Ericy Widher’ów, znanych działaczy medycyny estetycznej. Chłopak po słynnej szkole muzycznej Institut Jaques-Dalcroze, w której by zdać musiał ogarniać przynajmniej dwa instrumenty. W tam tym momencie wybór był prosty… Gitara i pianino. Lata mijały a chłopak rozwijał swoje wirtouzyjne umiejętności by pewnego dnia skomponować utwór zrobiony tylko wyłącznie przez niego. Próbował wielu stylów muzycznych ale jego nie chęć do bycia kontrolowanym spowodowało ze facet pozostał przy cięższych brzmieniach. Fakt faktem Nikki nie ukrywa zamiłowania do wybranych przez siebie utworów z innych gatunków, ale jak z używkami (od których nie stroni) jest bardzo wybredny. @MadGad ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Jessamine Arceneaux jest nie tylko zdolną gitarzystką, ale również wokalistką. Jej potężny głos i technika gitarowa nadawały zespołowi niezapomniany charakter. Jej śpiew, zarówno melodyjny, jak i agresywny, przekazuje emocje, a jej solówki na gitarze dodają dynamiki ich utworom. Jessamine głównie w swoich utworach nawiązuje do stanów jakie odczuwa a teksty są przepełnione metaforami. Dziewczyna na co dzień prowadzi normalne życie pracując i pomagając rodzinie która mieszka w Islandii. Zmagając sie z borderline i atakami maniakalnymi była główną pomysłodawczynią założenia Lost Empire. Jej obecny partner (i perkusista zespołu) stał sie najbliższą osobą dziewczynie w stanach, to właśnie dzięki niemu odważyła sie przełamać pewne granice i wejść w scene muzyczną. @Zazi ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Felix Müller jest starszym bratem Jacka i jest utalentowanym muzykiem. Po piętnastu latach spędzonych w Niemczech, Felix postanowił wrócić do rodzinnego miasta Los Santos. Po powrocie do miasta, postanowił założyć zespół muzyczny razem z innymi członkami. Zespół otrzymał nazwę "Lost Empire" i jest ich wspólnym muzycznym projektem .Lost Empire jest zespołem, w którym Felix pełni rolę wokalisty i gitarzysty. Jego mocny głos stanowi ważny element brzmienia zespołu, dodając emocji i dynamiki do ich utworów. Jego umiejętności gitarowe są technicznie zaawansowane i umożliwiają mu tworzenie złożonych i interesujących partii gitarowych. @Xeest ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Alice Winter - obecnie nowa gitarzystka zespołu Lost Empires. Jest to dwudziestoletnia dziewczyna urodzona w mieście Los Santos... Jest to dziecko tego miasta, które nie widzi siebie nigdzie indziej jak własnie tutaj, nie lubi zmian - a może bardziej poprostu się ich boi? Jest to osoba bardzo charakterystyczna, ktokolwiek spotka ją na ulicy dokładnie będzie wiedział, że to właśnie ona - kolorowe włosy, charakterystyczny gotycko - techwearowy styl ubioru jak i szalone i różnorakie makijaże, to coś co podpisuje się dokładnie pod jej osobę. Jej postura jest bardzo drobna, niski wzrost, chuda, blada sylwetka.Ktokolwiek rozmawiał kiedyś z Alice, pierwsze wrażenie jakie mógł odczuć jest to na pewno bardzo mocno widoczna dziecinność. Wiecznie uśmiechnięta, rzucająca często niezrozumiałe dla innych żarty, mówiąca co jej na język przyniesie... Nie- to nie jest prawdziwa Alice, chociaż każdemu może się tak wydawać. Pomimo osoby jaką kreuje wsród tłumu, jest to kompletnie jej przeciwieństo. Jaka dziewczyna jest naprawdę sam na sam wiedzą tylko nieliczni - garstka tego co ją otacza, a jedną z nich jest jej przyjaciółka Taylor, pomimo własnych problemów jakie posiada - jest dla niej jak podpora walącego się mostu. Dziewczyna jest osobą bardzo bojaźliwą, i uwielbiającą przebywać sama ze sobą bujając w obłokach. Przejmuje się totalnie wszystkim, i wychacza często znaczenia słów, czy gestów, które tak naprawde są jedynie nadinterpretacją prawdy. Problemy z samooceną i wpojona do głowy idea świata i siebie nie pozwalają jej żyć normalnie - chociaż czasem bardzo chciałaby być kimś wyprutym z emocji. Nadwrażliwość to jej najgorszy wróg - a samotność to coś czego boi się bardziej niż śmierci. @Shadee ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Taylor Feyrer - Wokalistka z Vegas, która od młodości musiała radzić sobie z różnorakimi problemami. Od wychowywania się w różnych domach dziecka aż po popadanie w nieciekawe towarzystwa, które wpędzały ją w coraz to nowsze nałogi i złe nawyki. Schemat powtarzał się przez bardzo długi czas, można wręcz powiedzieć, że aż do teraz. Jedynym światłem w tym krętym tunelu był talent muzyczny, jaki miała szczęśliwie szansę rozwijać podczas poznania nieco spokojniejszej grupy - w którą między innymi włączeni byli Kyler Kelly oraz Alice Winter. Na swój sposób dało się to nazwać zespołem, uliczno-garażowym, lecz jednak zespołem. Wtedy właśnie obudził się konik do pisania opowiadań, historyjek, ale nacisk padł na teksty do utworów muzycznych - miały dla dziewczyny w sobie coś więcej niż tylko puste recytowanie rymujących się bądź nie składanek słów. Uwielbiała pisać, jednak jak każdego "pisarza" spotykał ją blok twórczy, a wtedy budziły się demony przeszłości, które nękają ją po dziś dzień. "Naćpana wirtuozka", niewielu pamięta czasy kiedy tworzyła coś na trzeźwo, a jeszcze mniej osób widziało ją czystą podczas robienia czegokolwiek z tym związanego - oprócz jazdy na rowerze i deskorolce, kiedy to "resetuje się", zbiera myśli. Kto wie jak dalej potoczy się los dziewczyny, która ledwie stawia kroki w Los Santos (akurat w tym przypadku) a dostaje okazję niczym z niebios, jaką jest dołączenie do Lost Empire, poważniejszego projektu niż tylko zebraniu pieniędzy na następną dawkę lub po prostu jedzenie. Czas pokaże jak będzie dalej. @Summersby ―――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――― Lista utworów: Lost Empire - Flames Lost Empire - Savage Kill Seth Dagaard x Lost Empire - Reality Check Lost Empire - The Run for Life (Utwór zapowiadający album "Forgotten") Lost Empire - Past Reflections List krążków: Lost Empire EP - Lost Lost Empire LP - Forgotten Wyróżnienia: EP Lost wyróżniona na 5 miejscu w NORM100 Koncerty: [29.06.23] Support przed Souls Evisceration w Hakael [07.07.23] Koncert na festiwalu ALTERDOME [20.07.23] Hakael Dress Like a Rockstar (koncert z coverami) [22.07.23] Koncert w Vampire Night Club [20.01.24] Powrót Lost Empire po przerwie - koncert z darmowym wejściem w dawnym Hakaelu [KLIK] [24.02.24] Koncert w Moonlit Pub How to play with Lost Empire (VTUBE): Darkness with Jack and Kyler Mindless with the Band Vein with half of the band Social media: Fan Page Lost Empire Jack Muller Cassius Arceneaux Kyler Kelly
-
Miguel Angel Vaquero - 27-letni Hiszpan urodzony w Barcelonie, który przeniósł się do Los Santos, gdy miał zaledwie 9 lat. Jego rodzice podjęli tę trudną decyzję, aby zapewnić lepszą przyszłość swojemu synowi, co pozwoliło im lepiej utrzymać rodzinę. Mimo że żyli w ubóstwie, zawsze starali się zapewnić Miguelowi wszystko, czego potrzebował. Jego dzieciństwo w Barcelonie było pełne trudności i wyzwań. Rówieśnicy w szkole często szydzili z jego wyglądu i ubioru. Miguel nie nosił drogich ubrań, lecz raczej te uszyte przez swoją babcię, które nie były jakościowo najlepsze, co przysparzało mu dodatkowych trudności. Mimo tych przeciwności, Miguel wykazywał ogromną determinację i pracowitość, co z czasem pomogło mu osiągnąć pewien sukces w nowym otoczeniu w Los Santos. Miguel interesował się sztukami walki już od najmłodszych lat. W wieku 10 lat rodzice po długich namowach zapisali go na treningi Brazylijskiego Jiu-Jitsu, gdzie poświęcił wiele czasu na rozwijanie swoich umiejętności. Przez 7 lat intensywnie trenował starając się opuścić jak najmniej treningów - trenerzy od samych początków widzieli w nim determinacje i starania przez dziesięć lat ciągłych treningów udało mu się osiągnąć poziom czarnego pasa. Niestety, w wieku 17 lat doznał poważnej kontuzji, która wykluczyła go z dalszych treningów na dłuższy okres - kilkunastu miesięcy. Po długiej rehabilitacji i zgodzie lekarzy, że jest gotów do powrotu do aktywności fizycznej, Miguel mając rozsypkę w głowie zdecydował się jednak nie kontynuować treningów BJJ. Zamiast tego skoncentrował się na mieszanych sztukach walki (MMA). Miguel zakochał się w MMA tak samo mocno, jak w Brazylijskim Jui-Jitsu. Dołączył do jednego z klubów na Davis i już prawie od samych początków zaczął reprezentować swój klub na różnych zawodach dla nastolatków, zdobywając uznanie swoich trenerów dzięki swojemu zaangażowaniu i gigantycznemu poświęceniu. Stopniowo stawiał sztuki walki na pierwszym miejscu w swoim życiu, dążąc do osiągnięcia sukcesów i rozwoju jako zawodnik. Jego determinacja i pasja do sportów walki stanowią fundament jego życia, a Miguel nieustannie dąży do doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych osiągnięć na ringu czy w klatce na różnego rodzaju galach i zawodach. Jego pasja i zaangażowanie przynoszą mu nie tylko sportowe sukcesy, ale również znaczne zarobki, które z czasem stają się ważną częścią jego mieszanego życia, z czasem Miguel zaczyna również czerpać małe źródło dochodu ze swojej siłowni i szkółki sportowej którą prowadzi od niespełna dwóch lat, sprawia mu to ogromną przyjemność, od razu można po nim zauważyć, że ten nie robi tego dla pieniędzy czy też swoich własnych korzyści. Łatwo zauważalne jest to, że sprawia mu to nie możliwą do opisania radość, że może komuś mniej zaawansowanemu w sportach walki pomóc, wytrenować go na kogoś kogo rówieśnicy już nie będą traktować jak gorszego czy nierównego sobie, Miguel wie, że większość nastolatków z powodu wmawiania przez innych, że jest się gorszym odbiera sobie życie w młodym wieku dlatego na swojej siłowni i szkółce sportowej nie trenuje tylko sztuk walki ale trenuje głowę i chłodne myślenie, na tym skupia prawie największa uwagę, jego podopieczni do dzisiejszego dnia są zadowoleni w 100%. Jednemu dzieciakowi poznanemu na ulicy postanowił robić w zupełności darmowe treningi słysząc jego historie życia która za mocno go wstrząsnęła, dziś dzieciak poznany rok temu jest zupełnie innym człowiekiem. Miguel dużo rzeczy ze swojego życia wylewa na kartkę papieru i spina w całość.. aby za kilkadziesiąt lat z jego wypocin wyszło coś niezmiernie pięknego. Aby to jego syn/córka czytając to uśmiechnął się mając w głowie słowa "miał*m najlepszego ojca pod słońcem, kocham cię tato..." [...] Social Media Lifeinvader - Miguel Angel Vaquero Youtube - Miguel Angel Vaquero Tiktok - Miguel Motivation🔱 Powiązania Phoenix Fury Fight Club & Gym MMA Fusion Strategist MMA Kinetics Boss MMA Guardian BJJ Flow Boss BJJ Guardian BJJ Submission Maestro Wzmianki Phoenix Fury Fight Club & Gym ...
-
Martin Faye "Zdecydowany i pewny siebie facet, dla którego liczy się wyłącznie sława oraz jego najbliższe otoczenie. Jest w stanie wycisnąć każdego niczym cytrynę, by tylko osiągnąć upragniony efekt. Możesz wierzyć lub nie, ale facet rzadko kiedy lubi odpuszczać i często stawia na swoim. Mówi się, że ma po prostu smykałkę do interesów." Martin Faye (ur. 20.02.1991 w Vice City) - amerykański marketingowiec, publicysta oraz przemysłowiec. Przeszłość ------------ Martin urodził się 20 lipca 1991 w Vice City, będąc synem Jolene oraz Henrego Faye-ów. Pochodzi ze średniozamożnej rodziny, w której jego ojciec jest dziennikarzem w lokalnym magazynie sportowym, natomiast matka posiada własny salon urody, który znajduje się na parterze ich rodzinnego domu. Od wczesnych lat Martin interesował się pieniędzmi oraz sposobami ich zarabiania. Już jako młodociany mężczyzna zarabiał swoje pierwsze pieniądze przy przenoszeniu lekkich kartonów, czy porządkowaniu półek sklepowych. W dorastaniu spędzał czas przeważnie z ojcem, obserwując jego poczynania dotyczące konstrukcji artykułów i przygotowań pod względem odpowiedniego prezentowania się podczas mowy, gestykulacji, jak również słownictwa. Chodząc do High School, był członkiem szkolnego zespołu bejsbolowego o nazwie Vice City Sharks, co przełożyło się na prowadzenie sportowego trybu życia, jak również chętnego uczęszczania na siłownię. Jednak przeszłość nie była taka kolorowa, jak się może wydawać, ponieważ mężczyzna podczas studenckiego życia na lokalnym uniwersytecie nie stronił od przeróżnych używek. Mimo wszystko poradził sobie z ukończeniem kierunku związanego z biznesem oraz marketingiem. Po ukończeniu studiów został zapisany przez ojca na kurs związany z dziennikarstwem, który finalnie udało mu się ukończyć. Poprzez kontakt ze swoim znajomym z uniwersytetu udało mu się nawiązać współpracę z lokalnym przedsiębiorstwem ukierunkowanym na branżę muzyczną, rozrywkę i masowe wydarzenia, gdzie został asystentem jednej z menadżerek. Małymi krokami nabierając doświadczenia u boku Lilliany Cardoso, zaczął brać pod swoje skrzydła różnej maści artystów muzycznych ukierunkowując ich na odpowiednie tory, charakteryzując się przy tym brutalnością oraz stanowczością. Podczas swojej pracy kontynuował pasję dziennikarstwa jako publicysta jednego z portali internetowych, gdzie zajmował się analizą, oceną oraz zagrywkami w kierunku konkurencyjnych artystów, jak również firm. Do przeprowadzki zmusiła go sytuacja związana z wykupieniem jego podopiecznych przez bardziej zamożny podmiot, stąd Martin zdecydował się zbadać nieznany sobie grunt. Czasy obecne --------------- Martin po przybyciu do Los Santos poszukiwał pracy w swoim zawodzie, gdzie mógłby łatwiej rozeznać sytuację panującą na rynku, jak również w świecie muzyki. Po przejrzeniu wszystkich ofert postanowił wybrać tą z GENERATION A, podpisując finalnie z nimi umowę. CDN. ✯ SOCIAL MEDIA ORAZ KONTAKT Lifeinvander ✯ POWIĄZANIE Flow Technologies GENERATION A In The Cage (Daily Globe) Sessanta Nove (Ambasador) ✯ MARKA Worldwide Federation Faye Show (Daily Globe) Worldwide Sports Group Współprace ------------- Sessanta Nove (19.01 - now) Medialność ------------- Ważne etapy ------------- Założenie Worldwide Federation Reaktywacja programu In The Cage Stworzenie swojego programu Faye Show Dołączenie do ambasadorów Sessanta Nove Pierwsza konferencja Worldwide Federation
- 34 odpowiedzi
-
- prezes worldwide
- marketingowiec
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
