Znajdź zawartość
Wyświetlanie wyników dla tagów 'unsainted records' .
-
** Po krótkiej przerwie od wydań, na profilach streamingowych artystki i podmiotów z nią powiązanych pojawia sie nowe anglojęzyczne (ku zaskoczeniu) wydanie. Zaklęte Santos jest jednym z kilku nowych singli Suzanny które ostatnimi czasy przedstawiała chociażby w swoich wystąpieniach. Singiel pierwszy raz można było usłyszeć na koncercie 'SUZY Przeżyj słowiańską noc w The Roof 🌙✨ ' kolejnym razem został przedstawiony wraz z innymi podczas niedawnego wystąpienia na Sound Of The Mirror. Sama w sobie miniaturka singla to prosta grafika w której widnieje znak Welesa - trójkąt skierowany podstawą do góry, a nad nim łamana linia zakończona rogami. Znak Welesa, jak większość symboli może być interpretowany na wiele różnych sposobów. Niebagatelną rolę pełni w tym przypadku nie tylko wiedza, ale również wyobraźnia i intencje analizującej znak osoby. Znak Welesa jest symbolem słowiańskiego boga magii, bogactwa, zmarłych czy chociażby zaświatów - a jego umieszczenie w miniaturce w połączeniu z samym tekstem wydaje sie nie być przypadkowe. W creditsach wpisani są wszyscy współpracujący z Suzy przy singlu instrumentaliści. Za perkusje odpowiadał Cassius Arcenaux @kage- z którym Suzka współpracuje już 'szmat czasu', w gitarach przejawia sie m. in. Suzanna we współpracy z nowym gitarzystą jej składu Rickym Serrano @Centrolewus - tak samo też podpisane jest wykończenie utworu. Nagranie jest jakości studyjnej, pozbawione jakichkolwiek zakłóceń czy niedoskonałości. Znak Welesa, jak i pozostałych bóstw z kultury Słowian również pojawiać będzie sie w przyszłych projektach artystki, a wtapianie go w nie jest zapowiedzią czegoś większego nad czym podjęła prace. ** -> Wydatki -> Rozgrywka i inne screeny -> Reklama -> Dane postaci
- 5 odpowiedzi
-
- metal
- russian-american
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
LIVE JEST Z OPCJĄ KOMENTOWANIA, NA KTÓRE OPDPOWIEMY IC Nick: Komentarz: **Fehu Skarsgard klasnęła w dłonie.** Fehu Skarsgard: Siema Los Santos! Gotowi na niedzielne zaćmienie? Bo my z Soul Evisceration już gotujemy się do tego co pokażemy Wam na wystepie! Ale ale...! **Fehu Skarsgard nawija do kamery, gestykulując.** **Sanaa Chaney zerknęła na F. Sharsgard, przerzuciła wzrok na kamerę i lekko się uśmiechnęła.** Fehu Skarsgard: Dzisiaj pogadamy nieco o tym, czym zaćmienie jest, jakie jest jego bardziej magiczne, duchowe znaczenie, byście mogli razem z nami odczuwać istotność tego momentu. Dzisiaj mam okazję być u niesamowitej osoby, jaką jest Sazzy. Z tego co wiem, zajmujesz się głównie rytuałami i tarotem, tak? Opowiesz nieco więcej o swoich zajęciach? **Sanaa Chaney pomachała do kamery.** Sanaa Chaney: Heeeey! Przedstawię się i zaczniemy od początku - Sanaa Chaney. Albo po prostu Sazzy. Tarot, rytuały zwyczajne albo nawet vodoo. Generalnie wiara w wszechświat i przepływającą energie jest ze mną od zawsze. To totalnie obszerny temat, ale postaram się to trochę przybliżyć - bo dla niektórych? To totalnie czarna magia. Fehu Skarsgard: Yeah, jak dla mnie. A brzmi to ciekawie, coś... innego. Sanaa Chaney: Tarot? To nie są zwykłe karty... to takie troche lustrzane odbicie? Nie chodzi o wróżenie, jasnowidzenie czy przepowiadanie przeszłości. Tylko o wskazanie energii, która przepływa między każdym z nas. Każdy ma swoją energie. To nie żadna sztuczka, tylko rozmowa z samym sobą, intuicją. Ja tylko pomagam odczytać innym to co od dawna w nich jest lub do nich mówi. Rytuały to trochę inna bajka. Zarówno takie zwyczajne... jak oczyszczenie, albo właśnie przygotowanie się do pełni? Vodoo też służy częściej w formie ochrony a nie wbijaniu szpileczek lalce jak to widać na filmach. Fehu Skarsgard: Kiedyś słyszałam, że to trochę jak z runami nordyckimi.. "wróżenie" jako praca z własną podświadomością, intuicją i lękami. Coś takiego masz na myśli w tym lustrzanym odbiciu? Takie obnażenie co tak naprawdę myślimy. Sanaa Chaney: Yeah, dokładnie to. Tylko po prostu głębiej w to zaglądasz. Może jest coś co już wiesz, ale boisz się dać temu wyjść na wierzch? Tarot pokaże zmierzającą energie, da rady, wskazówki. Energia nie jest niezmienna, ona ciągle przepływa. Niektórzy traktują to nawet jako taką psychologiczną pomoc. Szczerze? Ja też. Zobaczę co wychodzi w kartach, zastanawiam się nad tym głębiej i pracuje z swoją podświadomością. Fehu Skarsgard: Ciekawe co na to psycholodzy.. ale w sumie, skoro to narzędzie do pracy ze soba, niż ślepa wiara, że "karty mi mówią tak i tak jest", wydaje się zdrowe. A jak jest z tym księżycem? Wierzysz, że ma na nas wpływ? W końcu spore wydarzenie na niebie przed nami. Sanaa Chaney: Toootalnie tak. Fazy księżyca mają wpływ, oddziałowują na energie. Czasami budzisz się i masz taki dzień, że wszystko Cię irytuje? Czasami bez powodu jest jakoś lepiej. Wszechświat wysyła nam energie. A zbliżająca się pełnia? Rozpisywałam się troche na swoich socialach na ten temat, chętnie to przytoczę. Podczas pełni energia wali najmocniej. To jak bateria w telefonie naładowana do stu procent. Fehu Skarsgard: No jasne, śmiało. Swoją drogą, sprawdzajcie jej profil koniecznie. Codziennie coś nowego. Sanaa Chaney: Wtedy rytuały mają największą moc. Ta pełnia mówi nam o zbliżających się transformacjach. Więc jeśli macie w sobie jakiś chaos? On też się rozleje. Wszystko wychodzi na wierzch. Totalne oczyszczenie. Jeśli ktoś interesuje się tym tematem to warto się przygotować. Zostawić za sobą to co stare, zrobić porządki. Spisać na kartce co zostawiasz za sobą i to spalić. Księżyc odbije po prostu wszystko co w was siedzi... Strach, złość, miłość, PRAGNIENIA. Fehu Skarsgard: Czyli jednym słowem, mówisz, że będzie baaardzo, baaardzo intensywie co? **Fehu Skarsgard zasmiała się i upila łyk wina.** Sanaa Chaney: Warto dać sobie chwilę, odpalić białą świece i skupić się na intencjach. Wtedy skierujesz do siebie tą mocną energiee... **Sanaa Chaney zgarnęła swoją lampkę, tak samo wzięła łyk wina.** Sanaa Chaney: Totalnie. Ale to dobrze. Fehu, czujesz czasami w sobie takie napięcie, natłok zdarzeń i chcesz po prostu mieć spokojną głowę? Ta pełnia to dobra okazja na to by się pozbyc bagażu. Fehu Skarsgard: Nie no, taka intensywność jest potrzebna. Porównałabym to do takiego pożaru lasu. Po nim mimo wszystko całość odrasta, nowa, świeża. Proces zniszczenia, by zrobić miejsce na nowe. Oh, taki mamy plan z koncertem. Długo nas nie było, to zaćmienie jest dla nas takim właśnie nowym początkiem. Odrzuceniem wszystkiego co pokrzyżowało nam plany. Niegdyś pełnia oznaczała rozpoczęcie nowego miesiąca, nowego cyklu. Teraz mamy zwykle kalendarze, dni tygodnia.. **Sanaa Chaney kiwa głową na jej słowa.** Fehu Skarsgard: Więc lecąc nieco starszymi wierzeniami, będzie to kompletnie nowy początek. Ale właśnie... jaka jest różnica miedzy pełnią, taka zwykła, a zaćmieniem? Sanaa Chaney: Pełnia sama w sobie ma wyjątkową moc, energia buzuje - jak mówiłam jest wtedy najbardziej odczuwalna i to najlepszy czas na manifestacje. Ale to zaćmienie? Właśnie przez nie jest ten vibe odcięcia się, transformacji. Księżyc jakby na chwilę zniknął, ktoś na sekunde zasłonił oczy wszechświata. Energia jest chwilowo cięższa, ale i mocniejsza. To moment kiedy właśnie stare musi umrzeć, by narodziło się nowe. Jakby to porównać... zwykła pełnia to taka fala, na której możesz płynąć. A pełnia z zaćmieniem to już sztorm, który sprawdza co utrzyma się na powierzchni, albo wszystko wyrzuci i zrzuci. **Fehu Skarsgard spojrzała na kamerę, pokazała na nią palcem.** Fehu Skarsgard: Tylko kurwa nie piszcie wtedy do byłych, tego nie-ro-bi-my. **Sanaa Chaney parsknęła śmiechem**. Sanaa Chaney: Yooo, to są te STARE SPRAWY. Które palimy. W przenośni oczywiście... Fehu Skarsgard: Ale powiem Ci, brzmi to naprawdę dobrze. W sensie dobrze i niedobrze. Czeka nas sporo, ale chyba to bedzie git opcja by właśnie zrobić sobie porządek z własnym bałaganem. Sanaa Chaney: Czasem musi się wszystko rozpieprzyć by móc zacznąć od nowa. Z czystą głową, czystą intencją i czystą energią. Brzmi to może troche strasznie. Ale warto odbierać to pozytywnie. Fehu Skarsgard: Okey. Jakie w sumie, jako osoba pracująca z energią, poleciłabyś rytuały na takie zdarzenie, co? Wybaczcie na czacie, ale aż jestem ciekawa. Sanaa Chaney: Najlepszy jest rytuał właśnie na odcięcie tego bagażu, tego co nam nie służy. Coś prostego? Posprzątanie swojej przestrzeni, odpalenie szałwi. Znalezienie sobie cichego kąta, odpalenie białej oczyszczajacej świecy i praca z własną intencją. Wzięcie kartki - zapisanie na niej na spokojnie. Od serca, prosto z duszy to co chcesz spalić, puścić wolno - nawyki, ludzi, strach. Problemy. Fehu Skarsgard: Jak jeździłam do Norwegii to tam u mojej rodziny popularne jest po prostu... sprzątanie. Robisz porzadek dookola siebie, by przygotować się na nowe. Myślisz, że taki mały "rytuał" też zda egzamin? Sanaa Chaney: To co już kończy przygodę z twoją energią. Najlepiej ją spal nad płomieniem czarnej świecy. Zgarnij drugą kartę - tam rozpisz co chcesz przyciągnąć. Schowaj albo spal nad białą świecą. Yeaah, myślę, że tak. Uporządkowanie wokół siebie sprzyja uporządkowaniu głowy. Jeszcze jedna rzecz... warto wystawić wodę na księżyc, później dodać ją do kąpieli, przemyć twarz... zedrzeć z siebie te /starocie/. **Sanaa Chaney poprawiła się na kanapie, zerkając raz na Fehu, raz na kamerę.** Fehu Skarsgard: Ej dajcie znać na czacie, czy chcielibyście kiedyś live z jakiegoś rytuału. Wpadłabym chętnie porobić coś takiego. Wodę na księżyc? Czyli taka energetyczno-magiczna kąpiel? Aż żałuje, że nie ma z nami Suzy, też by się do tego sabatu dołaczyła. **Fehu Skarsgard zaśmiała się, upiła ponownie lyk wina.** Fehu Skarsgard: W sumie... można by zacząć i teraz od próbki. Mówiłaś, że to start czegoś nowego... zmiany, sztorm. Zrobiłabyś rozkład tarota? Sanaa Chaney: To może sprawdzimy twój rozkład na najbliższy tydzień po zaćmieniu? Jak twoja energia chce wejść w ten nowy czas? **Fehu Skarsgard podniosła dłonie i wyszczerzyła się.** Fehu Skarsgard mówi: No pewnie! **Sanaa Chaney pokiwała głową, przysunęła do siebie na stolik karty.** **Sanaa Chaney zgarnęła białą szałwie, podpaliła ją w celu oczyszczenia atmosfery. Przeszła się wokół całego pokoju oraz pokazała palącą się szałwie do kamery - z dosyć skupioną miną.** **Fehu Skarsgard spogląda za Sanaa, dając jej robić swoje. Widac, że jest po prostu ciekawa nowego doświadczenia.** **Sanaa Chaney zostawiła ją na stoliku, odpaliła białą świecę i zerknęła na Fehu Skarsgard.** **Fehu Skarsgard patrzy na nią.** Sanaa Chaney: Okay, będę tłumaczyć na bieżąco. To będzie szybki rozkład na kilka kart. Energia na sam początek, co sprzyjda, co zaburza i tak dalej. Jesteś gotowa? **Sanaa Chaney wyciągnęła swoją talie, zaczęła ją powoli tasować.** Fehu Skarsgard: Bardziej nie będę, zobaczymy co tam karty niosą. **Sanaa Chaney wyłożyła się przez chwilę na oparciu tasując karty.** Sanaa Chaney: Okaaay... energia zmierzająca do Fehu. Co z tą dziewczyną, co czeka ją po pełni. Chce poznać te energię. **Fehu Skarsgard patrzy na tasowanie kart przez Sanaa. Ma w głebi duszy nadzieje, że nie wypadnie nic mocno negatywnego.** **Sanaa Chaney jak poczuła, że to odpowiedni moment wyłożyła na stoliku pięć kart układających się w taki /domek/. **spojrzała na pierwszą z kart.** **Fehu Skarsgard gapi się na kartę.** Sanaa Chaney: Pierwsza karta mówi nam o dominującej aurze zaraz po. Mamy tutaj... kartę rydwana. Najlepiej to opisać jako ruch, coś się zacznie dziać. Duży postęp, duże zmiany - idąca z tym twoja własna determinacja. Kontrola nad możliwym chaosem. **Fehu Skarsgard zerknęła na kamerę.** Sanaa Chaney: Po prostu zaczniesz prowadzić. Bo inaczej życie pociągnie Cię w złym kierunku. Fehu Skarsgard: Uhuhu Soulsiii wracają, karty to czują. Sanaa Chaney: Aura sprzyjająca działaniu, stawianiu granic. **Fehu Skarsgard przytaknęła głową na znak, że rozumie.** Fehu Skarsgard: Dobrze się zaczyna. Sanaa Chaney: Następna karta mówi nam o korzystnych wpływach na ten tydzień... **Fehu Skarsgard klepie lekko po udach, zaciekawiona jak dzieciak.** Sanaa Chaney: Mamy tutaj moc... to karta, która nie polega na tym żeby krzyczeć jak najgłośniej czy mocniej uderzyć. Tylko by panować nad sobą i nad tym co dzikie w środku. Sprzyja łagodnej ale stanowczej energii. Daje wsparcie by nie być się trudnych sytuacji. Sprzyja temu, że oswoisz każdą trudną sytuację, bez przemocy czy przysłowiowego syfu. Czas by pokazać, że masz kontrolę i nad nią panujesz. Taka energia Ci sprzyja. Fehu Skarsgard: Czyli po prostu mam wstrzymywać się i nie awanturować? Cholera, dla miłosników dram na LI, poczekacie sobie dalej. Sanaa Chaney: Ale teraz sprawdzimy co będzie Ci przeszkadzało... W osiągnieciu tego spokoju. Póki co rozkład zapowiada się owocnie. Yeah, coś w tym stylu. Masz swoją moc w determinacji i dominacji w głowie, nie musisz pokazywać /siły/. Energia jest z tobą. Fehu Skarsgard: Oh yeah, dominacja moi mili. **Fehu Skarsgard napiela krótko swoje chude ramiona.** Sanaa Chaney: Okaaay, co przeszkadza - koło fortuny. Energia chaosu, dużych zmian, brak stabilności. ZWROTY AKCJI. Rzeczy, które będą chciały wydostać się z twojej kontroli. Nie można liczyć na szczęście, tylko podejmować własne decyzje. Może utrudniać się... Planowanie różnych rzeczy bo sytuacje będą odwracały się niespodziewanie, ale ważne by tutaj pamiętać o tej ogólnej energii, o której przed chwilą mówiłam. Masz moc, masz spokój. Nie daj sobie wejść w tej pieprzony wir, bo jakiś się zbliży. **Sanaa Chaney zerka na czwartą z kart.** Fehu Skarsgard: Podrzucam to, że to element tego chaosu... Ale szczęscie to marny koncept. Sanaa Chaney: Karta takiej dodatkowej przestrogi... mamy tutaj kapłankę. Warto nie izolować się od innych, ale ufać swojej intuicji. Troche to ostrzeganie przed biernością, bo tej RYDWAN z tej energii chce lecieć dalej. Nie stopuj go, po prostu działaj. Mówi też o tym, że nie wszystko od razu wychodzi na jaw. Warto uważać na sekrety, niedopowiedzenia i iluzje. Sanaa Chaney: Nie ignoruj intuicji, ale nie opieraj się wyłącznie na domysłach. Fehu Skarsgard: Czyli na fałszywców mam uważać w tym wszystkim? Sanaa Chaney: Yeaaah. I ostatnia karta, Fehu... do tego wszystkiego. Element zaskocznienia, co może się wydarzyć. **Fehu Skarsgard spojrzała krótko w obiektyw, potem na karty.** Fehu Skarsgard: Grande finale. **Sanaa Chaney patrzy po całym rozkładzie, wpatruje się w ostatnią kartę.** Sanaa Chaney: O. Fehu Skarsgard: O? Sanaa Chaney: Oooo... Słuchaj. Fehu Skarsgard: Pozytywne O czy złe O? CO OOOOO...? Sanaa Chaney: Mamy tutaj gwiazdę, to taka karta ŚWIATEŁKA W TUNELU. Bardzo pozytywna. **Fehu Skarsgard wypuscila powietrze jakby z ulgą, lekko się zasmiała.** Sanaa Chaney: To też sygnał oczyszczenia i nowego początku. Dobre wiadomości, inspiracja? Może oznaczać spotkanie, które przywróci wiarę w ludzi. Wskazuje, że zdarzenia tygodnia mogą otworzyć drogę do czegoś jeszcze lepszego, chociaż nie będzie to od razu namacalne. To takie uczucie ulgi. **Sanaa Chaney uśmiechnęła się do dziewczyny.** Fehu Skarsgard: Przywrócenie wiary w ludzi by się przydało. Halo, halo, muzyczna scena LS, do Was mówię. Bo póki co ostatnio tylko jakieś dissy z dupy widzę... Sanaa Chaney: Podsumowując - mogą być zawirowania, ważne jest panowanie nad sobą. Wszystko finalnie zmierza w dobrym kierunku, jeśli o tym pomyślisz i dasz tej energii działać. Fehu Skarsgard: Ale to powiem Ci, wyglada dobrze dobrze. Sanaa Chaney: To dobry rozkład. Dobra energia. Czysta. **Fehu Skarsgard przytakuje głową, wyszczerzyła się zadowolona.** **Sanaa Chaney zerknęła do kamery, przysunęła się lekko.** Fehu Skarsgard: No dobra, nie ukrywam, że nieco się stresowałam, że wyjdzie mi jakaś tragedia życiowa. Jak w ogóle jest z tym złowieszczym "przepowiadaniem śmierci?" Zdarza się coś takiego? Sanaa Chaney: Dla wszystkich, którzy uważają, że to wielkie jasnowidzenie. Macie mały spoiler jak to wygląda... Chętnie odpowiem na pytania związane z całym procesem, wskazówki dla energii. **Sanaa Chaney zerknęła na Fehu po jej pytaniu zastanawiając się nad odpowiedzią.** **Fehu Skarsgard pokazuje palcami w dół.** Fehu Skarsgard: Dawajcie komentarze, co o tym myślicie, bo jestem w sumie mocno ciekawa Waszej opinii ludzie. Chętnie zdam też relacje po tygodniu jaki mnie czeka. Sanaa Chaney: Zdarza. Ale to musi być baaardzo zły rozkład. Kiedyś stawiałam tarota jednemu czarnuchowi, nie chodziło tutaj stricte o śmierć ale o rozpierdol w życiu. Karty pokazały, że jego energia nie prowadzi w dobrym kierunku. **Fehu Skarsgard spogląda na nią zaciekawiona.** Fehu Skarsgard: I co z nim się stało? Sanaa Chaney: Dostał wskazówki, rady - tutaj wchodziła praca z własną świadomością. Spotkałam go później jakiś czas po rozkładzie, przyszedł na niego z ciekawości. Nie zwrócił uwagi na to co wyszło. Czarnuch żyje ale nie ma się najlepiej, sam rozpieprzył sobie życie na każdej płaszczyźnie. Relacje, zdrowie fizyczne i psychiczne. Jego energia była zła, ale jak mówię - nigdy nie jest nieodwracalna. Karty pomagają. Jak w tym rozkładzie, na co uważać, czego unikać, co zmienić by to wyprostować. Fehu Skarsgard: Wierzysz w sumie w coś takiego jak przeznaczenie? Mając doświadczenie pewnie z losami i historiami różnych ludzi? Sanaa Chaney: Wierzę, że przeznaczenie i los ciągną nas w jakimś kierunku. Jak na przykładzie tej historii... ale, energia jest zmienna. Ona ciągnie w danym kierunku, ten los chce gdzieś dotrzeć, może chcieć dla Ciebie dobrze albo źle. Ale twoja decyzja co z tym zrobisz i jak zaczniesz z nim działać. Trzeba przerobić jakieś lekcje życiowe inaczej będą wracać. Dlatego cenię tak sobie moc kart i ich wskazówek. Fehu Skarsgard: W sumie, to mocno... mądre. W sensie, kurde. Może w komentarzach uznają inaczej, cokolwiek. Ale masz proste karty, które pozwalają Ci spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. I finalnie za wszystko odpowiadamy my sami. Wiadomo, z zależnością od innych ludzi. **Sanaa Chaney pokiwała głową na jej słowa.** Sanaa Chaney: Cała praca z energią to baaardzo długi temat. Fehu Skarsgard: Oj taaak. W sumie, Sazzy będzie w niedzielę z nami na Vespucci więc będziecie mieli okazję pogadać z nią PERSONALNIE. Ja przypominam, ze bramki otwieramy dla Was już od 20:50 i licze, że przeżyjecie to piękne zaćmienie razem z nami. A teraz, oddajemy Wam sekcję komentarzy i pogadamy po prostu z Wami.
- 9 odpowiedzi
-
- soul evisceration
- unsainted records
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Po okresie ciszy, kapela metalowe Soul Evisceration powraca do życia! Już 26-go sierpnia (wtorek), od godziny 21:00 będą czekać na Was na Vespucci, gdzie odbędzie się luźne spotkanie z muzykami, przy jedzeniu i piciu. Wydarzenie ma charakter otwarty i nie jest okraszone żadną opłatą wstępową. DATA: 26/08 GODZINA: 21:00 GDZIE: VESPUCCI BEACH
-
**Na mediach społecznościowych jak i stronie powstającego lokalu Dead in Vinewood pojawiło się ogłoszenie o prace.** POSZUKIWANY/POSZUKIWANA! Poszukujemy osób na stanowisko Polewacz Trunków Wysublimowanych inaczej znane jako BARMAN. Praca pełnoetatowa, z wynagrodzeniem $2000 oraz premiami uznaniowymi. Czego wymagamy? Mocnych nerwów, stażu na podobnym stanowisku oraz wytrwałości przez panujące u nas zasady. Co oferujemy? Stałe zatrudnienie u boku degeneratów i alkoholików, możliwość wzięcia udziału w organizowaniu różnego typu wydarzeń, alkoholowe czwartki. Chętny? Zgłoś swoją aplikację w naszym formularzu, byśmy mogli ugadać rozmowę kwalifikacyjną! Link do discord OOC Poszukujemy osób chętnych do w miarę stabilnej gry w naszym biznesie, który otwieramy już niedługo. Jesteśmy dość zgraną paczką, więc po prostu poza staniem na /duty dajemy opcje aktywnej i ciekawej gry, bogatej w różne wątki. Jeśli nie grałeś nigdy w biznesie, a chcesz spróbować swoich sił - zapraszamy. Pokażemy co i jak.
- 8 odpowiedzi
-
- unsainted records
- bar
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
**Wędrując po meandrach internetu, mogłeś natrafić na ogłoszenie wystawione przez UNSAINTED RECORDS.** Hej Ty, właśnie Ty! Jarasz się muzyką? Chcesz działać przy tworzeniu dzieł z różnymi artystami i rozwijać się w tej branży? Idealnie! Poszukujemy producentów i dźwiękowców do współpracy na zasadzie zleceń produkcji danego dzieła. Czego oczekujemy: Dostępności czasowej Otwartości na różne koncepcje muzyczne Inwencji twórczej Znajomości programów i osprzętowania studyjnego Zaangażowania Co oferujemy: Umowy na wyprodukowanie danego utworu W przypadku dłuższej, owocnej współpracy kontrakt z wytwórnią Konkretne wynagrodzenie za pracę Możliwość współpracy z artystami jak Kelly, Soul Evisceration, Pandora, Sloppy Toppy Branie udziału w wydarzeniach wytwórniowych Owocowe czwartki Podeślij nam swoje portfolio muzyczne i dotychczasowe produkcje oraz kilka słów o sobie wraz z danymi kontaktowymi! Kontakt z nami możliwy jest za pomocą e-mail: [email protected] OOC Hej! Szukamy osób chętnych do gry producentów w wytwórni. Z racji, że nie chcemy od razu iść w kontrakty, oferujemy grę na zasadzie zleceń, za które normalnie będzie wypłacane to po uprzednim ustaleniu warunków. W przypadku ludzi, z którymi współpraca będzie spoko lecieć, oferujemy stały kontrakt. Poza grą w studio, mamy stałe grono do gry, z którym się trzymamy, czy organizujemy sobie grę. Czy to od wydarzeń, czy po luźne wypady. Jest więc to opcja na rozpoczęcie też drogi w branży oraz znalezienia dla siebie grona do gry. : ) KONTAKT proszę w tej sprawie pisać na PW forum, lub moje DC - Sava7712, lub LI mojej postaci: Click by móc ustawić się na grę z rozmową o całości.
- 2 odpowiedzi
-
- unsainted records
- producent
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
**Na mediach wytwórni Unsainted Records pojawiła się nowa zakładka NEWCOMERS, która przenosi na podstronę związaną z projektem wycelowanym w świeżynki na miejscowej scenie muzycznej.** Projekt NEWCOMERS to ukłon w stronę nowych talentów na scenie w Los Santos, którzy chcą wyjść nie tylko w streamingach do nowej, szerszej publiki, ale i fizycznie. Chętnie wynajmiemy Ci naszą przestrzeń, ale także nasza ekipa działająca w studio czy sali próbnej pomogą Ci i doradzą w kwestii produkcji i realizacji utworu, czy też w sprawie wydania własnego albumu. Wbrew pozorom, nie zamykamy się tylko na działanie z twórcami lubującymi się w ciężkich brzmieniach, a asortyment naszych lokali pozwoli każdemu na działanie w pełnym komforcie. KONTAKT: >>LINK DO DISCORD<< Studio Nagraniowe mieszczące się w sklepie muzycznym RagnaROCK to stosunkowo nowe miejsce. To właśnie tutaj, możecie w profesjonalnych warunkach oddać się tworzeniu, mając do dyspozycji nie tylko wysokojakościowy sprzęt, ale też pomoc merytoryczną i producencką. Sama lokacja w sklepie muzycznym pozwala dodatkowo na szybkie doposażenie studia o wymagane przez muzyka instrumenty lub osprzęt. Dzięki temu rozwiązaniu, mamy pewność, że wyjdziesz od nas w 100% zadowolony, mogąc w pełni skupić się na tworzeniu, zamiast myśleć o obawach związanych z trudnościami w produkcji. Sala Prób Israfel to miejsce, gdzie niejedna kapela miała okazję tworzyć podstawy, jak i finalne wersje swoich utworów. Przyjemna przestrzeń, wyposażona w wysokiej jakości instrumenty jak i elektronikę, pozwala na tworzenie solo oraz w grupie, w przyjemnych warunkach. Wygłuszenie lokalu nie jest tak idealne jak sala nagraniowa, jednak zastosowane w niej rozwiązania pozwoliły nam na to, by utwory w niej nagrane były w naprawdę dobrej jakości. Sala posiada sekcję do gry na instrumentach jak i przestrzeń przeznaczoną do tego, by móc spokojnie usiąść, przedyskutować koncepty oraz zamysł naszego tworu muzycznego. OOC: Hej, wychodzimy do nowych osób w branży, jak i tych z lekkim doświadczeniem. Projekt Newcomers to opcja, by podziałać IC w profesjonalnych warunkach oraz by się pokazać. Samo założenie jest proste, by budować kontakty jak i dawać opcję gdy ludziom, którzy IC są na początku drogi i chcą wyjść poza granie na boku, czy opieraniu się na wstawianiu po prostu materiałów na LI/forum. Na dniach dodamy też informacje co do występów organizowanych przez nas jak i projektu wydawniczego.
- 1 odpowiedź
-
- unsainted records
- branża muzyczna
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
UNSAINTED RECORDS - Project Newcomers - przesłuchania nowych artystów!
Sava opublikował(a) temat w Wydarzenia
Wśród artystów muzycznych, wokalistów jak i instrumentalistów mogła rozejść się informacja jakoby jedna z najbardziej znanych obecnie w mieście wytwórni, Unsainted Records, wychodziła im na wprost z przesłuchaniami. Całość powiązana jest z projektem Unsainted Newcomers - gdzie label bierze pod skrzydła artystę, zapewniając mu wsparcie w studio nagraniowym, doradztwo w działaniach jak i nawet patronat finansowy, by mogli zrealizować początkowe plany na ścieżce muzycznej. Przesłuchania te są opcją nie tylko dla starych weteranów, czy kompletnie nowych osób w branży. Startować może dosłownie każdy, a wytwórnia zapewnia, że lista osób zgłoszonych jak i tych, którzy dostaną się na przesłuchania nie będzie ujawniana. Dołączenie do programu Newcomers będzie natomiast ogłoszone, co pozwoli na zdobycie dodatkowych zasięgów i możliwości dla twórcy. JAK WZIĄĆ UDZIAŁ? Wyślij nam zgłoszenie w formularzu! Napisz parę słów o sobie i podeślij kilka swoich utworów, kompozycji (( ticket na >> https://discord.gg/r5ZGgdpbRg )). Zgłoszenia zbieramy do 25 stycznia. Osoby, które przykują naszą uwagę tym co robią, swoją osobą, zaprosimy na spotkanie, byście mogli zaprezentować swoje umiejętności na żywo oraz byśmy mogli się lepiej poznać Nie musisz mieć potężnego doświadczenia i obycia w branży. Jesteśmy ciekawi nowych osób, więc jest to super opcja dla każdego, by móc się pokazać! Lista osób, które się zgłoszą i dostaną na spotkania nie będzie publikowana, by nie nakładać na nikogo presji Wbrew plotkom, nie jesteśmy zamknięci na żaden gatunek muzyczny, każdy jest mile widziany Przesłuchanie poprowadzi management wytwórni wraz z kilkoma artystami Unsainted Records UNSAINTED RECORDS: UNSAINTED NEWCOMERS -
5-go grudnia 2024 roku na stronie sklepu Unsainted Records i social mediach wytwórni pojawiła się zakładka dotycząca świąt. Po wejściu w nią odbiorcy ukazuje się osiem pozycji, które kupione w pakietach dostają dodatkowe zniżki. Zgodnie z duchem świąt, wytwórnia poszła w produkcję typowych "brzydkich swetrów" świątecznych ze wzorami nawiązującymi do artystów podpisanych pod labelem. Dodatkową opcją jest pluszowy miś w kolorach kojarzonych z marką, okraszony dodatkami typu papieros, butelka whisky, czy kolczykami. Produkty te są powiązane z promocją wydarzenia, które odbędzie się już 18go grudnia na skateparku La Mesa a całość wyprodukowano w we współpracy z 404. Hoe, hoe, hoe... Wyrusz z nami w świąteczną podróż wystylizowany w najmodniejszy dodatek każdego zimowego sezonu - SWETER! Dodatkowy kompan w postaci misia to dla nas też must have. Zaopatrz się i wpadnij do nas 18go grudnia na Unsainted Christmas Gathering! 1. Unsainted Teddy Bear - Santek 1. Unsainted Teddy Bear - Santek $50 Santek to idealny towarzysz, gdy masz dość kłócenia się z rodziną o tą 20 bombkę w kolorze indygo, która wisi obok srebrnych. Wykonany jest z przyjemnego materiału, a dodatki jak papieros, bombka oraz butelka (również pluszowe), są na rzepy, przez co możesz aranżować go tak, by nie było wstydu przed rodziną (osobiście zaręczamy, że nie palnie nic głupiego przy stole wigilijnym!) MISIOWY KONKURS - zrób zdjęcie z Santkiem, wrzuć na social media i dodaj hasztagi #unsainted #unsaintedchristmas oraz podziel się z nami jak spędzasz tegoroczne święta! Dla 3 najciekawszych wpisów wpadną nagrody + wejściówka na backstage na wydarzenie 18go grudnia, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak działamy "od kuchni"! Zgłoszenia przyjmujemy do 15go grudnia! (śmiało linkujcie posty w komentarzach tu) Plik do menyoo: link do pobrania pliku na podmiankę 2. UNSAINTED Ugly Sweaters Collection Nie wiesz w co się ubrać na wigilię (rodzinną, w pracy, czy jakąkolwiek inną), by czuć się seksownie, nonszalancko, awangardowo oraz nieszablonowo? Pozwól, że Ci z tym pomożemy! Przed Tobą nie jeden, dwa... tylko aż siedem (!) wzorów! Każdy tworzony w duchu świąt, ze szczyptą naszej miłości oraz sympatii co poczujesz, gdy tylko dotkniesz materiału tej tkaniny. CENY SWETRÓW: 1 sztuka - $80 3 sztuki - $200 7 sztuk - $500 ROZMIARY: xs/s/m/l/xl/xxl/3xl/santa claus WZORY I. Unsainted Christmas Spirit II. Sloppy Toppy Santa Wet Dream III. Soul Evisceration Green Christmas Dream IV. Sethulous Innocent Only For Christmas V. Rene Hunt On naughty List VI. Seth Dagaard Christmas Table Chat Spirit VII. Moody Pandora BOXY PREZENTOWE OTRZYMALI PROMOCJA WYDATKI SSY DANE Numer konta: 6504940650 Link do profilu:
-
**6 grudnia w godzianch wieczornych, zgodnie z zapowiedzią na platformy streamingowe oraz V-Tube, pojawił się ze stajni Unsainted Records, nowy projekt Noaha Alexandra - podcastera oraz perkusisty Soul Evisceration. Ku zaskoczeniu nie jest to kolejny odcinek podcastu, a autorski utwór z teledyskiem. Można więc powiedzieć, że Noah oficjalnie zaczął urozmaicać swoją karierę w showbiznesie po przez karierę solową? Otóż jak najbardziej. Gdy sięgniemy wstecz do wydarzeń z tego roku to mogliśmy już wielokrotnie zaobserwować występy wokalny Noaha na żywo, czy to na urodzinach Fehu, gdzie właśnie zaprezentował po raz pierwszy utwór, który ma dzisiaj premierę, czy w Ocean's podczas luźnego występu zespołu Soul Evisceration. Dodatkowo na swoim koncie ma już jeden wydany cover Ricka Astleya, czy w takim razie to wszystko było jednym wielkiem testem i ułożeniem podstaw do dalszej ścieżki? Zobaczymy... Osoby bliżej związane z Noahem doskonale wiedzą o tym, że plan co do wydawania własnych utworów sięga jeszcze czasów, gdy należał do Astaroth Records.** **Dead Inside - o czym to jest? Cóż, przekaz utworu może wydawać się prosty... Jest on skierowany po prostu do aktualnego życia społecznego, opowiada o tym jak ludzie dla innych i przede wszystkim dla samych siebie stali się puści i bezwartościowi. Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju diss na to jak społeczeństwo funkcjonuje i przede wszystkim uświadomienie w jakim kierunku to zaczyna zmierzać powolnym krokiem, który z czasem zaczyna nabierać prędkości - do śmierci własnej tożsamości i utracenia tego, co każdego z nas wyróżnia w jakiś sposób.** **Utwór został wzbogacony dodatkowo o teledysk muzyczny, w którym możemy zauważyć, że występują w nim artyści z zespołu Soul Evisceration - poza perkusistą oczywiście. Teledysk został przedstawiony w adekwatny sposób, aby przedstawić przekaz utworu, a sama Fehu "PANDORA" Skarsgaard, wcieliła się w swego rodzaju ponurego żniwiarza, władczynie życia i śmierci, która pozwala głównemu bohaterowi umrzeć, by mógł spróbować poznać na nowo samego siebie - co jest z resztą zgodne z treścią refrenu.* LYRICS: PROMOCJA I WYDATKI: ODGRYWANKO: INFORMACJE DLA OPIEKUNÓW:
-
**W dniu 7.11, na streamingach pojawił się pierwszy legalny utwór SIlk Kid'a, zapowiadający tym samym długo wyczekiwaną przez społeczność Chinatown EP, o tytule Dark Clouds. W creditsach Silk zawarł wielki shotout dla producentki i DJ-ki Sydney Spencer która wyciągnęła do niego pomocną ręke. Shen zaczął promować kawałek oficjalnymi snippetami które wrzucał na LI reels oraz w postach na swoim socialu. Brzmienie kawałka odbiega odrobine od aparycji rapera, jego kawałek jest bardzo emocjonalny i wspomina o jego ciężkim dzieciństwie i braku kontaktu ze swoją córka. Mimo wszystko słuchacze mogli usłyszeć nawiązania do setu Wah Ching który Silk Kid godnie reprezentuje i pozostaje aktywnym graczem w środowisku Chinatown dążąc na szczyt. Raper obiega małą kontrowersją w świecie Chinatown, wielu jego znajomych z okolicy wstawia posty na LI jakoby ten bujał się z modelką Nancy Johnes, zapewne to tylko ruch marketingowy, ale nikt nie wie co jest między tą dwójką, Silk Kid trzyma to w ukryciu i tym samym chce wzbudzić uwagę fanów** PROMOTION ✨ INFO GAME SS
- 8 odpowiedzi
-
- 23
- little seoul
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
**Po grupkach, stronach i innych mediach związanych z nocnym, alkoholowym oraz rozrywkowym życiem miasta roznosi się informacja o nadchodzącej imprezie z okazji otwarcia lokalu Dead In Vinewood. Jak głoszą też dane dostępne na social mediach lokalu, jest on tworem ekipy z wytwórni Unsainted Records.** KIEDY: 04/11/2024 GODZINA: 21:00 LINE UP: 21:00 Otwarcie bramek 21:05 Sloppy Toppy 21:30 Soul Evisceration LOKALIZACJA: click do mapy
- 3 odpowiedzi
-
- unsainted records
- koncerty
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
HORROR MOVIE NIGHT RAVE KIEDY: 30/10/2024 GODZINA: 21:00 GDZIE: Leliel Concert Hall, La Mesa, Los Santos WSTĘP: $50 Już 23-go października wyrusz z nami w niesamowitą podróż muzyczną i wizualną! Tego dnia od godziny 21:00 drzwi Leliel Concert Hall otworzą się dla Was otworem, gdzie będziemy mogli razem spędzić noc przy świetnej muzyce, w niesamowitym wnętrzu. Na dniach zdradzimy Wam więcej szczegółów i co dla Was przygotowaliśmy! ORGANIZATOR: Unsainted Records MUSIC BY: FHY x UNI-KORN LINE UP IMPREZY: 20:50 otwarcie bramek 21:05 start muzyki 21:00-22:00 ścianka do zdjęć dla chętnych do wzięcia udziału w konkursie na przebranie 21:00-22:00 punkt malowania twarzy by Charlotte Calvillo MASZ DO NAS SPRAWE? NAPISZ NA NASZYM DC: https://discord.gg/UMPkfVtKFS WSPÓŁPRACA EVENTU: Organizator: Unsainted Records Ochrona: GUARDIAN, Bobcat Security Muzyka: FHY, Uni-Korn Makijaż: Charlotte Calvillo Management Charlotte: Vision of Beauty Kosmetyki: Lumii Fotografowie:
-
**Po sieci krąży informacja, że w mieście organizowany jest kolejny już z kolei Lowrider Meet. Skaczące samochody jak i na poprzednich wydarzeniach spotykają się na terenie Mirror Parku, jednak tym razem miejsce zlotu uległo zmianie, na jeden z parkingów obok sławnej restauracji LOCO. Lo-Lo's Night III, bo taką nazwę nosi impreza organizowane jest przez LowLowPub, Tejeda's Garage i South Side LowRiders. Za promocję wydarzenia odpowiedzialna jest wytwórnia Unsainted Records. Zlot to dobra okazja, aby przyjechać pochwalić się swoim nisko osadzonym samochodem, przy okazji podziwiać maszyny innych, zakochanych w tym elemencie kultury Chicano i poznać ciekawe osobistości. Całość odbędzie się w tą środę, o godzinie 21:00. **
- 1 odpowiedź
-
- motoryzacja
- mirror park
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
