Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga] LSPD


GetPower

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/3582-getpower/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/13070-speedowsky/https://forum.v-rp.pl/profile/3074-teddy/
Powód składania skargi: Nadużywanie komend jako pd, wprowadzanie graczy w błąd, niestosowanie się do Penal Code jako frakcja porządkowa.
Wyjaśnienie sprawy: Witam, generalnie skarga jest nie tylko na osoby które są w/w ale ogółem na lspd (wyżej osoby wymienione akurat dzisiaj prowadziły ze mną interwencję więc ich profile wkleiłem bo kogoś przecież musiałem), które jako frakcja porządkowa powinna respektować Penal Code i pilnować, aby inni to respektowali, przecież między innymi po to grają w tej frakcji. Głównie rozchodzi się o punkt 603 "Posiadanie Broni Zabronionej lub Materiałów Wybuchowych", który wyraźnie mówi "Każda osoba która posiada jakąkolwiek broń palną lub materiały wybuchowe zabronione przez prawo stanowe lub federalne lub zawierające nielegalne modyfikacje bez odpowiedniego zezwolenia wydanego przez ATF.", a ja zostałem już kilka razy zatrzymany za posiadanie kastetu czy noża - bronie, które według PC nie są nielegalne. Kłóciłem się o to za pierwszym razem to tepnął się @Spectrei powiedział, że wszystko co nie jest ujęte w Penal Code jest regulowane prawem kalifornijskim, no dobrze ale po pierwsze zacznijmy od tego, że ten gość też gra w pd i później uznałem, że jego zdanie jest warte tyle co i nic bo jako gracz lspd stanął za swoimi - wiadomo.  Po drugie skąd przeciętny gracz ma wiedzieć o jakiś regulacjach prawem kalifornijskim - wymyślili sobie coś między sobą we frakcji, gdzie nie ma żadnej oficjalnej informacji czy chociażby głupiego dopisku w temacie Penal Code o tym. Przez ich głupie wymysły nie tylko ucierpiałem ja ale zapewne dziesiątki innych graczy, którzy nie zagłębiali się w temat. Ja na początku swojej gry tutaj przeczytałem Penal Code i nie znalazłem żadnej wzmianki o broniach białych, dlatego też bezkarnie sobie z nimi chodziłem, gdyby coś o tym było to zapewne bym nie łaził z nożami czy kastetami a moja postać nie byłaby notowana jak i przypuszczam, że setka innych postaci.
Dowody:

spacer.png

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, specjalnie poprosiłem Cię na /w o oznaczenie mnie, bo za każdym razem, gdy Cię aresztowali, tłumaczyłem Ci to na /b. Jeśli chodzi o sytuację w tym klubie - stawiałeś opór bierny, obniżałeś bezpieczeństwo publiczne - mieliśmy do Ciebie dwa 9-1-1 w przeciągu dziesięciu minut. To nie jest pierwszy raz, kiedy są problemy z Twoją osobą w tym klubie, tydzień temu też urządziłeś sobie tam bójkę, używając kastetu i bijąc wszystkich dookoła na auto-aim. Ale wracając - stawiałeś  bierny opór, więc zostałeś aresztowany, znalazłem przy Tobie nóż i kastet, został Ci zabrany.

 

Godzinę temu, GetPower napisał:

Kłóciłem się o to za pierwszym razem to tepnął się @Spectrei powiedział, że wszystko co nie jest ujęte w Penal Code jest regulowane prawem kalifornijskim, no dobrze ale po pierwsze zacznijmy od tego, że ten gość też gra w pd i później uznałem, że jego zdanie jest warte tyle co i nic

Myślę, że wszystko tutaj jest podsumowane. "Uznałem, że jego zdanie jest warte tyle, co nic". Nie wiem, dlaczego zarzucasz Spectrze to, że stoi po stronie swoich, bo każdy, kto zna go dłużej niż dwa dni, wie doskonale, że wszystkich traktuje jednakowo i nie ma problemu z egzekwowaniem krzywych zachowań wewnątrz naszej frakcji. Nie dawałem Ci aresztu ani razu skryptem, jedyne co to próbowałem Ci wytłumaczyć, jak to działa, ale uznawałeś moje zdanie za mało wiarygodne. Jak widać wyżej GMa też. Wiadomo nie od dziś, że wszyscy czekamy na nowy Penal Code, bo obecny zawodzi w niektórych sytuacjach. Rozumiem Twoją frustrację, masz prawo być zły, ale nie zapominajmy, że to jest tylko gra. OOC Penal Code ma kilkanaście tysięcy punktów. Nie wszystko zostanie zawarte w tej serwerowej wersji, co nie zmienia faktu, że będziemy to egzekwować w świecie gry. Weźmy przykład - Penal Code nie zawiera żadnego punktu o spowodowaniu wypadku. Czy to znaczy, że mamy nie karać graczy za to przewinienie? No właśnie.

Byłeś liderem na innym serwerze, więc zapewne działanie LEA nie jest Ci obce. Nie rozumiem Twojego zdziwienia, kiedy zostałeś aresztowany za posiadanie switchblade i kastetu.

image.png.554396a76e740a753da5b16d170ad62a.png 

Dołączam krótkiego SS. Nie fajne są takie pomówienia z Twojej strony.  Do tego nie rozumiem głupich tekstów typu "życie". Po co? 

Ode mnie to już wszystko. 

Edytowane przez Teddy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Teddy. napisał:

Hej, specjalnie poprosiłem Cię na /w o oznaczenie mnie, bo za każdym razem, gdy Cię aresztowali, tłumaczyłem Ci to na /b. Jeśli chodzi o sytuację w tym klubie - stawiałeś opór bierny, obniżałeś bezpieczeństwo publiczne - mieliśmy do Ciebie dwa 9-1-1 w przeciągu dziesięciu minut. To nie jest pierwszy raz, kiedy są problemy z Twoją osobą w tym klubie, tydzień temu też urządziłeś sobie tam bójkę, używając kastetu i bijąc wszystkich dookoła na auto-aim. Ale wracając - stawiałeś  bierny opór, więc zostałeś aresztowany, znalazłem przy Tobie nóż i kastet, został Ci zabrany.

Mieliście zgłoszenie od tej samej osoby bo jako ochroniarz chciałem wyrzucić dwa razy kolegę zgłaszającego z klubu. Co do bójki tydzień temu to pewnie też była sytuacja, że ktoś nie chciał opuścić klubu po moich upomnieniach.

20 minut temu, Teddy. napisał:

Rozumiem Twoją frustrację, masz prawo być zły, ale nie zapominajmy, że to jest tylko gra.

Racja, to tylko gra i nie jestem zły o to, że mi kastet czy nóż zabraliście tylko o to, że mi ukróciliście tą grę przez coś czego nie ma.

20 minut temu, Teddy. napisał:

Nie rozumiem Twojego zdziwienia, kiedy zostałeś aresztowany za posiadanie switchblade i kastetu.

Każdy serwer ma inne prawo, na jednym kastety i noże mogą być legalne, a na drugim nie.

20 minut temu, Teddy. napisał:

ołączam krótkiego SS. Nie fajne są takie pomówienia z Twojej strony.  Do tego nie rozumiem głupich tekstów typu "życie". Po co? 

Zachowuje się tak w stosunku do Was jak Wy do graczy. Przed rozpoczęciem tutaj gry pytałem się znajomych grających tutaj o serwerze, o skrypcie i tak dalej, polecali mi, mówili, że lepszy od sampa, ale dosłownie każdy z nich mi mówił, że lspd tutaj to kompletny mustwin i należy unikać z Wami interakcji, z początku nie chciało mi się w to wierzyć, ale po czasie stwierdzam, że mieli racje. Może są pojedyncze wyjątki, ale żeby takiego spotkać to trzeba mieć szczęście.

Edytowane przez GetPower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zostałem wywołany do "tablicy" przez @v3rso, więc wypowiem się jako osoba, która tylko wykonała polecenie od dowodzącego akcją. Polegało ono na przeprowadzeniu bookingu i wsadzeniu do aresztu. Ot, nic specjalnego.

Zacznijmy od tego, że zostałeś zatrzymany za awanturowanie się w klubie. Na 911 wpłynęły dwa zgłoszenia odnośnie tego, że w klubie dzieje się coś niedobrego. Podczas próby zatrzymania stawiałeś bierny opór - ignorowałeś polecenia umundurowanego funkcjonariusza, podszedłeś do baru jak gdyby nigdy nic, a następnie odmawiałeś wyjścia z klubu (jeśli dobrze zrozumiałem mimo wielkiego chaosu na czacie, ze względu na sporą ilość ludzi i akcji granych w środku).
 

Spoiler

image.thumb.png.26b5cbb8d22159744d836b5fd06c4e05.png

 

Według mnie taki totalny brak strachu przed kilkoma rosłymi gliniarzami jest nie na miejscu, ale okej - może taką postać kreujesz. Następnie zostałeś wyprowadzony z klubu i przeszukany na zewnątrz, gdzie znaleźliśmy przy Tobie nóż sprężynowy i kastet, którego noszenie nie jest legalne. Penal Code jest dziurawy i jest w trakcie modernizacji od pewnego czasu, dlatego też posiłkujemy się w pewnych przypadkach prawem kalifornijskim. 

Później natomiast dość usilnie wykłócałeś się na /b, jak i na czacie IC o to, dlaczego jesteś zatrzymany. Przedstawiłem Ci dokładne zarzuty chociażby przy okazji odgrywania na /do po wsadzeniu do aresztu (wycinek, którego nie ukazałeś, znajduje się poniżej):
 

Spoiler

image.thumb.png.ce839abdaff690a5c53d5285c981ed05.png


 

Podczas interwencji @SlayvE zarzucałeś nam, że "nie dostaliśmy nagrań z klubu". I tutaj się mylisz, ponieważ Twój kolega dobrowolnie odegrał, że nagrania z klubu zostały udostępnione przy okazji ściągania obrazu z kamer CCTV będących w okolicy.
image.png.64dd0f754bd269178ba0145326209c3a.png

 

Bywały w przeszłości sytuacje, gdzie gliniarz off-duty dostał wpierdziel w klubie, będąc pod nadzorem kamer. Odgrywanie akcji z usuwaniem nagrań krótko po zdarzeniu, a nawet kontakt z firmą ochroniarską w celu usunięcia tych nagrań z chmury na serwerze, również bywały w przeszłości "klimaciku". Nie muszę chyba tłumaczyć, że w tym przypadku ta druga strona posuwa się do takich typowych "must-winów", a odnalezienie sprawcy jest po prostu niemożliwe. Nie piszemy wtedy skargi na forum, a odpuszczamy temat. W Twoim jednak przypadku, doszło do kolejnej takiej sytuacji. Jak wyjaśnił wyżej @Teddy., tydzień temu lałeś masowo ludzi w klubie z użyciem kastetu. Uważasz, że to jest logiczne i realistyczne? Dostałeś odsiadkę na kilka godzin - nie pierwszą zresztą. Nie musisz odsiadywać wyroku w grze, ponieważ czas mija również offline. Przełożyło się to zwyczajnie na to, że skończyłeś szybciej grę, niż planowałeś. Dzisiaj wyjdziesz z odsiadki i możesz iść znowu robić co Ci się żywnie podoba, a jeżeli znowu popełnisz przestępstwo, to zostaniesz znowu aresztowany. 

Według mnie skarga powinna zostać rozstrzygnięta drogą IC, jeżeli koniecznie chciałbyś z nami walczyć. Mamy od tego IAG, różne możliwości przeprowadzania czynności. Mimo interwencji supportera którego wezwałeś, który wyjaśnił temat, postanowiłeś i tak napisać skargę drogą OOC, na forum publicznym.
Jak znajdę więcej czasu, to dorzucę od siebie jeszcze "trzy grosze" w ciągu kilku godzin. Mam jednak nadzieję, że wyczerpałem temat, a sprawa zostanie sprawiedliwie rozstrzygnięta. 

 

 

Edytowane przez Speedowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, pozwole sie wtracic, bo jestem powiazany ze skarga tak naprawde (wzywalem LSPD dwukrotnie). Twoja gra pozostawia wiele do zyczenia, pracujesz jako ochroniarz w klubie (normalnie to nie nazwalbym tego klubem, ale wiadomo - skarga), Twoja gra polega na /ws -> chod kozaka -> podchodzisz do ludzi -> kazesz im /wypierdalac/, nie wyprowadzasz ich normalnie, nie podchodzisz i nie probujesz pogadac z nimi tylko jak juz napisalem /ty wypierdalasz, ty tez wypierdalasz/ i wiele takich innych, bylismy tam ekipa sd (ja + kilku moich znajomych), obrazales nas, jednego nawet uderzyles mimo ze bylo nas z 5-6 nie grales strachu. To nie jest Twoja pierwsza akcja, a ponizej wrzuce logi z Twojej gry: (bylo ich dosc sporo, bo w logach mam az 142 wyniki po wpisaniu 'Zoran') Twoja gra nie polega na grze ochroniarza tylko polskiego mobstera z pruszkow, ktory pod przykrywka stoi na bramkach w klubie w warszawie.

[09.04.2022 22:17]Zoran Vukadin mówi: Wiesz dobrze, że Cie spotkam na mieście i nie będziesz w mundurku.
[09.04.2022 22:17]Zoran Vukadin mówi: Popierdoliło Cie?
[09.04.2022 22:16]Zoran Vukadin mówi: Ta, klub gejowski nie tutaj. Pomyliłeś kluby. -> oficerowie z LSPD probuja Cie zatrzymac/wyprowadzic (?)
[09.04.2022 22:15]Zoran Vukadin mówi: Kolegów nie szukam, cześć. -> j/w
[09.04.2022 22:13]Zoran Vukadin mówi: Milan, chłop nie chce wyjśc, a ta dziwka jego dzwoni na pd, że ludzi bije. -> wezwalem LSPD
[09.04.2022 22:12]* Zoran Vukadin chwycił Finlaya za szyje, ruszył z nim w stronę wyjścia. -> twoje PG, nie grasz specjalnej postaci i podbijasz do ludzi i grasz takie akcje
[09.04.2022 22:12]Zoran Vukadin mówi: Wykurwiaj bo Ci spale tą jebaną brodę menelu pierdolony. -> samo pozostawia do zyczenia
[09.04.2022 22:11]Zoran Vukadin mówi: A ty wypierdalasz. -> kulturalne wyproszenie gracza z klubu, ktory przyszedl i nic nie robil - po prostu wszedl. (Finlay Swanson)
[09.04.2022 22:10]Zoran Vukadin mówi: Wybić Ci zęby parszywcu? -> Twoje bojowanie do mnie (zastepcy szeryfa), gdy obok jest piec innych zastepcow.
[09.04.2022 22:09]Zoran Vukadin mówi: Pozwalam Ci wypierdalać. -> kulturalne wyproszenie innego gracza z klubu (chyba inny, albo ten sam)
[09.04.2022 22:03]Zoran Vukadin mówi: Cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy, pamiętajcie. -> twoja kulturalna wypowiedz w kierunku zastepcow, ktorzy probuja Cie uspokoic.
[09.04.2022 22:02]Zoran Vukadin mówi: Ale czego nie rozumiesz żebyś na wioche wypierdalał skąd przybyłeś i zostaw tą interwencje dla poważnych ludzi. -> j/w
[09.04.2022 22:01]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalaj łysa pało, ile razy mam powtarzać. -> zastepca probuje Cie ogarnac
[09.04.2022 22:00]* Zoran Vukadin wyprowadza Martinowi cios na szczęke. -> tutaj uderzyles zastepce szeryfa (offduty), ktory probowal Cie uspokoic wraz z innymi osobami (pomijajac fakt, ze atakujesz zastepce, gdy obok niego jest innych pieciu zastepcow gdzie normalnie nie skonczylbys z wygieta reka;dd)
[09.04.2022 21:59]Zoran Vukadin mówi: Brodasz, wykurwiaj stąd. -> Twoje kulturalne wypraszanie ludzi z klubu.
[09.04.2022 21:57]Zoran Vukadin mówi: Daje Ci brodacz 5 sekund.
[09.04.2022 21:56]Zoran Vukadin mówi: Człowieku, daj se spokój wypierdalsz czy mam Cie połamać przy ludziach? -> twoje kolejne /kulturalne/ wypraszanie gracza z klubu 
[09.04.2022 21:56]Zoran Vukadin mówi: Zapraszam wypierdalać. -> j/w
[09.04.2022 21:56]Zoran Vukadin mówi: Wypierdala i koniec. -> j/w
[09.04.2022 21:55]Zoran Vukadin mówi: Bo przekope dostaniesz i na co Ci to? -> j/w, takie teksty lecialy non-stop 
[09.04.2022 21:55]Zoran Vukadin mówi: Kolego, wypierdalasz. -> j/w
[09.04.2022 21:54]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalaj za drzwi i do kolejki. -> twoje kolejne kulturalne zachowanie do graczy w klubie.
------
[09.04.2022 21:41]Zoran Vukadin mówi: Dla Ciebie impreza się kończy, wypierdalasz. -> zaczepiales kolejnego gracza kazac mu /wypierdalac/
[09.04.2022 21:30]** W takim razie jak sie jeszcze wierzagł to wyprowadził kilka ciosów butem na jego facjate. (( Zoran Vukadin )) -> tutaj masakrujesz twarz gracza, ktory gral ledwoprzytomnego (przypominam, ze ten klub miesci sie w sercu Vespucci centralnie)
[09.04.2022 21:26]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalaj, czego nie rozumiesz?
[09.04.2022 21:25]Zoran Vukadin mówi: Jak nie umiesz sie stosować do poleceń to wypierdalasz stąd.
-----
[09.04.2022 03:05]Zoran Vukadin mówi: Gówno kurwa jeden z drugim czarne małpiszony.
[09.04.2022 03:04]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalasz stąd. -> kolejne kulturalne wypraszanie gracza z klubu (dzien wczesniej)
[09.04.2022 03:04]Zoran Vukadin mówi: Kto jeszcze do wyjebania?
[09.04.2022 03:02]* Zoran Vukadin chwyta Aidena za giry.
[09.04.2022 02:38]Zoran Vukadin mówi: Potrafie robić tajską mete. -> nie wiem, co to jest /tajska meta/ ale wyglada mi to na jakis polski slang xd
 

Edytowane przez never walk alone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Speedowsky napisał:

Zacznijmy od tego, że zostałeś zatrzymany za awanturowanie się w klubie.

To nie jest apelacja od więzienia tylko skarga na LSPD za sposób w jaki prowadzicie rozgrywkę. Do klubu wchodzą niepokorni bentrumowcy, do których jak się mówi - że wychodzi to dalej stoi jak młot - i tak gra każdy kto wejdzie do klubu. Każdy to kozak, który ma w dupie właścicieli tego miejsca. Ale wracając... nagle jakaś laska, która niby nie zna wywalanego typa zamiast kogokolwiek za barem zapytać o pomoc to dzwoni po LSPD, które wpada i bez jakiejkolwiek orientacji i poszukiwania właściciela wbija do klubu i wyprowadza ochroniarza zamiast wyjaśniać sytuacje. Zwłaszcza, że mimo słów, do których ta postać ma prawo ze względu na jej charakterystykę to ochroniarz nic nikomu nie zrobił - a za stanie jak młot powinien już nokautować typa. Z jakiej racji w ogóle ochroniarz jest posądzany o użycie siły w klubie skoro właśnie do tego jest zatrudniany? Według waszej logiki ochroniarz, który kastetem obroni tłum przed nożownikiem dostanie więzienie za kastet i agresje w klubie. Ludzie! Za każdym razem pracownicy klubu są ignorowani przez LSPD i są "spławiani" tekstem - ODEJDŹ STĄD - przez co nie ma żadnej mowy o jakimkolwiek normalnym załatwieniu sprawy. Z góry sobie patrzycie na typa i od razu wiecie, że chcecie go zamknąć. Jednak wczoraj ktoś się ulitował - pogadaliście, z właścicielem - który wam wytłumaczył sytuację ale wam to nie pasowało i zinterpretowaliście to tak, że to OCHRONIARZ obniżał bezpieczeństwo publiczne w tłumie. Czy Wy w ogóle myślicie nad tym co gracie? Dobrze wiemy, że oprócz jazdy po cornerach i ścigania za prędkość nie macie co robić więc szukacie byle jakiej akcji tylko po to by kogoś udupić. Nie prowadzicie logicznej gry przez co psujecie wszystkim dookoła przyjemność z zabawy na Vibe. Myślicie, że tylko my próbujemy was omijać? Większość półświatka po serwerach discorda mówi, że gracie największy śmietnik na serwerze ale żadna skarga na was nie zadziała bo w szeregach macie klepiących po pleckach supporterów. Wyjdźcie z domu i idźcie do pierwszego lepszego klubu w mieście, gdzie jest ochroniarz i zróbcie w środku burdel albo ubierzcie się jak wieśniaki i przeskoczcie bramki. Wyjdziecie grzecznie z połamanym nosem jak będziecie odpierdalać tak jak te bentrumy co grają kozaków we Fiestazy. Teraz pomnóżcie to kilka razy bo chyba nie byliście nigdy w Ameryce. Życie tam totalnie nie wygląda jak na filmach - taki tip dla was.

2 godziny temu, Speedowsky napisał:

Według mnie taki totalny brak strachu przed kilkoma rosłymi gliniarzami jest nie na miejscu, ale okej

Bać to ja sie mogłem na komisariacie, a nie w klubie, gdzie wokół są ode mnie ludzie.

2 godziny temu, Speedowsky napisał:

(wycinek, którego nie ukazałeś, znajduje się poniżej):

Na ssie chciałem tylko pokazać twoje /do, które udowadnia, że wsadzasz mnie za coś czego nie ma.

2 godziny temu, Speedowsky napisał:

Podczas interwencji @SlayvE zarzucałeś nam, że "nie dostaliśmy nagrań z klubu". I tutaj się mylisz, ponieważ Twój kolega dobrowolnie odegrał, że nagrania z klubu zostały udostępnione przy okazji ściągania obrazu z kamer CCTV będących w okolicy.

Odegrał z wami dobrowolnie bo miał dość waszej mustwinowskiej gry. Powiedz mi w jaki sposób centrala miała uzyskać nagrania z prywatnego klubu?
spacer.png  

2 godziny temu, Speedowsky napisał:

Według mnie skarga powinna zostać rozstrzygnięta drogą IC, jeżeli koniecznie chciałbyś z nami walczyć. Mamy od tego IAG

Może i bym to zgłosił IC, gdyby pojedynczy przypadek nie stosował się do Penal Code, a tutaj całe LSPD tego nie przestrzega.

  

2 godziny temu, never walk alone napisał:

dobra, pozwole sie wtracic, bo jestem powiazany ze skarga tak naprawde (wzywalem LSPD dwukrotnie). Twoja gra pozostawia wiele do zyczenia, pracujesz jako ochroniarz w klubie (normalnie to nie nazwalbym tego klubem, ale wiadomo - skarga), Twoja gra polega na /ws -> chod kozaka -> podchodzisz do ludzi -> kazesz im /wypierdalac/, nie wyprowadzasz ich normalnie, nie podchodzisz i nie probujesz pogadac z nimi tylko jak juz napisalem /ty wypierdalasz, ty tez wypierdalasz/ i wiele takich innych, bylismy tam ekipa sd (ja + kilku moich znajomych), obrazales nas, jednego nawet uderzyles mimo ze bylo nas z 5-6 nie grales strachu. To nie jest Twoja pierwsza akcja, a ponizej wrzuce logi z Twojej gry: (bylo ich dosc sporo, bo w logach mam az 142 wyniki po wpisaniu 'Zoran') Twoja gra nie polega na grze ochroniarza tylko polskiego mobstera z pruszkow, ktory pod przykrywka stoi na bramkach w klubie w warszawie.

[09.04.2022 22:17]Zoran Vukadin mówi: Wiesz dobrze, że Cie spotkam na mieście i nie będziesz w mundurku.
[09.04.2022 22:17]Zoran Vukadin mówi: Popierdoliło Cie?
[09.04.2022 22:16]Zoran Vukadin mówi: Ta, klub gejowski nie tutaj. Pomyliłeś kluby. -> oficerowie z LSPD probuja Cie zatrzymac/wyprowadzic (?)
[09.04.2022 22:15]Zoran Vukadin mówi: Kolegów nie szukam, cześć. -> j/w
[09.04.2022 22:13]Zoran Vukadin mówi: Milan, chłop nie chce wyjśc, a ta dziwka jego dzwoni na pd, że ludzi bije. -> wezwalem LSPD
[09.04.2022 22:12]* Zoran Vukadin chwycił Finlaya za szyje, ruszył z nim w stronę wyjścia. -> twoje PG, nie grasz specjalnej postaci i podbijasz do ludzi i grasz takie akcje
[09.04.2022 22:12]Zoran Vukadin mówi: Wykurwiaj bo Ci spale tą jebaną brodę menelu pierdolony. -> samo pozostawia do zyczenia
[09.04.2022 22:11]Zoran Vukadin mówi: A ty wypierdalasz. -> kulturalne wyproszenie gracza z klubu, ktory przyszedl i nic nie robil - po prostu wszedl. (Finlay Swanson)
[09.04.2022 22:10]Zoran Vukadin mówi: Wybić Ci zęby parszywcu? -> Twoje bojowanie do mnie (zastepcy szeryfa), gdy obok jest piec innych zastepcow.
[09.04.2022 22:09]Zoran Vukadin mówi: Pozwalam Ci wypierdalać. -> kulturalne wyproszenie innego gracza z klubu (chyba inny, albo ten sam)
[09.04.2022 22:03]Zoran Vukadin mówi: Cham ze wsi wyjdzie, ale wieś z chama nigdy, pamiętajcie. -> twoja kulturalna wypowiedz w kierunku zastepcow, ktorzy probuja Cie uspokoic.
[09.04.2022 22:02]Zoran Vukadin mówi: Ale czego nie rozumiesz żebyś na wioche wypierdalał skąd przybyłeś i zostaw tą interwencje dla poważnych ludzi. -> j/w
[09.04.2022 22:01]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalaj łysa pało, ile razy mam powtarzać. -> zastepca probuje Cie ogarnac
[09.04.2022 22:00]* Zoran Vukadin wyprowadza Martinowi cios na szczęke. -> tutaj uderzyles zastepce szeryfa (offduty), ktory probowal Cie uspokoic wraz z innymi osobami (pomijajac fakt, ze atakujesz zastepce, gdy obok niego jest innych pieciu zastepcow gdzie normalnie nie skonczylbys z wygieta reka;dd)
[09.04.2022 21:59]Zoran Vukadin mówi: Brodasz, wykurwiaj stąd. -> Twoje kulturalne wypraszanie ludzi z klubu.
[09.04.2022 21:57]Zoran Vukadin mówi: Daje Ci brodacz 5 sekund.
[09.04.2022 21:56]Zoran Vukadin mówi: Człowieku, daj se spokój wypierdalsz czy mam Cie połamać przy ludziach? -> twoje kolejne /kulturalne/ wypraszanie gracza z klubu 
[09.04.2022 21:56]Zoran Vukadin mówi: Zapraszam wypierdalać. -> j/w
[09.04.2022 21:56]Zoran Vukadin mówi: Wypierdala i koniec. -> j/w
[09.04.2022 21:55]Zoran Vukadin mówi: Bo przekope dostaniesz i na co Ci to? -> j/w, takie teksty lecialy non-stop 
[09.04.2022 21:55]Zoran Vukadin mówi: Kolego, wypierdalasz. -> j/w
[09.04.2022 21:54]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalaj za drzwi i do kolejki. -> twoje kolejne kulturalne zachowanie do graczy w klubie.
------
[09.04.2022 21:41]Zoran Vukadin mówi: Dla Ciebie impreza się kończy, wypierdalasz. -> zaczepiales kolejnego gracza kazac mu /wypierdalac/
[09.04.2022 21:30]** W takim razie jak sie jeszcze wierzagł to wyprowadził kilka ciosów butem na jego facjate. (( Zoran Vukadin )) -> tutaj masakrujesz twarz gracza, ktory gral ledwoprzytomnego (przypominam, ze ten klub miesci sie w sercu Vespucci centralnie)
[09.04.2022 21:26]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalaj, czego nie rozumiesz?
[09.04.2022 21:25]Zoran Vukadin mówi: Jak nie umiesz sie stosować do poleceń to wypierdalasz stąd.
-----
[09.04.2022 03:05]Zoran Vukadin mówi: Gówno kurwa jeden z drugim czarne małpiszony.
[09.04.2022 03:04]Zoran Vukadin mówi: Wypierdalasz stąd. -> kolejne kulturalne wypraszanie gracza z klubu (dzien wczesniej)
[09.04.2022 03:04]Zoran Vukadin mówi: Kto jeszcze do wyjebania?
[09.04.2022 03:02]* Zoran Vukadin chwyta Aidena za giry.
[09.04.2022 02:38]Zoran Vukadin mówi: Potrafie robić tajską mete. -> nie wiem, co to jest /tajska meta/ ale wyglada mi to na jakis polski slang xd
 

Widzisz... Jedni grają wulgarnego, chama serba, a jedni wolą grać szeryfów, którzy po godzinach udają gangsterów w klubie jak Wasz kolega @762god, wychodzą na bitwy freestyle a na końcu na środku parkietu leją się na pięści.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

Edytowane przez GetPower
Wisnia8, roziak, Don Pain i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Penal Code i jego dziurawość tutaj rację muszę przyznać @Spectre. Od dawna przyjęło się, że jeżeli czegoś w PC nie ma to posiłkujemy się prawem kalifornijskim, jedyne co mogę do tego dodać to fakt, że jeżeli nie wiedziałeś jako gracz o tym, że to jest nielegalne to mówiąc to wprost frakcja powinna Ci pójść na rękę i zostawić bez wyroku lub z samym wpisem w MDT - ale to też nie jest ich obowiązkiem. Nie mniej jednak cała ta sytuacja zakończyła się w sposób poprawny szczególnie biorąc pod uwagę to, że byłeś już wcześniej za to karany więc powinieneś o tym wiedzieć (plus sam zapytałeś o to członka ekipy). Nawet jeżeli usunęlibyśmy ten punkt to w tej samej sytuacji PD mogło po prostu wstawić Ci inny punkt, a nawet powinni dodać go do tego, który dostałeś. Mowa tutaj o:

Cytat

112. Obstrukcja Obowiązku Publicznego (F) 1

Każda osoba która poprzez przymus, przemoc lub przy użyciu środków mających na celu opóźnienie wymierzenia sprawiedliwości lub obniżenia bezpieczeństwa publicznego.
Obejmuje wprowadzanie w błąd lub okłamywanie oficerów agencji egzekwujących prawo, zastraszanie zgłaszających przestępstwa lub umyślne działanie w przeszkadzaniu organom rządowym w egzekwowaniu przestrzegania bezpieczeństwa bezpiecznego.

  Cytat
 
Traktowane jest jako przestępstwo klasy B (4) lub C (2) i karane jest przynajmniej 2 godzinami pozbawienia wolności.

Musisz pamiętać również, że to co nosisz na sobie jako osoba karana jest objęte większymi restrykcjami szczególnie, że byłeś już kiedyś za to karany.

Reasumując, PD nie zrobiło nic złego poza tym, że jak na moje zagrali zbyt dynamicznie, nie dając Ci możliwości obrony w trakcie rozprawy, a przynajmniej po załączonych SS'ach tak to wygląda. Wszystko to jednak jest i będzie rozstrzygane wewnątrz frakcji i następnym razem wystarczy skierować się do jednego z liderów.

 

Cytat

zacznijmy od tego, że ten gość też gra w pd i później uznałem, że jego zdanie jest warte tyle co i nic bo jako gracz lspd stanął za swoimi - wiadomo

Nie stanął za swoimi bo nie tak działa to u nas w ekipie. Napisał Ci jak jest, a Ty jako gracz powinieneś go posłuchać bo mówił Ci to jako gamemaster, a nie lider.

Skarge odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin