Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #58: Noworoczny Vibe


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

Moje spostrzeżenia co do nowego systemu ciuchów- zajebisty.

Plusy:

  • wygodny system, który pozwoli na utworzenie konkretnej ilości setów ubrań, np. "robota", "plaża", "eseks", "do kościółka",
  • możliwość ściągania propów w każdej chwili i zakładanie (np. /u top, /u maska, /u buty )- rewelacja zajebiste, nie trzeba szukać w EQ
  • mimo wszystko prosty w obsłudze panel- wiadomo trzeba się przyzwyczaić,
  • w końcu pusto w ekwipunku a nie nasrane 300 przedmiotów z ciuchami,
  • koniec z porozrzucanymi itemami po całej mapie, bo komus się coś nie podobało to wyrzucił (a im więcej takiego czegoś na mapie to zamula serwer w chuj),
  • to tyle  z mojej strony,
  • pozdrowić jeszcze chciałem @KoKo@nxsi @Orzeł

 

  

11 godzin temu, Jackal napisał:

Monitoring od zawsze był. Co więcej obecny skrypt będzie na korzyść przestępców, bo nie daje gwarancji otrzymania nagrania - wprowadzona losowość. Wcześniej każde nagranie było pozyskiwane na /do bez ryzyka nie zarejestrowania czegoś. Tym bardziej mowa tutaj o najbardziej popularnych miejscach i tych, które wytypują GM'i a więc nie wszędzie. Nie zgadzam się z Twoim zdaniem 😉

kiedy powrót na GM'a?

Orzeł i KoKo lubią to

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jesus napisał:

Moje spostrzeżenia co do nowego systemu ciuchów- zajebisty.

Plusy:

  • wygodny system, który pozwoli na utworzenie konkretnej ilości setów ubrań, np. "robota", "plaża", "eseks", "do kościółka",
  • możliwość ściągania propów w każdej chwili i zakładanie (np. /u top, /u maska, /u buty )- rewelacja zajebiste, nie trzeba szukać w EQ
  • mimo wszystko prosty w obsłudze panel- wiadomo trzeba się przyzwyczaić,
  • w końcu pusto w ekwipunku a nie nasrane 300 przedmiotów z ciuchami,
  • koniec z porozrzucanymi itemami po całej mapie, bo komus się coś nie podobało to wyrzucił (a im więcej takiego czegoś na mapie to zamula serwer w chuj),
  • to tyle  z mojej strony,
  • pozdrowić jeszcze chciałem @KoKo@nxsi @Orzeł

 

  

kiedy powrót na GM'a?

Jeszcze się dorzucę tu, z minusów to tyle, że nieintuicyjne jest zmiana nazwy setu, dodatkowo po użyciu /garderoba czasami nie pokazuje ci się tam twój ped, musisz wybierać na ślepo, w ogóle pokazuje randomowy kawałek mapy na "podglądzie", a jak już użyjesz któregoś razu /garderoba to kamera się psuje i centruje Ci ją cały czas, przy wsiadaniu do auta, przy celowaniu, no ogólnie to jest zepsute i trzeba robić relog. @Kubas@Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby, które są przeciwko zwiększaniu hp przez narkotyki chyba nigdy nie odkurzyły lustra i nie poszły się bić pod klubem

to czysta immersja

Dr. Stanislav Semtex był mało znanymi zamkniętym w sobie fizykiem kwantowym, mieszkającym w Pradze, który posiadał błyskotliwy umysł i głęboką pasję do zrozumienia skrytych tajemnic wszechświata. Jego ciągła samotność, doprowadziła go do zbudowania własnego twierdzenia, że tylko on może zrozumieć tajemnice ludzkości, co powodowało, że stawał się on coraz bardziej sfrustrowany niezdolnością istot na ziemi do zrozumienia zawiłości mechaniki kwantowej. Jego starania wyjaśnienia światu potęgi kwantów, na nic się zdawały, ponieważ ówczesna burżuazja nie brała jego teorii na poważnie. Stanislav czuł, że nikt go nie słucha, ponieważ jego głos według niego, nie był wystarczająco słyszalny. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wybrał najbardziej radykalną drogę z możliwych, mianowicie, drogę socjalnego terroryzmu. Stanislav postanowił, że odbierając ludziom dostęp do pieniędzy, może wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak traktuje go społeczeństwo i przy okazji udowodnić zainicjowanymi wybuchami, że zasługuje on na szacunek, jako fizyk kwantowy. Dr. Semtex zdecydował się paradoksalnie wysadzić wszystkie bankomaty w polskim Cieszynie, gdzie zamieszkał po porzuceniu pracy na Czeskim Uniwersytecie Narodowym. Fizyk spędził 24 dni, planując i przygotowując się do ataków, upewniając się, że ilość i jakość zastosowanych materiałów, da mu zakładany, spodziewany efekt.
Stanislav ostatecznie przeprowadził ataki terrorystyczne w całym Cieszynie, również tym czeskim, które finalnie spowodowały wiele zniszczeń i chaosu, jednak i tym razem nie udało mu się udowodnić ludziom swoich przekonań, ponieważ jego projekt okazał się mieć odwrotny efekt, gdyż ludzie, zamiast uciekać w strachu i popłochu, zaczęli pełni euforii, walczyć na ulicach o latające po mieście banknoty. Z tego powodu Stanislav postanowił nie ujawniać swojej twarzy, również specjalnie powołanej komisji krajowej w celu ustalenia sprawcy, nigdy nie udało się wpaść na jego trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WVC Ivxn napisał:

osoby, które są przeciwko zwiększaniu hp przez narkotyki chyba nigdy nie odkurzyły lustra i nie poszły się bić pod klubem

to czysta immersja

Tak zwany-tryb terminator, co prawda jak na następny dzień puśći to morda boli XD

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, AzozowskY napisał:

Fajna aktualizacja, ci co hejtują to chyba muszą sobie kupić nowy komputer  😖
image.png.400ed64eb50b121f7ef01ad1b1d7b96f.png

tak? to zrób takiego screena na normalnych ustawieniach i w miejscu gdzie grają ludzie, a nie w interiorze
Przed tym giga mega update miałem tu średnio po 80-90 z jakimiś marginalnymi spadkami, a teraz te 42 potrafi spaść do 30

 

Spoiler

image.png

image.png
 

 

Edytowane przez WVC Advisor
DeVo i Ksionszkasz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, WVC Advisor napisał:

tak? to zrób takiego screena na normalnych ustawieniach i w miejscu gdzie grają ludzie, a nie w interiorze
Przed tym giga mega update miałem tu średnio po 80-90 z jakimiś marginalnymi spadkami, a teraz te 42 potrafi spaść do 30

 

  Pokaż ukrytą zawartość

image.png

image.png
 

 

Prawda, gram na ustawieniach wszystko b. wysokich, wcześniej na luzie 70 fps, teraz spojrzę się w złym kierunku, czy przejdę obok parkingu na Vespucci to spada normalnie do 40-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla ludzi co sobie siedzą w interiorze na 800x600 na średnich ustawieniach i piszą: MI WSZYSKO FAJNIE DZIAŁA, KUP SOBIE LEPSZY KOMPUTER!!!11!1

typowy posiadacz laptoka od rodzicuw z czasow komunii

Weź tu takiemu wytłumacz, że nawet na i9 RTX3050 ludzie mają niskie klatki poza interiorem po tej aktualizacji LOL

Edytowane przez PRAWICZEK
doozan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PRAWICZEK napisał:

Pozdro dla ludzi co sobie siedzą w interiorze na 800x600 na średnich ustawieniach i piszą: MI WSZYSKO FAJNIE DZIAŁA, KUP SOBIE LEPSZY KOMPUTER!!!11!1

typowy posiadacz laptoka od rodzicuw z czasow komunii

Weź tu takiemu wytłumacz, że nawet na i9 RTX3050 ludzie mają niskie klatki poza interiorem po tej aktualizacji LOL

nie wytlumaczysz, bo nie masz racji x d

sam gram na rtx 3050 8 gb + i3 12100f + 24 gb ram gdzie wydalem na kompa cos kolo 3.3k i lagow nie mam w bentrum a gram na ultra z najwyzszymi msxx x d po prostu macie kompy z drewna sprzed paru lat i tyle xdddd lekkie spadki sie pojawily ale DALEJ mam stale 100 klatek

doozan lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin