Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #58: Noworoczny Vibe


MyNick

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie rozwiązania dla unikatowych itemów, które były kupowane w Vangelico po kilkaset tysięcy a przez aktualizację są generalnie bezwartościowe? Chodzi np. o chainy, które były możliwe od uzyskania tylko i wyłącznie przez generujubrania.

Przy okazji to samo pytanie w sprawie toreb sessanta nove, które były po 75k od sztuki, a ludzie pokupowali całe komplety. Od jakoś dwóch miesięcy głucho w tym temacie i od takiego samego czasu nie jesteście w stanie dać feedbacku na ticket

Edytowane przez Don Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Don Daniel napisał:

Jakie macie rozwiązania dla unikatowych itemów, które były kupowane w Vangelico po kilkaset tysięcy a przez aktualizację są generalnie bezwartościowe? Chodzi np. o chainy, które były możliwe od uzyskania tylko i wyłącznie przez generujubrania.

Przy okazji to samo pytanie w sprawie toreb sessanta nove, które były po 75k od sztuki, a ludzie pokupowali całe komplety. Od jakoś dwóch miesięcy głucho w tym temacie i od takiego samego czasu nie jesteście w stanie dać feedbacku na ticket

simple-problems-chapelle.gif
xylKAFv.png
3d73rqA.png

Don Daniel, 271Hajsu i Mejaru lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mxmtoon napisał:

nie wytlumaczysz, bo nie masz racji x d

sam gram na rtx 3050 8 gb + i3 12100f + 24 gb ram gdzie wydalem na kompa cos kolo 3.3k i lagow nie mam w bentrum a gram na ultra z najwyzszymi msxx x d po prostu macie kompy z drewna sprzed paru lat i tyle xdddd lekkie spadki sie pojawily ale DALEJ mam stale 100 klatek

mam rtx 3050, i5 10gen, 16gb ram i mam po 20fps, to nie jest kwestia komputera, po prostu niektórym działa lepiej jakimś cudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2023 o 15:29, Verenar napisał:

Faworka względem porządkowych to nic nowego na klimaciku. Teraz to strach będzie w ogóle wychodzić z mieszkania, bo zaraz będą wszystko wiedzieli. Byli policjancji i złodzieje, to teraz bedziemy mieli państwo policyjne.

Zmiana systemu ciuchów jak najbardziej na plus. ale jeśli to ma być za darmo, to usuńcie zasiłki, bo już na prawdę nie będzie na co kasy wydawać. Siano leci każdemu z nieba, a potem zdziwienie, że zwykły barman jeździ furą za 300-400k.

Błagam was, dodajcie w końcu ciuchy i fryzury dla prawdziwych facetów, a nie bluzy xxxxxl i spodnie opuszczone do kolan z gaciami na wierzchu, czy kolejne dredy i warkoczyki. Kto tak chodzi? Czy to serwer tylko dla czarnych postaci męskich?

Ogólnie update na plus.

przypominam że gramy 21 wiek, pozdrawiam cieplutko

greygods, DIMITRI, abc i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, houstonfornication napisał:

Tak jak Toyer napisał, kwestia optymalizacyjna jest teraz priorytetem i DEV-TEAM prężnie działa aby przywrócić wam płynną grę na serwerze.

w końcu nie będzie blokad za podjeżdżanie tyłem wozem pod górę 

stodola i sawka lubią to

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PRAWICZEK napisał:

Pozdro dla ludzi co sobie siedzą w interiorze na 800x600 na średnich ustawieniach i piszą: MI WSZYSKO FAJNIE DZIAŁA, KUP SOBIE LEPSZY KOMPUTER!!!11!1

typowy posiadacz laptoka od rodzicuw z czasow komunii

Weź tu takiemu wytłumacz, że nawet na i9 RTX3050 ludzie mają niskie klatki poza interiorem po tej aktualizacji LOL

rtx 3080 + i7, a sam mialem jebite lagi w okolicach Vespucci(spadalo do 30/40 klatek). Nie doczytywalo tektur, wszedzie poza wybrzezem bylo git.  Zjebala sie mocno optymalizacja i tyle. Pozdrawiam. 

Edytowane przez Austin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2023 o 15:29, Verenar napisał:

Faworka względem porządkowych to nic nowego na klimaciku. Teraz to strach będzie w ogóle wychodzić z mieszkania, bo zaraz będą wszystko wiedzieli. Byli policjancji i złodzieje, to teraz bedziemy mieli państwo policyjne.

Zmiana systemu ciuchów jak najbardziej na plus. ale jeśli to ma być za darmo, to usuńcie zasiłki, bo już na prawdę nie będzie na co kasy wydawać. Siano leci każdemu z nieba, a potem zdziwienie, że zwykły barman jeździ furą za 300-400k.

Błagam was, dodajcie w końcu ciuchy i fryzury dla prawdziwych facetów, a nie bluzy xxxxxl i spodnie opuszczone do kolan z gaciami na wierzchu, czy kolejne dredy i warkoczyki. Kto tak chodzi? Czy to serwer tylko dla czarnych postaci męskich?

Ogólnie update na plus.

Przypomnę Ci, że do teraz działał shotspotter, który był dosłownie wszędzie i wysyłał dokładną lokalizację strzałów. Teraz kamer np. nie będzie w lesie i też nie będą w każdym miejscu na mapie. Kamery to o wiele lepsze rozwiązanie bo NIE BĘDZIE ICH WSZĘDZIE. Shotspotter był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2023 o 15:29, Verenar napisał:

Faworka względem porządkowych to nic nowego na klimaciku. Teraz to strach będzie w ogóle wychodzić z mieszkania, bo zaraz będą wszystko wiedzieli. Byli policjancji i złodzieje, to teraz bedziemy mieli państwo policyjne.

Zmiana systemu ciuchów jak najbardziej na plus. ale jeśli to ma być za darmo, to usuńcie zasiłki, bo już na prawdę nie będzie na co kasy wydawać. Siano leci każdemu z nieba, a potem zdziwienie, że zwykły barman jeździ furą za 300-400k.

Błagam was, dodajcie w końcu ciuchy i fryzury dla prawdziwych facetów, a nie bluzy xxxxxl i spodnie opuszczone do kolan z gaciami na wierzchu, czy kolejne dredy i warkoczyki. Kto tak chodzi? Czy to serwer tylko dla czarnych postaci męskich?

Ogólnie update na plus.

Chyba żartujesz. Co z osobami, które odgrywają, że zajmują się czymś innym, aniżeli stanie za blatem, czy pracowaniem w warsztacie? Zmuszenie ludzi do robienia duty to najgorszy pomysł jaki może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maltretacja napisał:

Chyba żartujesz. Co z osobami, które odgrywają, że zajmują się czymś innym, aniżeli stanie za blatem, czy pracowaniem w warsztacie? Zmuszenie ludzi do robienia duty to najgorszy pomysł jaki może być.

Co? W odniesieniu do której części mojej wypowiedzi w tym temacie napisałaś to? Zgadzam się z tym, że zmuszanie do robienia duty nie jest dobrym pomysłem i nigdzie nie napisałem, że jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Verenar napisał:

Co? W odniesieniu do której części mojej wypowiedzi w tym temacie napisałaś to? Zgadzam się z tym, że zmuszanie do robienia duty nie jest dobrym pomysłem i nigdzie nie napisałem, że jest.

W sensie.. zasiłków, mówiłem o pracy innej niż stanie za barem, czy warsztat. 

wroniec lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Maltretacja napisał:

W sensie.. zasiłków, mówiłem o pracy innej niż stanie za barem, czy warsztat. 

Nie ważne jaką ktoś ma pracę, jeżeli ją ma, to nie potrzebuje zasiłków. Zasiłki są dla bezrobotnych. Na serwerze dostaje się zasiłki za nic, nawet jak ktoś ma pracę. Imo nie powinno ich w ogóle być, albo powinny być tylko dla tych, którzy nie mają pracy.

Nexisten i aikon lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Verenar napisał:

Nie ważne jaką ktoś ma pracę, jeżeli ją ma, to nie potrzebuje zasiłków. Zasiłki są dla bezrobotnych. Na serwerze dostaje się zasiłki za nic, nawet jak ktoś ma pracę. Imo nie powinno ich w ogóle być, albo powinny być tylko dla tych, którzy nie mają pracy.

Zazwyczaj gadasz od rzeczy ale akurat zgodzę się z tobą w tym przypadku. Zasiłki powinny być albo dla graczy bez zatrudnienia albo do jakiejś tam ilości godzin na postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin