Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

ET — Multimedia


Azzi_24

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt_bez_tytuu.png

"If you can dream it, you can do it."

Walt Disney

 

Rozwijanie swojej postaci jest kluczem do dobrego RolePlay. Wiadome jest to, że w niektórych sytuacjach warto wspomóc rozgrywkę kreowanego przez Was charakteru, ingerencją osób trzecich. W tym miejscu pojawia się Event Team, który ograniczony jest tylko i wyłącznie przez Twoją wyobraźnie. Staramy dostosowywać się do wymagań postawionych przez gracza i prezentować najwyższy możliwy poziom. Wczuwamy się w każdą najmniejszą akcję fabularną, w której możemy uczestniczyć. Wachlarz możliwych scenariuszy jest nieskończony, wystarczy po niego sięgnąć. Zaciekawiony? Dowiedz się więcej o interakcji z Grupą Eventową!

 

Bez_nazwy.png

Jak gramy?

Mamy za sobą ponad pół tysiąca rozegranych ticketów! Cześć. Dobrze Cię widzieć w naszym temacie Multimedia ET&CS. Publikujemy tutaj materiały z linii fabularnych, które rozgrywa Grupa Eventowa wraz z Projektami Zarobkowymi. Na przestrzeni czasu zdążyliśmy poprowadzić wydarzenia pod każdą strefę serwera i nie zamierzamy stawać w miejscu. Jeżeli jesteś ciekawy co gramy i jak gramy - zapraszamy do przejrzenia naszych treści. Nie zapomnij zostawić po sobie coś miłego : )

 

Bez_nazwy.png

Gdzie znaleźć ET?

Nadal Cię nie ma naszym serwerze Discord? Chcesz rozegrać z pomocą Grupy Eventowej swój własny epizod, ale nie wiesz jak do niej trafić? Łap zaproszenie na serwer ET. Kliknij TUTAJ. Znajdziesz tam kategorię, gdzie będziesz mógł założyć swój ticket. Reszta potoczy się sama. Nie zwlekaj i już teraz stań się częścią naszej społeczności.

 

"Ambicje nieskończone - pracuję więcej
Chcę więcej, robię więcej, staram się ulepszać Vibe'a wersję (...)"

#

Uczę ludzi /afly ~ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...

W poszukiwaniu sprawiedliwości - gwałciciel

Wydarzenie dla strefy porządkowej

Data: 31.01.2023

Opis: Rodzeństwo - brat z młodszą siostrą napadają na mieszkanie 20-letniego mężczyzny, który prawdopodobnie zgwałcił młodą dziewczynę. Chwilę później na 911 PD akcje tą zgłasza starsza pani z na przeciwka, która staje się świadkiem całego zajścia. W moment na scenie zjawiają się siły Departamentu. Sprawcy zostali przesłuchani wraz z pedofilem, ten zostaje aresztowany i zostaje zabrany na Stację, gdzie czekają go dalsze procedury. Dziękujemy za interakcję!


450526924_Zrzutekranu(542).png.e88ba1965af529356562bfc17f382aa8.png 2130306878_Zrzutekranu(545).png.5753ae64bcf25fa0e2fe7fd11922cc15.png 209251167_Zrzutekranu(550).png.31b5f3fa6ce25d94bff28a25f3c8330a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino samochodowe

Wydarzenie dla strefy cywilnej

Data: 07.01.2023

Opis: Ramię Event Team tym razem zorganizowało kultowe Kino Samochodowe, na parkingu przy plaży Del Perro. Zjechało się naprawdę sporo zainteresowanych graczy, którzy z chęcią wchodzili w interakcję między sobą, tym samym spędzając miło czas przy oglądaniu filmu akcji. W międzyczasie pracownicy Wigwam chodzili częstując klientów kina swoimi popisowymi pączkami. Na płycie parkingu można było spotkać też chodzące maskotki. Z czasem, gdy film się skończył, zostało jeszcze parę osób by porozmawiać przy stoisku Richards Majestic Productions & Stage Crew GALAXY. Dziękujemy za interakcję!


image.png.e0d3ae7c87fe815189110051b6e01bbe.png

image.png.511fc9bfd0900a71a00b18ab3285255b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celebrity Awards 2022

pre-opis: Event Team zbiło piątkę z Branżą Rozrywkową i Stefą Cywilną! Grupa Eventowa miała szansę pomóc przy organizacji wydarzenia Celebrity Awards 2022, wcielając się w różne postaci epizodyczne: tancerki, operatorów kamer, paparazzi, obsługę teatru itp. Staliśmy się tłem dla wielkiego wydarzenia serwerowego z czego mega się cieszmy. Super jest być częścią czegoś dużego. Dziękujemy za udaną współpracę i czekamy na więcej!

 

Ciekawy pełnej fotorelacji? Zajrzyj do postu poniżej!

 

Linki przekierowujące do ważnych treści CELEBRITY AWARDS 2022:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowanie do nadchodzącego wydarzenia

Finalna wersja skierowana dla każdej strefy.

DATA: 17.02.2023
OPIS: Podpisanie wszystkich papierków i uzyskanie zgody właściciela terenu na organizacje większego nadchodzącego wydarzenia związanego z Monster Truckami. Dzięki @Makler za wcielenie się w klimatycznego właściciela i rozgranie wątku a przede wszystkim za ożywienie gry poza miastem - Sandy, serdeczna polecajka do giereczki.

pCFAxYG.jpeg

 

Spoiler

m.png
mm.png
mmm.png
mmmm.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"You better shut the f**k up" - Ostre pobicie mieszkańca Textile City

Data: 23.02.23

Opis: Nie bądź kapusiem, szanuj inne osoby a hood cię nie zawiedzie. Prosta zasada, niestety nie każdy się jej trzyma. Pewien mieszkaniec Textile City chińskiego pochodzenia poczuł na własnej skórze co oznacza zrobić sobie "sąsiadów" za wroga. Po wtargnięciu agresorów do mieszkania w którym żył razem z matką oraz dwiema siostrami nie pozostało mu wiele czasu na wytłumaczenia bądź przeprosiny. Ostre uderzenia młota spowodowały liczne złamania oraz mnóstwo rozwalonych zębów. Jeszcze podczas wychodzenia agresorzy zagrozili rodzinie ofiary.

Event zagrany z pod wezwania InGame, zwykła gierka z Nami zamieniła się w prawdziwą ucztę RP dla wielu osób. Na samym "pobiciu" się nie skończyło, wezwane zostały służby LSFD oraz LSPD dając im dodatkową grę  na poziomie. W sumie ticket na 20min zamienił się w akcje dla wielu graczy na 2 godziny. To dobry przykład tego, co właśnie wyróżnia nas, Event Team - zawsze dajemy z siebie 110% dla satysfakcjonującej gry z resztą Community. Dziękuję tym którzy się angażują i wzywają nas również InGame do gry, jak i dziękuje LSFD oraz LSPD że są z nami, i nie zamykają się na dłuższą grę.

 

image.pngimage.pngimage.pngimage.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...

Kino samochodowe
Wydarzenie dla strefy cywilnej

Data: 10.03.2023

Opis: Ramię Event Team zorganizowało drugą część kultowego Kina Samochodowego na parkingu przy plaży Del Perro. Przyjechało sporo graczy, którzy z zainteresowaniem oglądali film - Deadpool. W międzyczasie pracownicy Wigwam przygotowali dla klientów ciepłe posiłki oraz napoje. Na płycie parkingu można było spotkać też zabawiające w wolnych chwilach maskotki.

image.png.7800b760e4017827df0e9b0c0122f178.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIA - Pomoc w organizacji Los Santos Karting Championships
Wydarzenie skierowane do każdej strefy.

Data: 17.03.2023

Opis: Wcieliliśmy się w rolę przedstawicieli FIA podczas Los Santos Karting Championships organizowanego przez @mafineeek. Naszym zadaniem było przemówienie do publiczności przed startem wyścigów. Dziękujemy za wspólną interakcję! 
 

FIA1.png?width=919&height=596

FIA2.png?width=919&height=596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLM Strajk
Wydarzenie skierowane do każdej strefy.

Data: 20/03/2023
Opis: Pomoc przy organizacji globalnego wydarzenia - strajku BLM (Black Lives Matter), który powstał w wyniku jednej z ostatnich produkcji, spod szyldu hotdesire.com. Event Team miał w tym przypadku pomóc przy organizacji całego wydarzania. Naszym zadaniem było wcielenie się w rolę strajkujących osób. Samo wydarzenie, odbyło się pomiędzy Vespucci Cannals, a Del Perro. 

Nasza gra odzwierciedlała emocje sfrustrowanych uczestników i gorącą atmosferę. Domagaliśmy się rozmowy z GOVem (władzami miasta) i wymierzenia sprawiedliwości osobie odpowiedzialnej za naruszenie, na tle rasistowskim.

Dziękujemy za możliwość współudział w wydarzeni.


spacer.png

Więcej zdjęć: 

Edytowane przez ZAW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc od strony technicznej w studiu
Wydarzenie dla strefy cywilnej

Data: 20.03.2023

Opis: Ramię ET brało techniczny udział w wywiadzie, organizowanym przez jeden z projektów. Zajęliśmy się pełną obsługą kamery oraz mikrofonu na wysięgniku, starając się urozmaicić rozgrywkę głównym postaciom. Na planie panowała super atmosfera. Całe spotkanie poszło sprawnie i przyjemnie. Dziękujemy za możliwość współpracy.

 

h5VrG5h.png

wEWofit.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • Supporter

9xoJoC7.png

Życie Gwiazd - paparazzi w akcji

 1. Wydarzenie dla strefy porządkowej oraz branży rozrywkowej

DATA: 07/03/2023
OPIS: Życie gwiazd nigdy nie będzie usłane różami. Bogactwo, sława, ikoniczność - wielu celebrytów nawet nie wie, jak sporo zagrożeń czyha na nich na co dzień. Jednym z tych zagrożeń są fotoreporterzy, którzy za wszelką cenę będą starali się zdobyć zdjęcia gwiazdy w prywatnych, a nierzadko niekomfortowych sytuacjach. Dwójka fotoreporterów, by zdobyć zdjęcia Marilyn Hatheway, wtargnęła na ranczo jej przyjaciółki, a później wbiegała pomiędzy kolumnę samochodów celebrytki, by móc zdobyć materiał na nową plotkę.

Spoiler

paparazzi1.png.18260fb64be3853f49a13d03e26aa6aa.png

paparazzi2.png.d6dfba063db7a0cca0f6070bb3a2ed3b.png

paparazzi4.png.7156b44d85c0402562710197c8b6b17e.png

paparazzi5.png.302bfaeb8a3df9592b3b8ed35c79e2f5.png

Dziękuje @KUBV za pomoc

 

Edytowane przez Krzysiu
sce, Azzi_24, Jesus i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

Sandy Shores 
Wydarzenie skierowane do każdej strefy.

Data: 02/04/2023
Opis: Drugiego kwietnia, mieszkańcy Sandy Shores zbuntowali się o wzrost statystyk - śmiertelnych wypadków motocyklistów. Przekształciło się to w strajk, który miał miejsce w centrum samego miasta miejscowości. Event Team miał w tym przypadku pomóc przy organizacji całego wydarzania, poprzez wcielanie się w lokalnych mieszkańców (strajkujących). Na samym wydarzeniu nie zabrakło krzyków typu "Niech żyje wolny lud Sandy Shores", czy "Make Sandy Shores, a better place". Wydarzenie organizowane przez @Makler - dzięki!

spacer.png


Więcej zdjęć: 

 


spacer.png
spacer.png
spacer.png


 
Azzi_24, TaOwca, Vesa i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 1 miesiąc temu...

Różne eventy
Wydarzenia skierowane do strefy porządkowej i cywilnej.

Data04/2023

Opis:

 

 • Hoodvlog włoskiego youtubera

8tmH2c.jpg

twiKml.jpg

Spoiler

YXn4bx.jpg

 

VaReCp.jpg

 

Qq95ok.jpg

 

oKOL3C.jpg

 

R0uxvJ.jpg

vVgqf1.jpg

 

5wBPGo.jpg

 

t2O9CV.jpg

 

IKYhjS.jpg

 

 


 • Domestic Violence

8FLgJU.jpg

vH3scb.jpg

0agD34.jpg

 


 • Turystka blogerka

QGkIJg.jpg

u0YG4h.jpg

lk7IiG.jpg

 

 


 • Driver Under Influence

5Canqr.jpg

kL1ycK.jpg

Spoiler

y3JVAl.jpg

 


 • Police impersonator

VrPeg65.jpg

Spoiler

egdnGt9.jpg

 

S2MEU0n.jpg

 

upZ3PiT.jpg

 

5S7rZad.jpg

 

Edytowane przez krystofer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...

Napad
Wydarzenia skierowane do strefy porządkowej

Data: 13/05/2023
Opis: W środku nocy, 13 maja służby porządkowe rozpoczęły pościg próbując ująć parę przestępców. Ci widząc, że ich szanse na ucieczkę drastycznie spadają posunęli się do ryzykownego i impulsywnego kroku — postanowili napaść na Zakład Przemysłowy Sandy Shores, gdzie produkuje się chemia medyczne. Po dojeździe w okolice zakładu wysiedli, chcąc się schować i przeczekać trudne chwile w nadziei, że przechytrzą służby. Pod wpływem emocji, uzbrojeni — wtargnęli na teren przemysłu, zabijając tej nocy służbę ochroniarza. Słysząc strzały, tamtejszy kierownik zmiany aktywował alarm i zawiadomił pracowników. Napastnicy jednak zadbali o to, aby działać szybko i sprawnie. By móc zrealizować swoje cele i ratować swoją skórę przed goniących ich LEA; zaczęli od znalezienia powodu negocjacji: zakładników. Następnie zajęli się znalezieniem bezpiecznego miejsca, w którym mieli przewagę pozycyjną. Spodziewają się dużych kłopotów na korytarzu głównym rozpyli gaz pieprzowy, chcąc zatrzymać służby, które deptały im po piętach.

Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawiło się wsparcie dla służb mundurowych, prowadzących pościg w tym SWAT, LSSD oraz LSFD. Te w swoim działaniu pokazały pełne zorganizowanie i profesjonalizm. Szybkość i precyzja uratowało kilkanaście osób ze zmiany nocnej. Niestety nie obyło się bez ofiar. Śmierć ponieśli sami okupanci jak i jeden pracownik fizyczny. Dziękujemy za udział w wydarzeniu.

 

  spacer.pngspacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

Pożar
Wydarzenia skierowane do strefy porządkowej

Data: 28/05
Opis:  Event Team we współpracy z Gamemasterami odegrali kluczową rolę w tworzenia epizodu dla strefy porządkowej. Wcielili się w rolę narratorów oraz robotników budowy. Ich praca polegała na kompleksowym planowaniu i koordynacji całego wydarzenia. Byli odpowiedzialni za nadawanie dynamiki oraz kreacji trudnej sytuacji. Jako narratorzy, wprowadzili uczestników eventu w atmosferę napięcia, zapewniając płynny przebieg akcji. 

Strażacy dzielnie interweniowali, aby stawić czoła pożarowi na budowie, który wybuchł wskutek wycieku gazu acetylenowego. Natychmiast zareagowali na alarm oraz przybyli na miejsce z pełnym wyposażeniem i specjalistycznym sprzętem do gaszenia pożarów. Po dotarciu na miejsce strażacy zidentyfikowali źródło pożaru, a później przystąpili do działań gaśniczych. Ze względu na wybuchowość acetylenu, musieli zastosować specjalistyczne środku gaśnicze by skutecznie tłumić ogień.


spacer.pngspacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin