Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Akatsushi Nakata, Zayden Meadows, Kayden Brixton, Zhen Lim] vvuwu


mok_ebe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OOC Link do Twojego konta: vvuwu
Link do konta oskarżonego: Nieznane.
Powód składania skargi: Bledna kreacja postaci, gangsterka po cywilu.
Wyjaśnienie sprawy: Dnia 19.01.2023 w okolicach godziny 23:40 moja postac zostala napadnieta przez grupe ww. osob. Powodem pobicia i kradziezy mojego pojazdu bylo prawdopodobnie sledzenie dwoch pojazdow wskazanych osob przez okolo trzy minuty. Zajechalem za grupa, zeby sprawdzic co tak duza grupa osob robila na terenie mojej organizacji czyli Vinewood. Po okolo pieciu minutach podeszla do mnie grupa ww. osob i zaczela odgrywac to co na zalaczonych screenshotach z chatlogow i zrzutow gry, ktore wykonalem podczas calej sytuacji. Po tym jak odegralem, ze moja postac Lance Brimsov pada nieprzytomna postac Kayden Brixton ukradla moj pojazd i porzucila go nieopodal.
Dowody:

Spoiler

1.png?width=1051&height=676

2.png

3.png

4.png

Zrzut_ekranu_66.png

Zrzut_ekranu_67.png

 

Edytowane przez vvuwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym odnieść się do sytuacji ze swojej perspektywy.
Zacznijmy od faktu, że przedstawione przez Ciebie URYWKI z logów nie ukazują całej interakcji. Wracając spoza okolic Vinewood natknęliśmy się na twój wóz w zaułku - już wtedy, jako (nowy gracz) zacząłeś bez większego powodu i interakcji IC zajeżdżać nam drogę wyjazdu, prowokować nas w różnoraki sposób, przymuszając do interakcji. Gdy udało nam się Ciebie wyminąć - ruszyliśmy prosto do w/w miejsca - Vinewood. Nie odpuściłeś nawet na chwilę. Mało co mnie nie potrąciłeś - zupełnie na to nie zważając, kontynuowałeś podążanie za postacią @ShowMe(Zhen Lim.) Dojechaliśmy do domu - stanąłeś perfidnie za rogiem, obserwowałeś nas, nawet się z tym nie chowałeś. Każda nasza próba interakcji w twoim kierunku kończyła się twoją natychmiastową ucieczką bez odegrania. Nie chcę wydawać werdyktów, bo nie jest to w moich rękach, ale wygląda mi to na odwalanie i specjalne prowokowanie innych graczy na nowej postaci. Dodam też fakt, że nasza gra była czysto grą IC - nie dostałeś nawet BW. Nie mieliśmy w planach wbijać Ci BW, nawet, gdybyś nie był nowym graczem. Jeśli chcesz ciągnąć skargę do końca, wypowiedz się też o robbery w jedenaście osób chwile po tym, jak po utracie przytomności wstałeś, i jak gdyby nigdy nic skontaktowałeś się ze swoją "organizacją." Jeśli rzeczywiście byłeś wtedy pod panelem jakiejś org, zastanów się dwa razy, czy prezentowanie Organizacji Przestępczej taką grą i zachowaniami jest w ogóle na miejscu. Poniżej załączę kilka dowodów.


Blokowanie, rozpoczęcie interakcji: https://outplayed.tv/media/dQZMLb

Jazda na nami, prowokacja:
https://outplayed.tv/media/D03jN1

Edytowane przez TheLostOne

-What do all stories have in common, dear wolf?
-They end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja postać nawet nie brała czynnego udziału w tej akcji - jedyne /me czy jakikolwiek tekst ode mnie to:

image.png

Dodatkowo podszedłem tam dopiero w momencie kiedy już się okładaliście, więc nie zawiniłem totalnie w żaden sposób.

Miałem zadzwonić na osoby z którymi trzyma moja postać IC na departament?

Edytowane przez ShowMe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że chat-log jest ucięty trochę za późno (za niedługo wrzucę resztę) nowoutworzona postać @vvuwuprzez kilka-kilkanaście minut śledziła nas tym samym zajeżdżając drogę i "utrudniając rozgrywkę" unikać jakiejkolwiek interakcji - w przypadku gdy chcieliśmy ją podjąć. Staliśmy w zaułku w okolicach banku na Vinewood, z tamtego miejsca wyjechałeś i ruszyłeś za nami do samego sąsiadującego domu ukazanego na ssie (po drodze również zajeżdżając drogę, zbliżając się do naszego pojazdu tak, że prawie dochodziło do kolizji. W sytuacji kiedy chcieliśmy podejść i normalnie porozmawiać unikałeś jakiejkolwiek interakcji uciekając samochodem, a gdy wracaliśmy na swoje miejsce to Ty cofałeś się ponownie. Nie wiem w jakim również celu Twoja postać dokonała się tego - ale już w to mi nie wnikać, ja osobiście uznaje to za czystą prowokację - szczególnie biorąc pod uwagę nową postać. Co do samej kradzieży pojazdu, moja postać zauważyła, że wyjechałeś zza murku gdzie byłeś nie tylko Ty, stąd też w obawie o konsekwencje ic płynące z bójki z Twoją postacią postanowiłem odprowadzić pojazd niedaleko stąd, tam też zrobiłem zdjęcia pojazdu i zapisałem tablice rejestracyjne. Pod uwagę wziąłbym również to, że jesteś sam przeciwko czterem innym osobom i bez żadnego strachu również prowadzisz do kontynuacji bójki, zamiast próby złagodzenia konfliktu. Niżej urywki ze screenshota. 
image.png.ca89827f8b5e9212c63dae39e10cba7c.png
image.png.fb2259972e1c8369eaff8a2b4f986c6c.png

Edytowane przez Fapdor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nikt nie próbował Ci ukraść tego szrota za dwieście dolarów, skoro wszyscy kręcimy się w kółku ludzi z pieniędzmi, którzy nie szukają problemów, chyba, że one przyjdą do nich. Po drugie śledziłeś nas conajmniej trzy kilometry z nadzieją, że w końcu któryś z nas Cię sprowokuje do wtargnięcia do interioru z gnatami ze swoimi kumplami z grupy przestępczej i sobie zaczniecie z nudów grać gangsterkę, bo nie mieliście najwyraźniej co zrobić z panelem, i właśnie to też się stało po 10 minutach. Sąsiedzi na pewno nie zauważyli 8 osób pakujących się do Willi z gnatami, nie gramy miasta duchów. Ja tak jak też widać gram postać osoby z temperamentem typowego bangera, ponieważ mój pomysł na nią jest najzwyczajniej taki, że wychowała się wśród takiego środowiska i w przeszłości należała do gangu, lecz próbuje obecnie być odmienionym człowiekiem i starać się inaczej żyć, jednakże w takich sytuacjach charakter takiej osoby zostaję, stąd gdy poczuła się zagrożona podczas tamtej gry IC chciała skonfrontować potencjalnego napastnika dlatego np. kopnęła w lusterko pojazdu. Mi to wygląda na skargę napisaną czysto z nudów z chęcią udupienia kogoś, bo ciężko Ci zagrać coś normalnego z głową. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie. Przesylam nizej poczatek calej sytuacji z chatlogow. Ewidentnie widac, ze moja postac zostala zaatakowana najpierw przez postac oskarzonego. Czy tak zachowuja sie ludzie, ktorzy na codzien pracuja w ENDO Performance jako mechanik i postacie cywilow? Nie sadze. Skoro tak bardzo przeszkadzalo Wam, ze pojechalem za Wami pod dom to mogliscie wezwac departament i w taki sposob ukrocic moja gre, ktora polegala na ustaleniu gdzie mieszkacie co mogloby nakierowac mnie na potencjalna okazje, do kradziezy w Waszym domu. Konsekwencja mojego pobicia przez Wasza grupe byl najazd czlonkow mojej organizacji na wasz dom celem zemsty i nauczki. Nie tak zachowuja sie ludzie z wyzszych sfer. W dodatku klamiecie, ze samochod nie zostal skradziony bo zostal.

Dowody:
 

Spoiler

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

2.png

Zrzut_ekranu_68.png

 

 

 

Edytowane przez vvuwu
tomaszWKE lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vvuwu napisał:

Rzeczywiscie. Przesylam nizej poczatek calej sytuacji z chatlogow. Ewidentnie widac, ze moja postac zostala zaatakowana najpierw przez postac oskarzonego. Czy tak zachowuja sie ludzie, ktorzy na codzien pracuja w ENDO Performance jako mechanik i postacie cywilow? Nie sadze. Skoro tak bardzo przeszkadzalo Wam, ze pojechalem za Wami pod dom to mogliscie wezwac departament i w taki sposob ukrocic moja gre, ktora polegala na ustaleniu gdzie mieszkacie co mogloby nakierowac mnie na potencjalna okazje, do kradziezy w Waszym domu. Konsekwencja mojego pobicia przez Wasza grupe byl najazd czlonkow mojej organizacji na wasz dom celem zemsty i nauczki. Nie tak zachowuja sie ludzie z wyzszych sfer. W dodatku klamiecie, ze samochod nie zostal skradziony bo zostal.

Dowody:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

2.png

Zrzut_ekranu_68.png

 

 

 

Już wcześniej zostało udowodnione Ci, że wóz został wyprowadzony jakieś pięćset metrów dalej - w celu zapobiegnięcia dalszego nękania z twojej strony. Gdybyś przyjrzał się też wypowiedziom kolegów zrozumiałbyś fakt, że osobami które zapoczątkowały akcję byłem JA oraz Zayden. Zayden już wytłumaczył podłoże swojej postaci, ja też nie gram "człowieka z wyższych sfer". Mam podłoże oraz powody do takiej a nie innej gry - nie widzę problemu w tym, że z naszej gry wynikła bójka do której BARDZO zachęcałeś swoją grą IC. Z tego co widzę, twoja skarga została napisana co najmniej na siłę, nie mam ochoty marnować swojego czasu na kłótnie, czekam na werdykt.

Fapdor, XAngel2K i Show lubią to

-What do all stories have in common, dear wolf?
-They end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vvuwu napisał:

Rzeczywiscie. Przesylam nizej poczatek calej sytuacji z chatlogow. Ewidentnie widac, ze moja postac zostala zaatakowana najpierw przez postac oskarzonego. Czy tak zachowuja sie ludzie, ktorzy na codzien pracuja w ENDO Performance jako mechanik i postacie cywilow? Nie sadze. Skoro tak bardzo przeszkadzalo Wam, ze pojechalem za Wami pod dom to mogliscie wezwac departament i w taki sposob ukrocic moja gre, ktora polegala na ustaleniu gdzie mieszkacie co mogloby nakierowac mnie na potencjalna okazje, do kradziezy w Waszym domu. Konsekwencja mojego pobicia przez Wasza grupe byl najazd czlonkow mojej organizacji na wasz dom celem zemsty i nauczki. Nie tak zachowuja sie ludzie z wyzszych sfer. W dodatku klamiecie, ze samochod nie zostal skradziony bo zostal.

Dowody:
 

  Pokaż ukrytą zawartość

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

2.png

Zrzut_ekranu_68.png

Ponownie zaczynamy rozmowę od tego co wyżej zdementowałem wraz z innymi. 

"Czy tak zachowuja sie ludzie, ktorzy na codzien pracuja w ENDO Performance jako mechanik i postacie cywilow?" - Nie rozumiem całkowicie nawiązania do grupy "Endo" - chyba, że chodzi Ci po prosto u wyższą klasę społeczną, cokolwiek ... każda  postać jest inna - @jarvissustosunkował już się do tego wyżej. Typ prowadzenia przeze mnie postaci całkowicie nie pasuje do tego, abym przed Tobą się chował i dzwonił na departament, gram czarnoskórego z "brudną" przeszłością, całkowicie nie pasuje do tego to, że miałbym się przed Tobą chować i dzwonić po departament. 

"Skoro tak bardzo przeszkadzalo Wam, ze pojechalem za Wami pod dom to mogliscie wezwac departament" - Tu również prosiłbym o podanie powodu, dla którego zajeżdżałeś nam drogę i w ogóle zainicjowałeś całą "interakcję" bo ja w dalszym ciągu uważam to za czystą prowokację oraz szukanie na siłę zaczepki, czy chociażby akcji dla której Twoja ekipa mogłaby rozwinąć swoje skrzydła.

"Konsekwencja mojego pobicia przez Wasza grupe byl najazd czlonkow mojej organizacji na wasz dom celem zemsty i nauczki"  - Uważałbym to za słuszne, gdybyśmy sami zaczęli zaczepki w stosunku do Ciebie, jednakże to już nie mi rozstrzygać.


Dalsze potyczki słowne nie mają już żadnego sensu, pozostaje tylko oczekiwać na werdykt ze strony administracji na podstawie zebranych dowodów. Ja ze swojej strony mogę dodać, iż nikt normalny nie zachowuje się w ten sposób, żeby śledzić określoną grupę przez pół miasta, następnie stać pod ich domem a w przypadku chęci nawiązania bliższej interakcji uciekać kilka razy pod rząd. Po paru nieudanych próbach, gdy już dojdzie do rozmowy to również niepoważnym jest zgrywać wielkiego bohatera przed otaczającymi Cię czteroma osobnikami. Z mojego punktu widzenia to czysta zaczepka do znalezienia rozgrywki dla siebie i swojej grupy, z kontynuacją wparowania komuś na cztery ściany.

Edytowane przez Fapdor
Formatowanie tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Całą sprawę załatwiają osoby zajmujące się ZGP i wymierzyły odpowiedną karę. Co do Kayden Brixton, zwracam Ci uwagę apropo wsiadania do wozu i odjechania im kawałek. (przekazuje od @WrZASKUUU

Nie bylo tutaj żadnej gansterki po cywilu. Opiekunowie mają zastrzeżenie tylko do tego odjechania wozem. 
 

Skargę akceptuje jednak kary nie zostaną wyciągnięte.

Azzi_24, Show, zaprawa i 5 innych lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin