Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.26.23][101 Records] Aisha Huxley - seeking my happiness prod. MOXXXY


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**W niedzielę 26 lutego ukazał się drugi oficjalny kawałek Aishy zatytuowany “seeking my happiness” - kawałek ten jest uważany przez fanów Aishy za główny filar promocyjny jej nadchodzącego projektu, który mimo tego, że nie został jeszcze zapowiedziany to są prowadzone wokół niego liczne teorie spiskowe, głównie przez ogłoszenie dziewczyny swoich nadchodzących ruchów muzycznych podczas gali Celebrity Awards gdzie wygrała statuetkę w kategorii influencer roku 2022 - nikt nie zapowiadałby zwykłego singla na tak dużym wydarzeniu, prawda? To musi być album, albo przynajmniej jakaś EP’ka. Dodatkowej oliwy do ognia jeśli chodzi o spekulacje dodało ogłoszenie dziewczyny jako oficjalną artystkę 101 Records. Narazie nie wiadomo jakie są nadchodzące plany, ale wydanie “seeking my happiness” jest pierwszą, oraz najważniejszą kroplą w studni niewiadomej - tym bardziej, że Aisha niejednokrotnie była widziana gdy wychodziła czy to ze studia 101 Records, czy jak ostatnio - kiedy opuszczała studio Generation A wraz z memphis6, Baby Ray, oraz mont2k - co może zwiastować pracę nad większym projektem, oraz potencjalny angaż osób z branży muzycznej w pełnoprawny projekt influencerki. W opisie piosenki pojawiła się również wzmianka o przyłączeniu “seeking my happiness” do albumu, jednak wszelkie informacje na ten temat zniknęły po kilku godzinach od wydania singla. Aisha ma na swoim koncie już kilka utworów, gdzie te ostatnie, czyli MayYourStarShineBright, oraz GUARDED FROM CHAOS z FINALLY REACHING DREAMS producenta mont2k opowiadały o postrzeleniu rapera o pseudonimie Baby Ray. Najnowszy singiel jednak różni się tematyką, mimo tego że stylistycznie przypomina poprzednie twory Aishy. Tekst jest prosty, ale pełny nawiązań, oraz wręcz kipi od niego tematyką self harmingu, depresji, oraz problemów ze zdrowiem psychicznym. Osoby, które śledzą materiały Aishy mogą połączyć jej wypowiedzi o przytłoczeniu wszystkim co tworzy, oraz samo zjawisko tego jak szybko nadeszła sława dziewczyny - tekst może być w pewnym sensie formą terapi, oraz wylania uczuć dziewczyny o których rozmawia bardzo rzadko - chociaż nie powinno być to uważane za pewnik. Za produkcję utworu odpowiada MOXXXY, a ten wychodzi z ramienia wytwórni 101 Records - tym razem Aisha wydaje singiel jako pełnoprawna artystka labelu Rawlingsa.**

Description + Lyrics:

Spoiler

Title: seeking my happiness

MUSIC PRODUCTION CREDITS
Written by: Aisha Huxley
Performed by: Aisha Huxley
Produced by: MOXXXY
Recorded by: MOXXXY at 101 Records Studio, Los Santos, SA
Mixed and Mastered by: MOXXXY
Release date: 26.02.2023

2023 .101 Records

FOLLOW Aisha: https://li.v-rp.pl/aishaa_h
FOLLOW MOXXXY: https://li.v-rp.pl/freakmachine666
FOLLOW .101 Records: https://li.v-rp.pl/pages/101Records

Lyrics:

[Verse 1]
biegne w wyscigu choc nie potrzebuje go
mimo wygranej scigam sie wciaz
gdy zamkne oczy widze swoja krew
przez ogromna presje mam koszmarne sny
bo ciagle boje sie ze zawiode i odbiora mnie zle
boje sie ze za szybko przyjdzie po mnie smierc
boje sie ze rano wstane i zobacze tylko swoj cien
i obawiam sie ze sie zmienie na gorsze przez tłok
ktory mi w glowie miesza i objawia się mgłą
patrze sie w lustro i widze się wciąż

[Chorus]
dlatego ciagle mowie nie (Oh)
odczuwam w sobie ciagle strach
mgla zakrywa kazdy dobry szlak, do szczęścia
a go szukam ciagle no i co (Oh)
wciaz nie moge znalezc go
juz sie stad uwolnic chce
nie moge bo
depresja znów dobija mnie 

[Verse 2]
dlatego wciaz pisze te zwrotki
by dac upust tonie emocji
i dozyc do dwudziestki siódemki
ale widze znów pretty poison
gdy go wypije to znowu umierać z troski
znow rozbita bede pisac o kolejnej zbrodni
chcę odpocząć ale wciąż słyszę krzyki

[Chorus]
dlatego ciagle mowie nie (Oh)
odczuwam w sobie ciagle strach
mgla zakrywa kazdy dobry szlak, do szczęścia
a go szukam ciagle no i co (Oh)
wciaz nie moge znalezc go
juz sie stad uwolnic chce
nie moge bo
depresja znów dobija mnie 

[Bridge]
bo ciagle boje sie ze zawiode i odbiora mnie zle
boje sie ze za szybko przyjdzie po mnie smierc
boje sie ze rano wstane i zobacze tylko swoj cien

[Chorus]
dlatego ciagle mowie nie (Oh)
odczuwam w sobie ciagle strach
mgla zakrywa kazdy dobry szlak, do szczęścia
a go szukam ciagle no i co (Oh)
wciaz nie moge znalezc go
juz sie stad uwolnic chce
nie moge bo
depresja znów dobija mnie 

[Outro]
depresja znów dobija mnie 
depresja znów dobija mnie 
depresja znów dobija mnie 

Promocja: 

Spoiler

pozytywne przyjęcie singi 2022, chaseafterlove, oraz MayYourStarShineBright
dziesiaty, oraz na ta chwile ostatni odcinek miscreated. by aisha którego gościem była MOXXXY
influencerka została nominowana do dwóch kategorii na gali Celebrity Awards jako żurnalistka roku, oraz influencerka roku
dziewczyna opuściła stronzo media, dodatkowo pojawiły się kolejne plotki na temat powiązanie jej i generation a
wywiad z chenile carter, czyli eksperymenty nad nowym formatem wywiadów, oraz podcastów, dodatkowa pomoc w formie oddania zarobków z filmu na rzecz LE FOUNDATION
podczas filmu z Chenile dziewczyna zapowiedziała charytatywny projekt, chociaż narazie nie wiadomo o jaki projekt chodzi
udział dziewczyny w postaci singla na producenckim albumie mont2k
Aisha oficjalnie ogłoszona jako artystka w 101 Records, czyli zwiastun większego projektu muzycznego
wygrana podczas Celebrity Awards w kategorii influencer roku - dziewczyna podczas gali zapowiedziała nadchodzące ruchy muzyczne
zapewne wśród fanów dziewczyny pojawiło się dużo spekulacji na temat pojawienia się potencjalnego albumu influencerki
dziewczyna jest o wiele mniej aktywna w socialach, nie wrzuca filmów co może zwiastować przerwę na rzecz pracy nad albumem
wystąpiła podczas inauguration day 2023 pod state capitol gdzie zaśpiewała hymn stanów zjednoczonych - było to transmitowane w telewizji
luźny post na li zapowiadający singiel ‘seeking my happiness’
druga zapowiedź singla, która zachęca do presave utworu, dodatkowo post jest prawdopodobnie postem sponsorowanym przez giganta technologicznego Fruit
dziewczyna wrzuciła snippet nowego kawałka na swój profil Li
story ze snippetem singla, oraz info o dacie premiery utworu
snippet oraz zapowiedzi singla było można usłyszeć w antenach Self Radio, oraz Daily Globe - koszt $45 000
snippet singla w odcinku z MOB Prince - raper w odcinku zapowiedział nowy album o nazwie TRAPLANTIC
Baby Ray wspomina o Aishy w wywiadzie dla NAD - mówi, że influencerka powinan dostać dodatkową statuetkę za udziały w tworzeniu albumu BABYPRINCE
rozpoczęcie współpracy z Healife - dieta Aishy Huxley
post na profilu li wytworni 101 Records
wzięła udział w akcji HELP_ORPHANAGE po nominacji od ASAMI - nagrała wspólny RAPOWY kawałek z MOB Prince
singiel został puszczony w audycji muzycznej Self Radio
zapowiedź tajemniczego projektu, którym prawdopodobnie jest album poprzez snippet na li dziewczyny

Odegranie nagrywek:

Dane postaci:

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley (90%)
Numer konta postaci: 5924677773
Przynależność: 101 Records (10%)
Numer konta wytwórni: 7062440565

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin