Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

115. Konflikt Marilyn Hatheway i Paulo Rodriguesa, w tle śmierć ochroniarza. Wyjaśniamy kulisy sprawy z Paradise Island


Ozianin

Rekomendowane odpowiedzi

1anWVqT.png

Written by Luis Chorostecki - DAILY GLOBE, 04/04/2023 


Konflikt Marilyn Hatheway i Paulo Rodriguesa, w tle śmierć ochroniarza. Wyjaśniamy kulisy sprawy z Paradise Island

Przez ostatnie dwa dni internet zalała masa filmików i tabloidowych informacji z popularnej destynacji turystycznej, jaką jest Paradise Island. Dziennikarze Daily Globe dotarli do twardych faktów i dowodów rozjaśniających sytuację, która wywiązała się pomiędzy Marilyn Hatheway i Paulo Rodriguesem, a w którą pośrednio zamieszany został Benny Chang - zmarły już ochroniarz spod szyldu Generation A.

ZJpP9Ff.png

Jak to się zaczęło?
Na Paradise Island w godzinach wieczornych zarejestrowała się grupa celebrytów, do której należeli między innymi Marilyn Hatheway, Lexie Tavares, Memphisa Tavares, Belcalis del Cavallero, Mikaila Lozano wraz z ochroną zatrudnioną w wytwórni Generation A. Kilkadziesiąt minut później, do brzegu wyspy podpływa jacht koloru żółtego, którego właściciela nie udało nam się ustalić. Z pokładu wyszedł Paulo Rodrigues oraz kilku białoskórych znajomych Pomiędzy Rodriguesem i Lexie Tavares wywiązała się żywiołowa dyskusja, a kilka minut później na miejscu pojawił się Enrique Carrera, osoba odpowiedzialna za organizowanie wycieczek na wyspę Paradise.

Pan Carrera poinformował Paulo Rodriguesa i osoby z nim przybyłe o konieczności opuszczenia przez nich wyspy. Jak się okazało, doszło tutaj do naruszenia przestrzeni gości, którzy wcześniej zarezerwowali swój pobyt - na wyspie w tym terminie odbywała się impreza Generation A.

 

 

 - Błąd komunikacyjny ze strony Enrique Carrera, organizatora wycieczek, doprowadził do niezrozumienia obu stron. Pan Carrera poinformował osoby z jachtu, że mogą przypłynąć na wyspę pod warunkiem nocowania w namiotach pod gołym niebem. Po interwencji na plaży informował zgromadzonych, że to impreza zamknięta dla gości ze strony GENERATION-A. Niestety, część uczestników była niezadowolona z tego faktu, co przerodziło się w pyskówkę i agresję. - poinformował rzecznik wyspy.

Nawiązała się kłótnia pomiędzy Marilyn Hatheway oraz Paulo Rodrigues, w wyniku czego ten drugi doprowadził do konfrontacji z bodyguardem kobiety, Benny Changiem. Pan Chang upadł na ziemię, a w bójkę wtrącił się ochroniarz wyspy, który rozdzielił mężczyzn.

 

Następstwa
- Po upadku Changa, ochroniarz pomógł mu wstać, wypytując się, czy wszystko z nim w porządku - Pan Chang poinformował naszego ochroniarza, że wszystko w porządku, kontynuując zabawę, grupy się rozdzieliły - grupa Rodriguesa odpłynęła z wyspy prywatnym jachtem SeaRay. Kilka godzin później do kliniki zjawił się B. Chang, który chciał kontynuować leczenie detoksykacyjne. W momencie przeprowadzania wywiadu doszło do zatrzymania krążenia, mimo intubacji i reanimacji nie udało się powrócić funkcji życiowych. - wyjaśnił szef ochrony Paradise Island, Esteban Gaviria

Benny Chang został przetransportowany do szpitala w stanie "dobrym". Kilka godzin później zjawił się w klinice na umówioną wizytę o własnych nogach, kiedy to doznał śmiertelnego urazu. Redakcja Daily Globe dotarła do informacji z sekcji zwłok mężczyzny, z których wynika, iż "Zgon nastąpił w wyniku pęknięcia krwiaka w mózgu. U mężczyzny we krwi wykryto alkohol oraz narkotyki." Sprawa została oficjalnie przekazana do Los Santos Sheriff's Department, na tym etapie nie znamy szczegółów śledztwa.

Komentarze obu stron
Redakcja Daily Globe zgłosiła się do Marilyn Hatheway i Paulo Rodriguesa z prośbą o komentarz w sprawie. Zarówno Paulo Rodrigues jak i jego przedstawiciel nie odpowiedział na zapytanie ze strony Daily Globe.

Oświadczenie Marilyn Hatheway:

"Szanowni Państwo,

W ostatnich dniach w sieci pojawia się wiele sprzecznych i niepotwierdzonych informacji, jakobym używała zwrotów obraźliwych i rasistowskich w stosunku do osób rzekomo czarnoskórych. Chciałabym z tego miejsca całkowicie zaprzeczyć takiej sytuacji, która w rzeczywistości nie miała nigdy miejsca. Jako uczestniczka wyjazdu integracyjnego na Paradise Island byłam mocno zaskoczona, kiedy na prywatnej imprezie pojawiły się osoby niezaproszone. Niemniej jednak, podjęłam decyzję o niekomentowaniu tej sytuacji publicznie do czasu rozwiązania sprawy przez właścicieli Paradise Island. W trakcie wtargnięcia, bo tak trzeba nazwać zachowanie słynnego boksera i jego znajomych, doszło do wielokrotnego obrzucania epitetami moich przyjaciół, w szczególności Lexie i Memphisa Tavaresów. W tej sytuacji to Memphis Tavares jako osoba czarnoskóra został poniżony i potraktowany niewłaściwie, a epitety kierowane w jego kierunku nie nadają się do dalszego cytowania. Moja frustracja z tym związana doprowadziła do mocnej wymiany zdań z Paulo Rodriguesem, za co Państwa serdecznie przepraszam. Jestem zwolenniczką wolności słowa w granicach rozsądku. Jednocześnie wspieram środowiska mniejszości, LGBT i osób szykanowanych, wobec czego nigdy nie podjęłabym się użycia epitetów, które zarzucano mi w sieci oraz za pośrednictwem mass mediów, tj. CNT czy Self Radio.

Z tego miejsca pragnę poinformować wszelkich moich fanów i obserwatorów, że będę nieugięta w przedmiocie dochodzenia swoich roszczeń i prawdy w tym zakresie. Jestem w posiadaniu materiału dowodowego, że na miejscu nie było żadnych osób czarnoskórych i nie doszło do przejawu rasizmu z mojej strony. Wobec tego w najbliższych dniach wystosuję kroki prawne przeciwko osobie, która zmontowała nagranie uderzające we mnie, Pana Enrique Carrera. W związku z nierzetelnym artykułem, który w ogólnym rozrachunku miał uderzyć w moją osobę i doprowadzić do strat wizerunkowych, wystosuję powództwo cywilne przeciwko Self Radio.

Jest to mój ostatni komentarz w przedmiotowej sprawie. Bardzo proszę nie kontaktować się ze mną, nie zadawać dodatkowych pytań i nie siać insynuacji. Następne oświadczenie zostanie wydane po demokratycznym procesie sądowym.

Z wyrazami szacunku

Marilyn Hatheway"

 

Edytowane przez Ozianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nannie nie przeczytała nawet artykułu do końca. Twierdzi, że Mary użyła swoich kontaktów i powiązań z DG aby wybielić się w temacie. Cieszy się z tego co się dzieje i ogląda 'igrzyska' które tym razem nie dotyczą jej osoby.**

Edytowane przez rajan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Matka Changa dowiedziawszy się o śmierci syna nie mogła tego przetrawić. Słysząc o artykule nie kryła swojej frustracji wobec zachowania ochrony wyspy. Słysząc pytania od dziennikarzy, którzy chcieli się dowiedzieć czegoś więcej powiedziała jedynie:**

Dziękuję za zainteresowanie się tą sprawą. Oby sprawca nie pozostał na wolności i do końca życia odsiadywał wyrok za to co popełnił względem mojego syna. Jestem pewna, że wykonywał swoje obowiązki, mimo swoich nałogów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Meredith Beveridge śmieje się z Marilyn i uważa, że ta strzeliła sobie w kolano tym zapewne ustawionym artykułem. Nie wierzy w przypadek, że to akurat DG broni tyłka pseudodziennikarki i rasistki. Ma nadzieję, że inne media pójdą za ciosem i ktoś rzeczywiście przedstawi prawdę bez nacisku znajomości.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Chloe Whitney zainteresowana gorącym tematem przeskanowała treść wzrokiem, nie specjalnie się w nią zagłębiając przez niesmak do konkurencyjnej stacji. Zaśmiała się na widok licznych wzmianek o Self Radio, pozostawiła całość wstępnie bez publicznego komentarza**

Edytowane przez Nexisten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Robert Maloney & Nanami Setsuko pakują swoje walizki jako iż zostali powołani do Task Force pod namową polecenia na wyspe, będąc zaznajomiony z sprawą od samego początku, planuje dojść do prawdy i wyzyskać konsekwencję.**

 

Spoiler

image.png

 

Edytowane przez UTOPIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Travis Torres (który miał również ostatnio problemy z PR), zastanawia się, dlaczego wielka królowa PR'u Marilyn Hatheway nie przyzna się do winy i szczerze przeprosi tylko udaje niewinną i odwraca kota ogonem. W międzyczasie rozsyła JEGO ZDANIEM stronniczy artykuł po znajomych z milionowych spółek, żeby ostrzec ich przed współpracą z kimkolwiek powiązanym z Hatheway. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Valerie Choate wczytuje się w artykuł, który podobno ani trochę nie jest stronniczy i wcale M.Hatheway nie pracowała wcześniej w Daily Globe w zarządzie i wcale nie piszę artykułu jej ex-podopieczny. Sądzi, że artykuł ma tyle wspólnego z prawdą, co Penny Trait z kościołem, a wszystko ma na celu podbijanie ego M.Hatheway i jej wybielenie chociaż w jednej stacji, naturalnie w której wcześniej pracowała, która akurat jako jedyna nie obrzuca ją błotem i w jako jedynej wypowiedziala się udzielając wywiadu. Valerie uważa, że to zjawisko jest bardzo ciekawe i intrygujące**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Lucius do tej pory zastanawia sie o co chodzi w tej aferze i dlaczego co chwile jest do niej wciagany skoro jako jeden z nielicznych zachowal sie w normalny sposob a nie jak jaskiniowcy z europy srodkowej, do ktorej nie dotarla cywilizacja i nie potrafia zyc w amerykanskim spoleczenstwie. Z drugiej strony uwaza, ze Mary wie jak zrobic zamieszanie wokol siebie skoro glupia klotnia z grupa osob, ktore zarabiaja tysiac trzysta dolarow brutto w burgerowniach kreci wieksze liczby i zainteresowanie niz ostatni drop od Sessanta Nove w kolabo z Asami czyli "najwiekszymi" personami w swoich branzach, o ktorym kompletnie nikt nie pisze.


* Finalnie ma gdzieś ten caly szum bo M. Hatheway pewnie sama to ukartowala, zeby nakarmic swoje ego i być ponownie top1 tematem w internecie, a ludzie marnuja zycie, zeby o tym pisac jednoczesnie tanczac tak jak im zagrala bo osiagnela swoj cel w postaci atencji i rozglosu. Spalil gibona chillujac przy produkcjach od Chase Love i Baby Ray w towarzystwie Belcalis i Adonis no Love na facetime. Z racji swojej rezygnacji i krotkiego urlopu zaproponowal w nastepnym tygodniu wylot do tajlandii, zeby zaczerpnac troche kultury i tajskiego smaku wakacji w przeciwienstwie do tego co w duzej mierze prezentuja soba niektorzy ludzie w los santos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** RONNIE przejrzał artykuł, dzięki któremu w sumie niczego nowego się nie dowiedział. Cieszy się, że nie brał udziału w całej dramie i grzecznie spędzał czas na wyspie z gitarą w dłoni, pisząc kolejne riffy do nowych utworów. Zastanawia się, czy Paradise Island nie powinno wypożyczyć swoich lądów do tego, by przeprowadzić Hunger Games celebrytów. Osobiście kupiłby bilety na taką atrakcję. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin