Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, curro napisał:

zeby odkrecic pierdolnik na tym serwerze trzeba by bylo odpalic go od nowa zrobic masowa amnestie i ogarnac rzetelnych liderow wszystkich organizacji ktorzy rzeczywiscie maja chec klimatycznej gierki. A nie sranie o zasilki, to wszystko wyglada tak jakby administracja sama nie wiedziala czego chce dla tego serwera jol

Ja nie wiem czy Ty jesteś głupi, czy po prostu chcesz zabłysnąć w jakiś sposób

Karpiu i Mith lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kaxo napisał:

mi tam pasuje, wszystko jest git. mam swoje miejsce oraz graczy do grania na serwerze, na gotówkę nie patrze. chociaż czasami jej brakuje do pogrania jakiejś akcji.

za kilka tygodni może mniej minie hype na Cyberpunka i wszystko wróci do normy.

unknown.png

rozumiemy

------------ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu wszystko wymaga poprawy jesli gamemasterzy(nie wszyscy ofc) zamiast rzeczywiscie nawiazywac kontakt ze spolecznoscia, organizowac akcje i wylapywac problemy wola sypac kary a administrator zamiast ratowac serwer woli zwolywac rade i dyskutowac o zasilkach wszyscy nawzajem obrzucaja sie gownem ludzie spierdalaja z serwera dymy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, curro napisał:

tu wszystko wymaga poprawy jesli gamemasterzy(nie wszyscy ofc) zamiast rzeczywiscie nawiazywac kontakt ze spolecznoscia, organizowac akcje i wylapywac problemy wola sypac kary a administrator zamiast ratowac serwer woli zwolywac rade i dyskutowac o zasilkach wszyscy nawzajem obrzucaja sie gownem ludzie spierdalaja z serwera dymy!!!

Gościu, gram z morfeuszem cały czas. Gość od dwóch tygodni nie może wejść do gry IC nawet na pięć minut bo cały czas coś ogarnia. Od Cornerów po jakieś akcje. To że wokół ciebie się nic nie dzieje, nie znaczy że nic się nie dzieje.

Karpiu lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram ja serwerze krótko bo intensywniej tydzień, ale już narzuciły mi się pewne spostrzeżenia.

Przedewszystkim brak wsparcia zielonych w realizacji pomysłów, dla mnie zdrowym podejściem gm-gracz wygląda tak że gdy przedstawisz pomysł, i widzi że ma on sens powinnien cię wspierać i umożliwiać to chociażby gotówką raz na jakiś czas, tymczasem teraz wszystki jest sprowadzane do poziomu skryptu, mój ziomo @MvTiX zresztą to opisał kilka stron wcześniej.

Druga kwestia jeat raczej skryptowa, ale przynajmniej moim zdaniem strasznie ogranicza możliwość Santos i jego potencjału do organizacji rave'ów, super jakby ekipa w końcu ogarneła strefy z muzyka.

Kolejne co rzuciło mi się na oczy to event team, moim zdaniem powinni robić spontaniczne akcje graczą, może bez przesady by było to co chwile ale zawsze jakaś nietypowa postać spotkana podczas gry będzie miłym urozmaiceniem dla graczy, właściwie zielonych też to po części powinno dotyczyć.

Jako gracz branży rozrywkowej czuje się w niej na prawde dobrze, wydaje mi się że @thelordzibi jest osobą która godnie siedzi na tym stołku, jedyną kwestią do których mógłbym się wpierdolić to troche przedługi czas czekania na materiały ale jesteśmy tylko ludzmi więc rozumiem to. Jedyną rzeczą która mnie boli jest troche przymałe uczestnictwo w wydarzeniach wykreowanych orzez graczy tego sektora, inaczej, niektóre rzeczy oraz akcje jak przykładowo mój post w którym jako członek kolektywu zarzucam policji rasizm może być wydarzeniem który napędzi samą branże jak i ludzi którzy chcą odgrywać coś związanego z tym, moge się mylić ale przyszło mi to na język.

 

Podsumowując, wydaje mi się że gracze uciekają przez częściowy brak swobody w kreowaniu swoich postaci jak i realizowania pomysłów, niektóre osoby w ekipie są jak dla mnie oldschoolami którzy może i grają dobrze, ale gdzieś zgubili się w czasie przez co mogą wydawać się teraz betonowymi łbami, miłego popołudnia i smacznej kawusi wszystkim.

@edit 1 skoro tak lubicie karać to pozbyjcie się spamu w dyskusji bo 60% ostatnich stron to jakieś przetyki a nie sensowne wypowiedzi.

Edytowane przez Madrosza
igvs, xDDD, Karpiu i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, STVNCX napisał:

Gościu, gram z morfeuszem cały czas. Gość od dwóch tygodni nie może wejść do gry IC nawet na pięć minut bo cały czas coś ogarnia. Od Cornerów po jakieś akcje. To że wokół ciebie się nic nie dzieje, nie znaczy że nic się nie dzieje.

grasz z morfeuszem caly czas, a on od dwoch tygodni nie moze wejsc do gry ic, skoro gamemasterzy nie daja sobie rady to niech dostana jakas pomoc spojrz co sie dzieje, ze ludzie nie dostaja kwitu za akcje nad ktora sie troche natrudzili albo akcja sie w ogole nie odbywa pomimo ze byla umowiona byla tez sytuacja gdzie jesli sie nie myle 6 osob powiazanych w przestepstwo dostalo z tego co pamietam za to 20k gdzie podczas akcji dwoch z nich dostalo ck poniewaz wbito im bw. Wystarczy poczytac posty a znajdziesz multum powodow co jest nie tak i dlaczego ludzie maja wyrzuty do najwazniejszej strefy serwera ktora jak dla mnie powinna byc caly czas wspierana a skoro graja dwa gangi na cale davis to chyba cos jest nie tak

Edytowane przez curro
Spectre i MvTiX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo tak lurkowalem sobie te forum przed chwilą i widze ze jest powrot do etapu z serwera w paleto, gdzie powstal dokladnie taki sam watek i gdzie byla dokladnie taka sama sytuacja czyli 0 czegokolwiek dla kogokolwiek; co smieszne tak samo jak w paleto: cywile maja zapierdalac na duty i gridnowac kase, mala ilosc gangow, a pd jak zwykle huje przesladuja xD nic sie totalnie nie zmienilo, ten serwer ma po prostu taki sam ciag zyciowy:

wow super admini robio serwer !!!! -> start serwera zostaje przelozony -> start serwera z podstawowymi bledami -> spolecznosc uswiadamia sobie ze nie ma tutaj podstawowych funkcji ale huj z tym punktem -> ludzie graja mimo ze jest jak jest -> polityka administracji nagle wraca do 2013 roku -> ludziewkurwieni.gif -> powstaje watek AKTUALNA SYTUACJA NA SERWERZE -> administracja i serwer zostaje wypunktowana -> administracja: bedom zmiany wyczekujcie.... -> czy sie cos konkretnego zmienia to odpowiedzcie sobie sami

 

serio juz kiedys pisalem taki sam ironiczny watek i dzis tez sie zmusilem do napisania tego bo nie mam totalnie nic merytorycznego do powiedzenia, sory ze musieliscie czytac ten wysryw ale taka kolej rzeczy

zreszta co mnie smieszy to to ze nie grajac na serwerze dokladnie wiem jak on wyglada z samego forum, dzieki pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin