Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, zozim napisał:

Jak mam odbierać LIDERA PD widząć jego posty na LI?

 

dawaj naskocz jeszcze ze to polak jest, no prosze cie robisz niepotrzebny spam w waznym temacie, bo ktos gra taka postac nie inna ktora wpasowuje sie w kanon gry. wole widziec takie posty niz gangusa co studiowal pierdolenie policji w ulica. duze joł, temat tez mysle ze wyczerpany bo idealnie tam zostalo wszystko podsumowane.
post scriptum: nie lideruje tutaj od 2? miesiecy, wspomagam aktualnie tylko Spectre bo mnie o to poprosil  : D

zZz i Spectre lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Duerte LoKo

Nie ma sensu się męczyć na tym serwerze. Polecam Wam zrezygnować i iść na gta world jak znacie angielski lub powrót do gta san andreas niestety (ja wybrałem gta world). Administracja sama sobie ten serwer rozpierdala, wszystko musi być po ich myśli i chuj, a jak wyrazisz swoje zdanie, masz inne zdanie na dany temat niż oni, to biorą to za hejt i od razu banują lub mutują. Biorą pod uwagę statsów, ludzi którzy grają w tryb, o którym tak na prawdę nie mają pojęcia, nie wiedzą co to jest dobry ROLEPLAY, wiedzą co to jest dobre GRINDOWANIE FORSY za ladą i WALENIE KONIA sobie do majątku po wpisaniu /stats. Nie rozumiem ludzi z administracji, jak można być takim ograniczonym graczem? Jak można ciągle powielać ten sam schemat na nowej odsłonie GTA i na nowym serwerze, na który wbiły ludzie z różnych serwerów rp? Czerwoni, dlaczego nie chcecie wprowadzić czegoś świeżego, coś czego jeszcze nie było? Czemu Wy cofacie się do 2013 z grą? Totalnie tego nie potrafię zrozumieć, to jest po prostu jakaś porażka. Mamy okazję grać na nowym GTA w roleplay, więc wykorzystajmy to i zróbmy coś nowego, a nie wieczne walenie sobie konia do tego, co było kiedyś. Kiedyś było strasznie chujowo, gracz z ośmioletnim stażem na rp to pisze. Nie chodzi mi tu o skrypt, który zresztą i tak jest chujowy (moje zdanie, nie żaden hejt), ale o gospodarkę serwera. Dlaczego Wam tak ciężko dać te 3k co godzinę dla gracza, żeby miał forsę na potrzebne mu rzeczy do gry? Stanie się coś? Rozpierdoli to serwer? Daliście 400 dolców, a 800 jak jest powyżej 120 ludzi na serwerze jak się nie mylę (jak się mylę to może ktoś mnie poprawić) i nagle zwiększyliście ceny pojazdów oraz mieszkań. Przecież to jest śmieszne i żałosne jednocześnie. Czemu Wy zamiast sprawić graczom przyjemność z gry, robicie im pod górkę? Nie potraficie zarządzać serwerem, to tego nie róbcie. Szkoda tylko czasu i nerwów. Ludzie się angażują w różne projekty, poświęcają temu swój cenny czas, a Wy do nich się wypinacie coś w stylu "pocałuj mnie w dupę, robimy po naszemu" - tak to wygląda z mojego punktu widzenia. To gracze tworzą serwer, bez nich nie ma nic i powinniście się do tego dostosować. Różni są gracze, nie dogodzisz wszystkim, ale w pierwszej kolejności zwracajcie uwagę na tych, którzy chcą grać naprawdę dobry ROLEPLAY i godnie reprezentować bardzo wysoki poziom rozgrywki na serwerze. Nie widzę dobrej przyszłości dla tego serwera szczerze mówiąc, jeszcze trochę i będą tylko dwie organizacje przestępcze na krzyż, bo ludziom odechce się grać i nie ma tutaj co się dziwić. Wszystko w poprzednich postach zostało podsumowane, ja dołożyłem jeszcze swoich 5 groszy. Zastanówcie się tam w administracji, jeżeli to w ogóle przeczytacie - to nie żaden hejt, nie próbuje tu nikogo atakować, tylko piszę samą prawdę. Otwórzcie mózgi, przestańcie się ograniczać i zacznijcie sprawiać graczom dużo przyjemności z gry, a nie na odwrót.

Edytowane przez Duerte LoKo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym to ja bym zakończył dyskusje i zamknął ten temat. Dziewięć stron w większości zajebanych wymianą argumentów, często mijających się z tym co powinno się tu pojawić. Ekipa niech weźmie sobie rady graczy do serca, bo ten projekt robicie dla nich, a nie dla siebie. Trzymam kciuki za was.

Edytowane przez Buzz Astral
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. W imieniu całej administracji chciałbym Wam podziękować za Wasze opinie tutaj. Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ będziemy wiedzieli, co możemy zrobić, aby naprawić obecną sytuację na serwerze. Na pewno weźmiemy sobie wszystko do serca, wyciągniemy odpowiednie wnioski i wprowadzimy zmiany, które Was zadowolą, ponieważ na prawdę zależy nam na projekcie i na jego dalszym rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin