Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #72 - Sylwestrowy update 🥳


mafineeek

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Jackal napisał:

Kiedyś jak się miało skin Rydera to byłeś kimś. Teraz każdy ma własną mordkę i swój fresh-ciuch. Symbolem zajebistości była savanna z hardtopem i kij baseballowy z podmianką drewnianą, którą widzisz tylko ty.


A jak chciałeś mieć savannkę z hydrauliką to musiałeś mieć panel ściganta, to były czasy... ściganci w złomiarskich japońcach, a nie co drugi w skylinie rh7

Zbl8kMI.gif

Edytowane przez nvr forgive
Orzeł lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jesus napisał:

zrobiłem taki topik, zobaczymy kiedy ktoś zaakceptuje.

tak zeby ktoś tylko wpisał to co go wkurwia (skryptowo co pasuje naprawić, nie że dodać...) + ew rozwiązanie, bez personalnych wjazdów. zobaczymy moze to wypali, bo kiedys stworzyłem taką dyskusje ludzie powrzucali swoje pierdolniki i popoprawiali te błedy

Ty poważne myślisz, że kiedykolwiek zaakceptują ten temat? Przecież na tym serwisie dyskusja nie istnieje od 2020 roku

charon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, 7pio napisał:

Poważnie. Został zaakceptowany. 🙂 

 

Ta tylko, wiesz naprawienie sparingu i wsiadania na rower, gówno zmieni w obecnej sytuacji. Temat powstał w odpowiedzi dla @doozan, który trafnie wypunktował, że spora część problemu leży po stronie zarządu. Temat oczywiście pod waszą ukochaną moderacją (xd), dt. tylko błędów w skrypcie, gdzie zapewne posty punktujące gówno zagrania ekipy serwera nie zostaną odkryte, dobrze wiecie, że nie chodzi o niedziałający boombox czy freeze, bo chociaż irytujące to nie są, to rzeczy przez które gracze powijają się z serwisu i wyczekują konkurencji.

Edytowane przez Grower
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Grower napisał:

Ta tylko, wiesz naprawienie sparingu i wsiadania na rower, gówno zmieni w obecnej sytuacji. Temat powstał w odpowiedzi dla @doozan, który trafnie wypunktował, że spora część problemu leży po stronie zarządu. Temat oczywiście pod waszą ukochaną moderacją (xd), dt. tylko błędów w skrypcie, gdzie zapewne posty punktujące gówno zagrania ekipy serwera nie zostaną odkryte, dobrze wiecie, że nie chodzi o niedziałający boombox czy freeze, bo chociaż irytujące to nie są, to rzeczy przez które gracze powijają się z serwisu i wyczekują konkurencji.

"gdzie zapewne posty punktujące gówno zagrania ekipy serwera nie zostaną odkryte" ~ tak też właśnie jest, wiem bo mój jest ukryty 🥰

Grower, Warszawiak i charon lubią to

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Grower napisał:

Ta tylko, wiesz naprawienie sparingu i wsiadania na rower, gówno zmieni w obecnej sytuacji. Temat powstał w odpowiedzi dla @doozan, który trafnie wypunktował, że spora część problemu leży po stronie zarządu. Temat oczywiście pod waszą ukochaną moderacją (xd), dt. tylko błędów w skrypcie, gdzie zapewne posty punktujące gówno zagrania ekipy serwera nie zostaną odkryte, dobrze wiecie, że nie chodzi o niedziałający boombox czy freeze, bo chociaż irytujące to nie są, to rzeczy przez które gracze powijają się z serwisu i wyczekują konkurencji.

moderacja akurat jest dobra, bo ograniczy posty w ktorych ktos obrzuca innego gracza/czlonka ekipy gownem na forum publicznym. Ten czlonek ekipy i tak to zobaczy, tak samo jak inni, ale nie napedzi to burzy wsrod graczy i nie sprowokuje zadnego wiekszego ruchu przeciwko xyz. Mimo wszystko temat moglby sie nazywac "co chcialbys zobaczyc na serwerze/co zmienilbys na serwerze/co poprawiloby twoj komfort rozgrywki na serwerze", bo wlasciwie zglaszanie bledow zwykle mozna zrobic przez ticket, albo piszac do jakiegos czlonka ekipy na pw discordowym

katae lubi to

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Grower napisał:

Ta tylko, wiesz naprawienie sparingu i wsiadania na rower, gówno zmieni w obecnej sytuacji. Temat powstał w odpowiedzi dla @doozan, który trafnie wypunktował, że spora część problemu leży po stronie zarządu. Temat oczywiście pod waszą ukochaną moderacją (xd), dt. tylko błędów w skrypcie, gdzie zapewne posty punktujące gówno zagrania ekipy serwera nie zostaną odkryte, dobrze wiecie, że nie chodzi o niedziałający boombox czy freeze, bo chociaż irytujące to nie są, to rzeczy przez które gracze powijają się z serwisu i wyczekują konkurencji.

człowiek wychodzi z inicjatywą to i tak źle i tak nie dobrze 😵‍💫

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Jesus napisał:

na tym to polega. ale to git, bo dzięki temu napędza się wyświetlenia postów (a tym samym reklamy) i serwerek zarabia

 

jedna połowa to gracze, którzy mają jakąś sympatię do tego serwera (np. ja) i nie koniecznie musi to być love4eveeer, po prostu sentyment do fajnego miejsca.

a druga połowa to ludzie, którzy zostali wyjebani ze swoich funkcji, stanowisk, pozycji. poobrażani pretensjonaliści (ciekawe czy jest takie słowo), którzy zaszli za skórę innym.

Totalnie zapomniałeś o trzeciej grupie, która totalnie miała dość tego cyrku na kółkach. Znikające tekstury w centrum, bo zostały wgrane pobugowane auta, gdzie weryfikację można było przeprowadzić po prostu wchodząc w sekcje komentarzy na stronie moda (bo dosłownie tam ludzie potrafią floodować o braku LODów przy modzie, który miał ostatnią aktualizację 5 lat wcześniej), niedziałające tekstury, wolno tworzone aktualizacje, agresywna monetyzacja, zarząd plujący graczom w ryj. Przecież te psiaki i kotki były kiedyś leakowane na discordzie serwera, na oddzielnym kanale dla premium. Kiedy to było? Dwa lub trzy lata temu? Wejdziesz sobie na Fivem, na NoPixela, masz tam dosłownie domki z interiorami w głównym worldzie, wszystko z opcją meblowania, masę nowych interiorów, nowe linie metra pod miastem oraz sieć kanałów. A na klimaciku do niedawna miałeś batalie o przyklejanie PNG na ścianę, bo niby klimatyczne, ale za duże lagi mogą być xDD Te twoje pieniądze z premek i reklamek, o których napisałeś, to nie zarobek serwera, bo serwer gówno z tego będzie miał, tylko zarobek zarządu i developerów, którzy sobie kupią w tygodniu jednego kebsika więcej. A auta dalej będą zapierdalać bez LODów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 01:11, kamn napisał:

Totalnie zapomniałeś o trzeciej grupie, która totalnie miała dość tego cyrku na kółkach. Znikające tekstury w centrum, bo zostały wgrane pobugowane auta, gdzie weryfikację można było przeprowadzić po prostu wchodząc w sekcje komentarzy na stronie moda (bo dosłownie tam ludzie potrafią floodować o braku LODów przy modzie, który miał ostatnią aktualizację 5 lat wcześniej), niedziałające tekstury, wolno tworzone aktualizacje, agresywna monetyzacja, zarząd plujący graczom w ryj. Przecież te psiaki i kotki były kiedyś leakowane na discordzie serwera, na oddzielnym kanale dla premium. Kiedy to było? Dwa lub trzy lata temu? Wejdziesz sobie na Fivem, na NoPixela, masz tam dosłownie domki z interiorami w głównym worldzie, wszystko z opcją meblowania, masę nowych interiorów, nowe linie metra pod miastem oraz sieć kanałów. A na klimaciku do niedawna miałeś batalie o przyklejanie PNG na ścianę, bo niby klimatyczne, ale za duże lagi mogą być xDD Te twoje pieniądze z premek i reklamek, o których napisałeś, to nie zarobek serwera, bo serwer gówno z tego będzie miał, tylko zarobek zarządu i developerów, którzy sobie kupią w tygodniu jednego kebsika więcej. A auta dalej będą zapierdalać bez LODów.

 skoro to problem to napisz to w tym poscie co zrobiłem, niech to usuną/zmienią/poprawią, skoro to coś pieprzy grę. Kto się tym wgl powinien zająć- zarząd? Wgl ja już kiedyś napisałem, że jeżeli pojazdy frakcyjne są problemem i byłoby głosowanie o usunięcie wozów frakcyjnych to ja z chęcią wrócę do tych z podstawki (mielibyśmy tylko jeden, ale nadal zajebisty), byle się grało zajebiście każdemu.

grałem na pixelu- tam jak siedziałem na szpitalku i kleiłem plasterki to było git, ale jak tylko wyszedłem poza drzwi to zero tekstur. mam ten plus na klimaciku, że gram poza miastem- nie lubie miasta, więc nie sięgają mnie te problemy mieszczuchów i garnuchów.

co do aktualizacji masz świętą kurza stopa rację. mając tak potężny serwer i chcąc utrzymać graczy to aktualizacje powinny pojawiać się dzień w dzień. Widziałem to na fivemach, że właściciel dodaje każdego dnia jakieś pierdolniki, a jak nie każdego dnia to co drugi/trzeci dzień. Pewnie się pojawiają jakieś łatki, ale powinni o tym chociaż informować w krótkich postach (bo to faktycznie buduje morale i pokazuje graczom, że coś się dzieje):
 

Cytat

- zoptymalizowane to i to,
- dodane to i to,
- usuniete to i to w zamian to i to.

co do pieniędzy się nie wypowiadam, bo nie moim interesem jest zaglądanie do cudzej kieszeni. wychodzę z założenia- nie chce > nie kupuje. a zeby miec premium czy tam jakieś inne pierdolniki wystarczy się poświęcić na rzecz serwera w ET i juz się coś dostaje

6_1_140_kdxrp.png.41b170337ca912794a5622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamn napisał:

A auta dalej będą zapierdalać bez LODów.

to zapraszam na moje pw, jeżeli takowe auta znajdują się aktualnie na serwerze, nie lepiej by było jakby gracze w takich sprawach kontaktowali się z ekipą niż wylewali żale na forum? 🙂 

madvalue lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, baryyy napisał:

to zapraszam na moje pw, jeżeli takowe auta znajdują się aktualnie na serwerze, nie lepiej by było jakby gracze w takich sprawach kontaktowali się z ekipą niż wylewali żale na forum? 🙂 

szczerze no nie dziwcie sie ze gracze wola "wylewac zale" na forum niz pisac po waszych pw xD jako szary gracz widzacy gify ze albo "grozisz" komus ze rozjebiesz mu glowe, albo ze wynosisz tam co nieco tez bym wolal napisac na forum by zyskac jakies podstawowe poparcie i sprawdzic czy tylko mnie ten problem nurtuje, niz tluc sie na pw : p Traktujac graczy jako takich co wylewaja zale na forum duzo nie zdzialasz/zdzialacie, bo ekipa projektu moze miec spory wplyw na to kto i ile osob gra na serwie

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, baryyy napisał:

to zapraszam na moje pw, jeżeli takowe auta znajdują się aktualnie na serwerze, nie lepiej by było jakby gracze w takich sprawach kontaktowali się z ekipą niż wylewali żale na forum? 🙂 

Stary, ja nawet nie gram obecnie na tym serwerze, a i tak wiem, że serwer jest popsuty, zwłaszcza te rzeczy, które były zepsute gdy jeszcze grałem. Zwłaszcza takie krytyczne problemy jak znikające tekstury w centrum na najwyższych ustawieniach graficznych, gdzie dosłownie wystarczy wejść do gry, zrespić się i w minutę idzie zauważyć: "Ej, coś się rozjebało". A przecież taki problem normalnie był, występował wręcz za długo. Serio chcesz oskarżać graczy o brak komunikacji, gdy dosłownie problemem jest wasz brak zainteresowania serwerem? Bawić się jak Bethesda po premierze Starfielda?

Jesus i Verenar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin