Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

czemu zawsze wszyscy muszą obrywać za debilizm innych graczy? gdzie tu logika? usunięcie grup rodziny nie pomoże wam w przekrętach tych debili a jeśli jesteście innego zdania to źle myślicie... ehhh Poczuj Vibe 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to też zajebiste, że w tytule dajecie, że tatuaże i fryzury, by potem "no siema, usuwamy rodzinki, jak nie zdążycie odpisać to macie pecha he he he". Raczej to powinno znaleźć się w tytule.

Edytowane przez puvtxr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 2137 sposobów na przekręty i to niewykrywalne a oni sie przyczepili tego, którego można zweryfikować w 10 sekund

 

@Toyer propozycja moja jest taka, nie tylko moja, tylko 99% serwera:

Ograniczyć tworzenie rodzinek do 5 osób (jakby były dodatkowe to na ticket dodawane przez członka ekipy)

Wszystkie wulgarne/idiotyczne nazwy usunąć. 

 

Wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Gromor lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupa rodzinki koniecznie potrzebna do zespawnowania waszych 17 supercarow z ktorych korzystacie w 20 osob takie sa fakty, bo napewno pod grupe rodzinki praktycznie kazdej sa dodawane kolezki co chca pojezdzic na nowej postaci samochodzikiem za 2 miliony bo przeciez nie ma innej rozgrywki niz taka zeby wszystko miec i jezdzic bez celu, potem placz jeszcze ze samochodzik za duzo pali. Jak jestes tam sam to po chuj ci zespawnowanie 10 pojazdow jak jezdzisz jednym w danej chwili? wy jetescie ograniczeni naprawde i kurwa nie potraficie z tej gry czerpac nic innego niz zarabanie pieniazkow (najlepiej jeszcze przelane) i ruchanie sie w interiorach 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quatre cent sept napisał:

Jest 2137 sposobów na przekręty i to niewykrywalne a oni sie przyczepili tego, którego można zweryfikować w 10 sekund

 

@Toyer propozycja moja jest taka, nie tylko moja, tylko 99% serwera:

Ograniczyć tworzenie rodzinek do 5 osób (jakby były dodatkowe to na ticket dodawane przez członka ekipy)

Wszystkie wulgarne/idiotyczne nazwy usunąć. 

 

Wtedy zobaczymy jak to będzie wyglądać.

Tu nawet można to ograniczać do trzech osób, na dobrą sprawę, bo po co Ci więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bulkaa napisał:

Jeśli vibe to spółka to podlega pod UOKiK

Trochę bawią mnie takie komentarze. Vibe za gotówkę sprzedaje jedynie vpointsy, które później możesz wymienić w sklepie na usługi. O ile ta decyzja jest debilna, to mają do tego prawo.

Siedem i kierownikmojito lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ozianin napisał:

Trochę bawią mnie takie komentarze. Vibe za gotówkę sprzedaje jedynie vpointsy, które później możesz wymienić w sklepie na usługi. O ile ta decyzja jest debilna, to mają do tego prawo.

tak, produktem który kupujesz a PLN są vpointsy a nie usługi w grze (rodzinka, etc). Więc prawnie nie ma się do czego przyczepić tak naprawdę.

Edytowane przez rajan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin