Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #75 Tatuaże i fryzury


avepy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, .Ukasz napisał:

Ile tam było, 1100vp za panel rodzinki? To czekam na moją stówke za 3 takie panele. Dane do przelewu macie 🙂

Według e-krs, patrząc na sprawozdania finansowe spółki nie widać niewypłacalności, więc.. Może starczy im na zwroty 😎

Mefiś, kiemon i Warszawiak lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chimera napisał:

Usuwanie rodzinek, usuwanie jachtów...
Niedługo może usuną komendy /me i /do

Może i jest chujowo, ale za to lepiej nie będzie.

Ja teraz czekam aż wprowadzą podatek na pojazdy w formie comiesięcznego ubezpieczenia. (Co dwa jak masz gold)

 

Edytowane przez Don Daniel
puvtxr, Barru, Mefiś i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2024 o 22:32, .Ukasz napisał:

Ile tam było, 1100vp za panel rodzinki? To czekam na moją stówke za 3 takie panele. Dane do przelewu macie 🙂

Oświadczam, że zgadzam się na natychmiastowe doładowanie mojego konta po weryfikacji płatności przez operatora płatności oraz rezygnuję z prawa do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od zakupu zgodnie z pkt. 13 art. 38 ustawy o prawach konsumenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Chimera napisał:

Usuwanie rodzinek, usuwanie jachtów...
Niedługo może usuną komendy /me i /do

napewno jachty należące do 0.01% serwera i rodzinki które używane są do dzielenia się grindowanym majatkiem maja duzy wplyw na gre RP xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin