Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Changelog #82


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany mocno na minus, szczególnie system związany z sterydami.

Nie rozumiem zmian z związku z cenami vPoints bo śmierdzi mocno skokiem na kasę graczy, szczególnie to wprowadzania ciuchów premium. Chętnie wspierałbym ten serwer w ramach subskrypcji miesięcznej, ale nie widzę takiego sensu. Od początku mam wrażenie ze podchodzicie do tego serwera tak samo jak ja do swojej pracy - na odpierdol. Brakuje urozmaiceń dla graczy w postaci systemu polowań, paintballa, zrobienia aplikacji na telefon w postaci telegrama aby półświatek miał zabawe. Nie będę rozpisywał się nawet na temat zbugowanych rzeczy czy popsutych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Quake18 napisał:

Zmiany mocno na minus, szczególnie system związany z sterydami.

Nie rozumiem zmian z związku z cenami vPoints bo śmierdzi mocno skokiem na kasę graczy, szczególnie to wprowadzania ciuchów premium. Chętnie wspierałbym ten serwer w ramach subskrypcji miesięcznej, ale nie widzę takiego sensu. Od początku mam wrażenie ze podchodzicie do tego serwera tak samo jak ja do swojej pracy - na odpierdol. Brakuje urozmaiceń dla graczy w postaci systemu polowań, paintballa, zrobienia aplikacji na telefon w postaci telegrama aby półświatek miał zabawe. Nie będę rozpisywał się nawet na temat zbugowanych rzeczy czy popsutych.

inflacja wariacie wszystko idzie do gory wiec ceny vpoints ida do gory.

nie wiem czemu staracie sie pieniezyc wszystko. wprowadzacie jakas paczke ciuchow dla posiadaczy konta premium xD to bez sensu

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra aktualizacja, ale uśmiech jest na twarzy.. czytając wiadomości osób z bólem tyłka że wprowadzili ciuchy tylko dla graczy Premium 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jak dobrze że zakup VP jest dobrowolny i będę miał dostęp do ciuchów dla graczy którzy wsparli serwer i nikt ich do tego nie zmuszał

Edytowane przez K4L3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tokarsky napisał:

Zajebisty skrypt siłowni, w końcu nie musze używać keybindera i zamiast siedzieć na afku przez 45 minut mogę zacząć grać rp... A nie, czekaj. Teraz muszę siedzieć i wpatrywać się jak debil w ekran, żeby w odpowiednim momencie wcisnąć odpowiednią sekwencję klawiszy pewnie raz na 15 minut XD. Niezły serwer RP, chłopcy nie ma co. Ciuchy premium to już w ogóle hit, ale mogliście przynajmniej nie podnosić cen osobom, które was wspierały, żeby ich jeszcze bardziej wydoić na kasę, bo premium oprócz tych ubrań teraz, nigdy nie oferowało nic interesującego. 

Ja tam w głowie czerwonych nie siedzę, więc tylko dam swoją opinię. Wzrosła cena średnio o 2-3 złote... to nie jest dużo. A jakby nie patrzeć, koszty utrzymania też idą do góry... świat nie zatrzymał się w miejscu, a ceny rosną. 

Z0Z0L lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początku roku pisałem, że tuning rozjechał się z winy skryptu, a nie alta, to byłem krytykowany - finalnie wszystko potwierdziło się, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty i przywrócili całość na odpowiednie tory. No ale czekaj... zamiast iść ku rozwojowi, to wręcz przeciwnie, aż mam wrażenie, że to takie małe sadomaso z Waszej strony.

 

  • Skillchecki w siłowni; shiiit, no way! Wprowadzacie system, który będzie zmuszał gracza do ciągłego obserwowania monitora w trakcie ćwiczeń, gdzie nie jest to żadna ciekawa rozgrywka, dobrze rozumiem? Doskonale wiecie, że jak sami nazwaliście /monotonne wciskanie lewego alta/ było już wcześniej dla niektórych uciążliwe i szukali obejscia, gdzie mogli w międzyczasie siedzieć na telefonie i oglądać, chociażby mecz, a teraz będą z przyjemnością gapić się w ekran, obserwując /skillchecki/? 
  • System sterydów; kolejny strzał w kolano. Jeden z lepszych systemów dla normalnych osób, które nie chciały bawić się w siedzenie pół roku na siłowni, żeby wbić jakiś pieprzony statusik pod nickiem i grać napakowanego gościa - tym bardziej że nie każdy ma czas grać po x godzin/dziennie, żeby wczuć się w zamierzoną wcześniej role.
  • Ciuchy premium i zwyżka cen vpointsów; świetny ruch, ewidentnie pomysłodawca tego ruchu nadawałby się do polityki, bo idzie mu niesamowicie - nie dość, że drożej, to jeszcze mniej! Ciuszki premium kosztowały tyle złotówek? Rozumiem, że w tej kwocie dostaliście jeszcze paczkę takich samych w wersji fizycznej do kompletu, bo jak nie, to... niezły kek. Czekamy jeszcze na rework /o sex dla gold premium i zakaz grania eseksów bez wspomnianej komendy, żeby jeszcze więcej sprzedało się vpointsów! Osoby, które komentują powyżej, że ból tyłka, bo ciuchy tylko dla premium - większość ma to gdzieś, bo chodzi o coś całkiem innego ale nie zrozumieją tego dzieciaczki, których życiem jest stanie po naście godzin za lada w ulubionej restauracji (XD).

 

Ruszacie rzeczy, których nie było potrzeby ruszać, a jeżeli uważaliście inaczej, to powinniście podjąć jakąkolwiek dyskusje w społeczności, żeby wszystko było miód malina, a nie, że teraz wychodzi niezły shit - tym bardziej że jak nieraz twierdziliście, to serwer jest dla graczy i ich zdanie jest ważne; chyba jednak nie do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, NiezależnaFretka napisał:

Ja tam w głowie czerwonych nie siedzę, więc tylko dam swoją opinię. Wzrosła cena o 2 złotych... to nie jest dużo. A jakby nie patrzeć, koszty utrzymania też idą do góry... świat nie zatrzymał się w miejscu, a ceny rosną. 

Tyłki bolą!!! Płakać o 2 złote ha ha ha!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kate napisał:

Te ubrania na premium, to na premium standard czy gold?

Z tego co ja zrozumiałam, to gold. 

5 minut temu, K4L3K napisał:

Dobra aktualizacja, ale uśmiech jest na twarzy.. czytając wiadomości osób z bólem tyłka że wprowadzili ciuchy tylko dla graczy Premium 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jak dobrze że zakup VP jest dobrowolny i będę miał dostęp do ciuchów dla graczy którzy wsparli serwer i nikt ich do tego nie zmuszał

I tu błąd. Owszem wprowadzone zostały ubrania premium, ale także darmowe paczki dostały swój mocny update i dodane zostały darmowe ciuchy.

Z0Z0L lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NiezależnaFretka napisał:

Z tego co ja zrozumiałam, to gold. 

I tu błąd. Owszem wprowadzone zostały ubrania premium, ale także darmowe paczki dostały swój mocny update i dodane zostały darmowe ciuchy.

A niech sobie będą, śmiech że jest płacz o paczke z ciuchami premium XDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Castle. napisał:

Jak na początku roku pisałem, że tuning rozjechał się z winy skryptu, a nie alta, to byłem krytykowany - finalnie wszystko potwierdziło się, chłopaki odwalili kawał dobrej roboty i przywrócili całość na odpowiednie tory. No ale czekaj... zamiast iść ku rozwojowi, to wręcz przeciwnie, aż mam wrażenie, że to takie małe sadomaso z Waszej strony.

 

  • Skillchecki w siłowni; shiiit, no way! Wprowadzacie system, który będzie zmuszał gracza do ciągłego obserwowania monitora w trakcie ćwiczeń, gdzie nie jest to żadna ciekawa rozgrywka, dobrze rozumiem? Doskonale wiecie, że jak sami nazwaliście /monotonne wciskanie lewego alta/ było już wcześniej dla niektórych uciążliwe i szukali obejscia, gdzie mogli w międzyczasie siedzieć na telefonie i oglądać, chociażby mecz, a teraz będą z przyjemnością gapić się w ekran, obserwując /skillchecki/? 
  • System sterydów; kolejny strzał w kolano. Jeden z lepszych systemów dla normalnych osób, które nie chciały bawić się w siedzenie pół roku na siłowni, żeby wbić jakiś pieprzony statusik pod nickiem i grać napakowanego gościa - tym bardziej że nie każdy ma czas grać po x godzin/dziennie, żeby wczuć się w zamierzoną wcześniej role.
  • Ciuchy premium i zwyżka cen vpointsów; świetny ruch, ewidentnie pomysłodawca tego ruchu nadawałby się do polityki, bo idzie mu niesamowicie - nie dość, że drożej, to jeszcze mniej! Ciuszki premium kosztowały tyle złotówek? Rozumiem, że w tej kwocie dostaliście jeszcze paczkę takich samych w wersji fizycznej do kompletu, bo jak nie, to... niezły kek. Czekamy jeszcze na rework /o sex dla gold premium i zakaz grania eseksów bez wspomnianej komendy, żeby jeszcze więcej sprzedało się vpointsów! Osoby, które komentują powyżej, że ból tyłka, bo ciuchy tylko dla premium - większość ma to gdzieś, bo chodzi o coś całkiem innego ale nie zrozumieją tego dzieciaczki, których życiem jest stanie po naście godzin za lada w ulubionej restauracji (XD).

 

Ruszacie rzeczy, których nie było potrzeby ruszać, a jeżeli uważaliście inaczej, to powinniście podjąć jakąkolwiek dyskusje w społeczności, żeby wszystko było miód malina, a nie, że teraz wychodzi niezły shit - tym bardziej że jak nieraz twierdziliście, to serwer jest dla graczy i ich zdanie jest ważne; chyba jednak nie do końca. 

- Skillchecki - a kiedy było dozwolone granie na bocie/makro? Właściwie w jakiej grze można grać na botach? Chyba w żadnej. Za to najczęściej daje się kicki jak się przyłapie kogoś na tym. 
- Sterydy - nie wypowiem, nie używałam tego systemu. 
- Ciuchy premium - każdy (a przynajmniej większość) zewnętrzny modder, który wykonuje jakościowe mody czy w tym przypadku ubrania, bierze pieniądze... Do tego pewnie dochodzą pewnie jakieś dodatkowe kwoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin