Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/takeoff] Burton


Burton

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Burton - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Mike Carter
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: Zatajanie informacji odnośnie wycieku, toksyczne zachowanie wobec gracza
Członek ekipy nakładający karę: takeoff
Wyjaśnienie sytuacji: Na wstępie powiem, że gdyby nie twój ban, to nikt by o sprawie nie wiedział. Ale jak tak bardzo cię to zabolało, że jedna osoba dowiedziała się o waszym nocnym eseksie, to teraz się dowie cały serwer, bo przecież muszę złożyć wyjaśnienia.

A teraz wracając, wszedłem w posiadanie jakże tajnej informacji, że takeoff, który mnie zbanował, odgrywa gorącą akcję seksu z Zuzą (marcellax na forum) pod nickiem Carmen Ledner, która wcześniej grała przy naszej organizacji. Żeby przyśmieszkować, napisałem do niej, że kokainowy seks pod napisem Vinewood z widokiem na miasto to musi być nowy poziom przeżyć. Ona odpisała, że do seksu nie doszło i żebym się nie martwił, to odpisałem tylko, że dopiero teraz mnie zmartwiła i myślałem, że to będzie koniec przygód.

JAKIEŻ BYŁO MOJE ZDZIWIENIE, jak kilka minut później odezwała się do mnie druga strona miłosnych przeżyć z kategorii public, czyli takeoff. Zaczął mnie przyciskać na temat sposobu pozyskania tajnych informacji o łapaniu za tyłek i ssaniu palca na /me, a jak mu odpisałem, że nie ma z czego dramy robić i nie odpowiem mu na te pytanie, gdyż po prostu nie muszę, to zostałem zbanowany pod dwoma śmiesznymi pretekstami, bo:
a) jedyny wyciek jaki nastąpił, to czyjeś nocne polucje. Nie wyniosłem kodów nuklearnych z waszego serwera, nie wyprowadziłem haseł z bazy danych. Poza tym, hipokryto, sam chwilę później dostałeś screeny z naszego organizacyjnego discorda. Pogadamy o wyciekach?
b) to, co napisałem do Zuzy, nie było w żadnym stopniu toksyczne.

Jak dla mnie, to to był klasyczny przykład power tripa. 🙃

Nie wiem też, czy przypadkiem swoim spermiarstwem i urażoną godnością, nie zabiłeś organizacji na serwerze. Mam nadzieję, że ktoś to ewentualnie przejmie.

Bez poważania,
Burton

Ewentualne screeny/świadkowie:

ejknljK.png

Pic. 1 toxic masculinity

wgcF4qf.png

Pic. 2  Rozmowa z takeoffem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Burton napisał:

że jedna osoba dowiedziała się o waszym nocnym eseksie

Nie było eseksu, lizanie palców w geście zażywanie kokainy po imprezie na Vinewood. Nawet jeżeli moja postać by dymała haha to nic nie znaczy.

 

9 minut temu, Burton napisał:

Poza tym, hipokryto, sam chwilę później dostałeś screeny z naszego organizacyjnego discorda. Pogadamy o wyciekach

Wasz prywatny discord a screenowanie speca to są dwie różne rzeczy.

 

Osobiście przedłużam bana do 15 dni, o reszcie zadecyduje przyjmujący apelacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, takeoff napisał:

Nie było eseksu, lizanie palców w geście zażywanie kokainy po imprezie na Vinewood. Nawet jeżeli moja postać by dymała haha to nic nie znaczy.

Do niczego nie doszło, wsadziłem tylko końcówkę.

 

5 minut temu, takeoff napisał:

Wasz prywatny discord a screenowanie speca to są dwie różne rzeczy.

Owszem, uważam, że ktoś wynoszący informacje z prywatnego discorda jest dużo bardziej dysruptywny, aniżeli jeden śmieszek na /w do osoby, która brała w tym udział. Musisz mieć totalne problemy ze swoją samooceną, że cię to tak uraziło.

 

5 minut temu, takeoff napisał:

Osobiście przedłużam bana do 15 dni, o reszcie zadecyduje przyjmujący apelacje.

Spoiler

Oh No Anyway Template (as HD as I could find) : hdmemes

 

Edytowane przez Burton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Burton napisał:

Wynoszenie /me łapie za tyłek na serwerze jest piętnowane

Wynoszenie ME LAPIE ZA TYLEK przez /aspec jest piętnowane, masz racje. Krycie kolegi tym samym jest rzeczą po prostu zakazaną.

 

16 minut temu, Burton napisał:

próby doxxingu i wyciągania prywatnych informacji w postaci wieku już nie?

Mylisz te pojęcia ze zwykłym pytaniem o Twój wiek. W której grzecznie mi powiedziałeś, że nie masz zamiaru ze mną rozmawiać i przyznałem Ci racje, że masz takie prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, takeoff napisał:

Wynoszenie ME LAPIE ZA TYLEK przez /aspec jest piętnowane, masz racje. Krycie kolegi tym samym jest rzeczą po prostu zakazaną.

  Poproszę o konkretny punkt regulaminu, który został przeze mnie złamany.

 

1 minutę temu, takeoff napisał:

Mylisz te pojęcia ze zwykłym pytaniem o Twój wiek. W której grzecznie mi powiedziałeś, że nie masz zamiaru ze mną rozmawiać i przyznałem Ci racje, że masz takie prawo.

Ja nie wiem do czego ty chcesz wykorzystać mój wiek. Podstawowa zasada ograniczonego zaufania w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takeoff napisał:

unknown.png

 

Dorzuce tylko w kwestii tego, że próbowałem mu wytłumaczyć i finalnie usunąć bana.  Sytuacja tyczyła się wycieku informacji ze speca a nie mojego jakiegoś tam bólu o gierkę IC.

Walnę double posta, bo jeszcze tak mnie tknęło. Warto nadmienić, że rozmowa odbyła się po tym, jak przyszedłeś z całą swoją pyszałkowatością do nas na discorda i robiłeś coś na pograniczu trollingu/tauntowania całej grupy swoim wybujałym ego. Jak screeny będą potrzebne, to je załączę.

 

Dobranoc.

 

p.s. Zuza, znowu swoją złość kierujesz w złe osoby. Gdybyś na moje /w odpisała „haha ;p”, zamiast szczucia mnie swoim rycerzem na białym koniu, to nie musiałbym tu opisywać, co robiliście. I nie obrażaj się na wszystkich z naszej organizacji, bo tylko ja się udzielam w tym wątku, więc nie pisz do nich w liczbie mnogiej.

Arachne, Skrzypo, Pawlik i 2 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Burton napisał:

 

p.s. Zuza, znowu swoją złość kierujesz w złe osoby. Gdybyś na moje /w odpisała „haha ;p”, zamiast szczucia mnie swoim rycerzem na białym koniu, to nie musiałbym tu opisywać, co robiliście. I nie obrażaj się na wszystkich z naszej organizacji, bo tylko ja się udzielam w tym wątku, więc nie pisz do nich w liczbie mnogiej.

ale co ty gadasz teraz gościu przecież ja do nikogo z Was nie pisałam, oprócz prywatnej rozmowy z Bartem który sam napisał, tak samo nic nie odpisałam na PW że poszczuje cię swoim rycerzem nie wiem ktoś tu ma jakieś jazdy na bani chore nie rozumiem skąd masz takie info, trzeba myśleć co się robi, oby mniej takich sytuacji było.

idźcie już spać dobranoc 

3bute i The_Danny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale

Nie wiem która z tych rzeczy jest dziwniejsza.

-Że ktoś gra ruchanie na RP,

-Że ktoś podgląda kogoś jak gra ruchhanie na pisanym czacie,

-Czy to, że ktoś się o to wykłóca na forum?

O co chodzi? Jest tu jakiś szczegół, który pominąłem?

Edytowane przez Katsuru
murmir, Arachne, Klonek i 9 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nic nie wniosę, to pomogę wszystkim i podam te punkty regulaminu. Poza tym od rozwiązania tej sprawy zależy przyszłość organizacji.

1.4 Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do własnego interpretowania dowolnego punktu lub podpunktu regulaminu;

1.5 Każdy użytkownik mający dostęp do informacji niejawnych zobowiązuje się do zachowania tajemnicy i nie rozpowszechnienia jakichkolwiek informacji dotyczących projektu, do których będzie miał dostęp, tak w czasie pełnienia danej funkcji, jak i po jej ustaniu;

 

Punkt 1.4. Możesz przypasować do każdej kary, jaką sobie nałożysz dla widzimisię. Wówczas niepotrzebne by było tworzenie działu wniosków o apelację, pochwał i skarg, bo sobie możesz sprintowanie po centrum podłożyć pod niszczenie innym rozgrywki.

1.5  Jeśli informacją niejawną projektu Vibe-RP.pl jest fakt uprawiania seksu na wzgórzach Vinewood, a nie np. hasła, budowa bazy danych czy rozwiązania skryptowe, to niezbyt tajemnicza ta komnata tajemnic. Ale wydaje mi się, że jednak ten punkt nawiązuje do informacji o zarządzaniu serwerem, a nie wkładaniu rąk w majtki na /me przez twoją postać na innej postaci.

Edytowane przez Pawlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wy powaznie wciąż myslicie ze ten człowiek dostał bana bo moja postac łapała za tyłek kogoś pod vinewood.

Pozwolcie, ze wam wytlumacze to.

 

1. Doszło do wycieku ASPEC na wasza konfe Lost MC od człowieka z ekipy. (Co jest w ekipie wysoko piętnowane z racji na dbałość o komfort graczy. I jest to nadużyciem) JUZ PAL LICHO CO GRAŁEM BO TUTAJ PORUSZENIE ROBICIE O TO ZE MOJA POSTAC ŁAPAŁA DRUGA ZA DUPE I WKŁADAŁA JEJ PALEC Z KOKAINA DO UST. 

2. Jeszcze przed moja niewiedza zapytałem się Burtona od kogo ma informacje. (Może ktoś był w krzakach i go nie widziałem? Wole jednak to konfrontować z druga strona. )

3. Ekipa została poruszona, oczywiście osoba z ekipy przyznała się do udzielenia wycieku. (Pomijam nick bo ta osoba wie już co zrobiła złego)

4. W momencie kiedy kryjesz nadużycie robisz również szkodę serwerowi za co zostales zbanowany. Spytałem się Ciebie grzecznie w dobrej wierze, nie chciałeś odpowiedzieć. Jak to się mówi KRYCIE DOWODÓW JEST WSPÓŁUDZIAŁEM. 
 

Zawsze kiedy chce ocenić słuszność swojego zachowania pytam siebie po śnie czy zrobiłbym to drugi raz. Owszem, ze bym to zrobił. Patową sytuacja jest to kiedy gracze robią interakcje na /c [ID] bo boją się wycieków ich gry. Ja tego oczywiście nie robiłem. Skoro sam byles 10 lat temu w ekipie na jakimś projekcie to powinienes te rzeczy wiedzieć a tymbardziej respektować. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin