Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Roeca Crew | TSCF


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, amerikano napisał:

Panowie, zdecydowaliśmy się na odpięcie tematu na ten czas. Nie widzimy w projekcie wizytówki serwera. Mam nadzieję, że pokażecie nam, że się srogo myliliśmy. Powodzenia!

Mamy to w głębokim poważaniu, serio. Liczę, że nas rozumiecie. Essa.

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, amerikano napisał:

Panowie, zdecydowaliśmy się na odpięcie tematu na ten czas. Nie widzimy w projekcie wizytówki serwera. Mam nadzieję, że pokażecie nam, że się srogo myliliśmy. Powodzenia!

Ty miales jakąkolwiek organizacje, która cokolwiek sobą reprezentowala? Jesteś ostatnią osobą, która powinna to oceniać, bo sobą reprezentujesz jedynie smieszny drill/trap gameplay. To nie jest obraza, subiektywna opinia, ta ekipa jest najgodniejszym zastępstwem na miejsce starych pierdzieli pellegrinowców jak karaś, myszor, adi czy ja, wszyscy jestesmy dumni, że @Eliteq z pomocą kolegów wyprowadził tą organizacje z gówna, w jakim była, przez naszą nieobecność na początku. Ten projekt to przyklad dla wielu na tym serwerze, a Ty chcesz ich dyskredytować? Zrób im przysluge i pierdolnij baranka w ściane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joka napisał:

Ty miales jakąkolwiek organizacje, która cokolwiek sobą reprezentowala? Jesteś ostatnią osobą, która powinna to oceniać, bo sobą reprezentujesz jedynie smieszny drill/trap gameplay. To nie jest obraza, subiektywna opinia, ta ekipa jest najgodniejszym zastępstwem na miejsce starych pierdzieli pellegrinowców jak karaś, myszor, adi czy ja, wszyscy jestesmy dumni, że @Eliteq z pomocą kolegów wyprowadził tą organizacje z gówna, w jakim była, przez naszą nieobecność na początku. Ten projekt to przyklad dla wielu na tym serwerze, a Ty chcesz ich dyskredytować? Zrób im przysluge i pierdolnij baranka w ściane 

Po pierwsze to nie jest w pełni moja decyzja. Po drugie to, co o mnie piszesz to jakaś jebana bzdura, a twojej gry nie będę oceniał, ponieważ byłoby to nierówną walką.  Zrób przysługę chłopakom i przestań zaśmiecać ten temat. 

 

2 minuty temu, Pawlik napisał:

Nie dodawaliście murzyńskich kawałków do screenów to teraz macie.

Po pierwsze to nie jest w pełni moja decyzja

kwasek i mateo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Proszę już zostawić ten temat w spokoju. Jedziemy dalej z koksem, angażując mnóstwo ludzi do naszej rozgrywki jak dotychczas, opinie pułświadkowców zostawiając w tyle. Widocznie nasze kilkuletnie doświadczenie w graniu podobnych klimatów jest niewystarczające, zastosujemy się teraz do przekazanych nam uwag(?) ..znawców w temacie każdego sektora rozgrywki.

Edytowane przez Wasiu_RPK

sygnatura_wasiu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin