Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

☠︎︎ Once Gone, Now Revived: VANDALS MC ☠︎︎


rumcajs

Rekomendowane odpowiedzi

jmPvpYZ.gifMWey5OV.pngHtQRksz.pngDJWjN4Q.png

OOC:

Spoiler

No siema!
Minęło już prawie półtora roku od zakończenia pierwszego sezonu naszej rozgrywki w Vandals MC. W międzyczasie próbowaliśmy swoich sił w kilku innych projektach [jedne wypaliły lepiej, inne gorzej] ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że najlepiej odnajdujemy się w środowisku pustynnym. Dlatego też postanowiliśmy wrócić z odświeżoną wersją naszej dawnej rozgrywki.
Głównym założeniem projektu jest rewitalizacja rozgrywki na terenach pozamiejskich, które naszym zdaniem mają ogromny, niewykorzystany potencjał. Tym razem chcemy jednak podejść do tematu trochę inaczej - wprowadzając więcej kontrastów względem poprzedniej edycji, stawiając na większą różnorodność charakterów oraz wyraźnie mocniejszy nacisk na grę z innymi graczami.
Na potrzeby projektu delikatnie zmieniliśmy ramy czasowe - głownie chodzi o odległość od wydarzeń między tym co graliśmy, a obecną rozgrywką. Nie powinno to jednak stanowić większego problemu w interakcjach z osobami, które miały już z nami styczność w przeszłości - wręcz przeciwnie, może to otworzyć nowe możliwości fabularne, oraz ułatwić kontakt z klubem.
Rozgrywkę rozpoczynamy na zupełnie nowych postaciach, ponieważ zależy nam na ponownym zbudowaniu klubu od zera. Nie oznacza to jednak całkowitego odcięcia się od poprzednich wydarzeń - planujemy wprowadzić drobny twist w postaci epizodycznych tymczasowych powrotów twarzy z wcześniejszej rozgrywki, które mogą pojawiać się w tle lub odgrywać mniejsze, ale znaczące role w historii.

Początkowe szeregi nowej edycji zasilą między innymi osoby, które miały już okazję współtworzyć poprzednią odsłonę: @Muchomorek @L1V @blackmouse @VDX @Raven_ @empero @DraQonPL @SarneK @RudyAkaSuarez + kliku chętnych...

 

VDX, Vesa, 0xy i 27 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

**Członkowie klubu motocyklowego z Sandy Shores mogli ujrzeć ogromną grupę bikersów z Meksyku, która perfidnie przejeżdżała przez ich ścisłe terytorium. Byli to członkowie klubu Los Malvados MC - pojawili się bez uprzedzenia w kamizelkach. Kolesie wiedzieli co robią i stwierdzili, że nie mają zamiaru kontaktować się z lokalnym klubem co automatycznie wrzuca dissrespect w ich kierunku.**

2.png?ex=6a3da1e7&is=6a3c5067&hm=02cf4b2daf532685710991bbe95d2a0c608aaf5ed0a9ff3b2add472ac14bbc44&

image.png.7e7ccecd438cd57366dd96bef2b73f79.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, war on drugs napisał:

dixon co ty kurwa z deva na vibe przyszedles bo cie wykurzylismy zawijaj sie stad od chlopakow albo i tu przyjdziemy 🤣🤣🤣🤣

Znudziło sie nam bicie Was po głowach, nie byliście żadnymi rywalami - nawet jak płakaliscie o pomoc do kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin