Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

RageMP: Co dalej


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, jack napier napisał:

fakty sa takie ze charon to tylko gra aktorska i teatralna maska prawdziwi psychopaci wyjeliby mu jelita paleczkami do ryzu i przerobili go na siedem nieszczesc w wersji ilawskiej 

co ty tutaj za belkot wypisujesz? po co ty wogole gadasz o prawdziwych psychopatach dzieciaku? jutro beda cie gonic po korytarzach w szkole i to bedzie twoja jedyna stycznosc z psychopatia. Kim ty jestes zeby mowic ludziom takie rzeczy co ty tutaj piszesz? nigdy nie uprawiales nawet seksu z kobieta, jestes po prostu zabawny...  daruj sobie pisanie wiecej wiadomosci o mojej osobie bo zostaniesz sporawdzony na ziemie. 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dziwnie mi się na to, spędziłem na tym serwerze blisko 2k godzin, poznałem tu wspaniałe osoby i teraz patrzę jak serwer (najpewniej) przestaje istnieć. Bardzo mocno krytykowałem to jakie było podejście na tym serwerze, ale co jak co (to trochę jak z żona co pierdoli Ci codziennie i Cię wkurwia, ale dalej ją kochasz) lubialem tutaj grać, naprawdę wiele nocek się zarywalo żeby ponapierdalac jak najdłużej tutaj. Smutne bardzo smutne na bank ten serwer zostanie w mojej pamięci na bardzo długi okres czasu. Szaralt 

SEX11 i koka lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ernest.xyz napisał:

Strasznie dziwnie mi się na to, spędziłem na tym serwerze blisko 2k godzin, poznałem tu wspaniałe osoby i teraz patrzę jak serwer (najpewniej) przestaje istnieć. Bardzo mocno krytykowałem to jakie było podejście na tym serwerze, ale co jak co (to trochę jak z żona co pierdoli Ci codziennie i Cię wkurwia, ale dalej ją kochasz) lubialem tutaj grać, naprawdę wiele nocek się zarywalo żeby ponapierdalac jak najdłużej tutaj. Smutne bardzo smutne na bank ten serwer zostanie w mojej pamięci na bardzo długi okres czasu. Szaralt 

Nie jest powiedziane, że po 31 sierpnia na pewno serwer zniknie 😉

Xirmur, triple6 i skinny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin