Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] Doctor Garage


Hi im Wolff

Rekomendowane odpowiedzi

BB1a8Eg.png

 


― ONE WAY TICKET
Na mieście rozniosła się plotka o nowo powstałym warsztacie na skrzyżowaniu ulic Power Street / Innocence Boulevard - Strawberry. Rozmowy na językach dodatkowo napędza bardzo dobra renoma marki Doctor. Postanawiasz udać się tam, sprawdzić to na własnej skórze. Wita Cię przestronny warsztat, pachnący najlepszymi, znanymi Ci zapachami. Okazuje się, że ludzie tam pracujący siedzą w temacie po uszy. Od tej pory jest tylko jedna opcja gdzie naprawiasz oraz tuningujesz swoje wozy. To właśnie Doctor Garage.
 

― DOCTOR GARAGE
Świeżo powstałe przedsiębiorstwo spod szyldu Doctor oferujące usługi związane z utrzymaniem oraz konserwacją wszelkiego rodzaju pojazdów. Warsztat mieści się w dzielnicy Strawberry. Załoga składa się z osób, dla których największą wartość ma motoryzacja, ale też nastrój i żądany efekt konsumenta. Wjeżdżając do warsztatu wyczujesz nie tylko zapach spalonego jointa, ale też charakterystyczny smród benzyny czy oleju silnikowego. Zostaniesz tutaj obsłużony niezależnie od pojazdu, którym zagościsz w warsztacie. W zależności od wymagań klienta, załoga postara się sprostać oczekiwaniom kontrahenta.

 

AK7Cayb.png

 

― OOC
Siemano, wychodzę z inicjatywą stworzenia warsztatu pod marką Doctor, będzie to kolejny wątek dla mojej postaci. Chcę stworzyć fajne miejsce, dla osób zainteresowanych tematyką motoryzacji, a także dla zwykłego Johnsona, który przyjedzie tylko po to by naprawić coś w swoim aucie. Mam pewne pomysły, które zostaną wdrożone w życie, jeśli aplikacja zostanie zaakceptowana. Na tą chwilę posiadam dobrze prosperujący coffee shop, myślę, że odnajdę się przy prowadzeniu kolejnego biznesu.    

Edytowane przez walo walovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Doctor Company poszerzyło swoje usługi o lawetę, już teraz klienci mogą skorzystać z tej opcji, gdy potrzebują naprawy pojazdu, albo chcą zmodyfikować swojego muscle car'a bez osobistej wizyty w warsztacie. Dodatkowo firma wypuściła opcje zamówień online na ich stronie internetowej pod tym linkiem** https://discord.gg/rEZAJR4v6W

MakZuZ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

BB1a8Eg.png

** Warsztat wznawia działanie po przerwie związanej z przejęciem warsztatu przez nowego właściciela, przeprowadzana jest reorganizacja personelu wraz z odbytym już powierzchownym remontem wnętrza warsztatu, prócz tego sam warsztat rozpoczyna wiele akcji reklamowych przez co w lokalnych gazetach oraz nagłośniach radiowych jest głośno o rekrutacji do warsztatu.**

** Na Lifeinvaderze otwarta została również strona warsztatu którą można znaleźć poniżej.

https://li.v-rp.pl/pages/doctorgarage


 

 

Jesus, skyy2 i paciej lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spacer.png

**Na mieście kraży plotka o kolejnym przejęciu warsztatu przez nowego własciciela, Warsztat z Strawberry po ponad miesięcznej przerwie wrócił w łaski klientów z nowym chętnym do pracy i przyjemnym w rozmowie zespołem.**
**Warsztat już w dniu przejęcia pobił rekord klientów znajdujących sie w warsztacie tworząc kolejke praktycznie do pobliskiego sklepu spożywczego.**

Edytowane przez Hi im Wolff
szmusi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin