Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#22 Vibe Update 1.52


Toyer

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jaguar napisał:

Co się śmiejesz. Takie zabawne to dla ciebie jest Toyer XD

No ale taki jest formalnie zamysł działania tej garderoby XD
Kupujesz powiedzmy trzy przedmioty ubrania(koszulka, spodnie, obuwie), następnie przy pomocy garderoby, robisz z tych trzech przedmiotów jeden, który odpowiada za cały ubiór.
Jeżeli chcesz mieć powiedzmy nie wiem - trzy stroje z tymi samymi butami, kup trzy kolejne pary, aby dodać je do outfitu - nie ma w tym żadnej pokrętnej logiki, która mogłaby być zbyt ciężka do zrozumienia.

Kizzy i gbehodziarz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zrozumiałem przekaz. 

2 minuty temu, szeryfuwa napisał:

No ale taki jest formalnie zamysł działania tej garderoby XD
Kupujesz powiedzmy trzy przedmioty ubrania(koszulka, spodnie, obuwie), następnie przy pomocy garderoby, robisz z tych trzech przedmiotów jeden, który odpowiada za cały ubiór.
Jeżeli chcesz mieć powiedzmy nie wiem - trzy stroje z tymi samymi butami, kup trzy kolejne pary, aby dodać je do outfitu - nie ma w tym żadnej pokrętnej logiki, która mogłaby być zbyt ciężka do zrozumienia.

 

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, shoto napisał:

zajebiscie ze kolejna rzecz ktora byla za darmo czyli zmiana nicku postaci jest wpierdalana na sile do vibeshopu zeby tylko zarobic kolejne 10 zlotowek

chlopie, kolesie poswiecaja dla tego projektu mase czasu OOC, to naturalne, ze chca tez zgarnac z tego jakis kwit. @Mejaru

Edytowane przez Eliteq
Caenis i Kizzy lubią to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szeptacz
8 godzin temu, Jackal napisał:

Jasne, że może uniknąć. Tak samo można uniknąć nie grając na postaci czy ją cekując. To jest dosłownie to samo. Po zmianie danych personalnych nasza dotychczasowa postać przestaje istnieć.

Czyli tak ostatecznie w końcu będzie? Wcześniej ktoś z ekipy (nie pamiętam już czy tutaj w temacie, na discord czy w grze) pisał, że to nadal coś ala kontynuacja wątku postaci na nowym nicku. Zdążyłem się pogubić. 

Jeżeli ma być tak jak piszesz to co chociażby z wpisami w MDT skoro po zmianie postać ma stawać się zupełnie nową? Będą usuwane? Tak samo wygląd, chyba powinno się móc wykreować postać ponownie jeśli to nowy charakter? Za dużo tutaj nieścisłości dlatego czekam z niecierpliwością na konkretne ustalenia, pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vxnewood
1 godzinę temu, szeptacz napisał:

Czyli tak ostatecznie w końcu będzie? Wcześniej ktoś z ekipy (nie pamiętam już czy tutaj w temacie, na discord czy w grze) pisał, że to nadal coś ala kontynuacja wątku postaci na nowym nicku. Zdążyłem się pogubić. 

Jeżeli ma być tak jak piszesz to co chociażby z wpisami w MDT skoro po zmianie postać ma stawać się zupełnie nową? Będą usuwane? Tak samo wygląd, chyba powinno się móc wykreować postać ponownie jeśli to nowy charakter? Za dużo tutaj nieścisłości dlatego czekam z niecierpliwością na konkretne ustalenia, pozdro. 

opisze to w skrócie jak mamy rozpisane zadanie na gitlabie - wykupujac tą usługe, rozpoczynamy całkowicie nową historie - stare dokumenty i telefon sie usuwają, to samo tyczy sie wpisów - po zakupie tej usługi wrzuca nas do kreatora z aktualnym presetem jakbyśmy chcieli coś zedytować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, bocikson napisał:

mogliscie zauwazyc taka opcje jak vibe time w telefonie
 

  Odkryj ukrytą treść

1061626270_Beztytuu.png.816ea0499dee3c2dc4b8b11fe93548d0.png

ta funkcje zaczalem testowac juz z developerem @vxnewood i ciekawe się zapowiada więc czekajcie na kolejny update
Snapchat-1187007817.png.af089ff96bcbf53ec615fc163c676d3c.png

Fajna sprawa polecam.

jedrekk i Kizzy lubią to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się rozwój tego serwisu, pamiętam jak na początku zaczynaliście w jakimś paleto bej, gdzie psy dupami szczekały, a teraz? Parę rozsądnych decyzji i parę dobrych osób w ekipie i macie spoko serwis który kradnie graczy innym, pozdrawiam cieplutko

Kizzy lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, szeptacz napisał:

Czyli tak ostatecznie w końcu będzie? Wcześniej ktoś z ekipy (nie pamiętam już czy tutaj w temacie, na discord czy w grze) pisał, że to nadal coś ala kontynuacja wątku postaci na nowym nicku. Zdążyłem się pogubić. 

Jeżeli ma być tak jak piszesz to co chociażby z wpisami w MDT skoro po zmianie postać ma stawać się zupełnie nową? Będą usuwane? Tak samo wygląd, chyba powinno się móc wykreować postać ponownie jeśli to nowy charakter? Za dużo tutaj nieścisłości dlatego czekam z niecierpliwością na konkretne ustalenia, pozdro. 

Absolutnie nie będzie to kontynuacja wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chyba jakaś nowość na RP, a nie oszukujmy się to tylko gra. Jeśli ja miałbym stracić na przykład biznes, w który wsadziłem 200zł w obiekty bo chciałem po prostu mieć fajny interior, a miałbym go stracić bo IC ma mnie ktoś zabić to lepiej zapłacić 30zł i odgrywać syna bogatego polityka i nakręcić sobie fajny nowy wątek skąd od razu ma się siano jak męczyć 300h znowu na postaci - to zero przyjemności. Dla mnie duży plus. Odpuszczę sobie colkę albo kebaba i zmienię nick, a tak serio. To nic dziwnego, że chcą zarabiać. Wy chcecie zarabiać w grze, a oni poza grą - wyższe wymagania. Mario buduje dom odkąd odpalił Mighty Role Play w Fort Carson i powoli idzie do przodu! Później planuje w tym domu zrobić stream irl z graczami Los Santos. Dobrze mówię? Dodałbym jeszcze do tej opcji płatnej taką fajną możliwość, a między innymi jeśli masz Konto Premium możesz przesuwać obiektami na swojej postaci. Kobiety mają problem z czapkami, akcesoriami bo zakrywają je włosy, a łysą dziennikarką to nie będę grał. Kolejna sprawa bardzo fajna opcja płatna była by, gdybyście dodali możliwość za pieniążka skromnego. Czekajcie wena mi się skończyła. Widzimy się później. Miłego poniedziałku koledzy i koleżanki. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, szeryfuwa napisał:

No ale taki jest formalnie zamysł działania tej garderoby XD
Kupujesz powiedzmy trzy przedmioty ubrania(koszulka, spodnie, obuwie), następnie przy pomocy garderoby, robisz z tych trzech przedmiotów jeden, który odpowiada za cały ubiór.
Jeżeli chcesz mieć powiedzmy nie wiem - trzy stroje z tymi samymi butami, kup trzy kolejne pary, aby dodać je do outfitu - nie ma w tym żadnej pokrętnej logiki, która mogłaby być zbyt ciężka do zrozumienia.

Zastanów sie co piszesz? Logika jest taka, że mając jedną parę butów powinieneś móc dowolnie mieszać je z innymi częściami outfitu. Coś jak transmog w wowie. Wydropiłeś? Masz zapisany i możesz używać. I tak potrzebujesz domku do użycia /garderoba? (jeśli nie to XD)

Wyobrażasz sobie ooc kupować x par tych samych butów bo są przypisane tylko do jednej koszulki z twojej szafki? XD

Garderoba działa idiotycznie. Powinna działać właśnie na zasadzie wrzucania rzeczy do puli po kupieniu ich. Dostosowujesz sobie outfit z tego co masz i zapisujesz.  Przez to też gracze zrzuciliby się z miliarda przedmiotów w ekwipunku.

 

PS: Zróbcie dla ubrań - Włóż do > Garderoba jeżeli jesteśmy w intku i tyle.

Edytowane przez Katsuru
Kizzy i Jaguar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin