Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Ranking

Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość w 20.06.2026 w Odpowiedzi

  1. Cześć, Wracam do Was z obiecanym follow-upem w sprawie przyszłości serwera po ogłoszeniu RAGE:MP o wygaszaniu wsparcia platformy dnia 31 sierpnia 2026 roku. Wiem, że ostatni czas był dla wielu z Was nerwowy - dla mnie również. Tym razem nie piszę pod presją chwili, tylko po wykonanym researchu i wielu godzinach spędzonych na analizowaniu sytuacji. I mam dla Was dobre wiadomości. W mojej pierwszej wypowiedzi napisałem, że serwer będzie działał tak długo, jak działa RAGE. Było to najuczciwsze, co mogłem wtedy powiedzieć - ale wyraźnie zaznaczyłem, że jest za wcześnie, by cokolwiek przekreślać. Niestety wiadomość została odebrała jako pożegnanie i tak zaczęła ona żyć własnym życiem, rozchodząc się dalej, niż kiedykolwiek zakładałem. To absolutnie nie był mój cel. Prawda jest taka, że ogłoszenie RAGE:MP nie oznacza automatycznie końca. Poruszyło ono całą społeczność platformy do działania. W ostatnim czasie community RAGE wykonało ogromną pracę, szukając rozwiązań, które pozwolą utrzymać serwery przy życiu niezależnie od decyzji Take-Two. Ta mobilizacja ludzi pokazuje, jak silne i zdeterminowane jest to środowisko i jak wiele realnych dróg wyjścia faktycznie istnieje. Jednym z efektów tej pracy jest własny launcher umożliwiający direct connect do serwerów z pominięciem launchera RAGE, wraz z możliwością całkowitego wyłączenia updatera, który po zamknięciu infrastruktury RAGE blokowałby uruchomienie gry. To bardzo solidny fundament, który realnie pokazuje, że da się utrzymać rozgrywkę przy życiu nawet po wygaszeniu wsparcia platformy. Dodatkowo powstał launcher, który przy aktualizacji GTA V downgraduje pliki gry do działającej wersji - co oznacza, że potencjalnie nawet po wydaniu nowego update'u rozgrywka na takim launcherze będzie nadal możliwa. Traktuję to jako jedno z mocnych rozwiązań na stole - dające nam zarówno bezpieczeństwo, że serwer może funkcjonować bez przerwy, jak i komfortową przestrzeń, by równolegle, bez pośpiechu, dopracować inny kierunek rozwoju Vibe. I tu dochodzę do tematu, który wielu z Was samych poruszyło. Dostałem od Was naprawdę sporo wiadomości z sugestią, by przy tej okazji rozważyć przeniesienie Vibe na platformę FiveM. Czytam je wszystkie i chcę powiedzieć wprost - po zastanowieniu nie wykluczam takiej opcji. FiveM jest dziś jedyną autoryzowaną platformą do GTA V multiplayer, ma stabilne wsparcie, a przeniesienie naszego skryptu jest technicznie wykonalne. To poważny kierunek, który traktujemy z pełną uwagą, choć wiąże się on z dużą ilością pracy i decyzji, których nie chcę podejmować pochopnie. Dlatego świadomie zostawiamy wszystkie opcje na stole - czy to pozostanie na bazie RAGE z własnym launcherem, czy migracja na FiveM. Każda z tych dróg ma swoje plusy i minusy, swoje wyzwania i ryzyka i nie chcę dziś niczego przesądzać. Zależy mi na wyborze tej, która zapewni Vibe najbardziej stabilną i długoterminową przyszłość, a nie tylko prowizoryczną łatkę na kilka tygodni. Chcę, żebyście wyszli z tego wpisu z jednym przekonaniem: nie składamy broni. Robimy dokładnie odwrotnie - robimy wszystko, co w naszej mocy, by serwer przetrwał i dalej funkcjonował. Sytuacja jest dynamiczna i wiele może się jeszcze wydarzyć, ale możecie być pewni, że będę się starał aby serwer dalej istniał. Do zobaczenia w grze.
    85 polubień
  2. chuj ci w cycki łajzo jebana
    11 polubień
  3. Koniec. Tak jak opiekunowie sektora spisują półświatek na straty, tak my mamy identyczne podejście do naszego projektu, może przyjdzie nam tu jeszcze kiedyś wrócić, ale to się okaże, póki co nie widzę innej opcji. Archiwum
    6 polubień
  4. Nie oszukujmy się - Fivem to syf i vibe będzie miał ciężko konkurując z 3 innymi projektami na jednej platformie. Pokazało to już starcie z devem jeszcze na alcie, gdzie okazało się, że ludzie byli wygłodniali powiewu świeżości. Własny launcher i niezależność od regulaminów wielkiej korporacji z kolei zjadł by dupą resztę tych projektów
    5 polubień
  5. i teraz te wypierdki, które nigdy na fivem miały nie zagrać rzucają propsy za potencjalna decyzje xDD
    4 polubienia
  6. szkoda czasu i floty Przemo, dawaj odpalaj serwer Rust na plikach z 5Scripts
    4 polubienia
  7. Każdy zdrowo myślący człowiek wiedział, że jakiekolwiek wyjście z tej sytuacji istnieje. Ci, według których oficjalny koniec Rage oznaczał koniec Vibe są albo niemądrzy, albo ten serwer dla nich może paść. Stąd, szacuneczek dla graczy, którzy normalnie, dalej grają bez przesądzania czegokolwiek. Toyer pomyśl o jakimś orderze dla nas 😘
    3 polubienia
  8. cofam przeprosiny z ostatniej publikacji
    3 polubienia
  9. negocjuje stawkę i rodzaj umowy, brutto mi sie podoba ale gdyby to było netto
    2 polubienia
  10. to ty odbiles w koncu czy nie...
    2 polubienia
  11. "Ghost-gun" czyli bronie-widmo sa to bronie które obchodza cały obieg w tym numery seryjne rejestracji takiej broni oraz brak żadnej wcześniejszej histroii dla wszelkich organów scigania w Stanach zjednoczonych taka broń tak naprawde nie istnieje bo nie jest ona nigdzie wczescniej zapisywana. Funkcjonować może ona jako broń krótka albo długa zaczynając od zwykłych broni krótkich kończąc na Karabinach. Przez prawo jakie było ustalone dotych czas przewidywało ono możliwośc sprzedaży elementów broni które nie były jednak uznawane za broń i właśnie to powoli budowało produkcje broni na własną ręke wśród małolatów którzy szukali łatwego punktu zaczepnego z którego mogli by dostać całkiem sporą sume pieniedzy. I tak właśnie powstało tworzenie broni typu ghost-gun za pomocą różnych metod lecz najlepsza i najbardziej wydajna jest wykupywanie schematów broni na czarnym rynku a następnie wykorzystywaniem ich w różnych w celu drukowania takiej broni za pomocą drukarek 3D, postawiono na drukarki 3D gdyż nie są one tak dużym wydatkiem jak wszelkie maszyny oraz inne potrzebne przedmioty do prodkucji broni za pomocą innych metod. Same materiały z których wykonywana jest broń są to najczęściej różnego rodzaju plastiki i inne tworzywa sztuczne. Same ghost-gun zasłyneły w okolicach 2014 roku, w tym właśnie roku sprzedano pierwszą broń tego typu i zobaczono jak ona jest sktueczna, gdyż niemalże nie da się wykryć do kogo ona należy, Dlatego właśnie bronie typu ghost-gun zaczeły być wykorzystywane coraz częściej do wszelakiego rodzaju przestępstw. Według raportów LAPD tylko w 2021 roku ghost guns zostały powiązane z ponad 100 przestępstwami z użyciem przemocy. Wśród nich znalazły się co najmniej 24 zabójstwa, 8 usiłowań zabójstwa oraz dziesiątki napadów rabunkowych i ciężkich zranień z użyciem broni palnej. Dane te pokazują, że broń tego typu nie jest jedynie marginalnym problemem, lecz realnie uczestniczy w najpoważniejszych przestępstwach popełnianych na terenie Los Angeles. Istotną rolę w rozpowszechnianiu ghost guns odgrywają gangi uliczne. W wielu śledztwach prowadzonych przez LAPD oraz federalne służby wykazano, że członkowie gangów korzystają z tej broni, ponieważ umożliwia ona uzbrojenie osób, które ze względu na wcześniejsze wyroki nie mogłyby legalnie kupić broni w sklepie. W trakcie jednej z operacji przeciwko działalności gangów w 2024 roku policja zabezpieczyła 17 sztuk broni palnej, z czego sześć stanowiły właśnie ghost guns. Przypadki takie pokazują, że nieoznakowana broń jest obecnie stałym elementem wyposażenia wielu grup przestępczych działających w mieście.
    1 polubienie
  12. jeszcze sie zastanawia
    1 polubienie
  13. 1 polubienie
  14. 1 polubienie
  15. nie wiem który, ale szacun
    1 polubienie
  16. I to jest ta informacja na którą czekaliśmy Przemek. Szap-oba!
    1 polubienie
  17. i slusznie pozdro z fartem
    1 polubienie
  18. 1 polubienie
  19. Już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich mieszkańców na Los Santos Street Food Festival, który odbędzie się na Vespucci Beach. Plaża zamieni się w wyjątkową przestrzeń pełną smaków, relaksu i wieczornych atrakcji, tworząc idealny klimat na wspólne spędzenie czasu. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli skorzystać z różnorodnej oferty gastronomicznej przygotowanej przez lokale i wystawców, a także odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie chillout z leżakami. Wieczór umili również kino letnie pod gołym niebem, które pozwoli zakończyć festiwal w luźnej, wakacyjnej atmosferze. Tekst by: @bunia
    1 polubienie
  20. YALL NEED TO KNOW THAT SHi!! YEA? 🔫
    1 polubienie
  21. ehh teraz wypedzic inne noobostwo i serwer czysty po prostu som czystki
    1 polubienie
  22. Cześć, przychodzę do was z werdyktem, pozwolicie sobie że wypunktuje wszystko: 1. Metagaming Tak – z bardzo dużym prawdopodobieństwem doszło do MG. Z skargi wynika, że podczas gry oraz bezpośrednio przed akcjami ofensywnymi istniała aktywna komunikacja OOC na zewnętrznym komunikatorze głosowym (DC) Sam argument „na czas akcji się wyciszyliśmy” nie jest uznawany a samo przebywanie na tym samym kanale OOC w trakcie rozgrywki Crime jest naruszeniem. Regulamin Crime zabrania używania Discorda/VC OOC w trakcie gry, niezależnie od tego: czy rozmowa dotyczy „innego serwera” czy „admin był na kanale” czy ktoś twierdzi, że „nic o akcji nie mówili” 2.Akcja z bronią długą/karabinem Eskalacja z bójki następnie broń długa bez adekwatnej, stopniowej eskalacji IC Brak poszanowania życia postaci (wyciągnięcie karabinu w świeżym konflikcie, bez podstawy a raczej tłumacząc się że ziomek dostał oklep) Tłumaczenia typu: „myszka mi się zacięła” „bałem się” 3.Bradofbrad PK - bardzo krótki czas - prowokacje - kolejne BW i kolejne BW Nawet jeśli PK było „od innej organizacji" to stan psychiczny postaci, obrażenia i realizm reakcji nadal obowiązują. Wielokrotne wchodzenie w konflikt w krótkim czasie nosi znamiona braku poszanowania życia Twojej postaci Argument o „bugu, nie mogłem bić”: Klipy pokazują próby ataku: narracja /me + aktywna obecność w akcji a sama postać nadal bierze udział w przemocy mimo że "miałem buga nie mogłem bić" 4. Odwet (?) Akcja jakoś o 23:32 jako „odwet” Gdzie wcześniejsza akcja była rozpoczęta przez tę samą stronę a nie było przerwy czasowej. Skargę akceptuję - Postać Kyrie Coates zostaje zablokowana z możliwością apelacji za trzy tygodnie
    1 polubienie
  23. Archiwum na życzenie lidera
    1 polubienie
  24. Dam Ci szansę - wysokie zapotrzebowanie na biznesy na Davis. Zobaczymy jak to wyjdzie, powo.
    1 polubienie
  25. Siemano, ogolnie tak samo przyszedłem pozegnac dobrych ziomeczkow z wajbu, sa tacy z którymi kosa ooc jest caly czas, ale trzeba sie kiedys zjednoczyc tak? Powo dla: @bbbb. @Trzeżwy @13TERROR37 @Amazonekk_ @aikon (Za to ze zdjeles ta blke za 50zl blik) @Azzi_24 @timiluup. @znowuvkie @Synuu (Pierdole cie za ta skarge ale i tak lovki) @Kopacz23 (Nigdy nie napisales tej skargi...) @Hojny @sleepy (Ezri Guierra X Vennie Pool do konca zycia) @KubaZ (Jebac te czips) @Mat_225 @MateK. @9mjleaa@wahgwaan @[email protected]@PEPE3321 (Hero and Pepe, łezka sie kreci jak budowalem discord...) @Rafaal Ciezko było sie polubic ale troche sie zmieniles <3 @naughty Ciebie nie szanuje ale i tak kocham <3 @Blaze miłość @Dyziak nigdy cie nie zapomne, kto pokazał mi te getto @Pavlo Derrick Sullivan <3 @Broom kocham cie @Lirogon intek był piekny mordeczko @PRX poprostu cie kocham @szajs dzieki za wyceny ale za to ze nie przyjmowales zadnego zarobkowego to cie za przeproszeniem, JEBAC. @Toyer szanuje cie za to ze nie przenosisz naszego chorego getto na FiveM, to nie dla nas miejsce. O i jeszcze bym zapomnial @Salvatrucha, nie wysylam sskow z tym ze @naughty ma duzego kutasa, bo to nie prawda mordunio <3. Pozdrawiam tez całe Inglewood 13 na kosciele i całe Hoover Criminals Gang 112. Kocham was chlopaki... <3 @bbbb. @13TERROR37 @Trzeżwy @Amazonekk_ @KirbY. Zapomnialem, ciebie nie pozdrawiac @Mixer poczuty frajerze.
    1 polubienie
  26. Zawsze będę powtarzał, że na RolePlayu poznałem zarówno najlepszych jak i najgorszych ludzi. Niemniej, mimo wszystko - spotkało mnie tutaj więcej dobrego, niż złego. Cieszy mnie fakt, że spotkałem tutaj ludzi, z którymi grałem naście lat temu; miałem szansę zagrać mnóstwo narracji i poznać spoko osoby. Chciałbym pozdrowić, nie zważając na kolejność: @wuuu @Paciaaa @Towarzysz Niedźwiedź @Juzi @dixoniak7 (którego jakimś cudem nie mogę oznaczyć), całe Southern Reapers, @Spectre @Brtmss @charon @vkie @szeryfuwa_zapasowe @lost in americana @bajtek @odbytsamuraja622 @Meph @mafineeek @.Shadowex @Quore Sportivo @wlk @RaszkoV @KoruS @Vasilli @hoodbyair @Lukaszewski i wiele innych osób, z którymi miałem przyjemność tworzyć projekt w latach 2023-2025 i styczność w grze w sektorze publicznym i przestępczym. (nie chce mi się dalej wypisywać) Pozdro dla was.
    1 polubienie
  27. ZANG BANGER SPOT – THE NEW STANDARD OF PREMIUM RETAIL W dynamicznie rozwijającym się krajobrazie Los Santos, gdzie świadomy konsument poszukuje nie tylko produktu, ale przede wszystkim gwarancji jakości i pochodzenia, Zang Banger Spot definiuje nową definicję handlu premium. Jesteśmy w pełni licencjonowanym punktem dystrybucji, stworzonym z myślą o najbardziej wymagających koneserach, którzy w kwestii standardów nie uznają kompromisów. Naszą misją jest dostarczanie autentycznych doznań prosto z serca Kalifornii, w atmosferze pełnego profesjonalizmu i wzajemnego zaufania. Fundamentem Zang Banger Spot jest współpraca z najbardziej prestiżowymi markami świata, co pozwala nam oferować asortyment niedostępny w standardowej sprzedaży. Nasze portfolio to zestawienie gigantów branży, które wyznaczają globalne trendy. Znajdą Państwo u nas pełne spektrum produktów od Backpack Boyz oraz kompletną ofertę The Ten Co., obejmującą wszystkie cenione serie Zushi, Tomahawk oraz liczne wydania specjalne. Stawiamy na brandy, które stały się synonimem luksusu, takie jak Hi Tech, Wizard Trees oraz Doja Pak – marki wybierane przez tych, którzy cenią sobie precyzję wykonania i najwyższą czystość. Dla klientów poszukujących wyrafinowania i unikalnego charakteru przygotowaliśmy starannie wyselekcjonowane propozycje od Maven Genetics, Mega Z oraz legendarnego Whole Melt. Nasz salon z dumą prezentuje również owoce pracy Alien Labs, Connected Cannabis Co., Jungle Boys oraz innowacyjne linie od Fear of Boof i Super Dooper. Uzupełnieniem tej elitarnej kolekcji są marki Sluggers, Cookies oraz Karma Cartel, co czyni nasz punkt najbardziej kompleksowym centrum konopnym w całym stanie San Andreas. Zang Banger Spot to miejsce, w którym legalność spotyka się z ekskluzywnością. Każdy produkt w naszym menu przechodzi rygorystyczną weryfikację, a proces zakupu opiera się na najwyższych standardach obsługi klienta premium.
    1 polubienie
  28. Ratowanie świata z @WielkiNoob :3
    1 polubienie
  29. Siema, poniżej większa porcja ss'ów z naszej codziennej rozgrywki na Rescue Ambulance i nie tylko 😛 (photo by @przekadzia, @wiewiorkaaa, @Z0Z0L)
    1 polubienie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin