-
Postów
265 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Treść opublikowana przez avalanche
-
[27.05.2025] Dominic Doyle - Life Is Funny (Prod. Dominic Doyle)
avalanche odpowiedział(a) na Centrolewus temat w Wycenione
**Zara dała like bo sie pogodzila z Dominic Doyle** -
**Zara hypuje twórczość siostry**
-
**Widząc powiadomienie z linkiem do artykułu, Zara od razu złapała za telefon i zaczęła czytać wnikliwie tekst. Mimo prób, czytania wcześniejszych postów na Li, nadal nie za bardzo rozumie tej dramy, nie wie kto zawinił, ani kto zaczął .Podzieliła się z najbliższymi swoimi odczuciami co do konfliktu. **
-
**Zara zostawiła okejkę**
-
⛧°。 ⋆༺♱༻⋆。 °⛧ 🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑 W sobotę 24.05.2025r. o godzinie 20:00 w sieci pojawił się pierwszy pełny album Zary Nightbourne. Powstał on we współpracy z Blood Moon Records. Same zapowiedzi trwały już od dłuższego czasu w social mediach, kryły się pod zdjęciami udostępnianymi przez artystkę, na których była w charakterystycznej kreacji, a opisy tych zdjęć już mogły sugerować niektórym, że może chodzić o fazy Księżyca. Ostatni post na profilu starszej Nightbourne jest leakiem wszystkich piosenek, jakie pojawiły się w albumie, wspomniała w nim również, że część zysku z albumu chciałaby przekazać na rzecz organizacji zajmujących się ratowaniem płetwali i ochroną oceanów, zainspirowana wydarzeniem Crystal Waves. Styl shogeaze został zawarty w ośmiu piosenkach, artystka pokazuje zupełnie inną dla śledzących ją osób odsłonę ze spokojnym wokalem. Pierwszą większą promocją albumu był występ w Nordic Delight 10.05.2025r., gdzie zagrała aż pięć piosenek z projektu. Od niedawna w różnych częściach Los Santos widnieją poprzyklejane plakaty związane z FULL MOON, a w niektórych miejscach nawet i billboardy. Słuchacze radia Daily Globe mogli usłyszeć również zapowiedź tego projektu. I. new moon 🌑 Tekst II. waxing crescent 🌒 Tekst III. first quarter 🌓 Tekst IV. waxing gibbous 🌔 Tekst V. full moon 🌕 Tekst VI. waning gibbous 🌖 Tekst VII. last quarter 🌗 Tekst VIII. waning cerscent 🌘 Tekst Promocja Gra wokół Wydatki Informacje
-
107. Sethulous i Diego OVD napadli na stacje benzynową?
avalanche odpowiedział(a) na Zakrzok temat w Celebrity Preview
**Zara przeczytała artykuł wielkimi oczami, a widząc sam nagłówek prawie udławiła się kawą. W końcu stwierdziła, że to całkiem śmieszne, bo diego dvd w jej oczach nigdy nie wyglądał na osobę, która może się dopuścić czegoś takiego.** -
powodzenia podróbko 🐊
-
powodzenia kasiu 🐊
-
♥ NOWOŚCI U ZARY ♥ Pierwsza połowa maja pełna emocji, rozczarowań, może nawet zazdrości i bezsilności? We wcześniejszym poście była wzmianka o występie Zary na otwarciu Distortion, mimo że nie minęło od niego dużo czasu, bohaterka historii występowała również jako support instrumentalny wraz z Suzą i jej projektem, a także z Delight i projektem Hope's Path w Leliel Concert Hall. To nie był koniec wystąpień na żywo; scena Nordic Delight ugościła wyżej już wspomnianą Rosjankę, a także samą Zare ze wsparciem jej ukochanego Cassiusa i Mie, młodszą Nightbourne, która tego dnia miała swój debiut na żywo. Ku zaskoczeniu wokalistki, wystąpienie miało charakter kameralny, mimo billboardów i głośnych reklam informujących o koncercie, Zara przed sceną nie zobaczyła nikogo znajomego z wyjątkiem Nicholasa Harmona. Pochłonięta smutkiem z powodu braku wsparcia znajomych i kilku wpadek, czy słów krytyki z obecnej widowni, mocno przeżywała pierwsze zderzenia z rzeczywistością. Poza występami, Zara zaczęła uczęszczać na ULSA. Po latach oszczędzania, ciężkiej pracy, w końcu złożyła podanie i... Dostała się! Uczy się na kierunku związanym z jej głównym zainteresowaniem, czyli muzyką. Choć obecnie nie ma zajęć z jej kierunku, to stara się być obecna na innych wykładach. Ostatnio zjawiła się na zajęciach z medycyny. Po pytaniach jakie tam słyszała, była w szoku, jak kierunek może być trudny. Zna tylko podstawowe zasady pierwszej pomocy. Nie ma zbyt wielu znajomych, oprócz Mii i Suzy poznała kilka osób, ale nie uczestniczy aktywnie w tym gronie. ♥ Prace artystyczne ♥ Na profilu dziewczyny od jakiegoś czasu pojawiają się zdjęcia w charakterystycznym stroju oraz makijażu, lśniąca biel sukienki w stylu wiktoriańskim kontrastująca z czarnymi elementami makijażu czy dodatków. Przykuć wzrok mogły również opisy do owych fotografii, które składały się z emotikon księżyców i innych ozdób tekstowych. Sam wczesniej wspomniany występ w Nordic Delight był zapowiedzią jej nadchodzącego albumu. Jedyne co na ten moment zdradziła to to, że skupiła się na zupełnie innym stylu, jakim jest shoegaze, zainspirowana twórczością Delight oraz zespołu w którym jest The Blue Whale. Po uzgodnieniu wszystkiego z przyjaciółką, podjęła się zadania stworzenia piosenek pełnych melodii, nieoczywistych efektów i przesterów, z tekstem wręcz szeptanym do mikrofonu. Na koncercie zaprezentowała aż pięć piosenek, dopowiadając, że w albumie będą jeszcze trzy. Czy album dobrze się przyjmie chociaż w małym gronie słuchaczy? Czy Zara jest gotowa na kolejne zderzenia z krytyką? Czas pokaże... Najbliżsi z otoczenia dziewczyny mogli się dowiedzieć, że planuje wejść pod skrzydła wytwórni muzycznej Blood Moon Records i to razem z nią chce wydać album. Rayan Veil zapoczątkował przekonujące rozmowy, aż doszło do spotkania z Raven Morgan. Sama konwersacja przeszła w spokojnym nastroju, pełnym luzie i zrozumieniu obu stron. Czy Zara zostanie z nimi na dłużej niż na wydanie albumu? To się jeszcze okaże!
-
**Zara zerknęła na artykuł, podrzuciła brwiami widząc wzmiankę o swojej osobie. Mimo, że nadal przeżywa ostatni występ, uśmiechnęła się, pokazała artykuł Cassiusowi.** @kage-
-
**W mediach społecznościowych coraz głośniej o nadchodzącym wydarzeniu w Nordic Delight, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 10.05.2025r. o 9pm.Okoliczni mieszkańcy mogli również zauważyć plakaty promujące samo wydarzenie. Występ jest częścią promocji nowej płyty, nad którą prężnie pracuje Zara Nightbourne z pomocą swoich najbliższych. Gościnnie na scenie będzie można zobaczyć również Suzanne Zabadevya @Zazi z jej anglojęzycznymi piosenkami. Całe wydarzenie poprowadzi słuchających w shoegazową podróż w kosmos, skupiając się na przyjacielu Ziemi jakim jest Księżyc.
-
**Zara jest dumna z Deli, cieszy się, że mogła brać udział w procesie twórczym EP. Rozsyła link dalej.**
-
**Zara przesłuchała w przerwie od pracy nad swoim nowym projektem, zostawiła okejkę**
-
**Zara jest dumna z diego dvd, daje like i rozsyła link dalej**
-
@Bizzie coś dla ciebie
-
♥ PODSUMOWANIE KWIECIEŃ ♥ Kolejny miesiąc, kolejne zawirowania. Pierwsza połowa kwietnia nie zapowiadała się dobrze dla Zary. Śmierć matki, przyjazd siostry i przejęcie opieki nad nią, to tylko kilka z wielu rzeczy, jakie wydarzyły się w życiu starszej Nightbourne. To jednak nie zastopowało dziewczyny w jej twórczości. Wydała singiel, który nosi tytuł "Magnolia", pracowała też nad coverem piosenki "Bring Me To Life" wraz z Aronem Kovacs @_wiktor, a także nad wspólną piosenką z diego ovd @75nts, która pojawiła się na jego EP. Mimo słabego początku, druga część miesiąca była w miarę łaskawa dla Zary, ale równie pracowita, co wcześniej. Poza generalnym remontem Distortion, w którym aktywnie pomagała, spędzała długie godziny, a nawet dni w studio, gdzie szykowała się wraz ze swoimi najbliższymi do koncertu na otwarcie lokalu tj. Deli @Kamikaze i Diego. Miała okazję też próbować nowego dla niej stylu muzycznego podczas próby wraz z Suzą, Victorem i Cassiusem (@Zazi, @greatking), co zainspirowało ją do rozszerzenia swojej twórczości w inny gatunek muzyczny. Po koncercie w Distortion, następnego dnia pomagała na występie Arona w Dead In Vinewood. W kwietniu czeka ją jeszcze jeden występ na żywo. Najbliżsi z otoczenia coraz częściej widują Zare w towarzystwie wyżej wspomnianego Cassiusa (@kage-). Para nie oszczędza sobie czułości publicznie.
-
**Zara cieszy się, że mogła im pomóc przy nagrywkach i sprawdzić się w nowym dla niej gatunku. Zostawiła serduszko i komentarz.**
-
♥ Nowości u Zary ♥ Pierwsza połowa kwietnia za Zarą. Choć myślała, że to będzie kolejny nudny i względnie spokojny miesiąc w jej życiu, nagle wszystko zaczęło się sypać jak domek z kart. Do urodzin dziewczyny wszystko zaczynało wracać do normy. Zwykła rutyna, mały domek przy oceanie, spokój i samotność, czyli wszystko czego wtedy potrzebowała. Wszystko trwało tak spokojnie do momentu nagłego telefonu do Zary. Dowiedziała się, że jej matka zmarła. Nie miała z nią dobrego kontaktu, wręcz żyła tak, jakby jej nigdy nie było, przez to jakie piekło przeżywała w domu. Organizując sprawy związane z pochówkiem, dowiedziała się kolejnej rzeczy. Ze względu na okoliczności jakie nastały - została prawnym opiekunem jej dziewiętnastoletniej siostry, która dotychczas uczyła się w zupełnie innym miejscu. W jednej chwili poczuła, jak grunt pod jej nogami się zawala. Miała zaledwie kilka dni, by dopełnić wszelkich formalności przed przyjazdem młodszej Nightbourne, a także względnie przygotować rodzinny dom po latach zaniedbań. W głowie dalej miała pobyt jej przyjaciółki Deli (@Kamikaze)w szpitalu i chęci odwiedzenia jej chociaż na chwilę, ale nie umiała sobie wydłużyć doby na tyle, by chociażby do niej zadzwonić. W tym samym czasie, para z jej najbliższego otoczenia (@Zazi @greatking) została napadnięta w okolicach, w których akurat przebywała. Sytuacja wzbudziła w niej intensywne emocje, w ciągłym napięciu oczekiwała na jakiekolwiek wiadomości o stanie Suzy i Victora. Dzień później, w podobnych okolicznościach ucierpiała jej siostra - Mia (@SarneK), która została napadnięta i okradziona. Napastnicy próbowali ją nawet porwać, ale młodej Nightbourne w porę udało się uciec. Lawina złych wydarzeń nie ma końca. Mimo natłoku zadań i wszystkich wydarzeń, starała się pracować nad piosenką z diego ovd(@75nts). Korzystając z każdej wolnej minuty podczas pracy dopełniała notatnik kolejnymi wersami i innymi zapiskami związanymi z projektem. Sam Diego wyszedł z inicjatywą współpracy z producentem, który jest jego dobrym przyjacielem, jednak finalnie nie doszło do studyjnego spotkania trójki. Wymieniony producent również został zaatakowany, w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie walczy o życie. Wszystkie te sprawy, które w tak krótkim czasie spadły na głowę Zary mocno wpłynęły na jej samopoczucie. Boi się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, jest jeszcze mniej rozmowna niż wcześniej.
-
**Zara jest dumna z ich wspólnego dzieła, posyła link dalej d-__-b**
-
Dnia 10.04.25r. na vtube pojawił się nowy utwór w wykonaniu Zary Nightbourne. Po dłuższej przerwie od wstawiania czegokolwiek wydała kawałek o trudnościach, z jakimi się ostatnio zmierza, o nieco innym brzmieniu niż poprzednie jej prace. Piosenka nosi tytuł "magnolia". Tekst: Promocja: Koszta: Gra: Informacje:
-
**Zara przesłuchała piosenki przy komponowaniu swojej nowej nutki, zostawiła okejkę dla Diego.**
-
♥ Nowości u Zary ♥ Wśród znajomych z otoczenia dziewczyny chodziła plotka o tym, że Zara w niedługim czasie wyda piosenkę. Mimo, że niektórzy mogli odnieść wrażenie szybkiego wypalenia artystycznego u Nightbourne, ta w końcu zapowiedziała wydanie piosenki. W nagłym przypływie weny spędziła kilka pracowitych dni w swoim studio, które w końcu poddała renowacji i zaopatrzyła je w nowy sprzęt potrzebny do nagrań. Efekty swojej pracy szybko opublikowała w Internecie na różnych portalach streamingowych, a także na jej Li. W tekście wyjaśnia z jakimi problemami ostatnio się zmaga, dedykuje ją każdemu, kto też przeżywa jakiś kryzys w swoim życiu.
-
**Otworzyła link od Cassiusa, przesłuchała ekscytując się każdą minutą słuchania arcydzieła**
-
**Zara zostawiła okejkę**
