Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

West Coast

Premium Standard
  • Postów

    522
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    2

Treść opublikowana przez West Coast

  1. 1. Był to wieczór, środa - jeżeli patrząc na to że jest wiele wezwań, wiele taksówek w środku metropolii LS, to mogłby być jakieś trudności z tym, na pewno uber (zagrał sobie na /do po prostu to). 2. Raczej nie, mogli wywnioskować że miał problemy z używkami, sięgał często po jakieś roboty byleby spłacać dragi, może to motyw z nieopłaceniem narkotyków..? 3. Narkotyki wykazały kokaine która jest w wielu miejscach rozrzucona, Mirror Park, Vinewood, Vespucci (trzy główne dystrykty o których wiem że handlują). 4. Było nacięcie, tak jakby ktoś uciął końcówkę - jakby ktos chciał dostosować to do powieszenia, była to może ofiara, a może morderca, kto wie..? 5. Nie. Zlecono porównanie pisma ofiary z tym na liście, Harlan zajął się głębszym badaniem sprawy 6. Nie. 7. Tak, pewnie na woreczku od narkotyków lub na klamce domostwa.
  2. 1. Kobieta po prostu spotykała się na "seks" z facetem, nie było nic więcej tam zaplanowane - typowy anonimowy profil pod innym imieniem i z zdjęciami ciał. 2. Jeżeli ktoś przechadzał się nocną porą na Davis w zaulkach, to mogli zeznać że jakiś facet w bluzie podwiózł dziewczyne razem z maską chirurgiczną, bez większych "rozmów", wyglądałoby to tak jakby ktoś kogoś podrzucał po prostu. 3. Kobieta nie zostawiła tam telefon, jedynie jakie informacje mogliby wyciągnąć to z Tinder że była to 'Sally', bez nazwiska. 4. Trasa jest pokazana tak jak na mapce, jeżeli były tam CCTV po drodze, pewnie mogli od czasu do czasu na pewno wyświetlać go na CCTV. Ostatni kontakt urwał się po wyjechaniu na skrzyżowaniu GoGas Station na Davis po prawo, facet jechał sam - bez nikogo. (co mogłoby potwierdzić teorie numer. 2, czyli że nie znał kobiety, a była to przypadkowa interakcja.) 5. Raczej nie, ukrył się po prostu gdzieś pod mostem na parkingu. 6 Nie, nie był - został na miejscu.
  3. JUDGE DAY. **Zeszłej nocy w godzinach północnych do mieszkania faceta zawitała ruda kobieta, która rzecz jasna spotkała się z nim przez Tindera, po krótkich rozmowach, kobieta wyszła z mieszkania - zostawiając otwarte drzwi, które wykorzystał jeden z mężczyzn którego sąsiedzi potwierdzili że widzieli wcześniej przy mieszkaniu tajemniczego mężczyzny, po wyjściu - minutę później wkroczył faceta, a w środku nie było żadnych dźwięków, po paru minutach wyszedł z mieszkania, mężczyzna był zamaskowany oraz w rękawiczkach razem z maską hirurgiczną, czapką oraz kapturem, co oznacza że był przygotowany na to co musi tam zrobić, a co musiał zrobić..?** **Mówi się że zamieszkały tam Lamarcus Whickman jest ćpunkiem, który załatwiał wcześniej parę miejsc na swoje nazwisko, niestety lub stety podpadł komuś, który w obawie oraz paranoi - raczej nie chciał mieć za sobą ogona, niedługo po tym sprawą zajął się tajemniczy, wychudzony facet z postury ciała, widać że to smukły koleś, tak mogli zeznawać świadkowie, mówiono jeszcze że jest białoskórym po widoku twarzy która i tak była zasłonięta, ale co było w mieszkaniu..? **Po paru dniach gdy ciało zaczęło gnić, zostały zawiadomione służby porządkowe które mogły zauważyć parę kluczowych rzeczy, mężczyzna został powieszony tak - jakby sam to zrobił, nie można wykryć żadnych uderzeń lub przymuszeń do tego, widać że nie był przez nikogo bity lub zmuszany do tego, po prostu zrobiono to gdy był nieprzytomny, na stoliku była kartka pożegnalna dla rodziny i bliskich podpisana iminiem oraz nazwiskiem (a więc czy sprawca mógł go znać..?), TV było włączone, narkotyk którego zażył od kobiety były na kanapie jakby agresywnie wstawał w górę (czy możliwe że faktycznie popełnił samobójstwo przez problemy..?) (pigułki gwałtu wymieszane z kokainą). naturalnie odciski które były po butach lub na pilocie TV, narkotykach, etc. Facet wymazał za pomocą mokrych chusteczek ze stolika, nie chcąc zostawiać po sobie po prostu śladów albo jak najmniej ich, jednakże ślady kobiety na woreczku lub kanapie i klamce od drzwi mogły zostać, która była wcześniej, tak samo telefon faceta wykazuje że umówił się z jakąś 'Sandra'. Na linie niestety nie zostały odciski bo owe wyczyścił facet przed i po robocie. **Dojazd był raczej prosty, facet który jechał - dowiózł laske która była wabikiem pod apartament faceta w blokowiskach Davis za pomocą motocykla (Daemon), który rzecz jasna był bez tablic rejestracyjnych, a sam dojazd był sprawny bez większych gapiów, departamentu - dojeżdżając pod miejsce zamieszkania faceta, zamaskowany mężczyzna wypuścił ją w zaułku, odjeżdżając dalej aby laska doszła sobie na piechote, parę minut po zrobieniu swojej roboty, kobieta odjechała taksówką pod swoje domostwo, zaś facet odjechał w nieokreślone miejsce gdzieś na parkingach La Puerta **Dwadzieścia-minut później, przyjechał po jego samochód z ubraniami, a tam facet przebrał się pod kocem przykryty na siedziskach fury, również po przebraniu się, rozebrał maske, a jego rękawiczki i ubrania spłonęły gdzieś dalej od miejsca przebrania, oczywiście facet jechał cały czas pod kocykiem aby po wyjechaniu z dystryktu DAVIS, dopiero zdjąć kocyk - znając jak działa dzisiejsza technologia, a raczej robota nie była wykonywana przez "amatorów" a doświadczoną parę która robiła już więcej takich robót. **Fakty są takie że ciuchy, rękawiczki oraz tożsamość faceta została zachowana jak najbardziej solidnie zachowana w anonimowości, również telefon faceta był wyłączony podczas całej akcji i zresztą jest to telefon z starszej daty (lata dziewiędziesiąte), przygotował się niemalże dobrze na przestępstwo, a dojścia w nim są raczej do kobiety rudowłosej.
  4. Naturalnie jego wykaz pokazuje że facet był podczas strzelaniny, tak samo przy ucieczce oraz na samym końcu w lombardzie. Tak. Znajdował się w San Chianski Mountain Range, również w lombardzie jego. Tak.
  5. Tam gdzie znaleziono czerwonego moonbeam, po paru godzinach jednak został ukryty i zabrany z tego miejsca zdarzenia. (przed odnalezieniem moonbeam). Prawdopodobnie stał jako zwykły pojazd? (nie wiem co mogę ci odpowiedzieć, skoro LEA nie znalazło go, nie zostało zabrane, a nie został odspawnowany, to logiczne jest to że został prawdopodobnie przeoczony.) Nie, wszystkie DNA znajdowały się w samochodzie który został ukryty. Należy do Dorian Wilder. Nie, nie było - samochód jest fabrycznie nowy, a osoba która nią jechała - miała rękawiczki oraz maski.
  6. ((Jak mówiłem, dowiem się czy pomocnicy lub opiekuni zatwierdzą twoje pytania, czy mnie pokierują jakie mogę wam dać "zastępstwa" i nie mam najmniejszego problemu tobie odpisać, to wy robicie mi pod górkę, ja po prostu spytałem się z wątpliwością tych pytań, nie chcę dla nikogo kar, chce grać IC - ale nie pozwole sobie również pluć w twarz niektórymi pytaniami nastawionymi pod "must-win", jeżeli administracja mi dzisiaj nie odpowie do 23:00, dostaniesz pytania wedle tego co mogę ci dać.))
  7. ((Odpowiem jak dostanę odp od opiekunów/pomocników strefy LEA, szczególnie twój znajomy Abierto - zagroził mi interwencją w sprawie mojej postaci, więc trzeba raczej oczekiwać na dalsze informację ze strony ekipy, tak samo w sprawie pytań i mojej "kreacji" która podchodzi waszym wątpliwością.))
  8. (( Tak samo nie wierzyłeś w logi nadane ci od GM z krwią i brakiem DMG z broni, tak samo nie wierzysz z pojazdem? Mogę podesłać logi jak specjalnie do @Quore Sportivo wypisywałem do niego aby zrespił mi drugi samochód oraz tepnął mi go bo nie mam PREMKI, byleby wam nie usunąć BUFFALO które brało udział w strzelaninie, proszę bardzo, masz tutaj LOGI które możesz przejrzeć, że nie kręciłem - nie jestem właścicielem prawnym tego pojazdu, mam go na udostępnieniu, a więc nie mąciłem nic z tym, nie mam sobie nic w tej kwestii do zarzucenia.)) ((Nie ma najmniejszego problemu, moja kobieta IC została zablokowana, a z tego co rozumiem = BLOKADA, znaczy się z tym że ta osoba może nie istnieć, nie wspominam o nich, tak samo o dziecku, po drugie. Jadę pod PUB aby pogadać o tej całej sytuacji, wtopić się wtłum, wytworzyć ALIBII (wypisywać rachunki, również paragony), wyzywam Funkcjonariusza IC bo moją najlepszą przyjaciółkę zresztą zatrzymaliście w sposób must-win, zwykły ojciec a gangster który niestety musi słuchać się rozkazów IC to dwa inne typy osób i charakterów jeżeli nie wiesz o zasadach którymi w ZGP kreujemy się to już ci przedstawiam "członkowie ZGP są ważniejsi niż własna rodzina", nie mogłem dyskutować bo MUSIAŁEM IC pomóc kapitanowi naszej organizacji, a strzelałem w kierunku funkcjariusza od kilku minut razem z osobą zobowiązaną, by rozwalić samochód. Niestety? Wasz fucnkjonariusz DALEJ jechał jak gdyby nigdy nic, wyzwiska oraz granie pod pubem nie odbyło się, bo GM + Supporter zadecydowali o COFNIĘCIU AKCJI, więc nie wiem co ty chcesz zgłaszać skoro to się fizycznie nie odbyło, buźka, dodatkowo gram w PÓŁŚWIATKU PRZESTĘPCZYM w którym raczej chodzi o popełnianie przestępstw, od miesięcy nie robiłem DM, nie strzelałem nigdy na Dorianie - to był jego pierwszy raz i defacto grałem ten strach, stres, niestety Greygods podszedł do mnie, po paru wyzwiskach jak z jakiegoś filmu krzycząc że jestem aresztowany)) ((Żałosne też jest to że informując ekipe o twoich pytaniach przez twojego znajomego z detektywów (anti), które są dla mnie nastawione pod MUST-WIN bo znam cię nie od dziś i wiem jak bardzo uwielbiasz wygrywać, ale również jak ściska cię gdy nie możesz upierdalać graczy, bardzo cię to zabolało byś wywlekał sprawy OOC i jakieś zgłoszenictwo na przestępczej edytując temat myśląc że się przestrasze xD, grożąc mi i odnosząc się że mnie podjebałeś do ekipy o kreacje postaci, to właśnie pokazuje wasz mindset i jak bardzo zniechęcacie strefe przestępczą do polubienia się z waszą strefą.))
  9. **Dzisiejszego dnia (30/04) w godzinach (21:47), został postrzelony jeden z funkcjonariuszy którzy prowadził samodzielnie brawurowy pościg za Buffalo SX o rejestracji (XIUGY2) na autostradzie p;rzy Rafinerni zza miastem Los Santos, gdzie został on ostrzelany przez dwójkę osobników (z broni Desert Eagle, niezarejestrowanych w CCW (nielegalna broń), jeden z nich trafił skutecznie funkcjonariusza, a chwile później - uciekli do przodu z Bravado Buffalo SX, porzucająć gdzieś samochód nieopodal przestępstwa, które naturalnie później zostało ukryte za pomocą mężczyzny który zamaskowany w rękawiczkach pojazd rzecz jasna ukrył w totalnie innym miejscu razem z łuskami i krwią zostawioną w pojeździe, również sam facet biorący udział - uciekł za pomocą pewnego motocyklisty który pod niego pojechał dwadzieścia-minut po zdarzeniu.** **Po postrzeleniu gliniarza, pojazd (Buffallo) nie był zbytnio zdatny do brawurowej, szybkiej akcji - dlatego parę-set metrów dalej, został porzucony, a tym samym dwójka osób z pojazdu wybiegła, uciekając w kierunku plaży, po dwudziestu-minutach jednak, po jedną z osób przyjechał motocyklista z ubraniami oraz kaskiem motocyklowym, dając osobie biorącej udział rzeczy, przebrała się ona w nowe ciuchy - uciekając z nim okrężnie w nowym ubraniu oraz kaskach motocyklowych.** (czerwone - miejsce ucieczki przed funkcjonariuszem (X = miejsce postrzelenia), zielone - (miejsce porzucenia pojazdu oraz ucieczki pieszej, X = miejsce gdzie urwali swój ślad?), (żółte - pomoc przy ucieczce z miejsca zbrodni, przez niewiadomego mężczyzne póki co, X = miejsce urwania się po prostu śladu.) **Dwie godziny później, zamaskowany mężczyzna razem z Moonbeam bez tablic wyjechał z miasta LS zza miasto gdzie, podjechał na autostrade - zabierając samochód z miejsca zdarzenia w kierunku Sandy Shores porzucając Moonbeam tam gdzie był zaparkowany samochódw, odbijając z CCTV autostrady. Ukrywając go w jakimś miejscu za miastem, ząś CCTV urywa się w momencie wyjazdu na autostrade górną na Sandy Shores za samochodem.** (Żółty szlak = miejsce dojazdu Moonbeam bez rejestracji + zamaskowany kierowca oraz z rękawiczkami, czerwony szlak = odjazd Buffalo SX przez autostrade, aż po nieznany szlak.)
  10. Strony internetowe: https://li.v-rp.pl/WildersPawnShop Strona aplikacji: https://discord.gg/nd5ZkfYpWn
  11. WILDERS PAWNSHOP Powstały Lombard nad wybrzeżem blisko Sorta PUB, został postawiony przez młode małżeństwo Dorian Wilders oraz Yusmelys Capede-Wilders. Jest on prowadzony w dość skromnym, małym stylu jednakże jest to miejsce w którym każdy może sprzedać swoje cenne rzeczy lub zastawić wzamian za oprocentowanie oraz gotówkę na jakiś okres, rzecz jasna osoby które zastawiają swoje przedmioty muszą się liczyć z faktem że mogą ich nie odzyskać na czas jeżeli nie uregulują spłaty, budynek biznesu został nabyty od starszego małżenstwa które kiedyś prowadziło tam piekarnie - pozostałości z ich działalności były pierwszą lepszą wypłatą dla pary, dlatego że sprzedali bardzo szybko swój sprzęt, a ich pomysł na marketing czyli prowadzenie biznesu takiego jak lombard jest sponsoring od firmy Vinny Sorta czyli od Sorta PUB, głównie pracownikami lokalu są młodzi, rodowici Amerykanine którzy są spokrewnienie z półświatkiem przestępczym, a główną klientelią są osoby które przynoszą sprzęt kradziony do ich lokalnego biznesu który jest zaufanym wśród wielu w celach wyceniania łupu który bandziorzy zbierają rzecz jasna przy włamaniach, rozpoczynając swoją działalność młode małżeństwo również stawiało na wierność, zaufanie oraz lojalność dla swoich klientów czyli coś co chcieliby aby ich wyróżniali na tle innych biznesów, prócz sprzedaży przedmiotów oraz pożyczek pod zastaw, również oferują oni odsprzedaż i reklamy produktów i przedmiotów ludzi, jeżeli ktoś nie chce osobiście czegoś sprzedawać albo ma problemy z reklamacją, mogą i mają prawo odezwać się do ich lokalu który za małym oprocentowaniem odsprzedaje przedmioty ludzi lub inne dobra materialne. Sam lokal mieszczący się w centrum wybrzeża, jest ciekawą atrakcją ponieważ wystawione przedmioty przez pare mają również historie, niektóre rzeczy które są autentyczne, są wystawiane do szklanych gablotek razem z karteczkami do odpowiedników tego przedmiotu i jego historii, neony oraz flagi które się prezentują w lokalach przynoszą atencje mieszkańców i lokalnych turystów, a taniości które można nabyć i oryginalne przedmioty są chętne do zakupywania przez różnych kolekcjonerów lub desperatów używek i tanioch ludzi. sam lombard jest przykrywą "PR'ową" dla małżeństwa, chcąc się w różnych sposób wybielić przed ludźmi względem tego że ich przestępcza historia dalej jest aktywna w mieście, zachęceni czystą gotówką i dobrą opinią, ich oferty są zawsze najlepsze aby jak najbardziej zebrać sobie opinie i serca ludzi na swoją korzyść, chcąc to w późniejszym czasie wykorzystać, liczy się dla nich współpraca ale również zdrowa konkurencja, uważani są z zewnątrz za miłych,, ugodliwych i potulnych jak na małżeństwo tego miasta przystało, jednakże wewnętrznie ich rodzina oraz tajemnice skrywają czarne brudy, a rzeczy które wykonują za kulisami są naprawdę okropne, od handel narkotyków, po posiadanie broni oraz atakowanie niektórych ludzi personalnie lub przez osoby trzecie. OFERTY. Sprzedaż przedmiotów używanych oraz wystawianie za innych ludzi ich przedmiotów. Pożyczki na oprocentowanie na "zastaw: przedmiotów. Kupno przedmiotów osobistych lub materialnych.
  12. CUBAN-AMERICAN CONNECTIONS. Kubańsko-Amerykańska przestępczość wciąż tli się w Los Santos, gdzie cienka granica między legalnym a nielegalnym często zostaje przekroczona. Przemyt broni, który przez lata zdominował nie tylko ulice tego miasta, ale i całe relacje między Kubą a Stanami Zjednoczonymi, nie znika, choć władze walczą z nim na wielu frontach. Przez dekady, handel bronią między tymi dwoma krajami, z jednej strony zamkniętymi przez polityczne embargo, z drugiej – skomplikowanymi historiami migracyjnymi, wciąż wywołuje napięcia i niepokoje. W cieniu tego problemu, mieszkańcy Los Santos, w tym także obywatele z Kuby oraz z USA, muszą stawić czoła rzeczywistości, która nie raz sprawia, że granice pomiędzy światami – tym amerykańskim i kubańskim – zacierają się. Miasto, które z pozoru jest symbolem spełnionych marzeń, staje się również polem bitwy dla tych, którzy próbują nielegalnie zdobyć broń, a przy okazji wciągnąć w to niewinne osoby. Przemytnicy z różnych części stanów oraz Kuby borykające się z konsekwencjami tej przemiany, gdzie codzienność i nielegalne interesy przeplatają się w skomplikowanej sieci niebezpiecznych zależności. Dziś, pomimo zaawansowanych środków bezpieczeństwa, przestępczość nie ustępuje, a problem przemytu broni pozostaje jednym z kluczowych wyzwań, które trzeba rozwiązać, aby wreszcie LS nie miało z nim większych problemów. Po zniesieniu części embarga przez administrację USA, wielu Kubańczyków zaczęło korzystać z okazji, by przenieść swoje nielegalne interesy na amerykański rynek. W szczególności przemyt broni, który z jednej strony stał się opłacalnym biznesem dla organizacji przestępczych, z drugiej – jednym z głównych wyzwań dla służb ścigania, zyskuje na intensywności. Kiedy kontrola nad tym procederem przechodzi z rąk mafii kubańskich do amerykańskich gangów, zaczyna się prawdziwa wojna o wpływy. W miarę jak losy emigrantów z Kuby splatają się z historiami rodzimych mieszkańców USA, przemytnicy broni skutecznie łączą siły z różnymi grupami przestępczymi, tworząc nielegalne sieci dystrybucji. Miasto, które powinno być symbolem wolności, marzeń i możliwości, staje się areną dla nielegalnych interesów, gdzie w tle toczą się dramaty zwykłych ludzi. Właśnie ci ludzie, zmagający się z codziennymi problemami, są najczęściej uwikłani w niebezpieczne transakcje, a ich życie nabiera zupełnie innego wymiaru, gdy zostają wciągnięci w ten nielegalny proceder. Zdecydowaną większość przemycanej broni stanowią pistolety, karabiny, a także materiały wybuchowe, które trafiają zarówno do rąk gangów, jak i prywatnych osób, poszukujących nielegalnych sposobów obrony. Wysokiej jakości broń, dostępna na rynku, jest nie tylko zagrożeniem dla bezpieczeństwa lokalnych społeczności, ale także dla stabilności politycznej, której groźby nieuchronnie mogą stać się poważnym zagrożeniem w większej skali. Dziejsze czasy a szczególnie problemy z strzelaninami na ulicach, pokazują tylko prawdziwy problem polityki Stanów Zjednoczonych oraz wszelakiej Imigracji ludzi z Ameryki Południowej, że przemyty narkotyków oraz broni, ludzi oraz kryminalistów, zbiegów którzy są szukani po całym świecie, jest bardzo łatwo dostępny przez Los Santos gdzie stan San Andreas łączy się z najbliższymi granicami Ameryki Południowej, dominującą kwestią tych handli jest ich kosztorys, który jest bardzo tani bo przez wiele wojen na Południu - bronie z wojen Kubańskich, Karteli Meksykańskich, staje się łatwo dostępna dla przemytników z stron USA, którzy tylko czekają aby wyłożyć forse na większy zrzut który opychają trzy razy drożej w różnych stanach. Dorian Wilder (USA) Wychowanek z Del Perro, pozostawiony bez rodziców, postawiony na nogi przez swoich dziadków oraz siostre, pozostawiony na pastwe losu - zaczął się odnajdywać w wszelakiej maści lekarstw antydepresyjnych po utracie swoich rodziców, których nie dzierżył wielką miłością, jednakże ich strata wpłynęła na jego zachowanie psychiczne, zostawiając po sobie pasmo nieszczęść w młodym chłopaku, uczęszczał on do szkoły publicznej (Del Perro High School) które ukończył bez najmniejszych problemów, jednakże ubogi styl życia jego oraz dziadków zachęciło go do wykonywania mniejszych przestępstw które pozwoliły mu na zbudowanie większych kontaktów w półświatkowej strefie Los Santos, międzyczasie otworzył swój mniejszy sklepik za pieniądze zarobionych z narkotyków oraz transakcji szmuglerskich w których się specjalizował, pozwoliło mu to na oczyszczenie swojej gotówki i zagwarantowało to pomoc finansową swoich dziadków, jednakże konkurencja ale również agencje służb przyciągnęły na niego uwage, wyczuwając oddech obu-stron postanowił zamknąć swoją działalność do czasu nieokreślonego, a za swoje pieniądze przeprowadził się na górną część miasta przy Vinewood, gdzie zapoznał się tam z swoją partnerką czyli Yusmelys Cepeda-Wilder, początkowo kobieta sprzedawała mu narkotyki przez to że jego paranoja oraz stres go dotykały, ich relacja przez ten większość czas miała rozgłos 'romansu', kobieta była w kraju na papierach robotniczych, robiąc robote dla Kubańskich Kryminalistów, przenosząc narkotyki swoimi systemami przekupstwa na granicach US. To otworzyło przed nim nową możliwość zarabiania w nielegalny przestępstw, wciągając w to swoją partnerke - początkowo jednak jej papiery pozwalającce jedynie na prace w kraju, przeszkadzały w tym aby budować większy kapitał dla pary, postanowili po dłuższym czasie związać się wieńcem miłości i oślubić się, ułatwiając dla swojej partnerki zdobycie odpowiednich dokumentacji na 'obywatelstwo', gdyż to pomogło im w robieniu swoich kontaktów w mieście. Niedługo po ślubie, mężczyzna prowadził w tereny Del Perro, kupując najtańszą kawalerke a jego kontakty przeniósł się specyficznie w kierunku wybrzeża, gdzie tam poznawał ludzi z podobnego grona, a sam facet postanowił pracować "legalnie" w firmach transportowych, wykorzystując ich materiały oraz samochody do transportu wszelakiej maści narkotyków lub broni przepływających poza miasto, zaś jego kobieta wykorzystując kontakty gangsterów z Kubańskich stron, załatwiła im możliwość i przepustke do handlowania w mieście szeroką skalą broni palnych lub zestawów do ich oczyszcania lub naprawy, jednakże przed wykonywaniem dla nich roboty, facet postanowił się zaangażować w handel narkotykami na ulicach miasta, aby udowodnić swoje możliwości dla przedstawicieli Kubańskich Korzeni w mieście, zdobywając ich zaufanie do dostania kontaktu do osoby odpowiedzialnej za sprzedaż broni palnej dla pary, mężczyzna naturalnie rozwijając swoje skrzydła w mieście aniołów, robi wszystko aby zapewnić sobie oraz swojej partnerce godną przyszłość, bezpieczeństwo ale również forse, chcąc w mieście otworzyć kilka firm transportowo-budowniczych aby pieniądzę z nielegalnej działalności, prały się w legalny pieniądz, zapewniając byt dla ich przyszłej rodziny oraz dzieciaków które mają w planie, ponieważ prócz bycia przestępcą kryjący się za maską przedsiębiorcy, facet jest dość czułym, normalnym mężczyzną, ale tak samo grzecznym na swój sposób, a jego styl rozmowy, zachowania i tak samo charakteru nie pasuje wręcz do tego kim jest tak naprawdę, to tylko pokazuje jego sposób dobrej manipulacji oraz gry słów, a sam facet zaciera swoje ślady tak, aby jak najlepiej ukryć przed światem oraz osobami swoich prawdziwych intencji, do problemów oraz pozbycia się ich - wykorzystuje partie trzecie, które opłaca, a za swój parasol ochronny naturalnie płaci forsą lub dobrami materiałowymi, jednakże nie pokazuje swojej agresywnej strony i nerwowej dość często, gra raczej z chłodną głową w mieście, wiedząc jak łatwo jest wyrwać w niej kulke w głowe albo mieć problemy przez swoje pochopne działania. Yusmelys Cepeda-Wilder (CUBA) Kobieta wychowana na Kubie, została jednak pracownicą na 'zgodę' rządu USA w kategorii sprzątaczki, wykorzystała swoją pozycje oraz zgode do nielegalnych przemytów narkotyków swojej rodziny, powiązanej z tamtejszą przestępczością na Kubie, jako iż wojna trumfowała w dawnych latach, a rodzina kobiety w tamtych czasach zyskiwała w rydzach kolejne terytoria, ich szajka narkotykowa się rozlęgła na większość terytorii, a narkotyki z ich łapy - spływał coraz częściej do USA za pomocą firm transportowych, przyjaciół rodziny lub ich własnych członków, lata dwutysięczne a bardziej ich późniejszy okres dla Yusmelys stały się przełomowe w jej karierze 'przestępczej' jako przemytnika narkotyków, ponieważ przez jej łapsko przechodziło kilka kilogramów czystej heroiny oraz kokainy, a jej handel uskuteczniała na wzgórzu Vinewood, blisko autostrady kierującej ją do Tijuana, gdzie dalej miała tylko prostą droge do Meksyku a z Meksyku do Kuby, przemyty narkotyków działy się w różne sposoby poprzez konekcje z kartelami na Meksyku, aż po łodzie które były przepuszczone za większą opłatą przez przekupionych strażników, aż po transporty ciężarówkami gdzie również nie obyło się bez przekupstwa, mając blisko dziewiętnaście lat, wtedy pierwszy raz zderzyła się z światami razem ze swoim przyszłym mężem ale na tamten czas klientem drogi. Początki ich relacji były zwyczajne, sprzedawca-klient ale facet zakochany w młodszej, agresywniej i bardzo dobrze wyglądającej Kubańce, oddał swoje szanse aby poderwać ją, pierwsze spotkania na parkingach, przeniosły się na spotkania w motelach, z łóżkowych telenoweli przeszli na randki, a ich relacja poszerzyła się do związku, finalnie kobieta poznała ciemniejszą strone faceta bo z zwykłego 'właściciela' sklepu, sama doświadczyła że jest on przemytnikiem na szeroką skale różnej maści rzeczy, jednakże przez Departament i inne agencje które siadały na lokalnych przemytników, zawinął swój biznes i nawrócił się do wzgórza miasta, gdzie tam zetknął się razem z nią, kobieta również dzieląć się informacjami dla kogo oraz gdzie robi, obojga wpadli na plan by wykorzystać swoje umiejętności, ona..? Do kontaktu z Kubańczykami z możliwościami, on..? Z transportem oraz przemytami, za którymi stał w przeszłości, razem postanowili sprowadzać do miasta szerokiej skali giwer, ale by uzyksać odpowiednie namiary, ich priorytetem były narkotyki, które przechodziły przez miasto, a ich robota, pieniądze oraz szacunek - zyskiwał w oczach rodziny kobiety oraz wspólasów, prowadząc ich blisko celu do zdobycia kontaktu na kolesia który posiadał szeroko dostępny arsenał z Kuby pod swoimi skrzydłami. Przełomem jednak stał się rok 2020, gdzie para postawiła zabrać ślub aby kobiety licencja na prace, została zmieniona na obywatelstwo ze względu na ślub z rodowitym Amerykaninem oraz chęci stworzenia z nim rodziny, po zawzięciu ślubu za zgodą pisemną rządu, niedługo po tym kobieta została prawowitą Amerykanką, pochodzenia Kubańskiego. Co pomogło tylko w dalszym budowaniu kapitału na szeroką skale z narkotyków, jednakże ich biznes przycichł gdy nadeszły "gorsze" czasy w LS, a nowe rządy zaostrzyły się, wtem kobieta wróciła do Kuby aby pożegnać się z całą rodziną, dogadać reszte interesów z osobami którymi pracowała, a świeżo po powrocie do miasta, zaczęła działać z swoim mężczyzną, który nie próżnował i przez jej nieobecność, załatwił podstawowe rzeczy do życia, ale również kontakty. Charakter kobiety który jest zazwyczaj dominujący, zaś dla faceta miły i spokojny oraz opiekuńczy, zmienia się pod wpływem presji oraz sytuacji, jest ona bardziej dominująca, agresywniejsza oraz wybuchowa z złością, trzyma krótki temperament przez jej natury, co nie odbiera jej w robieniu interesów ponieważ ma gadane, a jej wygląd oraz charaktery przyciągają tylko wszelakiej maści gangsterów, którzy pragną sobie wzbudzić wdzięki kobiety, jej przełomowość w tworzeniu interesów, spisuje się na rzecz pary, a ich kontakty, robienie interesów zdają się by szły na prosto, zamierzają wspólnie podbić konkurencje, opychając taniej broń która jest skuteczna ale również śmiertelna, za tańszą cene.
  13. **Skład ławy przysięgłych został dobrany w sposób, który może mieć wpływ na wynik procesu Todda Burnsa, oskarżonego między innymi o brutalność wobec kobiety. Burns został doprowadzony na rozprawę 29 marca, a zarzuty wobec niego obejmują: rabunek, oddanie strzałów w kierunku funkcjonariuszy organów ścigania (LEO), ucieczkę, niebezpieczną jazdę oraz usiłowanie zabójstwa celebrytki. Sprawa nadal oczekuje na dalsze postępowanie. Jutro oskarżony stanie przed sądem na przesłuchaniu. Nieoficjalne źródła sugerują, że Burns nie zamierza składać żadnych zeznań, nawet w przypadku groźby kary dożywotniego pozbawienia wolności.** **Siedem lat temu Todd Burns został skazany za usiłowanie zabójstwa Yuri Seong, oddanie strzałów w miejscu publicznym, ucieczkę przed organami ścigania oraz niebezpieczną jazdę. Otrzymał wówczas wyrok dziesięciu lat pozbawienia wolności. Obecnie, po odbyciu siedmiu lat kary w zakładzie Pelican Bay State Prison, w jednostce SHU (Secured Housing Unit), Burns ubiega się o zwolnienie warunkowe (parole). Co istotne, przez cały okres pobytu w więzieniu nie brał udziału w działalności przestępczej i był powstrzymywany od tego przez swoje własne środowisko, najprawdopodobniej w celu umożliwienia mu wcześniejszego wyjścia i dalszej działalności na wolności.** Podczas przesłuchania w sprawie zwolnienia warunkowego Burns oświadczył: "Spotkaliśmy się tutaj, aby rozpatrzyć mój oficjalny wniosek o przedterminowe zwolnienie. Czuję, że zostałem zresocjalizowany i jestem gotowy na powrót do społeczeństwa. Zamierzam przestrzegać wszystkich zasad zwolnienia warunkowego zgodnie z regulacjami systemu. Po opuszczeniu więzienia planuję wynająć pokój w motelu na wybrzeżu, znaleźć legalne zatrudnienie, regularnie meldować się u funkcjonariusza nadzorującego moje zwolnienie oraz spełniać wszystkie nałożone na mnie obowiązki. Przysięgam, że nie popełnię żadnego wykroczenia ani przestępstwa. Najważniejsze jest dla mnie to, że zrozumiałem swoje błędy i modlę się do Boga o przebaczenie. Niech żyje wolna Ameryka i sprawiedliwość." **Todd Burns wnosi o zwolnienie warunkowe na okres dwóch lat, trzy lata przed zakończeniem kary. W tym czasie planuje zdobyć stałe zatrudnienie oraz po kilku miesiącach znaleźć miejsce stałego zamieszkania. Obecnie, nie mając alternatywy, zamierza początkowo zatrzymać się w motelu. Zobowiązuje się do regularnych spotkań z funkcjonariuszem nadzorującym jego zwolnienie oraz przestrzegania warunków parole.**
  14. **28/03/2025, zuchwały rabunek na apteke odbył się za pomocą trzech mężczyzn, którzy wjechali do środka tylnich drzwi - zamaskowani, cali w bluzach oraz rękawiczkach, okradając najcenniejsze leki ze środka, następnie schowali lekarstwa w torbie, będąc śledzeni przy odjeździe przez helikopter, rozpoczął się zuchwały poscig za nimi, kierowca w Sandy Shores wypuścił dwóch mężczyzn, a sam zaczął uciekać - mając za sobą jeden radiowóz, oddał w kierunku jego karoserii oraz opon strzały, likwidujac go i kupując sobie nieco czasu, przez ten czas, ukrył na skraju jakiegoś wybrzeża, gotówkę oraz lekarstwa w pewnym miejscu, które zostały już stamtąd zabrane przez pewną osobe, a sam facet który był odpowiedzialny za ucieczke zmotorzyowaną, strzelanine - został schwytany i postawiony przed sądem, jednakże czy za zarzuty napaści apteki..? No właśnie..**
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin