-
Postów
522 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
2
Treść opublikowana przez West Coast
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 23
-
MEXICO-US FOOD TRUCKS Od dekad jedzenie z busa tkz. Street Food jest spopularyzowany na całym świecie, jednakże nie każdy wie że za tym fenomenem stoją Stany Zjednoczone, a dokładniej to stan California i miasto Los Angeles, które w okresie 2000-2010 wypopularyzowały kulture jedzenia z budek które jeżdżą na kółkach, za tym nie idzie tylko fakt że jedzenie było pod każdym klubem, PUB, atrakcjami i rodzinnymi parkami. To również prawdziwe epicentrum dla początkujących przedsiębiorców którzy nie mają jeszcze forsy na otworzenie prawdziwej restauracji, a zaś podrużowanie z busem stosowanym do tworzenia jedzenia pozwala im na auto-reklame i zarobek mobilny. Prócz różnych kulianarnych potraw gdzie najpopularniejszymi w takich truckach są (Burgery, Lody, Frytki, Steki, Hot-Dogs) również są słynne z tego jak są malowane, wystrojone i jak wygląda w nich załoga oraz styl i zadbanie samego wozu, sama kultura food-truck nie kończy się na tym że stoją w paru punktach, ich historia sięga lat XIX wieku. Odnotowane są nawet fakty że kowboje nie jeden raz jak i pracownicy byli ratowani gulaszami, rybami i innymi potrawami przez tkz. Chuckwagony (staromodne powiedzenie na dzisiejsze Food Trucks). Kultura Food-Truck rozwinęła się również w filmach Hollywood oraz przeróżnych serialach, Europie i tak samo w Festiwalach które są organizowane specjalnie dla młodych kucharzy, celebryci również wyczuli w tym biznes promocyjny, gdzie sami otwierają przeróżne mniejsze lokale licząc na szybki zysk przez tkz. Pumping-up with fame. MEXICAN SALSA TRUCK To jeden z nowszych wyjawiających się na pułap ciężarówek z jedzeniem na wybrzeżu Vespucci Beach, tak samo zakątkach Vinewood i El Burro - bus ten jest prowadzony przez byłego skazańca Dante Illescas (Notowany członek MS13/CRMC). Który odbywał swoje wyroki w więzieniach stanowych oraz hrabstwa (San Andreas State Prison, Lancaster & San Andreas Instatituion For Men (CIM/CHINO), gdzie wyuczył się i był na kursach Kucharskich jako formalny członek ferajnych Surenos i będąc pod ich parasolem. Kuchenna rewolucja i pasja pozwoliła mu spokojnie przeżyć okres więzienia, wyuczyła go też nowych umiejętności i zdolności na które miał dziesięć-lat, został on dobrym i profesjonalnym kucharzem jak na standardy Penitariatu, wyszedł on jednak w 2015. Cieszył się on jednak wolnością do 2023. Gdzie został zaaresztowany oraz wsadzony za kraty do okresu 2025 (Październik 13), międzyczasie jego matka oraz przyjaciele z klubu motocyklowego do którego się przedostał po wykonanym akcie RICO na część MS13 które zostało rozbite na wzgórnym Vinewood, zakupiono za jego pieniądze dla niego prosty, formalny TRUCK - który po odsiadce zamierzał odrestaurować na własną mobilną restauracje, gdzie planowanie i rysowanie oraz kształcenie projektu Mexican Salsa Truck obmyślał w więzieniu, realizując swój wyrok - łącząc dyscypline, wolny czas na coś pożytecznego, prócz uczestniczenie w życiu gangu więziennego.
-
[08/10/2025] ELIMINACJA MŁODOCIANYCH RZEPÓW
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Zakończone
**Raczej nie ma takiej możliwości, nastolatkowie nie wrócili do domu od kilku dni** -
[08/10/2025] ELIMINACJA MŁODOCIANYCH RZEPÓW
West Coast odpowiedział(a) na West Coast temat w Zakończone
1. Stratum posiadał tablicę rejestracyjne (171G8T), rejestrację drugiego wozu musi podać @seans narkotykowy lub @Mirabelek 2. Nie (nie ma go na powierzchni) 3. Krew na scenie jedynie wskazuje na DNA; Julian Roach, Cletus Buckner oraz Cyrus Evens 4. Pistolet (9MM). 5. Nie. 5.1. Stratum był już dłuższą chwilę przed Premier SS, Premier SS dość szybko pojechał po wystrzałach, ale nie za szybko, co może dać do myślenia że były to przypadkowe osoby w złym momencie. 6. Trójka zmarłych to nastolatkowie i ćpuny, jeżeli mają rodzinę i utrzymują z nią kontakt to pewnie po dłuższej chwili powiadomiono ich że mogli się zgubić, ćpać na melinach lub mieć problemy za branie narkotyków. 7. Osoba w Stratum nie była zakryta, kierowca auta był Harlan Pike. Na drugi samochód niech odpowie @Mirabelek lub @seans narkotykowy -
**W godzinach wieczornych między (22:40-01:00) w tych godzinach od początku do końca rozgrywała się upiorna noc dla trzech młodocianych białych ćpunów z wybrzeża South Bay, czarny samochód marki Stratrum - samochód podjechał odbierając trójke dzieciaków spod Skate Park (Little Seul), finalnie szczeniaki razem z mężczyzną który był kierowcą - zajechali na piętrowy parking przy LTD, Little Seul (czerwony) blisko byłej siedziby nocnego klubu ECSTASY. Niedługo po tym - kamery parkingowe mogły zarejestrować jeżeli posiadały dźwięki, cztery wystrzały, w tym czasie zostali ranni nastolatkowie przez niezideyfntifkowane osoby, które wyjechały nieco później z parkingu czarnym Premierem SS (prawdopodobnie), nastolatkowie po krótkim obandażowaniu - zostali wprowadzeni do czarnego Stratum na swoje miejsca, kamery wychwyciły jak czarny Stratum wyjechał z nimi i był ruch w pojeździe, więc nastolatkowie jeszcze wtedy żyli - łuski z parkingu zostały zabrane przez sprawce postrzelenia ich w dłonie.** **Niedługo po tym jednak mężczyzna z dzieciakami przejechał przez różne drogi autostrady aż do El Burro, przy wykopaliskach - gdzie ewentualne kamery zarejestrowały jak facet z Stratum pomagał im dalej z ranami, a finalnie wyjechał z nimi poza miasto, gdzie tam urwał się na jakiś czas ślad, finalnie po paru chwilach - mężczyzna wrócił Stratrum przez El Burro tym razem samemu, bez żadnego samochodu oraz bez żadnej specjalnej wyraźności twarzy przez to że wszystko działo się w nocy, łuski natomiast na scenie morderstwa jeżeli oczywiście scena została zlokalizowana wedle poszlak CCTV, nie mogła zawierać łusek jako iż sprawca prawdopodobnie je zebrał, samochód również po powrocie na miejsce - jechał podobną trasą co zeszłej nocy w dniu morderstw, tym razem jednak facet miał kominiarke, którą nałożył w trasie, po zebraniu łusek - jego pojazd przemieścił się w kierunku tamy, gdzie tam ślad pewnie urwał się w pewnym miejscu, mężczyzna już nie wrócił Stratum który prawdopodobnie został tam gdzieś ukryty**
-
ALCHEMY BY SKINHEAD Aktualna plaga sterydów zawiała na plaży, głównie za sprawą lokalnej białej siły która produkuje dość tanie ale skuteczne anaboliki które powodują przyrost mięśni lub poprawę kondycją, jedno jest pewne towar nie jest jakkolwiek sprawdzony a ich twórca robi je w jednej z lokalnych melin garażowych, gdzie chemia aż się unosi wieczorami przez prowizoryczną wentylację, naturalnie wyrzeźbione ciała to aktualnie rzadkość, a wybrzeże Vespucci to zaraza dla lokalnych kulturystów którzy nie grają fair, zresztą poza samymi sterydami które budują mięśnie, kryje się cała operacja siatki sprzedażowej tego specyfiku lub eksperymentacji nad lepszą produkcją, niektórzy tworzą samemu te specyfiki, niektórzy dostają to jako zamówienia legalne z apteki by dodać później częściowo swoją mieszankę, niektórzy po prostu je specjalnie otruwają różnymi rzeczami – jedno jest pewne, towar który wypływa na nocne uliczki miasta nie jest stuprocent pewny, ale białasy które mają swoje wyrzeźbione sylwetki i tym samym pushują ten temat, anaboliczny – mają w pewien sposób zagwarantowanie u klientów że będą mogli czuć się pewni przyrostu masy i siły. Trenbolon: To właśnie najbardziej zgłaszany steryd na rynku wybrzeża który jest produkowany częściowo przez mieszankę własnych produktów, mieszankę innych sterydów oraz sterydów załatwianych legalnie, wydobywa się on spod ręki Harlan Pike, białoskórego gangstera który działa na rzecz South Bay Skinheads, to właśnie jego umiejętności z szkoły której niestety nie ukończył do końca, wpłynęły na czynnik jego roboty w sprawie tworzenia Trenbolonu, wykorzystuje on do tego swoje kontakty oraz konekcje uliczne aby mieć produkty które są potrzebne do wytworzenia go, sam tworzy to w różnych miejscach – garażach, melinach, domostwie, wielkim pick-up gdziekolwiek ma możliwość i wie że będzie bezpiecznie, jednakże jego towar nie jest w stu procentach pewny i istnieje ryzyko że jedne próbki wyjdą czyściej, drugie brudniej, nie odnotowano sporo zgonów w 2025 za zażywanie Trenbolu, łącznie doszło do dwudziestu zgonów przez nieodpowiedzialną dawkę którą namieszał Harlan, mimo wszystko sprawy nie są do końca pewne, bo jego sterydy nie są nigdzie opisywane, naklejane w synonimy – z mieszanka sterydów robi biedne koło w badaniach, co umożliwia mu wygodne tworzenie dalszych działek sterydów na rynku który aktualnie posiada pustkę ich w najbardziej turystycznym i kojarzonym z siłowniami wybrzeżu, wybrzeżu które ma pełno darmowych siłowni i pełno ludzi którzy na nich trenują, a ci którzy trenują, są prawdopodobnie jego przeszłymi ofiarami lub szczęściarzami. Projekt założony w celu udostępnienia zdjęć z rozgrywki In Character na serwerze przy tworzeniu narkotyków, mimo wszystko będą brane (prawdopodobnie) od bota, dalej ich tworzenie będzie grane, a interakcje z Crime Support/LEA, będą udostępniane tutaj. BOT to dla nas jedynie ułatwienie do dostępu sterydu, niżeli prośby kilkudniowe i zamęczenie opiekunów/pomocników o respenie tego, produkcja, gra z CS będzie dalej obecna tak jakby tego bota nie było, chcemy po prostu mieć od ręki dostęp do tych sterydów po faktycznym zagraniu tworzenia ich, liczymy że zostanie nam postawiony bot na postać Harlan Pike w sprawie sterydów, to będzie kierunek mojej postaci do handlu nimi, a wiem że teraz są braki dobrego steryda, liczę że sterydy które otrzymam będą miały wielkie zatrucie ale też wielkie JOTY, czyli ryzyko rynkowe.
-
**W dniu 28/09/2023 potwierdzono że walka Karver Rakkan Kontra Danny Brown oficjalnie się odbędzie znów pod organizacją MALIBU AMATEUR L\EAUGE, walka która blisko była ogłoszenia odwołania i cały turniej również zostałby zerwany, ukazała się jednak możliwą do skończenia - mówi się że Karver Rakkan posiadał ostatnio spore problemy zdrowotne, nie podano nigfdzie jednak oficjalnej przyczyny, to jednak nie zwolniło go aby wejść do ringu i zmierzyć się z wiele starszym i większym rywalem od siebie, różnica zasięgu i wysokości jest widoczna gołym okiem, dynamika oraz agresja Karvera to jego jedyna możliwość w tej walce, natomiast dystans i wysokość to przewaga Danny'ego Brown, dwójka po dziesięciu dniach od ostatniej walki dla gali Malibu, zmierzą się w lokalnym barze, a dzisiejszy wynik - wykaże kto dojdzie do finałowego starcia, póki co dwójka dała sobie rade z poprzednikami! ale dzisiaj o 21:00 zmierzą ze sobą rękawice.** **Zasady odbyły się tak samo jak zeszłe walki, trzy rundy - które trwają po trzy minuty, dzwon nie ratuje od liczenia - a trzy nokauty w jednej rundzie, kończą walke, tak samo odliczanie jest do dziesięciu aż upadną dłonie poniżej kolan zawodnikowi, walka była prowadzona pod okiem doświadczonego sędziego, Na rogach obu zawodników nie brakowało trenerów oraz CUTMAN, uwage mogłą przykuć nowa trenerka Rakkan, tym razem kobieta - co jest rzadkością bo zawsze wierzył tak jak mówił w męskie doświadczenie, Lana Cruz to trenerka prezentująca go oraz jego cały team, która przygtowoywała go podczas aktywnej kontuzji do walki. **Ostatnie dni oraz tygodnie dla Karver były głośne, wybuchy pomiędzy dwoma grupami - Skid Row oraz South Central była widoczna na jego profilu, prawdopodobnie młody zawodnik popadł w gorliwy konflikt z gangami, wygrażanie się oraz straszenie to jedno, jednakże faktycznie w przestrzenii tych zdarzeń doszło do paru realnych napotknięć, na Skid Row doszło do morderstwa nastolatka, postrzelenia niezidentyfikowanych dwóch mężczyzn, później na South Central również wytbuchła ogromna strzelanina i później znów na Skid Row, dziwnym trafem w tym okresie Rakkan został też kontuzjowany i ranny, głowy internetowe oraz blogerskie zaczeły mieszać młodego zawodnika w konflikt i że faktycznie jego słowa gdy komuś grozi, nie są na wiatr - mimo wszystko dalej jest wolny, a więc prawdopodobnie nie doszło jeszcze śledztwo do niego, mimo to internetowe scouty łączą go z niektórymi przestępstwami sprzed paru dni, które się trarfiły po głośnych konfliktach na jego profilu, czy Rakkan to morderca? strzelec? gangster? takie nagłówki wyskakują, co nabija tylko wyświetlenia oraz lekki rozgłos dla dzieciaka, niestety pasywno-negatywny.** STRESZCZENIE WALKI! OVERALL STATISTICS QUALIFIERS AFTERMATCH STATS KARVER (ROCKSTAR) RAKKAN STATS OOC INFORMACJA.
-
**18/09/2025 to wieczór gdzie o godzinie dwudziestej-drugiej odbyła się walka coraz bardziej rozkrecającego się z tej złej, kontrowersyjnej i wysokiej pewności siebie szczeniaka Karver Rakkan, który tego dnia zmierzył się z Cleavon Wilson znanego z swojego dystansu oraz wysokości, gdzie zeszłego wieczoru zdominował brutalnie przeciwnika w drugiej rundzie, wykonując na nim KO - uszkadzając jego żuchwe równocześnie, a więc Karver miał przed sobą nie tylko kawał dobrego i silnego przeciwnika, ale również z genetyki trudniejszego do pokonania, jednakże gdy zapadły przybicia rękawic, było można zauważyć jak Karver uśmiechnięty jak demon z śmiesznymi szparami między zębami, wodził wzrokiem oczy Cleavon Wilson który raczej nie był chętny na obserwowanie rywala, jedno jest pewne że atmosfera między zawodnikami jest nagrzana, głównie przez wyzwiska Karver w kierunku Wilson lekceważące że pokona go szybciej niż mrugnięcie okiem.** **Zasady odbyły się tak samo jak zeszłe walki, trzy rundy - które trwają po trzy minuty, dzwon nie ratuje od liczenia - a trzy nokauty w jednej rundzie, kończą walke, tak samo odliczanie jest do dziesięciu aż upadną dłonie poniżej kolan zawodnikowi, walka była prowadzona pod okiem doświadczonego sędziego, zaś trenerowie byli najwyraźniej spięci - wiedząc że ich podopeczni są naprawdę gorliwi walki i chętni odciąć sobie łby ciosami które wielu powaliłby na dół.** **Karver i jego historie są znane z tego że wszystkie przechodzą do jednego, brutalności - to samo ukazywał po swojej pierwszej walce, gdzie jednak niezbyt szczytowałsię wygraną, ale bardziej cisnął samej organizacji która mu organizuje walki, to wzbudza sporo niepokoju dlatego że prawdopodobnie to mogłoby go wykluczyć, najwidoczniej jednak organizacja minimalistyczna lubi kontrowersje i zatrzsymała młodego chłopaka, który ma prawo udzielać swoją opinie jak chce, mimo że może być ona niebezpieczna dla niego. Socials Media faceta są zasypane groźbami wobec obcych osób z platformy, nie wskazuje dokładnie na innych ale podobno dopuścił się on kradzieży czap, panoszenia się i oświadczeń licznych że jest z SKID ROW (Mission Row), miejsca które jest znane z narkotyków, handli, lokalnych gangów i przemocy z użyciem broni białej lub palnej, to tylko określa jakim facetem jest Rakkan i skąd się wywodzi, razem z jego głupkowatym wyglądem, jest niebezpieczny** STRESZCZENIE WALKI! OVERALL STATISTICS QUALIFIERS AFTERMATCH STATS KARVER (ROCKSTAR) RAKKAN STATS OOC INFORMACJA.
-
[16/09][EA] ALIBI - BAD BADDIE ANTHEMS - PREORDER
West Coast odpowiedział(a) na toniezombie temat w Wycenione
**Rockstar zakupił sztukę by przesłuchać i ocenić swój przyszły narkotyk** -
**Dnia 15/09/2025 lokalne media jak (Facebook, Instagram, Snapchat, Telegram, X oraz Youtube) obiegały linkami różnej maści które kierunkowały się na strone Facebook (Lifeinvader) pod linkiem MALIBU DREAMS BOXING AMATEUR FIGHTERS. Strona promowana amatorską ligą najgorszej z najgorszych klas bokserów (underrated) wyświetliła się dla ludzi, gdzie doszło do walk między KARVER RAKKAN kontra ELROY MUNRO, sam Karver Rakkan promował to w kontrowersyjny sposób na swojej stronie, nie cenzurując swoich nieeleganckich i nieetycznych słów, a komentarze tylko ukazują bestalskiego czarnoskórego nastolatka (19), który ublizał nawet samemu Malibu City, mieście w którym walczył w jednym z lokalnych lokali dla niższej klasy społecznej, ich walka była nagrywana oraz emitowana bardzo okrojenie, najtaniej - a sama liga wskazuje że chłopacy którzy tam walczą zarabią maksymalnie $200 za sam występ, a $700 przsypada dla wygranego całego konkursu.** **Zasady walki odbyły się w sposób trzech rund, gdzie nawet dzwon nie ratuje od liczenia - a sędzia jest jedyny odpowiedzialny za przerwanie walki, trzy KO w jednej rundzie przerywa walke i wygrywa ten który powalił swojego przeciwnika, rundy trwały trzy minuty z przerwami na pięćdziesiąt-sekund, widowisko nie było zjawiskowe, zjawiło się maksymalnie siedemdziesiat-osób, a Lifeinvader i reszta Socials nie promowała walk specjalnie, transmisja mogła wyświetlić dwieście-osób, z czego niektóre to boty lub rodzina walczących albo uczestniczących w ringu (sędziowe, trenerzy), mimo wszystko to pierwsze progi dla Karever Rakkan aby wejść do pół-profesjonalnego ringu.** **Kontrowersje związane z Rakkan są spore, osobiście chwali się miejscem zamieszkania na Mission Row (Skid Row), oraz jego życie bardzo szybko można wyświetlić i leakować na mediach, narkotyki, tanie kurwy oraz melanże najprawdopodobniej z handlu narkotykami lub kradzieży (NIEOFICJALNE INFORMACJE! PLOTKI!), wyjawiają to że w 2020 w najcięższym okresie dla Stanów Zjednoczonych i wielu karier, Rakkan popłynął totalną drogą nastolatka który imprezuje, łamie prawo i nagina etykiete Romeo And Juliet Law, nie jest jednak nic potwierdzonego, jedynie co jego rolki stare lub zdjęcia wskazują to jego uczestniczenie z wydziabanymi gangsterami, imprezy i puszczalskie dziewczyny, to psuje jego IMAGE i raczej blokowało go od sportu walki do czasu 2024, gdzie postanowił ogłosić że zmienia swe życie, odbywał niefrormalne walki które nagrywał na amatorski kanał Youtube, który został zablokowany po rasistowskich tekstach od strony...- (NIEPOTWIERDZONE ŹRÓDŁA), jednak detemrinacja chłopaka jest ukazana że doszedł jakos do ringu gdzieś przed jakąś publiką.** STRESZCZENIE WALKI! OVERALL STATISTICS QUALIFIERS AFTERMATCH STATS **KARVER (ROCKSTAR) RAKKAN STATISTICS** OOC INFORMACJA.
-
po dwuch latach komback prawie po trzech o matko jedyna
-
RENT US IN NO TIME! Amerykańskie firmy, filmy i gry słynną z przemysłowej części swojego kraju, polityka dzisiejszych stanów ale również pionierowa ideologia kapitalizmu od lat nastawiała się na ciężarówki, transporty, przemysł oraz towar - handel to domina dzisiejszej gospodarki stanów zjednoczonych z tej legalnej części, oraz tej old-schoolowej, nie inaczej jest z mniejszymi firmami z tej samej dziedziny, firmy przeprowadzke w US a szczególnie w miastach LA, są jak mrówki - jest ich setki, niestety nie wielka część z nich ma swoje czarne korzenia, jedna z takich firm założona na "słupa" a bardziej na własną rękę przez Lifeinvader, jest prowadzona przez Ted Kirk - który nie utożsamia sie z samą firmą, a raczej jest to firma na podstawie duchowej (ghost), co to znaczy? to znaczy że nie ma jej zakwitowanej, ale działa w internecie jako freelancing, a TAX raczej z firmy nie jest odprowadzony, firma działa raczej na low-time, ich głównym zadaniem jest rekonesans, kradzież oraz transport dobroci, jednakze tutaj kryją się dwie inne rzeczy, nie tylko transport mebli, kradzieży drogocennego towaru oraz rekonansu na włamania do domostw, również jest tutaj haczyk transportu. Transport to domina tej firmy, to właśnie z tego grupa przestępcza w której jest założyciel widmo korzysta najbardziej, mowa tutaj o transprocie narkotyków pod przykrywką firmy meblowej, kto by podejrzewał takie osoby o coś takiego, skoro dzieje to lokalnie - racja? to jest cała otoczka tego miejsca, handel, kradzieże, rekonesans oraz cały white-collar który umiejscowiony jest pod przykrywką Social Media oraz lokalnego kontaktu, a sama siedziba kryje się w Przemysłowej strefie miasta, pod przykryciem gdzie raczej nikt nie jest tam w stanie dojść nie znając miejscówy, dlatego bezszczelnie firma prosperuje w dobrym ukryciu, tam gdzie składuje większość towaru ale również znaczną ilość towaru który jest pod przykrywą nocy przsygotowany na wyjazd. LA TIMES! "Znany przypadek Firmy Galore nie nauczył niektórych firm tego że oszustwa na naliczanie kosztów przewozu, przewozu mebli oraz ich ubezpieczenia, "legalnych" kradzieży assettów ludzi którzy wynajęli firme do przeprowadzek, informacje dot. Nielegalnych działalności firm przeprowadzkowych dalej napływają masową skalą do urzędu skarbowego i urzędu praw pracy, niestety procesy są długie - a umowy które ludzie podpisują sa czesto robione z precyzją byleby wyczyścić się z zarzutów".
-
ROZDZIAŁ PIERWSZY, WYJAŚNIANIE. - VAN & MIEJSCE KRADZIEŻY. Zacznijmy od tego że w moim przestępstwie pojawiło się czym przyjechaliśmy na miejsce zdarzenia kradzieży oraz w jakie miejsce, punkt kluczowy tutaj to PARKING które jest napisane prosto na screenie które teraz przedstawiam jak widzicie, a więc prosiłbym o zaprzestanie bolonesu, CZEMU TO TAKIE WAŻNE? serwer który jest RP, a jego gracze LEA, detektywi - powinni raczej wysilić się w jakikolwiek sposób oraz napisać przynajmniej TRZY PODSTAWOWE PYTANIA zamiast DONOSIĆ, jakie to pytanie? Czy na parkingu były CCTV, jak tak - zarejestrowały rejestracje i kolor wozu? Jeżeli tak? na kogo auto było zarejestrowane? Jacy świadkowie lub inne wskazówki mogły zostać sprawdzone na CCTV? (ile osób było w VAN, ile osób to widziało, przebieg dokładnych zdarzeń. Po takich pytaniach jestem zobowiązany im odpowiedziec jak ludzki człowiek i daje im właśnie na blache LEAD, jaki? moja rejestracja, moja droga do tego parkingu, mój rysopis oraz imiona i nazwiska świadków które miał @kdot goat CZY BYŁ POWÓD DO DONOSU ŻE TO PRZESTĘPSTWO IDEALNE? RACZEJ KURDE NIE! - KIERUNEK MIASTA, MAPA? GDZIE ONA JEST, NO WŁAŚNIE - SPYTAJ O NIĄ! Na kolejnym screen podałem informacje bardzo POBIEŻNE, gdzie pojazd odjechał oraz gdzie on znikł - czemu? ponieważ nie jestem fanem dawania MAP bez wysilenia swojego dupska, to prowadzi do szybkiego MG i koniec z gry, czemu to takie ważne? I jakie pytania LEA mogłoby zadać! pokazując poziom RP? Jaką drogą i jakimi ulicami jechał Obey oraz VAN, czy drogi były rejestrowane w centrum miasta przez publiczne drogi? Pod jakim dokładnie mostem ślad mógł się urwać przy wjeździe do Davis (są dwa, prosiłbym o zdaznaczenie dokładnych okolic) Czy samochody były pod nadajnikiem jakimkolwiek? czy jednak nie? (jeżeli wyłączyliście akumulatory, piszcie NIE) A więc do czego tutaj dochodzimy? nie zrobiłem idealnego przestępstwa, specjalnie nie ściągałem żadnych rejestracji, jechałem środkiem miasta po autostradach, jechałem do swojej dziupli bez odczekania żadnego czasu by może nieco zmylić ruch, robiłem włamanie przed świadkami. A wy? zamiast spytać o te fakty i nieco ruszyć głową oraz swoją grą detektywa, zwalacie wszystko że narracja jest perfekcyjna i przestępstwo, zamiast zadawać pytania jak ludzie z LEA robili to wiele lat temu, jedynie co w tym temacie zrobiłem to nie dawałem wam wszystkiego na tacy byście mogli sami coś pogłówkować i mieć gierke, wy zdecydowaliście się iśćna skróty, ja zdecydowałem się bronić i wskazać błędny mindset dzisiejszego LEA. Tutaj macie przynajmniej na przyszłość przykład, ode mnie - jak grałem w LEA i dostałem przestępstwo od szanowanego @millie który mi również nie dawał wszystko na tacy, tylko chciał pewnie tym samym bym się wykazał, co zresztą zrobiłem. TEMAT PRZESTĘPSTWA (GŁÓWNY) DOSTAŁ PARE FAKTÓW POMOCNICZYCH, ZALECAM W RAZIE CZEGO PYTAĆ NARRACYJNIE O DALSZE POSZLAKI.
-
A nie się prujecie tutaj że ja mam item z bota który się nazywa komputer do włamań
-
To niech bota zmienia i nazwę urządzenia
-
DEL
-
DEL
-
DEL
-
outlaw motorcycle gang Calaveras Rojas MC San Andreas 1% (3-12 Skull Squad)
West Coast odpowiedział(a) na dixoniak7 temat w Archiwum
Jechać z tym ty- 416 odpowiedzi
-
**20/08/2025 po północy na parkingu byłego miejsca Total Explode pojawił się czarny VAN i dwójka zamskowanych, jeden z nich wybiegł - podpinając laptopa pod klamke, szyfrując zamek - wsiadł oraz następnie wyjechał z Total Explode przez środek miasta, znikając z radaru CCTV pod mostem gdzieś przy wjeździe na Davis, naturalnie rzecz biorąc oboje mieli maski i rękawiczki, również czapki i kaptury, na miejscu byli świadkowie kradzieży którzy widzieli to ale nie postanowili reagować.** FAKTY.
-
outlaw motorcycle gang Southern Reapers M/C San Andreas 1% (West Chapter)
West Coast odpowiedział(a) na faddei temat w Archiwum
szkoda ze mnie nie oznaczyli pedaly na pozegnanie ale fajnie sie gralo -
-
[14.08.2025] Neri 𝄖 summer 🟒 (Official Music Video) prod. Laila Aguirre
West Coast odpowiedział(a) na Ramorkaa temat w Wycenione
**Ted Kirk uważa otwarcie że ruchy w tym teledysku jak i sam tekst jest drewniany, nie daje i nie wnosi wiele, upublicznia hejt oraz disslajkuje, nawyzywał dziewczyne jak należy według jego zasad.** -
-
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 23
