Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Rjeck

Gracz
  • Postów

    474
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    17

Treść opublikowana przez Rjeck

  1. Zgadza się. Tamtego dnia wiadomość została usunięta i na użytkownika @lubilabuba (Kuba) nałożona została kara znana jako "mute"
  2. ohohohoho, znalazł się wymierzający sprawiedliwość dla dobrych graczy tego serwera, nie cwaniakuj kubuś i pomyśl co ty wypisujesz
  3. Załoga z Prosperity Street w bardzo krótkim okresie czasowym odcisnęła ogromne piętno jeżeli nie zdominowała wielu przestępczych działalności które zaczyna kontrolować pierwszy raz od wielu lat. Mimo, że na okręcie brakuje sternika w postaci Paula Casalino to Jerome Ruggiero ponownie nakierowuje Borgate na właściwe tory za pomocą Randy'ego (Petrulio) Coppoli czyli przedwcześnie mianowanego żołnierza rodziny mafijnej z Los Santos. Co niepokojące, współpracownicy z załogi pod jego okiem zdają się mierzyć w wyższe sfery niż tylko kradzieże, rozboje oraz handel narkotykami. Nieszczęsne wypadki w dokach, seria podpaleń lokali, dochodowe biznesy rozproszone w całym mieście daleko od serca Prosperity Street blisko powiązane ze współpracownikami rodziny? Największe obawy sprawia jednak narastający konflikt przez który krew zdążyła już obmyć ulice wielu dzielnic. Porwanie oraz morderstwo którego dziwnym trafem świadkiem był żołnierz rodziny krótko po tym jak za kulisami zaczęto mówić o fali ecstasy zalewającej fanów imprez typu rave. Prawdą jest jednak to, że przełożeni Ruggiero wspólnie z nim nie pochwalają i nie widzą sensu prowadzenia konfliktu Randy'ego Coppoli i jego współpracowników o wpływy dwóch grup, co przekłada się na brak wsparcia a większym naciskiem na opłacanie się marionetkowej rodziny
  4. Shadowline Customs | Part. 1
  5. Rjeck

    [N E W S] Cosa Nostra

    Mario "Little Mario" Antonicelli, wieloletni żołnierz mafijnej rodziny Gambino, zmarł w wieku 96 lat. Little Mario odszedł 2 czerwca 2026 roku jako jeden z ostatnich ze starej szkoły amerykańskiej Cosa Nostry. Urodzony na początku lat 30. (ok. 1930-1931), prawdopodobnie w East Harlem, później przeniósł się do Bronxu i Yonkers. Przez ponad sześć dekad należał do struktur rodziny Gambino, głównie w załogach z Bronxu, Westchester i Connecticut. Uchodził za solidnego, dyskretnego i lubianego żołnierza - człowieka, który nie rzucał się w oczy, nigdy nie współpracował z władzami i po prostu "robił robotę". Był aktywny już w erze Carlo Gambino, przetrwał czasy Johna Gotti’ego i działał aż do późnych lat w bardziej korporacyjnej wersji rodziny. Został "stworzony" w latach 80., należał m.in. do załogi Louie Ricco (Louie Bracciole). Pojawiał się w aktach słynnej sprawy Scores z końca lat 90., gdzie wraz z innymi członkami Gambino (w tym Johnem Gotti Jr.) był oskarżony o racketeering. Odsiedział wtedy blisko trzy lata i wyszedł w 2002 roku. Kilka lat później był fotografowany przez FBI m.in. z Deanem DePretą, współpracownikiem Gambino z Connecticut. Jego śmierć jest kolejnym symbolem odchodzenia pokolenia mafiosów ze złotej ery nowojorskiej mafii. Pogrzeb i stypa odbyły się w Westchester, spoczął na Woodlawn Cemetery w Bronksie.
  6. Rjeck

    RageMP: Co dalej

    przypominam słowa doozana, prowadzisz dyskusje z charonem....... edit; a chuj to dwa dni temu było teraz zobaczyłem edit numer dwa; ja pierdole zrobiłem tu literówke przypominał i zostawiłem tak przez prawie dwa dni......
  7. Rjeck

    RageMP: Co dalej

    Po pierwsze chciałem powiedzieć że przysiadłem do forum i właśnie jem płatki więc szarałt, @Derealizacja ale chciałem przede wszystkim powiedzieć że cześć @sstuped mam nadzieję że mnie pamiętasz jest lipa w chuj stary, wstałem dziś rano (wczoraj w sumie) patrzę piszą na discordzie że rage się wypierdolił ja myślę co kurwa a tu patrzę rzeczywiście no i nieciekawa sprawa i nikt nie wie co dalej tak naprawdę więc no mogę powiedzieć tylko tyle że nic nie mogę powiedzieć
  8. Dobra kurwa z tym już przesadziłeś pojebancu brawa dla seby zniszczył doszczętnie wizerunek LCN jakby i tak już nie był zjebany…..
  9. nie w AI, zrobimy se serwer na fivemie prywatny ja tam was pozapraszam i będziemy normalnie grali se sopranos kto za kontakt pw zaklepuje moltisantiego i postawimy mape liberty city i bedziemy se grac na new jersey a w nowy jork poslemy rakiety, kto chce zagrac phila leotardo zapraszam dostanie fck
  10. Rjeck

    RageMP: Co dalej

    pod koniec dnia okazuje się, że Tojer jako jedyny był za czystością roleplay w Polsce i nie poddał się propagandzie... nie poddał się bez walki, wspaniała postać historyczna..
  11. a to nie jest tak że w polsce kręcą i emitują filmy a w usa tylko dubbingują?
  12. jest dobrze, dobrze jest! nie usuwajcie mu posta bo to jest dobry chłopak! i 'pzdr' jak to mówią
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin