-
Postów
474 -
Rejestracja
-
Wygrane w rankingu
17
Treść opublikowana przez Rjeck
-
Zgadza się. Tamtego dnia wiadomość została usunięta i na użytkownika @lubilabuba (Kuba) nałożona została kara znana jako "mute"
-
ohohohoho, znalazł się wymierzający sprawiedliwość dla dobrych graczy tego serwera, nie cwaniakuj kubuś i pomyśl co ty wypisujesz
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
Załoga z Prosperity Street w bardzo krótkim okresie czasowym odcisnęła ogromne piętno jeżeli nie zdominowała wielu przestępczych działalności które zaczyna kontrolować pierwszy raz od wielu lat. Mimo, że na okręcie brakuje sternika w postaci Paula Casalino to Jerome Ruggiero ponownie nakierowuje Borgate na właściwe tory za pomocą Randy'ego (Petrulio) Coppoli czyli przedwcześnie mianowanego żołnierza rodziny mafijnej z Los Santos. Co niepokojące, współpracownicy z załogi pod jego okiem zdają się mierzyć w wyższe sfery niż tylko kradzieże, rozboje oraz handel narkotykami. Nieszczęsne wypadki w dokach, seria podpaleń lokali, dochodowe biznesy rozproszone w całym mieście daleko od serca Prosperity Street blisko powiązane ze współpracownikami rodziny? Największe obawy sprawia jednak narastający konflikt przez który krew zdążyła już obmyć ulice wielu dzielnic. Porwanie oraz morderstwo którego dziwnym trafem świadkiem był żołnierz rodziny krótko po tym jak za kulisami zaczęto mówić o fali ecstasy zalewającej fanów imprez typu rave. Prawdą jest jednak to, że przełożeni Ruggiero wspólnie z nim nie pochwalają i nie widzą sensu prowadzenia konfliktu Randy'ego Coppoli i jego współpracowników o wpływy dwóch grup, co przekłada się na brak wsparcia a większym naciskiem na opłacanie się marionetkowej rodziny -
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
-
-
[10.06.2026 Włamanie/Rabunek] Blood on the Couch
Rjeck odpowiedział(a) na Mirabelek temat w Przestępstwa
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
-
good theft makes good money (Prosperity Street Crew)
Rjeck odpowiedział(a) na cold summers temat w Projekty zarobkowe
-
good theft makes good money (Prosperity Street Crew)
Rjeck odpowiedział(a) na cold summers temat w Projekty zarobkowe
-
Shadowline Customs | Part. 1
-
Mario "Little Mario" Antonicelli, wieloletni żołnierz mafijnej rodziny Gambino, zmarł w wieku 96 lat. Little Mario odszedł 2 czerwca 2026 roku jako jeden z ostatnich ze starej szkoły amerykańskiej Cosa Nostry. Urodzony na początku lat 30. (ok. 1930-1931), prawdopodobnie w East Harlem, później przeniósł się do Bronxu i Yonkers. Przez ponad sześć dekad należał do struktur rodziny Gambino, głównie w załogach z Bronxu, Westchester i Connecticut. Uchodził za solidnego, dyskretnego i lubianego żołnierza - człowieka, który nie rzucał się w oczy, nigdy nie współpracował z władzami i po prostu "robił robotę". Był aktywny już w erze Carlo Gambino, przetrwał czasy Johna Gotti’ego i działał aż do późnych lat w bardziej korporacyjnej wersji rodziny. Został "stworzony" w latach 80., należał m.in. do załogi Louie Ricco (Louie Bracciole). Pojawiał się w aktach słynnej sprawy Scores z końca lat 90., gdzie wraz z innymi członkami Gambino (w tym Johnem Gotti Jr.) był oskarżony o racketeering. Odsiedział wtedy blisko trzy lata i wyszedł w 2002 roku. Kilka lat później był fotografowany przez FBI m.in. z Deanem DePretą, współpracownikiem Gambino z Connecticut. Jego śmierć jest kolejnym symbolem odchodzenia pokolenia mafiosów ze złotej ery nowojorskiej mafii. Pogrzeb i stypa odbyły się w Westchester, spoczął na Woodlawn Cemetery w Bronksie.
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
-
**K. Shao lajk**
-
przypominam słowa doozana, prowadzisz dyskusje z charonem....... edit; a chuj to dwa dni temu było teraz zobaczyłem edit numer dwa; ja pierdole zrobiłem tu literówke przypominał i zostawiłem tak przez prawie dwa dni......
-
Po pierwsze chciałem powiedzieć że przysiadłem do forum i właśnie jem płatki więc szarałt, @Derealizacja ale chciałem przede wszystkim powiedzieć że cześć @sstuped mam nadzieję że mnie pamiętasz jest lipa w chuj stary, wstałem dziś rano (wczoraj w sumie) patrzę piszą na discordzie że rage się wypierdolił ja myślę co kurwa a tu patrzę rzeczywiście no i nieciekawa sprawa i nikt nie wie co dalej tak naprawdę więc no mogę powiedzieć tylko tyle że nic nie mogę powiedzieć
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
Dobra kurwa z tym już przesadziłeś pojebancu brawa dla seby zniszczył doszczętnie wizerunek LCN jakby i tak już nie był zjebany….. -
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
nie w AI, zrobimy se serwer na fivemie prywatny ja tam was pozapraszam i będziemy normalnie grali se sopranos kto za kontakt pw zaklepuje moltisantiego i postawimy mape liberty city i bedziemy se grac na new jersey a w nowy jork poslemy rakiety, kto chce zagrac phila leotardo zapraszam dostanie fck -
pod koniec dnia okazuje się, że Tojer jako jedyny był za czystością roleplay w Polsce i nie poddał się propagandzie... nie poddał się bez walki, wspaniała postać historyczna..
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
osz kur- -
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
a to nie jest tak że w polsce kręcą i emitują filmy a w usa tylko dubbingują? -
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
-
Prosperity Street Crew [Los Santos Crime Family]
Rjeck odpowiedział(a) na Rjeck temat w Organizacje przestępcze
jest dobrze, dobrze jest! nie usuwajcie mu posta bo to jest dobry chłopak! i 'pzdr' jak to mówią
