Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Szponto] like a savage


11111 111111 111

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2748-like-a-savage/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Durk_Tione oraz Keontay_Terrell
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): Blokada Postaci
Powód nałożenia kary:
Niechęć do gry In Character, /q po konfrontacji/strzelaninie na cornerze - Po 2 minutach było tam LSSD, a was już nie było
Członek ekipy nakładający karę: Szponto
Wyjaśnienie sytuacji: 

Dziś (09/02) jakoś o godzinie 23:40-50 koledzy z drugiej organizacji "400 forum drive piru / 400 fdp gang" zaczęli drugi raz prowokacyjnie zacząć robić cornery na naszym praktycznie rdzennym terenie gry gdzie po pierwszym razie bez żadnych złych chęci przegoniliśmy ich nic nie robiąc, późnym wieczorem właśnie jakoś 23:40/50 mój członek gangu Rondo_Oxley (@m83vn) stojąc przed swoim domem właśnie gdzie gracze tamtej grupy postanowili już drugi raz tam przyjść w tym samym celu, @m83vn postanowił ich sam przegonić lecz Ci zaczęli dziki bieg po ulicy goniąc go jak zwykłe bydło.

Gdy Rondo_Oxley udało się uciec postanowiliśmy zebrać się szybko IC, pojechać wyjaśnić z chłopaczkami sprawę o co chodzi, że takie czyny podejmują - dostrzegliśmy ich w zaułku obok boiska na Chamberlain Hills, postanowiliśmy podjechać od tyłu parkując wóz centralnie pod nimi. Ja wysiadłem jedyny z bronią (Durk_Tione) i zdąrzyłem wymienić z nimi dwa zdania po czym dwójka tamtych, obecnych napastników Mortimer_Davies (@Winzipior) oraz Quando_Mosley (@Wtajemniczony) nagle bez jakiegokolwiek słowa IC zaczęła w nas wypalać bronią. Po krótkiej rozmowie z ich liderem ten powiedział, że wątpi by dochodziło do jakiekolwiek metagamingu.

Zrobiłem kompletnie głupio wychodząc po tej sytuacji z gry i opisałem to wszystko w prywatnej rozmowie z opiekunami oraz samym Szponto, jest mi głupio za tą głupotę bo inaczej tego nazwać się nie da. Chce nadal kontynuować grę na tej postaci, wiem że popełniłem błąd tak samo jak mój znajomy i obiecuje dożywotnią poprawę, nigdy nie odwaliliśmy jakiś krzywych rzeczy, @De4dJest tak samo nowym graczem i zgaduje, że tak samo jak i ja działaliśmy pod wpływem impulsu, nie przemyśleliśmy swojego pomysłu za co przepraszamy najzwyczajniejszy.


Ewentualne screeny/świadkowie:

IaIMTIL.png

 

 

Edytowane przez like a savage
MarceI i zipek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem to Wasz praktycznie rdzenny teren skoro gramy na tych projektach, a Wy po drugiej stronie torów - Strawberry? (uliczka obok szkoły przy naszych spawnach XD) To już pozostawie bez komentarza, bo jeżeli uważacie że tylko z tytułu tego że tak uważacie należy Wam się teren w promieniu czterech ulic to problem leży w głowie. Na Chamberlain co ulicę gra jeden projekt, a Wy poczuwacie się do bycia królami okolicy nie umiejąc postawić nawet markera z tagami, kek. Po drugie, to akcje w stylu kartelu z medelin, kiedy w mieście duchów wysiadacie przy najbardziej ruchliwej ulicy na całym Davis z automatem i prawicie jakieś morały powinny kończyć się archiwum, a nie tylko blokadą postaci za danie /q bo trzęsiecie sie przed monitorem grając w gierke. 

Edytowane przez young400dogg
ksyz, fenrir, noteker i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to ma do rzeczy, to tak szczerze wszystko mogło się ciągnąć za konsekwencje IC czy tak było czy nie, a nie Ty chcesz prawić tutaj właśnie swoje wielkie morały o miastach duchów i innych demonów. Mogłem równie dobrze to robić na środku ulicy pod wątek IC mojej postaci w CP, łapanie kontrowersji licząc się z konsekwencjami jakie by z tym były. Co do bycia "królami" to raczej nie, zwyczajnie gramy na całej Strawberry ST. nie w promieniu 10 metrów pod najpopularniejszym spotem i to normalne, to raczej wy widzicie w tym problem. Skoro raz was odpullowałem z tego miejsca to przychodząc tam drugi raz to już zwyczajnie pod prowokacje. Co do /q to nieźle Cię tam nosi najwidoczniej, bo było to jednym wielkim impulsem, zwyczajnie i nic więcej tutaj nie ma do dodania. Zrobiłem błąd i za niego przeprosiłem jak i przepraszam nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, like a savage napisał:

Ale co to ma do rzeczy, to tak szczerze wszystko mogło się ciągnąć za konsekwencje IC czy tak było czy nie, a nie Ty chcesz prawić tutaj właśnie swoje wielkie morały o miastach duchów i innych demonów. Mogłem równie dobrze to robić na środku ulicy pod wątek IC mojej postaci w CP, łapanie kontrowersji licząc się z konsekwencjami jakie by z tym były. Co do bycia "królami" to raczej nie, zwyczajnie gramy na całej Strawberry ST. nie w promieniu 10 metrów pod najpopularniejszym spotem i to normalne, to raczej wy widzicie w tym problem. Skoro raz was odpullowałem z tego miejsca to przychodząc tam drugi raz to już zwyczajnie pod prowokacje. Co do /q to nieźle Cię tam nosi najwidoczniej, bo było to jednym wielkim impulsem, zwyczajnie i nic więcej tutaj nie ma do dodania. Zrobiłem błąd i za niego przeprosiłem jak i przepraszam nadal.

A skąd każdy członek organizacji ma wiedzieć że ktoś stał Ci kiedyś pod klatką? Po drugiej - upierałeś się przy tym że boisko jest Twoje, a dzielą Cie od niego nasze bloki, dlatego nie wiem skąd Twoja gadka o rdzennym i stąd wzięła się dyskusja z mojej strony. Jesteście po prostu średni, a tłumaczenie się wątkiem z CP jako latanie z karabinem po środku ulicy jest mocno pokręcone. Pozdrowienia Pershing, pakuje z chłopakami manatki z Chamberlain żeby przypadkiem nie spojrzeć w Waszą stronę. Mamy zamówionego busa na przeprowadzkę na dziewiętnastą, bez stresu.

AlcheX lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej nic takiego nigdy nie padło z naszej strony o jakimkolwiek boisku, stary. Gdzieś Ty to sobie wyrwał, haha. Tak samo jak tłumaczenie wyższego metagamingu jako "czytali sobie w myślach" bądź "rozumieją się bez słów" też nie jest najlepsze ale jak kto woli, lepiej wytykać kogoś błędy a swoich uważać za topke. Pozdro, nie będę tutaj już nic tłumaczyć, poczekam na werdykt. Trzymajcie się i tyle.

De4d lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 01:00, like a savage napisał:

Gdy Rondo_Oxley udało się uciec postanowiliśmy zebrać się szybko IC, pojechać wyjaśnić z chłopaczkami sprawę o co chodzi, że takie czyny podejmują - dostrzegliśmy ich w zaułku obok swojego boiska na Chamberlain Hills, postanowiliśmy podjechać od tyłu parkując wóz centralnie pod nimi.

Tak było, później daliście quit i chwilę po tym przyjechało LSSD na miejsce, a tam śladu po nikim nie było.

W dniu 9.02.2022 o 01:00, like a savage napisał:

Jest tak samo nowym graczem i zgaduje, że tak samo jak i ja działaliśmy pod wpływem impulsu, nie przemyśleliśmy swojego pomysłu za co przepraszamy najzwyczajniejszy.

Kolega będzie musiał odbyć karę, a tobie zmienimy ją w zmianę oblicza twojej postaci, w świetle in character.
 

  • Postać została przyłapana przez paparazzi z pobliskich blokowisk / mniejsza rzesza fanów zdobyła do niego większy szacunek - większa część zaś przestała go obserwować i słuchać jego tworu. Jego twarz zanika w Celebrity Project.
  • LSSD złapało mężczyzne i zarzuciło mu grupę przestępczą, bo znalazla kilka ciał i sporo DNA z krwii, która zanieczyściła chodnik przy którym stali na miejscu zdarzenia.
  • Znaleziono przy nim również broń typu Draco, mężczyzna odpowiada za to prawnie i będzie miał dwa następujące wpisy w MDT: Posiadanie broni palnej, przeszła przynależność do grupy zorganizowanej i po wyjściu z więzienia będzie z nimi cały czas widniał. 

Odezwij się do LSSD z tym samym ekwipunkiem, który miałeś w danym momencie, gdy wbito ci BW. Odegrasz z nimi ten wątek i nadadzą ci skryptowo karę więzienie oraz wpisy do MDT.

Poniżej podrzucam zdjęcie papparazzi, któe trafi do internetu.  Trzymaj nerwy na wodzy, impulsywność nie popłaca. Miłej gry @like a savage

durk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin