Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Diddy (달라)


Suro

Rekomendowane odpowiedzi

Zajawka;

Spoiler

 







aeaeae.thumb.png.80029b9d926a6e0dfc524a81344da627.png                                                                                            Diddy (달라)

Dalla Daji to młoda koreańska artystyka, wyszkolona pod skrzydłem "JYP ENTERTAINMENT", gdzie zaczynała jako "trainee". Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczeła już w wieku nastoletnim, gdzie pod okiem profesjonalistów szkoliła swoje umiejętności śpiewu, ruchu scenicznego, języków obcych i podstaw promocji na Social Mediach. Zadebiutowała na rynku koreańskim, jako jedna z trzech dziewczyn założonego w 2021 roku girlsbandu o nazwie "Shooting Stars". Wśród dziewczyn rosła frustracja z powodu braku szybkiego sukcesu, a trudność pogodzenia życia zawodowego z prywatnym tylko pogłębiała ich problemy. Po nieudanym debiucie w Koreii firma dająca im szansę, nie dając za wygraną zaczeła szukać niszy na rynkach, na których mogłyby odnieść sukces. Trójka dziewczyn przeprowadziła się do Los Santos, by zacząć przygodę pod nowym szyldem 
N1GHT L1GHT (야간 조명)

Trudne warunki i słaba siła przebicia pokrzyżowały dziewczynom znowu drogę, a kontrakt podpisany z firmą został zerwany. Po drugiej już porażcę, koleżanki Dalli postanowiły wrócić do rodzimego kraju, zostawiając ją samą w mieście. Los chciał, że poznała Leticię Madriz którą początkowo uważała za dobrą przyjaciółkę, jednakże z czasem okazało się, że przyjaźń przekształciła się w epizod miłosny. Aby móc ułożyć sobie życie z Letty i zacząć funkcjonować, dziewczyna zatrudniła się w klubie jako barmanka, co w dalszej perspektywie pozwoliło jej na kupno samochodu i własnego apartamentu, jak to każda historia miłosna, ma swój początek i koniec. Kobiety rozstały się, a Dalla po złych doświadczeniach przyrzekła sobie, że nie wejdzie z nikim w żadną bliższą relację. Próbując odbudować swoje życie prywatne i zawodowe, dziewczyna zaczeła nawiązywać koleżeńskie kontakty w klubach, by wypełnić na swój sposób pustkę. Otwartość na ludzi szybko stała się jej dużym plusem, co pozwoliło jej na łatwy awans w pracy. 



W pewnym momencie, Dalla zaczeła być zauważana w środowisku potocznie nazywanym "ścigantami", czyli motoryzacyjnymi świrami, a w dokładnie tym przypadku z ekipą "Nightride". Początkowo zdawałoby się, że ucząc się jazdy od najlepszych kierowców w mieście, kobieta sama zacznie swoją przygodę z wyścigami, jednakże zapał na naukę nieco agresywniejszej jazdy po ulicach miasta szybko minął. W ów grupie odnalazła wsparcie i bliskich znajomych, jednakże nikt z nich nie miał pojęcia, że kobieta mimo uśmiechu na twarzy walcze ze sobą od środka i sięgneła po używki, by jakoś sobie poradzić z przeszłością. Problemy emocjonalne skończyły się na kilku wizytach u psychologa, który wykazał prawdziwe wsparcie i za wszelką cene próbował zmotywować ją do działania. Kobieta po czasie walki rzuciła narkotyki i postanowiła wziąć się za siebie. Odnowiła stare kontakty i postanowiła wrócić do śpiewu, jednak doświadczenia nabyte w LS nakierowały ją na nieco inny kierunek. Wróciła do śpiewu, ale w nieco innym wykonaniu.





LP. EP, ALBUMS; 


wydane single;

Kolaboracje;

Inne;


Social;

Spoiler

Na czasie uzupełnie numerki konta, social media itd.
Miałbyć grany KPOP, ale sytuacja się zmieniła. Chce wykorzystać postać, więc ponownie wchodze z CP, tym razem w nieco innych klimatach. Kreowałem już raperkę wcześniej na Emily, więc wiem jak się za to zabrać i to budować. Na czasie pewnie powstaną jakieś single, mashupy, teledyski, bo plan na to wszystko już jest, kwestią jest tylko zabranie się do tego. Gra będzie wyglądała ciekawie, nie celuje w mainstream, a wręcz przeciwnie. Ta postać ma siedzieć w undergroundzie, ale jest zapewne troche osób, które poczują klimat mojej kreacji i może coś z tego wyjdzie, kto wie.  Wcześniejsze CP na KPOP.

 

Edytowane przez suro
Korupnik, 0Saz, Rezus i 33 innych lubią to

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

                                                                     tumblr_pabupdGqxb1xx2yzvo8_540.jpg.e461d14fd94c04b0d9ef80cb48e03f14.jpg



**W dniu 18.03 o godzinie lekko ponad 21:00 wyszedł debiutancki kawałek Dalli Daji (DD/Diddy) pdt. "Art, Gang, Money", który bardzo ciepło przyjął się na serwisie V-Tube. Z pomocą zaoferowaną przez członków "ENDO PERFORMANCE" utwór został stworzony w 2 dni i skupia się na promowaniu środowiska, w którym dziewczyna aktualnie się znajduje. Piosenka została wrzucona na oficjalny profil "@DDonline" i przedstawia profesjonalnie złożone cięcia wcześniej już zrobionych klipów. (MASHUP). Dziewczyna sama nawija o sztuce, znajomych i pieniądzach w nieco klimatycznym beatcie podchodzącym pod "Phonky Trap"

 

 

Kawałek;

                                                  

ZDJĘCIA;

Spoiler

                                                                             nightride.webp

               4.png

               5.png

              6.png

              7.png

              3.png

             2.png

             1.png

 


 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...



                                  image.thumb.png.2b0373878d7f6142c0eac9d25f2ee97e.png                                                                                                                          
      

**28.03 na kanał @DDonline na VTubie został wypuszczony kolejny utwór promujący środowisko kobiety w jakim się znajduje. Utwór przedstawia profesjonalnie stworzony mashup z wcześniej przygotowanych cięć. Piosenka o tytule "PERIDOT" nie nawiązuje do niczego, co by dziewczynie ciążyło, a jest luźnym trackiem zrobionym 4 FUN. Odziwo kawałek przyjął się całkiem w porządku utwór został wypromowany przez jeden z warsztatów "ENDO PERFORMANCE". Który jest prowadzony przez przyjaciela dziewczyny. Kilka dni później 05.04 na ten sam oficjalny kanał został wypuszczony kolejny track o nazwie "Runaway Bride", w którym dziewczyna nawija w nieco innym stylu i klimacie o miłości i co o niej sądzi. Video przedstawia kolejny mashup, który ukazuje nieco psychodeliczny vibe adekwatnie do tego jak dziewczyna w ostatnich czasach się czuła.





















 


Tekst; 
 

Spoiler

@DDonline

Gdzieś pomiędzy snem i jawą, niebem i ziemią
Dziewczyna na biało, lśni jasno jak neon
I kilku to zdziwi, że gra dla paru fanów
Utemperowana, Dalla to perfekcja w każdym calu
Głodna i zła, by zdobyć każdego fana
Podziemie rządzi rapgrą, a ja jestem cwana
Oryginalna, w rękawach mam asa
Życie w mieście, gdzie liczy się tylko kasa
Ile pieniądz jest w stanie powiedzieć o tobie
Legalnie/nie legalnie - robimy robote
I ostrzegali mnie - Diddy tylko się nie zmieniaj
Ja pierdole układy i gram to dla podziemia!
Szeroki - zasięg - dalej mam, uderze jeszcze szerzej (pow-pow)
Celniej, dziś o 21 gram lżejszy hejter
Głowa do góry, właśnie zakładam Ci pętle...
Stąd się wywodze, na zawsze podziemie
Nie zmienie się, a nawróce te scene
Odbijam od ludzi, za ich krzywe spojrzenie
Macie mocniejsze brzmienie, wygrałam w loterie
Bo wiecie, że bez tego się nie obejdzie
Klimat tak ciężki, że gęste powietrze 
Więc bądź tak miły i puść to dalej koledze
PEW-PEW-PEW-PEW, palec na spuście
Jestem chłodna, nie zaglądaj mi do środka
Nie zobaczysz serca, fałszywy kardiogram
Zły dotyk boli podobno 
A ja jestem laską, którą chcesz dotknąć
Chce to pchnąć
Wyżej wspiąć
Więc teraz możesz złapać dłoń
Tutaj masz, najnowszy zapis
Jak tego nie łapiesz, na wieki zamilcz


 


Tekst; 

Spoiler

Nadal uciekam, nadal uciekam
Przed jebaną miłością jak zakazana strefa
Z tego nie ma wyjścia - wszędzie są wejścia
Co za piękna historia, w powietrzu unosi się chemia
Szukając odpowiedzi zataczam koło
Uciekaj dziwko, najwyraźniej Cię to przerosło
To niebezpieczna gra, uważaj czego sobie życzysz
Miłość to kurwa, zostawiam na drodze krzyżyk
Chciałabym to potraktować serio, ale nie wypada
Ciężko jest, bo ciemność zaczyna mnie ogarniać
I co? Pozdrowisz mnie, czy nie?
Jebać miłość i zaufanie, zabieracie mi tlen

Bronie w góre, niech płomień leci do nieba
Historia się powtarza - wszystko się zmienia
I'm on my Queen shit
I'm on my Queen shit
Bronie w góre, niech płomień leci do nieba
Historia się powtarza - wszystko się zmienia
I'm on my Queen shit
I'm on my Queen shit


Uderzam o ziemie, uderzam o ziemie
Żyje nadzieją, że jeszcze uda się wzlecieć
To moja wina, mam realne problemy
W pogoni za pieniędzmi, bo tego chcemy
Wykorzystuje sytuacje, radze sobie jak moge
Wciąż marze i powoli w tych marzeniach tone
Tak bardzo młodzi i naiwni, szybcy się wściekli
Czarnym piórem pisane, moje zakazane wersy 
Lojalna muzyce, tylko lojalna muzyce
Pokaż mi miłość, gramy w tej samej drużynie
Powiedz, podrowisz mnie, czy nie?
Jebać miłość i zaufanie, zabieracie mi tlen

Bronie w góre, niech płomień leci do nieba
Historia się powtarza - wszystko się zmienia
I'm on my Queen shit
I'm on my Queen shit
Bronie w góre, niech płomień leci do nieba
Historia się powtarza - wszystko się zmienia
I'm on my Queen shit
I'm on my Queen shit


Kawałki i zdjęcia;

Spoiler

                                                                         nightride.webp.2af813472e299ccc61935f87a01e357c.webp


sfkoTNn.png
mGK6Kt5.png
273065431_630833458125163_2749632454290889126_n-min.thumb.png.928801269861d9dfa772c97226010980.png
248156057_469779271343067_664328.thumb.png.0b0759f033545489545d83a68761a913.png
qv6E49y.png
Vkb9D7I.png
mxzCTqk.png
unknown.png

Promocję; 

image.png

image.png
image.png.6b20cb47ae5d4f8850c1fd0405d2fe90.png

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.19aa6471472ac16463db4cd0808f98e3.png












 **09.04 na oficjalnym profilu dziewczyny na LI, został zapowiedziany nowy kawałek pdt. "American Dream", który ma być ostatnim kawałkiem przed wypuszczeniem EP, jak i również jego promocyjnym numerem. Dziewczyna również dała znać, że nad teledyskiem pracują profesjonaliści i ma lekkiego stresa.**

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

*24 Kwietnia, na oficjalnym profilu "@DDonline" pojawił się pierwszy oficjalny teledysk młodej Koreanki. Dziewczyna pierwszy raz ujawniła swoją twarz w internecie na klipie. Jakość teledysku jest bardzo dobra, a samo Audio brzmi porządnie. Teledysk sam w sobie może być nieco kontrowersyjny dla słuchacza ze względu na to, że są przedstawiane w nim różne ujęcia, które nie wszystkim mogą podpasować.. Z teledysku można wywnioskować, że dziewczyna zaczeła przebierać w nieco odbiegających od wcześniejszych rzeczy klimatach. Już na samym początku można zaobserwować promocję takich rzeczy jak; ERISMeetAPP, NIGHTRIDE, ANTI DRIFT DRIFT CLUB, Night Out Los Santos. Tak jak wcześniej było zapowiadane, owy utwór jest piosenką promocyjną do nadchodzącej EP, o której dziewczyna wcześniej dawała znać na socialach, a dokładniej LifeInvader.*

- W pewnym momencie piosenki dziewczyna dzieli się informacją, że został podpisany kontrakt z firmą brandową "ERIS" i jej buty są w drodzę.


Promocję, kawałek + zdjęcia 

Spoiler
  1.  Post na Lifeinvader, który informował o nadchodzącym utworze, oraz zapowiedź EP.
  2.  Udostępnienie kawałka na socialu; LI
  3.  Podpisanie kontraktu z firmą; ERISzapowiedź nowej kolekcji butów od koreanki.
  4.  Liczna promocja ze strony; ENDO PERFORMANCE, MeetAPP.
  5.  Post na Lifeinvader utworzony przez fanpage muzyczny "WAV" informujący o zapowiedzi EP i utworze.
  6.  Różne publiczne ujęcia w teledysku, które mogły przyciągnąć uwagę przypadkowych osób.
  7.  Lekka zmiana otoczki, którą prezentowała się na początku artystka. (Nadchodzi zmiana?)
  8.  Oficjalne ujawnienie się w internecie, pierwszy klip w którym dziewczyna pokazuje twarz. (nie tylko :D)
  9.  Prowadzenie konta na Lifeinvader informujący o nowościach.
  10.  Promocja aplikacji "MeetAPP", "Night Out LS", oraz grupy "ANTI DRIFT DRIFT CLUB"
  11.  Utwór promocyjny nadchodzącą EP.
  12.  Promocja teledysku przy pomocy reklamy  ERISDiddy (달라)

    image.png.c551a793539e0ba06672f77c19d888b3.pngimage.png.dcdfc6611cdd71228de589b5ec6455ae.png
     


Tekst;

Spoiler

Ayay, "Ray Ah-Mi"
Nie udawaj, powtórze jeszcze raz
Bujaj się do tego, wkońcu ja to gram
Puszczaj dalej w obieg i niech leci na kraj

Ayay, "Ray Ah-Mi"
Nie udawaj, powtórze jeszcze raz
Bujaj się do tego, wkońcu ja to gram
Puszczaj dalej w obieg i niech leci na kraj

Cześć, znowu ona, słyszysz i wiesz
Wciąż szalona, mam wszystko czego chcesz
Let's go, mój flow, napędza tą gre
Przyjechałam tutaj, a to mój amerykański sen
Spory koszt, patrz to, oddaje w to serce
Dłonie we krwi, ale Ty nie patrz mi na ręce
Jebać liste i opinie, niech to leci z USA po tropiki
Chce pieniędzy, nie doszukuj się większej logiki, yeah

Ayay, "Ray Ah-Mi"
Nie udawaj, powtórze jeszcze raz
Bujaj się do tego, wkońcu ja to gram
Puszczaj dalej w obieg i niech leci na kraj

Ayay, "Ray Ah-Mi"
Nie udawaj, powtórze jeszcze raz
Bujaj się do tego, wkońcu ja to gram
Puszczaj dalej w obieg i niech leci na kraj

Na hatchback wlepa "NIGHTRIDE"
Znów odwiedzam warsztat 
Smutna suka na "MeetAPP"
ANTI DRIFT DRIFT CLUB
Bo trzeba się cenić, trzeba robić ruchy
Mam kontrakt z Eris, czekajcie na nowe buty

Mam wszystko, kontakty, fury
Zostawiam ich w tyle, vroom vroom
Przyśpieszam, nowe tempo
Wysyłaj fax, dziwko, Kinkos
Wysyłaj fax, dziwko, Kinkos
Wysyłaj fax, dziwko, Kinkos
Wysyłaj fax, dziwko, Kinkos

Ayay, "Ray Ah-Mi"
Nie udawaj, powtórze jeszcze raz
Bujaj się do tego, wkońcu ja to gram
Puszczaj dalej w obieg i niech leci na kraj

Ayay, "Ray Ah-Mi"
Nie udawaj, powtórze jeszcze raz
Bujaj się do tego, wkońcu ja to gram
Puszczaj dalej w obieg i niech leci na kraj





**W wypuszczonym numerze promocyjnym dziewczyna oznajmia słuchaczom, że podpisała kontrakt z ERIS. Mało tego również przekazuje informację i dzieli się wiadomością, że jej kolekcja butów jest w trakcie tworzenia. Będą to buty sygnowane jej imieniem i nazwiskiem "Be Different", W tym samym dniu wypuszczenia teledysku wyszła również komercyjna reklama pdt. "Commercial feat", która ma przypieczętować owocną współpracę między Dallą a brandem odzieżowym ERIS.**


Promocję, reklama+ zdjęcia
 

Spoiler
  1. Oficjalne podpisanie kontraktu z brandem odzieżowym; ERIS
  2.  Zapowiedź nowej kolekcji butów specjalnie tworzonej dla Dalli, które trafią do sklepów
  3.  Udostępnienie wiadomości przez muzyczny fanpage WAV o ruchach koreanki.
  4.  Udostępnienie wiadomości na swoim oficjalnym profilu na LifeInvader

    image.png.a742e295fae973bd726558f610e51646.pngimage.png.4065a209a463f822613adab02a00981d.png
     





 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**29 Kwietnia, w trzecim dniu Daily-News Flair Records wyciekła oficjalna informacja z konta wytwórni, że Dalla Daji została przyjęta pod skrzydła wytwórni "Flair Records". W godzinach wieczornych doszło do spotkania między; Koreanką, a Japonką w którym umawiali warunki przyjęcia Dalli do wytwórni. Po około pół godziny artystka podpisała kontrakt, tym samym sprzedając swoją duszę.**

 

Spoiler

image.thumb.png.93cb66964821e9dc04d5222a5900cd7f.pngimage.thumb.png.fa85641478a821bb26eb739db7964985.png

 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**Podpisanie kontraktu z firmą brandową ERIS, wynagrodzenie za reklamę**

screeny z gry IC;

Spoiler

unknown.png
unknown.pngunknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png




**W sobotę w Los Santos została wypuszczona najnowsza kolekcja butów marki ERIS w kolaboracji z raperką Diddy (달라) (Dalla Daji). Sneakersy są o kolorze; czarno, szaro, zółtym z widniejącym żółtym napisem; 달라다지, który w języku angielskim oznacza; "Be Different" Model butów, który został przygotowany jest unisex, przez co każda płeć może zakupić dany produkt bez większego zmartwienia, że nie będzie pasować. Zamawiając dany produkt, przychodzi on w biało-żółtym pudełku z logiem marki ERIS, na którym widnieje duży napis; "BRING CHAOS TO YOUR FEET"**

Pudełko butów;

Spoiler

pudeko3_phs.png

pudeko5_phs.png


Buty; 

Spoiler

buty1_phs.png

buty2_phs.png


Promocja butów, wynagordzenie przez firmę ERIS;

Spoiler

WAV o nowych butach ERIS
- Promocja przez koreankę na serwisie Lifeinvader
- Udostępnienie postu przez jej siostrę
- Zapowiedzenie butów w tekście "American Dream"
Reklama wydana przez koreankę w kolaboracji z ERIS
- Unisex
- Udostępnienie informacji przez fanpage firmy ERIS
- Udostępnienie informacji przez głównego założyciela firmy 1
 / 2

pHrKPoG.png

 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obraz

**15 Maja - Dalla udzieliła wywiadu dla "Night American Disscussion, "Odbicia lustrzane siostry Daji" w którym wystąpiła również jej młodsza siostra. W rozmowie z Nicholasem Conellem, Dallą Daji i Nari, dziewczyna udziela wywiadu na temat współpracy z FLAIR RECORDS, szukaniu inspiracji i rozwoju kariery w najbliższych miesiącach**

Obraz








 


spacer.png

**19 Maja - Dalla udzieliła kolejnego wywiadu, tymrazem dla Stronzo Talks, w którym w nieco luźniejszej formie opowiedziała o podejściu do narkotyków, rodzinie i muzyce. Rzuciła kilka słów na temat swojego wizerunku, skąd wzieły się tatuaże na jej ciele, powiązanie z gangami, o sprawach sercowych, oraz rzuciła krótki freestyle na live.**
unknown.png





 


 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

**W godzinach wieczorowych z dnia 28.05 na 29.05 swoją premierę ma debiutancka LP raperki znanej pod pseudonimem 'Diddy (달라)'. Projekt nosi nazwę 'SOKO Girl' i znajdziemy na nim 8 utworów o różnej tematyce. Sama produkcja była zapowiadana przez artystkę już od jakiegoś czasu, a sam fakt kolaboracji Diddy x ERIS, szereg wywiadów czy szerokiej medialności chociażby na LifeInvader tylko podsycił fanów raperki aby chętnej kupowali jej krążek. Okładka prezentuje Diddy wraz z Little, gdzie całość zachowuje dość mroczny i gęsty klimat. Warto wspomnieć także, iż Little to jedyny artysty pojawiący się gościnnie na projekcie. Jakość studyjna, audio oraz oprawa wizualna stoi na najwyższym poziomie, najpewniej to za sprawą działalności we FLAIR Records, gdzie Diddy ostatnimi czasy została zakontraktowana.**

suro.png.803253897b5c43c5230746b5c91dc5e1.png



 **Po godzinie 4:00 rano dnia 30.05 do sieci trafia najnowszy kawałek Diddy. Pierwsze sekundy utworu, gdzie prezentowane jest logo FLAIR Records stanowi snippet najnowszego utworu, który pokaże się za jakiś czas. Jak można usłyszeć chociażby po głosie i nawijce raperki, podczas nagrywek w studiu była ona pod wpływem narkotyków, a konkretniej dawek kokainy. Poprzez działanie narkotyków, raperka (zapewnie raczej nieumyślnie) wyolbrzymiła swoję nazwisko oraz pozycję w internecie, tym samym na numerze zdissowała całą podziemną scenę rapu Los Santos otwierając tym samym drogę na łatwą możliwość zdissowania Diddy przez podziemnych graczy. Najciekawsze zagadnienie dostajemy na końcach utworu, gdzie Diddy wysłała pociski do Protais'a Wright'a, co stanowi odpowiedź na krytyczne alter ego Protais'a w jego najnowszym numerze wydanym podczas akcji #help_orphanage. Raperka obraża Protais'a na różne tematy, a co więcej nawet wysyła groźby w jego stronę. ****

 



**W okolicach północy z dnia 11.06 na 12.06 doczekaliśmy się dwóch premier w jednym momencie. Pierwszą rzeczą jest oficjalny drop bluz hoodie 'Wants And Needs' sygnowanych przez raperów Little oraz Diddy ze współpracą z ERIS. Wcześniejszym punktem promocyjnym odzienia były fotki przedstawiające parę w swoich ciuchach, ponadto oficjalna zapowiedź wspólnego albumu oraz koncert pary na Los Santos Food And Wine Festival. Klienci mogą zamawiać bluze tylko poprzez oficjalną stronę internetową, a jej nakład jest limitowany, jednak nie jest podana ilość w której nakład się wyczerpuje, poprostu w pewnym momencie ciuch zniknie ze strony internetowej pozostając jedynie na rynku wtórnym. Hoodie dostępne jest tylko w jednym kolorze i wzorze - biała bluza z kolorowym napisem w opcji męskiej oraz damskiej. Dostępne są wszystkie rozmiary, a cena jednej sztuki dla obu płci to $49.99 bez wysyłki. Drugą istotną premierą jest wraz z ciuchami wypuszczony utwór od Diddy, a właściwie cover znanego utworu Ariany Grande pt. 7 Rings. Jakość audio stoi na najwyższym poziomie, jednak zaciekawieni słuchacze wychwycą brak jakiegokolwiek masteringu w utworze. Kawałek to swojego rodzaju exclusive, również zaprezentowany na koncercie LS Food And Wine.**

 


 

Spoiler

wantsandneeds_damska_phs.png

wantsandneeds_meska_phs.png

wand_4_phs.png

 

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zajawka;




**W nowo powstałym klubie "HOCHBERG", Diddy wystąpiła na sesji zdjęciowej razem z takimi sławami jak; Kulture De Betances, Conan Finch, Chase Love, Little, W sieci, oraz mieście zaczeły pojawiać się plakaty dotyczące otwarcia klubu (3.07 o 9PM) na którym będzie można spotkać wiele sławnych gwiazd, oraz wpływowych osób. Do niektórych osób również dotarły plotki, że na otwarciu będzie można spodziewać się koncertu, wyżej wymienionych gwiazd. **

wI5tPfJ.png

h74HNe3.png
 

SESJA ZDJĘCIOWA Z UDZIAŁEM ARTYSTKI;
 

Spoiler

sngine_e88adf7e536d404b57d88c022fac2027.png

sngine_4dc3e668900bcb88b82145846a52f722.png

sngine_31c7843359efe91b22f0372a73ed072c.png

sngine_7b5fd5d52e4faf843d49638795a56048.png

sngine_280e9ba922b156944b37257203c6b896.png

sngine_ae774ff5673ed5c037841b65942d097f.png


****Około godziny drugiej w nocy z dnia 25.06 na 26.06 do sieci, na V-Tube oraz na wszystkie potrale streamingowe trafił najnowszy kawałek Diddy, warto wspomnieć że jest to działalność artystki świeżo po jej występie na Sprunk Shower, czyli wydarzeniu szerzej promowanym w mieście. Raperka wydaje numer który ściśle związany jest z nadchodzącym projektem - zapewne solowym artystki - o którym nie posiadamy jeszcze wystarczająco sporo informacji. Sam kawałek nie był nigdzie prezentowany na żadnym z wydarzeń, a może on zapowiadać jedynie coś nowego - bądź - nowy styl w którym artystka będzie chciała się odnaleźć.****
 


**25 czerwca odbył się Sprunk Shower Beach Party gdzie wystąpiła na imprezie między innymi; Diddy. przy takich osobach jak;  Baby Singh, BLG Shorty, Baby Tweedy, Tori Ramirez, CHA$E, Little oraz Carmella B. Diddy zagrała trzy piosenki i podczas jednej dopuściła się nieco odważnego ruchu zapraszając widownię na scene, gdzie mogli bawić razem z nią.**


SPRUNK-SHOWER-3-min.png


Zdjęcia;

 

Spoiler

UlPuAcI.png

s2IoSXj.png

bqkm0s6.png

8yoUIdI.png

pZWoWjY.png

SeyfVvL.png

2ttoPQi.png



*** W dniu 28.06 po południu na wszystkie kanały streamingowe, portal V-Tube i pochodne trafił najnowszy numer w wykonaniu znanego duo Little oraz Diddy (달라). Utwór może być nieco zaskoczeniem dla fanów, ponieważ jest to pierwsza działalność Littla wypuszczona bezpośrednio na jego kanał i jego pierwszy od ponad dwóch miesięcy oficjalny track. Bardziej zagłębieni fani rapera mogą być również zaskoczeni prezentowanym stylem nawijki. Jak wiadomo Little często stronił w tekstach od wychwalania się i ogólniejszej braggi. Byćmoże historia przez ostatnie dwa miesiące w jakimś stopniu na niego wpływa, a Little sam zmienia się jako człowiek pod wpływem czasu. Sama tematyka i sam track raczej nie ma za sobą głębszej historii której można się doszukiwać, a bardziej jest to zwykły numer na rozgrzanie atmosfery przed zapowiadanym albumem pary Little & Diddy, oraz numer który dobrze się spisze na koncertach. Jakość audio oraz video stoi na najwyższym poziomie. ***
 

 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

image.thumb.png.ba2510bffee22cb039dd85135d228697.png

 

 

 

**Dalla jako jedna z kolejnych ambasadorek w Sessanta Nove, gdzie wraz z CEO (Ayumi Amayą), miały okazje zaprezentować nową odzież "Women's Summer 2022" **

 

 

 

 

 

 

 

 



 

 

 

 


fslVK15.png









**Oficjalnie odbył się koncert w Hochberg, gdzie Dalla razem z Quentinem Little dała występ, przy takich gwiazdach jak Kulture De Betances.**












 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YGdXvaW.png

 

 

**W mieście zaczeły pojawiać się billboardy, które prezentowały twarz Dalli, razem z jej własnoręcznym podpisem, gdy na rynek wpłynął nowy napój pod którym dziewczyna osobiście się podpisała. Wydanie Fuzzy Essential "DIDDY", które jest aktywne na rynku i jeden z najbardziej sprzedających się produktów przez Fuzzy.**

 

 

 

 

 

 

image.thumb.png.1b84d527d9ee4b652fa9e698d9678040.png

 

 

 

 

**Dalla podpisała kontrakt ze spółką Digibyte, z którą wiąże długą współpracę**

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

logo_na_forum.png

 

 

 

 

 

 

 

**Artystka otworzyła swoją własną restaurację sygnowaną swoim nazwiskiem,  która cieszy się sporym zainteresowaniem.**

 

 


 


Grand_Theft_Auto_V_Screenshot_2022.07.20_-_21.55.01.64.png

 

 

 

 

 

 

**Raperka udzieliła wywiadu dla Self Radio, w którym podzieliła się dotychczasowymi odczuciami na temat wszystkiego co ją otacza dookoła.**

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

NIGHTLIFE.png.63a9643fc867e55d52a5972189b97a71.png**W dniu 16.07 czasu lokalnego do internetu, do sieci i na wszystkie serwisy streamingowe trafił najnowszy, długo zapowiadany album 'Night Life' którego autorką jest znana artystka Diddy. Album posiada jedenastu pełnoprawnych utworów oraz jeden Skit. Sama idea albumu opiera się na nocnym życiu, co swego rodzaju możemy określić jako opowieści o charakterze Diddy i tego, jaka jest i jak podchodzi do pewnych spraw w życiu. Jednak album nie jest tak prostolinijny jak można się wydawać, ponieważ jest on podzielony na dwie części. Pierwsza część to ta wolniejsza i smutniejsza, opowiadająca ogólnie o sprawach w których Diddy skupia się na sobie i zamyka się w sobie, jednak każdy z utworów opowiada o czymś innym. Druga część albumu to ta skupiona bardziej na płynności, szybkiej nawijce oraz rytmicznych bitach. Cały album jest solowy poza jednym utworem o nazwie 'No Drama' gdzie na featcie znajdziemy Little. Poza tym obie części albumu rozdzielone są od siebie utworem 'Little Skit', gdzie w zasadzie track jest rozmową Little przez telefon. Każdy z numerów posiada własny visualizer aby nadać odpowiedni klimat każdemu z tracków. Jakość audio jak i wideo tracków stoi na najwyższym poziomie, zarówno jakości dźwięku jak i obrazu. Jest to oficjalnie pierwszy pełnoprawny album Diddy.**
 

                                                                                                                                                                         "Zrobiłam to, niech wiedzą. Niech widzą, że tutaj jestem..."

 

 

                                                                                             Blake x Dalla x Lexie x Memphis

unknown.png

**Po sytuacji jaka miała miejsce z początkującą gwiazdą; Aiko.

 

Dalla postanowiła iśc na ugodę z Lexie Carter, aby naprostować pewne kwestię które okazały się źle wpływać na wizerunek kobiety. Chcąc odbudować złą relacje z Lexie, które okazały się być zwykłym nieporozumieniem Dalla wyciągneła dłoń do kobiety proponując jej, że zapłaci za pozew w imieniu Aiko, która przeszła do wytwórni Flair Records, oraz zaczęcie od nowa przyjaźni na dogodnych warunkach, by zostawić nieporozumienie w zapomnieniu. Finalnie dziewczyny się pogodziły. **

 

 

                                                                                                                                                       "Dobrze, że udało nam się pogodzić..."

 

IC;

Spoiler

qd8M2ok.png

 

                                                                                                                   Dalla x Blake x Tori

unknown.png*Wieczorową porą doszło do spotkania między Dalla, Blake'iem oraz Tori Ramirez. Tori Ramirez wyszła z propozycją, aby Diddy dograła się do jej kilku kawałków, z tego dwóch do nadchodzącego albumu artystki. Dalla zgodziłą się na to. Niedługo po rozmowie, dziewczyny doszły do wniosku, by zaprezentować się jako Flair Girls. Czy owa kolaboracja między dziewczynami przyniesie im korzyść? Niewiadomo, wiadomo jednak, że są plany które ujrzą światło dzienne i definitywnie nie są to małe ruchy.**

 

                                                                                                                                 -Czy to się uda? Ufam jej, nie znamy się od  dziś..."

 

 

IC;
 

Spoiler

hkzY21a.png




unknown.png?width=872&height=590
**31.07 odbył się oficjalny odsłuch płyty artystki z jej najnowszego albumu, który został wypuszczony. Diddy zagrała dwie piosenki na żywo przyciągając do siebie publike w klubie Hochberg. Cała impreza trwała +/- z ponad godzinę. Zagrany został każdy z jej numerów dając okazję nowym osobom zdobyć swoje zainteresowanie. w Klubie przy Diddy znajdowały się takie gwiazdy jak; Tzilla Grossi, Kulture De Betances, Little, Marilyn, Lexie Carter, Memphis Tavares , Ayumi Amaya i inni. Po wszystkim dziewczyna wróciła do siebie do domu, rozmyślając nad kolejnymi ruchami, aczkolwiek jej managerka Nannie zasugerowała, by Dalla wzieła sobie urlop na jakiś czas i spędziła owy czas z mężem.**
 

 

                                                                                                          - "Nie wiem, czy powinnam zwalniać... Przerwa to dobry pomysł?"

Edytowane przez suro
Krejzi, kage-, Jordan i 8 innych lubią to

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin