Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Sidneyo] Verevi


Verevi

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1239-verevi/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jill Skjeggestad
Rodzaj kary: FCK
Powód nałożenia kary: Zmarła w wyniku postrzału.
Członek ekipy nakładający karę: Sidneyo
Wyjaśnienie sytuacji:

 

Na wstępie zaznaczę, że nigdy w życiu bym nie pomyślała, że będę pisać apelację od FCK ale uderzyło mnie tak ogromne poczucie niesprawiedliwości, bo mam wrażenie, iż sobie nie mam wiele do zarzucenia gdyż w trakcie gry IC wykazalam pokorność O CZYM NIŻEJ.

Zacznę od tego, iż domyślam się o co się rozchodzi moje fck, bo nie miałam żadnych zatargów IC oprócz jednego wątku. Pozwolę go sobie opisać w punktach, aby było czytelnie.


1. 18.01.2023
W Total Explode odbył się koncert Jill Skjeggestad (mojej postaci) oraz Margoth. Na scenę wbiło kilka czarnoskórych postaci odgrywając “robienie burdy”, później groźby gwałtem zbiorowym barmance. Wiele osób próbowało takie osoby uspokajać, pokojowo wyprosić z lokalu. Szczerze? Myślałam, że to odwalacze, których w centrum rozgrywki nie mało. Najzwyczajniej w świecie miałam dość OOC interakcji z zadymiarzami, dodatkowo moja postać nie chciała, by przeszkadzano dalej w koncercie i nie zezwalała na publiczne groźby gwałtwem zbiorowym wobec barmanki. Mojej postaci wymsknęły się słowa “zrobić moshpit na czarnych skurwysynów”, co zostało odebrane rasistowsko (lecz nie miało. To zabawne ale to byli jedyni czarni w lokalu więc to była bardzo charakterystyczna cecha). Doszło do potyczki słownej, a finalnie bójki między Jill Skjeggestad a Lebron Wiggins. Dodam, że nie szukałam pierwsza zaczepki. Moja reakcja była efektem frustracji żenujących tekstów IC i przeszkadzania w evencie, co właściwie nie tylko ja odczułam.

Przedział czasowy akcji: [18.01.2023 22:11] - [18.01.2023 22:40]].

Wklejam najważniejsze fragmenty celem udowodnienia tego, że nie ja byłam inicjatorem krzywej akcji.

Cytat

* Lebron Wiggins wszedl ukratkiem na scene, pomachal wszystkim.
Margaret Lecter mówi (megafon): Chcę widzieć wasze duszyczki pod sceną, jak najbliżej!
* Silvera Derumaux uniosła piwo w stronę Margaret, salutując jej.
[...]
* Lebron Wiggins nachylil sie do mikrofonu, powiedzial cos.
* Declan Pusett wskoczyl za swoim ziomem na scene.
Lebron Wiggins krzyczy: YOOO!
Larissa Schultheiss mówi: Złaź damn.. gnojku!
* Raylon Calhoun patrzy na Lebron'a, zaczyna się śmiać.
Travis Potter mówi: Lebron Król!
Lebron Wiggins krzyczy: GWIZDAJCIE, JESTEM GWIAZDA Z MOIM BRATEM!
Larissa Schultheiss krzyczy: Wypierdalajcie!
Declan Pusett mówi: HAHAHAHA.
* Lebron Wiggins mowi do mikrofonu.
* Raylon Calhoun poszedl za ciosem i rowniez wskoczyl.
* Margaret Lecter bez zastanowienia wypchnęłą gościa ze sceny.
* Declan Pusett robi burde na koncercie Margaret razem z Lebron.
* Jill Skjeggestad spogląda na kolesi na scenie.
Logan Barkley mówi: Chryste…
* Lebron Wiggins stawia sie, krzyczy do mikrofonu.
Chenille Carter mówi: YO! WEZCIE ICH STAD!
Jill Skjeggestad mówi: Co do chuja z tymi ludźmi?
Larissa Schultheiss mówi: Wypad ze sceny, co z wami?
* Raylon Calhoun również robi buurdę, krzyczy głupoty do mikrofonu.
Logan Barkley mówi: Hej, zejdzcie z tej sceny.
Lebron Wiggins krzyczy: WIECIE KTO JEST RANKEREM?!
Raylon Calhoun krzyczy: AYYYY!
Declan Pusett mówi: SCHODZIMY STAD.
Lebron Wiggins krzyczy: SWAYS, HA-HA!
Logan Barkley mówi: Zejdzcie, dajcie jej dokonczyc.
Lebron Wiggins krzyczy: SWAYS, YO.. PIEPRZYC SWANS I TANK TOPS.!
Cody Powell mówi: Yo czarnuchu złaź ze sceny.
Lebron Wiggins mówi: Spadamy.
Raylon Calhoun krzyczy: PIEPRZYĆ SWAYS!

Fragment rozmowy przy barze. Barmanka Ruby Adams odmawia sprzedaży alkoholu natrętom. Grzecznie ich wygania.

 

Cytat

Declan Pusett mówi: Dziewczyno, serwujesz tutaj jakies drinki..?
Lebron Wiggins mówi: Dalem z doughboy popis na scenie.
Declan Pusett mówi: CO Z TYM DRINKIEM HALO?
Ruby Adams mówi: Co chcesz?*ruciła od niechcenia do faceta*.
Declan Pusett mówi: Wczuj sie w swoja pieprzona prace, nie placa ci tutaj za bycie nie milym, kurwa.
Declan Pusett mówi: Cokolwiek, co macie tutaj dobrego?
* Ruby Adams podeśmiała się bezradnie.
Raylon Calhoun mówi: Aj tam mul, haha. Jesteś barmanką, co nie?
Declan Pusett mówi: Nie robie żadnego mułu.
Declan Pusett mówi: Nie moja wina ze puszczacie jakiś ciotowaty rock, co to jest.
Raylon Calhoun mówi: Zreszą niie dajemy o to jebania. Podaj nam menu, czy coś. Whatever.
Ruby Adams mówi: Daj sie bawić innym. Jak ci coś nie pasuje to wyjdź stąd.
Declan Pusett mówi: Co z toba nie tak, dziewczyno? Chce cholerny drink.
Ruby Adams mówi: Wyjdź stąd.
Declan Pusett mówi: Nie wyjde stad, jestes nic nie znaczącą barmanką.
Ruby Adams mówi: Ty nic nie znaczącym czarnuchem, rozumiesz? Wypierdalaj stąd.
Declan Pusett mówi: Zabawne, pieprzona rasistko.. Jak zlapie cie solowo to bedziesz gwałcona gangowo, glupia dziwko.. Ciekawe czy bedzie ci do smiechu w tym.
Raylon Calhoun mówi: AY, biała dziwka gwałcona gangowo, dobry pomysł, cuz'.

Ruby Adams odeszła od baru, a Panowie postanowili zrobić samoobsługę i poczęli wykradać alkohol, stawiać się, wciąż robić prowokacje. 

Cytat

Lebron Wiggins mówi: Pracuje tu ktos, kurwa?
Lebron Wiggins mówi: Za tym barem?
Jill Skjeggestad mówi: Przerwa techniczna.
Lebron Wiggins mówi: OK sam sie obsluze.
Jill Skjeggestad mówi: Jesteś z jebanego ZOO czy co z Tobą jest nie tak, koleś?
* Lebron Wiggins wzial butelke wodki, nalal do szklanki. Zalal to COCA-COLA, zostawil naleznosc na ladzie.
Dustin Owens mówi: Ey, co jest?
* Lebron Wiggins odstawil wodke na lade, normalnie.
Cody Powell mówi: Wypieprzaj zza baru czarnuchu.
Logan Barkley mówi: Dziewczyno, ktos Ci chodzi za barem.
* Murdo Wallace wszedł za L.Wiggins za bar, złapał za drogi rum niepostrzezenie.
* Declan Pusett nie postrzeżenie wzial butelke wina w reke, wyszedl zza lady.
Ruby Adams mówi: Grożą mi gwałtem co mam zrobić…
Cody Powell mówi: Odstawiają te butelke czarnuchu.
Declan Pusett mówi: Jaka butelke..? Mowisz o tym?
* Declan Pusett pokazal mu w rece butelke wina.
Dustin Owens mówi: Odstawiacie tutaj niepotrzebne afery.
Declan Pusett mówi: Nie robimy zadnej afery, to twoja mala dziwka jest pieprzoną rasistka.
Lebron Wiggins mówi: Dalem Wam naleznosc za ten drink i butelke na lade, masz mnie?
Cody Powell mówi: Odstawiaj to gówno tam gdzie było i wypieprzaj stąd - tyle.
Dustin Owens mówi: Nie potraficie się zachować.
Raylon Calhoun mówi: Facts. Ta mała dziwka nazwała mojego czarnucha asfaltem, ziomuś.
Declan Pusett mówi: Nie odstawie tego gowna, pierdol sie.
Lebron Wiggins mówi: Nie mow tak do nas, czarnuchu.
Declan Pusett mówi: NIE POTRAFIMY SIE ZACHOWAC?
Dustin Owens mówi: Wiecie w ogóle do jakiego miejsca przyszliście?
Raylon Calhoun mówi: TO WASZA BARMANKA ODSTAWIA GÓWNO, BROS.
Declan Pusett mówi: TO WASZA DZIWKA GRA RASISTOWSKO, CZARNUCHU.
Larissa Schultheiss mówi: Damn.. co z wami, gott. Czego wy tutaj szukacie? Robicie syf, o jebane słowo?
Jill Skjeggestad krzyczy: YOOOOOOOOOOOOO, MARGOTH. DAWAJ COŚ MOCNEGO. ROBIMY PIERDOLONY MOSHPIT NA TYCH CZARNYCH SKURWYSYNÓW, KTÓRZY PRÓBUJĄ CI ROZJEBAĆ KONCERT!
Jill Skjeggestad krzyczy: MOSHPIT POD JEBANYM BAREM!
Jack Wesker mówi: Amen.
Jill Skjeggestad krzyczy: ZAPODAJ COŚ, DZIEWCZYNO!
Declan Pusett mówi (telefon): Okupujemy jakis zalosny klub z rockowym gownem, czarnuchu.
Dustin Owens mówi: Weszliście tutaj i myśleliście, że to idealne miejsce dla was?
Declan Pusett mówi (telefon): Nie da sie sluchac gowna tego.

W międzyczasie oficer LSPD próbowała ściągnąć Margoth ze sceny. Jill Skjeggestad krzyczała, by dano Margaret dokończyć koncert. Pierwszy moment interakcji postaci między sobą.

Cytat

Lebron Wiggins mówi: Ey, dziwko.
Jill Skjeggestad mówi: Co jest, pizdo jebana?
Lebron Wiggins mówi: Moze wiecej taktu, CO?
Lebron Wiggins mówi: PIERDOLONA RASISTKO.
* Jorgen Bjorklund przytaknąl na słowa Jill, rozgląda się obserwując sytuacje.
Jorgen Bjorklund mówi: Jakiś masz kurwa problem, koleś?
Jill Skjeggestad mówi: Może więcej taktu kiedy wpadasz na cudzy koncert, pierdolony dziwkarzu.
Lebron Wiggins mówi: MOGLBYM CIE PRZETYRAC PO TEJ PODLODZE.
Murdo Wallace mówi: Hey, dziwko.. Chcesz powtórzyć swoje słowa jeszcze raz?
Dustin Owens mówi: Te czarnuchy są popierzone, wood.
Lebron Wiggins mówi: I ZROBIC GANGOWO.
Jill Skjeggestad mówi: Nie jestem rasistką, ale mam problem ze zjebami.
* Jill Skjeggestad uderzyła go pięścią w twarz.
* Lebron Wiggins broni sie, bije Jill.

 

Doszło do bójki, ale na miejscu zjawiły się służby porządkowe. Nieproszeni goście opuścili lokal.


2. Tego samego dnia tj. 18.01.2023 Lebron Wiggins groził Jill na lifeinvader i wyzywał ją od rasistek. Prawda była taka, że spina powstała na tle nietolerancji głupoty, a nie rasizmu. Moja postać jest wysoce tolerancyjna i nie pozwoliłaby sobie na rasizm. Przy okazji wyszło, że tenże osobnik jest z crips. Doszło do gróźb karalnych ze strony Lebron Wiggins. Tu przyznam szczerze - Jill Skjeggestad nie zdawała sobie sprawy, że ktoś wykazujący niski iloraz inteligencji może stwarzać poważne zagrożenie. Zignorowała to.

3. Kilka dni później, bo 21.01.2023 doszło do spotkania Jill Skjeggestad i Lebron Wiggins pod Vanilla Unicorn. Jill Skjeggestad wiedziała, iż nie jest ciekawie. Głupotą z jej strony było to, że próbowała być o krok do przodu i uderzyła Lebron Wiggins, zanim ten zrobił cokolwiek… jednakże bylo to złudne - Lebron Wiggins postrzelił Jill Skjeggestad. Kobieta walczyła ciężko o życie. Przez bardzo długi czas grałam w szpitalu albo nie grałam w ogóle, żeby po próbie zamachu na życie nie bylo tak, że se po dwóch dniach będzie biegać jakby nigdy nic xd

Postać była w szpitalu od 22.01.2023 do chyba 03.02. Dwa i pół tygodnia grania w szpitalu. Jeszcze potem bardzo długo odgrywałam poruszanie się o kulach, jeździłam taksówkami po mieście bo moja postać nie była zdolna do prowadzenia maszyn. Moja postać po spotkaniu ze śmiercią najzwyczajniej w świecie spokorniała. Wiedziała że nie ma co wchodzić w drogę komuś, kto ją postrzelił. Krótko mówiąc, skutki próby zabojstwa odgrywałam w mojej ocenie bardzo rzetelnie, co potwierdzą osoby, co ze mną grały.

4. W trakcie pobytu w szpitalu z tego co wiem, Lebron Wiggins dostał FCK (to był 26 lub 27 stycznia). Nie mialam z tym nic wspólnego.


5. Od momentu strzelaniny miałam zerową styczność z tą organizacją i jej członkami. Nie widziałam ich nawet, nie miałam jakiejkolwiek interakcji.


6. Dodam, że w dniu 28 stycznia (czyli po fck jego postaci Lebron Wiggins) szanowny gracz tarnow szukał na mnie dowodów celem wypisania wniosku FCK (bo przecież to, że mnie postrzelono to za mało). Ogólem ciekawią mnie słowa, że “dostałam w pizdę a dalej było to samo”. Osobiście widzę tu wątek jakieś zawiści OOC z niewiadomych przyczyn, próba zadymiarstwa i łączenie wątków O CZYM BĘDZIE PÓŹNIEJ, bo to też ciekawe.

Screeny: 28 styczeń:
eyHQs7rQdfqBlKQ2rGqvpBuj-WrTmkWH2Y0U138uJ2ASQp3qCHNtZ6lNBv5LDRJppwk8NGL9NOtFX0lr3cqZN1OLaHkVx1SjftJfiW0S2dIG5Pg-mcAUu5F1WvgH05MHbnRiVS3jenP0XeZK3g4fcg

(pomijam fakt, że część tekstów była do innej osoby, która próbowała zakłócić koncert. Czemu próbowano wykorzystać we wniosku FCK słowa, za które moja postać, powtórzę po raz kolejny, dostała karę i potem już ani razu nie wchodziła w drogę?)
 

VxxTPM4yoHCcOH-orkCUYPtEJX4iUyDAPQy6CU1gV-ko_8--q3j4hXa-eKlXlM9P6WJtAMhnTlxKTfpvYubNrgkSmt6KUi6DdrqjcVnm3yCC2L04ZWBkE4QQaqAkkyQq8VhdEB0wPzkZN78iN5bT4Q

KMChcPVqTqGd2bRwHwwrZZg6m9fA60BQOSVMOt_4ZbXqx0hc9RQxJv67UCUwKl3-mYEN0roZcruQMCdbVOzFmTRvgydKLRz_yTJNQm_7rPEdmymybyP0icUBuMHLqHGBIEJV634jZsz2swdEpgRrww

 

 

7. 5 lutego organizacja movin gang trafia do archiwum


8. Minął ponad miesiąc od postrzelenia Jill Skjeggestad. Po ponad miesiącu od otrzymania wystarczającej kary fabularnej dla mojej postaci, Jill zostaje postrzelona na środku deptaka Vespucci i dostaje FCK. Ba, mamy nawet filmik z mojego FCK https://youtu.be/t0V28uDtrWA udostępniony przez WVC tarnow.

Po powyższym elaboracie pragnę zadać następujące pytania:

-Czy akceptacja FCK była słuszna? Mam świadomość, że kozaczenie do gangstera może być odbierane krzywo (jak wspominałam, na początku myślałam że to odwalacz) jednakże postać dostała ostrzeżenie IC w postaci próby zabójstwa, omsknęła się o śmierć, przez długi czas była kaleką. Co ważne, po postrzeleniu nie wchodziła żadnej z tych osób w drogę. Spokorniała. Nie było żadnej INTERAKCJI.

- Czy tylko ja uważam, że FCK powinno być OSTATECZNOŚCIĄ wobec graczy, którzy naprawdę przegną pałę fabularnie i wykazują brak pokorności i brak konsekwentności w swojej grze IC?

- Czy tylko ja uważam, że doszło tu do łączenia wątków postaci? Z mojej perspektywy FCK było ewidentnie jakąś formą zemsty za to co było na linii Jill Skjeggestad - Lebron Wiggins. Co ciekawe, samo FCK wykonywał… tarnow, czyli Lebron Wiggins. Ktoś mi powie dlaczego zezwolono na łączenie postaci? Właściwie to dodam, że Lebron Wiggins był przypisany do konta globalnego, które zostało usunięte, więc właściwie postaci też już nie ma. FCK wykonał tarnow na nowym koncie globalnym. To już w ogóle jakiś absurd.

- Czy to jest naprawdę tak wysoki poziom rozgrywki in character (odnoszę do logów z koncertu wysłanych powyżej), dla której warto zabijać postać kreowaną przez 500h?

- Czy tylko ja uważam, że całe te FCK jest krzywe i naciągane oraz można się tu dopatrywać zawiści OOC? Zwracam uwagę na podane przeze mnie DATY wydarzeń:

18.01 - pierwsza interakcja, konflikt
22.01 - postrzelenie Jill Skjeggestad przez Lebron Wiggins
26/27.01 - Lebron Wiggins (tarnow) dostaje FCK (nic związanego ze mną)
28.01 - po otrzymaniu fck tarnow na discordzie chwali się szukaniem powodów do FCK na moją postać, po screenach można wywnioskować że jego głównym argumentem jest sprzeczka słowna która miala miejsce przed postrzałem. No ale przecież za to moja postać dostała karę. (?)
03.02 - moja postać dopiero wychodzi ze szpitala
27.02 - Jill Skjeggestad dostaje FCK. Czyli ponad miesiąc po pierwszej spinie, ponad miesiąc po postrzeleniu.
FCK zostaje wykonane przez inną postać tarnowa

Najzwyczajniej w świecie nie godzę się z tak naciąganym wnioskiem, przy którym było wiele dziwnych zawirowań OOC (typu wykonywanie FCK przez gracza na innej postaci i masa innych rzeczy wypisane tu). Uważam to za niesprawiedliwe. Jeśli się mylę - proszę mnie naprostować. Jestem pokorna i nie uważam, że jestem idealna i wszechwiedząca. Ludzką rzeczą jest popełniać błędy. Swoja wypowiedzią nie chcę nikogo dyskredytować, chcę tylko sprawiedliwości i chcę móc grać.

Punkt regulaminu, który zezwala na cofanie fck:

FCK jest nieodwracalne, jeżeli wniosek został zaakceptowany, a wasza postać uśmiercona nie ma możliwości cofnięcia i odblokowania waszej postaci. Wyjątkiem od tej reguły jest sytuacja, w której osoby realizujące wniosek i uśmiercające postać, dopuściły się złamania regulaminu serwera (niech przykładem będzie metagaming).


Ewentualne screeny/świadkowie: 
świadkowie akcji w Total Explode: @Summersby@rajan @xydhc @thelordzibi @thaZu @greatking
 członkowie organizacji nazistów (pod którą podlega total explode) oraz masa innych osób, która była na tym koncercie i są w stanie potwierdzić, że to co robili członkowie movin gang na koncercie metalowym było poniżej krytyki


świadkowie akcji pod Vanilla Unicorn:  @CoolNickname  @Patixia


osoby, które mialy świadomość jak odgrywam skutki postrzelenia: summersby, @Mith, xydhc, rajan, thelordzibi, patixia, thazu, ogólnie spora część osób z tego sektora rozgrywki

screeny: 
częściowo w tym poście, jednak są one bardzo okrojone: 
https://forum.v-rp.pl/topic/18610-atr⊕pa-jill-skjeggestad/#comment-133281

 

Edytowane przez Verevi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, już odnoszę się do tego co napisałaś. Jeśli chodzi o powody, dla których w pierwszej kolejności wniosek w ogóle przyklepaliśmy to z pełną dozą pewności mogę powiedzieć, że powody były wystarczające. Wbrew temu co mówisz, FCK wcale nie jest jakąś końcową ostatecznością i nie ma oraz nie będzie przyzwolenia na to, aby postaci, które swoim zachowaniem obiektywnie mogą na siebie sprwadzić śmiertelne niebezpieczeństwo będą sobie chodziły po świecie bo mają jeszce jakąś jedną czy dwie opcje w związku z tą sytuacją do wykorzystania. Biała piosenkarka, która wyzywa członków jednego z największych gangów ulicznych, ale to nawet nie jest najważniejsze, bo później jak gdyby nigdy nic wali z pięści w twarz jednego z nich, później przypomnę wątła, biała dziewczyna wdaje się w bijatykę z gangbangerem to w dodatku w miejscu publicznym i jako właściwie osoba publiczna walisz rasistowskimi tekstamibo tak, /zrobić moshpit dla czarnych skurwysynów/ wypowiadane przez białą dziewczynę w USA byłoby najpewniej dla twojej postaci końcem kariery patrząc na tamtejszą cancel culture i to jak ludzie reagują na jakkolwiek zabarwione rasistowsko wypowiedzi. Nie ma nic dziwnego w tym, że czyjaś czarna postać poczuła się tym tekstem dotknięta, zwłaszcza jeśli to członek gangu ulicznego, który może nie jest skończonym kretynem, ale na pewno jego postać odbiera pewne rzeczy bardzo prostolinijnie. Poza tym twoje teksty względem tych osób totalnie nie sugerowałyby, że twoja postać jest tolerancyjna i tak szczerze nie wiem co cię dziwi w przypadku przyklepania wniosku bo publiczne obrażanie członków gangu i to jeszcze na tle rasistowskim to jest chyba najgorszy pomysł jaki można sobie wyobrazić.
image.png.ce4fe060fec43732767824b80895a29d.png
AvKAeng.png

image.png.876261fe988d74c5376dbc1196a3b646.png

Tutaj kolejny, trzeci już przykład jak twoja postać bez pardonu wali członka gangu w krocze bo jest tak nieustraszona, że trzech czy ilu tam ich było czarnych kolesi, którzy widocznie są z jakiegoś gangu się jej czepiają nie robi na niej wrażenia. Nie mówię o pozostaniu w jakiejkolwiek bezbronności, ale to wygląda jakbyś to ty była ofensywna w tej całej sytuacji. Rasizm w USA jest bardzo bardzo mocno piętnowany, a członkowie gangów bardzo bardzo go nie lubią i to nie jest jedyna sytuacja gdzie ktoś ginie przez swoje rasistowskie poglądy. Później jakby jeszcze tego było mało wdajesz się w dyskusje na LI już chyba mając świadomość patrząc na ich profile, że są członkami gangu ulicznego, zwłaszcza że odgrywamy Los Santos, które jest wzorowane na LA gdzie edukacja społeczeństwa na temat gangów ulicznych i niebezpieczeństw za nimi płynących jest chyba największa na całym świecie bo wielu mieszkańców aglomeracji się z nimi kiedyś w swoim życiu spotka. Co do innych rzeczy, to że postać kreujesz od 500 godzin wcale nie znaczy, że powinno się jakkolwiek łagodniej patrzeć na potencjalne jej FCK, czy postać była prowadzona na wysokim poziomie? Nie powiedziałbym patrząc na to jak /poradziłaś/ sobie w sytuacji gdzie ktoś po prostu na koncercie robi burdel. 

Teraz to w czym się z tobą zgodzę i z czym masz rację i gdzie jest mój błąd bo w sumie faktycznie go popełniłem. Totalnie, ale to totalnie nie skojarzyłem faktów, że postać Lebron Wiggins i jedna z postaci, która wbiła ci FCK są prowadzone przez tę samą osobę czyli Kuskusa. Faktycznie to jest moja gafa i biorę to na siebie na klatę i jestem skłonny poprzeć odblokowanie twojej postaci jeśli wyrażasz taką chęć choćby ze względu na ten fakt bo faktycznie mój błąd jest tutaj duży i znaczący. Okres miesiąca także po zastanowieniu może budzić kontrowersje chociaż de facto przyklepane wnioski zostają aktywne nawet po zamknięciu organizacji, ale fakt - twoja postać karę już otrzymała chociaż z drugiej strony skoro twoja postać zaatakowała gangbangera co w sumie samo w sobie też kwalifikowałoby się pod FCK bo to jest totalne, ale to totalne nieposzanowanie życia, zwłaszcza po tym co twoja postać wcześniej z tamtą postacią przeszła. Ja powiedziałbym bardziej, że postać Lebrona w momencie gdy cię postrzeliła nie robiła tego w ramach kary tylko w ramach obrony przed szaloną rasistką, która któryś raz z rzędu rzuca się do niego z łapami, a kto wie czy nie jest na tyle nienormalna, aby wyciągnąć zaraz nóż czy inną broń. Jeśli po rasistowskich tekstach twoja postać dodatkowo rzuca się z łapami na czarnoskórego członka gangu to pokazuje, że nie jest w ogóle świadoma konsekwencji, które mogą ją spotkać i myślę, że gdybym był wtedy na miejscu to dałbym zgodę na dynamiczne FCK postaci, zwłaszcza że ta nie jest w żaden sposób powiązana z półświatkiem a sama na własne życzenie pakuje się w bijatykę, której jest inicjatorką z gangsterem, który bardzo możliwe, że może mieć przy sobie broń i praktycznie pewne to, że pobiłby białą dziewczynę bo jest wielkim, czarnoskórym facetem. 

FCK miesiąc po sytuacji może budzić kontrowersje, ale też może być zaplanowane. To, że twoja postać zawiązała przez ten czas nowe wątki i tak dalej nie ma znaczenia, bo w sumie zabijanie kogoś z reguły nie jest akcją spontaniczną typu /jedziemy dzisiaj zabić Jill/ tylko planuje się to, w jakikolwiek sposób się do tego przygotowuje i wyczekuje się momentu, w którym ofiara będzie czuła się na tyle pewnie, że nie będzie chowała się gdzieś choćby 2 tygodnie w szpitalu. Raczej logiczne, że mimo jakby chcieli wykonać wniosek na 2 tygodnie od postrzału nie mogliby tego zrobić bo nie weszliby przecież do szpitala i nie zamordowaliby cię tam. Odczekali jakiś czas bo po wyjściu ze szpitala raczej patrzyłabyś uważniej na swoje kroki, ale co zrobiłaś to zrobiłaś. Takie sytuacje mocno zostają w pamięci takich socjopatów jak gangbangerzy i nie odpuszczają takich rzeczy jakich dopuściła się twoja postać łatwo. 

Podsumowując, FCK nie jest ostatecznością, jest to urealnienie konsekwencji, które mogą wynikać z akcji twojej postaci. To, że grałaś przez 500 godzin na postaci nie ma na to żadnego wpływu, zwłaszcza że twoje teksty faktycznie były rasistowskie co w USA jest totalnie najbardziej piętnowaną rzeczą, potem wdajesz się na postaci białej, wątłej dziewczyny w bijatykę z członkami gangu ulicznego, którą de facto ty sama inicjujesz, następnie kłócisz się na LI i wyzywasz z kolesiem, który jawnie pokazuje członkostwo w gangu ulicznym, a potem spotykasz jednego gangstera i kolejny raz rzucasz się do niego z łapami po czym on w ramach obrony postrzelił twoją postać. W tym momencie miarka się przebrała i wpadł wniosek na ciebie, którego w najbliższe dwa tygodnie nie dało się zrealizować bo twoja postać grała w szpitalu, a zapewne kolejny tydzień czy kilka dni osoby, które wniosek miały wystawić nawet nie wiedziały, że ten szpital opuściłaś. Powody są zdecydowanie wystarczające i kwalifikowałyby się pod FCK już w momencie, w którym z pełną świadomością tego co robisz rzucasz się na kolesia z jednego z największych setów Crips w LA. Jedyne z czym się zgodzę i jest moim fuckupem to to, że nie ogarnąłem, że jedna osoba na drugiej postaci wchodzi, aby wbić ci FCK i jest to mój błąd. Z tym oczywiście się zgodzę, ale pozostanę przy stanowisku, że powody, które ci gracze mieli, aby zabić twoją postać i to jak twoja postać się zachowywała są zdecydowanie wystarczające do jej FCK, a czas miesiąca brzmi kontrowersyjnie dopóki nie weźmie się pod uwagę dwóch i pół tygodnia gry w szpitalu, o której sama mówisz i późniejszego ostrożnego stawiania kroków IC, aby ciężko cię było znaleźć. To logiczne, że uraz pozostał, ale ciężko było komukolwiek cię fizycznie znaleźć. Powody są wystarczające i twoje postrzelenie wcześniej nie było karą tylko samooboroną gracza, którego zaatakowałaś, a karą było FCK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w przypadku interakcji z Lebron Wiggins twoja postać jako pierwsza zaczęła wyzywać ją od pizd mimo, że tamten był kulturalny i w sumie powiedział, że się spotykacie i czy pamiętasz rozmowę, ty natomiast zwyzywałaś go od pizd i zaczęłaś się do niego rzucać z łapami, chłop się obronił pistoletem, a ty to nazywasz karą. Owszem to była kara za głupotę twojej postaci, która powinna być dotkliwsza aniżeli bw i pogranie w szpitalu. Takie zachowania ze strony cywila do przestępców mogą normalnie kończyć się FCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale finalnie jeśli wyrażasz chęć odblokowania postaci to chętnie to zrobię ze względu na swój fuckup z postaciami Kuskusa, daj znać co o tym sądzisz. Ogarniemy wtedy też wszystkie sprawy medialne bo tam widziałem artykuły o śmierci twojej postaci i tak dalej to to odkręcimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ale finalnie jeśli wyrażasz chęć odblokowania postaci to chętnie to zrobię ze względu na swój fuckup z postaciami Kuskusa, daj znać co o tym sądzisz. Ogarniemy wtedy też wszystkie sprawy medialne bo tam widziałem artykuły o śmierci twojej postaci i tak dalej to to odkręcimy.

Bardzo chętnie, bo właśnie po to napisałam apelację, gdyż poczułam się potraktowana nie-fair. Miło, że dostrzegasz swój fuck up związany ze złamaniem regulaminu jeśli chodzi o wykonanie FCK. Doceniam i dziękuję, dużo to dla mnie, gracza, znaczy. Widzę iskierkę sprawiedliwości w tunelu... Co do odkręcania - poprosiłam @KUBV, żeby się wstrzymał. Jest oki, dzięki. ♥

 

Jak mówiłam w pierwszym poście - nie jestem idealna, moja postać też zrobiła błędy lecz spokorniała. Biorę to na klatę. Jednakże z wieloma zarzutami nie zgodzę się. W związku z tym, chciałabym dodać coś od siebie gdyż czuję, że zrobiono ze mnie kretyna i nooba, a dodatkowo… wydaje mi się, że zostałeś nieco okłamany (być może się mylę. Ocenisz to sam na końcu) i chciałabym naprostować parę faktów jako przestroga, by rzetelniej przykładać się do analizy wniosków i weryfikowania zapodawanych dowodów. Zawistni gracze mają to do siebie, że bardzo lubią manipulować faktami, by wyjść na swoją korzyść. Postaram się zrobić to jak najściślej, żeby nie wyszła z tego kolejna rozprawka.

Cytat

Biała piosenkarka, która wyzywa członków jednego z największych gangów ulicznych, ale to nawet nie jest najważniejsze, bo później jak gdyby nigdy nic wali z pięści w twarz jednego z nich, później przypomnę wątła, biała dziewczyna wdaje się w bijatykę z gangbangerem to w dodatku w miejscu publicznym i jako właściwie osoba publiczna walisz rasistowskimi tekstamibo tak, /zrobić moshpit dla czarnych skurwysynów/ wypowiadane przez białą dziewczynę w USA byłoby najpewniej dla twojej postaci końcem kariery patrząc na tamtejszą cancel culture i to jak ludzie reagują na jakkolwiek zabarwione rasistowsko wypowiedzi.Nie ma nic dziwnego w tym, że czyjaś czarna postać poczuła się tym tekstem dotknięta, zwłaszcza jeśli to członek gangu ulicznego, który może nie jest skończonym kretynem, ale na pewno jego postać odbiera pewne rzeczy bardzo prostolinijnie. Poza tym twoje teksty względem tych osób totalnie nie sugerowałyby, że twoja postać jest tolerancyjna i tak szczerze nie wiem co cię dziwi w przypadku przyklepania wniosku bo publiczne obrażanie członków gangu i to jeszcze na tle rasistowskim to jest chyba najgorszy pomysł jaki można sobie

1. Biała piosenkarka alias przedstawiciel ciężkiego gatunku muzyki w momencie akcji podczas Total Explode nie wiedziała, że na scenę w klubie należącego do przedstawicieli białej supremacji, gdzie roiło się od skinheadów z tatuażami “white pride”  wskoczyli czarnoskórzy przedstawiciele “jednego z największych gangów ulicznych”. Nie było nic, co by na to wyraźnie wskazywało.  Z perspektywy wielu osób w/w osoby były odebrane jako odwalacze i osoby, które burdą próbują zepsuć event dla cywili. Dowód na to jest w postaci logach w moim pierwszym poście oraz tu:

Spoiler

image.png

image.png?width=945&height=609

image.png

image.png


2. . WIelokrotnie w Twojej wypowiedzi pojawiło się określenie “rasistowskie TEKSTY” oraz “Publiczne obrażanie członków gangu i to jeszcze na tle rasistowskim”. Nie używajmy liczby MNOGIEJ. Nie używałam rasistowskich TEKSTÓW tylko JEDNEGO tekstu w postaci “czarny skurwysyn”. Myślę, że nikogo by to nie zabolało w klubie pełnym nazistowskich skinheadow. Bardziej rasistowsko zachowywali się inni ludzie w tym klubie, chociażby przedstawiciele białej supremacji nazywając go “czarnuchem”, więc bez przesady. 


3. Co do Twojego screenshota - widzę na nim tylko DWIE MOJE CZYNNOŚCI chamsko wklejone w paincie i wycięte z kontekstu:

Jebane brudasy mają więcej taktu niż ty” co było skierowane do białej oficer LSPD, który próbował ściągnąć Margoth (drugą artystkę) ze sceny celem złożenia wyjaśnień do akcji, która miała miejsce paręnaście minut wcześniej. Wiele osób nie chciało, by przerywano koncert, więc pojawiły się słowa oburzenia, w tym moje. Nietaktem jest przerywanie artyście występu. “Brudasy” jest określeniem na metali i punków. Więc podsumowując -  nie wiem co ten tekst ma wnosić do ticketu? Jest tu wciśnięty na siłę i wklejony bez kontekstu. Poniżej przedstawiam cały kontekst sytuacji. Jak widać, słowa o takcie były skierowane do KOBIETY.

Spoiler

cnDbUOQ03jy_S9ydPLVj-Omf06cqAatgvjxDVNT6bTAJi_HZxtVVDVzJ3XtvCqeVT69vvVfuRNnHo2xUdPqNfwNPY3QIzLcZoj9QKV4425OZuSK6Rr6i9qalZg31g2L-DGeGRBS63caXwjSvAMS-6NY


 

Cytat


Tutaj kolejny, trzeci już przykład jak twoja postać bez pardonu wali członka gangu w krocze bo jest tak nieustraszona, że trzech czy ilu tam ich było czarnych kolesi, którzy widocznie są z jakiegoś gangu się jej czepiają nie robi na niej wrażenia. Nie mówię o pozostaniu w jakiejkolwiek bezbronności, ale to wygląda jakbyś to ty była ofensywna w tej całej sytuacji. Rasizm w USA jest bardzo bardzo mocno piętnowany, a członkowie gangów bardzo bardzo go nie lubią i to nie jest jedyna sytuacja gdzie ktoś ginie przez swoje rasistowskie poglądy. Później jakby jeszcze tego było mało wdajesz się w dyskusje na LI już chyba mając świadomość patrząc na ich profile, że są członkami gangu ulicznego, zwłaszcza że odgrywamy Los Santos, które jest wzorowane na LA gdzie edukacja społeczeństwa na temat gangów ulicznych i niebezpieczeństw za nimi płynących jest chyba największa na całym świecie bo wielu mieszkańców aglomeracji się z nimi kiedyś w swoim życiu spotka. Co do innych rzeczy, to że postać kreujesz od 500 godzin wcale nie znaczy, że powinno się jakkolwiek łagodniej patrzeć na potencjalne jej FCK, czy postać była prowadzona na wysokim poziomie? Nie powiedziałbym patrząc na to jak /poradziłaś/ sobie w sytuacji gdzie ktoś po prostu na koncercie robi burdel.

“bez pardonu wali członka gangu w krocze bo jest tak nieustraszona, że trzech czy ilu tam ich było czarnych kolesi, którzy widocznie są z jakiegoś gangu się jej czepiają nie robi na niej wrażenia.” 

 Po pierwsze, pomijam fakt, że kilka innych osób odgrywało spychanie go ze sceny a gość W OGÓLE się do tego nie odniósł. Do mojego /me również się nie odniósł w ŻADEN SPOSÓB, nie było to ODGRYWANE, więc nie rozumiem po co było to używane w argumentacji? Po co powoływać się na coś, co miał totalnie w dupie? Po drugie, działo się to w momencie jak LeBron Wiggins stał na scenie i krzyczał. Nic nie wskazywało na to, żeby to byli członkowie gangu. Dodam, że w tamtym momencie NIKT SIĘ MNIE NIE CZEPIAŁ, bo stali na scenie i odwalali. Do konfliktu Jill - Lebron doszło jakieś 20 minut później. 

Dowody są przedstawione w pierwszym spoilerze.
 

Później jakby jeszcze tego było mało wdajesz się w dyskusje na LI już chyba mając świadomość patrząc na ich profile - Po czym to miałam wywnioskować? Po emoji inwalidy w nicku ? Równie dobrze mogłam pomyśleć, że reprezentuje niszę upośledzonych. Jak odgrywamy LA z taką zajebistą edukacją nt. gangów to proponuję zrobić ku temu odpowiedni temat bądź kampanię społeczną IC. Nie chodzę ooc do high school w USA żeby od A do Z wiedzieć, czego ich tam uczą, a tym bardziej jakimi emotkami operują gangi. Dopiero po tej sytuacji dowiedziałam się, że emoji inwalidy to emoji cripsów. Czasu nie cofnę. Poza tym - co zlego jest w przekonywaniu drugiej osoby, że nie jestem rasistką? Bo na tym polegała “dyskusja na lifeinvader”. To jest ten ogromny argument, który zabolał drugą stronę? Bo napisałam, że przeszkadzał w evencie? To jest tak obraźliwe i dyskredytujące? Może słowa o kupnie mózgu były obraźliwe, ale nie wiem czy to jest warte zabijania drugiej osoby. Oceń sam.

Spoiler

o9lZPunLH5IsWAahx-Bg_CZ47EK2zOEQwVTVl6he5S6dPaMPOkPenoGfUY7cTIuyUlFr6snNPfu3XfEwSx1WrPWLjyGOmTNKu11_tE9AHjq6RfblAzMjmOQZhrVLoDRwXb-SLKQbLr_okfgR6mNQdLQ

c8BE0QnFgK9bkcSPR2qP43gEJ_vxpX0TUuxGLSXnfAVz7Uoe7VFwHZDauh19ZKnNo5WZfgclHlupZj03_ktKSKwIsvmGjOMEGb3uItv9Ih5-UG3p08Fnh7xstvowjCVFWx1loqWaLkOcy4nIVw4DU0k

Qk7ozbRxm_9GPZoT0Fs5IRlbANAwef7L1V4mNQ8ss65YFRxOiVgwaHc8wUhYFZLVicAd4Ey_JN7TIStA9UPQbS6dYLjbZ63beMtZDrLduxVueBVCkl47_ZeqnYxM0Pqx5iJL6xD2zZZ_XwRnsxbEnyQ

Cytat

twoja postać karę już otrzymała chociaż z drugiej strony skoro twoja postać zaatakowała gangbangera co w sumie samo w sobie też kwalifikowałoby się pod FCK bo to jest totalne, ale to totalne nieposzanowanie życia, zwłaszcza po tym co twoja postać wcześniej z tamtą postacią przeszła. 

Co przeszła? Rozpierdzielanie eventu w klubie gdzie myślałam, że to jest jakiś odwalacz? Wyzwiska na lifeinvader, gdzie nie do końca byłam świadoma że to jakiś gangbanger?

Cytat

a powiedziałbym bardziej, że postać Lebrona w momencie gdy cię postrzeliła nie robiła tego w ramach kary tylko w ramach obrony przed szaloną rasistką

niezła SZALONA RASISTKA, która ma czarnego menadżera, czarnych znajomych i często była widziana w Vanilla Unicorn w czarnym towarzystwie. Jeśli moja postać została okrzyknięta szaloną rasistką tylko przez pryzmat użycia RAZ sformułowania “CZARNY” to nie mam pytań.

Cytat

która któryś raz z rzędu rzuca się do niego z łapami

któryś raz z rzędu… Dokładnie licząc to DRUGI, gdzie za pierwszym razem byłam pewna, że to odwalacz.

 

Cytat

Dodam jeszcze, że w przypadku interakcji z Lebron Wiggins twoja postać jako pierwsza zaczęła wyzywać ją od pizd mimo, że tamten był kulturalny i w sumie powiedział, że się spotykacie i czy pamiętasz rozmowę, ty natomiast zwyzywałaś go od pizd i zaczęłaś się do niego rzucać z łapami, chłop się obronił pistoletem, a ty to nazywasz karą. Owszem to była kara za głupotę twojej postaci, która powinna być dotkliwsza aniżeli bw i pogranie w szpitalu. Takie zachowania ze strony cywila do przestępców mogą normalnie kończyć się FCK

Był kulturalny? No nie wiem podchodzenie do grupy osób z ski-mask na twarzy i zaczynanie rozmowy od słów "hey, dziwko" jest kulturalne jak Ty to określiłeś, więc proszę - nie mów, że to ja pierwsza zaczęłam wyzywać od pizd, gdyż tak nie było. Przez pryzmat tego fragmentu wnioskuję, że kuskus musiał niezłe powycinać screeny na swoją korzyść. Dobrze byłoby przyłożyć się lepiej do weryfikacji tego, co dają na tacy gracze. Do reszty zarzutów się przyznaję - tak, moja postać zapłaciła wysoką cenę za swoją głupotę, impulsywność i bycie pod wpływem narkotyków. Można wytłumaczyć to tym, że jednak rozmowa od “ey, dziwko” nie zwiastowała pokojowej rozmowy. Została zaatakowania werbalnie po tym jak jej grożono, więc moja postać spanikowała. Spodziewała się ataku po pogróżkach, więc chciała się obronić przed najgorszym, bo tego się spodziewała. Tyle i aż tyle.
 

received_2196311963887719.jpg

 

KONKLUZJA:

Dlaczego odbijam piłeczkę? Bo w mojej opinii doszło tu do przekoloryzowania i fabrykacji dowodów, wycinania z kontekstu, przekręcania faktów. Już chyba samo przez się mówi fakt, że gość zaczął na mnie szukać dowodów do FCK po tym jak Lebron Wiggins zginął (co wykazałam w pierwszym poście opierając się o daty i screeny) co zwiastuje pewnego rodzaju zawiść ze strony OOC. I co w związku z moją opinią? Bo jako gracz, który chce bezstresowo czerpać fun z gierki, chciałabym, aby w przyszłości takich sytuacji unikać. Czuję się poszkodowana przez to, że dostarczono Ci okrojone screenshoty, przez co mój napastnik wyszedł na KULTURALNEGO, mimo że rozmowę zaczął od “EY, DZIWKO!”, w związku z czym powieszono na mnie psy.

Co do powoływania się na to, że odgrywano “jednen z największych gangów w LA” - wiem, że Eight Tray Gangster Crips to jeden z największych setów Crips w LA ale my gramy w grę komputerową i myślałem, że żeby grać największy set IC trzeba mieć do tego fundamenty IC. Skoro stawiamy na immersję bez luźnej gumy to ja w takim razie ja sobie tworzę La Eme i chcę z buta respect wśród wszystkich sur13, bo przecież jestem z la eme i tak jest w LA. Ok?

 

Wiecie, tu nie chodzi o żadną zawiść i wytykanie komuś na siłę błędów i niekompetencji, tylko chciałabym aby po prostu wszystkim nam grało się lepiej. Zdarzają się błędy, to zrozumiałe - ważne, żeby je dostrzegać. Często się zdarza tak, że wnioski przechodzą nie wiadomo jakim chujem. Może dobrze byłoby zaostrzyć rygor i format wniosków? Może dopracowanie regulaminu? Dunno. Chciałabym, żeby nam, graczom, było lepiej i bez nerwów. Po prostu. Kochajmy się!

 

Pozdrawiam i dziękuję za dyskusję oraz za pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji,
Verevi
przedstawiciel ruchu make rp great again
 

Edytowane przez Verevi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

Zgodnie z wcześniejszymi wypowiedziami, postać @Verevi zostanie odblokowana a co do osoby która wykonywała FCK, wobec tej osoby zostaną podjęte odpowiednie działania, pozdrawiam cieplutko.
Apelacja zaakceptowana.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin