Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/nvrf forgive] YourAstralFriend


YourAstralFriend

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta:

Link do konta oskarżonego:

Powód składania skargi:

  • Groźby wyrzucenia z frakcji, próba zakończenia mojego kontaktu z opiekunami frakcji, wyrzucanie z frakcji za "nic", oraz sianie nienawiści innych graczy do swojej frakcji.

Wyjaśnienie sprawy:

  • Zostałem wyrzucony z frakcji Los Santos Fire Department, rozumiem że zrobiłem źle oraz byłem gotowy na poprawę, kiedy skontaktowałem się z osobnikiem czy jestem dalej mile widziany odpisał że "nie dopóki nie nauczysz się grać poprawnie", skąd może on wiedzieć jak gram teraz skoro nie było mnie na Vibe od 3 miesięcy, poza tym to nie LSFD powinno Cię uczyć BLS (Basic Life Support), i ALS (Advanced Life Support)?

Dowody:

obraz_2023-04-18_232738433.png.cc8044b36e987ccec6836daca7e29f29.png

obraz_2023-04-18_232657034.png.bd45fbea1da4e10c83eacd9f41383d41.png

obraz_2023-04-18_232723500.png.d2d754ea27756d2982d9c2bbf0d243f3.png

KarloZ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, YourAstralFriend napisał:

skąd może on wiedzieć jak gram teraz skoro nie było mnie na Vibe od 3 miesięcy


nie wiem, może dlatego że do każdej frakcji piszesz podanie z tej samej postaci (Joey Miller) i zmieniasz jej background zależenie od frakcji do której to podanie wysyłasz? Gdy piszesz do SID, był kiedyś policjantem, gdy piszesz do FD, przyszedł się dopiero nauczyć, gdy piszesz do SASP mówisz że znowu był kiedyś policjantem, w dodatku Twoja postać dokładnie ta sama grała już u mnie we frakcji i wtedy byłeś z tego co pamiętam wielce oburzony że nie możesz grać za ladą w biznesie.

 

 

1 godzinę temu, YourAstralFriend napisał:

oraz sianie nienawiści innych graczy do swojej frakcji

Co? xD napisałem Ci że nie wrócisz do frakcji, to jest sianie nienawiści?

obraz_2023-04-18_232738433.png.cc8044b36e987ccec6836daca7e29f29.png

Co do tego ssa, człowieku powołujesz się na sytuację, gdzie nie odpisałem Ci chyba o 7 rano na to czy możesz jechać samemu na patrol jako kandydat i obudziłem się w południe z wiadomościami od opiekuna, że do niego piszesz i żebym Cię ogarnął

obraz_2023-04-18_232657034.png.bd45fbea1da4e10c83eacd9f41383d41.png

Zacznij grać poprawnie, poprawnie kreować wątek i zapraszam, na ten moment powtórzę to samo:
image.png.89c1a75bdf41151efe048d419acb07a5.png

 

 

1 godzinę temu, YourAstralFriend napisał:

poza tym to nie LSFD powinno Cię uczyć BLS (Basic Life Support), i ALS (Advanced Life Support)?


Nie popisuj się znajomością skomplikowanych określeń których znaczenia nie znasz, jakbyś uważał na lekcjach w Fire Academy to wiedziałbyś, że nie gramy już ALS



Podsumuję, cała ta skarga to jakiś absurd, jako lider frakcji mam prawo wybrać kto w niej będzie grał a kto nie, a jeśli chodzi o oskarżenia dot. siania nienawiści to są wyssane z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

nie wiem, może dlatego że do każdej frakcji piszesz podanie z tej samej postaci (Joey Miller) i zmieniasz jej background zależenie od frakcji do której to podanie wysyłasz? Gdy piszesz do SID, był kiedyś policjantem, gdy piszesz do FD, przyszedł się dopiero nauczyć, gdy piszesz do SASP mówisz że znowu był kiedyś policjantem, w dodatku Twoja postać dokładnie ta sama grała już u mnie we frakcji i wtedy byłeś z tego co pamiętam wielce oburzony że nie możesz grać za ladą w biznesie.

Zaczynając "wielce oburzony że nie możesz grać za ladą w biznesie.", co proszę, kiedy? 

"może dlatego że do każdej frakcji piszesz podanie z tej samej postaci (Joey Miller) i zmieniasz jej background zależenie od frakcji do której to podanie wysyłasz?" Background piszę różny dla każdej frakcji, lecz jego content jest mniej więcej taki sam, jak piszę do FD to nie sądzę że warto wspominać o PD, poza tym nigdy nie pisałem do SID który wyżej wspomniałeś.

Cytat

Co? xD napisałem Ci że nie wrócisz do frakcji, to jest sianie nienawiści?

 

Może źle to ująłem, chodzi mi o to że próbujesz mieć tylko jedno grono graczy których możesz sobie bez problemu ustawiać.

Cytat

Co do tego ssa, człowieku powołujesz się na sytuację, gdzie nie odpisałem Ci chyba o 7 rano na to czy możesz jechać samemu na patrol jako kandydat i obudziłem się w południe z wiadomościami od opiekuna, że do niego piszesz i żebym Cię ogarnął

Tak nam tłumaczyliście że gdy mamy pytania to mamy do was pisać, byłem wtedy nowy na Vibe i nie wiedziałem że opiekuni są wyżej od Ciebię, wstawiłem to tutaj ponieważ patrząc na to to ogólnie ta wiadomość wygląda "chamsko", w tym to grożenie "lotką" za napisanie 1 DM'a.

 

Cytat

Nie popisuj się znajomością skomplikowanych określeń których znaczenia nie znasz, jakbyś uważał na lekcjach w Fire Academy to wiedziałbyś, że nie gramy już ALS

Gdybyś wiedział to nie jestem maszynką która zapamięta wszystkie rzeczy z "Fire Academy" kiedy już nie gra w LSFD, co do znajomości określeń, to je znam oraz wiem co znaczą, ale nie będę pamiętał to co robi jakieś LSFD kiedy tam nie gram.

 

Podsumowując, twoje wiadomości brzmiały chamsko, oraz kilka twoich odpowiedzi jest wyrwane z kontekstu byle by "odpowiedzieć" i się "doczepić", poza tym skargi nie są od kłótni więc niech Spectre zadecyduje co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, YourAstralFriend napisał:

Może źle to ująłem, chodzi mi o to że próbujesz mieć tylko jedno grono graczy których możesz sobie bez problemu ustawiać


Tak, na pewno mam tylko jedno grono graczy
image.png.038482c64dd2ba6a5d32d0606c2585be.png
image.png.8ceac11338d25e4175255c283f095c8e.png
image.png.9cea97796ae1dd89920c3748d9eded36.png
image.png.f6c68a8224823583e5d041d40f8b51b7.png
image.png.831ab20666c52e71638fc98e2d75b4c6.png
image.png.29196fcbb6efaa33f6172418661dba8e.png
image.png.4959d1adddb4899a40debb2894f60aab.png

 

Spoiler

image0.gif



więcej mi się nie chce bo gram teraz w squada


ode mnie to już wszystko w tej skardze @Spectre

kapi. i Mrawka lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wypowiedzieć w tej skardze, bo sam się podkładasz i jestem w zarządzie obecnego fd i byłam obecną podczas Twojej gry. 

 

11 godzin temu, YourAstralFriend napisał:

Background piszę różny dla każdej frakcji, lecz jego content jest mniej więcej taki sam, jak piszę do FD to nie sądzę że warto wspominać o PD, poza tym nigdy nie pisałem do SID który wyżej wspomniałeś.

Zaczynając od tego punktu. Jeśli byłeś tą samą postacią w FD, PD i w SASP to już w tym momencie jest ocieranie się o nijaczenie postaci. Zauważ, że do każdego departamentu aby się dostać musisz przejść przez akademie, która trwa kilka do kilkunastu miesięcy , a Ty nawet nie postarzałeś postaci. 

Pisząc background należy uwzględnić najważniejsze informacje na temat postaci, gdzie służba w FD jest raczej jedną z nich. 

Do tego w pd dowiedzieli się po pewnym czasie ze w FD grałeś na tej samej postaci. Jeśli dobrze pamiętam, a pamięć moja nie najgorsza, w FD przestałeś grać bo coś było z gta, okej to zrozumiałe ale to trwało dość długo, w międzyczasie pisząc podanie do pd i tutaj w pd była podobna sytuacja plus kilka innych kwestii. 

11 godzin temu, YourAstralFriend napisał:

Może źle to ująłem, chodzi mi o to że próbujesz mieć tylko jedno grono graczy których możesz sobie bez problemu ustawiać.

Sam wiesz lub nie, nie zawsze jest mi po drodze z positivem. Wielokrotnie mieliśmy ze sobą różnice zdań, ale tu go popieram. Jest liderem frakcji, on nią zarządza z zarządem i to on dobiera sobie osoby które będą w niej grały - jest to przywilej każdego lidera, który kieruje frakcją, projektem czy nawet biznesem. Skoro nie spełniałeś oczekiwań, miał prawo dać Ci kicka z frakcji nie musząc się nawet tłumaczyć. Ma prawo Ciebie nie przyjmować do niej z powrotem. 

 

Dodam też od siebie, że jeśli podajesz dowody to nie wycinaj z kontekstu a całość. Bo w tym momencie, sam siebie podkładasz. 

Astro, abierto, Becia i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, YourAstralFriend napisał:

próba zakończenia mojego kontaktu z opiekunami frakcji,

Nie rozumiem troche tego. Kazal Ci nas zablokowac czy o co chodzi?
 

 

21 godzin temu, YourAstralFriend napisał:

wyrzucanie z frakcji za "nic"

Lider nie musi Ci podawac powodu dla ktorego Cie wyrzucil. On zajmuje sie frakcja, on zarzadza ludzmi ktorzy tam graja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin