Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#12 Mikołajkowe zmiany


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Narzekajcie więcej to na pewno będzie lepiej.. Zobaczymy co wyniknie z tych zmian. Sam jestem przeciw niektórym rozwiązaniom ale tak jak wcześniej zarząd napisał, będą obserwować rozwój gospodarki i w razie czego zainterweniują i dalej będą kombinować żeby było dobrze.

Edytowane przez Bolec
Kubas lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej zmiany w zasiłkach. Po co ruszać coś, co dobrze działało i napędzało fajnie gospodarkę serwera? Za mało osób siedziało  w godzinach 7-18 na AFK by nagrindować hajsu? Po raz kolejny ekipa podstawiła dobrowolnie kolano i sobie w nie strzeliła. Cornery nadal nie działają, więc może w zamian na czas naprawy cornerów, dajcie możliwość odbioru Payday grupom przestępczym? @KING BAJZEL podsumował to idealnie, wprowadziliście pierdoły, które były praktycznie gotowcem i zmieniliście cyferki. 

MAŁY EDIT:

Zakładka "ulubione" w animacjach nie działa, więc jedna "zmiana" mniej.

Edytowane przez Mith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wracacie do punktu wyjścia, kiedy każdy grindował pieniądze afkując na duty w biznesach. Znowu będzie miasto duchów, bo połowa ludzi będzie bić pieniądze i chować się po kątach. Jako właściciel biznesu studia tatuażów widzę dużą różnicę w ilości klientów. Koszt dziary to $900, co daje nam połtórej godziny gry w biznesie, żeby ktoś mógł sobie strzelić na ciele kawałek tuszu. Idziecie w złą stronę i odbije się to na liczbie graczy. Większość grających tutaj ludzi, takich jak ja ma mało czasu na grę, a jeśli już gram to staram się to w pełni wykorzystać, grając przy mojej organizacji i kreując postać, a nie stojąc za ladą żeby zarobić na nowe ciuchy. Zasiłki powinny wrócić to jest bezdyskusyjne. Macie na serwerze sporą część graczy, którzy swoje już przejedli na RP i kreują fajne organizacje i to przede wszystkim na nich powinniście się skupić, a wprowadzacie jakieś gówniane rzeczy, gdzie większość obowiązkowych systemów nie działa. Cornery, bugowanie broni dalej w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mogiel napisał:

I wracacie do punktu wyjścia, kiedy każdy grindował pieniądze afkując na duty w biznesach. Znowu będzie miasto duchów, bo połowa ludzi będzie bić pieniądze i chować się po kątach. Jako właściciel biznesu studia tatuażów widzę dużą różnicę w ilości klientów. Koszt dziary to $900, co daje nam połtórej godziny gry w biznesie, żeby ktoś mógł sobie strzelić na ciele kawałek tuszu. Idziecie w złą stronę i odbije się to na liczbie graczy. Większość grających tutaj ludzi, takich jak ja ma mało czasu na grę, a jeśli już gram to staram się to w pełni wykorzystać, grając przy mojej organizacji i kreując postać, a nie stojąc za ladą żeby zarobić na nowe ciuchy. Zasiłki powinny wrócić to jest bezdyskusyjne. Macie na serwerze sporą część graczy, którzy swoje już przejedli na RP i kreują fajne organizacje i to przede wszystkim na nich powinniście się skupić, a wprowadzacie jakieś gówniane rzeczy, gdzie większość obowiązkowych systemów nie działa. Cornery, bugowanie broni dalej w miejscu.

Teraz ludzie wcale nie grindują dostając zrespione samochody i sprzedając je po 100k+. Masło maślane 😄

oskind lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin