Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[09.24.23] [Astaroth Records] Aisha Huxley - HOSTAGE: THE AFTERMATH


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**W godzinach wieczornych 24 września na streamingach pojawiła się EP HOSTAGE: THE AFTERMATH. Projekt w większości powstawał podczas robienia debiutanckiego albumu influencerki, który ukazał się już ponad pół roku temu, poza kawałkami, które trafiły na ostateczną tracklistę albumu pojawiły też się nowsze rzeczy, takie jak; echoes, czy hate what i desired, które od razu odstają od reszty projektu i widać po nich, że zostały napisane i nagrane już po premierze hostage ze względu na ich tematykę. Na projekt nie trafił za to acid rain, który został prawdopodobnie zastąpiony echoes, nie wiadomo właściwie dlaczego akurat ten kawałek nie trafił na EP, ale wiele fanów podejrzewa, że jest to spowodowane ostatnią dramą wokół Breedlove i jego tekstem w stronę Aishy, kiedy ta wytkneła mu promowanie współpracy z Grotti po śmierci Baby Raya, że prosiła go o feat, prawdopodobnie piosenkarzowi chodziło nawet właśnie o ten kawałek. Najnowsze wydanie od Aishy trafiło tylko do dystrybucji cyfrowej, poza limitowanym dropem na 500 sztuk na kasetach VHS, który trafił do fanów w dniu premiery EP dziewczyny. Wydaniu krążka w serwisie vTube zastanawia - można w nim usłyszeć różnicę między instrumentalami prawie wszystkich kawałków, poza tymi, które podpisane są /stripped/ - mianowicie w piosenkach można wyłapać dziwne dźwięki, które przypominają jakiś szyfr.**

Lyrics:

Spoiler

Album: HOSTAGE: THE AFTERMATH

MUSIC PRODUCTION CREDITS
Written by: Aisha Huxley
Performed by: Aisha Huxley
Production, Mix & Master, Redording by: Aisha Huxley, MOXXXY
Release date: 24.09.2023

Shop HOSTAGE: THE AFTERMATH: www.aishahuxleyhostage.com

© Astaroth Records

1. painful thoughts:

Spoiler

[Verse 1]
w nocy lubię liczyc gwiazdy, bo zapominam o wszystkim > noc, oraz podziwianie gwiazd pozwala Aishy się wyciszyć
gdy uciekam tak daleko, na spokojnie leczę blizny, yeah > influencerka w głowie walczy ze swoimi problemami, “ucieka” od nich poprzez rozproszenie swojej głowy
one są głębokie, leci z nich krew
ona prędko nie zastygnie, bo widzę śmierć
chciałabym już żyć spokojnie, ale toczę znów ze sobą bitwę
choć wygrałam już z myślami, lecz boss żywy stoi > Aisha jest tym “bossem”, mimo że jej myśli nie są już aż tak groźne to w pewnym sensie dziewczyna jest dla samej siebie zagrożeniem
ciąglę walczę z samą sobą, głowa wiecznie boli
widzę śmierć, widzę śmierć, bo przy bramach raju stoi

[Chorus]
wszystko niknie, idzie śmierć
do bram raju niesie mnie
jestem cała już w truciźnie zmieniam się
zapamiętasz też mój głos
sukces mnie goni, nie ustąpię choć na krok
bo wiem, że pokonam to zło, pokonam zło
trucizna ciągle zmienia mnie > prawdopodobne nawiązanie do świata celebrytów, który jak wiadomo jest jadowity jak trucizna

[Verse 2]
myślałam, że będzie tak jak kiedyś, teraz wszystko widzę inne
hiobowa wieść się wszędzie niesie, no bo przegrywamy wojnę > Aisha przegrywa z przytłoczeniem po zostaniu celebrytką, nie wie czy da radę to przetrwać
przekraczam już rubikon, wyciągam miecz > Mimo bezsilności w tej sytuacji Aisha nadal zamierza z nią walczyć
przez to pewnie umrę więc do piekieł ześlij mnie
jeśli myślisz, że ukinknę śmierć to proszę przestań łudzić się

[Chorus]
wszystko niknie, idzie śmierć
do bram raju niesie mnie
jestem cała już w truciźnie zmieniam się
zapamiętasz też mój głos
sukces mnie goni, nie ustąpię choć na krok
bo wiem, że pokonam to zło, pokonam zło
trucizna ciągle zmienia mnie
trucizna ciągle zmienia mnie
trucizna ciągle zmienia mnie

2. echoes

Spoiler

[Verse 1]
Droga jest długa, w życiu pełno spięć > dziewczyna odnosi się tutaj do dram w sieci, które prowadzą między sobą artyści
Dojdę do celu pokonując lęk > mimo tego, że dziewczyna osiągnęła sporą popularność to nadal się tego obawia, unika paparazzi, wyjść z domu - też przez ostatnie wydarzeniam, tj morderstwo Baby Ray, Blake Rawlings
Pełno fałszywych do mnie się dobrać chce > odniesienie do hejtu, zdrady przez osoby, które były w otoczeniu dziewczyny, współpracowała z nimi, ale jednak Aisha zdała sobie sprawę, że w branży ciężko o prawdziwych znajomych
Nie potrzebuję featu > odpowiedź na usuniętą już odpowiedź Breedlove, gdzie raper wspomniał iż dziewczyna rzekomo prosiła go o feat, prawdopodobnie featem jest piosenka acid rain, która leżała nieużyta na dysku dziewczyny od długiego czasu
By zdobyć własną gwiazdę > jest to w pewnym sensie metafora, dziewczyna niejednokrotnie w swoich tekstach nawiązywała do gwiazd na niebie, ale tutaj widać też nawiązanie do alei gwiazd w Los Santos

[Pre-Chorus]
Przed śmiercią spalę wszystkie teksty
By nie skończyło się tak jak u Kafki > Teksty nowelisty Franza Kafki miały być spalone po jego śmierci - takie było jego życzenie, niestety nie zostało ono spełnione i w sklepach pojawiły się pośmiertne wydania niedokończonych powieści pisarza (Ameryka, Proces i Zamek), oraz opowiadania i dzienniki Kafki
Dla mnie to sztuka, wciąż będę pisać, bo tak omijam smierć > dziewczyna traktuje już muzykę na poważnie, wie że może w ten sposób siebie wyrazić, oraz pokazać swoje uczucia, tak jak zrobiła to w przypadku hostage

[Chorus]
Piszę kolejny wers, życie zmienia się > w momencie kiedy Aisha została piosenkarką jej życie totalnie się zmieniło
Nie gonię liczb, bo one nie są ważne > piosenkarce nie zależy na liczbach, przynajmniej tak można to rozumieć, jej twórczość traktuje jak sztuka i stara się zadowalać swoich fanów, siebie i rodzinę, nie robi tego dla pieniędzy
Nie chcę już gnić, omijam ich nędzny shit > Aisha bardzo rzadko wplątuje się w jakieś dramy internetowe, jest raczej cicha i bierna jeśli chodzi o jakieś spory z innymi artystami, poza tym ostatnim, kiedy skrytykowała zachowanie Breedlove
W chuj sztucznych gwiazd, nie chcę wśród nich już żyć > Nastolatka twierdzi, że na scenie Los Santos jest masa sztucznych gwiazd wyboostowanych przez znajomych, czy wytwórnie, mało kto z obencie żyjących artystów jej zdaniem robi muzykę faktycznie z pasji, nie dla pieniędzy

[Post-Chorus]
Jestem swoją MVP jak Tom Brady > Dziewczyna uważa siebie za swoją własną MVP - Tom Brady jest uważany za GOAT'a futbolu amerykańskiego i w karierze osiągnął wiele tytułów MVP za swoją dyspozycję sportową
Hieny chcą jeszcze więcej > Hieny czyli media, paparazzi, hejterzy
Więc chowam się wciąż, nie szukaj mnie, bo odpoczywam gdzieś > Aisha w ostatnim czasie bardzo dużo podróżuje, raczej unika samego w sobie Los Santos, bo nie tylko nie jest w stanie w mieście zaznać spokoju, a też nie jest ono jakoś specjalnie bezpieczne
Piszę kolejny wers, kolejny wers > dziewczyna nadal tworzy nowe rzeczy dla fanów

[Verse 2]
Zrobię drugie hostage, jak przyjdzie na to czas > Aisha zapowiada kontynuacje swojego hitowego albumu hostage, nie wiadomo jednak nic więcej o projekcie, ale na pewno nie będzie taki sam jak jego poprzednik
Wciąż się rozwijam, muzyka to mój świat > tak jak wyżej zostało wspomniane, dziewczyna uważa muzykę za swoją pasję, traktuje ją bardzo poważnie
Znowu mam ciarki, zimno zajmuje każdy kąt > powrót choroby influencerki? Aisha cierpi na depresję od dziecka, czy to zwiastun powrotu depresyjnych brzmień?
Opuszczam swój zamek, zwiedzam nowy ląd > artystka chce wyjść ze swojej strefy komfortu i potestować nowych rzeczy

[Pre-Chorus]
Przed śmiercią spalę wszystkie teksty
By nie skończyło się tak jak u Kafki 
Dla mnie to sztuka, wciąż będę pisać, bo tak omijam smierć

[Chorus]
Piszę kolejny wers, życie zmienia się
Nie gonię liczb, bo one nie są ważne
Nie chcę już gnić, omijam ich nędzny shit
W chuj sztucznych gwiazd, nie chcę wśród nich już żyć

[Post-Chorus]
Jestem swoją MVP jak Tom Brady
Hieny chcą jeszcze więcej
Więc chowam się wciąż, nie szukaj mnie, bo odpoczywam gdzieś
Piszę kolejny wers, kolejny wers

[Outro]
Piszę kolejny wers, kolejny wers
Oooooh
By dla rodziny coś mieć, dla rodziny coś mieć > Aisha chce zostawić po sobie spuściznę, aby jej rodzina mogła ją podziwiać kiedy ta skończy swoją karierę bądź umrze
 

3. never ending war

Spoiler

[Intro]
Yeah-yeah, yeah, yeah-yeah, yeah
Yeah-yeah, yeah, yeah-yeah, yeah
Ja już nie chcę cierpieć

[Verse 1]
Gdy myślę, że jest ok to nadchodzi zło
I dlatego znów nie mam siły
Potrzebuję moc, która zabierze mnie stąd
Bo nie chcę śnić już o śmierci
Koszmary wciąż mam, dziwi mnie ich brak
Kiedy czasem odpuszczą
Dlatego szukam drogi wciąż
Szukam drogi wciąż

[Refrain]
Toczyć wojnę chcę, by uwolnić się
Koszmary mnie męczą i przeżywam to piekło dzień w dzień
Dzień w dzień > Cały wstęp do chorusa odnosi się do depresji dziewczyny

[Chorus]
Ja już nie chcę cierpieć
Ja już nie chcę cierpieć
Ranie znów każdego wokoł, wolę mieć już spokój > Przez swój słaby stan psychiczny Aisha rani swoich bliskich, często wycofując się z relacji, aby kogoś nie zranić
Ja już nie chcę cierpieć, cierpieć, cierpieć nie chcę

[Verse 2]
Przekraczam rubikon, szukam sojuszników 
By wygrać walkę w głowie
Walczę ze sobą, bo tylko ja potrafię siebie ranić > Tutaj odniesienie do painful thoughts, bardzo podobny wers do tego z pierwszego kawałka
Ale kiedyś pokonam mój zabójczy cień

[Refrain]
Toczyć wojnę chcę, by uwolnić się
Koszmary mnie męczą i przeżywam to piekło dzień w dzień
Dzień w dzień

[Chorus]
Ja już nie chcę cierpieć
Ja już nie chcę cierpieć
Ranie znów każdego wokoł, wolę mieć już spokój
Ja już nie chcę cierpieć, cierpieć, cierpieć nie chcę

[Post-Chorus]
Yeah-yeah, yeah, yeah-yeah, yeah
Ja już nie chcę cierpieć
Yeah-yeah, yeah, yeah-yeah, yeah
Ja już nie chcę cierpieć
Ja już nie chcę cierpieć
Ja już nie chcę cierpieć

[Bridge]
Wszystko bardzo szybko zmieniło się
Wygrałam wojnę, i kontrouję już mój byt na świecie
Ale czy na pewno tak jest?
Czy walka skończyła się? > Mimo sukcesu, końca problemów Aisha nadal boi się, że jej depresja wróci

[Post-Chorus]
Yeah-yeah, yeah, yeah-yeah, yeah
Ja już nie chcę cierpieć
Yeah-yeah, yeah, yeah-yeah, yeah
Ja już nie chcę cierpieć
 

4. hate what i desired

Spoiler

[Verse 1]
Zyłam długo w bardzo groźnym kłamstwie > Dziewczyna myślała, że świat celebrytów jest idealny, myliła się
Moja kariera była tego przyczyną
Teraz ciąglę czuję strach, jestem wam wdzięczna, ale to nie jest mój świat > Aisha docenia swój sukces, cieszy się z niego ale ma wrażenie, że to wszystko nie jest dla niej
Teraz będę walczyć, aby robić to co chcę

[Pre-Chorus 1]
Hostage w życiu namieszał mi
Nie miało to aż tak dobrze wyjść > Influencerka odnosi się do niespodziewanego sukcesu /hostage/

[Chorus]
Czy potrzebowałam to coś? Przestanę płynąć pod prąd?
Zdobyłam szczyt, się wspinałam, ale czy to był mój cel?
Nie wiem po co mi życie, którego nie chciałam mieć
Chcę zostać legendą? Czy ja właśnie tego chcę?

[Verse 2]
Gdybym tylko mogła cofnąć czas
Wtedy pewnie nie sięgnęłabym gwiazd
Ale chociaż bym czuła, że żyję jak chcę
Moje życie jest mi obce, i dobrze wiem, że to źle > Aisha w tej zwrotce mówi, żę wolałaby być sobą i nigdy nie osiągnąc sukcesu, bo czuje, że musi być taka jak widzą ją wytwórnia, osoby dookoła, fani, sponsorzy

[Pre-Chorus 2]
Nie poznaję siebie
W lustrze widzę inną twarz
W lustrze widzę inną twarz
Straciłam siebie > jak wyżej, Aisha przez sławę się zmieniła z czego zdaje sobie sprawę

[Chorus]
Czy potrzebowałam to coś? Przestanę płynąć pod prąd?
Zdobyłam szczyt, się wspinałam, ale czy to był mój cel?
Nie wiem po co mi życie, którego nie chciałam mieć
Chcę zostać legendą? Czy ja właśnie tego chcę?

[Bridge]
Nie poznaję siebie
Straciłam siebie
Straciłam siebie, mhm-mhm
Nie poznaję siebie
Straciłam siebie
I szukam siebie wciąż

[Chorus]
Czy potrzebowałam to coś? Przestanę płynąć pod prąd?
Zdobyłam szczyt, się wspinałam, ale czy to był mój cel?
Nie wiem po co mi życie, którego nie chciałam mieć
Chcę zostać legendą? Czy ja właśnie tego chcę?

[Outro]
Zyłam długo w bardzo groźnym kłamstwie
Moja kariera była tego przyczyną
Teraz ciąglę czuję strach, jestem wam wdzięczna, ale to nie jest mój świat
Teraz będę walczyć, aby robić to co chcę

5. invader owns you (stripped)

Spoiler

[Verse 1]
kiedy wchodzę na lifeinvader
nowe reakcje, nowe posty, wiadomości (ej)
piszą "jesteś ładna"
piszą "hejka może ruchasz sie?"
czasem obrażą
choć to nie jest wszystko, to jest okej

[Pre-Chorus 1]
tutaj zobaczysz kurwę w lustrze - co za szok, wow
ciągle to oglądasz, czasem powiesz wow
nie wiem czemu wciąż to robisz, nie rozumiem was
powiedz jak długo możesz robić taki syf online

[Chorus]
piękna niczym śmierć
druga znów wygląda źle
inna znów przytyła, jak ona może ciągle jeść
to jest nie tak, głupi stereotyp jak wyglądać masz
(wtedy będzie lajk)
nowy makeup masz?
dobrze znów wyglądasz, hej?
rób to co robisz, no bo jest zajebiście
tylko chcą znów zmieniać mnie
a ja tylko chce być sobą
a ja tylko chce być sobą

[Verse 2]
chciałabyś już wszystko mieć
a ja tylko tak jak lubie wyglądać chcę
ubrać się wygodnie, może elegancko też
nie ważne czy tego chcesz, to oni nadal chcą widzieć coś więcej

[Pre-Chorus 2]
co jeśli nie chce się dla was zmieniać
co jeśli chcę zniknąć gdzies w podziemiu
i już nigdy więcej publicznie nie pokazać się
czy wtedy też bedziesz pisać do mnie czy chcę seks?

[Chorus]
piękna niczym śmierć
druga znów wygląda źle
inna znów przytyła, jak ona może ciągle jeść
to jest nie tak, głupi stereotyp jak wyglądać masz
(wtedy będzie lajk)
nowy makeup masz?
dobrze znów wyglądasz, hej?
rób to co robisz, no bo jest zajebiście
tylko chcą znów zmieniać mnie
a ja tylko chce być sobą
a ja tylko chce być sobą

[Bridge]
kiedy wchodzę na lifeinvader
nowe reakcje, nowe posty, wiadomości (ej)
piszą "jesteś ładna"
piszą do mnie "hej ruchasz sie?"
czasem obrażą
choć to nie jest wszystko, to jest okej

[Chorus]
piękna niczym śmierć
druga znów wygląda źle
inna znów przytyła, jak ona może ciągle jeść
to jest nie tak, głupi stereotyp jak wyglądać masz
(wtedy będzie lajk)
nowy makeup masz?
dobrze znów wyglądasz, hej?
rób to co robisz, no bo jest zajebiście
tylko chcą znów zmieniać mnie
a ja tylko chce być sobą
a ja tylko chce być sobą

6. goodbye (stripped)

Spoiler

[Verse 1]
Myślę, cały czas o Tobie
I tak cholernie tęsknię
Chociaż w snach wciąż widzę Cię
Dla Ciebię, chcę podbić wszystkie gwiazdy
Tak Ciebie uhonoruję
By nie zapomnieli Cię

[Pre-Chorus]
Gdzieś wśród gwiazd, widzę Twój piękny tron
Ale chyba już czas..

[Chorus]
By w końcu Cię pożegnać
Choć nie wiem co bez Ciebie zrobię
Czy ktoś mi tak jak Ty pomoże?
Kiedy u mnie było bardzo źle
Nie chcę mówić cześć
Bo wiem, że nadal gdzieś tam czuwasz
Że będziesz doglądać mnie
Bym już nigdy nie cierpiała
Znów czuję strach

[Verse 2]
Byłeś moim aniołem stróżem
Nie zapomnę naszej przyjaźni
Tego jak pomagałeś mi pokonać stres
Nie mogę uwierzyc, że odeszłeś
Nigdy już Cię nie zobaczę
Nigdy nie usłyszę Cię

[Pre-Chorus]
Gdzieś wśród gwiazd, widzę Twój piękny tron
Ale chyba już czas..

[Chorus]
By w końcu Cię pożegnać
Choć nie wiem co bez Ciebie zrobię
Czy ktoś mi tak jak Ty pomoże?
Kiedy u mnie było bardzo źle
Nie chcę mówić cześć
Bo wiem, że nadal gdzieś tam czuwasz
Że będziesz doglądać mnie
Bym już nigdy nie cierpiała
Znów czuję strach

[Post-Chorus]
Wiem, że nademną czuwasz
Byłeś pierwszy, a ja wciąż unikam, wciąż unikam moją śmierć

[Bridge]
Nie ma Ciebie wśród nas, ale pamiętać będę wciąż
Gdzieś wśród gwiazd, widzę Twój piękny tron
Ale chyba już czas..

[Chorus]
By w końcu Cię pożegnać
Choć nie wiem co bez Ciebie zrobię
Czy ktoś mi tak jak Ty pomoże?
Kiedy u mnie było bardzo źle
Nie chcę mówić cześć
Bo wiem, że nadal gdzieś tam czuwasz
Że będziesz doglądać mnie
Bym już nigdy nie cierpiała
Znów czuję strach

[Outro]
Ja nie chciałam żegnać się
Ale tak szybko nas opuściłeś, opuściłeś, opusciłeś
Ja nie chciałam żegnać się
Wciąż się modlę by to był zły sen
Bo tak szybko nas opuściłeś, opuściłeś, opusciłeś

W internecie pojawił się post podsumowujący wszystkie znaleziska fanów dziewczyny podczas odszyfrowywania wiadomości z EP’ki.

Spoiler

Sporo osób w ostatnim czasie podjeło się razem z nami odszyfrowania wiadomości, jaką Aisha zostawiła w swojej EP’ce, dzięki wszystkim za pomoc w rozwikłaniu zagadki, niżej postaram się jakoś zwiężle podsumować wszystko i wytłumaczyć jak do tego doszliśmy.

A więc tak - zaczynam od wyjaśnień, czyli tego czym tak właściwie są te dziwne dźwięki w wydaniu projektu Aishy na vTube. Są to przekonwertowane i podzielone na części zdjęcia - Jak to zdjęcia? Skoro to dźwięk? Aisha użyła tutaj dość archaicznej jak na te czasy formy konwertowania obrazów na dźwięk - SSTV, oczywiście, żeby wszystko nie było zbyt proste to je pomieszała i powrzucała w losowych momentach, więc musieliśmy nie tylko je znaleźć, ale też wyczyścić ścieżki w tle i je posegregować. Dzięki pomocy +/- 10 osób udało nam się dojść do pierwszej informacji, która była lekkim zawodem, bo była tam okładka VALLAIN, którą już mieliśmy okazję widzieć, tak jakby ten album miał wyjść wcześniej? Nie wiem, nie chcę mi się już nawet na ten temat spekulować. Po rozszyfrowaniu pierwszej wiadomości znaleźliśmy sensowną metodę, więc resztę udało nam się ogarnąć w zaledwie kilka godzin, duży plus. Teraz tak nastepna wiadomość, czyli wypisanie trzech osób - Asami, Heat, memphis6 - tutaj zaczeliśmy się poważnie zastanawiać o co chodzi, czy to jakiś album, dodatkowy projekt, zapowiedź? Idąc dalej wszystko się odkryło, bo zobaczyliśmy okładkę, oraz kilka zdjęć w bardzo słabej jakości, które były tekstami “littlegunslinger”, “FRONTIER”, “it’s done - coming out soon”. I TAK, to zapowiedź najnowszego albumu Aishy, patrząc na okładkę, opis, że wychodzi to od gunslingera, okładkę VALLAIN i profilowe Aishy w socialach, okładki ostatnich wydań na jej soundcloudzie jestem w stanie stwierdzić, że Aisha dawała nam znaki od dawna, bardzo dawna - nie wiem dlaczego nie byłem podejrzliwy i zaskoczony przy premierze EP’ki, ale no.. to zdecydowanie album wydany pod pseudonimem littlegunslinger, z featami - co ciekawe, bo Aisha rzadko takie robi, dodatkowo jeszcze w klimacie dzikiego zachodu najprawdopodobniej. Wiemy, że jest gotowy, możliwe że wydanie EP to pierwszy przystanek porządniejszej kampanii promocyjnej, ale no też w dokumencie mówiła, że ma jeden projekt do wydania. Pewnie zobaczymy go niedługo, bo zdziwiłbym się, jakby to miało być coś odległego, serio. Nic tylko czekać, miejmy nadzieję, że Aisha ogłosi coś więcej na dniach, albo w najbliższym czasie - CZEKAMY!

TyZKbPV.png

Promocja:

Spoiler

Promocja painful thoughts (pierwsza zapowiedź EP'ki)

Spoiler

Dobre przyjęcie ‘hostage’ - album przez długi czas zajmował 1 miejsce w notowaniach muzyki POP, przez krytyków został nazwany pretendentem do albumu roku - słowa Aishy co do Celebrity Awards 2024 na chwilę obecną się spełniają
Dziewczyna wystąpiła gościnnie na EP'ce MOB Prince w singlu pod tytułem STAR TALKIN'
Wcześniejsza zapowiedź całego projektu w socialmediach, oraz przed premierą samego albumu
Powrót dziewczyny do vlogowania, oraz do prowadzenia kariery influencera
Dziewczyna krótki czas po premierze albumu reklamowała nowe kremy Healife
Vlog z MOB Prince, w którym ten odbiera swoje Zorusso po przeróbkach Neverminds Project
Niespodziewany powrót podcastu miscreated. by Aisha - gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu zostal memphis6
Długo ciągnąca się nieobecność dziewczyny w socialach co mogło spowodować zmartwienie u fanów dziewczyny, Aisha za to w okresie nieobecności wrzucała luźne story z podróży jakie odbywała, min. z wyjazdu do Korei z którego miała pojawić się relacja
Ostatnia drama wokół Nannie Larocque, Aisha zakończyła współpracę z kontrowersyjną manager, obecnie nie posiada oficlajnego managera
Plotki Celebrity Preview o potencjalnej relacji Aishy, oraz Breedlove
Post Celebrity Preview na temat filmu Aishy i MOB Prince - jak zawsze przeinaczony unikalny do CP sposób
Powrót dziewczyny do sociali i luźny post na temat singla dzień przed jego premierą
Luźniejsze fotki na li dziewczyny będące też w sumie powolnym powrotem influencerki do działań przed wypuszczeniem albumu
Aisha była widziana na planie nagraniowym do klipu “Bad at Love” Asami Kiyoko
Info o premierze singla na li

Promocja goodbye (tribute dla MOB Prince)

Spoiler

Ogólne informacje:
- singel zapowiadający nadchodzącą epkę dopełniającą album dziewczyny wydany już spory czas temu + jego promocja
- potencjalna zapowiedź powrotu dziewczyny na jej konto soundcloud w celach promocji EP, na soundcloudzie dziewczyny nadal pustki
- CHA$E zapowiada Aishę jako gościa na swoim albumie - MYWL
- Hoodstar zapowiada współpracę z Aishą
- Wszystkie featuringi z Aishą wrzucone na PulsePlay zniknęły po jakimś czasie, czyli (GUARDED FROM CHAOS mont2k, STAR TALKIN MOB Prince, a nowe utwory też się tam nie pokazują)
- Plotki na temat relacji z Hoodstarem w mediach po zapowiedzi ich wspólnego kawałka, oraz występu dziewczyny podczas koncertu rapera w San Jose - tam też dziewczyna uhonorowała życie MOB Prince minutą ciszy, oraz wypowiedziała się o stracie swojego przyjaciela
- Powrót podcastu miscreated. do względnej aktywności (1 materiał miesięcznie), czy dziewczyna nadal będzie prowadzić karierę jako dziennikarka? - dziewczyna też wykorzystuje obecne trendy (album Chase, Soulsi) do tworzenia nowych materiałów
- Do teraz nie wiadomo na jakim etapie produkcji jest EP'ka Aishy, oraz czy fanom będzie dane ją zobaczyć w najbliższym czasie, krąży dużo plotek, że projekt został przełożony przez influencerkę po śmierci Coco Choate, oraz MOB Prince
- Pojawiła się na festiwalu Alterdome, gdzie udzieliła wywiadu i zapowiedziała sam tribute dla MOB Prince, przy okazji podpisała koszulkę, która poszła na licytację od FLASH FM
- Podczas występu Soul Evisceration na w/w festiwalu dziewczyna była widziana pod bramkami, gdzie nagrywała performance Soulsów - było to związane z odcinkiem podcastu, oraz jej niedawną wizytą w Hakael
- Postrzał dziewczyny w willi Hoodstara - na miesjcu wydarzyła się istna masakra, departament zastał dwa trupy - trzy osoby w tragicznym stanie - w tym Aishę, oraz innych postrzelonych.

Materiały:
[06.07.23] [PODCAST] #002 miscreated. by Aisha season 2 | CHA$E
[07.15.23] #003 miscreated. by Aisha season 2 | SOUL EVISCERATON

Kolaboracje:
- Chase Love MY WHOLE LIFE: GLARE
- Finess3 God FINEST GOD: INTRO
- Hoodstar: FALLING DOWN
- MOXXXY: CULT OF THE MOXXXES: MY DEAREST FRIEND

Wzmianki w mediach:
- WAV: Występ Chase w miscreated.
- Daily Express #2
- Plotki na temat romansu Hoodstara z Aishą
- NAD Finess3 God
- Daily Express #3
- Info o pogrzebie MOB Prince (Aisha została tam wspomniana) + była na zdjęciu z pogrzebu Coco
- NAD Soul Evisceration, wspominka o materiale Aishy
- Masakra w willi Hoodstara
- FLASH TALKS

Promocja acid rain (kawałek zniknął z EP'ki ze względu na ostatnie wydarzenia wokół Breedlove)

Promocja HOSTAGE DOCUMENTARY

Spoiler

Promocja wokół materiału:
- Ogłoszenie premiery dokumentu na swoim LI
- Publiczne ogłoszenie, że plany wydawnicze dziewczyny zostały przesunięte ze względu na ostatnie wydarzenia w Santos (śmierć BRay, B. Rawlings) pod postem MASK OFF
- Ponowna współpraca z Fruit w celu wydania dokumentu też na ich serwisach
- Buildup promocyjny całego projektu przez dłuższy czas w sieci ze strony Aishy, pierwsze pogłoski na temat wydania materiału pojawiły się miesiące temu
- Ostatni wywiad udzielony za życia B. Rawlings w dokumencie Aishy

(nie skupiam się aż tak na promocji wokół tego materiału, bo jednak ma być on wsparciem promocyjnym do mojej EP'ki i dalszego projektu jaki planuje)

Promocja wokół postaci (nowa):
- Dziewczyna wypowiedziała się na temat ostatnich wydarzeń w Santos po śmierci Blue Raya, zaznaczając że każde życie jest tak samo ważne, popierając tym w pewnym sensie take PANDORY
- Wypowiedź Aishy rozkręciła dramę wokół opublikowania współpracy Breedlove x Grotti kilka dni po śmierci jego przyjaciela (nie będę tu linkować wszystkiego, bo pewnie i tak każdy wie jak to się potoczyło na LI)
- Post MASK OFF podsumowujący dramę Breedlove
- Dołączenie do Astaroth Records po upadku 101.
- Wystąpienie w reklamie produktów Fuzzy, obok memphis6 - rywalizacja z nim w głosach od fanów, którą influencerka wygrała
- Współpraca z Healife jako ambasadorka
- Ogłoszenie wystąpienia Aishy w magazynie VAILLAIN jako postać na okładce + pokazanie kilku stylizacji od influ
- Pierwsze wydanie magazynu VAILLAIN
- Udział Aishy w kolejnych współpracach jako ambasadorka z Healife, Fuzzy, Medicion (bilbordy, poprzednie współprace też były na bilbordach, nie mam wszystkich ssów niestety :/)
- Dziewczyna włączyła się w promowanie nowych oksuw od Noveau w ramach współpracy
- Aisha została wspomniana w nowym artyule o Fuzzy

Promocja wokół projektu (nie wliczam tutaj popzrednich punktów, bo większość tematów była wydana przed wprowadzeniem wymogu segregowania info): 
- Śmierć managera i CEO wytwórni 101 Records
- Aisha wystąpiła na gali VFF przed main eventem, zagrała tam kawałek dont wanna live in ls z hostage, spiker podczas zapowiadania Aishy wspomniał o promocji EP'ki
- Budowanie rozgłosu wokół EP'ki stopniowo, w dużych odstępach czasu, aby nie dać o sobie zapomnieć
- Przełożenie premiery projektu przez wydarzenia w Los Santos, co dziewczyna ogłosiła w sieci
- Celowe wydanie dokumentu kilka dni przed EP'ką, zapowiedź jej premiery.
- Limitowany na 500 sztuk drop fizyczny, skierowany typowo dla kolekcjonerów, poza tym album trafił tylko do sprzedaży online
- Spekulacje fanów, poprzez celowe dodanie dźwięków w formacie SSTV do wydania EP na vTube - kolejne wykorzystanie guerilla marketingu do budowania hype wokół projektu
- Wiadomość ukryta w EP'ce - zapowiedź albumu, który ma wyjść niebawem, na projekcie mają wystąpić sławy z Santos takie jak Asami, Heat, memphis6
- Ostatnie wystąpienia Aishy jako twarze promocji wielu projektów/produktów - NOVEAU, Fuzzy (kilkukrotnie), Healife, Medicoin, VAILLAIN
- Kawałki z EP Aishy grane są w oceans bounty bar, dodatkowo w lokalu wiszą plakaty nt. projektu dziewczyny
- Daily EXPRESS o ostatnim dokumencie Aishy

WYDATKI: (sumuję tutaj wszystkie koszta związane z wydaniami spod szyldu postaci, więc też te z poprzedniego kawałka, to wszystko jest ze sobą powiązane) li pro x2 - za dwa poprzednie miesiace (100K), grafika do dokumentu (50K), plakat + grafika na billboard (100K), budowa prywatnego studia do nagrywek (kawałek był w nim dopracowywany (154,530), mixowany itp), LI pro x3 - (75k) produkcja + wydanie dokumentu (50K) + tłoczenie EP (75K) + plakaty i promocja w oceans bounty bar (15K) SUMA: 619,530

Info OOC:

Spoiler

Odegranie: https://imgur.com/a/WerrLqO
Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley (85%)
Numer konta postaci: 5924677773
Wytwórnia: Astaroth Records (15%)
Numer konta wytwórni: 
1066597747

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Eelis od razu sprawdził EP podopiecznej po wydaniu, w przerwie od latania z miejsca do miejsca by jak najlepiej przeprowadzić proces dostosowywania materiału pod najbardziej liczne grono odbiorców. Odsłuchał zarówno wersję fizyczną albumu jak i na vTube, widocznie zadowolony z efektu jaki osiągnęła Aisha w przypadku drugiej wersji.**

wink i Sava lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Solidarnie z resztą ludzi z Astaroth zostawił komentarz "Super" i polubienie**

wink lubi to

"[Niemiecki] Na polanie kwitnie sobie kwiateczek. A na imię ma Erika Obsiadają go tysiące pszczółek. Wabi je Erika. Tekst pochodzi z https://ww.w.tekstowo.pl/piosenka,ludowa_niemiecka,erkika.html"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin