Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Lost Motorcycle Club


Chrupek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 5.03.2021 o 21:09, Pawlik napisał:

Co ci się najbardziej Monika podoba w tym wszystkim?

Wybacz, że tak późno, ale musiałam się zastanowić nad odpowiedzią.

Wiesz, cięzko określić jednostajnie co w tym wszystkim jest /do podobania/.

Widząc Twoje screeny czlowiek dopowiada sobie słowa, dopowiada fabułe i to też może świadczyć o tym jakim ktoś jest człowiekiem.

Jedni widząc screen z grupą chłopów dorzucą w domyśle sobie dialog o tym jakiego kloca można walnąć po danym żarciu z fast fooda, a inny pomyśli "pewnie obmyślają jakieś konkretne przekręty."

To wszystko zostaje w domyśle, to nie jest takie oczywiste i daje sporo do myślenia.

Gdybym miała powiedzieć co cenię w życiu najbardziej - powiedziałbym, że ludzi, ludzi którzy podali mi pomocną dłoń kiedy sobie nie radziłam, kiedy byłam sama i co ciekawe to przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie.

Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości nawet z pozoru uniwersalne bywa że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałam szczęście by tak rzec ponieważ je znalazłam i dziękuję życiu, dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość.

Wielu ludzi pyta mnie o to samo "ale jak ty to robisz, skąd czerpiesz tę radość" a ja im odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny a jutro kto wie dlaczego by nie oddam się pracy społecznej i będę ot choćby sadzić znaczy, marchew.

Dlatego rób dalej @pawlik co robisz i trzymam kciuki za Was panowie

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin