Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Roeca Crew | TSCF


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi

Dla sprostowania: film z pozdrowieniami został nagrany dla ośmiu chętnych osób, powiązanych z organizacją. Co prawda jego odbiór wywołał u mnie i u społeczności serwera mieszane uczucia, jednak myślę, że można to potraktować w formie humorystycznej pamiątki. Nie przypuszczam, żeby koszt tej operacji obracał się chociażby wokół połowy z wyżej wymienionej kwoty. No i rzecz jasna nadanie statusu organizacji oficjalnej nie ma żadnego związku z tym nagraniem.

Co do wyżej wymienionych kwestii. Podchodzę do role play luźno, podobnie jak do komend narracyjnych i taką też nowinę niosę dalej wśród graczy, których mam pod swoją serwerową opieką. Gdybym musiał grać każdego dnia przez tyle lat tak szablonowo, jak panowie tutaj proponują prawdopodobnie zajebałbym się z nudów.

to wciąż zabawa w wirtualny świat, proszę się nie zapominać

Edytowane przez Wasiu_RPK

sygnatura_wasiu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

Post miał zjawić się jutro, po opadnięciu wszystkich negatywnych emocji, które wywołała decyzja @Morfeusz@amerikano ale jest to konieczne z punktu widzenia moich graczy w organizacji aby ten post ujrzał światło dzienne jeszcze dzisiejszego wieczoru. Właśnie za 3,5h wybije 4 miesięcznica organizacji The Bloodshot Boys - Sclafani Crew/The Sclafani Crime Family. Na początku chciałem podziękować @Karach za zaufanie, które mi okazał, przekazując organizacje. Z reguły jest tak, że z zewnątrz wszystko zawsze wygląda świetnie tak jak na instagramie ale tak nie było. Kilka otwartych zdań o tym jak zaczynaliśmy, gdy ekipa, którą ściągnął Karach przestała grać po (2-3 tygodniach ?)  wystartowania projektu.

  1. Graliśmy w kilka osób(4-5?) na najniższych rangach w panelu, samemu nakręcając sobie materiał na grę przez spory okres czasu, często, gęsto grając jak zlepek freelancerów. Statek o nazwie organizacja nieuchronnie zbliżał się do archiwum, podczas gdy my się nie poddawaliśmy. Gdyby nie nasza zgrana paczka, wspólne działania i zaufanie od @Fryzjer, który kulał organizacje, gdy Karacha nie było przez długi czas, dziś nie byłoby żadnej szopki, bo organizacja siłą rzeczy zostałaby zamknięta. Rzadko kiedy trafia się taka ekipa osób w tym samym miejscu i czasie, którzy są tak bardzo zdeterminowani, ambitni i nieustępliwi w swoich działaniach OOC. Na serwerach zacząłem grać od 2013 roku i jestem przekonany, że każdy lider szanującego się ZGP chciałby mieć ich w swoim składzie. Oto oni; @Wasiu_RPK, @Jeżozwierz, @Alpha, @Forek, @MadeMan, @Pan Besert, @Nynek. To gracze, którzy zostaną z wami na dłużej i dołożą nie cegiełkę ale CEGŁĘ do budowy waszych organizacji. Na ten moment są nie na sprzedaż a ich klauzula odejścia wynosi tyle ile wart jest serwer Vibe-Role-Play.

Odpięcie oficjalki:

  1. Zostało ustalone, że organizacje oficjalne są wizytówkami serwera. Wizytówka serwera = odrobina szacunku od strony OOC. Swoimi działaniami zasłużyliśmy na choć mały skrawek szacunku z waszej strony, którego nam nie okazaliście, finalnie podejmując decyzje o naszym odpięciu bez żadnej konsultacji z liderem projektu. Nie miałem możliwości obrony przed argumentami. Nie chcieliście z nami w ogóle rozmawiać, mimo, że w momencie ważenia się naszych losów, byliśmy WIZYTÓWKĄ tego serwera. Plujecie wprost w twarz lidera takiego projektu a ja udaje, że to deszcz. To nie tyczy się również mojej osoby. Takimi samymi schematami, postąpiliście z pozostałymi, jak organizacja Lost MC @Chrupek @pdgie, Mongols @Th3Pitterr. Czy takie zachowanie jest przyzwoite? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie.
  2. Po decyzji opiekunów, nie pisałem do nich dlaczego, co i jak itp itd. Zobaczyłem, że post napisał @KING BAJZEL. Zostało mi zarzucone że zastosowałem kilka razy złą narracje. Gdy poprosiłem o konkretne fakty, zostały mi przytoczone tylko trzy sytuacje. A mianowicie;
  • /me Gary Pagano czuje oddech czarnucha na plecach. (jego char stał blisko za plecami mojej postaci i rozmawiał z kobietą, którą moja postać chce za 'dziewczyne/kochanke'.)
  • /me Gary Pagano czeka aż kobieta wystawi dłoń, ponieważ to one powinny wystawić dłoń pierwsze. ((nie pamietam z z kim grałem to konkretne /me))
  • /me Gary Pagano nie rozpoznał kobiety, ale jednak się z nią przywitał. Rozpoznał w niej asystentkę burmistrz. ((30 sekundowa interakcja z Azumi Zavala alias NFL Leonick))
  • Odnośnie tej karygodnej narracji. Zgadzam się, przepraszam. Popełniłem ten błąd z pełną dozą świadomości. Zastosowałem tutaj chwyt prosto z modowych ulic Mediolanu. A mianowicie; jeśli znasz zasady dobrego ubioru i łamiesz je świadomie, to jest okay. Rozumiem, że na serwerze mimo panującej luźnej gumy nie powinienem takiej narracji grać. Zostało mi to wyjaśnione przez gracza @KING BAJZEL i przyjąłem to na klatę, mimo tego, że mam nieco inny pogląd na sprawę ale jestem elastyczny i nie mam problemu z dostosowaniem się do panujących zasad.
  • W kuluarach podobno niektórzy GM'owie są zniesmaczeni faktem, że gramy rodzinę Soprano, co jest kompletną bzdurą, pomówieniem i nikt nie traktuje tego argumentu w naszym kręgu na poważnie. Chcę tylko krótko dodać, że ocenianie gry jakiejkolwiek organizacji przez pryzmat ssów w temacie może być bardzo mylące. 
  • Aby DOBRZE ocenić daną organizację i jej poziom, trzeba w niej niestety trochę pograć aby obiektywnie podjąć jakąś sensowną decyzje. To naturalne, że @Morfeusz@amerikano w waszych decyzjach sugerujecie się tymi argumentami, które wyślą Wam ludzie - kompletnie z nami niepowiązani, nie grający przy naszej org albo z naszą org albo specując losowego naszego gracza przez kilka minut + wasze subiektywne odczucia odnośnie ludzi/projektu. Oceniliście naszą organizacje zbyt pochopnie i na podstawie słabych argumentów. W obronie naszej organizacji stanęło kilka losowych osób, którzy za bardzo z nami nie grają. To również powinno wam dać do myślenia nad słusznością waszej decyzji. 
  • Tak jak pisałem wyżej, zachowaliście się względem naszej organizacji bardzo 'frajersko'. Nie zasłużyliśmy na takie traktowanie. Nie mam tutaj na myśli samego pozbawienia organizacji statusu oficjalnej ZGP, tylko SPOSÓB w jaki to uczyniliście; nie konsultując, nie rozmawiając, nie podejmując żadnego dialogu, nie pytając i FINALNIE nie dając mi możliwości obrony, na którą zasługiwaliśmy. Liczymy na krótkie 'przepraszam' w naszą stronę.

Dla moich chłopaków:

  • Posłuchajcie. Wiem, że czujecie iż ta decyzja to spory discredit w naszą stronę. W waszych głowach jest teraz sporo negatywnych emocji, zwątpienia, demotywacji. Zostały nam podcięte skrzydła, które się mocno rozwijały. Chciałbym Was przeprosić, że zmarnowałem nasze 3 miesiące aktywnej gry poprzez 3 KROTNE, ZŁE użycie narracji /me. Jest mi wstyd, czuje się z tym źle. Jeśli uważacie, że liderem organizacji powinien zostać ktoś inny, to tak się stanie. Cel trwania tej organizacji to minimum 12 miesięcy. Przed nami zostało jeszcze 8 miesięcy pięknej, głębokiej przygody w naszej drużynie, dlatego wstajemy z kolan i idziemy po swoje. Na serwerach gta;sa znane było LSCF Wojtasa @salomonbaba, The Pellegrino Crime Family @Adrian1@DnS@Karach a na serwerach gta v będzie znane The Sclafani Crime Family. Nie dajcie sobie broń boże wmówić osobom, które z nami nie grają, że coś u nas szwankuje. Grywałem już w różnych organizacjach i wiem, że tutejsi opiekunowie organizacji przestępczych mieliby spory problem otrzymać w naszej organizacji status Made-guy, który jak wiecie, na ten moment otrzymały tylko 3 osoby. Aktualnie aktywnie gra przy nas około 20 osób, więc wykorzystajmy to i kulajmy ten projekt dalej.

Czy decyzja opiekunów @Morfeusz @amerikano była słuszna? Czy organizacja The Sclafani Crime Family powinna zostać pozbawiona statusu organizacji oficjalnej? Na te i wiele innych pytań, musicie sobie odpowiedzieć sami. Tymczasem ja, oddaje się do dyspozycji opiekunów organizacji przestępczych na serwerze Vibe-Role-Play.

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Czechu napisał:

Zebrali tutaj śmietankę graczy, którzy pamiętają stare dobre italian mob. Udaje im się, a typ który robił o 12 napadu na Vespucci i psuł grę innym graczom ich ocenia xd ja pierdole 

Jesteśmy ostatnią organizacją na tym serwerze, która musi jeszcze cokolwiek komuś tutaj udowadniać. Jesteśmy po za tym wszystkim. Mamy dość przepychanek z ludźmi, którzy nie grali bądź grali bardzo mało klimat 'Cosa Nostra' na serwerach Roleplay. Większość graczy, która zjadła na tym konkretnym klimacie zęby - nas propsuje i to nam wystarczy. Właściwy kurs został obrany.

Edytowane przez Eliteq

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin