Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Roeca Crew | TSCF


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

**  09.09.2021, Los Santos

Dni mijają dość szybko. Mam jakieś pojebane wrażenie, że wstąpiłem do tego miasta na chwilę, że popełnię jakiś jebany błąd i będę musiał znowu uciekać. Staram się do tego nie dopuścić. Dobrze mi tutaj. Mam wrażenie, że na Vinewood się urodziłem.

Wszystko idzie po dobrej myśli. Gotówka się zwiększa, każdy dzień praktycznie to zyski. Na tyle wszystko idzie w dobrą stronę, że kupiłem swoje auto marzeń, takie jakie od zawsze chciałem, czyli pierdolonego SUV’a, Ballera – wysokie auto z zajebistym komfortem w jeździe. W końcu auto, gdzie zawieszenie nie siada, jak Fred do niego wsiada.

Razem z tym debilem – Fredem oczywiście – kupiliśmy nową miejscówe, o której nikt nie wie oprócz nas i nikt się o niej nie dowie, nawet Stanley. Z racji, że hajsu nam przybywa, nie możemy tego trzymać na koncie. Musieliśmy znaleźć bezpieczne lokum, w którym będziemy gromadzić nasze zyski. Mam zaufanie do Grubego, on do mnie też, dlatego nie boję się tego trzymać razem w jednym miejscu. Jesteśmy jak pierdolona rodzina, śmiało znowu mogę o Tobie napisać Alfred, że jesteś moim bratem i cieszę się, że jesteś. Brzmi to jak jakieś romansidło, ale w tym świecie, w życiu które prowadzimy ten zeszyt jest po to, żebym mógł to powiedzieć.

Czas mija spokojnie. Czekają nas nowe przygody. Stanley kupił nowe lokum. Zajebista jest ta miejscówa. Na pewno spędzimy tam dużo czasu, a to przyniesie zysk dla mnie i całej naszej drużyny.

Stan wspomniał również o zlikwidowaniu jakiegoś gościa. Jedyne zło, które wyrządzałem ludziom to opierdalanie proszkowego gówna dla uzależnionych dzieciaków. Nie wiem czy jestem na to gotowy, ale chyba na tym polega ta gra. Mam zrezygnować? Nie wyjdę na tym zbyt dobrze. Potrzebuje paru dni, musze się na to nastawić, bo nie będzie to łatwe. Zachleje pewnie te pare dni po fakcie dokonanym, zanim zapomnę o tym co się stanie.

Jest dobrze i będzie dobrze. Staram się wszystko analizować i przewidzieć – to chyba dobra droga, żeby się nadal świetnie trzymać.  **

spacer.png

Edytowane przez hagiroshy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin