Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Miyu "UymiN" Nishigaki


monster

Rekomendowane odpowiedzi

zegnam.png
UymiN - dwudziestodwuletnia artystka; która kryje się pod tym pseudonimem. Tak naprawdę to Miyu Nishigaki pochodząca z Japonii a dokładnie miasta będącym stolicą kultury tego kraju - Kyoto. Praktycznie od urodzenia była wychowywana wraz z muzyką i jej tworzeniem; rodzina Miyu znana była z grania na instrumencie japońskim zwanym "Koto", co wiązało się z tym, że ona sama miała okazję na nim pogrywać, a raczej była miminalnie przymuszana iść w ślady tradycji rodzinnej. Dziewczyna podczas zdobywania doświadczenia na instrumencie zauważyła, że bardziej interesuje ją tworzenie muzyki od podstaw w własnym zakresie niż gotowe utwory wykonane specjalnie pod ten instrument, oczywiście skutkowało to nieprzychylnością z strony rodziców bohaterki; a ona sama coraz mniej chętniej spędzała czasu z koto. Miyu wraz z rozpoczęciem liceum, aplikowała do jednej z Tokijskich szkół gdzie została przyjęta co spowodowało wyjazd z rodzinnego miasta do metropolii i życie na własną rękę, początek nie przynosił żadnych obaw; dziewczyna na spokojnie uczyła się a po lekcjach w najlepsze mogła usiąść do tworzenia remixów w akademiku. Po kilku miesiącach zainwestowała swoje oszczędności w pierwszy sprzęt, który miała okazję wykorzystać na festival'u szkolnym kiedy jej klasa zorganizowała pokazy tańca nowoczesnego, a wiedząc, że Miyu bawi się muzyką poproszono ją o zostanie DJ na ich występie, performance wszystkich był całkiem udany mimo to na dziewczynę spadło trochę krytyki na szkolnych korytarzach odnośnie jej twórczości. Od ostatniego występu live minął prawie rok, a dziewczyna została poproszona o support dla jednej z "idolek" podczas dnia otwartego; przejęta ostatnimi wydarzeniami zgodziła się tym razem zakrywając twarz i używając pierwszy raz swojego pseudonimu artystycznego starając się być "incognito" przed nowymi uczniami, którzy nie widzieli jej wcześniej w akcji co szło z nią przez kolejne imprezy, które miała okazję poprowadzić. Oprócz tego artystka zajmuje się również tworzeniem podkładów dla mniej znanych artystów traktując to jako źródło drobnego dochodu i wspomoc finansowa w jej zasobach.
Przyjazd do Los Santos przez nią był spowodowany kilkoma rzeczami, a najważniejszymi z nich jest to że dziewczyna interesuje się mocno muzyką wykonywaną przez artystów w Stanach a sam kraj uważa jako kraj muzyki i imprez. Nowości wrzuca na swój nowozałożony kanał v-tube; również od czasu do czasu wrzucając jakieś zdjęcie na swoje sociale. UymiN mimo swojej twórczości jest nieśmiałą dziewczyną nie ufającą za bardzo dla innych ludzi; w głównej mierze z tego powodu jest to zakrycie twarzy podczas live performance, stara się być prezycyjna i dokładna w tym co robi co powoduje, że poświęca masę czasu tylko i wyłącznie dla swego hobby, określenie "introwertyk" w momencie wykonywania jej pracy byłoby idealnym słowem, które można jej przypiąć.

PRODUKCJE/TWÓRCZOŚĆ
Maxine Koci - chase you now (prod. UymiN)
Maxine Koci - this makes me liar? (prod. UymiN)
Heaven Hills Charity Album (Adios - Tori Ramirez, Wings - Baby Ray)
Tori Ramirez - You pt. 2 prod. Uymin
MOB PRINCE - TRAPPER OF THE YEAR (prod. UYMIN)
Baby Ray & UymiN - shooting stars
UymiN - FEELS
Miyu - Our Time (prod. UymiN
Maxine Koci - I know ft. Breedlove & CHA$E (prod. UymiN)
DIVINE - Newcomer (prod.UymiN)

UymiN, Maxine Koci - DANCEFLOW
Baby Ray & UymiN - CHROME HEARTS
Baby Ray & UymiN - BUTTERFLY EFFECT (album)
Maxine Koci - SOUL'S BURNIN' LIKE A CIGARETTE - EP (prod. UymiN)
Baby Ray & UymiN - MEMORIES (feat. breedlove)
Tori Ramirez - Half Of The Year prod. UymiN

UymiN - DJ livestream performance (101 tower)
Maxine Koci - SEQUIN TEARS ft. Baby Ray (prod. UymiN)
Baby Ray & UymiN - CAN'T SLEEP (feat. Ulrik Eriksen)

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Miyu Nishigaki
Numer konta postaci:
0192334419
Przynależność:  -
Menago - brak

 


 

Edytowane przez monster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...

xklIKUV.png?width=380&height=676DECEMBER

/Początek grudnia okazał się być totalnym niewypałem.. nie zrobiłam nic i nie ruszyłam się do przodu. Pierwsza impreza, na której byłam za konsolą skończyła się najgorzej jak mogła; pobicie jakaś strzelanina przed lokalem jedyna dobra rzecz, że koncert baby prince udał się - oprócz tego nie było żadnych plusów, może po prostu nie nadaje się do tego?/


/Jest już druga połowa miesiąca dostałam kilka propozycji aby stworzyć set i zagrać na różnych imprezach, ale.. nie potrafię tego zrobić; cały czas mam przed oczami ostatni performance i złe rzeczy, które na nim się wydarzyły, nie chcę aby było powtórki a sama myśl o tym powoduje, że źle się czuje. Muzyka jest mi dalej bliska i ważna; ale od pewnego momentu nie daje mi tyle zabawy co wcześniej, wystawiłam snippet kolejnego projektu (ciekawe czy ktoś go w ogóle widział) nawet teraz czuję, że to nie jest odpowiedni moment aby ruszać z tym dalej. Ostatnio dostałam wiadomość od matki, żebym wróciła do rodziny; może to jest ten moment powrotu..? Nie trzyma mnie wiele rzeczy w tym mieście, a u siebie mogłabym przemyśleć wszystko w gronie najbliższych; słyszałam też od matki, że stan ojca pogorszył się nieco.. teraz na pewno muszę tam polecieć. Zaraz sprawdzę najbliższe loty kierunek Kioto! Może powinnam chociaż przeprosić ludzi z 101 Records, poinformować ich że wylatuje na jakiś czas; nah zrobię to przed samym wylotem!/

MONTH LATER

/Już minęło trochę czasu odkąd wróciłam do siebie, spędziłam ten czas z rodziną tak jakbyśmy nie widzieli się parę lat, a co najważniejsze podczas mojego pobytu stan ojca znacznie się poprawił. Miałam napisać wiadomość do bliskich i pracodawców z Los Santos o moim wylocie, ale nie zrobiłam tego - wyparowałam jak duch bez powiedzenia o tym komukolwiek, miałam w tym miejscu obietnice z różnymi ludźmi oraz pomysły nad innymi projektami, ale to pewnie już przeszłość; wątpie że pamiętają o czym rozmawiali z "laską w masce". Podczas pobytu całkowicie wyłączyłam się od muzyki, zrobiłam sobie detoks..? tak bym to mogła nazwać; brakuje mi powoli muzyki a szczególnie pracy w studio z innymi teraz dopiero zauważyłam, że czasem byłam chamska dla artystów jeżeli wciąż jest dla mnie miejsce w tej branży to na pewno zmienię to. Wydarzenie z klubu jest cały czas w mojej głowie, ale już nie przejmuje się tym aż tak przysłowie, że czas leczy rany idealnie spisuje się i mogę uznać że jest prawdziwe; muszę częściej używać tych słów może pomoże też innym./
 

WEEKS LATER
Zrzut_ekranu_1278.png
/Wróciłam już do miasta szczerze to nic się tutaj nie zmieniło wciąż Ci sami ludzie; masa imprez w weekend i nowości od tutejszych
artystów to są rzeczy, które przekonały mnie do postawienia kroku w tym mieście i dalej mnie przekonują. Zaskoczyłam się pozytywnie.. mimo mojej /przerwy/ wiele osób wciąż o mnie pamiętało; bez większego problemu wróciłam do wytwórni i mogłam wciąż pracować jako producentka, a ta rola w tym momencie najbardziej mi odpowiada. Wspomniałam gdzieś tam wcześniej o kilku obietnicach i nie myliłam się część z nich została zupełnie zapomniana, ale na moje szczęście pewna osoba o tych najważniejszych dla mnie pamiętała cały czas. Po kilkunastu dniach w mieście wydarzyło się tyle, że nie wiem nawet od czego mogę zacząć; praca, praca i jeszcze raz praca.. musiałam nadrobić zaległości, które powierzyły mi niektóre osoby przed moim wylotem to było dosłownie kilka nieprzespanych nocy przy kawałkach artystów aby wyrobić się przed deadline, ale udało mi się i za niedługo powinna ta ciężka praca wyjść na światło dzienne; praca producentki jest zbawieniem dzięki niej wciąż mogę tworzyć to co kocham i na razie będę się głównie tego trzymała. Człowiek nie żyje z samej twórczości, a w sferach prywatnych też bardzo dużo się pozmieniało.. poznałam osobę? A raczej znałam już ją wcześniej mimo to dopiero po "rozłące" uderzyły mnie uczucia do tej osoby, wiele rzeczy zadziało się nagle i na samym początku nie byłam do niczego zbytnio przekonana; ale jak teraz o tym myślę to byłam wtedy po prostu głupia. Dzięki temu poznaniu Los Santos stało się dla mnie drugim domem, w którym bez chwili zawachania mogę powiedzieć, że też mam rodzinę; a co najważniejsze mam osobę, z którą mogę sie dzielić swoimi problemami, szczęściem i czymkolwiek co przyjdzie mi do głowy, ciekawa jestem jak długo wytrzyma te zmiany nastroju. Przez muzykę poznałam najważniejszą osobę w moim życiu, wiele osób i każda z tych osób jest wspaniała na swój sposób, teraz czas iść przed siebie i zobaczyć gdzie dalej zaprowadzi mnie muzyka.. who knows? Nie ważne gdzie zaprowadzi mnie muzyka to myślę, że będzie i tak zabawnie a już na pewno nie zanudze się przez nią./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

GAq0IUc.png
                                                                  AKTUALIZACJA

Powrót dla producentki okazał się być lepszy niż zapowiadało się. Od samego początku prężnie pracowała nad różnymi projektami poszerzając znajomości wśród lokalnych celebrytów co skutkowało wypuszczeniem dość sporej ilości muzyki, w których została oznaczona jako osoba zajmująca się "produkcją", zaczynając od artystów takich jak Baby Ray, Tori Ramirez czy początkującą artystkę Maxine Koci, z którą pracowała nad dwoma kawałkami w krótkim odstępie czasowym. W ostatnich tygodniach pojawił się utwór "shooting stars" Baby Ray x UymiN co może dać do zrozumienia, że dziewczyna jest aktualnie w jednym z największych projektów tworzonych dotychczas mianowicie main producer albumu znanego artysty, ona sama nie wypowiada się o tym głośno ani nie informuje swoich followersów; można powiedzieć, że sociale producentki zupełnie zamilkły i całą karierę prowadzi w ciszy śledząc nowości i starając się być na bieżąco. Brak jest również kontrowersyjnych wypowiedzi odnośnie branży jak i różnych sytuacji; od momentu powrotu artystki na odpowiednie tory.

DJ'ka wstrzymała się z staniem za konsolą mimo swego powrotu do miasta nie podaje przyczyny ani powodów przez które nie występuje na żywo, nie ciężko domyślić się że jedyna jej medialność i praca, którą wykonuje jest właśnie praca producentki w jednej z lokalnych wytwórni, można spekulować czy to jest spowodowane ostatnim i jedynym performance dziewczyny, który zakończył się przez nietypowe sytuacje w klubie czy powodem są sprawy prywatne, o których nie mówi się głośno.

Producentka nie jest widoczna na większych eventach czy też imprezach, a jak już to znajduje się tam bez swojego "image" czyli maski która przysłania znaczną część twarzy, prawdziwy wygląd jak i dane dziewczyny znają nieliczne osoby; a ona stara się utrzymać wizerunek publiczny w taki sposób jak jest teraz nie chcąc odkryć buźki przed mediami oraz obserwującymi.


                                                                 Podsumowanie

Udział jako producentka w utworze - Tori Ramirez - You pt. 2 prod. Uymin
Stanowisko producentki w dwóch numerach Maxine Koci - #1 #2
Prawdopodobne objęcie roli main producer w najnowszym LP Baby Ray - BUTTERFLY EFFECT
Wypuszczenie w świat kawałka Baby Ray & UymiN - shooting stars
Pomoc dla modelki Mae Nidrooke gdy ta została nominowana do akcji help_orphanage

UymiN wzięła udział w albumie charytatywnym tworzonym przez LE FOUNDATION; w którym wcieliła się w rolę producentki dla artystów takich jak Baby Ray i Tori Ramirez.

Antiv, bunia, Lamaritos i 6 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

v2FhNzR.png

Podsumowanie
Dziewczyna od dłuższego czasu robi znacznie większe kroki coraz to częściej pojawiając się u innych artystów czy też w końcu zaczynając powoli działać w karierze DJ. W dniu 09.05 odbył się na v-tube/UymiN livestream, na którym zamaskowana dziewczyna stała za konsolą i zagrała kilka swoich kawałków, które przygotowywała podczas swojej przerwy jak i remixy również w jej wykonaniu znanych utworów, sam stream zakończył się krótką opowiadanką z jej strony i zapowiedzeniem projektu bez ustalenia potencjalnej daty, słowa które padły mogą dać do wnioskowania, że projekt ma opierać się na kolaboracji z innymi artystami.

UymiN na przełomie kwietnia/maja miała okazję współpracować ponownie z artystami takimi jak Tori Ramirez, Maxine Koci, Baby Ray jak i nowymi czyt. Breedlove czy też MOB PRINCE.
Ponownie pojawiła się w dwóch singlach promujących album BUTTERFLY EFFECT w kolaboracji producenckiej z Baby Ray - MEMORIES ft. Breedlove / CAN'T SLEEP ft. Ulrik Eriksen. Również pojawiła się jako producentka do singla stworzonego przez MOB PRINCE pt. TRAPPER OF THE YEAR.
Nie można zaprzeczyć, że artystka w głównej mierze skupia się na trzech artystach, z którymi stale współpracuję; a wnioskuje to fakt uczestniczenia w kawałkach takich jak: Maxine Koci - SEQUIN TEARS (ft. baby ray) czy też Tori Ramirez - Half Of The Year, które to już są kolejnymi plonami powstałymi między współpracą producentki z artystami.

Wzmianki/twórczość/produkcje
Baby Ray & UymiN - MEMORIES (feat. breedlove)
Tori Ramirez - Half Of The Year prod. UymiN (OFFICIAL MUSIC VIDEO)
Maxine Koci - SEQUIN TEARS ft. Baby Ray (prod. UymiN)

UymiN - DJ livestream performance (101 tower)
Baby Ray & UymiN - CAN'T SLEEP (feat. Ulrik Eriksen)
MOB PRINCE - TRAPPER OF THE YEAR (prod. UYMIN)

Krótka wzmianka przez Tori Ramirez podczas wywiadu w Self Radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

KT1Ddt4.png

Podsumowanie
UymiN cały czas poszerza swoje produkcje w współpracy z już dobrze znanymi artystami, których cały czas wspiera. Niedawno został wydany album BUTTERFLY EFFECT, którego była producentką a cały album został stworzony w kolaboracji z Baby Ray; wspólny projekt wydaje się łapać dobre noty, a pokazuje to "przebicie" innego krążka pt. BABYPRINCE, który na ostatniej gali został okrzyknięty albumem roku.

Dziewczyna po swoich wcześniejszych ogłoszeniach odżyła trochę na socialach z każdym dniem publikując więcej treści czy powiadomień dotyczących jej kolejnych projektów, w których nie ukrywa dozy niepewności co do planowanej daty czy postępu nad wszystkim.

Wzięła udział w produkcji EP wokalistki Maxine Koci pt. SOUL'S BURNIN' LIKE A CIGARETTE dorzucając na swoje konto kolejne produkcje dla owej artystki od samego początku jej kariery na scenie muzycznej w Los Santos.



Wzmianki/Twórczość
Maxine Koci - SOUL'S BURNIN' LIKE A CIGARETTE - EP (prod. UymiN)
Baby Ray & UymiN - BUTTERFLY EFFECT (album)

WIMI Review - Baby Ray - BUTTERFLY EFFECT.
WIMI REVIEW - Maxine Koci i EP "SOUL'S BURNIN' LIKE A CIGARETTE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

UbzjNap.png

Podsumowanie
Ostatnie tygodnie nie sprzyjały artystce pod względem pozytywnych wydarzeń jak i sytuacji. Finalne zrezygnowanie z image'u, pokazanie swojej twarzy w socialach jak i odkrycie kart w postaci imienia i nazwiska. Dziewczyna zapowiedziała długo temu pracę nad albumem, z którego ostatnio pojawił się jeden singiel w celach promocyjnych, który powstał w współpracy z Maxine Koci. Od wydania utworu na streamingi ponownie zrobiło się ciszej na temat rozwoju pracy nad albumem; UymiN pojawiła się na portalu Mask Off; który zarzucił koniec jej relacji z znanym raperem Baby Ray i związanie z Lil Nath, do którego w żaden sposób nie odniosła się publicznie. Od momentu "plotki" i jeszcze kilka tygodni wstecz nie była widywana z "partnerem", lecz z znajomymi czy też sama w różnych punktach miasta często ukrywając twarz pod kapturem widocznie nieobecna.
Nieoficjalnie mowi się, że na przestrzeni miesiąca dziewczyna dostała różne propozycje, które skończyły się odrzuceniem z powodów prywatnych, na moment przed swoim wypadkiem zaczęła bardziej udzielać się w życie wytwórni pracując z młodymi artystami, chętnymi na skorzystanie z usług 101' Records, pomagając im przy stworzeniu kawałka. Po ciężkich tygodniach również moment przed wypadkiem był widoczną poprawą w jej zachowaniu i stanie, Miyu coraz częściej pokazywała się z osobami nie ukrywała się i nie wyglądała na przygnębioną.
Kilka tygodni temu na social-media Miyu pojawiło się zdjęcie z artystkami takimi jak Tori Ramirez i Maxine Koci sugerujące prawdopodobną kolaborację trzech dziewczyn, o całym pomyśle ucichło zaraz po zdjęciu.
W nocy 23/07 doszło do wypadku z udziałem artystki, która podczas nocnej przejażdżki najwidoczniej zapomniała jak się hamuje, by uniknąć jakiegokolwiek zderzenia z przeciwnym samochodem odbiła w bok przez co z dużą prędkością uderzyła w mur. Została momentalnie zabrana do szpitala, w którym przeprowadzono kilka zabiegów stabilizując stan poszkodowanej. Przetransportowana do prywatnej sali za sprawą managmentu 101 w której aktualnie dochodzi do siebie po wypadku.
Krążą plotki, że po kilku dniach spędzonych w szpitalu dość późnym wieczorem dziewczyna wypisała się mimo swego stanu, żeby wrócić jeszcze tej samej nocy kilka godzin później przywieziona przez medyków.


Twórczość/nawiązania
Flash talks - wspomnienie o wypadku
MASK OFF: UymiN szwęda się po krzakach z klonem Baby Raya!
Tori Ramirez livestream wzmianka dot. kolabo
UymiN, Maxine Koci - DANCEFLOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin