Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

No i jakaś Sophie conolly będzie mnie uczyła gry w półświatku, a sama przez 476h nie wyszła po za Juice bar. 

Payday o tyle był fajny, że pozwalał mi jako liderowi organizacji nakręcać grę swoim ludziom i nagradzać ich za to. To zataczało jakieś koło, pchało do przodu. Nawet głupie to, że mogłeś iść do klubu i kupić sobie kokainę i wyjebane miales w hajs. 

 

Pozwalało na to, że kreowałem sobie bohatera i nie musiałem skupiać się na tym gdzie polecę w chuja z dutka aby dostać dodatkowe 500 dolcow. Zachęcało do tego aby posiedzieć z 2h wieczorem na serwerze, bo mogłeś coś fajnego zagrać i mieć z tego pożytek. 

 

Ale nie, trzeba to spierdolic bo doszliśmy do 200 graczy na serwerze i pozwolić Sophie skręcić 476 burgera w 476h gry na swojej postaci, amen. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KING BAJZEL napisał:

Mariuszku bo te strefy trzeba rozdzielic 

murzyni maja siedziec na davis i grac HG a nie przeplatac sie z celebrytami w klubach do ciezkiej cholery tak trudno Ci to zrozumiec? i dlatego ten wyzszy zasilek pozwala im raz na jakis czas isc i wydac te pape na dziwke i alkohol a nie siedziec tam dzien w dzien bo wasze dbanie o strefe cywilna sprawilo ze gralismy dzien w dzien w klubing na Frojdzie

Tylko ile będziecie tak grać hood gaming? Z doświadczenia wiem, że i to przestanie Wam odpowiadać.

Łosieniuuu lubi to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pomidor napisał:

Dalej dalej ręce Gadżeta!

Jakie ręce gadżeta, to że masz kurwa 1,50 i nie sięgasz nogami do podłogi w samochodzie to twój problem. Poproś kogoś większego, żeby wsadził łapę pod siedzenie i zobacz jak to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
1 minutę temu, Eyil napisał:

Chcecie naprawić serwer? Zamiast LSPD wrzućcie boty z GTA Online, będzie wyższy poziom rozgrywki i nie wylądujecie na onkologii. 

Już widzę to jak @depcior spierdala na pięciu gwiazdkach przed FBI.

 

Przed chwilą, depcior napisał:

XD 

Uhuhu, no dalej płacz i zgrzyt zębów po akcji którą dogadywaliśmy z @slimetalk 

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Spectre napisał:

 

Uhuhu, no dalej płacz i zgrzyt zębów po akcji którą dogadywaliśmy z @slimetalk 

Żaden płacz, po prostu jesteście zabawni i wydaje mi się, że lepiej sprawdziłyby się boty z Online, ale widzę, że chwyciłeś haczyk viValdi.
 

Kekw i SilveR lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin