Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Community Manager
6 minut temu, Screamy napisał:

Moim zdaniem patrząc na poprzednią edycję, a teraz na aktualną nic dużo się nie zmienia. Dalej jest płacz ze strony organizacji przestępczej, ale.. Czemu płacz? No bo ktoś kto dowodzi LSPD, albo poszczególne osoby (nie wiem, ale się wypowiem) chcą upierdalać graczy na siłę. Teraz proszę powiedzcie mi, która jednostka policyjna wjeżdża na pościg za samochodem na terenie South Central? Tam to się wjeżdża ekipą po gangi, albo kontrolne zatrzymania - ale szanujmy się Wy się niczego nie boicie jako policja? Dostaniecie CK i idziecie znowu do policji, a co z projektem w więzieniu dlaczego nie ma tam nic co można by robić jak nas zatrzymają. Czemu Administracja, albo policja nie chce stworzyć więzienia stanowego dla przestępców, a nie tylko wbijać CK - udupiać. To jest gra, albo będzie kompromis posród nas, albo po prostu ten serwer upadnie bo każdy ma swoje lata i to nie są 15-18 lat tylko już pewnie po 20'stce bo starzejemy się, a młode dzieci wolą Fortnite jak pograć w klasyczne życie na Role Play, a starsi mają rodziny - firmy.. Rozumiecie o co mi chodzi, nie? Trzeba zrobić konferencję - podać sobie grabę i iść na kompromis. Na przykład; Gang dostaje 10,000$ w tygodniu (PRZYKŁAD) to policja dostaje czołg w tygodniu.. I tak coś za coś - kompromis za kompromis. Co o tym sądzicie? To są tematy do przedyskutowania z najwyższym zarządem, a nie kolegami - kolegów. Każdy człowiek, a szczególnie Polak ma charakter ciężki i nie jesteśmy skroni, ale gdyby nie kompromis to bym nie wytrzymał z swoją kobietą tylu lat - dajcie sobie grabę to tylko gra, a jednak wbijacie na ten serwer licząc, że coś się zmieni. Tutaj nie leży problem o kasę, organizację, grindowanie. Tu leży problem upierdalania gracza IC aby zamknąć mu organizację, aby go zabić - okraść. I co Wam z tych $? Kubas pójdzie na emeryturę i Mario i będzie po $ a wspomnienia zostaną i przy kominku z dziećmi będziecie opowiadać jak to z chłopakami maczetą pocieliście Svetlanę. 

Co LSPD ma do robienia stanowego jeśli samo stanowe nie działa, a prawda jest taka że penal code jest stricte zrobione pod grę w stanowym.

do reszty nie będę się wypowiadać bo trochę farmazony piszesz.

MvTiX lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja planowana przez cały dzień. Włączyliśmy w to kilku graczy, tworząc im rozgrywkę. Zawołaliśmy Mario, który otworzył nam drzwi (po odegraniu stosownych akcji) i zakładam, że przez jakiś czas specował. Napisałem do gamemastera o wycenę przedmiotów, żeby móc pograć z paserem, oddać pieniądze szefostwu, opłacić informatora i zaangażować jeszcze więcej osób w rozgrywkę. Nie dostaliśmy tych pieniędzy materialnie, bo NIE. Nie chodzi o secondlife i łatanie ego sianem z giereczki komputerowej, ale chodzi o to, że szmal napędza rozgrywkę. Przez to, że Morfeusz nie wycenił nam akcji, straciliśmy z dzień - dwa dni rozgrywki, polegające na upychaniu przedmiotów pochodzących z kradzieży i rozdzielaniu dóbr na osoby podłege organizacji, co angażowałoby kolejnych graczy w akcję. Nie wiem czy istnieje serwer, na którym akcje tego typu nie są nagradzane. Jeśli nie doceniacie kreatywnej rozgrywki, to sami zmuszacie graczy do tego, żeby jako przestępcy gnili w klubach i klepali e-girls w pośladki. 

morfeuszwycena.jpg

MvTiX, SilveR, Mejaru i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy to wyglada tak, ze administracja jawnie mowi, ze chce miec statsow dla ktorych bardziej licza sie dolarki na koncie i walenie 8h duty niz interakcje rp z innymi graczami. Chyba nie tedy droga. Zarzad serwera niech sie zdecyduje, czy chce prowadzic serwer rp, czy rpg. Osobiscie gralem na tym serwerze jakis miesiac z hakiem, dobrze sie bawiac podczas poznawania serwera, jest to jeden z nielicznych projektow, gdzie gracze nie znaja sie jeszcze miedzy soba na tyle dobrze, by mogli decydowac z kim unikac interakcji a z kim grac. Stanowi to fajne srodowisko do gry. Nowi gracze sa jak gabka chlonna umiejetnosci. Mozna ich nauczyc dobrej gry, albo gowna. Niestety takimi akcjami jak teraz, serwer pozbywa sie zaprawionych w rp graczy, bez ktorych poziom bedzie diametralnie spadal. Polecam administracji otworzyc glowy, bo sa zamkniete na cztery spusty.

Edytowane przez PandziaKrulewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spectre napisał:

Co LSPD ma do robienia stanowego jeśli samo stanowe nie działa, a prawda jest taka że penal code jest stricte zrobione pod grę w stanowym.

do reszty nie będę się wypowiadać bo trochę farmazony piszesz.

Powiedz co jest farmazonem w tym co napisałem?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Screamy napisał:

Moim zdaniem patrząc na poprzednią edycję, a teraz na aktualną nic dużo się nie zmienia. Dalej jest płacz ze strony organizacji przestępczej, ale.. Czemu płacz? No bo ktoś kto dowodzi LSPD, albo poszczególne osoby (nie wiem, ale się wypowiem) chcą upierdalać graczy na siłę. Teraz proszę powiedzcie mi, która jednostka policyjna wjeżdża na pościg za samochodem na terenie South Central? Tam to się wjeżdża ekipą po gangi, albo kontrolne zatrzymania - ale szanujmy się Wy się niczego nie boicie jako policja? Dostaniecie CK i idziecie znowu do policji, a co z projektem w więzieniu dlaczego nie ma tam nic co można by robić jak nas zatrzymają. Czemu Administracja, albo policja nie chce stworzyć więzienia stanowego dla przestępców, a nie tylko wbijać CK - udupiać. To jest gra, albo będzie kompromis posród nas, albo po prostu ten serwer upadnie bo każdy ma swoje lata i to nie są 15-18 lat tylko już pewnie po 20'stce bo starzejemy się, a młode dzieci wolą Fortnite jak pograć w klasyczne życie na Role Play, a starsi mają rodziny - firmy.. Rozumiecie o co mi chodzi, nie? Trzeba zrobić konferencję - podać sobie grabę i iść na kompromis. Na przykład; Gang dostaje 10,000$ w tygodniu (PRZYKŁAD) to policja dostaje czołg w tygodniu.. I tak coś za coś - kompromis za kompromis.

Chcesz mi powiedzieć, że policja w LA boi się zbliżać na tereny South Central? To raczej tak nie działa.

Sprawa druga - jeżeli otrzymujemy zgłoszenia o handlu, to nic dziwnego, że jednostki się tam kręcą. Dodatkowo powiem, że na większość z tych zgłoszeń nawet nie reagujemy, bo to w tej formie nie ma zwyczajnie sensu.

Upierdalanie? Tyle, ile Wam odpuszczamy na codzień, to jest aż przesada, ale chcemy mieć z kim grać.

Spectre i Jaguar lubią to

URBAN - Helikon Tex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Przed chwilą, Screamy napisał:

Powiedz co jest farmazonem w tym co napisałem?

polityka LSPD nigdy nie była do upierdalania ludzi, poza tym trafisz na kogoś kto Cię potraktuje gładko a drugi gorzej.
"Teraz proszę powiedzcie mi, która jednostka policyjna wjeżdża na pościg za samochodem na terenie South Central? Tam to się wjeżdża ekipą po gangi, albo kontrolne zatrzymania - ale szanujmy się Wy się niczego nie boicie jako policja?" < co to ma znaczyć X D

Dostaniecie CK i idziecie znowu do policji, a co z projektem w więzieniu dlaczego nie ma tam nic co można by robić jak nas zatrzymają. Czemu Administracja, albo policja nie chce stworzyć więzienia stanowego dla przestępców, a nie tylko wbijać CK - udupiać.

Still wbijając CK dla PD robisz sobie spory problem i liczysz się z tym że będziesz dymany. o samym stanowym pisałem wyżej więc. Póki co brakuje nam ludzi do gry a co dopiero by stawiać jakiś graczy w stanowym.

Pomidor lubi to

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eyil napisał:

Akcja planowana przez cały dzień. Włączyliśmy w to kilku graczy, tworząc im rozgrywkę. Zawołaliśmy Mario, który otworzył nam drzwi (po odegraniu stosownych akcji) i zakładam, że przez jakiś czas specował. Napisałem do gamemastera o wycenę przedmiotów, żeby móc pograć z paserem, oddać pieniądze szefostwu, opłacić informatora i zaangażować jeszcze więcej osób w rozgrywkę. Nie dostaliśmy tych pieniędzy materialnie, bo NIE. Nie chodzi o secondlife i łatanie ego sianem z giereczki komputerowej, ale chodzi o to, że szmal napędza rozgrywkę. Przez to, że Morfeusz nie wycenił nam akcji, straciliśmy z dzień - dwa dni rozgrywki, polegające na upychaniu przedmiotów pochodzących z kradzieży i rozdzielaniu dóbr na osoby podłege organizacji, co angażowałoby kolejnych graczy w akcję. Nie wiem czy istnieje serwer, na którym akcje tego typu nie są nagradzane. Jeśli nie doceniacie kreatywnej rozgrywki, to sami zmuszacie graczy do tego, żeby jako przestępcy gnili w klubach i klepali e-girls w pośladki. 

morfeuszwycena.jpg

Ja to tu zostawię XD

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PandziaKrulewna napisał:

Z mojej perspektywy to wyglada tak, ze administracja jawnie mowi, ze chce miec statsow dla ktorych bardziej licza sie dolarki na koncie i walenie 8h duty niz interakcje rp z innymi graczami. Chyba nie tedy droga. Zarzad serwera niech sie zdecyduje, czy chce prowadzic serwer rp, czy rpg. Osobiscie gralem na tym serwerze jakis miesiac z hakiem, dobrze sie bawiac podczas poznawania serwera, jest to jeden z nielicznych projektow, gdzie gracze nie znaja sie jeszcze miedzy soba na tyle dobrze, by mogli decydowac z kim unikac interakcji a z kim grac. Stanowi to fajne srodowisko do gry. Nowi gracze sa jak gabka chlonna umiejetnosci. Mozna ich nauczyc dobrej gry, albo gowna. Niestety takimi akcjami jak teraz, serwer pozbywa sie zaprawionych w rp graczy, bez ktorych poziom bedzie diametralnie spadal. Polecam administracji otworzyc glowy, bo sa zamkniete na cztery spusty.

Trochę przesadzasz. Pojawiła się dyskusja odnośnie tego, że biznesy na serwerze w ogóle nie żyją, nie macie gdzie handlować crackiem, nie macie gdzie wyjść na drinka - ok, postanowiliśmy trochę rozkręcić grę w świecie cywila dając jednocześnie Wam (organizacjom) szersze możliwości gry w biznesach, ludziom daliśmy rekompensaty za tworzenie rozgrywki innym graczom. W zamian za to zmniejszyliśmy zasiłek, właśnie po to byście chętniej tam handlowali tym crackiem, kombinowali i odwiedzali te kluby chociażby po to, czy nawet, by ciągnąć od nich haracze. Chcieliśmy otworzyć Wam głowy właśnie w kierunku interakcji z innymi graczami, aniżeli siedzeniem w gronie swoich czarnuchów na Davis grając hood gaming przez 2h (biorąc $1600 do łapy), by później pójść do klubu wydać na dziwkę i tak w kółko. Dlatego nie rozumiemy ciągle co jest takim wielkim problemem. Dostaliście dodatkowo parcele, szykujemy kolejne większe skrypty dla Was.

 

Ponadto jakby nie patrzeć. Stats czy nie stats to też gracz i kolejna możliwość zarobku hajsu - rabunek. Więc w czym nadal problem?

Łosieniuuu, Garrett i Jaguar lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko powiem, że za mało czasu mam, żeby przejmować się takimi rzeczami. Wbijam wieczorkiem do gry i sobie po prostu gram, nakręcając kolejne wątki dla siebie i członków mojej organizacji. Fakt, zaczyna to powoli nudzić, kiedy po raz kolejny nie możesz zrobić czegoś więcej, bo serwer Ci przycina skrzydła, ale do jasnej anielki to jest tylko gra. Zdradzę, że jeden z moich ludzi podsunął administracji fajny system sprzedaży narkotyków/broni, co na pewno rozwinie możliwości organizacjom przestępczym.

Wyjebmy znowu kilka propozycji, chłopaki to zaskryptują i znowu będzie fajnie. Wystarczy pogadać, ustalić, ogarnąć wszystko jak ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ze sprawą departamentu, wy jesteście tacy kurwa niedojebani, przestańcie tak force'ować wygraną, bo jak odgrywam że rzucam broń pod siedzenie i się nie schylam to się kurwa nie schylam. A nie przychodzi jakiś wyjeb i pisze "dlaczego się schylasz" cztery razy pod rząd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą, Mario napisał:

Trochę przesadzasz. Pojawiła się dyskusja odnośnie tego, że biznesy na serwerze w ogóle nie żyją, nie macie gdzie handlować crackiem, nie macie gdzie wyjść na drinka - ok, postanowiliśmy trochę rozkręcić grę w świecie cywila dając jednocześnie Wam (organizacjom) szersze możliwości gry w biznesach, ludziom daliśmy rekompensaty za tworzenie rozgrywki innym graczom. W zamian za to zmniejszyliśmy zasiłek, właśnie po to byście chętniej tam handlowali tym crackiem, kombinowali i odwiedzali te kluby chociażby po to, czy nawet, by ciągnąć od nich haracze. Chcieliśmy otworzyć Wam głowy właśnie w kierunku interakcji z innymi graczami, aniżeli siedzeniem w gronie swoich czarnuchów na Davis grając hood gaming przez 2h (biorąc $1600 do łapy), by później pójść do klubu wydać na dziwkę i tak w kółko. Dlatego nie rozumiemy ciągle co jest takim wielkim problemem. Dostaliście dodatkowo parcele, szykujemy kolejne większe skrypty dla Was.

Jak nie żyją? Macie Freud, Oxygen, Osaka Garage - problem w tym, że wy na 130 osób chcecie kurde 10 warsztaów, 15 restaruarcji i 40 klubów. Wszystko to cały czas funkcjonuje na naprawdę wysokim poziomie. I uwierz, że są ludzie, którzy ze swojego /duty dają innym graczom pieniądze za grę na barze.

SkyNeverek, Yanadis i Gramolis lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Still wbijając CK dla PD robisz sobie spory problem i liczysz się z tym że będziesz dymany. "

No właśnie nie zawsze powinien być DYMANY. Powinniście wziąć pod uwagę ogólne dobro serwera i możliwości w kreacji rozgrywki. Należy oceniać różne okoliczności, a nie walczyć o zwycięstwo nawet kosztem organizacji / serwera, bo ktoś musi wygrać w grę komputerową. Chcecie przekładać real 1 do 1, ale tylko wtedy, kiedy jest Wam to na rękę, zapominając o tym, że to serwer roleplay i wyłączanie silników napędowych rozgrywki uderza we wszystkich.
 

Edytowane przez Eyil
Armenian Power i Kekw lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, depcior napisał:

 

Jak nie żyją? Macie Freud, Oxygen, Osaka Garage - problem w tym, że wy na 130 osób chcecie kurde 10 warsztaów, 15 restaruarcji i 40 klubów. Wszystko to cały czas funkcjonuje na naprawdę wysokim poziomie. I uwierz, że są ludzie, którzy ze swojego /duty dają innym graczom pieniądze za grę na barze.

Przecież są limity biznesów wyraźnie napisane w odpowiednim dziale.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Przed chwilą, Eyil napisał:

"Still wbijając CK dla PD robisz sobie spory problem i liczysz się z tym że będziesz dymany. "

No właśnie nie zawsze powinien być DYMANY. Powinniście wziąć pod uwagę ogólne dobro serwera i możliwości w kreacji rozgrywki. Należy brać pod uwagę różne okoliczności, a nie walczyć o zwycięstwo nawet kosztem organizacji / serwera. 
 

po części masz rację, po części nie ale nie o tym dyskusja.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin