Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

AKTUALNA sytuacja na serwerze.


Czechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Community Manager
1 minutę temu, Eyil napisał:

Żaden płacz, po prostu jesteście zabawni i wydaje mi się, że lepiej sprawdziłyby się boty z Online, ale widzę, że chwyciłeś haczyk viValdi.
 

weź fakty o spectre wypisz bo dawno nie widziałem o mnie daily faktów.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sprint2DJ napisał:

Najlepsze jest to, że PD to tylko czeka jak są jakieś akcje żeby się wjebać.

Co dziwnego jest w tym, że PD orientuje się w sytuacji w mieście? Od tego jest i to raczej dobrze o nich świadczy.

 

W ogóle ciekawe jest to, że każda dyskusja sprowadza się do konfrontacji PD z organizacjami (niestety z tej drugiej strony na dość niskim poziomie wypowiedzi). Ja rozumiem, że to wieczna wojna na polskim RP, ale jednak ta dyskusja miała dotyczyć czegoś innego.

URBAN - Helikon Tex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mario napisał:

Trochę przesadzasz. Pojawiła się dyskusja odnośnie tego, że biznesy na serwerze w ogóle nie żyją, nie macie gdzie handlować crackiem, nie macie gdzie wyjść na drinka - ok, postanowiliśmy trochę rozkręcić grę w świecie cywila dając jednocześnie Wam (organizacjom) szersze możliwości gry w biznesach, ludziom daliśmy rekompensaty za tworzenie rozgrywki innym graczom. W zamian za to zmniejszyliśmy zasiłek, właśnie po to byście chętniej tam handlowali tym crackiem, kombinowali i odwiedzali te kluby chociażby po to, czy nawet, by ciągnąć od nich haracze. Chcieliśmy otworzyć Wam głowy właśnie w kierunku interakcji z innymi graczami, aniżeli siedzeniem w gronie swoich czarnuchów na Davis grając hood gaming przez 2h (biorąc $1600 do łapy), by później pójść do klubu wydać na dziwkę i tak w kółko. Dlatego nie rozumiemy ciągle co jest takim wielkim problemem. Dostaliście dodatkowo parcele, szykujemy kolejne większe skrypty dla Was.

 

Ponadto jakby nie patrzeć. Stats czy nie stats to też gracz i kolejna możliwość zarobku hajsu - rabunek. Więc w czym nadal problem?

Mowiac, ze stats to dla nas okazja do rabunku, moze i po czesci masz racje, bo dla niektorych rabunek jest tylko po to, by sobie ukrasc $100 telefon i buty z binco. Dla innych to po prostu szansa na zagranie z kims rp. Na innym serwerze wiele razy odgrywalem rabunki nie zabierajac oponentowi skryptowo pieniedzy, tylko po to by se z nim pograc.

 

Co do martwych biznesow, zabierajac wszystkim graczom polowy zasilku nie pomagasz tylko pogarszasz sytuacje. Teraz gracze nie beda w biznesach grac dlatego, ze podoba im sie ten styl rozgrywki, tylko dlatego, ze musza dobic te 45 minut by dostac piec stowek i moc normalnie grac przez reszte dnia. Porwadzi to tylko do takiej sytuacji, ze gracze beda tam siedziec na przymus i zamiast grac rp beda nakurwiac ofki. Poza tym, tak naprawde starczylo dac wieksza kase ludziom co bija duty. Nie ukrywajmy, ze $500 to gowno ktore gracz rozpierdoli w 2h po dostaniu paydaya, jesli szuka interakcji z innymi. Starczy bentrumom dac  $800 za te 45 minut czy ile tam trzeba nabic by dostac paya. Wtedy gracze spoza biznesow normalnie mogliby grac swoje, a bentrumy oraz statsy mogliby statsic w najlepsze. I wilk syty i owca cala.

Zaraz mi jakis polglowek wyleci z inflacja i rozpierdoleniem ekonomii. Naprawde myslicie, ze te dodatkowe trzy stowki dla bentrumow tak mocno rozpierdola ekonomie? Zmieni to tylko tyle, ze zamiast nakurwiac 10h niewolniczego /o fryzjer, beda mogli robic to godzin 7 albo 8 by kupic se startowa furke, czy cokolwiek chca.

Mejaru i SkyNeverek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Przed chwilą, Kekw napisał:

Chuj nas obchodzi co CIe irytuje, ogarnijcie departament to będzie można normalnie pograć

 

Taką dyskusją to sobie możesz ogarnać kibel w domu. Wszystkie sugestie itp itd można mi walić na pw, jakos z innymi organizacjami idzie się albo szło dogadać.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spectre napisał:

Taką dyskusją to sobie możesz ogarnać kibel w domu. Wszystkie sugestie itp itd można mi walić na pw, jakos z innymi organizacjami idzie się albo szło dogadać.

Po prostugrajcie ludzi a nie maszyny od wpierdalania mandatów i odpierdalania bandziorów. Bo akutalnie PD wpierdala 3 radiowozy bo sie chłop na stopie nie zatrzymał xD

Edytowane przez Sprint2DJ
Kekw i SkyNeverek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Przed chwilą, Sprint2DJ napisał:

Po prostu nie grajcie ludzi a nie maszyny od wpierdalania mandatów i odpierdalania bandziorów. Bo akutalnie PD wpierdala 3 radiowozy bo sie chłop na stopie nie zatrzymał xD

opowiedz o tej sytuacji bo nie wiem o czym gadasz najlepiej na PW.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager
Przed chwilą, Czechu napisał:

Nie interesują nas wasze osobiste porachunki na lini organizacja - lspd, bo wam akcyjka nie wyszła i was jebnęli. Temat dotyczy większego problemu.

Dokładnie, póki co jesli padają organizacje na pysk my też tracimy grę, rozmawiajmy na temat który jest priorytetem czyli wasza gra i wasze możliwości zarobków.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Czechu napisał:

Nie interesują nas wasze osobiste porachunki na lini organizacja - lspd, bo wam akcyjka nie wyszła i was jebnęli. Temat dotyczy większego problemu.

Ta, dlatego też serwer traci graczy. Właśnie, dlatego że LSPD tak wykurwiście gra, macie coraz mniej ludzi 
KEKW Meaning & Origin - Twitch Emote Explained

Notoryczny i Kekw lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czechu temat dyskusji "AKTUALNA sytuacja na serwerze". Wygląda na to, że tyczy się to również LSPD i nie chodzi o "akcyjka nie wyszła", tylko z tego co widzę, ludzie przytaczają różne zachowania. Po co upraszczać to do JEDNEJ akcyjki, którą każdy ma w dupie od kilkunastu dni? 

Kekw lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spectre napisał:

opowiedz o tej sytuacji bo nie wiem o czym gadasz najlepiej na PW.

Nie wiem gość dziwnie gada. Mnie też LSPD zatrzymało w 4 radiowozy, ale tak w USA jest bo tam każdy ma dostęp do broni i to gramy więc to propsuje. Wracam do gry, a tutaj trzeba zrobić czystkę i niech się wypowiadają Ci co mają się wypowiedzieć, a nie Ci co stracili koks, broń, samochód czy postać. Załóż nową i graj dalej. Ja mogę oddać dollary jak chcecie nie są potrzebne mi do gry, ale lider organizacji powinien mieć kasę 😉 

Pomidor lubi to

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy też zastanowić się nad tym co chcecie osiągnąć na tym serwerze. Jeśli kręcą was naprawdę takie osoby, które siedzą za ladą i grają głównie sferę cywilną i nad tym chcecie bazować to dla wszystkich innych tutaj miejsca nie będzie. Trzeba sobie zdać sprawę, że średnia wieku na serwerze jest coraz wyższa i praktycznie w tym samym gronie spotykamy się od kilku dobrych lat i kolejne wbijanie dutek aby coś sobie pograć już nas nie kręci. Jeśli chcecie mieć fajne projekty, coś ciekawego na serwerze dajcie narzędzia które nas do tego poprowadzą. Nie mam zamiaru po 8 godzinach pracy, wrócić i odpalić Vibe aby zagrać kolejną godzinę w biznesie aby kupić sobie jakieś ciuchy do akcji na której prawdopodobieństwo, że mnie złąpią wyniesie 50% czy dojadą mnie później w inny sposób. Czasy 2016-2018, gdzie ludzi kręciło wydawanie burgerów w biznesie bo powprowadzali systemy głodu i srania minęły. Ludzie wymagają czegoś innego od serwerów role play.

Zabawne jest to, że zmiany które pozwoliły wam przekroczyć barierę 200 graczy na serwerze zostały cofnięte. To teraz pomyśłcie, że jakiś dobrze prosperujący biznes wydaje produkt który im przynosi zyski i pozwala rozszerzyć swoją działalność. A oni znoszą ten produkt z rynku, bo nie jest on zgodny z 30% opinią pracowników w firmie. Żaden prezes by na to nie pozwolił, bo liczy się forsa.

zZz, Barry, Macabra i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PandziaKrulewna napisał:

Mowiac, ze stats to dla nas okazja do rabunku, moze i po czesci masz racje, bo dla niektorych rabunek jest tylko po to, by sobie ukrasc $100 telefon i buty z binco. Dla innych to po prostu szansa na zagranie z kims rp. Na innym serwerze wiele razy odgrywalem rabunki nie zabierajac oponentowi skryptowo pieniedzy, tylko po to by se z nim pograc.

 

Co do martwych biznesow, zabierajac wszystkim graczom polowy zasilku nie pomagasz tylko pogarszasz sytuacje. Teraz gracze nie beda w biznesach grac dlatego, ze podoba im sie ten styl rozgrywki, tylko dlatego, ze musza dobic te 45 minut by dostac piec stowek i moc normalnie grac przez reszte dnia. Porwadzi to tylko do takiej sytuacji, ze gracze beda tam siedziec na przymus i zamiast grac rp beda nakurwiac ofki. Poza tym, tak naprawde starczylo dac wieksza kase ludziom co bija duty. Nie ukrywajmy, ze $500 to gowno ktore gracz rozpierdoli w 2h po dostaniu paydaya, jesli szuka interakcji z innymi. Starczy bentrumom dac  $800 za te 45 minut czy ile tam trzeba nabic by dostac paya. Wtedy gracze spoza biznesow normalnie mogliby grac swoje, a bentrumy oraz statsy mogliby statsic w najlepsze. I wilk syty i owca cala.

Zaraz mi jakis polglowek wyleci z inflacja i rozpierdoleniem ekonomii. Naprawde myslicie, ze te dodatkowe trzy stowki dla bentrumow tak mocno rozpierdola ekonomie? Zmieni to tylko tyle, ze zamiast nakurwiac 10h niewolniczego /o fryzjer, beda mogli robic to godzin 7 albo 8 by kupic se startowa furke, czy cokolwiek chca.

Ok. Tak jak napisałem już na discord. Jutro gamemasterzy się zbiorą i mają ustalić co z tym zasiłkiem zrobimy dalej. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, gdzie hamburger w knajpie kosztuje $100, bo to też nie jest rozwiązanie. Wiadomo, że dużo osób zakłada biznes w celu zarobku pieniędzy, a jak będą hamburgery tam po $30, a wypłaty po $1000 to nikt tego biznesu nie założy, oprócz oczywiście tych, co zakładają go dla klimatu (czyt. bardzo mała garść osób - czyli koło się zamknie i jak biznesów nie było, tak nie będzie nadal).

My jako administracja musimy patrzeć na dwie strony medalu. Nie jest rozwiązaniem podnosić payday i wstrzykiwać więcej gotówki w obieg, by potem podnosić ceny wszystkiego dookoła, bo w innym wypadku nie będzie pieniądz działać jak powinien.

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin