Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Zakrzok

Gracz
  • Postów

    216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zakrzok

  1. **Na początku grudnia San Andreas Speedway po ogłoszeniu ligi, umieściło kilka informacji o przyszłych drużynach tego sezonu, wśród drużyn znalazł się między innymi znany z wygrania All-Star Race, zespół Fuzzy Speedway Team** **Obecnie liga składa się z trzech na pięć zespołów są nimi** - Pacific Speedway Team - Western Sports Group Speedway Team - Fuzzy Speedway Team - WOLNE MIEJSCE NA ZESPÓŁ - WOLNE MIEJSCE NA ZESPÓŁ
  2. **06/12/2024 San Andreas Speedway oficjalnie ogłosiło nadchodzący Speedway League 2024/25** **Razem z tą informacją, pojawiła się możliwość założenia swojej drużyny jak i dołączenia do zawodów całkowicie za darmo - liga nie wymaga żadnego wkładu finansowego jak i "wpisowego".** (( https://discord.gg/D3ZPjC3gan ))
  3. Hej! W ciągu dalszym poszukujemy chętnych do ścigania się na żużlu na serwerze. Jeździmy na autorskich modelach WR500 zrobionych przed modderów Vibe (Showcase na dc) Żużel w Stanach jest amatorski, zwykły przykład to ostatni Mistrz USA, który na co dzień jest tirowcem. Wszystko jest prowadzone jako pasja/hobby, z tej racji możecie robić to na głównych postaciach. (Jeśli postacie są oczywiście zdrowe, nie są to staruszkowie) Zbliżamy się do ogłoszenia ligi, do której będzie mógł dołączyć każdy, bez wkładu finansowego. Za punkty w zawodach oraz na koniec sezonu przewidziane są nagrody pieniężne. Mamy bardzo dobry system, który dosyć łatwo zrozumieć, pełno filmików i kanałów, które dokładnie opisują działanie wszystkiego. Dużo statystyk oraz grafik, cała otoczka medialna. Zapraszamy każdego do zapoznania się z naszym Discord jak i przede wszystkim #multimedia! https://discord.gg/D3ZPjC3gan
  4. **Nicholas odsłuchał utwór z wielką przyjemnością, zostawił LIKE i miły komentarz, odsłuchał jeszcze raz**
  5. Zakrzok

    The Rearview Lovers

    DECIBEL DELIRIUM PUNK CLUB 9/11/2024
  6. **W radiach, gazetach oraz internecie można usłyszeć o zbliżającym się dniu otwartym na Harmony Moto-Arena w niedziele 17/11 o godz. 21:30** Speedway Open Day San Andreas Speedway ogłosiło dzień otwarty na Harmony Moto-Arena, na który wstęp będzie całkowicie darmowy. Celem jest pokazanie rosnącego w popularności sportu w Stanach Zjednoczonych. Każdy będzie mógł spróbować się na motocyklu. Na dniach otwartych będzie można: Poznać zawodników ostatnich mistrzostw! Dowiedzieć się więcej o czarnym sporcie! Przejść szkolenie i spróbować się na motocyklu! Wziąć udział w amatorskich wyścigach! Zjeść dobre jedzonko i świetnie się bawić! Lokalizacja Widzów do oglądania poczynań swoich znajomych zapraszamy głównym wejściem do sektora VIP. Więcej informacji: sanandreasspeedway.com LifeInvader
  7. Zakrzok

    The Rearview Lovers

    Zespół grający muzykę Indie/Alternative Rock o wyróżniającym się stylu gry, który zawiera wiele zapożyczeń z przeróżnych członów muzyki rockowej. Bardzo łatwo zauważyć ich znak spostrzegawczy, bowiem w prawie każdym utworze wędrują oni pomiędzy cichym i spokojnym brzmieniem, do tego mocnego, wręcz wyrywającego struny z gitary. Teksty piosenek często nawiązują do tego, co sami przeżyli, szczególnie główny wokalista. Są one pełne emocjonalnej wrażliwości, miłości, poczucia utraty czasu, posiadając ten smutny ton wszystkich utworów i przebijające się krzyki. Zawierają dużo melancholii w poszukiwaniu tego co przeminęło z wiatrem. Można powiedzieć, że wiele osób znajduje coś utożsamiającego w ich tekstach. Formacja podczas tworzenia utworów eksperymentuje z różnymi instrumentami, takimi jak gitara, perkusja, pianino czy też harmonijka. Ponad to, używają oni na żywo wiele efektów, które wspomagają płynąca już z instrumentów muzykę, dodając kolorytu do utworów. Są znani z improwizacji swoich wejść i wyjść na instrumentach, które budują niesamowite emocje. Geneza Cały zespół to połączenie solowych artystów, którym głównym łącznikiem był - Nicholas Harmon. Nicholas Harmon zaraził się miłością do muzyki od dziadka oraz ojca, którzy uczyli go od małego gry na gitarze. Na kanale jego taty lata pełno filmików z amatorskiej gry wokalisty czy też krótkich występów na lokalnych wydarzeniach. Jeden filmik szczególnie pokazuje smykałkę do gitary Nicholasa - ukazuje on jak fantastycznie grał na gitarze po zaledwie trzech miesiącach. W tekstach Nicholasa można zauważyć wiele inspiracji królującymi na okres jego dojrzewania zespołami, ale też tym starszymi. Jonas Ward to olbrzymi pasjonat muzyki alternatywnej, szczególnie tej lat 90'. Początkowo startował na akustycznej gitarze, jednak po czasie przekonał się, że to bass jest czymś dla niego. Zauważył w gitarze bassowej coś, co buduje całą głębie i rytmikę utworów. Zaczął być tą najcichszą myszką całego zespołu, jednak dającą wiele wspaniałych brzmień. Poza bycia trzecią gitarą, to on wprowadza elementy pianina, do gry zespołu. ? ? Grajek koncertowy: Jeremy Charrington miał podobną drogę do Nico. Od małego wywijał na gitarze, prezentując publicznie głównie grę na niej. Filmiki z jego kompozycji zgarniały dużo pozytywnych komentarzy, na temat jego świetnego posługiwania się instrumentem. To właśnie on jest główną gitarą zespołu, rozgrywając cudowne solówki. Pierwsza osoba, która zaczęła grać razem z Nicholasem i podbijać szkolne hale. To właśnie ta czwórka artystów, mieszkająca tak blisko siebie, połączyła się w całkowicie przypadkowy sposób. Każdy z nich liczył na karierę solową, ale to sklejenie tylu świetnych talentów dało im niesamowite brzmienie. MEDIA: Rearview Lovers Nicholas Harmon Jeremy Charrington Jonas Ward MATERIAŁY: [EP] SNOWBOUND REVERIES [SINGLE + OFFICAL VIDEO] EATING ME UP [LP] WHERE THE LOVE WEPT [SINGLE + OFFICAL VIDEO] HEART'S LAST CRY SHOWS: 09.11.2024 - Decibel Delirium Punk Club 24.11.2024 - Taco Libre 01.12.2024 - Abbott Conselling Party (Prywatne) 08.12.2024 - Aviation Day 08.12.2024 - Dead In The Vinewood 15.12.2024 - Christmas Market by Fuzzy & WSG 22.12.2024 - Distortion 29.12.2024 - Billy's Pub 05.01.2025 - Ocean's Bounty Bar 12.01.2025 - Old Glory Pub [CANCELLED] 12.01.2025 - Sky Celebration 09.02.2025 - Lucky Strike Bowling Bar 16.02.2025 - Waves of Love - Valentine's Day 23.05.2025 - Crystal Waves 01.06.2025 - The Roof
  8. **Nico zarzucił Like dla skośnookiego**
  9. **Od kilku dni na przeróżnych platformach streamingowych krąży film promocyjny San Andreas Speedway - National Speedway Championship. Na filmiku można zauważyć wiele wspominek o przeróżnych informacjach na temat wydarzenia, między innym podana jest jego data: 19/10/2024 o godz. 20:00** **Podana jest również informacja, że wejście na stadion jest całkowicie darmowe, a na oglądających czeka wiele atrakcji** Credits: @ZAW
  10. **Fuzzy dołącza do listy sponsorów na nadchodzące Indywidualne Mistrzostwa Stanów Zjednoczonych na żużlu**
  11. ****W.Rattigan zapoznał się z artykułem , bardzo zadowolony przesłał go dalej do znajomych jak i udostępnił na stronie San Andreas Speedway****
  12. **11.10 oraz 12.10 odbyły się dwie tury kwalifikacji do głównego turnieju National Speedway Championship** **Do głównego turnieju spośród dwudziestu dwóch zawodników, zakwalifikowała się najlepsza dwunastka** Pełna rozpiska zawodników z czasem: 1. Jessie Sanchez | 0:00:16.537 2. Thomas Houle | 0:00:16.630 3. Travis Clock | 0:00:16.679 4. Marry Jacquard | 0:00:16.739 5. Matthew Gray | 0:00:16.823 6. Isabella Martin | 0:00:16.843 7. Wesley Sepulvado | 0:00:16.939 8. Didrik Hansen | 0:00:17.069 9. Josh Tedeku | 0:00:17.118 10. Dionysios Vallopoulos | 0:00:17.129 11. Laura Cooklee | 0:00:17.204 12. Jaxon Anderson | 0:00:17.252 13. John Wilhen | 0:00:17.340 14. Max Rodriguez | 0:00:17.399 15. Xavier Garcia | 0:00:17.431 16. Dean Gray | 0:00:17.471 17. Maverick Walker | 0:00:17.472 18. Alicia Gomez | 0:00:17.540 19. Trevor Tremblay | 0:00:17.848 20. Elio Elasri | 0:00:18.294 21. Hector Reyes | 0:00:18.405 22. Scarlett Farewell | 0:00:20.788 Zielony - zakwalifikowany | Żółty - rezerwa | Czerwony - niezakwalifikowany **Całość została zarejestrowana przez fotografów, na stadionie był z nami amatorski kamerzysta, który prowadził transmisje na żywo z wydarzenia** FOTO-GALLERY: LIVE:
  13. Kilka materiałów z naszej jazdy na nowych motocyklach 😄
  14. WR500, a co to za maszyna? 😄
  15. **Wesley Rattigan ujrzawszy nowo powstały artykuł o swoim wydarzeniu, natychmiastowo kliknął w tytuł, na początku przeczytał całą treść i z dużym uśmiechem na twarzy zarzucił jemu lajka, następnie udostępnił na stronie jak i Life-invaderze swojego stowarzyszenia.**
  16. Wesley Rattigan to trzydziestopięcioletni mężczyzna urodzony w Ridgewood, Stany Zjednoczone. "The Rat", bo tak brzmi jego przydomek, ze względu na to, że zmieści się dosłownie w każdą przestrzeń na torze, od małego interesował się sportami typu dirt-track. Od momentu kiedy ojciec zaczął zabierać go na Dirt-Track Racing na lokalnym torze w jego miejscowości, zakochał się w tego typu sportów, wyróżniały się dla niego czymś od zwykłego NASCAR, czy sportów głównie polegających na ściganiu się na asfalcie. Swoją historie z Speedway zaczął w wieku 7 lat, gdy to zaczęto organizować na jego miejscowym torze pierwsze tego typu zawody. Rozpoczął od jeżdżenia na crossach o mniejszej pojemności silnika, po to by z czasem przerzucić się na maszyny do mini-żużla. Po przekroczeniu piętnastu wiosen zaczął wyróżniać się w żużlu na amerykańskich torach, co pozwoliło mu na podpisanie kontraktu z Belle Vue Aces z Manchester na Wyspach, gdzie rozpoczął jazdę w juniorach. Po swoich fantastycznych występach zarówno w klubie jak i reprezentując Stany Zjednoczone w juniorskich zawodach, wygrał dzięki temu SGP2 dla USA, został przesunięty na juniora głównego zespołu Asów z Manchesteru. W wieku zaledwie pełnoletności zaczął notować stałe występy w pierwszej drużynie, gdzie na początku jechał przeciętnie z chwilowymi wyróżniającymi się występami wśród starszych, bardziej doświadczonych zawodników. Jego talent nie przeszedł bokiem, krótko po zakończeniu swojego drugiego sezonu w seniorskim żużlu, otrzymał ofertę jazdy w Polsce, gdzie w roku 2008 został oficjalnie zaprezentowany mediom jako zawodnik U24 zespołu z Zielonej Góry - ZKŻ Zielona Góra. Wesley zaczął jeździć już w dwóch klubach, gdzie szlifował się na torach z dorosłymi w Wielkiej Brytanii, a przekładał to na pojedynki z młodymi zawodnikami z ligi dla juniorów w Polsce szlifując średnią punktową 2.366pkt na bieg. Przez kilka lat w dalszym ciągu reprezentował kraj z Ameryki Północnej indywidualne jak i drużynowo. Nie osiągał wielkich wyników jako jeździec dla swojej ojczyzny, jednorazowo udało mu się zdobyć brązowy medal na drużynowych mistrzostwach świata w 2010 roku. Stany Zjednoczone nie słynęły z wielkiej ilości wybitnych żużlowców, można by policzyć ich na palcach jednej ręki, lecz Rattigan na pewno był jednym z tych pięciu palców. Przyszedł rok 2012 - Koniec świata? Nie dla Wesleya, w wieku dwudziestu-trzech lat podpisał już kolejny kontrakt, z trzecią drużynom, zaczął jeździć dla Holsted Tigers z Danii, kończąc już swój ostatni rok jako junior we wszystkich trzech zespołach. Lata mijały, zarobki Wesleya się zwiększały, doświadczenie klubowe również. Jak to w żużlu, dochodzi do zmiany klubów, Wesley odpuścił się Wielką Brytanie i postanowił nie kontynuować tam kariery. Pozostał przy jeżdżeniu w Polsce jak i Danii. Jego kluby w międzyczasie się zmieniły, w okresie 2013-2020 jeździł dla Stali Gorzów Wielkopolski oraz w ciągu dalszym Holsted Tigers. Rok 2017 był przełomowy dla Wesleya Rattigana. Był to rok, w którym zwyciężył cały cykl Grand Prix IMŚ na żużlu, pokonał każdego liczącego się w całym świecie żużla zawodnika, od Polaków, po Australijczyków. Na koniec zdobył łączną klasyfikacje 157 punktów, pokonując drugiego zawodnika z Szwecji o zaledwie trzy punkty. Każdy w świecie żużlowym wiedział kto to Wesley, w końcu pokonał on ich rodaków! W końcu tak samo jak Greg Hansard, był on prawdziwym idolem dla całej młodzieży ze swojego kraju, która jakkolwiek była zainteresowana czarnym sportem. Stworzyło się przysłowie, że Wesley, nigdy nie jedzie za zero! Jednak nic nie jest piękne, bo zawsze czegoś mu brakowało. Nie było już nigdy następnych wygranych w cyklu SGP, pojedyncze wygrane w cyklu Grand Prix, nie dawały mu nigdy podium, jego nieszczęście doprowadziło go jedynie maksymalnie do czwartego miejsca. Drużynowe Mistrzostwa Świata? Jak Rattigan ma samodzielnie utrzymać zespół, który nie ma nikogo utalentowanego poza samym nim, nigdy nie udało mu się dowieźć zespołu samodzielnie do miejsca na podium. Ostatnie lata w Europie.. Sezon podczas wirusa był przerwany, Wesley jeździł tylko dla samego siebie, zawody się nie odbywały, a nawet jak coś się pojawiało to Wesley jechał po prostu kiepsko. Ostatnie lata w żużlu w Europie, lata od 2021 do 2022. W tych latach jechał dla kolejnych klubów, były nimi GKM Grudziądz z Polski, Slangerup Speedway Klub z Danii oraz Rospiggarna ze Szwecji. Nie były to wcale zespoły liczące się w walce o zwycięstwo w swoich ligach, były to zwykle średniaki o mniejszym budżecie, niż największe giganty. Pomimo tego, że "The Rat" się wyróżniał, to nigdy nie dostał już oferty z lepszego, większego klubu z pieniędzmi znaczących sponsorów. Nikt nie brał pod uwagę jego osoby składając zespoły na następne.. i następne sezony. Notował on średnio po: 2,133/bieg w Polsce, 2,444/bieg w Danii oraz 1,944 w Szwecji. Przyszedł sezon 2024 w Europejskich ligach.. Najgorszy sezon jakikolwiek zawodnika ze Stanów Zjednoczonych. Nie był on sobą, nie potrafił jeździć z wyłączeniem myśli, zaczął się gubić, zaczął tęsknić za swoim krajem, za komfortem.. Nazwisko, o którym kiedyś mówiono w tym świecie wygasło, media zajęły się innymi nazwiskami, które zaczęły coś znaczyć albo obudziły się na nowo, podczas, gdy Rattigan zaczął odchodzić w zapomnienie. Pojechał tylko jedną rundę, po niej ogłosił zakończenie kariery we wszystkich z klubów. Każdy z zespołów, w których jeździł był na tyle miły, że rozwiązał kontrakt za porozumieniem obu stron, Orzeł Łódź, Rospiggarna oraz Region Vard Elite Sport rozwiązały z nim kontrakt. Koniec, tak wyglądał koniec kariery Wesleya w Europie, w najbardziej znaczących się ligach. Wrócił on do Stanów Zjednoczonych na Harmony Moto-Arena, który był w okropnym stanie, był to jedyny tor w Stanach przystosowany jedynie do żużla, a ten sport nie miał wielkiego zainteresowania, jedynie w okolicy.. Stan San Andreas mógł wiedzieć co to żużel, podczas, gdy inne były odseparowane z wyjątkami. Podjął się on przejęcia toru, odkupił go za pieniądze, które zarobił w trakcie swojej kariery w Europie. Znalazł fundusze od sponsorów z siedzibami w Los Santos, znalazł wsparcie ludzi, którzy tak jak on chcieli odrestaurować ten sport w Stanach. Tor był w trakcie rekonstrukcji, a w tym czasie powstało oficjalne stowarzyszenie San Andreas Speedway, które założył sam Wesley Rattigan, zostając jego prezydentem. Jego cel był i jest prosty - Odbudowanie tego sportu w Stanach, pokazanie, że jest coś innego, coś równie interesującego co największe sporty motoryzacyjne w Ameryce. Sukcesy: ZŁOTO CYKL GRAND PRIX 2017 🏆 Ekstraklasa Polski 🏆x4 Ekstraklasa Duńska 🏆x6 Ekstraklasa Brytyjska 🏆x3 Ekstraklasa Szwedzka 🏆x1 Zawodnik sezonu Polski⭐x1 Zawodnik sezonu Danii ⭐x3 Młodzieżowy zawodnik Brytanii ⭐x3 Młodzieżowy zawodnik Polski ⭐x1 Kariera seniorska: Liga Polska GKŻ Zielona Góra (2008-2012) Stal Gorzów Wielkopolski (2013-2020) GKM Grudziądz (2021-2022) Orzeł Łódź (2023) Liga Duńska Holsted Tigers (2012-2020) Slangerup Speedway Klub (2021-2022) Region Vard Elite Sport (2023) Liga Szwedzka Rospiggarna (2021-2023) Liga Brytyjska Bella Vue Aces (2004-2009) Socials: Lifeinvader Wesley Rattigan Lifeinvader San Andreas Speedway San Andreas Speedway
  17. **Na stronach internetowych wydarzeń, pojawiła się informacja o zbliżającym się wyścigu ALL-STAR RACE organizowanym przez San Andreas Speedway** San Andreas Speedway startuje z swoim debiutanckim turniejem! All-Star Race będzie łączyło najlepszych żużlowców Stanów Zjednoczonych, gości prosto ze starego kontynentu oraz wschodzące gwiazdy tego pięknego sportu bez trzymanki. DATE: 07/07/2024 20:00 LOCATION: Harmony Motoarena, Harmony, San Andreas ENTRY: $200 All-Star Race of United States 2024 Schedule: 19:30 - 20:00 | Otwarcie kas stadionowych, test toru oraz prezentacje zespołów. 20:00 - 21:00 | Oficjalny wyścig 21:00 - 21:30 | Wyniki wraz z zakończeniem Food Court: Moka Cafe Wigwam CHECK OUR SOCIALS: Speedway APP Lifeinvader -----------------------------------------------------------------------
  18. Nawiązanie strategicznej współpracy z Fuzzy (( TEKST - https://i.imgur.com/9mtXaAH.png ))
  19. **Wesley Rattigan po długim czasie oczekiwania przysiadł do w końcu wypuszczonego artykułu o sobie i swojej pasji, nieco zawiedziony brakiem połowy pytań i tak dał Like oraz przesłał to dalej gdzie mógł. ** ((DISCORD SAN ANDREAS SPEEDWAY - https://discord.gg/D3ZPjC3gan ))
  20. @doozannajlepiej oprowadza simeczki po serwerze, polecam
  21. SAN ANDREAS SPEEDWAY Historia San Andreas Speedway sięga wstecz prawie 100 lat, bowiem organizacja powstała w 1925 roku. Początki mistrzostw sięgają głęboko w przeszłość, gdy żużlowcy zaczęli rywalizować w różnych formach zawodów żużlowych na terenie USA. Jednak formalne narodowe mistrzostwa rozpoczęły się w latach 70. XX wieku, gdy San Andreas Speedway (SAS) zaczęła organizować coroczne zawody, które szybko stały się jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu żużlowym. To wydarzenie, które od lat przyciąga najbardziej utalentowanych zawodników z całych Stanów Zjednoczonych, by zmierzyć się w epickiej walce o tytuł mistrza. Pierwsze lata mistrzostw charakteryzowały się niesamowitą różnorodnością stylów jazdy i wyjątkowymi talentami kierowców. Każdy sezon przynosił nowe wyzwania i niespodzianki, a walka o mistrzostwo zawsze była zacięta i nieprzewidywalna. Wraz z upływem lat, mistrzostwa rosły w popularności, przyciągając coraz większą uwagę mediów i sponsorów. Coroczne finały stały się spektakularnymi wydarzeniami, które nie tylko świętowały najlepszych kierowców, ale także celebrowały całą kulturę i pasję związaną z żużlem. Dzisiejsze mistrzostwa nadal trzymają tę tradycję i ducha rywalizacji, który sprawia, że żużlowcy i fani wracają co roku, by być częścią tej wyjątkowej historii. San Andreas Speedway to nie tylko wyścigi na torze, to także historia ludzi, którzy oddają serce i duszę temu niezwykłemu sportowi, tworząc niezapomniane chwile i inspirując kolejne pokolenia do marzeń o szybkości i wolności na dwóch kółkach. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ LIGA? Sezon w lidze będzie trwał 12 tygodni, w lidze między sobą będzie konkurować sześć zespołów, w których maksymalna ilość zawodników wynosi cztery osoby + dwóch juniorów(amatorzy). Każdy z zespołów rozegra między sobą dwa mecze. Drużyna wygrywająca mecz otrzymuje dwa punkty, przegrywająca brak, a w przypadku remisu drużyny dzielą się po jednym punkcie meczowym. Oprócz punktów biegowych występują również punkty biegowe, które są różnicą punktów +/-. Drużyna wygrywająca otrzymuje dodatnie punkty biegowe, przegrywająca ujemne, a przy wyniku remisowym obie drużyny otrzymują po zero punktów biegowych. Mecz składa się z piętnastu biegów, każdy bieg ma w sobie cztery okrążenia. W biegu bierze udział czterech zawodników, po dwóch z jednej drużyny Punkty biegu dzielą się w zależności od miejsca, pierwsze miejsce zgarnia trzy punkty, drugie dwa punkty, trzecie jeden punkt, a ostatni zawodnik zero. Podczas wyścigu zawodnicy wymieniają się co bieg, nie tylko braniem udziału, ale również pozycjami. Jeśli jeden z zawodników upadnie i nie zdąży zejść z toru przed wejściem w drugi zakręt innych zawodników, bieg zostanie przerwany, sędziowie dokonają analizy(badanie winy upadku), po czym bieg zostanie wznowiony. Jeśli zawodnik nie będzie zdolny do jazdy, zostanie wprowadzona rezerwa. Zawodnik może zostać wykluczony jeśli: Wystartował za wcześniej i zerwał linkę(również opcja ostrzeżenia) lub spowodował upadek innego. W biegu może nastąpić również defekt(wadliwy motocykl) w takim przypadku motocyklista opuszcza tor, a reszta kończy wyścig. LOKALIZACJA Harmony, Blaine County POMYSŁY DLA OTOCZENIA: Workshop - Dbanie o motocykle, zajmowanie się nimi w parku maszyn, uzupełnianie płynów i dokręcanie, kluczowy element w wyścigu żużlowym. Medical Center - Zabezpieczanie wydarzenia pod względem medycznym, podczas wyścigu dochodzi często do upadków, które czasem są nawet tragiczne w skutkach. Security - Ochrona całego wydarzenia, dbanie o bezpieczeństwo fanów oraz o porządek i spokój. Gastronomia - Zapewnienie pożywienia oraz nawodnienia na trybunach News - Relacjonowanie całego wydarzenia - biegi, wywiady i tak dalej. STRONA LIGI - SANANDREASSPEEDWAY.COM https://discord.gg/SeZSwJBXuj KLUCZOWE INFORMACJE Z REGULAMINU: INFORMACJE OOC
  22. **C. Calauti po zweryfikowaniu wyglądu autorki artykułu oraz przypomnieniu sobie wyglądu kobiety, która awanturowała się w kawiarni, jest zdziwiony, że autorka opublikowała wszystko co powiedziała jej kobieta, która robiła zamieszanie, bez wcześniejszego zweryfikowania u jakiejkolwiek osoby związanej z biznesem, również jest zniesmaczony, że na zdjęciu bez jakiekolwiek zgodny został uwzględniony jego wizerunek wraz z wizerunkiem jego najlepszego przyjaciela, myśli o podjęciu w tym kierunku kroków**
  23. Zakrzok

    Mateusz

    Z Tobą w PD Joshua Walkers na n4g Cruz Calauti/James Gibson
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin