Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Zakrzok

Gracz
  • Postów

    216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zakrzok

  1. Zakrzok

    [09.02.2025][LP]

    **W dniu 14.02.2025 po przyznaniu racji przez Nicholasa na Li o średnio wyglądającej okładce utworu na V-Tube coveru Strawberry Fields Forever mogącej mylić względem należenia przynależności piosenki do płyty, została ona usunięta, a link zniknął ze strony The Rearview Lovers, filmik można wyszukać jedynie przez wyszukanie** ((powinna się zmienić niedługo))
  2. Zakrzok

    www.letsgetheavy.com

    **Na Li Nicholasa Harmon pojawił się nagły statement, krótko po całym artykule** https://li.v-rp.pl/post/137546_chyba-to-dobry-czas-wyjasnieniu-paru-kwestii-z-artykulu-let-039-s-get-heavy-mozl.html
  3. Zakrzok

    www.letsgetheavy.com

    **Nicholas Harmon przeczytał artykuł o zespole pijąc kawcie, zdziwił się mocno na fragment o podrywaniu kobiet po koncercie mówiąc do chłopaków jakoby było to jednostronicowe bazujące na losowej plotce, przesłał dalej partnerom z zespołu**
  4. JENKINS O'MOORE MEMORIAL RACE San Andreas Speedway oficjalnie ogłosiło zawody na żużlu w celu upamiętnienia osobie, która zrobiła wiele dla miasta - Jenkinsa O'Moore! Do zawodów może zakwalifikować się każdy i wystąpić na wielkim wydarzeniu! Bez wpisowego, bez potrzeby posiadania własnego sprzętu! Pula nagród dla zawodników będzie sięgała 500,000$! Żaden z zawodników nie opuści toru z pustymi rękoma! MIEJSCE: LOS SANTOS SPEEDWAY ARENA DATA: 21.02.2025 CZAS: 21:00 BILET: $20 Zapisz się na kwalifikacje tutaj! https://discord.gg/bHexKZFUds
  5. **Nicholas natrafił na utwór, zostawił po sobie like dalej nie udzielając się w sieci, wysłał utwór do swoich znajomych**
  6. Zakrzok

    [09.02.2025][LP]

    del
  7. **Nicholas zostawił lajka dla swoich znajomych z zespołu, ale jest zawiedziony, że nie pojawił się jego różowy outfit z partnerką**
  8. **N.Harmon puścił nagranie, jednak szybko zatrzymał będąc pozytywnie zszokowanym obranym stylem, przesłuchał kilka razy, zostawił lajka, wrzucił do playlisty z rockiem**
  9. **Nicholas zostawił lajka i przesłał materiał dalej do znajomych**
  10. Zakrzok

    sevo56

    siema sevo koksie
  11. **Na początku 2025 San Andreas Speedway zakupiło nowy grunt ziemi na terenie Los Santos w dzielnicy La Puerta planem wybudowania tam stadionu, Harmony Moto-Arena została sprzedana podmiotowi zajmującemu się dirt-racingiem, nowa Arena będzie nosiła nazwę Los Santos Speedway Arena i zostanie wybudowana na bazie projektu z Harmony, z poprawkami pod warunki nabytego terenu***
  12. **Nicholas dodał album po oficjalnym wydaniu na platformie streamingowej, podał informacje o nim dalej i jeszcze raz przysiadł nad słuchaniem utworów, szczególnie tego z numerem 3 i 5. **
  13. Zakrzok

    The Rearview Lovers

    **26/01 odbyło się zamknięte wydarzenie "LOVERS GARAGE ROCK & PARTY" zespołu The Rearview Lovers, było ono skierowane głównie dla osób z bliskiego otoczenia zespołu, między innymi zaprzyjaźnione ugrupowania jak powracające Social Therapy czy The Blue Whale, Glitter Dolls, Doomforge czy Midnight Mayhem, bądź solowi artyści jak; Chandler Beasly, Suzanna Zabadevya, Dominic Doyle oraz modelka Jessica Montanez** **Podczas całej imprezy wydarzyły się łącznie trzy krótkie koncerty - Na początku kilka utworów rozegrali członkowie The Rearview Lovers w pełnym składzie, poza zagraniem swojego jeszcze niewydanego kawałka, rozegrali także utwory solowe Arona oraz Jonasa, potem przyszedł czas na koncert Social Therapy, a finalnie o później porze występ rozegrała dziewczyna o imieniu Deli i Theo z pomocą dwóch chłopaków z kochanków.** **Jedną z atrakcji była ankieta przeprowadzona przed rozpoczęciem imprezy, gdzie głosujący z bliskiego otoczenia oddawali głosy na osoby związane mocno z lokalem Distortion, kategorie między innymi; Najgorszy kierowca, najładniejsza/najprzystojniejszy, komu nie pozwoliłbyś chodzić ze swoją córką i tym podobne. Wyniki zostały przedstawione już na samej imprezie i przyniosły wiele rozbawienia.** **finalnie impreza dobiegła końca około godziny 4:00, kończąc na 10 pozostałych imprezowiczach. Po całym wydarzeniu odniosła ona bardzo dobre wrażenie, była wychwalana i wspominana. Nie obiegło się bez dramatów, w trakcie wydarzenia zaginęła Anne Wells, która następnego dnia została odnaleziona przez departament w Paleto Bay, wiele mil od miasta**
  14. **Nicholas przypomniał sobie czasy grania na ukulele, posłuchał piosenki i przesłał lajka dla twócy**
  15. **ostatni z loversów Nicholas ciągle słysząc track niezrozumiale w pętli za swoją ścianą, w końcu postanowił samemu odsłuchać, dał łajka i przesłał dalej z nadzieją, że dziewczyny wygrają cały program**
  16. **Nicholas przesłuchał emptiness in the heart dobre kilka razy, dodał do swojej playlisty - polubił i udostępnił odkrycie na swoim story.**
  17. **Nicholas zarzucił lajka i wysłał do reszty loversów @Czypior @_wiktor**
  18. **Nicholas przesłuchał, przeanalizował tekst, który bardzo mu się spodobał i zostawił lajka, udostępnił pewnego wieczoru kawałek na swoim story. **
  19. **Nicholas zostawił polubienie, udostępnił dalej piosenkę z słowami wsparcia dla artystki**
  20. Zakrzok

    The Rearview Lovers

    Podsumowanie 2024 (2 miesiące) ------------------------------------ Koncerty: 09.11.2024 - Decibel Delirium Punk Club 24.11.2024 - Taco Libre 01.12.2024 - Abbott Conselling Party 08.12.2024 - Aviation Day 08.12.2024 - Dead In The Vinewood 15.12.2024 - Christmas Market by Fuzzy & WSG 22.12.2024 - Distortion 29.12.2024 - Billy's Pub ------------------------------------ Materiały: [EP] SNOWBOUND REVERIES ------------------------------------ TILL NOW Kochankowie krótko po zjawieniu się w mieście dostali swój pierwsi gig wśród As They Dream czy REVENGE w Decibel Delirium Punk Club. To już w tamtym lokalu skradli serca widowni, gdy zagrali całkowicie inny typ muzyki, od tych obecnych w mieście. Był to pierwszy występ z wielu nadchodzących, który przedstawił Los Santos alternatywny/indie rock. Nicholas i Jeremy szybko związali się z barem na Mirror Park - Distortion, gdzie pracował już Aron. Dwójka chłopaków zyskała w tym miejscu dosyć szybko swoją pierwszą pracę polewając piwa dla spragnionych. Ten lokal stał się bardzo kluczowy w całej historii zespołu, to właśnie tam udało im się poznać wiele lokalnych gwiazd sceny muzycznej - As They Dream, DOOMFORGE, czy pojedynczych artystów jak Dominic Doyle czy Becky Ravenscroft. Kolejne dni mijały, a zespół nie potrafił znaleźć chociaż tygodnia odpoczynku, ciągle nadarzały się kolejne propozycje występów, z których żal było nie skorzystać, bo przecież.. Co jeśli już nie nadejdą? Jeśli to był tylko jednorazowy boom - nie mogli odpuścić ani jednej okazji na pokazanie się. Taco Libre, pomimo bycia dopiero drugim występem zespołu z Utah, przyniosło wiele oglądających, parkiet był wypełniony wśród rozkochanych osób, spokojnie tańczących do przepełnionych emocjami utworów, to właśnie w tym miejscu zostały rozegrane pierwsze utwory, napisane po przybyciu do miasta marzeń. Pierwsze brutalne zweryfikowanie odbyło się na prywatnej imprezie w Abbott Counselling - Cały zespół pojawił się dużo wcześniej przed zaczęciem imprezy, już wtedy w głowach młodych mężczyzn zrodziła się nadzieja na zagranie przed jeszcze większa ilością osób. Sala konferencyjna była wypełniona różnymi tutejszymi sławami, to była prawdziwa okazja, żeby pokazać się tym "najwyżej", ale czy na pewno? Czas leciał, fatalne zorganizowane właściciela tego przedsiębiorstwa dało się we znaki, coraz więcej osób zaczęło opuszczać lokal, z minuty na minutę ubywało coraz więcej osób. W końcu nie został nikt, a to wtedy przyszedł czas na występ - Rearview Lovers zagrało dla garstki osób z ochrony, emocje po tym występie były zmieszane. Pomimo wcześniej sytuacji, zespół dalej pracował nad nowymi utworami, pisząc zamknięci w garażu kolejne i kolejne teksty. Miały one szanse na dosyć szybki debiut, przez dramę związaną z zespołem REVENGE - lokalna linia lotnicza z Sandy Shores była w nagłym zapotrzebowaniu na zespół. Jeden koncert niby już był zaplanowany dla kochanków, ale.. Dobre pieniądze, unikalne wydarzenie - dosyć blisko.. Czemu nie? Tak też się stało, 8 grudnia zostały rozegrane dwa występy, na Avination Day oraz w barze - Dead In The Vinewood, na scenie, która widziała wiele gwiazd. W trakcie ciągłego przygotowywania się do wydania głównej płyty, narodził się pomysł na wydanie tematycznej EP, z racji na zbliżający się okres świąteczny, strzałem w dziesiątkę według bandy było użycie właśnie motywu świąt. Po kilku dniach powstały teksty i zamysł muzyczny pod pierwsze wydanie - Snowbound Reveries. EP składała się z czterech utworów, różniły się od siebie bardzo, dwa były rozgrywane na gitarze akustycznej z połączeniem pianina, inne zaś na typowym zestawie rock - elektrycznej gitarze, perkusji, bass. Największy sukces spośród wszystkich utworów zyskał utwór "Snowy Ghost", który zapadł w pamięci fanów zespołu ze swoim chwytliwym tekstem. Daleko szukać nie trzeba było, po czasie do Nicholasa zgłosiło się wydarzenie - Christmas Market, perfekcyjna okazja do przedstawienia świątecznego albumu z gwiazdorską obsadą w postaci Kayes czy Elirose, ale znowu.. Czy na pewno? Koncert został szybko dogadany, bez wszelkich problemów doszło do porozumienia z.. Małym nieporozumieniem. Okazało się, że zespół ma rozegrać covery. Szansa na przedstawienie swojej nowej EP przepadła.. Finalnie udało się wynegocjować rozegranie "Snowy Ghost", lecz niedosyt dalej pozostał. Pierwsze nieprzyjemności musiały kiedyś nastąpić. Rozwijający się skład z utalentowanymi członkami nie przejdzie przecież obojętnie. Wśród innej formacji z miasta zrodził się pomysł - zaproponujmy perkusiście kochanków przejście do nas.. Cóż, normalna sprawa - przecież artyści tak samo jak zawodnicy, zmieniają drużyny, rzadziej, ale dochodzi do takich "transferów". I wszystko w porządku, lecz ten metal-core skład postanowił przejąć perkusistę za plecami reszty z loversów. Taktyka była dosyć.. Prostacka - szepty na ucho, umilanie się względem Aron'a, obiecanie wielkiej kariery, to wszystko brzmi przekonywująco.. Jednak Aron postanowił pozostać przy tej zgrai przyjaciół. Z czasem okazało się, że to była dobra decyzja, bo wspomniany - anonimowy band zaczął zyskiwać złe opinie wśród osób z środowiska. Tydzień przerwy? Nie w przypadku Rearview, na następny tydzień, 22 grudnia został zaplanowany kolejny koncert w ukochanym lokalu - Distortion, tam gdzie większość z chłopaków spędzała swój wolny czas, dorabiając na wszystkie potrzebne rzeczy i poznając wiele twarzy. No okej.. To może teraz przerwa?! NIE. Lecimy z tym dalej! Billy's Pub 29 grudnia, ostatni koncert w tym roku, mały, kameralny lokal w centrum Los Santos - ścisk wśród widowni, ledwo miejsca na scenie, prawdziwe piękno, które przypomniało im o początkach, graniu w garażach czy domach pasjonatów, którzy robili wydarzenia dla lokalnych artystów. ------------------------------------ WHAT NOW? Końcówka roku i początek następnego został przeznaczony na kręcenie klipu pod utwór - "Eating Me Up" z nadchodzącego long-playing recordu - "Where The Love Wept" Dalsze pisanie tekstu, dopracowywanie tych poprzednich, tak by pierwszy rzeczywisty long-play okazał się wielkim hitem, zwanym turning point dla nich. Co idzie za wydaniem płyty? Cała promocja. Zespół rozpoczął intensywne poszukiwanie pomieszczeń pod występy. Niektóre z nich zostały już dogadane, jak na przykład występ w rodzinnym Salt Lake City z największa salą w obecnym zestawieniu. Prawdziwa grupa zżytych przyjaciół to jednak nie tylko wspólne granie. Wielu to po prostu nie wystarcza, pragną pokazać coś w pełni należącego do tylko i wyłącznie ich, napisanego od podstaw przez nich, skomponowanego przez nich i wydanego przez nich. Tak też Aron oraz Nicholas rozpoczęli pracę nad swoimi pobocznymi projektami - "Bleeding in Stereo" od perkusisty zespołu oraz "Unknown Warranty" od wokalisty. Dylemat. Takie słowo góruje teraz na językach trójki z Loversów.. Tak, trójki - bo dylemat jest względem przyszłości Jeremy'ego Charrington'a w zespole. Gitara rytmiczna zespołu odstaje, ale nie swoimi umiejętnościami, a zaangażowaniem - częste unikanie umawianych rehearsal, brak obecności na dwóch ostatnich koncertach, jedynie budzi znak zapytania wśród reszty. W tym ciężkim okresie, gdy przyszłość 1/4 bandy jest pod właśnie tym znakiem okazuje się, że do miasta przybywa Juice Swanson. Nie jest to byle kto, urodzony w Provo.. Potrafi grać na gitarze, a na czele tego wszystkiego - występował już u boku Nicholas'a w Moody Bulb, za czasów garażowego grania w rodzinnym stanie. Na chwile obecną wiemy, że Juice będzie występował na linii frontu, wymieniając się z Jeremy w roli drugiej gitary. Czego jednak nie wiemy to na jak długo, czy "pierwsza" druga gitara z początkowego składu dalej pozostanie w Rearview Lovers? Jakie są dalsze plany po trasie? Czy zespół wyjdzie z undergroundu i zyska więcej niż lokalna sławę, ale najważniejsze.. Co przyniesie jutro? --------------
  21. **Nicholas po przesłuchaniu kawałka, dodaj go do swojej listy i dał like, wspiera swoją fankę**
  22. **Nico przesłuchał i polajkował teledysk, cieszy się, że na scenie rapu w mieście w końcu jest coś kreatywnego i fajnego**
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin