Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Zakrzok

Gracz
  • Postów

    216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zakrzok

  1. **Nicholas obejrzal i dal propsy za klip****Nicholas obejrzal i dal propsy za klip**
  2. **Nicholas jest przekonany, że Cassius dał sobie radę z rolą basisty, BO TO NORMALNE dla niego, że docelowy perkusista bardzo ŁATWO jest w stanie nauczyć sie gry na bassie i w ogóle nie zastanawia się nad jakimkolwiek problemem z tym w świecie gdzie istnieje multiinstrumentalizm u ludzi działających dzień w dzień z muzyką **
  3. @Baltek @ixenea @fylypek @Lirogon @Harlem Dzięki każdemu za nominacje, nominuje nikogo!!
  4. Hejka, proponowałbym zmniejszyć ikonki i dodać moze biznesy? 😄
  5. **Nicholas wbił i skomentował** BONJOUR CHER, CO WCZORAJ ROBILIŚCIE JAK WRÓCILIŚCIE??
  6. **Nicholas od razu wbił w utwór swojej miłości od razu po wypuszczeniu, słuchając jeszcze raz pomimo wcześniejszego dostępu, z racji oficjalnego pojawienia się na platformach, na takiej też dodał do ulubionych - przesłał dalej po znajomych.**
  7. **Nicholas wszedł w temat Farusha, zapoznał się z materiałem i zamierza dać propsy za klip**
  8. **Nicholas sprawdził klip artysty spod swojej wytwórni, spropsował klip zapewne mijając się gdzieś z Mike w siedzibie**
  9. **Nicholas z przyjemnością przesłuchał albumu jak i rozmowy w formie podcast, zostawił polubienie**
  10. **Nicholas skomentował** Pokaż nam całą kuchnie
  11. **Nicholas skomentował** Poprosze o utwór na dzisiaj
  12. **Nicholas skomentował** Pozdrawiam z roboty....
  13. **Nico przesłuchał, zostawił lajka, dodał wybrane utwory do playlisty utworów znajomych, zamierza pogadać z Zarą**
  14. 107. Sethulous i Diego OVD napadli na stację benzynową? Później nocy, z 16 na 17 maja na centrale 9-1-1 zostało nadesłane zgłoszenie o czterech mężczyznach, ubranych w garnitury, którzy dokonują napadu na jedną ze stacji benzynowych. Po niedługim czasie na miejscu zjawiły się jednostki departamentu, za równo ze strony Sheriffs Department oraz Police Department. W czasie, gdy oficerzy pokoju zjawiali się na miejscu, zauważyli oni czwórkę osób, każdy z nich był ubrany w garnitur, co zgadzało się z opisem zgłoszenia. Wybiegali oni ze sklepu, od razu kierując się w stronę pojazdu. Rozpoczęli oni swoją ucieczkę w czarnym Bufallo SX, gnając po ulicach miasta ze sporymi prędkościami. Pościg trwał około dziesięciu intensywnych minut, a zakończył się po zderzeniu pojazdu ze ścianką. Wtem rozpoczął się kolejny pościg, lecz tym razem pieszy - z pojazdu od razu po tym wybiegł jeden mężczyzna, któremu udało się uciec - jego dane są nieznane. Zaraz po nim z pojazdu wysiadł również Seth Jackson, wdając się w ucieczkę pieszą, nie trwała ona długo - został on dosyć szybko zneutralizowany. W pojeździe zostały dwie osoby, kierowca oraz jeden z pasażerów, którym udzielono pomocy medycznej. Jak się okazuje - pojazd kierował Diego Allen, undergroundowy raper, lecz również convicted felon w związku z jego wyrokiem, kiedy został skazany za Hit & Run - klasyfikowane jako Felony. Kierowca został aresztowany pod zarzutem ucieczki przed departamentem jak i nieopłacenia grzywien w związku z poprzednim zarzutem. Pomimo ucieczki pieszej, rozpoczętej przez Seth'a Jackson'a nie został on pociągnięty do odpowiedzialności. Jego czyn został zaliczony pod misdemanor w związku czym oficerzy mogą odstąpić od zatrzymania. Po udzieleniu pomocy medycznej został on wypuszczony przed jednostki departamentu miejskiego. W odpowiedzi Los Santos Police Department dowiadujemy się również, że zgłoszenie na centralne było błędne - nie doszło do żadnego napadu rabunkowego na stacje benzynową. Zostaje tylko jedno pytanie, były to głupie wybryki, nagrywanie kolejnego teledysku czy też po prostu chęć adrenaliny? To wszystko jednak nie tłumaczy głupoty, jakiej dokonały te osoby - według relacji świadków pojazd jechał przez ulice miasta z zawrotną prędkością 150km/h, co przy prostym błędzie kierowcy mogłoby spowodować śmierć niewinnego człowieka na ulicy, czy też pasażerów. Nic nie powinno tłumaczyć tego zachowania. Poniżej załączamy odpowiedzi obu biur prasowych - Sheriffs Department jak i Police Department.
  15. **Nico docenił wykonanie Jadena i Laily, zostawił po sobie lajka i miły komentarz, pobujał nieco głową do całego utworu**
  16. Zakrzok

    The Rearview Lovers

    Podsumowanie 17.04 - 19.05 | 2025 Teledysk, skład.. Jeeeezu spokój! Po dwóch spokojnych miesiącach zespół nabrał rozpędu. Okres tego miesiąca był intensywny, loversi skupili się nad kompozycją jak i teledyskiem pod ich kolejny hitowy singiel - "Heart's Last Cry", a zaraz po tym jego promocja, billboardy, reklamy, filmiki promocyjne czy nawet zwykła błaha rozmowa o tym. Odniósł on spore zainteresowanie, podchodzące pod wcześniejsze wydanie - "Eating Me Up". To dało iskrę nadziei na lepsze jutro. Oba utwory z pięknymi teledyskami to znaczy sukces zespołu z Heber City, ale.. Czy na pewno już tylko stamtąd? Przeszły czas to nie tylko tworzenie muzyki, lecz również kompletowanie składu. Po odejściu Aron'a Kovacs'a z pozycji perkusisty w pierwszej linii został zaledwie Nicholas Harmon oraz Jonas Ward, który dalej zamieszkiwał okolice Paleto Bay, odcinając się od miasta. Jak perkusista był przez długi czas, tak z gitarą rytmiczną w zespole zawsze były problemy. Przez zespół przewinęło się łącznie 5 różnych gitar - byli to; Początkowo - Jeremy Charrington, pierwotny członek składu, w którym Loversi przyjechali do Los Santos, a następnie po jego odejściu w celu dalszej nauki i przejściu na grajka studyjnego dla dodatkowego zarobku. Następnie przez line-up przewinął się Cathal Carrigan jako hired-gun, potem Juice Welch, Austin Brue finalnie zatrzymując sie na Levi Lessier @Yanke, bynajmniej na ten czas. Okazjonalnie na tej pozycji wystąpił nawet Arthur Montana! @ixenea Dopełniając wyjściową czwórkę na Valentine Day na Del Perro. Sam Nicholas nie wie, czy zespół przeżyłby znowu kolejne i kolejne rotacje na tej pozycji, mając z nią taki problem. Naturalnie trzeba było zaktualizować również pozycje brakującego perkusisty, najcięższe ogniwo do znalezienia w Los Santos. Nie było wielu chętnych, ale znalazła się jedna kobieta - pierwszy przypadek kobiety w oficjalnym line-upie loversów. Pomimo sceptycyzmu Nicholasa z tego powodu, który uważał jakoby dołączenie kobiety mogło zaburzyć wizerunek 4 młodziaków grających miłosnego rocka. Po czasie jednak przekonał się do tego, że dołączenie kobiety może wpłynąć pozytywnie na wizerunek, szczególnie po ostatnich zawirowaniach. W takich sposób na ten moment The Rearview Lovers składa się z czwórki - Nicholas Harmon, Jonas Ward, Levi Lessier oraz Gracie Welch. Trzy miesiące - tyle trwała przerwa pod tą nazwą, pomijając występ pod aliasem The Mirror Serenade. Trzy miesiące pytań wielu osób - "Kiedy zagracie, kiedy wrócicie, kiedy koncert?" - Stała tęsknota za unikalnością ich muzyki. Jak to sam Nicholas określił - Ich stylu nie da się nazwać jednym gatunkiem, starając się działać nad wieloma formami dźwięku, testując wiele przeróżnych brzmień, używając nie tylko instrumentów, ale również przeróżnych form, które mogą dać w finalnej wersji coś czym nazwie się muzykę, wszystko by dać każdemu z słuchaczy wyjątkowe uczucie. W ten sposób nadeszło w końcu planowanie nad powrotem na sceny, pomimo strachu z tym związanego. Jako ludzie zareagują, czy w ogóle przyjdą na nasze występy? Czy dalej jest nami.. Zainteresowanie? To obawy, które wciąż ciążą w głowie głównego wokalisty. To długie oczekiwanie na występ swojego ulubionego zespołu, ale tym bardziej dłuższe dla samego składu. Czas na nowy początek Ciągłe myślenie o powrocie i tej całej żądzy powrotny były bardzo silne, chcieć znowu i znowu pokazać swoją muzykę następnym osobą. Padła propozycja i nie czekała ona zbyt długo na zwrotną informacje - padło słowo Tak. The Blue Whale zaprosiła Loversów do wystąpienia na charytatywnym wydarzeniu - Crystal Waves nad wodą w Paleto Bay, a dokładnie przy Molo, przy zachodzie słońca jak i widoku płetwali. Samo przekonanie co do obecności osób na tym wydarzeniu jest kruche, wśród członków istnieje przekonanie, że ilość osób może okazać się.. Rozczarowująca? Najmniej powiedziane. Dlatego dalej trzeba było zrobić coś większego na swój oficjalny powrót. Rozważano kilka lokalizacji, ale gdzie najlepiej zagrać jak nie w viralowym przez ostatnie czasy w mieście lokalu na dachu apartamentowca - The Roof, gastronomia zbierająca wieczorami tłumy ludzi, a dodając do tego promocje i widownie zespołu? Możliwy strzał w dziesiątkę. Dogadywać się nie trzeba było długo, właściciel tego przybytku - Nicholas Hopkins już miesiące temu mógł poznać talent tego zespołu w Taco Libre, gdzie po koncercie porozmawiał z Harmonem. Szybkie dogadanie, plany, wizja występu inspirowanego słynnym koncertem jednych z idoli loversów - The Beatles na dachu jednego z budynków w Londynie. W taki sposób w niedalekim czasie będzie można zobaczyć tą grupę muzyczną w dwóch miejscach; Crystal Waves, Paleto Bay, Molo | 21:00 The Roof, Los Santos | 21:30 Czym bylibyśmy bez miłości i znajomych? Nie będzie to kłamstwo, jeśli powiemy, że był to również produktywny czas na.. Rozwijanie swoich znajomości. Po pomówieniach ze strony Emily Kim czy innych Glitterek jak i Yadiry Gwon, bez udowodnienia czegokolwiek Nicholasowi - zarzutów molestowania, zarzutów jakiekolwiek zboczenia, temat powoli odchodził na tor boczny, jednak dalej momentami uderzał w Nicholasa, szczególnie skutki całej tej chusteczkowej dramy bez wyniku. Stracenie paru przyjaciół, którzy postawili się po tej agresywnej stronie, częściowego zepsucia wizerunku Nicholasa bez żadnych dowodów - to z nim zostało. Po tym wszystkim nadszedł czas na wcześniej wspomniane rozwijanie pozostałych jak i przyszłych więzi przy okazji zwiększając swoją aktywność na mieście. Najbardziej aktywnym członkiem pozostał Nico, którego często można było spotkać w paru lokalizacjach, przez parę osób został rozpoznany, porobił parę fotek z fanami. Wziął udział między innymi w spotkaniu z Maxine Koci, gdzie porozmawiali z dobre 20 minut, poruszając nietypowe tematy. Tak samo w mniejszym czy większym składzie loversi pojawili się na takich wydarzeniach jak koncert Mike Broadhurst, Koncert Suzy i Zary w Nordic, The Blue Whale w Lucky Strike czy nawet Arona w DIV. Równie dużo czasu zostało spędzone ze znajomymi, trzymając się głównie grona paru stałych osób z dalszym poznawaniem nowych twarzy, podczas tego Nicholas dalej promował całe Rearview, mówiąc o swojej muzyce, nawiązując rozmowy, promując album jak i singiel. Ale przede wszystkim.. | | V Miłość, miłość i jeszcze raz miłość... Podczas gdy wszystko wraca na poprawne tory i jest tendencja wzrostowa to musi odbić się również na życiu miłosnym. W taki sposób parę miesięcy po stracie swojej ówczesnej dziewczyny przez samobójstwo, Nicholas odnalazł promień nadziei w kobiecie o całkowicie innym charakterze. Przechadzając się uliczkami usłyszał próbę lokalnego zespołu w jednym z garaży, a będąc ekstrawertykiem nie zastanawiał się długo nad zapukaniem. W taki sposób poznał Maysaa Spencer, Jetta oraz Ezrę. Spędził z nimi próbę rozmawiając o muzyce i oczywiście słuchając ich rehearsal'a. To wszystko było początkiem dla historii relacji Nicholas-Maysaa. Jedno spotkanie, drugie spotkanie.. I o boże.. To było coś - Cała charyzma, pozytywizm - HUMOR bardzo zbliżony do Nicholasa dało wyjątkowe połączenie między tą dwójką. Nie tylko wspólna miłość do muzyki, ale również wielu współdzielonych tematów. Sama Gracie eksploruje teraz swoje mozliwości, próbując znaleźć tego jedynego. Co do Jonasa - jego sytuacja stoi w miejscu, postanowił odejść od jakiejkolwiek pogoni za miłością, dalej czując olbrzymi ból z powodu zdrady dokonanej przez Arona. Swoje emocje wylewa na setki kartek i tekstów, które prawdopodobnie nigdy nie ujrzą światła dnia. A.. Obecnie? Szykowanie się pod koncerty, próby i przede wszystkim promocja, żeby nadchodzące 1 czerwca w THE ROOF wydarzenie przyniosło jak najwięcej osób. W wielu biznesach na terenie miasta można zauważyć już wiszące plakaty związane z tym wydarzeniem, a niedługo także billboardy jak i promocje w socialach oraz mediach. Organizacja dalszych ruchów, praca nad nowymi kawałkami i przede wszystkim planowanie pierwszego Tour po zachodnim wybrzeżu. Standardowo.. Zostaje stałe - jedno pytanie.. Co przyniesie jutro?
  17. **Nicholas pomimo prywatnych odczuć podszedł do utworów z dystansem, jednak po czasie jego głowa sama zaczęła bujać się w lewo i prawo, a on zaczął krzyczeć na cały dom JAK SZCZĘŚLIWYM BYC W SANTOS. Finalnie samemu zakupił około 10 winyli, utwór dodał do emoji serduszka na Spotify i zostawił pozytywny komentarz z oficjalnego konta The Rearview Lovers "Byłem tutaj od początku, proszę to zapamietać"**
  18. **Nicholas przesluchal w garazu na full glosnik, bardzo spodobaly mu sie lyrics, zostawil po sobie mily komentarz i lajkacza**
  19. **Nicholas przejrzał materiał Deli, wybrane piosenki dodał do playlisty, zarzucił lajka.**
  20. **Nicholas zostawił lajka i docenił w komentarzu za fajny klip**
  21. Zakrzok

    The Rearview Lovers

    Podsumowanie 17.02 - 16.04 | 2025 Okres tych dwóch miesięcy minął dla zespołu spokojnie, po wszystkich zawirowaniach z głównym line-upem. Loversi znacznie zmniejszyli aktywność w social-mediach, publikując głównie nic nieznaczące/zabawne zdjęcia, czy też odnośniki do utworów ze swojego long-playa. Nicholas dalej odczuwał skutki całej dramy związanej ze sobą, powstały dwa obozy.. Te, które dalej uważają, że Nico potraktował temat po łebkach i dalej występował po takiej tragedii, i tych, którzy zgadzają się z jego spojrzeniem na całą sprawę jak i tłumaczenia. Powstało tez wiele spekulacji na temat osób związanych z dramą, takich jak Yadira Gwon, Aron Kovacs czy Emily Kim, które nie stawiają ich w dobrym świetle. Sam Harmon do sprawy postanowił już się nie odnosić, działając już dalej jedynie muzycznie. Jak wiadomo, gdyby każdy z chłopaków nie był solowymi artystami od początku, to nigdy nie powstałoby ugrupowanie, dlatego postanowili oni wrócić do tego, od czego to wszystko się zaczęło i popracować nad solowymi produkcjami - To był moment dla każdego z osobna, każdy z nich chciał po tak ciężkiej sprawie skupić się na sobie, robiąc przerwę od muzyki - tak też powstały trzy utwory. Nicholas Harmon(Buried Sleeper) - Fading, Lost Dreams, Jonas Ward - The Pull. Wokalista zespołu postanowił zorganizować mały i przytulny akustyczny koncert w Paleto Bay, w małej karczmie żyda. Na wydarzeniu poza nim zagrały takie osoby jak Jonas Ward czy Suzanna Zabadevya @Zazi, a na miejscu pojawiło się około czterdziestu osób, które skorzystały z gościnności przemiłego właściciela tego domostwa, popijając jego alkoholu przy okazji słuchania spokojnych utworów wszystkich wykonawców. Podczas tego wystąpienia Nicholas i Jonas zagrali jeden utwór, który nie był wypuszczony - Nie nazwali go żadnym tytułem, po prostu zaczęli grać, a każdy, kto miał pojęcie w temacie i był na miejscu mógł jawnie stwierdzić, że jest skierowany w stronę Arona Kovacsa - byłego członka. Pomimo przejścia w ciszę i wszystkim przeciwności losu, chłopaki nie poddali się, lecz postanowili zmienić nieco styl działania. Jonas w celu poprawy swojego zdrowia psychicznego po zdradzie od swojego bliskiego przyjaciela Arona postanowił zamknąć się na jakiś czas w zakupionej przez niego chatce wśród gór. Tam zaczął pisać na fazie swojego stanu nowe teksty do utworów, żyjąc w spokoju i ciszy. Z drugiej ręki - Nicholas został w mieście, dalej wychodząc do ludzi i swoich pozostałych znajomych, brał udział w kilku imprezach. To wtedy też zrodził się pomysł nowej formacji, wąsaty ruszył w poszukiwaniu nowego perkusisty jak i od długiego czasu szukanej gitary rytmicznej, tak też przez zespół przewinęło się w krótkim okresie czasu parę osób, w tym Gracie Welch oraz Austin Brue. To ta dwójka została spośród wszystkich dłużej, tworząc nowy side-project Nicholasa pod nazwą Mirror Serenade. Zagrali pod taką nazwą jeden koncert na Hippie Party w Ocean's Bounty Bar. Na tym nie zaprzestano - krótko po tym występie pojawił się na social mediach krótki materiał, publikujący kawałek nadchodzącego utworu razem z teledyskiem - nie została podana jego nazwa, tak samo jak i część tekstu, zawarty w tym "snippecie" fragment zawiera jedynie instrumenty. Jak wiadomo, co publicznie mówił ludziom Nicholas, prace nad teledyskiem ciągle trwają, mówi się o jeszcze lepszym teledysku niż Eating Me Up. Ten moment wyciszenia jednak nie znaczył totalnego zapomnienia o istnieniu zespołu - zostali oni kilka razy poruszeni; - Wspomnienie na live Fehu Skarsgard o trzech wschodzących bandach w mieście - Wzmianka o Rearview Lovers w podsumowaniu marca 2025 w Let's Get Heavy - Wzmianka o Rearview Lovers, Jonasie i Nicholasie w wywiadzie LGH z Aimee Levine I najważniejsze pytanie.. Co przyniesie jutro? 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin