Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

dixoniak1

Premium Gold
  • Postów

    678
  • Rejestracja

  • Wygrane w rankingu

    29

Treść opublikowana przez dixoniak1

  1. pozdro od Calaveras ;)
  2. Event: Poboczne wątki Paradise Island 2025 Strefa: Cywilna Kiedy: 24.10.2025 Wykonanie: @dixoniak7, @Mixer, @San, @XAngel2K, @Qaczi. Wraz z oznaczonymi wyżej członkami Event-Teamu rozegraliśmy ochraniarzy na lotnisku rozgrywając dokładne prześwietlenia lub ewentualne przeszukania bagaży podręcznych. Każdy musiał przejść przez zgodne z prawem USA procedury aby dostać się dalej na bramkę lotniskową. W późniejszym czasie wcieliłem się w ochroniarza imprezy na wyspie, jednak gra polegała na zaczepianiu i nakręcaniu gry imprezowiczom. Postać miała bardzo luźne podejście i bardziej pomagała imprezowemu towarzystwu niż je rozganiała. Tutaj chciałbym zamieścić podziękowania dla @Pavlo za wspólne rozkręcenie gry i atmosferę dzięki której dusiłem się ze śmiechu. Późniejszym czasem wcieliliśmy się wraz z @Qaczi. w animatorów i oprowadzaliśmy turystów po wyspie. Wyścigi na crossach, pływania jachtem i nurkowanie to zaledwie kilka rzeczy, które robiliśmy. Również chciałbym przekazać podziękowania dla @Bogdan. za niezłą wczutkę!
  3. Cześć, @mckozi22 nadal nie dostałem informacji na rzekome wypisywanie OOC ze strony moich graczy, także tę kwestię uważam za zwyczajne pomówienie i celową prowokacje pod skargą. Jeżeli o czymś wspominasz to proszę - umieszczaj dowody, bo w tym przypadku kończy się jedynie na samym gadaniu głupot w które postronni gracze mogą uwierzyć, a to źle działa na wizerunek serwera.
  4. Cześć. Wypowiadam się tutaj jako lider organizacji, bo skarga jest na gracza, który gra aktywnie pod moim panelem. Sprawa dotycząca postaci koziego była na blacie opiekunów sektora przestępczego, logi z gry były u nich na blacie. Opiekunowie wydając swoją odpowiedź musieli dokładnie zweryfikować te logi, więc przy zapoznaniu się z sytuacją nie dali żadnej kary dla postaci Oliwiera. Gdyby miało tutaj miejsce MG lub łączenie postaci z naszej strony to na pewno Marcin lub ktokolwiek inny nadałby dla nas karę. Logi były dawno przedstawione, a kary do dzisiaj nie ma, więc uważam sprawę za dawno załatwioną. Tak, Oliwier wszedł na discord którego jestem właścicielem, jednak ten discord w żadnym stopniu nie jest powiązany z Vibe, więc mógł Ci powiedzieć tam dosłownie co mu się podoba. Cokolwiek Ci powiedział ja jako właściciel tego discorda mam to głęboko w poważaniu. :) Nic mi na ten temat nie wiadomo, nigdy nikt z moich graczy nie wypisywał w taki sposób do kogokolwiek na serwerze. Jeżeli takie coś miało faktycznie miejsce to oczywiście nie jest to w porządku, także przedstaw mi na PW lub tutaj dowody, a ja od razu się tym zajmę. Jednak mocno powątpiewam w to, żeby taka sytuacja miała miejsce. Dodatkowo rozpowiadasz wieści, że ponoć @Qaczi. chce mi zamknąć organizację przez taka sytuację. Zanim kogoś pomówisz to zastanów się w jakiej on w ogóle działa strefie, a później rzucaj farmazon po discordach. Jeżeli będę tutaj jeszcze potrzebny to bardzo proszę o ping. Pozdro.
  5. Przyjmiemy jeszcze z 3 osoby do organizacji, jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam na discorda HP. https://discord.gg/phQyuF4wFB
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin