Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

#HELP_ORPHANAGE - charity tunes


hoodbyair

Rekomendowane odpowiedzi

unknown.png

**Późnym, wtorkowym wieczorem (17.05) na kanale vibeTube GENERATION A oraz na portalach streamingowych rapera MEMPHIS6 (tj. Spotify, Tidal) pojawił się niezapowiedziany utwór - konkretnie freestyle od rapera. Projekt z dniem siedemnastym maja rozpoczął Stanową akcję charytatywną #HELP_ORPHANAGE ,która nawołuje do wpłacania pieniędzy, dostarczenia ubrań, zabawek czy rzeczy codziennego użytku na rzecz sierocińców w Stanie San Andreas. Do samego uczestnictwa może przystąpić każdy - jak wspomina raper, w walce z problemami potrzebne są dobre serca, nie ważne czy sportowiec, raper czy piosenkarka. Zarobione pieniądze zostaną przekazane na remont sierocińca w Los Santos. Raper nominował do kolejnej rundy, CARMELLA B MOB SCORP, Tzilla Grossi. W opisie pod materiałem jest załącznik do prowadzonej zbiórki.**

@MarceI@bajto ttc@Boxidro

 

Spoiler

[Verse 1; memphis6]
Znowu robie projekt
Chce złączyć ludzi nie ważne kim są
Chce czegoś dobrego dla małych dzieci
Kiedyś byłem taki sam
Leci kolejny przelew, doskonale mnie znasz
Nigdy nikomu tego nie odmówiłem
Udział może wziąć każdy
[Pre-Chorus: memphis6]
Wszyscy w projekcie jak fam
Chce aby te dzieciaki spełniły swoją chance
One wiedzą, że dla nich jesteśmy legend

[Verse 2: memphis6]
Nie patrz na mnie obojętnie
Odpuść na mnie hejt, znowu robie wiele dobrego
Nie chce kupić sobie fame
Odpuść sobie durniu ćpanie, wpłać tą gotówkę na konto
Takich jak my nie ma nawet garstki na tym świecie
Te dzieciaki mogą nie widzieć słońca, nie chce aby był to ich end.
[Pre-Chorus: memphis6]
Wszyscy w projekcie jak fam
Chce aby te dzieciaki spełniły swoją chance
One wiedzą, że dla nich jesteśmy legend
 

 

Spoiler

Stricte z rzeczy Out of Character; organizuje event jako opiekun branży w którym wziąć udział może tak naprawdę każdy. Nie chce z eventem zamknąć się do tylko grona raperów, ale także do dziennikarzy, modelek, piosenkarzy czy nawet do osób z rządu. Chce stworzyć takim materiałem coś wspólnego do grania i zjednoczyć różne charaktery i sektory do wspólnej gry. Pieniądze wpłacajcie na /datek i podrzucajcie screena. To nie żaden scam, ale nie chce zbierać pieniędzy na konto bankowe. Później finalnie podsumuje ile pieniędzy udało nam się uzbierać etc. 

Temat zostaje otwarty, osoby nominowane ODPOWIADAJA W TYM TEMACIE i wrzucają tutaj swoje single a osoby zainteresowane i nienominowane mogą wpłacać pieniądze na datek i narracją typu xyz bierze udział w akcji charytatywnej i wpłacił pieniądze na zbiórkę umieszczać tutaj screena pod tematem.

Zapraszam do wspólnej gry i zaznaczam, że akcje napędzimy również w sposób IC.

 

datek3.png

 

cash-dani-leigh.gif

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Wczesnym popołudniem, w środę (18.05) ukazał się materiał od Carmella B (Kulture De Betances), który jest nagrany w gorszej jakości, niż wcześniejsze materiały artystki. Dla cwanych poszukiwaczy internetu, mogą oni znaleźć darmowy bit muzyczny, który został wykorzystany przez piosenkarkę. Dodatkowo piosenka ma wykupioną grafikę, o której jest informacja w opisie - po wejściu w link wyświetlają się przeróżne zbiórki. artyści, którzy zamierzają korzystać ze strony, wspierają artystów (malarzy i artystów ulicznych) za skromną opłatą. Carmella w utworze brzmi dosyć naturalnie - bez zbędnych autotune (jest to wręcz podkład + jej głos). W utworze zwierzyła się z przeszłości, braku akceptacji jak i chęci pomocy tym, którzy zaczynali jak ona. Nie obyło się bez spicy tekstów, gdzie wplotła Conan Finch, MOB PRINCE & CHA$E. Na samym końcu filmu wyświetlają się nominacje artystki (tj. CONAN FINCH, MOB PRINCE, CHA$E, KELLY LOVE & FELIPE SANCHEZ + ROSEMARY PONDS & SEMION AFANSYEV) + DIDDY /  Kulture przypomina, że w 'zabawie' i zbiórce udział może wziąć każdy, bez ograniczeń rasowych, kulturowych orientacji czy zawodu, który wykonujesz. **

@ElderGoose @suro @nstkkkk @Madeleine @zozim @KUBV @rusek @chief franz

unknown.png

Spoiler

[Intro]
Słuchajcie..

[Verse 1]
Otworzyłam wcześnie oczy (Woo)
Wstałam z łóżka, pokręciłam się
Na li' zalogowałam się
Oszalałam widząc nominację
Weszłam do studio i odpłynęłam
Zostałam całkowicie sama
24/7, burza mózgów
Pomyślałam o tych dzieciakach
Potrzebują pomocy, ja tego nie dostałam, yeah, uh
Zabrałam Conana w trip przyjemności
MOB PRINCE i CHA$E zazdrości
Co z tego, skoro musicie być nominowani
Wierzę, wierzę, wierzę, wierzę, wierzę, wierzę, wierzę, wierzę w to
Wierzę, że wspólnie uzbieramy ogromną sumę

[Chorus]
PRAGNĘ.. POMÓC..
Mało czasu, zróbcie to, dla dzieciaków
Nie śpię, chcę z Wami zrobić coś dobrego
Nie śpię, chcę pomóc tym dzieciakom z Wami (Wami)
PRAGNĘ.. POMÓC..
Mało czasu, zróbcie to, dla dzieciaków
Nareszcie, promień nadziei
Wspólnie.. możemy wszystko, uh, uh

[Verse 2]
Uh, uh, uh, uh
Nie spodziewałam się tego
Uh, uh, uh, uh
Mocno potrzebowałam tego
Sama byłam na dnie, chciałam ze sobą skończyć
Kwiaty i drzewa, było blisko upadku
Wyciągnięto dłoń, którą złapałam
Stałam się pewniejsza, silniejsza
Tak dużo czuję gdy nad muzyką pracuję..
Po prostu pragnę pomóc!
Zrobiłam to, Ty też możesz to zrobić..

[Chorus]
PRAGNĘ.. POMÓC..
Mało czasu, zróbcie to, dla dzieciaków
Nie śpię, chcę z Wami zrobić coś dobrego
Nie śpię, chcę pomóc tym dzieciakom z Wami (Wami)
PRAGNĘ.. POMÓC..
Mało czasu, zróbcie to, dla dzieciaków
Nareszcie, promień nadziei
Wspólnie.. możemy wszystko, uh, uh

[Bridge]
Możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc
Możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc
Możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc, możemy pomóc
Yeah

[Chorus]
PRAGNĘ.. POMÓC..
Mało czasu, zróbcie to, dla dzieciaków
Nie śpię, chcę z Wami zrobić coś dobrego
Nie śpię, chcę pomóc tym dzieciakom z Wami (Wami)
PRAGNĘ.. POMÓC..
Mało czasu, zróbcie to, dla dzieciaków
Nareszcie, promień nadziei
Wspólnie.. możemy wszystko, uh, uh

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nicholas Conell w trakcie realizowanego na żywo Night American Discussions dowiedział się od realizatora, że został nominowany przez Rosemary Ponds w #HELP_ORPHANAGE. Ogłosił, że ma zamiar przekazać sto tysięcy dolarów na cele statutowe sierocińca w Los Santos, dość wyraźnie dając znać, że wokalne zdolności raczej za nim nie przemawiają. Co więcej nominował on także swojego gościa Nathana Hawka @BartusP, Tori Ramirez @Krejzi oraz NEMESIS @hashcakes.  **

 

 

Edytowane przez Girion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Astrid Yermanov także dołączyła się do akcji #HELP_ORPHANGE, przygotowując w zaciszu domu letniskowego na Hawajach krótki kawałek rapowy. Do utworu został wykorzystany darmowy bit, a jakość dzwięku była dość niskiej jakości poprzez marne zdolności wokalne polityk słabego wejścia w rytm, jak i taniego mikrofon wykorzystanego do utworu. Przy okazji wpłaciła na akcję sumę 100.000$ dolarów i nominowała kolejne osoby do wyzwania. Tymi osobami były: CEO Holdingu Crown, Lucille Ferreira (@anti), CEO Rady Nadzorczej Hrabstwa, Roger Kelly (@Leśniczy Wilku), znajomą psycholog Sherry Whitlock(@PareN) oraz mąż polityk Vitaliy Yermanov (@wiechu)**

Spoiler

[VERSE 1]

Hej,  pokażę ze mnie nie jest totalny snob

Dostałam nominacje od Rosemary z Daily Globe

Chodziła długo za mną łatka

Że nudna ze mnie Demokratka

Naszła w głowie myśl: pora to zmienić

Zarapuje,nie będę się lenić

Dziś to jest sprawa ważniejsza od polityki;

Wpłacajmy pieniądze na smyki

Pomagajmy dzieciom z sierocińca

By zyskały trochę dzieciństwa

To koniec mojego rapu, tekstu jest mało

Dołączajcie do akcji – dawajcie, śmiało

 

datek.PNG.037b89a526cafc0b40840f2bdb9e8902.PNG

 

Edytowane przez styfix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Nathan Hawk w trakcie udziału na żywo Night American Discussions został nominowany przez Nicholasa Conella w #HELP_ORPHANAGE. Za pomocą social mediów ogłosił, że ma zamiar przekazać sto tysięcy dolarów na cele statutowe sierocińca w Los Santos. Co więcej nominował on także CEO Fundacji założonej przez siebie Kelly Velez @Madeleineoraz zawodnika MMA Felipe Sancheza @zozim  **

https://li.v-rp.pl/posts/66907

 

qMZDjlk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Vitaliy Yermanov otrzymując wiadomość od swojej żony Astrid Nillson postanowił wziąć udział w akcji #HELP_ORPHANAGE, wysyłając przelew w wysokości $50.000 na jeden z sierocińców. Wygrzebał on pewien amatorski numer kiedy X lat temu nagrał w czasach szkolnych. Na końcu przemówił oraz zachęcił więcej osób do pomocy. Nominował on Gregory Russell ( @Lee) Russell Hayes ( @antek.) oraz Joshua Moore ( @ToJestLewy)**

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dalla Daji dołączyła do Challenge'u, tworząc COVER bardzo dobrze znanej piosenki. Utwór ma za zadanie wesprzeć dzieci, ale i nie tylko. Owy track ma przypomnieć ludziom o odnalezieniu w sobie motywacji i by żaden z nich nie bał się podjęcia działań, które wydają mu się nierealne, zeby część z nich odnalazła w sobie dobro i nie kierowała się tylko pieniędzmi, bo istnieje jeszcze coś takiego jak uczucie, które w dniu dzisiejszym coraz bardziej zanika.**
 


Żeby nie było, że leń to wrzucam też TEKST;
 

Spoiler

Spójrz
Jeśli masz
Jeden strzał
Jedną szanse
Żeby osiągnąć to czego chciałeś
Jeden moment
Odważysz się?
Czy odpuścisz...


Po matce zdjęcie, brak ojca to nieszczęście
Nikt przecież nie mówił że będzie, w życiu pięknie
Jest nerwowo - ale chwilowo, to jak walka z czasem
Musisz to przeżyć -  dlatego dziś wszyscy razem
Okaż wsparcie, przyda się każde, mam rację?
Nie jesteś samotny, bo ja razem z Tobą walczę 
Miej w sobie wiare, tak jak Ty ciągle marze
Niech się śmieją, marzeń nigdy nam nie wezmą
To powrót do rzeczywistości, oh mocno zaboli
Oh, wkońcu zagoisz rany
Nie bój się złapać dłoni,
Tej wyciągniętej dłoni
Myśli smutku i złości
Młodzi są do nich skłonni
Każdy dzień to prysznic chłodny
Każdy czasem potrzebuje pomocy
Z czasem wkońcu się ułoży
Schody zaczynają się jak, dasz sobie wejść do głowy
Razem damy rade, bądź gotowy
Że łatwo nie będzie, ale poprowadze Cię
Razem...


Zatrać się w muzyce, ten moment
Chwyć w dłonie to sporo osiągniesz, nie puszczaj
Masz tylko jeden strzał, żebyś miał co byś w życiu chciał
To jednorazowa oferta, nie możesz się poddać

Zatrać się w muzyce, ten moment
Chwyć w dłonie to sporo osiągniesz, nie puszczaj
Masz tylko jeden strzał, żebyś miał co byś w życiu chciał
To jednorazowa oferta, nie możesz się poddać


Jeśli masz chwile, wykorzystaj ją to może być bilet 
Nie jesteś sam no bo razem - tworzymy siłe
Jestem tu obok, pójdę z tobą też miałam gorsze chwile 
Bez wstydu, pozwólmy sobie pomóc
Razem ze sobą, nie chcemy więcej chłodu
Dzieci biedy i rozbitych domów 
Bez matek, zostawieni przez ojców
Coraz więcej ludzi myśli przez portfel
Tu chodzi o uczucia - nie forse
Od większości z was kurwa wieje chłodem
Jak ma się dziecko wychować poza domem
Ukryty płacz dziecka spływa w deszczu kropel
Nikogo nie moralizuje, tylko żebyś zdał sobie sprawe
Jesli masz serce dobre, to dobrze trzymaj tak dalej
Masz moje wsparcie
To w ważnej sprawie
Kolejna strata dziecka, pytającego;
Mamo, powiedz gdzie jest tata. (XDD)


Zatrać się w muzyce, ten moment
Chwyć w dłonie to sporo osiągniesz, nie puszczaj
Masz tylko jeden strzał, żebyś miał co byś w życiu chciał
To jednorazowa oferta, nie możesz się poddać

Zatrać się w muzyce, ten moment
Chwyć w dłonie to sporo osiągniesz, nie puszczaj
Masz tylko jeden strzał, żebyś miał co byś w życiu chciał
To jednorazowa oferta, nie możesz się poddać

 

 

Edytowane przez suro

"Spójrz na siebie chłopcze, wyglądasz jak żołnierz, byli tu tacy jak Ty, na takich się robi pieniądze."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Niedługim czasie na światło dzienne wyszło wyprodukowane w studyjnych warunkach utwór w wersji zremixowanego coveru z dwóch innych nut z własnym tekstem. Wokalnie można zauważyć mocno podboostowany głos autotunem i innymi narzędziami polepszającymi głos ładnie wkomponujący się w styl samego bitu ((bo nie znalazłem niestety lepszego wokalu pod ten właśnie remix, sr)). Cały utwór jest poświęcony całej inicjatywie na początku, jak i na końcu widać zdjęcie przelewu z osobistego konta L. Ferreira, gdzie sama kobieta postanowiła wyłożyć milion dolarów na całą akcje. Poza tym podczas całego utworu można zauważyć zdjęcie, gdzie jest widoczna realna reklama całej inicjatywy na największym drapaczu chmur w Los Santos mianowicie Maze Bank Tower. Napis #HELP_ORPHANAGE pojawia się codziennie od 20 na szczycie w wersji holograficznego narzutu na nawierzchnie drapacza. Na koniec nominowani zostali Ayumi Amaya @Ksunix i dwa dinozaury z sceny Los Santos Protais Wright @thelordzibi i Raven Lockheart @CoolNickname
 

Tekst poniżej wraz z adnotacjami (będące umiejscowione przez osoby trzecie), które powstały niedługo po opublikowaniu całego utworu.

Spoiler

[Verse 1]
Próbuje zaśpiewać pierwszy raz
I nie ostatni raz, obdarzyć swoją pomocą, zakrzątać w sercach dobro
Może pokaże tym, jak czynić dobre uczynki, może 

Wyśpiewam drogę do melodyjnej hipnozy niesienia pomocy
Nie musisz nawet wychodzić z domu
Wystarczy wpłacić na dzieciaki, tak jak ja, tak jak inni

[Pre-Chorus] 
Rozejrzyj się i...
Spójrz jak to miasto upadłych aniołów gnije (Oh)  (1)
Nie pozwólmy na to niesiąc pomoc, wspólnie, zróbmy to (Oh) (1)
Pokażmy, jak pomagać stając się lepsi (1)

[Chorus]
Stwórzmy lepsze jutro, ooh, wskażmy dobry tor
By pomagać, by nieść pomoc rozświetlając nasze dziedzictwo (2)
Stwórzmy lepsze jutro, ooh, wznieśmy się naprawiając to co złe (3)
Oh, wyzwalając smród zgnilizny tego miasta, pokazując na co nas stać (3) 

[Verse 2]
Żyjemy tak krótko (4)
Żyjemy pokusami, których inni mogą tylko pomarzyć (4)
A, do grobu i tak nic nie zabierzemy więęc zadbajmy o nasze skarby, o-o-oh (4)

[Pre-Chorus]
Rozejrzyj się i... 
Spójrz jak to miasto upadłych aniołów gnije (Oh) (1)
Nie pozwólmy na to niesiąc pomoc, wspólnie, zróbmy to (Oh) (1)
Pokażmy, jak pomagać stając się lepsi (1)

[Chorus]
Stwórzmy lepsze jutro, ooh, wskażmy dobry tor
By pomagać, by nieść pomoc rozświetlając nasze dziedzictwo (2)
Stwórzmy lepsze jutro, ooh, wznieśmy się naprawiając to co złe (3)
Oh, wyzwalając smród zgnilizny tego miasta, pokazując na co nas stać (3) 

(1) Metaforyczny zwrot autora chcący ukazać, jak często ludzie zatracają ludzkie intencje i idą za pokusasmi, które niesie to miasto. Bardzo dobrym przykładem i nawiązanie może być świat gwiazd, gdzie miasto upadłych aniołów jest ich stolicą, a ich byt pokazuje jedynie pokusy i skandale, które nie są prawidłowymi wzorcami do naśladowania, a często to oni kształcacą najmłodsze i teraźniejsze pokolenia.

W dalszym ciągu autor daje do zrozumienia, by zaprzestać kierunku w jakim idzie to wszystko i zacząć pomagać, stając się otwarci na niesienie pomocy naprawiając pewne błędy, które rodzą się w tym mieście - robiąc to wspólnie na przykładzie przyłączenia się do samej akcji. 

(2) Nie od dziś wiadomo, że każde nowe pokolenie kultywuje pewne kultury i tradycje, często, by tak było - najstarsi muszą o to zadbać. Autor nawołuje tym samym do tego, by pomagając sierocincom, tak naprawdę dbamy o swoją przyszłość i zapamiętanie. Kultur, tradycji, historii. 

(3) Metafora nawiazująca do (1). Upadły Anioł jest określanym czymś złym, często nawiazując do demonów czy samego diabła. Autor tym samym chce, by "wznieść się" pomagając innym, co można uznać, jako nawiązanie do tego, że każdy ma prawo popełnić błąd ale ważne, by je naprawić i nie stać się tym złym zatracając się w gniliźnie tego miasta, wznosząc się w góre, tam skąd Anioł upadł.

(4) Żyjemy w czasach, gdzie konsupcjonizm jest czymś, co napotkamym na każdym kroku. Wiele osób zatraca się w nim i wywyższa to nad ważniejszymi wartościami w życiu. Autor jasno stwierdził, że kiedyś i tak każdy umrze pozostawiając po sobie spuścizne i nie weźmie do grobu wszystkich zakupionych rzeczy za życia. 
Metaforą do tego jest, by zamiast zakrzątać się w konsumpcjonizmie, lepiej zainwestować i zadbać o swoje skarby (gra słów - skarb / dzieci), którzy w przyszłości będą kolepką cywilizacyjnej spuścizny po nas i lepiej zapewnić przyszłym pokoleniu dobrobyt wpając pewne wartości, które mają ważną wartość w cywilizyjnym bycie i historii, która może po nas zostać.
 
 

 

pU8gqaz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Conan Finch finalnie zareagował na swoją nominację od Carmelli B, wrzucając na swój kanał v-Tube filmik zatytułowany "#HELP_ORHANGE - CONAN'S RESPONSE". Artysta wpłacił 200 tysięcy dolarów amerykańskich na zbiórkę, oraz nominował kilka mniej, bądź bardziej znanych person; Blake Rawlings, Uriel Wire, Maisie LAVO Lavoie.**

((NAPISY YT))

@Necro @artvr @shinobi @MarceI

 

Spoiler

spacer.png

 

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kelly Velez udostępniła post na LifeInvader dotyczący dobroczynnej zbiórki. Podziękowała Memphis Tavares za ten piękny gest. Kobieta jednocześnie ogłosiła, że została mianowana na CEO nowopowstałej fundacji WE SUPPORT, której założycielem jest Nathan Hawk. Na zbiórkę przekazała $200,000**

unknown.png

Spoiler

unknown.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

** Protais Wright alias Pro Tais alias taisthareaper, pewnie ku zdziwieniu show businessu odpowiedział na nominację Lucille ( @anti), publikując w ten sposób pierwszy solowy materiał od lipca 2021. Ostatnie miesiące raper udzielał się tylko gościnnie.

** Artysta nie byłby sobą, gdyby zrobił to w zwykły sposób, znowu dał lekki performance. Zapodał dwa tracki z krótkim wideo z studio session. Pierwszy track jest krótki, dotyczy jego artystycznego alter ego - żniwiarza, którego znają wtajemniczeni w starą branżę rozrywkową Los Santos, a drugi kawałek to utwór pełnowymiarowy, spokojny i rytmiczny.

** Do 40 sekundy rapuje taisthareaper, czyli żniwiarz. Jest to agresywna bragga, skupiona na liryce, żniwiarz obraża innych. Później nagle dźwięk się urywa i pojawia się gadka Protaisa, który "przeprasza" za swoje alter ego. Od 45 sekundy melodia się zmienia, leci nowy utwór. Tematyka jest spokojna, mówi o nocnym życiu i miłości w głównej mierze. Od 2:09 zaczynają na ekranie pojawiać się zdjęcia - niektóre młodsze - np. z ostatnich wakacji, a niektóre stare, np. z listopada 2020. Swojego rodzaju wspominka rapera. W 4:30 kończy się utwór. Protais zaczyna swoją gadkę, mówi m.in. do Lucille, która do zanominowała, wspomina stare czasy, mówi o akcji, nominuje Da KayKay ( @Patixia) oraz Azumi ( @trendsetter) - żonę Raven Lockheart. Wspomina także o córce swojej i modelki Tiary Chibandy.

 

 

** tekst

[taisthareaper: track 1, verse 1]
wsadź sobie w pizde nagrody, dziwko
ja stawiam kurwom groby szybko
bo od pierwszych stawianych tu linii
oni łapią tu za liny, a nikt mnie nawet nie winił
nie byłem gangsterem ani nie byłem raperem, bo wstyd
bo jak widzę raperów to do wypunktowania szmat szereg, mają po speedzie spływ
nie byłem piosenkarzem, choć śpiewam jak abel
może tylko byłem demonem, bo na ramieniu był diabeł
ale nie wiem kim byłem, bo jestem nie do wpierdolenia w ramy
oni zamiast robić muzykę to robią reklamy
ale cudzych marek, bo nie wiedzą jak dbać o swój pr
moja sztuka miała takie wpływy, że do teraz nie mija

[pro tais]

Wybaczcie za żniwiarza. Nie chciałem go tutaj wpuszczać.
Wiecie, że czasem nad nim nie panuję. Nie chcę żeby
kogoś teraz ranił, fo real.
 

[pro tais: track 2: chorus]
niektóre noce, w niektóre noce piję za dużo
i palę tak samo, bo kiedyś to wszystko zburzą
w niektóre noce zabijam umysł, żeby serce mogło żyć
i zaliczam lot, latam wśród gwiazd, nie ważny jest zjazd
a potem, gdy się budzę to o tym zapominam i robię to jeszcze raz
niektóre noce, w niektóre noce piję za dużo
i palę tak samo, bo kiedyś to wszystko zburzą
w niektóre noce prawie się zabijam, żebym poczuł, ze żyję
i zaliczam lot, latam wśród gwiazd, nie ważny jest zjazd
a potem, gdy się budzę to o tym zapominam i robię to jeszcze raz

[pro tais: track 2: verse 1]
jestem szalony, ciągle potrzebuje trofeów
tylko pieniądze nakarmią dzieciaki, swoje życie wykreuj
23 na plecach jak jordan, wtedy zostałem miliarderem
i już tego nie oddam, nie będziesz lepszy, bo wchodzisz w moją ere
moje żagle latają na lewo i prawo, znów na pograniczu
spokój i chaos, moja muzyka to moja terapia z milionami widzów
wiem czemu mnie kochają i nie wiem czemu mnie kochają
a czas nie daje mi czasu, jeszcze nie dawno machałem flarą

[pro tais: track 2: verse 2]
wbiłem wszystkie szpilki w mapę i brakło mi ich, by wbić tą szczególną w twoje serce jak amor
i może dlatego teraz stoisz za bramą
ale lubie zacierać granice
może dlatego, że nawet ich nie widze
nic się nie liczy, więc burzę fasady
to gambling, daję ci wszystko, stawiam ciężkie zakłady
jak odejdziesz to nie zapłaczę na jedwabiu, a na bruku


[pro tais: track 2: verse 3]
wysyłam po ciebie rarri, nie ubera
nie żebym się chwalił, zapraszam na seans
sorry biggie ale nie miałeś racji, nie żebym cię winił
apartament na ostatnim piętrze, w końcu skys not the limit
jebać dramaty, zniszczyłbym świat gdybyś się zlękła
drip lodowaty, więc daj troche ciepła
bo na ulicach mają tylko swój heat
a mnie to gówno nie obchodzi, bo tutaj kręce swój sznyt
mają swój heat ale to nie miami
ale mam wyjebane, gdy znów trzaskam się kieliszkami
baw się dobrze, bo przepłacam znów za driny
tylko moja main bitch zna moje piny

[pro tais]

Yo. Lucille, dzięki za nominację. Nie spodziewałem się. 
Nie ukrywam, że chętnie bym z Tobą poimprezował znowu na
jakimś bankiecie jak za starych czasów, wiesz?

Mam na sobie teraz ten chain Vangelico, który dałaś mi na
urodziny na jachcie w 2021 roku, pamiętasz? Ostre podwójne 
urodziny z Nunzią De Mattia.

Kochałem kurwa to Vinewood, które wtedy było.
Kochałem tych wszystkich czarnuchów. Teraz też ich kocham.

Ale przejdźmy do rzeczy. Wpłacam pół miliona na akcję.
Potem wam pokażę potwierdzenie, bo teraz mi się nie chce.
Wiem, że mi ufacie skurwysyny.

Nominuję dalej... Nie zdziwię was. Nominuję moją
siostrę z innej matki - Da KayKay. Oraz... Jako, że
Raven jest już nominowana to wskazuję jej żonę Azumi.

A co u mnie... Sporo się zmienia ale jest w porządku.
Mam ciekawostkę dla fanów. Pamiętacie teledysk Horizon,
na którym pierwszy raz współpracowałem z Tiarą i był
moim pierwszym teledyskiem w mainstreamie?

Yo, nasza córka nazywa się Horizon.

** adnotacje

[taisthareaper: track 1, verse 1]
wsadź sobie w pizde nagrody, dziwko <--- raper był nominowany do różnych nagród na galach
ja stawiam kurwom groby szybko
bo od pierwszych stawianych tu linii <--- stawiane liny = wersy
oni łapią tu za liny, a nikt mnie nawet nie winił <--- łapią za liny = chcą popełnić samobójstwo, taka gra słów z linami
nie byłem gangsterem ani nie byłem raperem, bo wstyd <--- Pro Tais sie nigdy nie określał jako gangster czy raper, mówił o sobie per artysta
bo jak widzę raperów to do wypunktowania szmat szereg, mają po speedzie spływ <--- Pro Tais gardzi nieekskluzywnymi narkotykami, a speed się kojarzy w slangu z metą
nie byłem piosenkarzem, choć śpiewam jak abel <--- Pro Tais nigdy nie określał siebie także jako piosenkarza, mimo, że jego zdaniem śpiewa jak Abel = The Weeknd
może tylko byłem demonem, bo na ramieniu był diabeł <--- diabeł tutaj może się też kojarzyć z jego starymi trackami Devil Love; możemy mieć tutaj także skojarzenie z partnerką artysty - Tiarą Chibandą, bo Chibanda w języku shona to diabeł
ale nie wiem kim byłem, bo jestem nie do wpierdolenia w ramy
oni zamiast robić muzykę to robią reklamy <--- mainstreamowi artyści często popadają w nadmierne komercyjne sprzedawanie się i reklamują cudzą markę za flote, zamiast skupić się na muzyce
ale cudzych marek, bo nie wiedzą jak dbać o swój pr
moja sztuka miała takie wpływy, że do teraz nie mija <--- Pro Tais nie działa aktywnie od lipca, a do teraz proszą go o featy czy nawet nominują w takich akcjach jak ta

[pro tais]

Wybaczcie za żniwiarza. Nie chciałem go tutaj wpuszczać.
Wiecie, że czasem nad nim nie panuję. Nie chcę żeby
kogoś teraz ranił, fo real. <--- taisthareaper to muzyczne alter ego rapera, słynie ono z ostrej braggi, wyzywaniu innych i wypowiadania swojego zdania bez skrępowania, jest to metafora każdego człowieka, który ma dwie strony - tą codzienną i mroczną

 

[pro tais: track 2: chorus]
niektóre noce, w niektóre noce piję za dużo
i palę tak samo, bo kiedyś to wszystko zburzą
w niektóre noce zabijam umysł, żeby serce mogło żyć <--- raper najwidoczniej stara sie kierować rozumem, więc by odlecieć i oddać się emocjom imprezuje i zażywa używki
i zaliczam lot, latam wśród gwiazd, nie ważny jest zjazd
a potem, gdy się budzę to o tym zapominam i robię to jeszcze raz <--- zapomina, bo ma urwane filmy po używkach
niektóre noce, w niektóre noce piję za dużo
i palę tak samo, bo kiedyś to wszystko zburzą
w niektóre noce prawie się zabijam, żebym poczuł, ze żyję
i zaliczam lot, latam wśród gwiazd, nie ważny jest zjazd
a potem, gdy się budzę to o tym zapominam i robię to jeszcze raz

[pro tais: track 2: verse 1]
jestem szalony, ciągle potrzebuje trofeów
tylko pieniądze nakarmią dzieciaki, swoje życie wykreuj
23 na plecach jak jordan, wtedy zostałem miliarderem <--- 23 to numer Jordana, wiadomo, a Pro Tais mając już 23 lata był jednym z najbardziej znanych i bogatych ludzi w LS
i już tego nie oddam, nie będziesz lepszy, bo wchodzisz w moją ere <--- raper ma się za ikone, a aktualne czasy za swoją ere, ciężko przebić więc konkurencji jego działania
moje żagle latają na lewo i prawo, znów na pograniczu <--- pogranicze może być odwołaniem do osobowości borderline
spokój i chaos, moja muzyka to moja terapia z milionami widzów
wiem czemu mnie kochają i nie wiem czemu mnie kochają
a czas nie daje mi czasu, jeszcze niedawno machałem flarą <--- gra słów, czas nie daje czasu, bo ucieka; raper wspomina jak jeszcze niedawno machał flarą na klipie do Lust, a to było już w marcu 2021

[pro tais: track 2: verse 2]
wbiłem wszystkie szpilki w mapę i brakło mi ich, by wbić tą szczególną w twoje serce jak amor <--- wbijał szpilki w mape, a więc podróżował, imprezował, skupiał się na tym nie na miłości, więc ciężko było mu trafić w serce jak kupidyn
i może dlatego teraz stoisz za bramą
ale lubie zacierać granice <-- zacieranie granic może być też nawiązaniem do powyższego "znów na pograniczu"
może dlatego, że nawet ich nie widze
nic się nie liczy, więc burzę fasady
to gambling, daję ci wszystko, stawiam ciężkie zakłady
jak odejdziesz to nie zapłaczę na jedwabiu, a na bruku <--- oddaje wszystko w zakładach za miłość, jedwab jest ekskluzywnym materiałem, więc tracąc miłość straci i jego, może być to metafora do skarbów droższych, niż te materialne; straci wszystko - będzie pusty i wewnątrz


[pro tais: track 2: verse 3]
wysyłam po ciebie rarri, nie ubera
nie żebym się chwalił, zapraszam na seans
sorry biggie ale nie miałeś racji, nie żebym cię winił
apartament na ostatnim piętrze, w końcu skys not the limit <--- Biggie alias Notorious BIG rapował, że sky's the limit; Pro Tais jest zdania, że nawet niebo nie jest limitem

jebać dramaty, zniszczyłbym świat gdybyś się zlękła
drip lodowaty, więc daj troche ciepła
bo na ulicach mają tylko swój heat <--- gra słów, heat = ciepło, Pro Tais nie chce "ciepła" z ulicy, bo w slangu heat = bron

a mnie to gówno nie obchodzi, bo tutaj kręce swój sznyt
mają swój heat ale to nie miami <--- nawiązanie do Miami Heats
ale mam wyjebane, gdy znów trzaskam się kieliszkami
baw się dobrze, bo przepłacam znów za driny
tylko moja main bitch zna moje piny

[pro tais]

Yo. Lucille, dzięki za nominację. Nie spodziewałem się. 
Nie ukrywam, że chętnie bym z Tobą poimprezował znowu na
jakimś bankiecie jak za starych czasów, wiesz?

Mam na sobie teraz ten chain Vangelico, który dałaś mi na
urodziny na jachcie w 2021 roku, pamiętasz? Ostre podwójne 
urodziny z Nunzią De Mattia. <--- w lutym 2021 raper organizował podwójne urodziny z DJ'ką Nunzia De Mattia na jachcie, gdzie zjawiły się największe sławy

Kochałem kurwa to Vinewood, które wtedy było.
Kochałem tych wszystkich czarnuchów. Teraz też ich kocham.

Ale przejdźmy do rzeczy. Wpłacam pół miliona na akcję.
Potem wam pokażę potwierdzenie, bo teraz mi się nie chce.
Wiem, że mi ufacie skurwysyny.

Nominuję dalej... Nie zdziwię was. Nominuję moją
siostrę z innej matki - Da KayKay. Oraz... Jako, że
Raven jest już nominowana to wskazuję jej żonę Azumi.

A co u mnie... Sporo się zmienia ale jest w porządku.
Mam ciekawostkę dla fanów. Pamiętacie teledysk Horizon,
na którym pierwszy raz współpracowałem z Tiarą i był
moim pierwszym teledyskiem w mainstreamie? <--- Horizon

Yo, nasza córka nazywa się Horizon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Maisie 'LAVO' Lavoie odpowiedziała na nominację od Conan Finch ( @ElderGoose ) , publikując tym samym krótki, czterdziesto-sekundowy filmik zatytułowany "Maisie LAVO Lavoie - STEREO, #HELP_ORHANGE". Modelka dodatkowo wpłaciła $10,000 na zbiórkę, tym samym nominując personę; Jordan Toiguchi, Jester George.**

@merwas @pdg

TEKST

Wezmę Twoją rękę i przyciągnę ją bliżej mojej,
Myślałam, że miłość umarła, ale teraz zmieniasz moje zdanie,
Moje serce to stereo,
To bije dla Ciebie, więc słuchaj uważnie,
Usłysz moje myśli w każdej nucie,
Uczyń mnie swoim radiem,
Podkręć mnie, kiedy czujesz się przygnębiony,
Ta melodia była przeznaczona dla Ciebie,
Więc śpiewaj do mojego stereo,
Ohhh Oh Oh Ohhh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin